Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Voltam tegnap 11.napi uh-n reggel.6,8 mm-s votl a mnyh-m.A bal oldalon több kicsi mellett egy 13mm tüsző!
Jobb oldalon több15-16 mm tüsző.Megmutattam a dokinak tegnap és mondta,hogy szépen beindult az érés,és,hogy menjek ma is uh-ra.Na,voltam ma is bent a sürgősségi nőgyógyászaton,2 órát vártam mire meg uh-tak.
Most 6mm-s mnyh-t láttak... :roll: érdekes!Összefele megy???(pedig szedem az aspirint)
Bal oldalon most már 19-20mm tüsző van egy darab,jobb oldalon pedig van pár 20mm-s meg egy nagyobb is 21mm körüli.
Holnap nem lesz uh,már csak hétfőn,11-re kaptam előjegyzést!
Szerintetek nem lesz késői a hétfői uh????
Lehet lekésünk róla,mert még akkor lehet a tüszőrepit sem lesz időm beadni???
Amúgy inszemet csak reggeli órákban csinálnak?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Hihetetlen,hogy mennyien készülnek inszeminációra!
Én is arra készülök, sajnos az elsőt lekéstük, ugyanis aznap,amikor a vért vették,aznap volt a tüszőrepedésem. Másnap kellett ugye felhívni,és közölték,h tegnap volt,ugyhogy gyorsan gyorsan huncutkodni. :D 3 éve próbálkozunk a terhességgel, már 2 hormonkezelést végigcsináltam (kb 3/4 éve), engem nagyon kikészített, ugyhogy nem erőltettem tovább. Most pedig az inszemináció a következő lépés, de képzeljétek kedden lesz 2 hete, hogy a tüszőrepedésem volt, és pár napja alhasi görcseim vannak. ha jól tudom a beágyazódás jár ilyen fájdalmakkal. Hát negyon reménykedem,hogy most tényleg sikerült és ráadásul inszemináció nélkül :) vettem már tesztet, de még lehet,hogy várok vele 1-2 napot. izgulok...
egyébként 36 éves vagyok,nincs még babám és nagyon ketyeg a biológiai órám. Ezen kívül uterus duplexem van ( 2 anyaméh 2 méhszájjal). a férjemnek nem a legjobb az andrológiai eredménye, de én akkor is bízom benne,hogy hátha most mégis sikerült!
Én lennék a világ legboldogabb embere, ha sikerülne egy baba :)
Köszönöm,hogy elolvastatok és mindenkinek kívánom,hogy sikerüljön a világ legszebb dolgát megélnie!
Vendég
 


Szia Syl,
Én bár Münchenbe járok orvoshoz,de nálam ugy lenne,hogy reggel be kell vinni a spermiumot,aztán a nap folyamán bármikor megcsinálják. Nekik még dolgozni kell a spermiummal.
nekem pl tüszőrepedés szurit sem kellett beadni. Én egy nagyon jó gyógyszert kaptam a ciklus 7. napján kezdtem el szedni 10 napig és még hamarabb is lett a tüszőrepedés,mint számítottak rá,igy sajnos a inszeminációt már nem tudtuk megcsinálni! Szerintem a szuri nélkül is megcsinálják az inszeminációt.A lényeg,h legyen tüszőrepedésed,hogy most segítséggel vagy anélkül,az szerrintem mindegy.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Syl, Lexinél nem kellett tüszőrepesztőt beadatnom, mert a tüsző a vártnál korábban, magától megrepedt. Azt viszont nem tudom, hogy nálatok mikor csinálják a beavatkozást, nekem volt délelőtti, esti és délutáni is.

Bazsa, üdv nálunk, drukkolok, hogy sikerüljön a baba!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Syl!

Hétfőn csak uhud lesz v. inszem is?
Mert már most nagyon ígéretesek a tüszőid, hétfőre még szebbek lesznek. A tüszőrepi után 36 órával szokott ált. inszem lenni. Nehogy lekéssetek ezekről a szép tüszőkről!

