Új privát üzeneted érkezett!

Csajok,

nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, jólsenek 8) :lol:

Kiki, Beze,

már most beleborzongok, hogy hétfőn mennyi izgalom vár ránk, és még csak csütörtök van. Ha a kíváncsiság kifúrja az oldalam és Dávidka kiinteget rajta ti lesztek az oka :lol: :lol:

Rodina,

én is pityergős vagyok, nekem annyi is elég, ha a rádióban meghallom az Édes kisfiam című számot. Én azon mindig sírok. És persze ez a telefon csengő hangom is, csak le kell cserélnem mert nem jó ha könnyek között veszem fel a telefont :oops:

Lucuzs,

én is szeretnék gratulálni a csodaszép babához, én is lányosan szépnek látom :lol:

Bikfy,

én hiszek az ilyesmiben. És akkor most Rozi együtt fog aludni a Mackó gyerekekkel?

Beze,

de aranyos férjed van! Az én férjem nem valami fantáziadús, kb 5 évente jut valami jó ajándék az eszépbe, a többi évben én segítem ki ötletekkel amikor látom, hogy már nagyon szenved. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Beze,

laptető :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsikám!
Hát gondban vagyunk, mert ahogy szépen gyarapodik a család, mi lassan kiszorulunk az ágyból. Előbb Füles, aztán Panna költözött be, most meg Rozi. Majd sorsot húzunk. Vagy api alszik ma ágyban vagy Bikfy. Öten már nem férünk el. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy drága, nem válaszoltál a kérdésemre. :wink:

Kiki, eszem ágában sem volt görkorit kérni, abszolút a saját ötlete volt. Életemben nem volt a lábamon egysoros, csak jégkorcsolya, de az azért más.

Monic, engem is meglepett, eddig mindig nagyon is célzatosan közölnöm kellett vele, mit kérek. Régebben gyakran ki is találtam, mit kapok. Erre tutira nem jöttem volna rá, de a drágám lelőtte a poént. Ez van. :wink:

Lányok, nagyon köszönöm a drukkokat, nagyon sokat jelentenek! Annyira aranyosak vagytok, szerintem ez a legjobb topic!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!
Cukker a férjed, de most én is másért szorítok. Mondjuk nekem ez már nem is kérdés.

Huh. Ez a hétfő topic hétfőként vonul majd be a történelembe. De jó lesz! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Érzem. Minden zsigeremmel. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elmegyek enni, aztán mindjárt jövök. El ne menjetek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, köszönöm szépen! Ölellek így a távolból!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Barátok köztig maradok. :wink: Utána lefekszem, és tutira legalább 1 órát hánykolódok. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!
Megkérdezhetem, hogy ma hányadik napon vagy? Mikor lett volna esedékes piri? Ez persze most már el fog maradni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Azért nem esett kétségbe a férjed, hogy egy nappal hamarabb megtudtad az ajándékot? Illetve neked nem esett rosszul, hogy kiderült?

Bikfy!
Ez aranyos, a gyerekek mindenek előtt! :)

Monic!
Dávidka kiinteget! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,

tündér férjed van. :wink:

Bikfy,

jó étvágyat neked!
Az nem jó ha a szülők közül egy kiszorul az ágyból, mert akkor nem készül a baba. Bár ha belegondolok akkor egymáson egy helyet vesztek csak igénybe :lol:

Rodina,

választott orvosom nekem is van, de a szülésznő is sokat jelent nekem, hogy nem egy idegen hanem olyan akire tudom, hogy mindenben számíthatok. Bár nálunk azt mondják, hogy minden szülésznő tündér...
Viszont a csecsemős nővérekről ez nem mondható el, ott mindössze egy volt aki kedves, pesig egy tudatlan kezdő anyukának nagyon jólsenének ha emberként bánnának vele :? Ezért id örülök, hogy most másodszorra ár gyakorló anyuka leszek, nem leszek annyira rászorulva a nővérek tanácsaira... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsikám!
Az van, hogy amíg mi együtt vagyunk, a gyerekeket átküldjük a másik szobába TV-zni. Addig mehet a randalír. De nagyon jó gyerekek ám, szavukat sem lehet hallani. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, persze, te mindent. :wink: 28. nap, és 2 napja késik. Ezért se sietős a teszt. :roll:

Kiki, nem örültem neki, de azért nem estünk kétségbe. :wink:

Monic, köszi, átadom neki. :D

Rodi, egyetértek Moniccal, a szülésznő sokkal fontosabb,mint az orvos, ő van veled végig, és nem mindegy, ki az. Én a dokimhoz "készen" kaptam 1-et, nem volt választás, de egy tündér, anyám helyett anyám volt, komolyan. A férjemmel vetettem is neki egy ajándékkosarat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bifky, haláli vagy. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kint van a 15. fogunk egyik hegye, 83 centik és 10.900 grammok vagyunk. :D

Monic, Dancinak hány foga van?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, kidőltem, jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!

Nyóckor kidőlni? Osztán még mitől vagy gyanús? :D

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipse Mesterem!
Mai futás is meg volt. Mit csináljak, ha közben begörcsöl a vádlim? Van valami technikád? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Csodálatos anyuka leszel, és a babátok imádni fog téged, és hálás lesz a sorsnak, hogy ilyen anyucija van! (Azaz lesz, véletlenül elírtam, de nem javítom ki.)
Rozihoz gratulálok! Hidd, el szépen kezd összeállni minden! Nem vagy dilis, újra hinni kezdesz!

Beze!
Igen, nekem volt olyan, hogy úgy éreztem, hogy meg akar jönni, és nekem sokat fájt a hasam. Sőt az ikrekkel teszt előtti este olyan mensis görcsöm volt, mint előtte még soha. Szóval ez nem jelent semmi rosszat! Én hiszem, hogy babás vagy!
Milyen szép ajándékot kaptál! Nekünk is van, bár most nem fogjuk használni! Őszinte leszek, azt kívánom, hogy most egy jó darabig ne használd a görkorit!

Monic!
Ezen a telefonos csengőhangon jót mosolyogtam! Nem is csodálom, hogy tetszik az a szám, egyébként Cserhátit én alapból imádom!
Az én párom informatikus, évekig minden születésnapomra, névnapomra valami számítógépes kütyüt kaptam! Most karácsonykor finoman szóltam, hogy már lapitopim van, nem kell fejlesztgetni. Na, akkor kaptam két szupi parfümöt! Szóval az én párom sem fantáziadús, de imádom!

Majd rákérdezek a doktornőnél, hogy van-e szülésznő, akit tud ajánlani. Egyébként én is tervezek szülőszoba látogatást, és hátha én is ott találok rá a legjobbra! Köszönöm a tanácsokat!

Kiki!
Nagyon szorítok!

Nati!
Hogy vagytok? Gyógyulgattok már? Remélem igen, és minden helyre jön körülöttetek!

rodina74
 
 


Aagassika!
De jó, hogy ma nem láttalak, mert még téged is körülbőgtelek volna. Nem dolgoztál?

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassikán elköszönök csajok én is, mindenkinek jóccakát! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjárt írok.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Beze,

épp ma délelőtt dicsekedtem, hogy Dancinak 14 foga van, erre ma a játszótéren a csúszdán megláttam, hogy az alsó két szemfog is kibúj egyszerre (nem is kicsit, már fehérlik rendesen, csak a vaksi anya nem vette észre), így most 16 fogunk van. :lol:

Bikfy,

nálunk fordított a helyzet, mivel Danci velünk alszik, így mi vonulunk ki a szobából egy másikba ha össze akarunk bújni. :lol:

Rodi,

a szülőszoba látogatást azért ajánlom nagyon, mert jobb ha már tudod, hogy mi merre van, nem egy ismeretlen helyen botorkálsz amikor szülni mentek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

hoztam pár képet ha nem baj
MA már jobb a megfázásom csak fájnak az izmaim meg az orrom mert az meg tiszta seb.
Dari már alszik.
Amint lesz időm írok de nagyon sokat gondolok mindenkire!!
Kép Kép Kép Ébredéskor Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi kicsit sok lett

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,

nagyon szép kislány Darinka.
Neked pedig gyors gyógyulást kívánok.

Én is megyek aludni mert reggel babaúszás és a múlt heti is kimaradt mert egyszerűen nem tudtunk felkelni időben :oops:

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hahó!

Bikfy drága! Nem vagyok a könnyen elérzékenyülős fajta, de picsogtam egy sort most, ahogy visszaolvastam a napi termést, először a Tűű-s vv-es dolog miatt, aztán Ancsi és Rozi baba miatt. Annyira jóóóó minden így együtt!!! Nem, ma nem dolgoztam, meg holnap se megyek, mert itthon van "dolgom", 2 is, hehe. Hétfőn meggyóntam a főnökségnek, azóta rugalmasban dolgozok; az eheti 21 órámat lenyomtam hétfő-kedd-szerdán. Szepesi Máriát még nem olvastam, csak ajánlókat a műveiről.

Beze, Isten éltessen! A nempirihez meg drukkolok, de főleg a 2 csíkhoz!

Vius! Darinka nagyon édes az új fotókon is, milyen kis vidáman ébred.

Kiki, akkor hétfőt kell becélozni a babaragacsokkal? A cicifeszülés jó jel, juppijééé!

Lucuzs! Ez a Bébi gyönyörű valóban!
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor indítsunk ma is így:

Kép

Nekem ez a napocska tegnap nagyon nagy szerencsét hozott. Mondtam a férjemnek, tán le se feküdjünk. Képzeljétek el, este mikor hazajött az uram, mondja, üljek le. Képzeljem el, kaptunk egy nagyon komoly összeget az egyik nagyszülőtől. Azt mondta, neki van, nekünk meg most kell. Azt se tudtam, hova legyek. Persze már megvan a helye, de sokat segített vele, az biztos. Felhívom anyumat nagy örömmel, hát mondja, apámnak is kifizetnek ma egy olyan munkát, amiről már rég lemondtunk. Szintén sok nullás összeg. Így aztán hajnalig fent voltunk a férjecskémmel, mert nem akartuk, hogy véget érjen a nap. Rozikánk tud valamit. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt,

sikerült felébredni a babaúszásra, már meg is jöttünk.

Bikfy,

ez a Rozi baba tényleg tud valamit, nagyon örülök, hogy ennyire jóra kezdenek fordulni a dolgok :lol:
Ma vagy fejtágításon ugye?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok!
Kérlek, gondoljatok ma (is) sokat rám, elkezdett görcsölgetni a hasam, mintha meg akarna jönni. Tudom, hogy ez még nem jelent semmit, csak azt, hogy rettegve megyek a WC-re minden alkalommal... Én általában egy napig csak barnázni vagy pecsételni szoktam, és másnap szokott rendesen megjönni, így ezt a napot kritikusnak érzem. Persze utrót még sosem kaptam, így az is bekavarhat. És ma még nem is sírtam, már úgy hiányzik! :)

Köszönöm az eddigi drukkokat is, nem győzöm hangsúlyozni, milyen sokat jelentetek nekem! :)

Bocs, most én is önző módon magammal kezdtem, mindjárt visszaolvasok!

Beze!
Most nagyon együttérzek veled, remélem azóta sem jött meg!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok

Lányok nálam sem oké valami.
Tegnap este elkezdtem barnás váladékozni nyákásan nem tudom mi lehet lehet hogy a megfázás miatt de ha hétfőig nem múlik akkor felhívom a dokim és megyek Pécsre.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy!
Egyszer már igazán megmutathatnád a gyerekeket nekünk! :) Szuper sportos emberke lettél! Örülök a sok jó dolognak, amik veletek történtek tegnap! Maradjon is így a jó kedved! :)

Beze!
Ez egy különleges, megismételhetetlen és váratlan "csomagolása" volt az ajándáknak! :) Örülök, hogy maradt a béke!
Gratulálok Lexi fogaihoz és a méreteihez! Aranyos lehet, raksz fel róla képet?

Monic!
Azért az jó, ha feltűnés nélkül bújnak ki a fogacskák! Remélem jól sikerült a babaúszás! Miket csinál már Danika?

Vius!
Egyszerűen gyönyörűséges ez a lány! nem lehet betelni vele! Hogy milyen édes ébredéskor! És milyen ügyesen megemeli már magát!
Sajnálom, hogy nem javulsz, hanem újabb tüneteid vannak. Remélem semmi komoly, és hamar elmúlik.

Aagassi!
Igen, hétfőn tesztelek, ha addig nem dől el a dolog máshogy. Az jó, ha tudsz rugalmasan dolgozni, könnyebbség. Remélem sikerül elintézned, amit kell.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy,

ez a Rozi baba virtuálisan is szerencsét hoz, ugyanis elég komoly anyagi gondjaink lettek a tetőtér beépítés miatt, két napja tiszta letargiában vagyunk, erre most megnéztem a bankszámlát és akkora összeg érkezett rá,ami épp kihúz a bajból, kétszer is meg kellett néznem, hogy biztos jól látok-e. Ezzel én sem számoltam, visongtam örömömben. :lol:
Aztán a második csoda, már 1 hónapja megy a huzavona a kertészekkel, hogy jöjjenek már füvesíteni mert Danci nem tud a fekete földben játszani, és 5 perce betolatott hozzánk a kertész teherautó, hát megint volt visongás :lol: :lol:
Danci olyan aranyos, együtt örült velem, pedig nem hiszem, hogy érti miről van szó.

Kiki,

hasgörcs nekem is volt a lombik után, a vérvétel előtt néhány nappal kezdődött, ezért is hittem azt, hogy nem sikerült. És közben meg Danika már ott kapaszkodott, úgyhogy nyugi, és nagyon drukkolok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic!
Jaj, de jó, hogy rendeződnek az anyagi dolgaitok! A legjobbkor jött a nem számított pénz!
Aranyosak lehettetek, ahogy visongtok örömötökben! Szép pillanatok! :)

Köszi a görcsölésről az infót. Már jobb, csak reggel éreztem kicsit, de azóta nem. És hófehér a tisztasági betétem! (Ezt nem reklámnak szántam... :lol:) Bocsi! :oops: :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Bikfy, Monic, nagyon örülök a jó híreknek, nagyon feldobtak. :D

Kiki, látod, nincs semmi baj, de azért ilyenkor nem árt, ha ledőlsz pihenni. Lexivel sokszor olyan görcseim voltak, hogy fetrengtem az ágyban, aztán mégis egészségesen megszületett.
Képet majd rakok, de őszintén lusta vagyok kicsinyíteni. :oops:

Monic, 16 fog, nem semmi, jól belehúzott a fiatalúr. :wink:

Aagassi, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :D

Rodi, oké, én is remélem, hogy így lesz. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

én is hozok képet, Danikát ma kivittem a horgásztóra ahol apum horgászott, 1 órát voltunk kint és épp amikor indultunk haza apu kifogta ezt a 6,5 kg-os pontyot. Annyira örült neki, hogy az unokája is láthatta a nagy fogást :lol:

A képen apukám Danika és a nagy ponty van:

Kép

Beze,

akkor ugye még mindig nincs piri? Annyit gondoltam ma rád és Kikire.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, ez a kisfiú gyönyörű!!!!! A pontyhoz apukádnak nagy gratula, szép példány! Halászlét főztök belőle?
72 napod van hátra, aztaaaaaaaa, hogy repül az idő, hamarosan 2gyerekes anyuka leszel. :D Az orvosodat seggbe billenteném, csak annak nem lehet spontán babája, akinek nincs méhe. Csodák IGENIS vannak. Az egyik ismerősöm fiús anyuka, 2 sikertelen lombik után, állítólag elzáródott petevezetékekkel spontán teherbe esett!
Nagyon aranyos vagy, hogy gondolsz rám, hihetetlen pluszt ad, hogy tudom, őszintén drukkoltok nekem. Piri nincs, bár megint nagyon érzem, hogy jönne, pedig ma már olyan sokáig olyan volt, mintha nem akarna jönni. ..

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Moncsi!
Örülök, hogy Rozika így éteren keresztül is dolgozik. Szuper, hogy kaptatok plusz lóvét. Danika tündéri, ahogyan örül a halacskának. :lol:

Viusom!
Örülök, hogy taliztunk, remélem pénteken áll a randi.

Csajok, Viussal ma összefutottam a Tesco-ban, megpuszilgattam, aztán rámosolyogtam Csodadarira, akinek nyomban fülig ért a szája. Szerintetek? Teljesen elolvadtam. :wink:

Hát én már ma is bőgtem, de megint csak örömömben. Egy csodálatos lánynak láttam két pincurka babáját, egyik szebb volt, mint a másik. Olyan jó érzés más boldogságának örülni. :wink:

Bezém!
Bízzunk csak továbbra is. Én hiszek benned. És persze drukkolok. :wink:

Kiki!
Éljen a hófehér tisztasági betét. Mennyi utrót kapsz?
Nagyon vágyom arra, hogy sikerüljön neked. Abszolút megérdemelnéd. :wink:

Rodika!
Hányi? Ma reggel remélem nem citromlével indítottál. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Ez a kép egyszerűen csodás! Olyan édes rajta Danika, meg apukád is nagyon lelkes! Már csak te hiányzol a képről a pocakoddal, de azért nem leszek telhetetlen, így is nagyon jó! :)
Köszi, hogy gondolsz ránk!

Beze!
Kitartást neked! (Leszünk mi még zebrapárok... :)) Mit csináltok hétvégén?

Lányok!
Nekünk holnap lesz egy örökbefogadásos találkozónk. Talán meséltem már róla, hogy fél évenként van, ez lesz az első, amire meghívót kaptunk és elmegyünk. Kicsit rosszul jön ki, hogy pont a lombik ideje alatt van, mert az eszem nem ott fog járni. És jobb szerettem volna egy nyugisabb időszakban menni, nem amikor gőzerővel a másik megoldásnak drukkolok :oops:, de ez most így alakult. Kíváncsi leszek rá, és valószínűleg sokat fogok bőgni (bár ma alig-alig érzékenyültem el...), főleg mikor az elmúlt fél évben babásodók jönnek, és elmesélik a saját történetüket, hogy hogyan jutottak idáig, és milyen végre anyukának, apukának lenni. Bár azt hiszem, akkor nem én leszek egyedül, aki elérzékenyül, nagyon megható tud lenni. Gondoljatok rám, ránk, majd mesélek, bár nem tudom, mikor tudok jönni.

Bikfy!
3x2-t használok.
De jó, hogy összefutottatok Viussal! Szegény Vius írja nekünk, hogy Darinka még a tescoban is üvölt, erre tessék, jössz, és megcáfolod! :lol: (Vius, ne haragudj, csak viccelek, elhiszem, hogy sokszor nem könnyű)
De jó, hogy édes pici babákat láttál.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Eddig mindig délelőtt termeltem a meghatódós hormonokat, így ma délelőtt mindent megtettem a meghatódásért, de nem nagyon sikerült, csak éppen-éppen. Nem baj, azért nem estem kétségbe, de ahogy a kismamáink a hányingerben bíznak, én a meghatódást éreztem a terhesség biztos jelének eddig. Na, de most, 5-kor, nézem a TV-t, semmi különös nincs benne, semmi megható, mégis érzem, hogy mindjárt könnyezek. Jelentem, velem minden rendben velem! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic!
Igen, köszi a tanácsokat, jól jönnek! tervezzük majd, már csak azért is, hogy akkor ne tűnjön minden olyan rémisztőnek!

Vius!
Jaj, dehogy baj, úgy örülünk a képeknek!
Darinka annyira kis huncut! Imádnivaló! Azok a szép nagy szemei! Mindig olyan vidám! Hihetetlen, hogy nyűgős is tud lenni!
Vius, remélem semmi gond! Nem lehet, hogy most fog megjönni a szülés után először, és azért ilyen furi?

Bikfykém!
Nagyon örülünk neki! Hihetetlen, hogy milyen gyorsan jóra tudnak fordulni a dolgok, igaz? Észrevetted, hogy a napocska most nagyon süt rád?
Nem, ma nem kínoztam a gyereket! Ma voltam EKg-n, fogorvosnál és a további táppénzemet is elintéztem! Minden okés!

Kiki!
Épp tegnap írtam Bezének, hogy mikor ikreket vártam, akkor a 13. estéjén úgy görcsöltem, mensiszerűen, mint addig még életemben soha. Le is kellett, hogy feküdjek, mert nem bírtam. És azok a babák megmaradtak volna, ha nem leszek influenzás! Szóval még ne láss rémeket! Nagyon szurkolok! Mennek a mai babaragacsok! Sőt küldöm a holnapra valókat is, mert nem tudom, holnap tudok-e jönni.

Na, olvasom, hogy azóta minden rendben! Örülök neki nagyon!
remélem, holnap szép napod lesz!

Monic!
Te is kaptál Rozi babát? Örülök, hogy nálatok is jól jönnek most ki a dolgok!

Hú, ha apukám most látná ezt a halat! Ma délután ő is kiment horgászni, jó lenne, ha fogna valamit, az egy kicsit felvidítaná! Nagyon ügyes horgász apukád, és Danika is milyen ámulattal és örömmel nézi azt a halat!

Beze!
Ne várd a mensit! Nem fog jönni! Nagyon szurkolok!

Nati!
Azért gyere, ha tudsz! HOgy vagytok? Gyógyulgattok már?

rodina74
 
 


Rodi, Bikfy, de aranyosak vagytok, köszönöm szépen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze, Kiki: Nagyon szorítok nektek. Minden ujjam keresztben van, még hétfőig kibírom, de aztán gyertek a jó hírekkel! :wink:

Bikfy:Szuper hírek, örülök hogy ilyen jó szériában vagy, figyeld meg lehet hogy bejön a spontán baba is!

Monic: Nagyon cuki Danika! De jó hogy van a közeletekben tó.

Vius: Remélem semmi komoly és azóta elmúlt a barnázás. Nem a menzi akar megjönni? A szülés után óta még nem volt ugye? Vagy még korai lenne? Tündéri kiscsaj Darinka is.

Velem semmi érdekes nem történt. Készülök a jövőhétre, ugyanis 2 osztály is jön szerenádozni. :)
Ha van valakinek valami könnyű, sütésben analfabéták számára is könnyű receptje szívesen kipróbálnám.

Most megyek benyomok egy kenőmájas kenyeret finom piros retekkel. :P

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok lányok
Bikfy tökre örültem hogy taliztunk még mondtam anyumnak is hogy ma nem taliztunk volna mert konferencián voltál de azért csak sikerült még ha csak pár percre is!
Amugy Bikfy tök jó volt a hajad nekem nagyon tetszett.!!!

Most értünk haza voltunk a mamánál dédinél meg az ükinél Csávolyon

csajok valószinű egy ciszta volt ami kilöködött.már elmúlt de nem kiabálom el .
Mensizek már december óta 5 hét gyermekágyi volt majd egy hét semmi és aztán rendesen elkezdtem mensizni és december óta én szedem a fogigátlót.
Vasárnap kezdtem az ujabb adagot vasárnap hagytam abba a mensimet.
Monic mekkora már Danci a halat én is elfogadtam volna el sem hiszem hogy nem sokára meg lesz Dávidka is milyen gyorsan repül az idő.

Most megyek mert fürdés van a leányzom már meztelen ficánkol az ágyon.

Majd jövök ha tudok !!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babi, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :)
Van egy pofonegyszerű keverős muffin-receptem.

Vius, üknagyi, nem semmi. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Igen, halászlé lesz holnap anyuéknál és palacsinta.
Apa azért is nagyon örült mert hétfőn megy vissza Hollandiába dolgozni, és boldog ha az unokájával lehet, pláne,hogy ekkora halat fogtak :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok,
micsoda hírekre jövök :P :P :P

Beze,
fantasztikus, ami veletek történik!!!!!!!!!! Nagyon örülök nektek és szuper jól bírod, hog ymég nem teszteltél... Sebaj, hétfőn annál jobban fog látszani a második csík!!!!!!!!!!

Kiki,
hófehér tisztasági, és könnyek :lol: babanövesztők ma is mennek

komolyan lányok, öröm bennetket olvasni, csak kár ,h ogy nincs egy gép, ami villámgyorsan beírná a gondolataimat :wink:

Rozit hozzánk is küldhetnétek!!!!!!!!!!! Még külön ágyat is kapna :P

mi már alakulunk, Bence sajnos kevésbé :cry: . majd igyekszem jönni "rendesen" a hétvégén, de olvani olvaslak benneketke!

puszi
Vendég
 


Nati drága, igaz, nem írom, de mindennap hiányollak ám! Köszönöm a soraid, nagyon sokat jelentenek! Azt azért leírom, hogy nem tesztelek hétfőn sem, az a nap Kikié, min2 vetélésem a 21. napon kezdődött fogantatás után, és 5-én, hétfőn voltunk együtt. Tudom, hogy megértitek!
Bencusnak gyógypuszik, olyan rossz, ha egy kisgyerek beteg. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki, majd meglátjuk. :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Megint laptetű!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: