Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy:Szorítok érted!!!!

Csajok!Hogy kell avatar képet berakni?Nekem mindig azt írja ki,h túl nagy a méret,pedig már le is szerkesztettem...! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Bazsa!
Örülök, hogy rendben a hasad! Szép napot neked is, jó ez a kép is!

Monic!
Köszi, próbálok nyugodt maradni, és bizakodok továbbra is. Még többet pihenek, mint eddig.
Most jobban tudtatok pihenni éjszaka?

Bikfy!
A folyás megvan, de a hasam nem fáj továbbra sem. A hangulatom jobb, kezd visszajönni az optimizmusom!
De jó, hogy hiányzik a futás! Látod, nekiindulni nehéz, aztán már belejössz és hiányzik is!
Drukkolok nagyon!!!!
És még egy laptetű!!!

Aviubi!
Köszi, igen, nagyon jól esik, hogy ennyien aggódtok értünk. Jó érzés köztetek lenni! :)
Mindig nehéz kezelni, hogy másnak összejön, de a legrosszabb pont ilyenkor megtudni, mikor azt érzed, hogy nem sikerült, és épp el vagy keseredve, neki meg sikerült. De én még mindig bízom benne, hogy most neked is összejött. Mennek a drukkok!
Gondolok rátok, hogy ebben a nagy szélben is jól tudjátok érezni magatokat a gyerekekkel akár bent is!
Csodálkoztam is ezen a 162 órán, hogy nem 168, ami egy hét, hanem pontosan 162, és ki tartja meg addig a tesztet? De a fél órát már értem! :)

Babicsek!
Sajnálom, hogy beteg a kisfiad! Főleg így ballagás előtt! Remélem hamar rendbejön. Sajnos ez a hatalmas szél nem kedvez a toroknak! :(

Nati!
Küldöm én is a babaragacsokat!

Rodi!
A helyzet változatlan. Te hogy vagy? A fejed most rendben van?

Syl!
Az avatar tényleg ngyon nehézkes, hogy méretre is jó legyen, én már próbáltam feketefehérré tenni a képet meg minden. Ezért örültem meg ennek a lóherének; mert elég egyszerűnek látszott ahhoz, hogy ne legyen túl nagy a mérete... (Na, ezt jól megmondtam.)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Syl!
De jó, hogy csináltál Rékának vonalzót! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Bikfy: Hajrá! Hamar túl leszel rajta és ezt is kipipálhatod! :wink:

Kiki: Nálunk egyáltalán nem fúj a szél. Itt az árvíz van porondon.

syl: Én a paint-be kicsinyítettem le, addig csináltam, míg egyszercsak elfogadta.

Kép
babicsek
 
 


na sziasztok!

hát de sokan írtatok ma! azt sem tudom mi van már :)

Ubi,
gyanusan nem jön meg :) én mondtam,h a hasfájás lehet pszichés alapon is:) huuu nagyon izgi,remélem minden rendben lesz!

Bikfy,
várom nagyon a nagy hírt ma! nem érzed,h közeledsz a vágyad teljesülése felé? :)

kiki,
neked mikor volt a lombik?

vius,
remélem tudtatok végül aludni.

Nati,
megkaptad a priviben az adatokat?

monic,
tapad az, én legalábbis nagyon bízom benne :)

babi,
jobbulást a fiadnak,hát nagyon kellett ez most ballagás előtt! adj neki fagyit,az segít és még örül is :)


hát a munkában nem usztam meg a fájdalmat! Pedig komolyan ovatos voltam és nem emelek meg ilyenek,de sokat kell mennem. nem akarok itthonmaradni,mert akkor sok időm van agyalni! jobb ez igy és csak reménykedem benne,h normális ez a fájdalom! abban bízom,h azért fáj mert nagyon megy meló ott bennt :)

este még jövök,rohanok a másik melómhoz!
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki! Pihi, és nem lesz semmi gond! Az jó, hogy nem fáj, nem görcsöl a hasad! :wink:

Bazsa! Biztos megy a meló a pocakodban, de azért kiméld magad! Remélem lesz 1 egyértelmű 2 csíkos teszted 2 hét múlva!

Bikfy! Mindjárt túl vagy a vizsgálaton!! Drukkok mennek!

Syl! Jó a vonalzód! Másik vonalzót nem készítesz még?

Jaj, én most szenvedek, mert mér reggel óta fáj a gyomrom, és semmit nem kívánok enni. Egyedül az üres kifli esett jól. Szegény fiúknak pedig csináltam spenótot. A nagy hősiesen megevett 1 adagot a kicsi megsem kóstolta.

Babicsek! Hát nem tudom melyik rosszabb a szél, vagy az áradás. Sajna mind kettő veszélyes. De én már nagyon utálom. És hát azért reggel amikor néztem a híradót nagyon megdöbbentett, hogy mennyi embernek lett oda az "élete" a vízben. Ilyenkor azért elgondolkozom, hogy lehet, hogy mégsem annyira szar most nekünk.

aviubi
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Nagggyon szurkolok, látom, még bőven időben vagyok! A dogád biztosan szuper lett, tudom, h alapos munkát végzel. Majd este gyere egy gyors helyzetjelentésre legalább, plííííz!

Bazsa! Azért csak óvatosan a munkahelyi hajtással; remélhetőleg randi van odabenn! :)

Aviubi! Amíg nem jön meg, bőven van remény 2 csíkra, még ha csak haloványka is lesz a 2. Pláne, ha e így működsz,h a 2 Fiacskádnál is csalóka volt a teszt. Én bizakodok, slussz-passz.

Kiki! Az utro akkor Nálad is úgy lehet, ahogy a Csajok mondják, kis felmaródást okozhatott, ezért volt a riadalom. Mikor mégy legközelebb dokihoz egyébként?

Sly! Aranyos a Rékás vonalzód. Az avatart én anno photoshop-pal bütyköltem meg, de már nincs vonalzóm, ill. még nincs. majd lesz, ha végre véglegesek leszünk...babona.

No ennyi voltam hirtelen, még nem ebédeltem, mert letettem a Gyerkőcöket aludni, rendbe vágtam a nappalit és nyomtattam a gyed-igényléshez. De már leborulok innen, olyan éhes vagyok.

Majd este jövök, addig is puszi!
Vendég
 


Babicsek! Remélem, kicsi Fiad a ballagásra rendbe jön, az azért nagy dolog ám! Küldöm az extragyors gyógyító energiákat Neki, csak tátsa ki a száját! :wink:
Vendég
 


Babicsek!
Bocsi, nálunk napok óta hatalmas szél volt, és magamból indultam ki, de ezt nem szabad. :oops: Pedig laknak a családból többen is Miskolcon, és anyósom a szikszói kórházban dolgozik, így főleg tudom, mi van ott. Babicsek, te merre laksz?
Titeket ugye még nem fenyeget az árvíz?

Bazsa!
Mit értesz lombik alatt? A leszívást vagy a visszaültetést? :) Április 9-én, pénteken volt a leszívás, és április 12-én, hétfőn volt a visszaültetés, tehát közben voltak a lombikban a babók!
Küldöm én is neked a babaragacsokat!
Jó munkát!

Aviubi!
Sajnálom a gyomrod. Én szeretem a spenótot, küldesz? :lol:
Tényleg durva időjárás van, jöhetne már a jó idő!

Bikfy!
Már mindjárt túl is vagy rajta! Nagyon drukkolok neked! Gondolok rád!

Aagassi!
Jövő héten, kedd vagy szerda.
Jaj, nagyon várom már a vonalzódat, és nem csak azért, hogy tudjam a gyermekeid korát, hanem azért is, hogy véglegesedjen végre a helyzet!!! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Miért ne lenne szabad magadból kiindulni? :D Az sem jó ha nagy szél van az biztos. Mi olyan részén lakunk Miskolcnak, ahol közvetlenül nem vagyunk érintve. De hihetetlen hogy mennyi víz van máshol. Nekünk "csak" a pincében lett víz. Szerintem talajvíz jön fel. Tegnap apus vödörbe szedte fel a moppal.

Bikfy: +++++++++++

jaj csajok nemtudom leírjam e vagy sem.....
De nekem sohasem volt még aranyerem, fogalmam sincs milyen az, de most olvasgattam és mintha külső aranyerem lenne. Tiszta gáz, az se biztos hogy az, de kellemetlen az biztos. És holnap megyek tüszőmérésre. Tiszta ciki. Rámerjek vajon kérdezni a dokinál, hogy ő mire gondol? :oops: :oops:

Mindig jön valami baromság.

aagassi: Köszi az extra gyors gyógyító energiát!! :D Jó étvágyat az bédhez!

Kép
babicsek
 
 


Rodina,

mostmár megszokta a szelet Danika és Dávid is, de néhány nappal nagyon nehéz volt Dáviddal, mert iszonyúan mozgolódott és a hasam is úgy fájt, hogy azt hittem menten megszülök.
Frontérzékeny vagyok, Danikát is a front hozta, Dávidkával azért még korai lenne.

Babicsek,

nekem a szülés okozott aranyeret, nagyon durván, de vettem Hemorid nevű kenőcsöt amit napi egyszer rákentem, hűsít és gyógyít, és teljesen elmúlt általa.
Szerintem próbáld ki, hátha neked is segít.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy! Most jöttem csak, de a drukkjaim mentek neked!!!! :D

majd próbálok még jönni, de most sok a dolog...

pussz!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Babicsek!
Jó, hogy sikerült a pincéből felszedni a vizet! Azért az is bosszantó lehet! Mi is olyan helyen lakunk, ahol elég magasan szokott lenni a talajvíz, igazából egy mocsaras helyre építették a házunkat. Néha hiányolom a pincét, másrészt viszont nem bánom, hogy nincs a magas talajvízszint miatt!
Pont kérdezni is akartam, mikor mégy a dokihoz. Drukk neked holnapra, remélem a héten meglehet az inszem!!!
Azért jó ez a fórum, hogy itt nyugodtan rákérdezhetsz bármire! Viszont sajnos segíteni nem tudok. Nekem nem volt még ilyen.

Monic!
Sajnálom a hasfájást, és hogy ennyire frontérzékeny vagy te is, meg a babák is! Mindig az voltál, vagy a terhesség hozta ki belőled? Neked is küldöm végre a jobb időt, de frontok nélkül! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfykém!
Várunk a hírekkel!

Monic!
Igen, emlékszem, hogy pár napja írtad, hogy Dávidka ki akart éjjel ugrani a hasadból, ezért is kérdeztem! Örülök, hogy most már jobb! Hú, most nézem, hogy már elmúltál 33 hetes terhes! Hihetetlen!

rodina74
 
 


sziasztok,

Bikfy,
már túl vagy rajta, és remélem nagyon boldog vagy!!!!! Gyere majd!!!!

Babi,
nekem is a terhesség hozta ki, én is a hemoridot használtam, nagyon jó volt rá!!!!
Holnap hányra mész???
Jobbulást Marcinak, jobban van már egy kicsit???

Aviubi,
nagyon gyanus vagy Te nekem :wink: . Itt tuti baba van, csak még jól rejtőzködik, pláne ha a fiúkkal is így volt!!!! A mensid szerintem már tuti megjött volna, ha nincs semmi... holnap újra tesztelsz? VAgy vérvételre nem kell menned?? Az áek-ban nem mondtak semmit???
pontos szülinapi adatokat tudsz küldeni? CSak hogy tudjuk, kit mikor kell köszönteni :wink:

Bazsa,
örülök, hogy túl vagy rajta, a pocifájás, meg biztos a randiktól van :wink: . Drukkolok, hogy két hét múlva pozi teszted legyen!!!

Kiki,
hogy vagy ma??? De jó, hogy jobb már a kedved!!! Látod, a szél elfújta a borút és most már jön a napsütés!!!!! Vigyázz nagyon magadra és pihenj sokat!!!!!!

Rodi,
de jó, hogy a doktornő mindent rendben talált!!! A nemét biztosra még szerintem korai lenne megmondani, nekünk a 17. heti 4D-n tudták biztosra megmondani. Köszönöm a ragacsokat, elraktároztam :wink:

Luci,
csináljátok a szobát, emiatt van annyi minden???

Moncsi,
hát ez nem hangzik túl jól, hogy ennyire frontérzékeny vagy. Valóban Dávidkának azért még nem lenne jó kijönnie... de reméljük most már azért normalizálódik és nem jön korábban!!! Azért próbálj meg pihizni is, necsak dolgozni, mert hamarosan még kevesebbet fogsz tudni pihenni és aludni!!!!!!

Agassi,
elhiszem, hogy küzdötök a bentléttel... - mi is... borzalmas, hogy még sétálni se lehet kimenni...
jól értem, hogy most 30 nap "próbaidőt" kaptatok és ha minden rendben, akkor maradthatnak a gyerekek???? Ahhh, hát nem egyszerű!!!! irok majd!

Beze,
még nem voltál házidokinál az epéddel???? Hát, le a kalappal előtted, hogy ilyen jól bírod!!!!! Lexike ma ünnepli a névnapját???? Ha igen, akkor nagyon sok boldogságot neki!!! Hogy bírod a várandóságot és Lexit együtt??? Van segítséged???

Syl,
megvan már , hogy kihez mész dokihoz??? Az éhség jó jel :wink: , bár gondolom pcosként nem lehet egyszerűűűűűű. sajnálom. de nagyon örülök, hogy egyébként midnen rendben. Te most dolgozol vagy otthon vagy???

NÁlunk a vihar bár nagyon nagy károkat nem okozott, de azért egy-két fa kidőlt, a pincében ha van áram két szivattyú megy, ha nincs áram, Apa lapától ezerrel, illetve tegnap már vett egy agregátort, hogy éjszaka ne azt kelljen figyelni, hogy van-e áram. Elég sokat nem volt mostanában, de aránylag hamar visszajött. A falu másik részén volt, hogy egy napig sem volt... a falu másik részén meg áll a víz a földeken, kiöntöttek az árkok. De szerencsére közel sem olyan rossz a helyzet, mint baranyában...

nekem vasárnap este elkezdett fájni a hasam, feszített, eléggé kellemetlen volt, aztán ma délelőtt mintha elvágták volna. Délután megint éreztem egy kicsit, de nem annyira, mint tegnap. Most először van, hogy próbálom elfogadni a hasfájást és nem tragédiának fogom fel. Sőt ma délelőtt azon aggódtam, hogy miért nem fáj??? :oops: .

most viszont elég rosszul vagyok, egy csomó browniet benyomtam... a fele is sok lett volna :oops: :shock: . megyek, most már nem bírom tovább, sétálok egyet az esőben Bencével :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy, várunk a hírekkel! :wink:

Rodi drága, igen, mindennap van, Lexivel is sokat volt, de nem ilyen korán kezdődött. :? Nekünk a 16. héten már 1000%-ra mondta a doki, hogy lány, hát, nem tévedett. :lol:

Nati drága, Lexi Alexa, és március 20-án volt a névnapja. :wink: Azért köszönjük, nagyon aranyos vagy!
Hát bevallom, nehéz, de nem akarok nyavalyogni, tisztességtelen lenne. Szerencsére a szüleim rengeteget segítenek, nélkülük sokkal nehezebb lenne! Kisasszonyt egész nap szórakoztatni kell, ha rajta múlna, álló nap a várost járnánk, ami persze nekem nem megy. :oops:
Írok mailt. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


szia csajok!

aagassi,
óvatos vagyok,nem stresszelek,nem emelek nehezet meg ilyenek...

kiki,
nem tudom milyen a lombik program és remélem nem is fogom megtapasztalni... hát akkor ügyesn nevelgesd csak a pocoban :)
köszi a ragacsokat,viszont neked is :)

babi,
persze,h nyugodtan rákérdezhetsz! szerintem nem ciki, hisz nem tehetsz róla...
holnap gyere ám nagy tüszőméretadatokkal :)

nati,
remélem is hogy megy a randi ezerrel a méheimben,ha mi szeretjük egymást a párommal,akkor ők is szeressék egymást,nem? :lol:
helyes,hogy így állsz hozzá a hasfájáshoz. én is ezt teszem:)
remélem lesétáltad a brownie-t :)csak annyit egyél,amennyi jól esik :) bár gondolom pont ez volt a baj :lol:


nekem azt mondták a praxisban tegnap,hogy holnap kezdjem el szedni az utrot, én viszont szeretném már ma elkezdeni,mert a tüszőrepedés állitolag vasárnap éjjel volt már,uh nem akarok holnapig várni. szerintetek hülyeség?
Vendég
 


Bazsa!
Szerintem szedd az utrót. Nekem mindig inszem utána nap már el kellett kezdene szedni! Drukkolok!

Natikám!
Küldöm a mai napi babaragacsokat!
Én is így agyaltam mindig. Amikor görcsölgetett, vagy húzódott, akkor aggódtam. Ha meg nem, akkor meg azért aggódtam, hogy miért nem.
Vigyázz magadra!

Beze!
Hát nem tudom, hogy bírod ezeket a görcsöket! Minden elismerésem. Az nagyon jó, ha szüleid segítenek most! Többet tudsz pihenni, és Lexikét is lefoglalják!

Bikfy!
Még mindig várunk!

rodina74
 
 


Nati!
Olyan jó, hogy mostanában megint tudsz jönni, bár azért a jó időt visszasírom! :)
Sajnálom, hogy nektek is gond van a pincével, kitartást a párodnak!
Megértem, hogy aggódsz a has feszülésen, meg azon is, ha nincs. Tudod, ilyenkor nincs rossz vagy jó tünet. Nyugi, minden rendben lesz! Küldöm én is a babaragacsokat!
Nem tudom, mi az a brownie, valami süti? :oops: Remélem jót tett a séta! :)

Beze!
Kitartást és javulást neked! Elég rosszul hangzik, de csk vége lesz egyszer! Kívánom, hogy minél hamarabb!!! Jó, hogy van segítséged Lexihez! Tudsz róla megint küldeni képet? Olyan édes nagy lány lehet már!

Bazsa!
Szerintem is kezd el nyugodtan az utrot! Nem is kell megtudnod, milyen lombik, hisz ez az első-második inszem sikerülni fog!!!!!

Rodi!
Te hogy vagy? Fejed rendben van? Mikor is lesz az esküvő? :)

Bikfy!
Merre jársz? Nagyon várunk vissza a hírekkel!

Lányok!
Azt hiszem egy kicsit jobb már. Ma már a WC papír tiszta maradt :oops:, csak a tisztasági betéten vannak nyomok továbbra is. Ez alapján kicsit javult a helyzet. A közérzetem jó, a hasam sem fáj, bár pici feszülgetéseket érzek én is jobb oldalt, de ez nem hiszem, hogy baj lenne. :) Várom nagyon a holnapot, és bízom benne, hogy még további javulást tapasztalok. Köszönöm a bíztató szavakat, aranyosak vagytok, nagyon jól esik!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ja, így visszaolvasva olyan, mintha mennék dokihoz holnap, de nem. Egyszerűen azért várom, hogy még tovább javulhassanak a dolgok. Új nap, új remények! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,

az szeretném kérdezni, hogy Lexikénél volt valami mellékhatása a 15 hós oltásnak? Mert Danci holnap lesz egy hete, hogy megkapta és eddig még csak hőemelkedése sem volt :roll:
Remélem az epegörcsök hamar szűnni fognak.
Nekem is a héten itthon van apukám, sokat foglalkozik Dancival, nagyon hálás vagyok érte neki.

Nati,

aranyos vagy, hogy gondolsz rám, de nem dolgozom ám halálra magam.
Ma pl már csak azt csináltam amihez kedvem volt, számlázgattam, kompenzációs leveleket írtam, vasaltam, esküszöm még ez is jólesett, mert nem kényszer alatt csináltam, hanem kedvtelésből.
Nagyon drukkolok a babáknak, hogy tapadjanak szépen!
KItartás nektek ehhez az ítéletidőhöz és károkhoz, remélhetőleg hétvégére már javul a helyzet, bár az is eléggé soká van :cry:

Rodina,

én is meg vagyok lepődve, hogy már elhagytam a 33. hetet. Ha Danci születését nézem akkor már csak 3 hetem van hátra.
A héten szépen kimostam és kivasaltam DÁvidka ruhácskáit, megvettem az edobható bugyikat és szülésbetétet, vettem új hálóingeket, szép lassan készítem össze a holmimat.
Egy kicsit nehéz dolgom van, mert kértem a védőnőtől kórházas listát, hogy mit kell magammal vinnem, de nem adott mondván, hogy a második gyereknél már igazán tudnom kéne mit kell bevinnem magammal :evil: Az én védőnőm ilyen válogatott...
Igaz, hogy a fejemben van, hogy mit kell vinni, de jó lenne egy lista ahol kipipálhatnám, mert mi van, ha egy-két dolog kimarad, férjemnek épp elég lesz itthon Danci, nem akarom, hogy miattam is össze-vissza rohangáljon....

Kikinda,

én eleve nagyon frontérzékeny vagyok, a migrénes fejfájás nálam mindennapos, kivéve a terhesség második felében, Dancival és Dáviddal sem fáj a fejem egy napot sem.
Bezzeg az első 20 hétben megszenvedtem rendesen...
Örülök, hogy javult a helyzet, biztos vagyok benne, hogy minden rendben. :wink:

Bazsa.

nagyon szépen leírtad ezt a szeretitek apával egymást dolgot, remélem a babák is hallották a pocidban, vagy ha nem akkor olvasd fel nekik!

Aviubi,

ha nincs mensi akkor az jót jelent :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


jöttem, nem jó hírekkel. Megjött. Most eléggé szar, mert nekem nem szokott ilyen hosszú lenni a ciklusom, és most egy kicsit úgy érzem, hogy ez nekem már nem fog összejönni. Valahogy úgy érzem minden ellenem van.
bocsi nem akarok ennyire negatív lenni inkább befogom..

aviubi
 
 


Bikfyke: Merre vagy? Gyere már!!!!! Mesélj!

Hát csajok nem hiszitek el mi történt veelem. Annyira idegesített az a vacak a fenekemen, hogy délután hirtelen felindulásból felkerestem egy bőrgyógyászt. Innen a netről kerestem és éppen ma rendelt és eltudtam szaladni hozzá. Gondoltam ad majd valami kenőcsöt. Hát nem ez történt, hanem képzeljétek elfagyasztotta és tűt szúrt bele az egyébként is fájó dudoromba és kitisztította. Én csillagokatt láttam annyira fájt. Teljesen bele is izzadtam. Ilyen fájdalmat nem is tudom éreztem e valaha orvosnál. Nem aranyér, hanem valami mirigyek vannak ott és egy ilyenben szorult be valami folyadékféle. Azt mondta ártalmatlan. Bárhol kijöhet ilyen a bőrön ahol vannak ilyenek. De hogy pont ott kell kijönnie? :oops: :oops: :oops:
Nagyon kellemetlen volt, már maga az hogy el kellett mondanom mi a panaszom. húúúúh..... de túlvagyok rajta, betadin kenőccsel kell kenegetnem. De az az érdekes, hogy semmi papírt nem kaptam a beavatkozásról, meg ő sem kért tőlem semmi adatomat. :shock:

Kiki: Örülök hogy jobban vagy! Nem lesz ott semmi gond. :wink:

tnati: Nagyon szorítok. Egyébként mi az a brownie?

Most hallottam a híradóban Geréb Ágnest és hogy egy újszülött baba veszélybe került. Mit szóltok hozzá?
Én biztos nem szülnék otthon. Nem veszélyeztetném a gyermekem életét. A kórházban minden kéznél van és ha kell betudnak avatkozni. Pláne amikor mnden perc számít. Hihetetlen.

Kép
babicsek
 
 


aviubi: Nagyon sajnálom. Most nagyon rossz lehet tudom, de tudod minden kezdődik előről és tiszta lappal újabb reményekkel indulhat a következő menet! :wink: :wink:

Bikfy: Csak nincs valami gond? Remélem a tanulás miatt nem jössz! Nemsokára megyek szunyókáli és így menjek, hogy nemtudom mi volt?

Marci nincs még jól. Estére megint belázasodott kúpot kellett neki adnom. Meg nem bír nyelni, mert annyira fáj a torka és közben a üle is. Szegény szaladgál köpködni a WC-be, mert nem bír nyelni egyáltalán. Most adam neki Cataflam cseppet és mintha jobb lenne egy kicsit tőle. Remélem holnap már jobban lesz, mert holnap már mennem kell dolgozni is. Nagyapussal lesz.

Kép
babicsek
 
 


üle=füle

Kép
babicsek
 
 


Babi,
érdekes ez a mirigy... a privát bőrgyogyinál nálunk se kér adatot, és ő sem ad semmit, csak perkáljak...
sajnálom, hogy Marci ennyire beteg!!!!!
Jobbulást mindkettőtökenk, holnapra pedig drukk neked az uhuhoz!!!!

Aviubi,
pedig én már szinte biztos voltam benne, hogy sikerült!!!!!!!!!! Nagyon sajnálom, sok sok ölelést küldök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hidd el, sikerülni fog, csak most még mennetek kell érte... LÁtod, Bencus még két éves sincs, ő első inszemre összejött másfél év után, most meg már mögöttünk van 6 inszem, meg egy sikertelen lombik... de nem adjuk fel!!!!!!!!!

Kiki,
persze, hogy holnap már jobb lesz!!!!!!! és a wc papír is már haladás, tényleg lehet, hogy a sárgatest miatt van, volt. S holnap elvileg már a nap is sütni fog :wink:

Beze,
hogy bírod az epéd????????????? hát, kitartás hozzá!!!!! örülök, hogy a szülök segítenek, tudom, mennyire sokat számít ez ilyenkor!!!!

Bikfy,
merre vagy már???????????????????? bár gondolom nem rövid az út hazáid pestről...

Moncsi,
Bencus pont egy hétre lázasodott be, nem is kicsit, majd két nap után himlő szerű pöttyök jöttek ki a kis testén... legalább egy hétig eltartott :cry: . De ő minen oltás után lázas lesz, ez is biztos sokat számit...
szuper, hogy már rakod a fészket!!!! van e-mail címed???? Nekem van több kórházi, meg kelengyelistám, szívesen átküldöm Neked!!!

Lányok, a priviket megkaptam az adatokkal, az új tábliban már benne lesznek!!! Köszönöm!!!!

Brownie: egy nagyon csokis, nagyon finom (amerikai) süti. Annyira imádtam, hogy amikor jöttem haza, egy tállal kaptam ajándékba :wink: . csatolom a receptjét, többféleképpen el lehet készíteni, de sajnos nem tudod, mi az elég belőle :oops: . Már el is fogyott... :shock:

http://judit-mitfztemma.blogspot.com/se ... -results=7

egyébként ezt az oldalt nagyon szeretem, a főzőset is, meg amikor Judit a lányokról ír. Lobmikos, koraszülött babák, aztán most spontán jött Panna, pedig elvileg nem lehett volna babájuk... szóval több szempontból is sikersztori az övék, mondjuk Judit rengetet foglalkozik velük, sokszor lopok játékötleteket is az oldalukról :wink:
Vendég
 


kiki,
a második első,nem az első második :)

monic,
olyan jó olvasni,h hamarosan itt az idő! izgalmas idő vár rátok,élvezzétek mnden pillanatát!
majd megyek nyáron látogatni :wink:

babi,
hogy mik vannak... még jó hogy elmentél dokihoz. bár most két dokinak is el kell mondani :?
Marcinak nem adtál fagyit? az tényleg használ...

Ubi,
hát öszintén nagyon sajnálom! Pedig én is annyira bíztam. nekem is jó példa lettél volna. ugye neked is ez volt az első inszem?
Tiszta szivemből kívánom neked,hogy ne éld át többé ezt az érzést! a következőre sokkal pozitivabban tessék hozzáálni, majd segítünk! Veled vagyunk és együtt újra nekindulunk,oké?
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy??? Kezdek izgulni..., remélem feleslegesen...

Aviubi! Sajnálom a mensit :? , de én is azt tudom csak mondani, ne add fel, el fogod érni, hogy a vágyad beteljesül. :D

Csajok! Szörnyű, hogy ennyi mindenkit súlyt ez az ítéletidő! Remélem hamarosan jobbra fordul az idő!!!

Kiki! Nagyon szorítok neked! Jó, hogy nyugodtabb vagy.
Dokihoz mikor készültök?

Nati! Mai babaragasztók mennek!!! :lol:

Beze! Te szegény, hogy még mindig szenvedsz! :( Remélem, hamarosan elmúlik...

Monic! Jó lehet már lassan készülődni a kórházba. :D Tényleg nem semmi, hogy már 34. hét! :shock:
Örülök, hogy jobban vagytok!

Babicsek! Húúúú, ez azért durván hangzik. Most már jobbnak kell lennie!!!

Bazsa! Azért vigyázz magadra, ne erőltesd meg magad! Időgyorsítók mennek! :lol:

Rodi! Ti mikor készültök 4D-re? Én jún. elejére tervezem. :D

Nálunk a szobaépítés a hónapra valószínű szünetel, pénzhiány miatt.
A géphez nehezen tudok ideülni, mert apának határidős melója van, amit már itthon is csinálnia kell.
Én meg a héten 2x megyek vv-re, az egyik ma megvolt a másik csütörtökön lesz. Emellett ezen a héten van Sopronban a Baba-Mama Hét rendezvény. Ennek keretében megyek két előadásra, vagyis az egyik már ma volt (Újszülöttek ellátása), a másik holnap (Szülőszoba téma). Nem mintha új lenne a dolog, de jó hangolódni a kistesó érkezésére. :lol: Így viszont a délelőttöm elúszik, ezért délutánra marad a főzés és a rendrakás. Szóval van pörgés, de nem bánom, jól érzem magam a bőrömben és a lelkemben is. :lol:

puszi mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


kicsit változtattam.. akik rég nem jöttek hátulra kerültek :oops: , a próbálkozós tábliba a kismamikat szívhangig látjuk szívesen :wink: , utána már átkerülnek a kismamisba, jó???

kérnék szülés várható időpontokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meg hiányzó adatokat, akiknél üres hely van!!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Nati,

majdnem egyszerre tesztelünk! Hallod én már most izgulok nagyon :D
Akkor mi már lehet,hogy 2 hónap múlva már a kismamis táblázatban leszünk? jaaaa, te már ott is benne vagy :)

na megyek aludni...

Kép
Vendég
 


Bikfy!
Miért nem jössz már?! 10 percenként nézek ide, és sehol sem vagy! Pedig biztos azért jött mindenki este, hogy hallja a híreidet! Mi van veled? Ho vagy, hogy vagy?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Köszönöm jól vagyok! Minden rendben. Ma reggel a fejem megint nyomott, de szerencsére elmúlt.
Az esküvőnk június 26-án lesz 12.00 órakor!

Monic!
Én eltettem azt a listát, amit még Ditának írta valaki, vagy ő írta valakinek- nem emlékszem. Majd priviben elküldöm! (Benne vannak a ruházat is egyéb kellékek is a megjegyzéseimmel, de a végén benne van, ami neked kell!)

Aviubi!
Nagyon sajnálom! Legközelebb biztos sikerülni fog! Fel a fejjel, mi is sok ilyenen átmentünk, úgyhogy együtt érzünk veled!

Babi!
Hát veled meg mik történnek! A lényeg, hogy megcsinálta, és remélem, hogy holnapra már sokkal jobb lesz!
Marcinak sok gyógypuszit küldünk!


Lucuzs!
Még nem gondolkoztam a 4d-n. Mikor érdemes menni? Még én a vizsgálatokkal vagyok el. Ezek körül forog az eszem!

Bikfy!
Már aggódunk!

rodina74
 
 


Rodi drága, nincs más választásom, de nem akarom sajnáltatni magam, ez van, majd csak elmúlik egyszer. :roll:

Kiki, momentán nincs friss képem, ha lesz, rakok. Mostanában nem fényképezek annyit. :oops:
Örülök a jó híreknek. :D

Aviubi, sajnálom... Ne add fel, a következő sikerülni fog! Nekünk Lexi a 4-nél fogant,de ti nem juttok el idáig. :wink:

Monic drága, szerencsére ezt is megúsztuk, hát f.tam rendesen, de semmi nem volt, ahogy a többi oltástól sem. Hogy megy az idő, hamarosan megint babázhatsz. A védőnőd nem semmi! :evil:

Lucuzs, köszi, hát ez van..Előadósok jól hangzanak. :wink:

Nati drága, nagyon drukkolok, de ezt úgyis tudod! Hogy bírom? Mondjuk úgy, hogy volt időm hozzászokni, 14 éves korom óta. :?

Bikfy, holnap olvasom a jó híredet. :wink: Eddig 2x hánytam epét, utána jobban lettem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hali lányok

Bikfy nem rég ért haza azt írta smsben nem sokára jön és mesél!!!

MÁr én is izgulok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy!
írj már!

rodina74
 
 


Aviubi!
Nagyon sajnálom a mensit! Ilyenkor tényleg csalódott az ember, én is nagyon biztam benne, hogy most sikerülni fog neked. Sajnálom, küldök neked nagy ölelést! És fel a fejjel, a következőnek sikerülnie kell!!!

Monic!
Anyukád teljesen rendbejött?
Jó, hogy itthon van apukád is megint, és foglalkozhat Dancival. Ez mindkettejüknek jó.
Jó, hogy most már lazítassz, és tudsz készülni a következő nagy feladatodra is! Azért Dávidka még maradjon bent jó pát hetet, de azért biztos nyugodtabb vagy, ha már összepakoltál!
Sajnálom a frontérzékenységet, de ez jól hangzik, hogy legalább a fejed nem fájt velük a második félidőben, bár az elsőért és a fejfájásért nem irigyellek!

Babicsek!
Megszenvedhettél ezzel a dudorral, de most már biztos jobb lesz, hogy kitisztították! Drukk neked holnapra!
Az otthon szülés egy kemény téma. Én biztos nem vállalkozék rá, de megértem, hogy van olyan nő, aki úgy érzi, hogy a dokik nem figyelnek oda eléggé (hisz ezt mi is sokat érezzük), és siettetik a szülést, többször császároznak, mint kellene ... stb.
Marcinak mennek a gyógypuszik! Sajnálom, hogy ilyen lassan javul! :(

Nati!
Köszi!
Szuperek a táblázatok!
Ez a bownie jól hangzik, bár ezek után nem tudom, merjem-e megcsinálni, ha ennyire eteti magát! :lol:

Bazsa!
Bocsi! :oops: És még én vagyok a matematikus! :lol: Pedig tök logikus, csak nem figyelte, mit írok! :)

Lucuzs!
Jövő héten megyek dokihoz.
Jók lehetnek ezek a felkészítő tanfolyamok, biztos hasznosak is, még ha már gyakorlott anyuka vagy, akkor is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, de csak fél 10 után értem haza. Doki műtött ma sokat, így én is később kerültem be hozzá.
Megnézett először is uh-n, bal oldalon van egy 23 mm-es tüsző, ami ma vagy holnap reped, azt mondta, erre nagyon rá kell hajtani. Aztán jött az átjárhatósági. Folyamatosan kérdezte, fáj-e a dolog, de nem panaszkodhatom. Picit feszített, mikor nyomták belém a lötyit. Amúgy semmi az egész. Mindkét oldalam gyönyörűen átjárható. Ezzel még nincs is semmi gond. De fény derült ezzel a hycosy eljárással egy méh fejlődési rendellenességre, amit műteni kell. Nem normál alakú a méhem, hanem középen van egy kis sövény, aminek a felszíne másmilyen, mint a méh nyálkahártyájáé. E miatt a baba nem tud megtapadni. Azt mondta, ez szépen korrigálható a műtéttel. Ezt a sövényt "leradírozza", így visszaáll a méh normál formája, lesz rajta egy seb, amit majd ez az új nyálkahártya fed be. Így nem lesz akadálya a megtapadásnak.
Petefészkem még PCO-s, de hormonjaim rendben, viszont a pajzsmirigyem picit alulműködő lett, így van egy látens hypotireózisom, amire kaptam bogyót. TSH-mat 1 körülire kell beállítanom. (most 2.6)
Mit meséljek még?
Ja igen! Júniusban műteni akart, de én kértem júliust, mert akkor már nem lesznek vizsgáim. Júli 10-15-e körül megműt. Nem lesz hasi vágásom, laparral csinálja, hüvelyen keresztül.

Elkeseredve nem vagyok. Legalább kiderült, mi lehet még a hiba, merthogy a hormonokra ő is azt mondta, a miatt már tényleg összejöhetett volna. Most is van szép tüszőm, úgyhogy nem a PCO már az akadály. Bízom benne, ha júl. közepén megműt, másfél hónap a felépülési idő, szeptemberben végre belecsaphatunk a lecsóba, és lesz egy május-júniusi kisbabánk.

Ezzel viszont le is kell mondanom a szegedi Kaálit, mert egyelőre nincs értelme. Én még mindig hiszem, hogy spontán babám lesz. Remélem az igazi bibit találta meg a dokim. Egyébként nagyon kedves volt, le a kalappal előtte.

Mindenkit puszilok és nagyon köszönöm a bíztató szavakat. Vius és Aagassi üzent is, de nagyon hosszú lett volna elmesélnem nekik a történetet sms-ben. Remélem csajok, nem haragudtatok meg.

Jó éjt mindenkinek! Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Ha megműt, akkor simán jöhet a baba! Nekem is 2 körül volta TSH-m és babás lettem! Szóval az nem igazán akadály! Ne is keseredj el, mert ez végül is jó hír!
Én ezt jó hírnek veszem, hisz kiderült, hogy mi a baj, és ha tartod a hormonértékeidet, akkor tényleg jönni fog a spontán baba! Meglátod, még ebben az évben simán terhes leszel! Hát én teljesen fel vagyok dobva!
Szerintem ne mond le a Kaálit, csak kérj egy későbbi időpontot!
Jaj, nagyon szurkolok neked! Nagyon kis ügyi vagy!

rodina74
 
 


Bikfy örülök hogy van rendes tüszöd és fény derült az esetleges akadályra remélem a műtét után babás leszel!!!!!!
Nem haragudtam meg!!!
amugy ha jobb idő lesz akkor megyünk arra és persze te is ráérsz akkor talizhatunk!!!


Megyek aludni csak téged vártalak!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi!
REmélem most már nem lesz rosszabb az idő, és így talán a fejed sem fog fájni! Megpróbálom megjegyezni az esküvőtök napját, csak hogy gondoljak rád akkor is, bár gondolom, fogod írni akkor is majd, hogy készültök rá... :)

Beze!
Gondoltam, hogy azért nem teszel. Monic is kevesebbte fotózott, mikor beköltözött a kistesó. Azért a második terhesség biztos sokkal nehezebb, már csak amiatt is, hogy ott van egy kis örökmozgó is!
Tényleg sosem panaszkodsz, csak ha rákérdezünk, akkor vallod be, hogy még mindig kínoz az epéd. Drukkolok, hogy végree alábbhagyjon!

Vius!
Köszi az előzetes híreket!

Bikfykém!
Sajnálom, hogy megint kiderült valami gond, de persze így van lehetőség javítani a helyzeten, és a műtét biztos szépen helyreteszi a dolgokat.
Sajnálom, hogy le kell mondani a Kaalit. Én lehet elmennék a helyedben, mert ha egyszer már kivártátok az időt és bejelentkeztek, akkor utána "bármikor" dönthetsz úgy, hogy mégis inszemet szeretnél, és nem kell megint fél évet várni, míg sorra kerültök.
De persze megértem, hogy spontán babára vágysz, és biztosan sikerülni is fog! Nagyon drukkolok neked!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikim!

Muszáj lemondanom a Kaálit. Ha csak egy szóval is bíztatott volna, hogy sikeres lehet az inszem, de nem. Amíg ezt a méhsövényt nem távolítják el, addig se inszemmel, se lombikkal nincs esély. Nem tud a baba hol megtapadni. Úgyhogy most egyelőre lemondom, majd ha szükség lesz rá, később új időpontot kérek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt :)

először is süt a nap nálunk :)

bikfy,
én ugy tudom,h sövény akkor van,ha vkinek dupla anyaméhe van. ez lehet két különálló és a kétszarvú. amikor fejlődik a szervünk,mindenkinek 2 anyaméhe van. ezeknek eggyé kell válniuk, ami nem mindenkinél sikerül. nálam egyáltalán nem akartak eggyé válni ,nálad meg ezek szerint nem teljesen váltak eggyé. és ez a rosszabbik eset,pont a tapadási gond miatt. bár a két anyméhnél meg ugye az a gond,h feleződik az esély.
na mindegy szerencsére ez orvosolható és nagyon örülök,hogy így fogod fel és már azt is kiszámoltad,hogy mikorra lehet gyereked :) neve vagy nevük is van már? :D


erről jut eszembe :)
ki hogy áll a nevekkel? mik a kedvencek?

nekem fiúnév a Bence a kedvencem,de a páromnak nem tetszik, így eddig ott tartunk,h ha fiú lesz,akkor az ő nevét kapja,ami Attila (szerintem szép név) de ez még nem végleges...
a lánynév a főkedvencek a Lili és Sonja, de a tesóim gyorsabbak voltak :) de találtunk még lánynevet,ami mindkettőnknek tetszik: Réka

Kép
Vendég
 


Bazsa!

Teljesen jól leírtad a folyamatot, nálam valóban ez történt. Az eggyé olvadási folyamat megrekedt egy szinten. De az orvos szerint nem súlyos fokú a dolog. Tegnap azt írta, hogy úgy 1,5 hónap kell utána a méh regenerálódásához, éjszaka a neten viszont azt olvastam, hogy a műtét után általában 6 hónap pihit javasolnak. Nem örülök neki, de ha kell, hát várok. Nincs sok választási lehetőségem. :wink:

Rodika!
Én TSH-m 2.6, azt kérte a doki, hogy szorítsuk 2 alá. Persze tudom, hogy így sem lehetetlen teherbe esni, de hátha megkönnyítem a dolgot, ha szót fogadok. Ugyan már, 1-gyel több bogyó ide, vagy oda. Nem számít. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy drága, örülök, hogy kiderült, mi a gond, erős lány vagy, idén tuti jönni fog a spontán baba, én drukkolok nagyon! Az pedig, hogy ilyen rendes dokit találtál, kész főnyeremény. :D Kaalinak így tényleg nincs értelme.

Kiki, köszi, örülök, hogy megértesz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt,

hát nálunk nem süt még a nap...

Rodina,

nagyon szépen köszönöm a listát, akkorát nevettem, mert a lila hátterű bejegyzéseket még én írtam anno Ditának :lol: :lol:

Nati,

Rodi által küldött lista tökéletes, de köszönöm, hogy felajánlottad.

Babicsek,

még olvasni is fájdalmas volt, hogy a doki mit csinált veled.
De a lényeg, hogy túl vagy rajta és mégsem aranyér.

Bikfy,

átjárhatóságodnak nagyon örülök, viszont sajnálom, hogy műteni kell, de még időben kiderült.
És tisztellek, hogy ennyi türelmed van még ehhez is, nem borultál ki, hanem már ki is számoltad, hogy mikor lesz így babád.

Beze,

remélem mi is megússzuk a lázat, annyira jó lenne...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!

Szerintem, ha a doki 1,5 hónapot mondott, az elég lesz. Lehet, hogy a 6 hónap a súlyosabb méhsövény betegségekre vonatkozik. Szerintem, ha kivársz 2 mensit, utána már mehet a dolog! Jaj, én annyira szurkolok!
Persze, szedd a bogyót, csak írtam, hogy 2 feletti eredménynél is terhes lehet az ember! Szóval ez gondolati szinten ne akadályozzon!

rodina74
 
 


Látod Monic!
Arra emlékeztem, hogy Ditával kapcsolatban volt valami, de már nem emlékeztem pontosan! A lényeg, hogy visszatalált hozzád a lista!

rodina74
 
 


Lányok!
Nálunk is süt a nap, és alig fúj a szél!
Végre normális idő van, bár a hőmérséklet lehetne magasabb!

rodina74
 
 


Nati,

most látom, hogy nem diktáltam be, hogy ma megyek nőgyógyihoz. Megint kontroll lesz, hogy a bacik kihaltak-e már végre...
Majd a jövő havi időpontot megírom priviben.

Kiki,

anyu jobban van már, de még feküdnie kell, néha felkelhet, és azért az is sokat jelent, hogy végre otthon van a megszokott környezetében.
Mai napod milyen?
Nem készülök szülni, de a lelkem nagyon megnyugodna, ha minden szépen össze lenne készítve, és nem kellene az utolsó pillanatban kapkodni.
Danikával is össze voltam készülve szerencsére, bár a szülős táskát anyukáméknál felejtettem, így szülés előtt még oda kellett mennünk érte... :oops: :lol:


Rodi,

nagyon jó a lista, már most látom, hogy pl melltartó betétet még nem is vettem, és lehet, hogy eszembe sem jutott volna csak ha már szükség lett volna rá.
Van még egy futásom a patikába, de legalább minden meglesz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Laptetőt átadom az utánam írónak :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: