Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,

nekem már több vesekövem is volt és úgy tudom azok is "bezárhatnak" mindenféle bacikat magukba. Az első nálam csak akkor derült ki, amikor már 5mm-es volt és elindult kifelé :cry: Soha nem volt semmi erre utaló tünetem azelőtt...

Szóval csak az jutott eszembe, persze már biztosan túl vagytok ezen is, hogy esetleg érdemes ennek is utána járni.

T
tapedli
 
 


Dezsina,
Számolgatom, számolgatom, de attól tartok, hogy amíg nem hozom rendbe magam, hiába teszem :cry:

Tapedli, erre nem is gondoltam. Végül is, egy vizsgálattal több, vagy kevesebb :roll:

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Tapedli!
Neked, hogy vették észre? UH-val? Vagy fájt?

Copfi!
Én ma vagyok a 14. napon. Úgy látom, hasonló időben járunk. Persze kétséges, hogy lombik után rögtön lesz peteérésem. :roll:
dezsina
 
 

 
 

Dezsina,
Igen, úgy látszik egy rugóra jár a szervezetünk :D
Hát, egyelőre még nem értek hozzá, nem tudom, hogy mennyiben befolyásolja. Azért hátha mégis... :wink:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Én is csak a "hátha mégis" szinten vagyok. Nekem egyenlőre a naptározás nem jött be.
dezsina
 
 


Valahogy eddig nekem sem, de nem is akartam olyan görcsösen figyelni soha.

A tickert is csak azért tettem fel, hogy legyen nekem is egy :lol:

Viszont, amióta szúratom magam fizikailag érzem, hogy mikor vagyok középtájban. Eddig ilyet nem tapasztaltam. Remélem, nem csak bebeszélem magamnak... :roll:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Szerencsére ismerem magam, és ez be is bizonyitódott, amikor jártam UH-kra az inszemek miatt. Mindig jól éreztem, hol, melyik oldalon érik éppen a pete. Úgy hogy ha érzel valamit, azt biztos érzed, bebeszélni nem lehet.
dezsina
 
 


Dezsina, Ennek viszont igazán örülök, mert a szuri előtt csak a naptárból tudtam, hogy mi a helyzet.
Gondoltál arra, hogy megismételd a kúrát? Hátha mégis segítene, csak nekünk nagyobb dózis kell. :roll:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Igen gondoltam már erre. A házi orvossal szeretném feliratni, de elég bonyolult elcsípnem, mert mindig akkor rendel, ha én pont dolgozom. Talán a jövő héten megkérem, hogy írja fel. Ártani nem fog, hátha segít :) Tudod, én végülis nem meddőség ellen kezdtem el szúratni magam. Remélem ebben segíteni fog, ha már a bacikat és gombákat nem űzte ki :)
dezsina
 
 


Bízzunk benne! Amint megtudok valamit, megírom. :)

Lehet, hogy nem szabad letudni azzal, hogy nem használt és talán az ismétlés segít. Akinél nagyobb a probléma talán ott dupla adag szükségeltetik. No, de remélem hamarosan okosabb leszek ez ügyben.

No, megyek haza -otthon sajnos nincs net-
Holnap jelentkezem :)
Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Dezsina,

az első vesekövem úgy derült ki, hogy elindult kifelé...Kb. mintha hasba szúrtak volna és többet nem tudtam kiegyenesedni :cry:
5 nap alatt jött ki, nagyon megszenvedtem a "születését" Később elneveztem Rocky-nak :lol: A későbbi köveim UH-al találták meg.

T
tapedli
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt. A segítségeteket szeretném kérni. Tudom hogy már nem tudják megrendelni a gyógyszertárak a gynavac szurit. Lázár doktornő azt mondta hogy próbáljam meg nagyobb gyógyszertárakban hátha van október lejáratú. Ha valaki tud olyan helyet ahol még lehet kapni, nagyon kérem írja meg nekem. Vidéki vagyok, de ha kell utazok akár 300 km-t is csak legyen. Nagyon el vagyok keseredve, és minden reményem ez a szuri.
ladyxa
 
 


Kedves Ladyxa!
Nekem múlt hónapban a Déli gyógyszertárban sikerült beszereznem. Minden nap arra járok, holnap bemegyek és megkérdezem Neked, hogy hogy állnak a készlettel.
Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Ladyxa!
Nehogy elkezdj utazgatni :!: Telefonon mindent el lehet intézni :!:
A környékeden is biztos van nagyobb gyógyszertár, nagyobb város. Hívd fel bátran őket és kérdezd meg! Én mindig igy csinálom. Az internetről lenézheted a gyógyszertárak címeit és telefonszámait! Nem kell mindjárt Budapestre utazni :)

Copfi!
Én is a melohelyről netezek. Otthon beszüntettem, anyagi megfontolásból....
dezsina
 
 


Ladyxa,
Dezsinának igaza van lehet, hogy érdemes először a helyi, vagy környéki gyógyszertáraknál érdeklődni.

Dezsina,
Én pontosan ezért be sem vezettem. :) Nagyon jól meg lehet lenni nélküle is, ha van a munkahelyen Internet.
Bár, tény és való, hogy rengeteg hasznos információhoz lehet hozzájutni a fórumok olvasásakor.

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Én is így látom, de azért otthon is jó hétvégén, meg este. De ki lehet bírni.... 8)
dezsina
 
 


Dezsina, beszéltem közben a doktornővel és nem feltétlenül javasolta a kúra megismétlését. Bejelentkeztem hozzá november végére. Ha esetleg Te is szeretnél elmenni hozzá, akkor elküldöm priviben az elérhetőségét. Nov. 20-tól tud időpontot adni.
Küldjem?

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Copfi!
Köszönöm, hogy gondoltál rám :) Egyenlőre még nyögjük a lombik költségeit, úgy hogy még kivárok. (legalább még egy hónap, míg egyenesbe jövünk) Ha a körzeti doki nem tudja felírni, akkor esetleg gondolkodóba esem. Azért az elérhetőséget szívesen veszem és várom a privit 8)
Látom túl vagy a ciklus közepén! Méred a hömérsékleted?
dezsina
 
 


Köszönöm nektek a segítséget. Azt hiszem megfogadom a tanácsot, és érdeklődök. Nyíregyháza van a legközelebb de ott sehol nincs. Más közeli városban is próbálkozni fogok.
ladyxa
 
 


Egyébként nekem sincs bevezetve a net, mert olyan kis faluban lakom, ahol egyik nagy hálózat sem elérhető. :( A mobilos meg iszonyú drága. Így a fősuliról írkálok.
ladyxa
 
 


Dezsina, ment a privi. :)
A hőmérséklet mérést sajnos elnagyoltam, nem kezdtem el időben.
Csak mostanában kezdem el figyelgetni a dolgokat :roll:


Ladyxa, mindenképpen érdeklődj a nagyobb gyógyszertárakban. Ettől függetlenül megnézem majd a Déliben, csak ma késésben voltam és nem tudtam beugrani.

Copfi.

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mar regota szandekozom irni Nektek, most sort keritek ra, hatha a biztatas jol jon valakinek. Persze, az alabbi tortenet korant sem biztos, hogy a Gynevacnak vagy CSAK a Gynevacnak koszonheto, de azert leirom.

Sosem volt gyulladasom, eros folyasom, panaszom, legalabbis nem tudtam rola. Nem volt nem kivant terhessegem, megszakitasom, sem semmi egyeb probemam. 2001 vegen hagytuk abba a vedekezest es babatakartunk. 2002 januarjaban elvesztettem egy 8 hetes babat, ezutan sokaig nem jott meg a mensim, ossze-vissza vereztem es dillettans dokihoz jartam, aki idiota gyogyszerekkel tomott minden vizsgalat nelkul. Dokit valtottam es kezdtunk vizsgalodni, hormoneredmenyek, stb...clostylbegittel stimulaltak vegul es bromocryptint kaptam a magas prolaktinomra, de eleinte ez sem hozott sikert. aztan elkezdtem cickafark teat inni a ciklus elso feleben, palastfuvet meg a masodikban es beadattunk egy kuranyi Gynevacot a ferjemnek is es magamnak is. a 4.-ik szuri utan lettem terhes, hogy emiatt-e vagy tea miatt vagy csak veletlen egybeeses...nem tudom.

2004 nyaran szuletett a kisfiam. azota gyakorlatilag nem vedekeztunk, de a kisteso sem jott ossze. iden nyaron elmentunk meddosegi kp-ba, hogy jo kezekben legyunk. sajnos tulstimulaltak, lett terhesseg, de lett mehen kivulim is, ami nem szivodott fel, ezert laparoszkopiaval megmutottek, de az egyik petevezetekemet is elesztettem...a doki pihenest, homerozest es spontan probalkozast irt elo. nem hittem benne,hogy nekunk spontan lehet, de nem volt mas valasztasunk. elkezdtem inni a teakat es elkezdtunk egy gynevac kurat mindkettonknek. a masodik szuri utan lettem terhes, tegnap teszteltem pozitivat. nem tudom megmarad-e, rendben leszek-e, orvosnal se voltam meg.

lehet, hogy veletlen egybeeses, nem tudom, gondoltam azert leirom. ma megyek a 3.-ik szurira.

mindenkinek sok sikert kivanok:
vakond
vakond
 
 



Sziasztok!
Én indítottam ezt a topicot, akkor kb. mikor elkezdtem aszurikúrát. AUg. végén kaptam meg az utolsó szurit, és ma teszteltem egy pozitívat! Ugye megkapom az első Gynevacos baba címet, mivel Szerika a 0? Nagyon nagyon boldogok vagyunk! Nekem van már két gyerkőcöm, és 2 éve nem védekezünk, másfél éve próbálkozunk célirányosan. Hogy aszuriknk köszönhetem-e vagy sem, lényegtelen. Én hiszem, hogy annak! És nagyon boldog vagyok!

moni
 
 


Vakond!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeted!
Jómagam mindenből erőt merítek, ami pozitiv.

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön :!:
dezsina
 
 


Moni!
Gratulálok!
Mint, ahogy azt Vakondnak is írtam, minden pozitiv példából erőt merítek. Mindent ki kell próbálni, ami segíthet
dezsina
 
 


Móni! GRATULA!!! Annyira örülök :D Ez szuper!!!! :D

Szerintem, ha Vakond nem haragszik meg, hogy te kapod az 1. Gynevacos kismama címet, akkor én támogatom. :lol:
szerika
 
 


Óóóóóriááási gratula! Erre vártunk már rég! :D :lol: Juhééé! megvannak az első Gynevac babák! :lol:

Nekünk most telt le a kúránk és épp most vannak az aktív napjaim is! :wink: Tyű de jó lenne egy bronzérem... :D szívesen lennék harmadik! :lol:
tapedli
 
 


persze, hogy barki lehet 0.-ik meg elso, nekem edesmindegy, csak egeszseges babam legyen! tovabbi drukkokat kuldok mindenkinek, hajra vakcina-babak!!!
vakond
vakond
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni, Vakond! Szívből gratulálok Nektek és kívánom, hogy hamarosan mégtöbb ilyen jellegű hozzászólást olvashatunk a topicban. :)

Az info@gynevac.hu címre elküldtem a kérdésemet a kúra folytatásával kapcsolatban és azt a választ kaptam, hogy érdemes folytatni.

Van esetleg valaki, aki rögtön, szünet nélkül folytatta a kúrát?
Nem tudom, mit csináljak :cry:

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Copfi, ha úgy érzed, hogy neked szükséged van rá, hogy hasson, akkor nyugodtan folytasd a szurizást! Szerintem ártani nem fog!
Legfeljebb szépen rendbejönnek a dolgok odabenn! :wink:
Vendég
 


Athiz, én is hajlok arra, hogy folytassam.
Csak jó lenne tudni, hogy más csinált-e ilyet és volt-e értelme. :roll: Viszont más megoldást nem nagyon látok, már majdnem minden utat végigjártam :cry:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Hát igen, tudom, hogy jobb lenne biztosat tudni, de mint írtad, nem nagyon van más lehetőséged, hát járd ezt az utat végig, hátha segít a köv. kúra! Remélem! :wink:
Vendég
 


Sajnos az októberi lejárat miatt a gyógyszertáraknak vissza kellett küldeniük a készletet, úgyhogy nem lehet hozzájutni a vakcinához :cry:
Kb. fél év múlva várható ha jók az értesüléseim a következő eresztés.
Így hát a dilemmám megoldódot :cry:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


copfi!
en tegnap irtam Lazar doktornonek,hogy beszamoljak neki is a sikerrol, direkt rakerdeztem, hogy mi legyen az oktoberi lejaratu szurival, ha nekunk az utso ketto mar novemberben van, azt mondta ok 3 ev jotallast javasoltak, teljesen lutrira engedelyeztek 2 evre , pedig semmi baja sincs...es o is azt mondta, hogy fel evig tuti hianycikk lesz :(

vakond

vakond
Kép
Kép
vakond
 
 


Hú, de szemétség ez gyerekek! Habár a honlapon már régen írták, hogy szeptembertől megint hiány lesz!
De akkor is! A Lázár dr-nőnek nincsen? Lehet, hogy hülyeség, de talán meg kéne érdeklődni, hátha...
Vendég
 


Az előbb felhívtam és nem tudott sajnos segíteni.
Egyszerűen nem értem, hogy miért -már elnézést -"szivatják" mind a kifejlesztőket, mind pedig azokat az embereket, akiknek ez tényleg segíthetne... :x
Pedig ez csak egy ártalmatlan lactobaci vakcina, egy vitaminkészítményben állítom több adalékanyag van...

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Azért ne felejtsd el, hogy a gombásodás elleni gyogyót is tartalmazza, úgyhogy azért több van benne szimpla lactobacillusnál! De akkor is görények, hogy így visszatartják, de lehet, hogy azért, mert tényleg használ, nem? Akkor szoktak ennyire ellenkezni! Ezért vittek ki Mországról annyi gyógyszert és találmányt külföldre, mett itthon mindenbe belekötnek, és nem engedélyezik őket. Mocsok egy ország ez, vagy inkább a vezetőségekkel van a gond! Sosem hagyták, hogy fejlődjön az ország, de egyszerűen nem értem, kinek érdeke ez? :?
Vendég
 


Képzeld, ha sok sok nő meggyógyulna ettől, akkor kinek írhatnák fel a sok sok antibiotikumot és egyéb gyógyszereket? :lol:

Már annyira bánom, hogy nem szereztem be belőle dupla adagot, amikor még lehetett kapni :cry:

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Hát nekem is most sikerült megkapnom a receptet, de ezek szerint már én sem fogom tudni kiváltani. Klassz! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Én még elkaptam egy utolsó szállítmányt (ma rendelték a nagykerből), és jövő héten kezdjük.

A receptet az első sztk orvostól kaptam, akihez bementem, de a gyógyszert recept nélkül odaadták. fura.

Még biztos visszajövök hozzátok kérdezni.

üdv

axaforum
axaforum
 
 


Sziasztok!
Szinte hihetetlen, de pozitív lett a tesztem. Két év után!!! :D Most nagyon örülök, nem bírom visszaszámolni, hogy hanyadik Gynevac baba. Nekem három szuri lett beadva, mert bevörösödött a harmadik és utána nem javasoltak többet, de ezekszerint ez is elég volt. Ez a szer tényleg csodaszer!!! :lol:
Kívánom, hogy nektek is teljesül az álmotok!! :)
porka
 
 


Sziasztok, úgy tűnik, hogy nekünk is sikerült a baba, remélem, hogy meg is marad a kis drágám!
Csak még nem mertem eddig ide is írni, mert még nem látott doki. Nálam most volt a Gynevac kúra utáni 8. héten történt, pont úgy, ahogyan azt mondták a Lázár doktornőék!
Igaz, hogy emellett cickafark és palástfűtea keverékét is ittam ciklus kezdetétől, ez biztosan segített abban, hogy a hőmérsékletem szép egyenletes maradjon, a peteérés után pedig magas! Ez nagyon fontos!
Kívánom, hogy mindenkinek sikert hozzon a GYNEVAC!
Vendég
 


Porka, gratulálok és nagyon szép kismamiságot kívánok! :wink:
Vendég
 


Porka! GRATULÁLOK!!!!! :D :D :D

Athiz: neked is mégegyszer gratula. :D :D :D

Tök szupi, hogy egyre több kismami lesz ebben a topicban, ezek szerint hatásos a Gynevac! :D

Én csütörtökön kapom az utolsó szurit. Éljen! :D Én ahogy tudjátok nem ettől estem teherbe, de remélem rendbehoz nőgyógyászatilag, így talán biztonságosabb terhességem lesz.
szerika
 
 


Hihetetlen Lányok!

Ez a szuri tényleg működik! Én nem is hittem volna!! Tényleg egyre többen vagyunk!

Köszönöm athiz, szerika, remélem tényleg gond nélkül megy minden. Én is kívánok mindannyiótoknak szép és problémamentes kismamaságot.

A többieknek pedig további babásodást! Javítsuk a statisztikát!! :lol:
porka
 
 


Erika, Porka, köszi, puszi! :wink:
Vendég
 


GRATULÁLOK MINDEN GYNEVAC-OS KISMAMÁNAK!!!

Így most nagyon reménykedem, hogy a következő ciklusban nekem is sikerülhet, hiszen az utolsó szurit 6 hete kaptam meg...
:)
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én is gratulálok minden újdonsült kismamának. :)
Jó ilyen híreket olvasni!
Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Vokond, Moni, Porka, szívből gratulálok nektek! :D
Nagyon örülök a sikereteknek, és remélem még sok ilyen hírt olvashatok!

Jómagam még későbbre tervezem a fogamzást, de a jelenlegi állapotomat figyelembe véve, nem sok esélyt látok rá.
Nagyon reménykedtem hogy a gynevac majd segít a betegségemen. De ezek szerint egy jódarabig ne is álmodjak róla hogy szerezhetek valahonnan.
Annyira felháborító.
ladyxa
 
 


Lányok, mindenkinek hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kedves Ladyxa!

A barátnőm megvett egy kúrát és az első szuri után babás lett. Az ő nőgyógyásza azt javasolta, hogy ne adja be a többit. Szerintem szívesen eladná Neked. Őt hétköznap Tokaj mellett, hétvégén pedig Miskolcon lehet megtalálni. ezt azért írom, mert nem tudom milyen messze vagy tőle, de ugye postán ezt nem lehet küldeni. Ha érdekel, és el tudtok menni érte, akkor rákérdezek tőle és esetleg megadom a telefonszámát.

Pihi
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: