Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nyulasz
nem vagy bénább mint én voltam! Én mind a 2 lombiknál így néztem ki, és nekem volt olyan hogy magamba szúrtam a Suprefactot, és mielőtt magamba nyomtam volna valahogy kirepült belőllem (persze ezt olyan Kaális fecskendőbe szívtam fel amit ott adnak, így kezdhettem az egészet előlről a lötyi felszívásától kezdve), ez van
A lényeg hogy vannak szép tüszőid, és persze mindegyikben van 1 Petike, és mindegyik szépen meg fog terményekülni,
és Ikreitek lesznek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz,
húúú, tényleg úgy néz ki, mint akit megharaptak (nem Apa volt mégis? :lol: ) a lényeg, hogy szép tüszőid vannak, gratula hozzá :P
éccaka jó repizés, csak ügyesen :wink:

KépKép
tobi
 
 


Erika!
Köszi,ezt jól megmondtad, :D remélem így is lesz.Látom Áron már fél éves lett. :D Hogy repül az idő.Jól vagytok?
Tobi!
:D nem apa volt :D
Vendég
 

 
 

Nyulasz,
:lol:

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, "szép kis" folt. DRUKKKK!!!!!!!!!!
mazsi02
 
 


Nyulasz,
hatalma drukk mára és a randihoz is %%%%%%%%%%%%%

KépKép
tobi
 
 


szóval hatalmas drukk :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
4 petesejtem lett,és szeremcsére apának is "jó"eredménye.Ez azért is szerencse,aki nem tudná,mert 0 spermiummal kezdtünk.És readásul,amikor csütörtökön voltunk uhun,akkor arra számítottunk az eddigiek alapján,hogy még kb 2 nap szuri,aztán tüszőrepi,és rá két napra punkció.Ilyenkor mindig mondja a doki,ma és holnap kex :oops: De most hirtelen jött a punkció,és egy hetes "karanténnal" nem akartunk menni,így még csütörtök délután összebújtunk,ezért alig 1.5 nap karantén volt,a 3-5 nap helyett.És ezért nagyon izgultunk.Holnap 9-kor telcsizek.
Köszönöm a drukkokat :D
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügye megmondtam?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Remélem, hogy a többi is bejön :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: !

Sziasztok

Erika

Amúgy köszönjük szépen jól vagyunk, kivéve, hogy Áronka még 1 éjjszakát sem aludt át :cry: , így ellehet képzelni, hogy hogy nézhetünk ki, általában zavar, és így sajna néha tiszta gyagya vagyok, és néha Ákossal sem úgy viselkedem ahogy szeretnék, és ilyenkor mindig bűntudatom van!

Nyulasz
nagyon várom a holnapi híreket is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Nyulasz gratulálok a 4 petesejthez :D , drukk a randihoz :wink: +++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, de jó, 4 petike!!! Drukk a randihoz++++++++++++++++++
Gyere a hírekkel telcsizés után.
mazsi02
 
 


Nyulasz,
nagyon ügyik vagytok, gratula Nektek és drukk a randihoz :P
várom a híreket!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
3 termékenyült meg,holnap még kell telcsiznem,hogy kedden mikor mehetünk. :D
Köszi a drukkokat :D
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
Hajrá Hajrá Hajrá .......................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz, ügyesek voltatok, drukk keddre+++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Ja, Nyulasz, ha tudtam volna, hogy izgulsz a rövid karantén miatt, megnyugtathattalak volna. Nálunk mindig 2-2,5 naposat használtak, mondván, hogy talán így jobb lehet az eredmény.
Szóval ügyik voltatok.
Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Na, hányra mentek holnap?
mazsi02
 
 


Sziasztok

Nyulasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma hányan vannak????????????????????
Holnap hányra mentek??????????????????
Hányat kértek vissza?????????????????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


sziasztok!

bocsi, hogy csak így ismeretlenül írok nektek. (bár van akit ismerek közületek)

látom, hogy szóba került a karantén kérdése. azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ha sok napot hagyunk ki egy kiskatonavizsgálat előtt, akkor elképzelhető-e, hogy emiatt lesz nagyon rossz az eredmény? vagy a sok nap érdemben nem befolyásolja?

köszi a választ.

katica
katica30
 
 


azt elfelejtettem írni, hogy mindenkinek drukkolok+++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok,

Nyulasz,
nagyon, nagyon drukkolok nektek!
Hajrá kisnyulaszok!:)
Vendég
 


Nyulasz,
nagyondrukkolok+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


kösziiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D
Három embrió költözött be,remélem jóóóóóóóóó sokáig maradnak velem :D
Mazsi!
De nekünk alig 1.5 nap volt.De mostmá mindegy.
Katica!
Öt napnál régebbi?Mert akkor tuti befojásolja.Mi lett az eredmény?
Vendég
 


Nyulasz, gratula a 3 embrikéhez, és ++++++++++++++++ Kép

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hány sejtesen kaptad vissza pindúrkáidat?

Katica, szerintem általában max. kb. 6 naposat néznek. De inkább kérdezd meg az andrológust.

Ma voltam AFP-s vérvételen, úgy elintézett a csaj, hogy kb. úgy néz ki a karom, mint Nyulasz pocija.
mazsi02
 
 


Nyulasz,
gratula és babaragi szállítmány indítva++++++++++++++++ :P

KépKép
tobi
 
 


sziasztok!

köszi lányok a válaszokat.
a minta előtt bő 2 hét karantén volt, így alakult.( előtte lombikoztunk ) jövőhéten ismétli a párom a kiskatona vizsgálatot, aztán majd látjuk, hogy mi lesz.

drukk mindenkinek++++++

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Nyulasz,
babaragacsok neked!
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a ragacsokat!
Katica!
A két hét az nagyon sok,szerintem még az öt nap is.Nem is csodálkozom,hogy rossz lett az eredmény.Meglátod,legközelebb sokkal jobb lesz.Bár azt még mindig nem értem,miért kell most vizsgálat?
Mazsi!
6-6-8 sejtesen,és a nyálkahártya 10A volt.A doki szerint szépek,előző nap 3-3-4 sejtesek voltak,szépen duplázódtak.Bár azt nem értem,ha valami osztódik,abból hogy lesz 3 sejt???????
Te hány naposan és hány sejtesen kaptad vissza?És mit csináltál a 2 hét alatt?Mennyit feküdtél,pihiztél,sétáltál...???
Sajnálom a karodat,vannak nagyon béna nővérek.
Tobi,Csibe,Bella,nektek is köszönöm :D
Vendég
 


Nyulasz babaragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++
A 3 sejt úgy lesz, hogy a kettéosztódott sejt egyike már szintén ketté osztódott, a másik még nem. Nem pont egyszerre osztódik minden sejt. Szóval érted? :wink:
Én is 3. nap kaptam vissza 4,6,8 sejteseket. Az első 3 napot szinte végig feküdtem beülti után, aztán csinálgattam ligtosan házimunkát, rövid séták... De a napok nagy részét vízszintesben töltöttem.
Nagyon szorítok neked, meg embrikéidnek, hogy ügyik legyenek és kapaszkodjanak ezerrel!!!!!!!!!!!!
mazsi02
 
 


Mazsi!
Akkor már értem.Asszem kipróbálom a 3 napos fekvést,hátha nekem is bejön. :D
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Látom, a hosszú hétvégén senki nincs gépközelben. Én is próbálkoztam tegnap, tegnapelőtt szabadtéri programmal, de sajna nem volt igazi kellemes tavaszi idő :(

Nyulasz??? Pihengetsz? Et+ hanyadik nap lesz vérvétel? Tesztelsz előtte? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Sziasztok Lányok :P

Nyulasz,
ezermilliótrillió babaragi+++++++++++++++++++++++++
hogy telnek a napjaid?

Mazsi,
hogy vagytok?

KépKép
tobi
 
 


Tobi, kösz jól vagyunk. Az uram ma nyaggattam, hogy csináljon pocakfotót, mert már nem csak a 2-3 kiló feleslegem látszik :)
Ti hogy vagytok? Még mindig sok a munka?

17.hétKép
mazsi02
 
 


Mazsi,
nagyon cuki, szép pocid van :D , hát bizony, nem a 2 kiló felesleg látszik, habár kétlem, hogy van felesleged :wink: :P atyvilág, hogy megy az idő, már 17 hetes vagy :D
Munka az van dögivel de jövő héten szabin leszünk, már nagyon ránkfért és jól jött ez a 4 nap is :) szóval egész sokat leszünk itthon anyáéknál :lol:
puszi

KépKép
tobi
 
 


Mazsi!
De szép pocid van :D :D :D Gratulálok hozzá :wink:
Et+9 napnál szerintem nem bírom tovább :oops: :oops: :oops: ...viszont Csibe jóvoltából vannak jó érzékeny tesztjeim.
Tobi!
Rémesen lassan telnek a napjaim :lol:
Jó pihengetést,nem lehet mindig halálra dolgoznod magad.Mentek valahova?Vagy anyukádék vidéken vannak?
Törpe!
Úgy hiányzol,remélem jól vagytok,és a reményt nem adtátok fel.Mind fogunk még babázni,ez tuti :wink:
Erika!
Kösziiiiiiii :D
Vendég
 


Mazsi,
Nagyon szépséges kis pocid van már.:)

Nyulasz,
Tessék kibírni egy darabig még! Mennek a babaragacsok!

Tobi,
Jó pihenést.
Vendég
 


Lányok, köszönjük a pocis hozzászólásokat :oops:

Nyulasz, babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ugye még nem teszteltél suttyomban abból a szuperérzékeny tesztből? :wink:

Tobi, akkor használjátok ki a szabi idejét! Jó pihenést, feltöltődést!
mazsi02
 
 


Áááááááááááááááá,dehogy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Nyulasz,
mért nem tudom ezt neked elhinni?
Valld csak be nyugodtan! A mániáktól nem lehet csak úgy megszabadulni, márpedig neked a tesztelés mániád!:))))))))))))))))))))
Vendég
 


Nyulasz,
mért nem tudom ezt neked elhinni?
Valld csak be nyugodtan! A mániáktól nem lehet csak úgy megszabadulni, márpedig neked a tesztelés mániád!:))))))))))))))))))))
Vendég
 


Nyulasz,
mért nem tudom ezt neked elhinni?
Valld csak be nyugodtan! A mániáktól nem lehet csak úgy megszabadulni, márpedig neked a tesztelés mániád!:))))))))))))))))))))
Vendég
 


Nyulasz,
mért nem tudom ezt neked elhinni?
Valld csak be nyugodtan! A mániáktól nem lehet csak úgy megszabadulni, márpedig neked a tesztelés mániád!:))))))))))))))))))))
Vendég
 


Nyulasz,
mért nem tudom ezt neked elhinni?
Valld csak be nyugodtan! A mániáktól nem lehet csak úgy megszabadulni, márpedig neked a tesztelés mániád!:))))))))))))))))))))
Vendég
 


Atya-gatya hányszor ment el ez a hozzászólás! :oops: Bocsi!
Vendég
 


...majd akkor vallok,ha pozitív lesz 8)
Vendég
 


...azt azért nem mondanám,hogy szaporodunk mint a nyulak,de talán most behozunk egy kis lemaradást.
Vendég
 


na én meg ezt az előbbi hsz-t nem is ide írtam :oops:
Vendég
 


Bella, látom nyomatékosítottad, hogy nem igazán hiszel Nyulasznak :)

Nyulasz, úgy legyen!!!++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: