Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Barbi Kép megértem a levertséged, gondolom a Karácsonyod úgy telt, mint az enyém, egy nagy hányinger volt nekem. A B-vitaminnnak szerencse csak hányinger. De az napi 24 órában.
Ne aggódj a baba miatt, azért nagyobb a miénk, mert az inszemináció nekünk a 10. napon volt, neked pedig a 19.-en, ha jól emlékszem. MEGNÕ!!! KépKépKépKépKépKépKép

Sapé Kép remélem sikerül a féléved, nagyon köszönjük a támogatást. Ha visszaolvasok néhány sorral feljebb, hihetetlen, hogy mennyi csoda történt Kép .

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉET MINDENKINEK!!!!!!

Puszi
Noémi
8+5 Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Kismamaák!Jól vagytok?Hogyan teltek az ünnepek?
Ma tudtam meg,hogy a filozófiám 3-as lett,így nagyon úgy fest,hogy a félévem megvan!Kép Kép
Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most már koncentrálhatunk erősebben a babaprojektre mi is!!KépJanuár első napjaiban megyek a dokimhoz.

EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BÉKÉS BOLDOG ÚJ ESZTENDÕT kívánok mindenkinek!
Puszika!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Dec,2-án volt a 3.imszeminációm a 13.napon.
23-án pozitív lett a teszt,és 27-én megint.
Az sote1-re járok,de vidéki vagyok és a napokban nem tudok az ottani dokihoz menni,így tegnap elmentem helyben egy nőgyőgyászhoz,de sajnos az UH-on nem látott semmit,pedig én már úgy gondoltam,hogy lesz petezsák.Sajnos úgy érzem,túl hamar örültem.Hétfőn ujra meg néz UH-on,de én addig meg fogok őrülni.A melleim nagyon feszülnek és a hasam fel van eléggé puffadva.
Mondjatok nekem valami okosat!
liza77
 
 

 
 

Szia Liza77!
Igaz,h nekem nem inszeminációm volt,de a tüneteim nekem is hasonlóak és nekem is pozitiv lett a teszt!Reménykedj én is azt teszem.Lehet,h még olyan korai volt az UH,h nem lehet még látni!Szerintem várj legalább 2 hetet akkor tuti,h látszani fog!!!Sok sikert!
manyoka
 
 


Liza!
Még jó,hogy nem láttak semmit!Nagyon fiatal terhes vagy!Biztos,hogy 2 hét múlva mindent láttok majd!Most még csak azt lehetett látni,hogy vastagabb a méhnyálkahártyád!Ugyi?Ne izgulj,nyugika....szuper jó,hogy a 2 teszt pozitív....tudod mit,vegyél egy CarlBlue tesztet,az 50-es érzékenységű...ha holnap reggel az is pozítív lesz!Szuper!Két teszted milyen érzékenységű volt,gondolom 20-25?!
nyugi
pusza Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszi a bíztatást mindenkinek!
A második tesztem a Gabriel volt,az elsőnek nem tudom a nevét,mert már kidobtam a dobozát,kocka alakú és rózsaszínű a doboza.
Délután óta sajna el kezdett görcsölgetni a hasam lent középen.Remélem nem a mensi jele.Próbálok sokat pihenni,de a szilvesztert nem fogom fekvéssel tölteni.Az itthoni dokim adott utrót,hogy azt azért szedjem 3x1-et.Gondolom azzal ártani nem ártok.
Nagyon türelmetlen vagyok.
Puszi
liza77
 
 


Liza!
Vegyél MagneB6 vitamint és legalább 3x1-et vegyél be abból,és terhes vitamint feltétlenül!Ha jobban görcsölgetnél,4x1-et.....de akár 3x2is lehet,Én 8 hónapig 4x2-öt szedtem!Gabriel,az 20-as!Nyugi!Nyugi!Nyugi!
Az a babó csak fészkelődik!Azért pihenj sokat,ha tudsz!Kép
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Liza!
Sokat pihenj!Terhes vitamin+MagneB6 elengedhetetlen,hogy szedjed!Vigyázz magadra!
Szilvesztert is csak kíméletesen átbulizni!!!!!!
Még egy gyors bekukk volt, és idén már nem jövök!
Mindenkinek!
EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BÉKÉS, NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok!!!
Sok puszi és találkozunk ugyanitt jövő évben!!!!

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Jövő évben is ,ilyen ügyi legyél....mint idén!
pusza Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok Kép velünk minden rendben, a babóca kedden már 24 mm volt! Látszik a fejecskéje, a háta és a karjai is. Csodálatos!

Barbi Kép nagyon drukkolok a hétfői UH-hoz! Jelentkezz majd!

Liza Kép nekem a petezsákot a 34. napon látták már hasi UH-on, 8 mm volt. Nekünk az inszemináció a 10. napon volt, és a 28. napon már pozitív volt a tesztem. Hasonlókat kívánok neked is!
Írj, hogy mi volt.

Puszi
Noémi
9+1
Vendég
 


Jajj Sapé Kép azt elfelejtettem írni, hogy nagyon gratulálok a félévedhez! Egy hős vagy! És a januári vizsgálathoz is nagyon drukkolok!
Vendég
 


Liza Kép most számolgattam, te akkor a szerdai UH-on már a 39. napon voltál ezek szerint, ugye?
Lehet, hogy nem látta a dokid, de szerintem már látszania kellett volna a petezsáknak. Hétfőn már biztosan fog látni valamit! Próbálj meg megnyugodni! ÉS a szilvesztert szerintem vedd nagyon "lájtosra"!
A hasfeszülés, görcsölés, szúrkálás, mind mind teljesen normális tünet az elején. Pihenj vele sokat, akkor nem olyan vészes. Az utrogestant progeszteron pótlásra kapod, én is 3x1-et kaptam, de felemeltem 2x2-re. Ha megnyugtat, nyugodtan tegyél te is többet belőle, ártani biztosan nem fog. Kár, hogy nem kaptál már az inszem utántól rögtön. Sárgatestet nem látott a doki?

Puszi
Noémi
Vendég
 


9 hetes meghalt a babám, holnap mütéti uton befejezikKép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Nagyon sajnálom Barbi,nem tudok mi mást írni...Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Barbi Kép ez szörnyű hír! Remélem, hogy kárpótol téged az élet hamar ezért a szomorú évkezdésért.

Liza Kép Mi volt az UH-on?
Vendég
 


Barbi!
Gondolok Rád ma nagyon,tudom,hogy minden rendben fog történni!
Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
UH-on nem voltam,de ma voltam vérvételen a Sotén és ma már sajnos kevés volt a HCG-m,pontosan 185.
Hétfőn mennem kell megint,mert ha nem csökken le teljesen,akkor valószínű műtét lesz belőle.Biokémiai terhesség volt csak valószínű.A következő inszemnél majd hamar csinálnak vérvételt és akkor majd lehet hamarabb tudnak segíteni.
Sajnálom Barbi nagyon!
liza77
 
 


Liza!
Sajnálom nagyon Kép,pihenj sokat!Reménykedjünk,hogy nem kell műteni!Biokémiai terhesség is ,ilyen sok Hcg-t tud csinálni?
Jelentkezz majd!
pusza Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Szavakkal nem lehet leírni amit éreztem amikor olvastam soraidat Kép Kép Erre nem lehet mást mondani, sajnálom!!!!!!!!!Kép
Remélem minden rendeben volt a műtétnél!
Kérlek írj,hogy hogy vagy?Aggódunk érted!!!!

Sajnos nekünk sem volt túl vidám az év vége,+ az év kezdet sem.31-én reggel az unokanővérem férje meghalt(szegény szeptemberben temette el az édesanyját)Szilveszterezni el tudtunk menni,mert anyukámék elvállalták Ágotát,de reggel amire hazaértünk Ágota betegen,elesetten feküdt az ágyában.Amire délután a gyerekorvoshoz értünk a hangom ment el,nem tudtam beszélni.Most már szerencsére javulunk,de folyik az orrunk,én +köhögök még.
Jó egészséget mindenkinek!!!

Kép
sapé
 
 


Túl vagyok a műtéten , 2 hét múlva lesz meg a szövettan, abból talán okosabbak leszünk. Lelkileg próbálom összeszedni magam , de nagyon nehéz!

Puszi barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Szia Barbi!
Remélem,hogy ezt is fel tudod majd dolgozni,most az a fontos,hogy egészségileg és lelkileg gyere helyre.Pihenj sokat!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Ma kiderült,hogy biokémiai volt a terhesség és ma spontán beindult a vetélés.Vasárnap megyek megint vizsgálatra,ha addig nem leszek rosszabbul.
Üdv.:Liza
liza77
 
 


Sziasztok!
Liza!
Sajnálom,hogy így alakult!

Lányok!
Mi van most itt?Új év rossz hírek? Kép Kép
Én még mindig fuldoklom a köhögéstől egyszer vége lehetne már!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Tegnap reggel nagyon elkezdtem vérezni,felhívtam a dokimat,aki szerencsére pont ügyeletes volt és rögtön mennem kellett a klinikára.Sajnos kiderült,hogy 7 hetes volt a terhesség és műszeresen be kellett fejezni.De legalább már túl vagyok rajta és délelőtt haza is jöhettem.Következő menzesz után,ami csak 5-6 hét múlva lesz,lehet újra próbálkozni.
liza77
 
 


Szia Liza!
Pihenj sokat!Vigyázz magadra!

Lányok!
Hogy vagytok?Merre jártok?

Kép
sapé
 
 


Liza nagyon sajnálom,mint sorstárs mondom, nekem 5 napja volt a műtéttem és a mai napig vérzek. Remélem lekileg tényleg jól leszel és a szervezeted is hammar rendbe jönn és hammarosan új lesz pockod.

Én egy kicsivel jobban vagyok, a párom nagyon sokat segít képzeljétek péntek este rosszul lettem , elöntött a vér, doki stb...
Nagyon fájt fizikailag( menni nem tudtam) és lelkileg egyaránt ,velem együtt sírt hogy nem tud nekem segíteni és ettől meghülyül.
Nagyon jól esett hogy mondta hogy annyira örül hogy én vagyok a társa hogy ezt a sok bonyodalmat végig csinálom miatta vagyis miattunk és büszke rám már "fasza" kis csaj vagyok. Nem nagyon mutatja ki az érzelmét, így minden egyes szava kincset ért számomra.

Sapé ti hogy vagytok, meggyógyultatok?

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
De jó,hogy írtál!Kép A párod nagyon szerethet téged.Az az igazság,hogy ezeket feldolgozni,és továbblépni csak egy ilyen társ mellett lehet.Anno én is ezt irtam,hogy a párom nélkül nem tudtam volna végig csinálni az egészet!
A doki mit mondott mi volt a baj?Szedtél valamit?
És most mi a teendőtök?(már ha újra szeretnétek próbálkozni)Gondolom legalább 1/2évet várnotok kell,ez az idő kell ahoz,hogy .......
Mi gyógyulgatunk,Ágota orra folyik még,én egyre kevesebbet köhögök.Amíg teljesen helyre nem jövök ide-oda ferzőzzük egymást.A mensim sem akar megjönni,pedig a dokimhoz így nem tudok vissza menni(remélem nyárig össze jön a tesó,úgy szeretném!!!)Mostanában egyre gyakrabban jön rám,hogy milyen jó lenne kismamának lenni.Mindjárt itt a január vége és kezdhetem a tanulást megint.A babaszoba oldalain olvastam,hogy ALOE VERÁS termékek alkalmazása sokat segíthet a gyermekre vágyó pároknak.Hallottál erről?
Sok gyógypuszika mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


sziasztok!
Sehol senki?
Nekem ma megjött a mensim,így most már hamarosan vissza tudok menni a dokimhoz.Kicsit várom is meg nem is.Várom azért mert vágyom egy másik pirurra, másrészt nem várom mert tartok attól,hogy hosszú idő kell,hogy ismét terhes legyek.Hőmérsékletem az utolsó hónap alapján nem túl fényes.
Ágota még köhög,de jobban van,valami vírust szedett össze mert a hétvégén ment a hasa is.
Én is alakulok!
Ja!És írjatok!!!!!

Kép
sapé
 
 


Sapé, alakulóba vagyok, hétvégén lelkiismeretfurdalásom volt, jó kedvem volt egész nap.Kicsit korinak találtam, de a párom szerint ott legbelül még biztos hogy fáj , de legalább kitudok már kapcsolni!Lassan múlik már a barnázás is, és lelkiekben már készülődők a márc. árp. lombikra.
Örülők neki hogy már jobban vagytok?

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Örülök,hogy jobban vagy!Miért volt lelkiismeretfúrdalásod?Azért mert jó kedved volt,és úgy érezted,hogy nem kéne?
HIdd el minnél gyorsabban helyreáll a lelki békéd annáll gyorsabban jössz testileg is helyre.
HOvá és kihez fogsz menni?

Többiek mi van veletek?

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Én új emberke vagyok köztetek. Tegnap volt az első inszeminációm, már előtte is olvasgattalak benneteket, hasznos volt. Pénteken 3 szép nagy tüszőt látott a doki, vasárnap kellett beadni a tüsző repesztő szurit, kedden délben volt az inszemináció. Mától szedem a 3x2 Duphastont es MagneB6-ot, és várom hogy letelljen a 2 hét, és megcsinálhassam a terhességi tesztet. Próbálok pihenni, bár a beavatkozás után azt mondta a asszisztens, hogy mehetek is vissza dolgozni délután. Mondtam, hogy azért arra a napra kivettem szabit, ő meg csak legyintett, hogy ugyan már, e miatt?. Ne ugrálókötelezzek, szaunázzak, ne legyen forró fürdő, amúgy mindent csinálhatok. Nem akarom beleélni magam, mert ahogy olvasgattam, nem túl gyakori, hogy elsőre sikerüljön. Persze nem leszek szomorú, ha mégis :-)
wewa
 
 


Sziasztok!
Wewa!
Üdv.itt nálunk!Kép Hát az biztos,hogy elsőre ritkán sikerül,de ezért mindent meg kell tenni.Én úgy gondolom,hogy az asszisztensnek biztos nem voltak ilyen problémái azért legyintett könnyelműen.Azok akik kemény forintokat fizetnek ki az injekciókért,meg hosszú ideje várnak babára nem hiszem hogy így tennének.Nekem a 4. volt sikeres,most 19 hónapos lányom van.Tapasztalatból mondom,hogy érdemes pihenni,sőt ezen idő alatt táppénzen lenni.Elvégre mégsem teljesen spontán jön össze a baba,mégha ezt nem is lombiknak nevezik.Hol csinálták neked?Kihez jársz?MI a probléma amiért inszemet kellett csinálni?
VIgyázz magatokra!Gyere gyakrabban!Jó csapat van itt,segítünk!

Liza!
Hogy vagy?

Kép
sapé
 
 


Azért is mertem csatlakozni, mert jó fejek vagytok az írások alapján :-) A Kaáli Intézetbe járunk Bp-en, szeptember óta. A férjemnek sajnos kevés és nem túl fürge srácai vannak, azt mondták nem lehetetlen, hogy természetes úton jöjjön össze, de azért kicsi az esélye. Bár ez is érthetetlen számomra, egy éve, amikor először vizsgálták, akkor 8 millió volt, aztán szeptemberben 64 (!) millió, és most inszeminációkor 30 millió. Nekem megcsinálták a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot (röntgenes változat), hormonjaim, clamidia rendben.
Igen, olvastam, hogy elsőre nem túl gyakori. Nekem azt mondta a doki, hogy ő kettőnél többet nem ajánl, utána inkább lombik.
Az inszemináció után egyből spuri haza, és fekvés volt. Másnap már dolgoztam, irodában ülök egész nap, szerencsére nem stresszes, amúgy meg próbálok mindent óvatosan, lassan csinálni, meg szedem a gyógyszereket. Azt hiszem ebben a 2 hétben nagyon mást nem tudok tenni
wewa
 
 


Nekem elsőre sikerült!
***Andi***
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszi,jobban vagyok.A vérzés már 4 napja teljesen megszünt,hónap végén kell vissza mennem kontrollra.Beszéltem a lombikos dokival tegnap és mondta,hogy ha megjön most,akkor legyen egy spontán hónapunk és az inszemit csak márciusban kezdjük el szerinte.A lelkem még nem gyógyult be teljesen,de ez szerintem normális.Mindig azzal nyugtatom magam,na meg a férjem is,hogy meg volt az oka,amiért így alakult,biztos nem volt életre való.Nekem ez volt a harmadik inszem.
Barbi????????
Puszi:Liza
liza77
 
 


úgy legyen!
wewa
 
 


Sziasztok!
Liza!
Nekem a 4. inszem jött össze!Kép Remélem neked is sikerül,örülök,hogy jobban vagy!

Andi!
Végre itt!!!!!Kép Kép Kép
Hogy vagy,hogy kezdődött az újév?

Wewa!
Azért csak óvatosan,vigyázz magadra!

Kép
sapé
 
 


Helló Lányok,
nagyon rég jártam erre, most olvasom, hogy mi minden volt.Szörnyű, ami Barbival és Lizával történt. Fel a fejjel! Sapé, ügyes vagy a vizsgákkal, és akkor most hajrá bébi!!!
Wewa, a te eseted kísértetiesen hasonlít az enyémre. Párom leletei dettó, más probléma nálunk sincs, nekünk is azt mondták, hogy elvileg össze tud jönni spontán, de kisebb eséllyel, és lehet, hogy nagyon sokára. Ezért járunk mi is a Kaáliba-szintén szeptember óta.
Nekem október és november végén volt 2 inszeminációm. A második sem sikerült,talán valóban azért, mert nem pihentem eleget, pedig itt sokan tanácsolták. Az intézetben nekem is legyintettek, hogy ugyan, ezzel mindent lehet csinálni.Na mindegy. Decemberben úgy döntöttünk, hogy kihagyunk 1 hónap intézetet, mert az inszem pont Szilveszter tájékára esett volna, nekünk pedig rég meg volt szervezve egy 3 napos vidéki szilveszterezés barátokkal. Elhatároztuk, hogy beleadunk apait-anyait és jól megmutatjuk mindenkinek, hogy pont most, spontán összejön. Ebben az is segített, hogy a két ünnep között szabadságon tudtunk lenni, a Karácsony és a Szilveszter is nagyon nyugodt, kellemes volt. Szóval minden körülmény ideális volt, azért a Closty-t önszorgalomból beszedtem, és a megfelelőnek gondolt időszakban 1,5 naponta együtt voltunk. Ezek után meg sem lepődtem, hogy a ciklus leteltével nem jött meg. Nem szóltam senkinek, csak drukkoltam, hogy még 1 napot, jaj, még 1 napot.. És amikor már 5 napja késett, vettem egy tesztet és azzal a boldog tudattal mentem haza, hogy reggel tesztelek... Majd este éreztem néhány szúrást - és paff, megjött!!! Képzelhetitek, hogy kiborultam, főleg, mert sosem szokott így késni, és tuti jelnek tekintettem. Azóta sem értem, miért nem jött meg időben. Azon töprengek, lehet-e, hogy megfogantam, de ennyire korán el is ment? És ha igen, akkor vajon mitől... Hát ennyi. Most aztán megyünk újra a Kaáliba és tesszük a dolgunk.
Figyu, írtátok itt-ott az inszemináció után különböző gyógyszerek szedését (pl. Utrogestan, Duphaston, MagneB6) Ezeket miért kaptátok? És én miért nem ? :-) De tényleg, nekem a dokim semmit nem ad inszem után. Kellene?
kerka
 
 


Helló Lányok!
Rég nem jártam erre, most olvasom, hogy mi minden volt. Szörnyű, ami Barbival és Lizával történt. Fel a fejjel!
Sapé, ügyes vagy a vizsgákkal, most aztán hajrá baba!
Wewa, az eseted kísértetiesen hasonlít az enyémra. Párom lelete dettó, más problémát nálunk sem találtak, azt mondták, spontán is összejöhet, de kisebb eséllyel és lehet, hogy nagyon sokára. Ezért kezdtünk mi is a Kaáliba járni - szintén szeptemberben. De nekem október és november végén volt két inszeminációm, sajna egyik sem sikerült - talán tényleg azért, mert nem pihentem eleget, pedig itt sokan tanácsolták. Decemberben úgy döntöttünk, kihagyunk 1 hónap intézetet, mert az inszem Szilveszter körül jött volna ki, de már rég megszerveztünk egy 3 napos vidéki szilveszterezést barátokkal. Kitaláltuk, hogy beleadunk apai-anyait és jól megmutatjuk mindenkinek, pont most fog spontán összejönni! Ebben egyébként segített az is, hogy a két ünnep között szabin voltunk, a Karácsony és a Szilveszter is nagyon nyugis, kellemes volt, a megfelelőnek gondolt időszakban pedig 1,5 naponta együtt voltunk. Így aztán meg sem lepődtem, amikor nem jött meg. Csak drukkoltam, hogy még 1 napot, jaj, még 1 napot... És amikor már 5 napja késett, vettem egy tesztet és azzal a boldog tudattal mentem haza, hogy reggel tesztelek. Erre este éreztem néhány szúrást - és paff, megjött!!! Eléggé kiborultam, főleg, mert sosem szokott késni, ezért tuti jelnek tekintettem. Nem értem, miért késett. Arra gondoltam, lehet-e, hogy megfogantam, de ilyen korán el is ment? És akkor vajon mitől??
Most aztán megyünk újra az intézetbe és tesszük a dolgunkat tovább.
Egyébként olvastam itt-ott különböző gyógyszerek szedését - Utrogestan, Duphaston, MagneB6. Ezeket miért kapjátok? És én miért nem? :-) De tényleg, nekem semmit nem ad a dokim az inszem után. Kellene??
kerka
 
 


Sziasztok!
Kerka!
Örülök,hogy ismét írtál!Kép A mensidnél nem az lehetett a gond,hogy nagyon a babóra koncentráltál?Mert előforulhat,hogy ezért késett,vagy hormonális bibi miatt,orvos tudtával szedted a Clostyt?Vagy volt otthon és úgy.....
Mert ha ezeket a hormon tartalmú szereket orvosi felügyelet nélkül szedi valaki hormonális gondokat hozhat elő.Inszemináció után pedig terhesség fentartása céljából kell szedni az általad említett gyógyszereket.A Magne B6 pedig a keményedések ellen szokták kiirni,ellazítja az izmokat.Az érdekes ha a te orvosod semmit nem ír fel,mert ezekkel nagyobb az esély,hogy sikerül.
Nem kérdezted még meg,hogy miért nem kaptál eddig?Az nem lehet,hogy nem azért mert a párodnál van a gond és nem nálad ?

Kép
sapé
 
 


Sziasztok,

Nálunk is a páromnál van a gond, mégis kaptam Duphastont es MagneB6-ot. Az inszeminázió után a doki felírta a duphastont receptre, meg mondta, hogy valtsak meg ki MagneB6-ot, aztan utamra engedet, mert már vártak rá. Szóval semmit nem mondott, hogy mire vannak. Persze utána néztem, és azt találtam,hogy a Duphaston egy szintetikus hormont tartalmaz, ami nagyon hasonlít a "természetes" progeszteronra (sárgatest hormon). Ez előkészíti a méhet a terhességre, vastagítja a méhnyálkát, így előkészíti a beágyazódást. A magnézium az izomrendszer és idegrendszer működéséhez kell, szedésével elkerülhető az izomgörcs. A B6-nak meg állítólag hányinger csökkentő hatása van.
Lányok, nekem az nem teljesen világos, hogy a dupheston szedése mellett megjöhet a menstruáció? tehát, ha nem jött össze a terhesség, akkor menstruálok "magamtól", vagy a dupheston miatt nem, mégha nem is vagyok terhes?
wewa
 
 


Wewa!
Nekem az inszemet követő 10 napig szednem kellett a Duphastont,majd abba kellett hagynom.Mivel nem jelentkezett mensi,5nap múlva ultrahangra hívtak,amin látszott,hogy terhes vagyok,csak a bizti kedvéért 1 hét múlva megismételték,majd ismét szednem kellett 12 hetes koromig,hogy ne legyen komplikáció.Tehát ha abba hagyod a szedését meg kell jönnie,ha nem vagy terhes.

Kép
sapé
 
 


Na ez jó, most látom, hogy az előző levelem kétszer szerepel. Az első ugyanis elszállt, miután befejeztem (legalábbis én nem találtam sehol) úgyhogy némi káromkodás után újra megírtam az egészet. Erre most mindkettő itt van. :-)
Sapé, a Clostyt valóban magamtól szedtem be, gondoltam, nem árthat. Lehet, hogy ezért, hormonális dolgok miatt késett a mensim, bár nem látom a különbséget, hogy inszeminációhoz szedem a stimulálót, vagy "házi beavatkozáshoz" :-). Csütörtökön megyek dokihoz, megkérdezem ezeket a gyógyszereket.
Amúgy szerintetek milyen időközönként érdemes hormon vizsgálatot csináltatni? Mert az én kezelésem egy augusztusi lelet alapján zajlik. Lehet, hogy azért nem kapok inszem utáni gyógyszereket, mert rendben volt a progeszteronom. Na de azóta?
Hmm. Az a baj, hogy ilyeneken agyalok ahelyett, hogy bíznék a dokiban és vígan élném az életem, aztán majd csak lesz valami. De ezt elég nehéz megvalósítani...
kerka
 
 


Köszi Sapé, nekem azt mondta a doki, hogy a 14.napig szedjem a Duphastont, és ha negatív a teszt akkor hagyjam abba.
Én mindig úgy vagyok, hogy amikor ott ülök a dokinál, és elmondja hogy mit kell csinálnom, mit szedjek, olyan egyértelműnek tűnik, nincs is kérdésem. Aztán utána jönnek elő persze a kérdések :-) Na mindegy a 15. napon így is úgy is felhívom a dokit, ha pozítiv a tesz, akkor azért :-) ha negatív akkor azért :-(
wewa
 
 


Sziasztok!
Kerka!
Az nagyon fontos dolog,hogy a kezelő orvosodban bízzál,ha nincs így érdemes váltani.Ha a Clostyt ugyan olyan dózisban és napon kezted el ahogyan a dokid előírta előzőleg,akkor nem lehet baj.De arra is figyelni kell,hogy vannak olyan gyógyszerek amit csak 3 hónapig lehet alkalmazni,utánna váltani kell!Erre érdemes figyelni.Én minden tájékoztatót elolvastam szedés előtt,illetve beadás előtt.Ezekre a dokim hívta fel a figyelmemet,és nem véletlenül.

Wewa!
A Duphastonnal kapcsolatban én a dokim utasításait követtem,így ezért én úgy tudom,hogy 10 nap eltelte után minden féle képpen abba kell hagyni a szedést.De tudod ahány féle doki annyi féle kezelési módra esküsznek.Lehet,hogy az is befolyásolja,hogy kinek miért végzik az inszemet.Az a lényeg,hogy összejöjjön!EGyébként az a biztos,ha nem vagy biztos a dolgodban inkább hívd fel,ez a tuti!!!!!

NOémi! Barbi!
Hogy vagytok???

Kép
sapé
 
 


Sziasztok! Kép

Wewa Kép én utrogestant kaptam, nekünk az 5. inszem sikerült, bár a 2. is, csak azt elvesztettük. Nekem az utrotól is mindig megjött pontosan, a mensit nem feltétlenül kell, hogy késleltesse! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Nekem is van olyan barátnőm, akinek a Kaáliban elsőre sikerült, ikrekkel lett terhes, de végül egy babája maradt, a hetekben fog szülni. Tényleg fogadjatok meg minden pihenéssel kapcsolatos javaslatot, nekünk az 5. akkor sikerült, mikor végre komolyan vettem az inszemet.

Kerka Kép azon kívül amit Sapé írt, könnyen lehet, hogy biokémiai terhességed volt, amikor a beágyazódás valamilyen bibi miatt nem sikerül. Azért ne add fel! Lehet, hogy ha 4 nappal korábban tesztelsz, pozitív a teszt és utána mégis negatív és meg is jön. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a következő! A támogatás szerintem sem árt, progeszteron mindenképp és B-komplex. Ezt Elevittel szokták helyettesíteni, amiben elvileg minden B-származék benne van. Én természetes táplálékkiegészítőket szedek, a szintetikusakat inkább hanyagolom. Az a lényeg, hogy a vitamin- és ásványianyag készleted ne merítsd ki, hanem pótold, mert az étkezéssel sajnos nem nagyon tudjuk. ÉS a foganáskor erre különösen szüksége van a babócának.

Sapé Kép gratulálok a vizsgáidhoz! Elképesztő vagy! Kép Remélem a kistesó hamar jönni fog Kép.

Velünk minden rendben, szerdán megyünk UH-ra, tudósítok majd mindenképpen. A pocim elkezdett nőni, most már nem hányok kb. egy hete, de az émelygés megmaradt, és többet is tudok enni. Az elején fogytam egy kicsit, de hát ez igazán nem baj, úgysem súlyhiánnyal kezdtem, hanem inkább többlettel. Szóval, a 12. heti UH-on 6 cm volt a baba, a tarkóredője is gyönyörű volt, mocorgott és csodás érzés volt látni. Most jöttem rá, hogy mitől szép a terhesség, hát biztosan nem a hányingertől és a hányástól, de attól igen, hogy tudom, hogy egy élet, amiért annyit kűzdöttünk fejlődik a pocakomban, és napról napra növekszik, hogy a megfelelő időben kibújhasson és megláthassuk az arcát, a mosolyát és utána életünk végéig aggódjunk érte és szeressük. Ezért az érzésért tényleg megéri minden kűzdés és fájdalom is. Kép

Jövök szerdán Kép

Puszi
Noémi és pocaklakó Kép
13+5
Vendég
 


Sziasztok,

Sajnos nem sikerült az első inszemináció. Vasárnap este elkezdtem menstruálni, a teszt is negatív lett. Ez a ciklus kimarad, a következőnél próbálkozhatunk újra.
wewa
 
 


Noémi Kép sikerült megsiratnod, nagyon szép amit az utolsó bekezdésbe írtál, örülök hogy jól vagytok! Kicsit irigykedve nézem a fejlődéseteket, remélem nem haragszol érte, mindig előttem van hogy három nappal jártál előttem és most megKép.

Wewa sajnálom, de gondolj a következőre, bennem mindig az volt hogy elsőre biztos nem sikerül mert a szervezettem most szokja a gyógyszereket majd a következő mert addigra már ott bent mindenki tudja a feladatát(tüsző,sárgatest stb...)

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Wewa,
pedig úgy gondoltam Rád. Sebaj, ez csak bemelegítés volt, a következő sikerül!
Miért kell kihagyni ciklust? Nekem egymás után csináltak 2-t, és utána is lehetett volna, de mi akartuk kihagyni. Tényleg ahány doki, annyiféle eljárás...
Nekem ma megtörtént a 3. Most épp nagyon optimista vagyok, gondolom a 2 hét alatt ez hullámzó lesz. De ilyen szép nagy tüszőm még sosem volt, és most egy másik doki csinálta, és képzeljétek, kaptam Duphastont és MagneB6-ot, pont, mint Wewa (lehet, hogy a Te dokidhoz kerültem?) tehát minden másképp zajlott, mint az első kettőnél - bízom benne, hogy a végeredmény is eltérő lesz! :-)
kerka
 
 


Hello,

en a Krizsához járok a Kaáliba. Már az első konzultációkor is azt mondta, hogy az inszeminációk között egy hónap (1 ciklus) szünetet tartanak, a lombikok közöt pedig 3-at.
Hajrá Kerka, három a magyar igazság :-) Te pl. betegszabin vagy ilyenkor?
wewa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?