Csillával beszéltél? Ki fogja neked csinálni az inszemit? Nekem mindig délelőtt volt inszem, ált. 8ra kellett mennünk, 9 után csinálta meg Gál

Beze, Kikinda!

++++++
20150601134430
 
 


Syl!
Szerintem nem lesz késő. Még hétfőig nő 2-3 mm-t, a mnyh-nak, meg azért szerintem kell az a kis idő hétfőig! De az is hétfőre már biztos lesz 7 mm-es, és az már tökéletes. Szóval szerintem hétfő este már be is fogod adni a tüszőrepesztőt és szerdán inszem lesz!
Én mindig dél körül voltam inszemen. Meglátod minden rendben lesz, nagyon ígéretes tüszők!

Látom ma mindenki nagyon eltűnt!

Üdv. Bazsa!
Látom, nálatok másképp mennek a dolgok! Remélem sikerült nektek a baba!

Beze!
Ugye nincs mensi?

Kiki!
Ugye minden okés?
Nagyon várom már a hétfőt!

rodina74
 
 


Szia VIKI:Nem tudom mi lesz! :? Elvileg hétfőre kértem időpontot uh-ra, 10:56-ra kaptam.Nem tudtam beszélni se Csillával se egyik meddőségis dokival sem,mert nem volt bent senki a kórházba! :?
Szerintem tuti így lekéssük a tüszőrepedést.
Semmi nincs lefixálva....
Fogalmam sincs,h most mit csináljak??? :( Holnap vasárnap,hétfőre meg már késő lesz ,főleg hogy mesincs beszélve az inszem napja.
Nem tudom amúgy ,hogy ki fogja csinálni,majd aki lesz a 3 közül !
Szerinted hívhatom holnap(vasárnap)Csillát a mobilján??Felveszi vajon?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Van még itt esetleg valaki? Mindjárt írok.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Köszi a ragacsokat, a babanövesztőket és minden kedves szót! Meg mindenkinek a drukkokat! Olyan aranyosak vagytok!!!! :)

Vius!
Örülök, hogy rendben vagy, ijesztő lehetett ez a ciszta kilökődés. Remélem, azóta már nincs gond.

Nati!
Sajnálom, hogy Bence beteg lett. Remélem már javulgat. Küldöm a gyógypuszikat!

Beze!
Tesztelj, amikor összegyüjtöd a bátorságod, és rászánod magad. Veled vagyunk, melletted vagyunk, és persze, hogy megértjük, ha a hétfőt még korainak érzed!

Syl!
Ha jól emlékszem, akkor Clostival stimulálnak, és más szuri nem is kell? Nekem mindig szükség volt szurikra is Closti után és így kellett a tüszőrepi is. A inszemek nekem általában délben, koradélután voltak, ez szerintem meddőségi központtól függ, hol mi a szokás. Remélem nem csúsztok le és minden rendben lesz! Drukkolok nagyon!

Szia Bazsa!
Hogy vagy? Mikor tesztelsz? Üdv itt, és babásodj mielőbb! Hátha már most sikerült!!! :)

Szia Viki!
De jó, hogy átnéztél hozzánk, köszi a drukkokat! Olyan édes, nagy fiad van már!

Rodi!
Megvagyok, a lelkesedésem nagyjából a régi, bár történt ma elég sok minden velünk, ért elég sok élmény, és még nem is tudjuk mindet hova tenni... ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Mi ez az utolsó mondat Rodinak? Kóbor pozi teszt? :shock: :lol: :lol: :lol: Háááát én azért tudnám hova tenni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Ha vársz egy kicsit, mindjárt megírom, mire gondoltam! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.04.24 22:40-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


"Lesz-e almatermés idén? Ha minden jól megy, akkor lesz, mert van már rügy a fán, csak az kell, hogy minden rendben legyen, ne fagyjon le... stb." :D

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Holnap jövök és mesélek! Jó éjszakát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
ez nem ééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrr!!!!!! Gyere és mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon de nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Beze,
neked meg irgum - burgum de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! Ne arra koncentrálj, hogy esetleg megint elvetélsz, mert NEM FOGSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most spontán lett babátok, nagyon hamar a szopi abbahagyása után, minden rendben veletek, és a kismanó is erősen kapaszkodik!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szóval ez egy csoda és tessék nagyon de nagyon bizakodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
neked is borzasztóan drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm az érdeklődést, hát ma reggel teszteltem,de sajnos negatív! Hajnal 2-kor ébredtem fel és nem bírtam ki! Nem tudom,hogy estleg nem volt e korai a teszt, ugyanis holnap lesz a 14. nap a tüszőrepedéstől számítva, elvileg ugye akkor kellene megjönnie, és a kimaraft menstruáció után szoktak csak tesztelni! Nagyon bízom benne, hogy csak korai volt a teszt. Nektek milyen tapasztalatotok van a teszetéssel kapcs?
Na majd meglátjuk mi történik jövő héten, mert nekem ez nagyon érdekes,hogy több napja alhasi fájdalmam van, ami ugye lehet a beágyazódás jele! Ugyhogy bízom tovább...
Vendég
 


SZiasztok,

Kiki,

hahóóóóóóóóóóóóó, már lyukad az oldalam, és azt tudod, hogy mit jelent? Dávidka ki fog rajta integetni. :wink:
Egy fél óra múlva megyünk ki kerítést festeni, remélem addig jelentkezel, mert az oldalam csak lyukad és lyukad...:lol:

Bazsa,

üdv közöttünk, a peteérés után hányadik napon csináltad a tesztet?
Drukkolok nagyon!

Nati,

Bencének jobbulást!

Nekem ma reggelre nagyon megfájdult a torkom. Tegnap fent az emeletet takarítottuk és kereszthuzatot csináltam a por miatt, lehet akkor fáztam meg. Danika is fent folt velem, remélem ő nem lesz beteg, de még most is alszik és az általában a betegség előjele nála.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nati!
Jövök, jövök, csak olyankor akartam írni, mikor van itt valaki. ;)

Bazsa!
Sajnálom a negatív tesztet, én mindig csak az inszem utáni 14. napon teszteltem. SAjnos, ha negatív lett, akkor aznap vagy másnap meg is jött, ha nem előbb...

Monic!
Bocsi, jövök már, de úgy látom, lekéstelek? :(
Sajnálom a torokfájást, vigyázz magadra! Remélem Danika nem lesz beteg!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nem, nem kóbor poziteszt, de teljes titokban elmentünk tegnap vérvételre, senki sem tudott róla, még a családból sem, pedig nálunk aludtak szüleim tegnap reggelre...
Nem kaptunk egyértelmű választ. Nem a dokink volt bent, és akihez bementünk, azt mondta, hogy korai az embriótranszfer utáni 12. nap még szerinte vérvételre, de végülis a HCG szintem 77, ami azt jelenti, hogy valami elindult, de nem tud, nem mer többet mondani, reménykedjünk... Na, ezzel nem tudtunk mit kezdeni. Végül sikerült beszélni a dokimmal, aki azt mondta, hogy ő azért inkább gratulál. Ő mondta a fenti almaterméses hasonlatot... Ennél már csak akkor trafált volna jobban bele, ha azt mondja, hogy a cseresznyefán van virág... :D
Holnap reggel csinálom a megígért tesztet, és végre egyszer pozitívnak kell lennie!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Köszönöm nagyon az eddigi drukkjaitokat, aranyosak vagytok! Nem is tudom, mi lenne velem nélkületek! Szerdán megyünk még egy vérvételre, hogy lássunk, tényleg szépen nő-e a HCG szint, és hogy még biztosabbak lehessünk a dolgunkban!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,

még a fejbőrőm is lúdbőrös lett annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szorítok, de a 77-es hcg szerintem nagyon szép eredmény!!!!!!!

Kép Kép

Nem késtél le, mert végül csak délután megyünk ki, most gép előtt vagyok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Rodi, nincs semmi.

Kiki, halkan én is gratulálok, nagyon örülök neked! Holnap hozol nekünk egy szép pozi tesztet, ez tuti!

Nati, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Én is abban reménykedem, ha ott van, akkor erősen kapaszkodik, mert azért néha muszáj a 11 kilós tündérkémet emelgetnem. :roll:

Syl, ebben sajnos nem tudok segíteni. :(

Bazsa, 10-es tesztek már kimutatják ilyenkor is a babát, de azért érdemes megvárni az elmaradt mensi első napját!

Nagyon szépen köszönöm a drukkokat, hihetetlen sokat jelentenek!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Desviki, neked is nagyon szépen köszönöm a drukkokat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic, Beze!
Köszi szépen.

Végülis nem az a katarktikus élmény ért, mint vártam, hanem a boldog várakozás folytatódik tovább. De azért most már a férjem is úgy gondol rám, mint kismamára. Azt gondoljuk, hogy esetleg a holnapi pozitív tesz meghozza a várvavárt hatást, ha nem, akkor majd szerdán remélem megnyugszunk végre! :)
De az biztos, hogy eddig még sosem, jutottunk, így ez nagyon ígéretesen hangzik!

Beze!
Drukk továbbra is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Halihó!

Syl!
Csillát keresheted, de nem hiszem, h felveszi (nem mindig szokta, főleg nem hétvégén, ha nincs megbeszélve).

Ha nem beszéltél meddőségis dokival és Csillával sem, akkor nem sok jóval biztatlak. Bocsi. Azt ajánlom neked, h keresd meg vmelyik dokit magánban, és akkor már sokkal simábban fog menni az egész procedúra. Most csak passzolgatnak össze-vissza

Kiki!
Csak csendben és halkan, de szívből gratulálok!

Köszi a Töki dicséretet! ;)

Moncsi!
Jobbulj meg!
20150601134430
 
 


Kiki,
hát ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!! Sőőőőt, nagyszerűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű. Én is úgy gondolom, hogy a 77 nagyon szuper 12. napon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó, de jó, ezért voltam én ma ilyen boldog (és maradok is :P )

Vigyázz magadra kismami!!!!

Bezém,
te pedig hétvégén mond Lexikének, hogy menj oda szépen Apához, mostantól ő fog emelgetni :P :P :P

többieknek puszi!!!!!!!!!!!44

Kiki, gyönyörű az idézet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati drága, tulajdonképpen egész hétvégén az apja foglalkozik Lexivel, :oops: én annyit pihenhetek, amennyi jólesik. :oops:

Kiki, köszi, elspájzolom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Húúúúúúúúúú, micsoda hírekre jövök!!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiki! Nagyon halk üdvrivalgás a 77-es hcg-nek!!! :lol: HCG-injekciót nem kellett szúrnod ugye?
Jaj, már alig várom a holnapi zebrádat!!! :)

Beze! Ha nem holnap azt megértem, de tényleg ne vetélésre készülj!!!! :wink: :D

Bazsa! Üdv itt!!! Mielőbbi babásodást kívánok! :D

Syl! Szorítok, hogy beleférjetek az időbe! Nagyon szépek a tüszőid!!! :D

Csajok! Nehari, hogy mostanában így eltűnök, de folyton olvaslak titeket, és csuriban mindenem!!!! :lol:
De két napig úgy éreztem magam, mint egy kezdő terhes kismama, hányinger és fáradtság hegyek. Reggeli ébredés után 2 órával már sírni tudtam volna a fáradtságtól. Ledőltem a kanapéra, és bár Bogi a fejemen ugrált, így is 2 órával később keltem. :oops:
A szombatom már újra a régi volt, ténykedés, és udvar. Ma meg reggel óta udvarozunk, hamburgert sütöttünk grillen, most meg indulunk a játszira.
Holnap 2-kor Tapolca, kedden meg 2 és fél hónap után végre Bogi újra oviba megy!!!!

Mindenkinek drukk!!!

Kiki várom a zebrát holnap!
Bikfy! Neked meg holnap vv, ugye???

pussz!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Viki!
Köszönöm! Mikor elkezdtem ezt a fórumot olvasni, még sokan írtatok ide a másikból, így én régi ismerőskémt is üdvözöllek, de mire összeszedtem a bátorságom, hogy írjak, már sokan nem voltak itt a régiek közül. Pedig akkor is és most is olyan jó csapat volt és van itt, hogy nem nem is tudom, miért nem írtam már sokkal korábban! :oops:

Nati!
Köszi szépen! Bocs, a virágnyelvért, de örülök, hogy így is jó kedved van mára! :) Nekem is nagyon tetszett, amit a doki mondott, főleg, hgy az elmúlt fél évben újra felfedeztem a rügyeket, bimbókat, virágokat! :)

Beze!
Az jó, ha a párod kicsit tehermentesít! ;)

Lucuzs!
Köszi! Nem kaptam HCG injekciót, csak az utro van. :)
SAjnálom a rosszulléteket, de most már nálad meg vannak számlálva a napjai... Lassan beköszönhet hozzám. :oops: ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kismamik, anyukák, normális a sötétebb sárga folyás a tisztaságin? Valamin mindig parázok. :oops:

Lucuzs, nem is készülök, de nem tudom a Lexi előtti történéseket elfelejteni. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Terhesen tök normális!!!! :D Ha nem szagos, és nem viszket!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, köszönöm, nagyon aranyos vagy!!! :D Egyik sem, csak a színe nem tetszett, de most megnyugtattál! Puszi érte! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


monic80:
a tüszőrepedéstől számítva a 13. napon hajnalban csináltam a tesztet! Általában nem szoktam kibírni,és mindig negatív lesz a teszt. most viszont annyira biztos voltam benne,h ez most lehet terhesség,ugyanis mint írtam majdnem 1 hete alhasi görcseim vannak,ami előtte sosem volt.utánanéztem és ez lehet a beágyazódás jele,ezért csalódtam most akkorát és gondoltam,hogy korán csináltam meg a tesztet.
na nem marad más,várok pár napot és ha nem jön meg,akkor újra tesztelek.
Vendég
 


Bazsa!
Sajnálom. Kapsz valamilyen gyógyszert vagy kúpot a második két hétre, ami befolyásolná a mensit, vagy ha nem sikerült, akkor napokon belül meg kell jönnie? Holnap vagy holnap után csinálj még egy tesztet. Drukkolok nagyon!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Továbbra is nagyon drukkolok!

Kiki!
Húúúúúúú, halk gratula! Jaj, nagyon várom holnap a tesztet és majd a következő napokban az újabb vv eredményeit! Mennek a babaragacsok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kikikém!
Teljes szívemből gratulálok. Nagyon boldog vagyok. Ez az eredmény gyönyörű. Drukkok mennek tovább. Holnap sajna csak este fogom látni a tesztedet, mert ugye hajnali 4-kor indulok Pestre. :wink:

Bazsa!
Üdv itt, drukkolok. Nálunk most nagyon pozi széria van. Mindenki terhes lesz. Vagy már az. :lol:

Luci!
Pihenj sokat, sajnálom a fáradtságot.

Natika!
Te hogy állsz? Most te is babásodsz, aztán végül már nekem nem marad zebrapár. Azt hiszem, bele kell húznom. :wink:

Beze!
Mit is ígértél? Tőled mikor kapunk pozi tesztet?

Rodikám!
Nálatok mi volt a hétvégi program?

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Köszönöm. Már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy néz ki egy pozitív teszt... ;)

Bikfy!
Drukk neked holnapra! A szerda neked is fontos nap lesz! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a drukkolást és nagyon bízom benne,hogy bele fogok ebbe a pozitív szériába én is tartozni:)

Kikinda,
nem kapok semilyen gyógyszert, én csak a peteérést meggyorsító gyógyszert kaptam,ami nem hormon. Igen sajnos várni kell, hogy megjön e. DE NEM SZABAD MEGJÖNNIEEEEEEEEEEE :)
Vendég
 


Kiki??????????????????????????????????? merre vagy????????

Bikfy,
ügyes legyél ma!!!! Óvatosan vezessetek (bár ezt már csak utólag olvasod...)

Beze,
neked továbbra is drukk!!!
Vendég
 


Kiki????????????????? Én is itt vagyok már.... :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!
Annyira halvány volt a teszt, hogy a férjem nem is látta a két csíkot. :( 1,5 órával később, mikor fotót csináltam róla, már egészen jól látszik, de hát 10 perc alatt kellett volna rendesen megjelennie! :( Kicsit elkeseredtem.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Megpróbálok feltenni egy fotót, de az becsapós, mert azon egész jól látszik a csík, viszont jó későn készült.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! És hányas tesztet csináltál???
Várom a képet!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Küldöm a tesztet. De légyszi, ne csak azt nézzétek, hogy ezen látszik, tényleg nagyon haloványka volt az első 10 percben, és egyszer nekem már volt ennyire halvány tesztem, az akkor nem jelentett terhességet. :(
Eléggé elkeseredtem, és ideges vagyok. (A teszt gyógyszertárakban is kapható 20-as erősségű.)
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Ezt most nem nagyon értem, miért lett, csak később erősebb. De szerintem a vv-eredmény sokkal biztosabb!!! Én annak hinnék!!! Próbálj nyugodt maradni, és eljön a szerda. Esetleg holnap jőjjél el egy pontosan ugyanilyen tesztet.
Puszi! Nem lesz itt baj!!! Ott a baba és maradni is fog veled!!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kikikém!

Ez bizony atom pozi. Igaz, még várni kell pár napot, akkor majd erősödni fog, de ez bizony baba. Ne hitetlenkedj, ne kételkedj, küldöm neked Rozi baba energiáit. :wink:


Én megjártam már Pestet, most értem haza. Vér levéve, eredményt nem kértem holnap e-mailban, mert azon csak idegeskednék. Szerdán már mi is többet tudunk.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Nekem is a 14. napon alig látható volt a csík! És mégis terhes voltam! Szerintem ne aggódj, ebből baba lesz! De ha úgy gondolod, várj még szerdáig és akkor látni fogod, hogy mennyit nőtt a hcg-d!
Hányadik napon volt 77 a hcg?

rodina74
 
 


Szia Bikfy! Húúú, de gyors voltál!!! Szuper, hogy így felpörögnek az események!!! Mit néznek volt? Hormonok, cukor, inzulin???

Kiki! Az meg csak most jutott eszembe, hogy nekem is volt olyan tesztem, ami iszonyat lassan lett csak pozitív, aztán a végére az lett a legerősebb. Úgy volt, hogy csináltam egy 10-es tesztcsíkot, az azonnal zebra lett, aztán elővettem a régóta megvett szép csomagolású tesztemet (nem járt le :wink: ), azzal is megpróbálkoztam, de az nem akart kétcsíkos lenni. Apa teljesen kiakadt, hogy akkor most mi van. Annyira berezelt, hogy csinálnom kellett neki újabb tesztcsíkot, hogy bizonyítsam, minden ok. :lol:
Aztán nekiálltunk készülődni, és jóvl időn túl elkezdett előbújni a második csík a szép teszten, és a végére az lett a legerősebb. :shock: :lol: ki érti ezt???? hát én nem... :lol: :lol: :lol:
Szóval nyugi és higgyél!!!! Kismami vagy!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Ezeknek az adatoknak a fényében, nagyon jó kis eredmény a 77! Ilyenkor - ha jól tudom - naponta duplázódik a a hcg szint!

rodina74
 
 


A 852 oldalon ott van az én 14. napi tesztem! Azt kell mondanom, hogy a tiéd erősebb csík! Szóval én nagyon bizakodnék a helyedbe! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


Kiki!
Beze!
Ezt a laptetűt nektek adom!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: