Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és az én 14. napi tesztem 10-es erősségű volt!
Szóval szerintem készülj fel arra, hogy 1-2 hét, és hányingerrel teli napjaid lesznek! :wink:

rodina74
 
 


Kiki!
Vagy megnézed a blogomba a márciusi bejegyzéseknél az álom című irományomat, és ott látni fogod a 10-es erősségű tesztjeimet a 13-15. napig! Remélem, most már ennyi infóval meggyőztelek, hogy terhes vagy!

rodina74
 
 


Bikfykém!
Nagyon ügyes vagy, hogy már meg is jártad Pestet! Nagyon szurkolok, hogy szép eredményeid legyenek!

Beze!
Ugye sehol sincs mensi? Tesztelsz ma vagy holnap! Nagyon szurkolok!

Bocs, hogy nem nagyon voltam hétvégén, de szombaton apuhoz mentünk le, és későn jöttünk meg. Vasárnap meg kirándultunk Szentendrére, majd átjöttek anyósék és csak este mentek el.

Lucuzs!
Örülök, hogy jól sikerült a parti!

rodina74
 
 

 
 

Nati!
Ti hogy vagytok? Gyógyulgattok már?

Lányok, ti mit csináltatok hétvégén?

Babicsek! Timejka!
Ti hogy vagytok?

rodina74
 
 


Na, jöjjön már valaki, velem van tele ez az oldal!
Én nem voltam ma olyan szerencsés, mint Bikfy! Ma akartam menni a Rókusba, hogy levegyék a vért, és leadjam a vizeletet. Hát pont ma volt szabadságon a laboros csaj, úgyhogy tök feleslegesen rázogattam magam agyon a buszon! Ráadásul annyian voltak, hogy csak na! Senki le nem vette volna helyette a vért! Kicsit kiakadtam rajta! HOlnap vagy holnapután mehetek újra!

rodina74
 
 


Unalmas magamban beszélgetni! Ha nem jön senki, megyek krumplit pucolni! :twisted:

rodina74
 
 


Sziasztok,

Kiki,

nagyon szép a teszted, 13. dpo-n nem is lesz erősebb.
Nekem a beültetés utáni 12. napon 196 volt a hcg-m, azért volt ilyen magas mert valószínűleg mindkét embrió elindult, de a 6. hétre már csak egy maradt velünk.
Úgyhogy nyugi-nyugi-nyugi-nyugi. :wink:

Ja, és a másik topicban Nemone-nak 40 valamennyi volt és biztos láttad a gyönyörű fotókat Réka babáról :lol:

A hcg 2 naponta duplázódik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kiki:Nagyon szép a teszted! :wink: ++++++++++++++

Tegnap este megkaptam 7 órakkor a tüszőrepi injekciót(Ovitrell-t).
Ma hívtam Csillát ,azt mondta,hogy akkor holnap reggel 8-ra vigyük a párom spermáját itthonról,és akkor mehet az inszem!!! :D
Papucsot kell csak vinnem!
VIKI:Írnál nekem pár szót róla,hogy itt Nyíregyen,hogy megy az inszem?Adnak hálóinget stb...?Meddig kell várni?Az inszem után meddig kell feküdnöm?Inszemed után te kaptál valami gyogyis támogatást,progit?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Kiki!
Gratula! Szép az a teszt, a vv meg tuti!


Beze!
Drukk ezerrel!

Bikfy!
Majd leszek én a zebra párod!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Syl! Ez szuper!!!! Jajdejó!!! Na végül minden jól alakul!!!! Drukk nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bazsa!
Drukkolok nagyon! Ez a jó hozzáállás, tényleg nem szabad neked sem megjönnie és kész! :)

Lucuzs!
Sajnos nincs pont ugyanilyen tesztem. Több is volt, de ez volt az utolsó, és nem is tudok ugyanilyen márkájút szerezni holnapra. De azért veszek valamilyet és holnap is tesztelek egyet. Nem tudom, miért szivatnak minket a tesztek.

Bikfy!
Köszi, aranyos vagy! Örülök, hogy már haza is értetek. Drukk neked szerdára nagyon!

Rodi!
A lombiknál valamiért az visszaültetéstől kell számolni a napokat. Szombat volt a 12. ma a 14. Ezt a táblázatot én is megtaláltam, hogy végülis eszerint jó a 77 HCG-nek és még vasárnap is elfogadható lett volna ez az eredmény, és abban bízom, hogy tényleg szépen sokszorozódik ezalatt a néhány nap alatt szerdáig.
Megnéztem az blogodon a te tesztjeidet is, tényleg nem erősebbek. CSak az zavar, hogy ennyire lassan lett két csíkos.
Hogy van apukád? Élvezte a horgászatot?
Sajnálom, hogy nem sikerült a vétvételt elintézni. Úgy látom, többőnknek ez a mumus...

Nati!
Hogy vagytok? Bencusnak gyógypuszikat küldök!

Monic!
Köszi, próbálok megnyugodni.

Syl!
Köszönöm! Jaj, de jó, hogy sikerül nálad is minden! Drukkolok neked nagyon!

Bumi!
Köszönöm neked is! Nagyon drukkolok, hogy a hosszú kikapcsolódás (és tudom, sok munka) után végre újra kezdhessetek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


És ezt a képet küldöm nektek és magamnak is lelkesítőnek... Szerdán beteszem avatárnak, ha jó híreket kapok, és akkor Bikfy, megkapod a vándor-lóherét. :) Kép
(Azóta is minden nap fújok buborékokat a babának!) :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Meséltem tegnap a férjem első kismamás élményeit? ;)

Elmentünk egy szinkronkorcsolya versenyre. Először tapasztalhatta meg a férjem, hogy milyen az, mikor kismama a felesége…
Megérkeztünk, és körbenéztünk, hogy megtaláljuk-e az ismerősöket. Kiszúrtunk egy magyar csapatot a nézőközönségben, de nem voltak ott az ismerősök. Sétáltunk tovább keresgélve, közben elkezdődött a verseny. A jégre egy másik magyar csapat ment fel, és a lelátón drukkolni kezdtek a magyarok. Az egyik pillanatban még minden rendben volt, a másik pillanatban viszont elkezdtem annyira sírni, hogy el sem tudtam mondani neki, mi történt. Odabújtam hozzá és sírtam. Nem értette mi van, aztán nemsokára kinyögtem, hogy csak meghatódtam… Hát, 3-4 csapat táncát bőgtem végig… :) Már azon kezdtem gondolkozni, hogy egyáltalán jó-e, hogy eljöttünk, hisz mi is drukkolni jöttünk, nem magyarázkodni, hogy mi ez a sírás... Szerencsére az ismerőseink csak 20 perc, fél óra késéssel értek oda, addigra sikerült összeszednem magam. Egy kicsit még pityeregtem, mikor az egyik barátunk volt a jégen, de akkor annyira mindenki őt és a csapatát nézte, hogy nem tűntem fel… :)
Nem tudom, én olyan viccesnek érzem ezt az ok nélküli sírdogálást... 8)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Syl!
Örülök, hogy nálatok is szépen zajlik minden! Meglátod, ebből baba lesz!

Kiki!
Az enyém is szépen fokozatosan erősödött. Valószínű, ahogy szárad a tesztcsík , úgy élesebbé válik a vonal. Apukám már egész jól van, de ő sosem volt az a panaszkodós fajta! Igen, élvezi a horgászatot, de még nem fogott semmit. Igaz, nem is nagyon akar semmit fogni, mert nem nagyon tudna mit csinálni ott a hallal. Mondta, hogy majd visszadobja!

Kiki, kezdj hozzászokni a gondolathoz, hogy egy élet fejlődik benned!

Kiki, lesz még sok ilyen sírdogálás, meglátod! Bárhol képes leszel, bármin sírni! De ez mégis olyan jó!

rodina74
 
 


Kiki.

annyira szívet melengetőek a sírásról írt soraid.
És hát ez egyre sűrűbben lesz. :wink: Én akkor is zokogtam amikor Danciról megtudtam, hogy kisfiú, amikor alőször volt szívhangja, amikor először megmozdult a pocakban, amikor a kis ruhácskáit vasaltam és készítettem össze a szobácskáját. Aztán amikor megszületett, először rámnézett, rámnevetett, először felállt (ekkor pl anyukáméknál voltunk és annyira sírtam, hogy anyukám már megijedt, hogy baj van :lol: )

És most Dávidkánál ugyanúgy meghat minden mozzanat ami vele történik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina,

van, hogy az én apum is visszadobja a halat mert nem szereti megpucolni :oops: Vagy elosztogatja az ismerősöknek, családtagoknak.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi!
Próbálok barátkozni a gondolattal, de nem élem bele még magam. Azért nagyon reménykedek! Már múlt hét közepe óta szinte minden nap sírdogálok meghatódottan. A ti rugkapáló kisbabátok volt azt hiszem az első, aki megríkatott, de azóta már nem is kell hozzá megható dolog sem... :)

Monic!
Ez aranyos, úgy látom megtanulunk sírni, mire felnő a baba... :)

Beze!
Hogy vagy? Mi újság veled? Drukkjaimat küldöm, ma főleg! ++++ :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
én korábban csináltam meg a tesztet és csak 1 csík volt, ma van a 14. napom,de már nem merem megcsinálni,majd holnap reggel :) Szorítok neked is ,még a végén együtt szülünk :)

Bazsa
Vendég
 


Bazsa!
Legyen úgy! Akkor holnap mindketten tesztelünk? Te milyen erősségűt használsz?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki, gratulálok, nagyon örülök, hogy sikerült. Kíváncsi vagyok, hányan vagytok. :wink: Amiatt igazán nem kell aggódnod, hogy később jelent meg a vonal, valahol olvastam, hogy némelyik tesztnek meg kell száradnia ahhoz, hogy látszódjon, és ezen nagyon szépen látszódik a 2. csík! :wink: Hány órakor csináltad? Én annyit pisilek éjszaka, hogy fogalmam sincs, melyik számít reggelinek. :? Ráadásul be vagyok t.jva, nem tudom elhinni, hogy lehet pozitív tesztem, Lexinél nem is csináltam, inszem után a doki nem kérte.
Egyébként köszi, jól vagyok, csak hullafáradt, mint mindig.
Te érzel valamit?

Bikfy, nem ígértem semmit. :wink: Vv eredményt várom, jó gyorsan hazaértetek. :wink:

Rodi, nincs semmi, bár továbbra sem tetszik a folyás színe, olyan sötét. :x :oops: Valamin folyton parázok... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Most én is koncentráltam, hogy este már ne igyak annyira sokat és reggel 7:20-ig nem mentem ki pisilni. Akkor csináltam, aztán visszafeküdtem az utróval egy órát, aztán gyorsan kiszaladtam a kutyával, ezért jöttem reggel ilyen későn. És a fotót 9 körül csináltam.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, köszi. Tünetek vannak már?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Ha aggódsz a folyás miatt, akkor lehet, hogy az a legjobb, ha megpróbálkozol egy teszttel, és ha pozitív(remélem, az lesz), akkor elmégy egy nőgyógyászhoz, hogy ilyen folyásod van, meg egy pozi tesztet, mit tegyél... Van nőgyógyászod, akihez fordulhatsz ilyen esetben?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, igen, az eddigihez megyek vissza.
Holnap tesztelsz megint? Utánanéztem, a qupido is 10-es, és lehet gyógyszertárban kapni, olyan 1600 körül van.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Azon túl, hogy látszólag minden ok nélkül megállíthatatlanul sírvafakadok? :P
Más tünetem nem nagyon van. A cicim még mindig feszül, ennek örülök. A hasam azóta nem görcsöl. Egyelőre boldogan szaglászok meg minden orgonaágat... ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, ez bőven elég. :D :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki,
nem tudom milyen erősségű. Nálunk nincs ilyen rajta. Amit most vettem,az elvileg 4 nappal a menstruáció előtt lehet már használni.
Ha a menstruáció előtt nézem meg akkor reggel kell csinálni,ha után,akkor napközben is lehet,de én megvárom a reggelt. Majd gondolok rád reggel :)
Neked holnap hanyadik napod lesz a tüszőrepedéstől számítva?
Sok sikert neked és majd reggel jövök eredményt ujságolni:)
Bazsa
Vendég
 


Jut eszembe, otthon kell az inszeminációért fizetni?
Itt kell, mert csak a felét állja a kassza.
Vendég
 


Sziasztok!

Most értem haza, hulla fáradt vagyok. Meló után még fodrásznál voltam, de mostanra alig látok, pedig ma még van dolgunk. Ha ma sem tudunk együtt lenni, akkor ennek a hónapunknak fuccs, bár Bezém példájából kiindulva sosincs reménytelen hónap. :wink:

Kiki!
Még 1x gratulálok, hidd el, kismami lettél. :lol:

Rodi, Moncsi!
Nehogy már! Visszadobják a papák a halat? Én meg is pucolom, csak küldjétek ide! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Syl!
Nagyon mennek a drukkjaim, meg még annál is jobban. :wink:

Bazsa!
Szorítok, jó lenne még 1 pozit látni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy drága, ez a beszéd. :wink:

Bazsa, én magánban voltam Lexivel, az egészt mi álltuk, hát húzós volt. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, kérdezted a hétvégét, semmi különöset nem csináltam, ha leszámítjuk, hogy óránként mentem wc-re. :oops: A reggeli teszt neked mit jelentett? Éjszaka nem kellett felkelned? Én ma éjszaka pl 5-ször voltam pisilni. :oops:
Örülök, hogy apukád jobban van! :D

Lányok, egy másik topicban az egyik lánynak uakkor kellett volna megjönni, mint nekem, ma tesztelt, csont nega, szóval nekem se sürgős, főleg, ha nem lesz pozi. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!
De neked pozitív lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, de drága vagy, ölellek és puszillak! Ha én is ilyen biztos lennék benne, akkor tesztelnék holnap, de mivel nem vagyok, nem fogok. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is csak nemrég értünk haza. 2-re mentünk Tapolcára, végül negyed órát késtünk, és mivel nem volt senki, azonnal be is mentünk.
Minden rendben van, az utrót leépíthetem, és nem kell többet mennünk!!! :lol: Hát mitagadás torokszorító érzés volt, pedig "csak" november óta jártunk ide, és mégis fura, hogy már nem megyünk többet. Mindenki mindig nagyon kedves volt velünk, ők segítettek minket ehhez a hatalmas boldogsághoz, és szinte a családunkká válltak... :roll:

Hazafelé meg felmentünk a Sümegi várba, Bogi és mi is nagyon élveztük. :lol: :lol: :lol:

Kiki, Bazsa! Millió drukk a holnapi tesztekhez!!!
Beze! Te nem csatlakozol? :wink:
Syl! Drukk az inszemhez!!!!

Holnap végre ovi!!! :D Már nagyon várjuk!!! :lol: :lol: :lol:

puszi!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bazsa!
Nagyon szurkolok neked a holnapi teszteléshez!

Beze!
Nagyon drukkolok! Mikor tesztelsz?

rodina74
 
 


Lucuzs!
Annyira jó, hogy minden rendben!
Nagyon örülök!

Lányok, ma 11 órakor a barátnőmnek megszületett Gergő nevű kisfia. 3500 grammal és 55 cm-rel született!
Az iwiwen már van fent 2 kép, annyira édes!

rodina74
 
 


Lucuzs köszönöm a drukkot :) jajjjj de izgulok :)

Beze beállhatnál harmadiknak, akkor már hármunkért lehetne reggel izgulni :)
Vendég
 


LÁnyok!

Képzeljétek a párom kedvet kapott leutánozni Sly-ékat!

rodina74
 
 


Rodina neked is kösz :)
Vendég
 


sziasztok!

Csak gyors bekukkantásra van időm. Szóval nem olvastam vissza ne haragudjatok, de látom kiki kismami lett! :D

Kiki: Nagyon örülök! Vigyázz magadra!Ez szuper!:D :D :D Juhééééé!

Kép

Holnap igérem jövök!

Kép
babicsek
 
 


Rodi, de jó, és mikorra tervezitek?
Mikor teszteltél reggel? Nem kellett éjszaka kimenned?

Bazsa, holnap tuti nem, nincs is itthon tesztem.

Köszönöm a drukkokat, nagyon aranyos vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodina megnéztem a blogodat, hát megrikkattál...
istenem, csak én is átélhetném már ezeket a csodálatos pillanatokat...
Vendég
 


Helló Babika! :wink: Jó, hogy jöttél!

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Örülök, hogy minden rendben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Már elmúltál 30 hetes terhes? Te jó ég! Most leesett az állam. Hiszen csak most vallottad be, hogy sikerült. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
most is csak a drukkok elszórására van időm :oops:

Kiki,
végy két db Gravi Hcg tesztet (20-as, de nagyon megbízható, kazettás), s azt két egymást követő napon csináld meg!

Bezém, Neked is hasonlókat tudok javasolni!!!!!

Szerintem mindketten babásak vagytok, én a helyetekben már ugrálnék örömömben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Nagyon sokat gondolok Rátok és hiszem, hogy édes kis csöppség növekszik bennetek!!!!!

puszi, jó éjt!!!
Vendég
 


Bazsa,
nálatok meg biztos van Clear Blue teszt. Ez is nagyon megbízható, már kimutatja a kora terhességet is. (csak ez dupla annyiba kerül, mint a gravi hcg). Drukkolok Neked is!
Vendég
 


Nati drága, köszönöm szépen! A clearblue 50-es erősségű, ma néztem utána, dm-ben is lehet kapni. De nem azt veszek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nem tudok örömömben ugrálni, mert még félek. :oops:
Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: