Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szívesen a rövid elemzést, előrejelzéseket.
Még Pihinek tartozom vele, ma neki is elküldöm.

Viszont ma 36.7 és 1cn. Már meg sem lepődöm. A tegnapi 36.8 egyértelműen mensire utalt. Egy vminek azért örülök, hogy a hőmérsékleti görbe tényleg megbízható.

Jucmuc!
A ciklusaim általában 32-33-35 naposak. A mostani 39.
Szerencsére most nem volt barnázás, ez is pozitívum.
Ebben a hónapban megyek dokihoz, rákszűrésre és viszem neki a görbéimet is. A progeszteronom valóban alacsony, nem vészes de lehetne magasabb a decemberi leleteimből adódóan.

Nincs rossz kedvem a mensi miatt.
Jönni fog a baba még ebben az évben :D
Én október végére-novembre elejére látom a képletemben.

Pihi!
Hogy vagy?
Pénteken leszel remélem :wink:

Pusszancs
G.
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?

Jővő hét kedden megyek Doktor bácsihoz :roll:

Nem vagyok ma a legvidámabb de rossz kedvem sincs.

Puszi mindenkinek!
Gurgula
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok!

Szep hetveget kivanok mindenkinek :) Nalunk holnap munkaszüneti nap, az alkotmany ünnepe :lol: ugyhogy 3 NAP nem reggel 5-ös keles!

Judit
jucmuc
 
 

 
 

Sziasztok !!!!

Gurgula, köszönöm az elemzést!:) Nagyon aranyos vagy! Sajnálom a mensit! :(



Lányok én nem érzek semmit. Sőt a lelkem mélyén azt érzem, hogy nem vagyok babás! Nagyon pocsék hét áll mögöttem. Anyukámnak be kellett feküdnie a kórházba és az államvizsga miatt is tök feszült voltam. Párommal is összebalhéztam, mert sötétnek láttam mindent és azt kívántam, hogy ne legyen inkább baba. Előkerestem egy megmaradt doboz fogigátló tablettát is. szóval tiszta depi. Mostmár lassan túl vagyok rajta. De nagyon aggódok anyukámért. Szóval a körülmények nincsenek meg a beágyazódáshoz. Bocsánat a negatívoskodásért. Átbőgtem két teljes napot. Minden kijött belőlem. De hamar visszajön az életkedvem. Mindenesetre nagyon gondolkozok mondjuk egy kineziológuson.


Ez van, sajnos!
pihi
 
 


Szia Pihi!

Nem is tudom mit mondjak...Sajnálom :cry:

Nekem sem volt vmi. túl vidám az elmúlt 2 napom de annyira nega sem..

Pihi!
Reméljük a kedved jobbra fordul meg talán majd az idő is..ez is rányomja a pecsétjét a hangulatunkra. no napsütés, eső, hideg, stb..
Fel a fejjel! én is azt teszem.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

G.
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok Lanyok!

Pihi!
En is nagyon sajnalom amik törtentek veled :( Kivanom minel elöbb rendezödjenek a dolgok s legfökeppen, hogy anyukad legyen jobban!

Minden jot puszi Nektek!

Judit
jucmuc
 
 


Sziasztok lányok!

Hova tűntetek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Anyukámat kiengedték a kórházból!:) :) :)
Sikerült az államvizsgáma!!:) :) :)

Viszont megjött. :( :( Nem volt időm elkeseredni az államvizsga miatt. pont akkor jött meg. :)
Na nem baj, majd legközelebb!

Veletekl mi újság?

Pussszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!
pihi
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Itt vagyunk :lol:

Én múlthéten kedden voltam dokinál rákszűrés, stb.
Holnap megyek UH-ra (tűsző nézőbe) jövő héten pedig vérvétel, hormon nézés ezerrel..
Viszont addig is és még tovább is, bromocritptint kell szednem. A jobb mellbimbómból tej csordogál. Keményen megnyomdta a doki és lám, anyatej jött. :shock:
Nagyon örülünk annak, hogy végre egy jó orvos akinek eszébe jutott, hogy mi lehet a bibi.
Azt mondta, lehet, hogy most spontán teherbe fogok esni.
:lol:
Majd meglátjuk...

Örülök, hogy itt vagy végre és a jó híreknek is kivéve a mensit.
A legközelebbi inszem sikerül..és megírtam, hogy lesz itt baba nemsokára.
:lol:

Jucmuc!
Jelentkezz majd. 8)

Puszika mindenkinek! (MONI!!! nem válaszoltál)
G.
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula!

Nagyon szorítok a spontánhoz!!!!!!
Jó hogy jelentkeztél!:) És örülök, hogy találtál egy jó dokit! Ez az első és legfontosabb lépés!

Mónival mi van? miért nem jelentkezik? Volt már második inszem???????

Jucmuc???
pihi
 
 


Szia Pihi!

De jo hallani rolad!
Nagyon örülök, hogy anyukadat kiengedtek es remelem hamarosan teljesen felepül :)

Nagy-nagy gratula az allamvizsgahoz!
Sajnalom, hogy megjött :( de igazabol ez a honapod amugy sem volt tul nyugis. Majd meglatod legközelebb sikerülni fog!

Jo ejszakat mindenkinek jok legyetek lanyok!

Pussz

Judit
jucmuc
 
 


Jucmuc, és magadról semmit nem írsz???????????????????????????????????????????????

Én most 2 hónapig kihagyom az inszemet. Olyan jól érzem most magam. akkora teher esett le a vállamról. Megkönnyebbültem, tök idióta voltam az utóbbi időben a sok stressz miatt.
Most élvezem a nyugis, összebújós (foci vb-és :-) ) estéket.
egy hónap múlva pedig nyaralás!!!!!

Szóval dokihoz legközelebb csak augusztusban akarok menni!
pihi
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap voltam dokibácsinál.
UH-n. és képzeljétek az UH-s doki megállapította, hogy van egy gyönyörű érett tüszőm a baloldalon (szószerint ezt mondta)
Ezen meglepődtem de nagyon örültem neki.
Tegnap voltam 14-ik napon és ugye nekem hosszú ciklusaim vannak.. :lol:
Aztán a nődoki azt mondta, hogy eddig oké, pirospont a szép tüszőért, kaptam tüszőrepesztő szurit. vmi..pregynal...vagy mi..4250 Ft és 3 havi adag van benne.
Ma és holnap akciózás (terminált együttlét)
Gyerekek, el sem hiszem..
Ettől függetlenül jövő héten vérvétel 21-ik napon.
Hát belelendültünk.
Szerencsére a bromo-tól nem vagyok rosszul, semmilyen mellékhatást nem észlelek.
8)

Pihi!
Majd a nyaraláson meglátogat a gólya!
Hová mentek???

Mi max. Horvátországba 1 hétre..a munkáinktól függ, hogy mikor.

Jucmuc!!
Akkor te jövő héten mész dokinénihez ugye?

Puszi nektek
Gurgula/Rita :wink:
torolve_20131003125716
 
 


Szia Gurgula!!!!

Micsoda jó hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulálok a tüszőhöz és szorítok, hogy minden a legjobban alakuljon: jókor, jó helyen!!!! :) :) :)

Mi is Horvátországba megyünk. Többre nincs pénzünk most. Minden a házra ment. De mindegyis, hogy hol leszünk, csak a lényeg, hogy no munka, no stressz. Csak pihenés és bulizás. 4esben megyünk egy másik párral.

Gurgula, Te hova jársz dokihoz?
pihi
 
 


Szia Pihi!!

Az klassz, Horvátország is kafa hely sztem.
Hová mentek??

SOTE I.számú Női Klinika (Baross u.) 2 év voltam már ott, aztán elment máshová az nem vált be és most megint ide és nagyon jók a tapasztalataim. Sokan vannak, sokat kell várni de megéri!! :)

Hmm de jó lenne ha most sikerülni istenem :P
torolve_20131003125716
 
 


na ez az jókor jó helyen..
remélem a kiskatonák is jól szuperálnak :lol:
torolve_20131003125716
 
 



Sziasztok!
Látom hiányoltatok.
Eléggé el vagyok havazva, vizsgaidőszakom van, jövő csüt. vizsga, 32 tétel...
Megvagyok, inszem ebben a hóban kimaradt, ma a 18. napon vagyok, de a görbém alapján tegnap lehetett pé-m, bár egy hétig volt tojásfehérje szerűm.
Ha v.mi érdkes történik velem úgyis írok.

Gurgu!
Én is ezt kaptam, de nekem 2 ampullát adott be a dokim egyszerre. Egy van még a hűtőben, majd jó lesz legközelebb. :lol:
moni
 
 


Pihi!

Bocsika :) Igazad van. :) En jövö heten hetfön megyek nögyogyihoz vizsgalatra, de legfökeppen mert beszelni akarok vele az inszemröl. Tulajdonkeppen velem nagy valoszinüseggel minden rendben.
Julius vegen megy a ferjem egy ujabb sp.gammat csinaltatni amivel vissza kell menni az andrologushoz.
Csinaltattunk egy sp.kulturat is ami negativ hal'istennek.

Addig is a ferjem ezerrel szedi a vitaminokat amikben nagyon bizunk mind a ketten.
En ugy tervezem ha par (4-5) honap mulva semi valtozas akkor inszem. De addig meg sok minden törtenhet :D

Nagyon örülök, hogy nyugodt vagy ez elengedhetetlen akkor ha valaki babat szeretne.

Rita!

Nagy-nagy gratula a tüszöcskehez! Ez igazan jo hir! Akkor mindent bele ma es holnap!
Ha teheted maradj az agyban eksön utan es semmikepp ne rohanj ki megmosakodni!
Söt ha teszel egy-ket parnat a csipöd ala az meg jobb! Ja es a misszionarius poz kifejezetten ajanlott :D Most mar eldugulok :lol:
Ne haragudj ha kicsit indiszkret voltam :)

Moni!

Szoritok a vizsgadhoz! :)

Sziasztok puszika.
Judit
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Móni, jó, hogy jelentekeztél! Kitartás a vizsgaidőszakhoz!
Talán jó is, hogy kihagytátok ezt a hónapot, ha vége a vizsgáknak gondolom Te is nyugodtabb leszel! :)

Gurgula :) Split, Omis

Jucmuc, remélem szuper erdedményt produkálnak a kiskatonák!

Puszi mindenkinek
pihi
 
 


Sziasztok!

Moni végre, hogy itt vagy! :D
Na szal igen 2 ampullából kaptam én is a szurit. az egyikben por van a másikban folyadék..a dobozban összesen 6 ampulla van.

Jucmuc!
Köszi a jó tanácsokat, jaja mennek ezerrel, gyertyázás és tsai. :lol:
majd meglátjuk, a hőm még nem ugrott meg nagyon. hétfőn 36.5 volt, kedd óta 36.6 és 36.65..holnapra sztem meg kell emelkednie.
ma vagyok 16 cn.

Pihi!
Split, Omis..jaja az jó délen van, tuti a jó idő!

Puszi mindenkinek, hétvégén kafa idő lesz! Lehet strandolni végre.

Gurgula
torolve_20131003125716
 
 


Köszi Pihi :)

Szep napot mindenkinek! Megyek dolgozni a kertbe :)

Judit
jucmuc
 
 



Gurgu!
Én a szuriból kaptam 2-t!!! Egy maradt csak mint szuri, és egy mint vivő anyag vagy minek nevezik.

Köszi a szorításokat, egy hét múlva már megkönnyebült leszek! :)
moni
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre 36.9 a hőm :lol:
Kicsit nem vagyok jól..be van dugulva az orrom, mint atom..lehet, hogy a bromo miatt. nemtom.

Moni!
Aha, szal 2-t :D

Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!

G.
torolve_20131003125716
 
 


Sziaszto Lanyok!

Röviden:
Voltam tegnap orvosnal, minden rendben jövö heten szerdan kezjük a kivizsgalasokat. Elöször ultrahang aztan a következö ciklusban vervetel, majd valamikor szeptemberben atjarhatosagi.
Utana pedig remelem mielöbb BABA! :D

Veletek mi ujsag? Jol vagytok?

Judit
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi azzal a problémával küzdünk, hogy kiderült a férjemnek here viszere van, ezért meg kell műteni, aztán reménykedhetünk csak a javulásban. Jelen felállásban még a lombikra sincs esélyünk. A kérdésem az lenne, hogy mennyire viseli meg őket ez a műtét? mennyi idő alatt gyógyulnak meg? Előre is köszi a válaszokat.
mozes1
 
 


Szia Mozes!

Nem sokat tudok a here viszerröl, de azt olvastam valahol, hogy teljesen gyogyithato. Es utana tuti lesz babatok Nektek is!

A gyogyulasi idöt es az esetleges fajdalmat/kellemetlenseget szerintem kerdezzetek meg az andrologustol.

De biztosan talalsz cikkeket a neten is. En is körül nezek hatha van lementve rola valami.

Pihi! Gurgula! Moni! Hol vagytok???????
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!!!! :lol:

Megjöttünk Horvátországból (cres szigetről) nagyon jóó volt, szuper idő, gyönyörű tenger és hangulatos appartmann, ami egy régi kikötőre nézett..szóval nagyon kafa volt minden, csak rövid.

No. baba fronton nemtom mi van..ma picit görcsizik a pocim (enyhén)
Ma vagyok 31 cn, 15 DPO a hőm ma 37...eddig 37.1 volt 5-6 napon kersztül..szal eddig még nem jött meg..de most úgy érzem, hogy meg fog.. :roll:
A héten 2-3-szor egy-egy pillanatra mensis görcseim voltak..2szer le is kellett ülnöm..de csak 1-2 percig tartott...
Nem merek venni tesztet..attól tartok holnapra megjön...

Veletek mi van???

Amúgy jól vagyok, jó barna végre :P

Puszilok mindenkit!!
torolve_20131003125716
 
 


Kedves Mozes!

Olvastam a problémátokról,mi is ebben a cipőben jártunk meg járunk még most is.
A férjemnél megálapitották a visszér dolgot.A sperma eredménye kriminális lett,persze vannak rosszabbak is.9 millió/ml.Ebből csak kevés része volt mozgó és életképes.
Állitólag a mütét sem hozza helyre a dolgot teljesen.Talán annyira,hogy lombik lehet.
Közben külföldre mentünk,és a mütétje ellett halasztva.
Elmentünk egy másik dokihoz,ő csak egy éppen mozgo spermát talált.
Egy hét mulva megtudtuk hogy babát várok.
Már két éves a baby.Most egy kistesót szeretnénk,igaz nekem az előző kapcsolatombol már van egy lányom is.De három a magyar igazság:)
A visszérnek,de biztos tudod,az a rossz hatása,hogy melegen tartja a herét.Ezért nem képes annyi sperma termelődni,életben maradni.Mi ugyan nem csináltuk,de állitólag egy kis jég hatátos.
Mindenesetre a mütét jó ötlet,hallottam,hogy volt akinek használt.
dorcacs
 
 


Nekünk 2001-ben volt mütét, az eredmény azóta sem javult, spermaszám 1-2 millió/ml.

Én inkább ugy vettek ki hogy ritkábban sikeres a mütét, mint nem

Karmen
karmen
 
 


kedves Dorcacs!

Köszönöm a válaszod és elnézést, hogy ilyen későn válaszolok csak. Sajnos a levett szövetminta alapján, nem csak a hereviszér miatt lehetnek nálunk a gondok, de azt nem tudják, hogy mi a baj még. Lassan kezdünk azért a levett spermakezdeményekkel lombikot, de nem túl sok esélyt adnak nekünk. Kb 10%-ot. Azért hizsünk a javulásba és a sikerben. Gratulálok a babákhozé s drukkolok a kistesóért.
mozes1
 
 


köszönöm Karmen a választ! Nekünk igazából nulláról kell javulnunk, onnan minden eredmény szép:))
mozes1
 
 


Kedves Mozes1!
Nagyon drukkolok nektek,hogy sikerüljön a bébi.
Nekünk azért valamivel jobb volt az eredmény.
Nálunk már utban van a következő baba,nem is értem,hogy mitől lettünk ilyen termékenyek,de ez nem is fontos.
Kiváncsi leszek a folytatásra,kérlek ird majd meg.
Egyébként nálunk is azt mondták,hogy még a lombikhoz is elég kevés a sperma.
Nagyon szoritok nektek.
dorcacs
 
 



Sziasztok!
Dorcacs!
Leírnád, hogy mekkora s.számra mondták nektek, hogy lombikhoz is kevés? És menyni idő után sikerült?

moni
 
 


Szia Dorcasc!

Gratulálok a babához, nagyon ügyesek vagytok!!!
Mi egy kicsit kivárunk, jövőhéten megyünk a Kaáliba, de még csak konzultációra aztán jönnek az én vizsgálataim, de leaglább addig is telik az idő, mert a viszér műtét után három hónappal derül ki, hogy történt e valami változás. Az pedig október végén lesz.
Én nagyon bízok benne, hogy javulunk:))
Jó babavárást.
mozes1
 
 


Kedves Móni!
Nálunk elég összetett volt a probléma.
Elöször is maga az ondó mennyisége is kevés volt 2-3 ml.
A Sperma szám 9 millio volt /ml,de ennek csak 20%-a volt jó.
A lombikhoz ha jol tudom 10m kell legyen.
A kisfiunkra 2és fél évet vártunk,és ami még nehezitette,hogy nekem volt egy csokoládé cisztám jobb petefészkemben.
Voltunk egy másik orvosnál is,ő már csak egy darab spermát talált.
A nögyógyászom azt mondta,hogy végülis csak egyetlen egy spermának kell betalálnia.Minek több millió?
A mostani babával ugy estem teherbe,hogy még szoptatom két éves kisfiamat.
Három hónapig jött meg rendesen és terhes is lettem.
Ehhez hozzákell tennem,hogy nekem hátrahajló a méhszájam,ami szintén neheziti a dolgot.Azt olvastam,hogy hasra kell feküdni ebben az esetben,mert a gyertya póz ebben az esetben pont nem jó.Háromszor probáltuk igy és terhes is lettem.
A férjemnek a mai napig ott a viszér,nem szedtünk semmit,szóval nem tudom minek köszönhető ez a szerencse,de megtörtént.
És bizom benne,hogy ez erőt ad.
A baj akkor van,ha egy sperma sem jó,van ilyen is sajnos.
Mozes1!
Nagyon drukkolok nektek.!!!!
Mi is azt éreztük,ha orvoshoz járunk megy az idő,és nem kell a tétlenségben szenvednünk.
Remélem a babavárás örömeit te és mindenki aki hasonló cipőben jár hamarosan megtapasztaljátok.
dorcacs
 
 



Dorcacs!
El sem hiszed mekkora erőt adtál nekem! Most már szinte teljesen bizonyos vagyok abban, hogy az endo-m az oka az eddigi sikertelenségünknek! De hiszem, hogy sikerülni fog az endo ellenére is a baba, és bízom abban, hogy nemsokára én is a reményt adók táborát fogom gyarapítani, hogy igenis a nehézségek ellenére is sikerülhet!

moni
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni ehhez a topikhoz, mert nálunk is a kis fickókkal van baj :cry:
Az én páromnál is 9millió spermát mértek, amiből 8.25 m jól mozog. Ez elég jó hír azt mondják, szerencsére kevés de jó minőségű a spermája...
Sajnos egy sikertelen lombikon már átverekedtük magunkat, de most egyelőre a természetes megoldások között keresgélünk inkább. Ez a hasra fekvős dolog érdekes :) , nekem is hátrahajló a méhem.

Doracs!
Elképesztő amit írtál és nekem is nagy erőt adnak a soraid. Könnyek szöktek a szemembe, mert olyan ritkán találni ilyen csodás végű történetet :)
Köszi, hogy leírtad!

T
tapedli
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök,hogy erőt adtam nektek a történetemmel.
A hátrahajló méh már önmagában is megnöveli a babásodás esélyét pár hónappal.(szerintem)
Nekünk a hason fekvés bejött.
Állitólag aki a lábát emeli fel(gyertyapoz)és hátrahajlo méhe van annak pont kifolyik a sok kiskatona.
Moni:Szerintem sikerülhet nektek is,de arra figyelj(könnyü mondani)hogy együttléteitek alatt ne legyen görcsösen bennetek a babagyártás.Természetesen mindent meg kell tenni,de nekem mindkét bébi ugy jött össze,hogy akkor pont nem ez volt a legfontosabb.Nem is gondoltam,és nem is számitottam rá.
Nagyon sok drukkot küldők továbbra is nektek és remélem hamarosan az örömhirt irjátok!!!javascript:emoticon(':D')
Very Happy
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Dorcacs!

Én is köszönöm, hogy leírtad a történetet! Gratulálok és jó babásodást! Sok erőt adsz mindannyiunknak!


Milyen érdekes lányok, hogy akinél kisfickó-baj van, ott még a hátrahajló méh is hátráltat. Nekem is az van. :( De akkor most ezt a hasonfekvést kipróbáljuk! :) :)

Móni, remélem már nem kell sokat várnod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ahogyan nekem sem. :) :)
pihi
 
 


Sziasztok!

Közben mi elmentünk a Kaáliba és elkezdtük legalább az első lépéseket a lombik felé. Megkérdeztük, hogy volt e már sikeres lombikuk sperma kezdeményekből, a válasz sajnos azt volt, hogy idáig csak egy sikerült a sok közül, és még az a baba sem jött a világra.
Azt hiszem innen szép nyerni:))
Október végére befejeződnek az én vizsgálataim, remélem addigra a kedves párom a kontroll vizsgálaton már nagyon-nagyon szép eredményt fog produkálni.
Drukkolok mindenkinek.
Dorcacs: köszi mindent :D
mozes1
 
 


Az eőbb bemondták a hírekben, hogy a kormány soknak találja az 5 lombik támogatását és csökkenteni fogják. Ez borzalmas!! :cry:
tapedli
 
 


Tapedli!

Ti miért lombikoztok? Azért ezzel az eredménnyel még inszem is lehetne, nem???? Sőt, spontán is!!! :) :)
Úgyhogy hajrá!!!!
pihi
 
 


Szia Pihi!

Hát, én sem értem. Én vasárnap leszek 33 :oops: a párom év végén 38. A kivizsgálások után azt mondták, ez a 9 millió nagyon rossz eredmény inszemre sem elég, spontán kizárt és különben is öregek vagyunk :shock:
Utólag azt mondom, hogy semmi esetre sem kellett volna még lombikozni. Majd ha még pár évig nem sikerül spontán...most egyelőre arra hajtunk! :lol:

Remélem közben Ti is gyakoroljátok a hasrafekvős trükköt! :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!

tapedli!
Nekünk is 9 millió volt a spermaszám,és összejött spontán.
Minket sem biztattak sok jóval.
A hasrafekvős trükk mellé még annyit mondanék,hogy ezen alkalmaknál mindig én voltam fölül,és utána gyorsan hasra dobtam magam.
A visszér mütétről pedig:Férjem egyik ismerősével találkoztunk,és őt is mütötték,mert nem jött össze a baba.
Nem tudom mennyi volt a spermaszám,de állitólag utána rendezödött neki,és spontán jött is a bébi.
Szóval lányok a remény hal meg utoljára,Higyjetek magatokban!!!
dorcacs
 
 


Sziasztok! Nekünk 60 M-ból 10% volt csak mozgó. Tehát 6 M. A doki azt mondta, hogy nagyon kevés a spontán esélye, de inszemre tökéletes. Azóta volt egy sikertelen inszem, mindenféle stimu, szuri és gyógyszer nélkül. ja és megjegyzem HSG-m sem volt. Most a spontánban bízok és szedjük a vitaminokat.

Dorcacs! Hát ez nagyon érdekes!!!!!!! :) Pedig mindenhol azt olvastam, hogy ha Te vagy felül, úgy gyakorlatilag lehetetlen. Nagyon el is keseredtem, mert én úgy szeretem a legjobban! :) Na de ezek szerint, így is van esély.

ebben a hónapban PÉ körül 2* voltunk úgy együtt, hogy egybeesett a Jónás-napokkal és hason fekve voltam és úgy is maradtam egy 10-15 percig minimum. Iszom a palástfű teát és nagyon-nagyon reménykedem.

Ha nem sikerül, akkor jövő hónapban be fogok jelentkezni HSG-re. :( Remélem nem kerül rá sor!)

Sok sikert mindenkinek!
pihi
 
 


...tényleg nem tudom mi a fenéért erőltették enkünk azt a fránya lombikot :cry: Nálunk 9 millióból 8,25 mozog :shock: Akkor ez tényleg simán elég lett volna inszemre is?
Mindegy már túl tettem magam a lelki és testi gyötrelmeken amiket a lombik okozott. Spontán összejön! :lol:

Pihi!
Ez bizony esélyes! :wink: Nagyon szorítok!
:D
T
tapedli
 
 


most látom, hogy már korábban írtam a számokat...tiszta zombi vagyok a millióktól :?
tapedli
 
 


Köszi Tapedli!
Én is szorítok, hiszen Nektek is simán lehet spontán!!! Úgyhogy hajrá, mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pihi
 
 


Sziasztok.

Macis-t keresem, rég nem számolt be, mizu velük.
lazarus
 
 


Sziasztok!

Jól kihalt ez a topic.
Azért én megírom a jó hírt. Nekünk 10 % volt a mozgékonyság. Szedtünk Macát, Q10-et, ginsenget és valamikor E vitamint is. A mai vizsgálat eredménye 70% mozgékonyság!

FIÚK! Vitaminokra fel!!!!!
pihi
 
 


Üdv mindenkinek aki erre jár!
Mindig erre nézek,hogy irt-e valaki valamit,de tényleg mindenki eltünt.
Pihi!Gratulálok nektek,remélem hamarosan beköltözik a pocaklakó.
A többiek is irhatnának,hogy mi ujság?
Lazarusékrol is sokat olvastam régen,de azóta semmi hir róluk sem.
Irjatok :D
dorcacs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: