Új privát üzeneted érkezett!

Csajkak, cukkerok vagytok dehat, sokat nemtok irni magunkrol. Semmi olyan nem tortent ami...erdemleges. Dolgozunk, alig vagyunk itthon, ha megis akkor megsem:) mert inkabb csak aludni jarunk haza. A heten sem sokat leszunk itthon.:( Mar kicsit azert hianyzik, hogy csak ugy semmit ne tegyek itthon csak legyek, olvassak, tvzzek, netezzzek:):)hehe, lazuljak egy napig. Csak egy nap ugy itthon, hogy nem kell dolgozni menni kozben. Jo, tudom, Nektek sem adatik meg mert ott a gyerkoc, gyerkocok de az...mittomen...abbbol erot is lehet szivni, sok orom er Benneteket, jo nezni Oket amikor alszanak, jatszanak, fejlodnek, rosszcsontkodnak, hisztiznek-meg ez is jo- ilyenek. Ez a robotrobi elet ez mar tul uncsi. Kellene egy kis valtozas mert igy olyan snassz mar az elet. Ettol fuggetlenul jol vagyunk, Apa jofej meg mindig ugyhogy egyelore O a gyerekem.:) hihih gondoskodok rola, O meg rolam. Elvagyunk!:):)

Jeanner, hogyan viseled a terhesseget, jol vagy??? Mert engem inkabb ez erdekel!!! :lol: :lol: :D :D 8) 8) Meselj, mi van Veled, minden rendben volt elejetol kezdve? Blogodban irsz errol? Mert akkor elolvasom ott, nem kell leird. Melo, suli? Vagy ez is blog? :D :lol: :lol:

VirgomViraga, Nalatok mizus Gergocivel? Mar biztosan nagyfiuuuu!!! Huuuuu, a kis cseresznye szajaval csak ugy gugyorog Neked, Nektek!!:):) :D :D Bencurka?? Bilizessel hogyan alltok?


Dike, Te mivel toltod most majd napjaid, hogy mar keszen all a babaszoba??

Csajok, a Britax babakocsikrol, gyerekulesekrok, stb. tudtok valamit?
Vendég
 


Na, lapteto! Hathogyutaaalom! Jeanner Neked adom vagyis a Babadnak! Nekem sosem jon be! De ha kered, a Tied!
Vendég
 


Bogi, köszi, akkor elfogadom :)

Hát, én jól vagyok, néha kicsit beaggódom, de azért minden ok :) melóban most nem voltam egy hónapig, történt némi baleset, bevéreztem még a 6. hét közepén, így kiírtak, de most már jól vagyunk, szóval jöhetek megint, a pénz meg, mint tudjuk, nagy úr :( a suliban semmi különös nincs, eléggé vegyesen állok, most nagyon erősáramra álltunk rá, ami nem tetszik, elektronika laborból jól állok nagyon, de ennyi sajna, a többi nagyon gyatra, de 2 hetente 8-9 ZH elég sok. :( Bővebben valóban van a blogomban, ha gondolod, olvass nyugodtan, most már megint viszonylag rendszeresen tudok majd írni :)

Sajnálom azt a robotosdit, tudom, milyen rossz, mi is voltunk így :( Én is úgy gondolom, hogy gyerek mellett azért más, de persze a miénk még nem született meg. De akik dolgoztak és úgy szültek, mind azt mondták, hogy ég és föld a kettő...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Kepzelem, hogy megijedtel a beverzeskor.:( Es kaptal gyogyit? Egyebkent jartal orvoshoz terhesseg elott kezelesre vagy spontan jott ossze mindenfele elokovetkezmeny nelkul? Tudom mar regota vagytok Ti is gyermekre ezert kerdem.
Rengeteg ZHt irtok! Ez iszonyat!! Napi 2! Mondhatni! Ez sok. +munka.:(:( Mire megirod az egyiket, jon a kovetkezo. Haza, nincs lazulas mert jon a kovetkezo megmerettetes. Erosaram az eleg durva. Ismerosom jart a Kandora, O tanult ilyeneket de aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kinai. Es olyan...megfoghatatlan az a sok izeeee amit meg kell tanulni. Mikor vegzel, mennyi van meg hatra? A gyerkocod az aramkoroket minimum keni-vagja majd!:):)
Olvasok blogod is.:):)

Mara eltuntem, kis melo var ram, Mindenkinek szep napsuteses delutant es sok oromot a gyerkocokhoz mara! (is) Puszi Csajkak!

Zsuzsival mizus??

Es Beze??
Vendég
 


Bogi, hol dolgozol ilyen sokat? Még mindig a régi helyeden vagy befigyelt az a bizonyos új állás amiről legutóbb írtál?

Pedi, én is korán fürdetek. Nem tudom, hogy Nálatok Bálintka mikor szokott este elaludni, de enyém gyerkőcök mindegyike korán bedobta/dobja a szunyát. Gergőt 6 óra után fürdetem és fél-7-3/4 7 között már alszik is. Fürcsi-cici-alvás. Általában reggel 7-kor kel fel. Nálunk Bence dettó ugyanígy csinálta kicsi korában. Most sincs fent sokáig, mikor Gergőt lefektettem, ő vacsizik, fürdik és megy szunyálni. Általában 3/4 8-8 között alszik el és Ő is 7 körül ébred (vagy egy kicsit később).
Fejlődési ugrás simán lehet Nálatok, 6 hetes kor körül van az első.

Jeanner, nagyon cukker a pocid. Kicsit irigy is vagyok, nekem ilyen valószínűleg többet nem lesz...

Képzeljétek, Gergőci megevett egy nagy gerezd almát. Ne kérdezzétek, hogy miért kezdtem el, nem tudom... 2 napja megkínáltam pár kiskanál reszelt alma levével, furcsa képet vágott hozzá, de lenyelte, így ma megpróbálkoztam a pépes résszel is és szépen elfogyott. Most is furcsa arcot vágott hozzá, de várta is következő falatkát. Akinek nagyon gyereke van, biztos tudja milyen az, amikor csapdos a baba kezeivel, úgy örül a dolgoknak. Na, Gergő így csinált és miután lenyelt egy adagot, tiszta erőbedobással vigyorgott. :D Ezek szerint ez a hozzátáplálás nem lesz olyan nehéz, mint Bencusnál. Vele rettenet módon megkínlódtam a dolgot. Ő egy hónapon keresztül nem volt hajlandó kinyitni a száját... nem tudtam megkínálni se semmivel. Az almát meg egyenesen utálta.
Piri beköszönte miatt most meg már egyáltalán nem bánom, hogy belekezdtem a kóstoltatásba, mert megcsappant a tejcsi. :evil: Olvastam is sok helyen, hogy a hormonális változás ezt okozhatja és sajna beigazolódott. Most arra gyúrok agyban, hogy ha elhúzott piri anyó, akkor jöjjön vissza a tej rendesen. Addig is tömöm magamba a More Milk-et.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, drukkolok, hogy visszajöjjön a tejci!!!!!!

Bogi, hát olyan baromi régóta (így visszatekintve) nem akarunk babát... asszem áprilisban találtam ki hosszas ellenkezés után, hogy akkor szeretnék végre... májusban úgy nézett ki, bár még nem volt aktuális, hogy összejött, de valszeg mégsem... aztán júniusban rajta voltunk, de nem sikerült, júliusban pont "rosszkor" volt párom külföldön, utána meg már az esküvő miatt védekeztünk. Esküvő után nem kellett többet vigyázni, össze is jött a baba, de elvetéltem :( üres volt a petezsák, most már tudom, hogy az elejétől :( aztán műtét után 6 hétre megjött, utána elkezdtük szeretni egymást megint, végül úgy alakult, hogy januárban már csak naptár módszerrel védekeztünk. Januárban még megjött. Aztán összevesztünk, közben elkezdődtek a kivizsgálások, nekem néztek egy hüvelykenetet, ennyiben maradtunk, mert ugye ott volt a suli, nem nagyon értem rá, ja, meg egy teljes vérképet a háziorvos, meg voltam kineziológusnál. Közben mensi után nem akart elmúlni az istennek sem a barnázásom, nem tudtam vele mit kezdeni, a férjemmel is összevesztünk, szex sem volt, mivel nem is nagyon beszéltünk. Aztán egy hétvégére csak kibékültünk és a békülés hevében az óvszer lemaradt... :? :roll: pár nappal később mentem nőgyógyihoz, mondtam neki a barnázást, javasolta a palást teát, hát elkezdtem inni. Egy héttel később megjelentek az első tünetek, de azért meglepett, amikor valentin napkor + lett a teszt, csak poénból csináltuk. A palást teát ittam végig, most kell lassan letennem, gyógyszert nem adtak, nem látták szükségesnek. Igazuk lehetett, végül is csak megvagyunk valahogy... hát ennyi a story :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csillag! drukk h visszajöjjön a tejci?

csajok valaki issza valamelyik tejserkentő teát???

megkérhetnélek titeket már nem tudom ki volt az aki múltkor is leírta h milyen homeopátiás szereket szedett?35.héttől?

Bogárka! hát mosok, vasalok,takarítok:)

KépKép
dike
 
 


Dike, ha dobsz priviben egy email címet, akkor elküldöm Neked, hogy milyen homeopátiás bogyókat szedtem.
Én ittam tejserkentő teát is (illetve időnként most is szoktam), de ezeket csak a szülést követő 3. naptól ajánlják, azután, hogy belövellt a tej. Én ittam többfélét is, pl LAKTOHERB, MECSEK TEJSZAPORÍTÓ meg egy DM-ben kaphatót, de annak nem tudom a nevét. Az első kettőt érdemes DM-ben vagy Müllerben venni, mert sokkal olcsóbbak, mint a gyógyszertárakban.
NEm tudom, hogy ezeknek a teáknak van-e közük ahhoz, hogy egyik gyerekem se volt hasfájós, mindenesetre én hiszek abban, hogy ezek IS segítettek, hogy tudjanak jó nagyokat pukizni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Van bennük édeskömény, ami elvileg ezt segíti.

Pedi, eszedbe ne jusson azon morfondírozni, hogy nem elég tápláló a tejed! Gyönyörűen gyarapodott Bálintka az első hónapban (és gondolom azóta is). Ha gondolod, mérd le a súlyát minden héten és látni fogod, hogy hol is tartotok. Én így csináltam az elején. Ha a heti 15 dkg megvan akkor minden tökéletes! (De ezt is úgy kell érteni, hogy lehet, hogy egyik héten csak 10 dkg-ot cuppant magára, aztán a következőn meglódul a súlya. Bencénél számtalanszor tapasztaltam ezt. :wink:

Jeanner, nem semmi módon fogant a kis Babutok! Úgy látszik nagyon-nagyon jönni akar Hozzátok!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sziasztok!

pedi: mekkora hülyeség, hogy nem jó a tejed. akkor Bálint nem hízna ennyit. Nem is meséltem, hogy nekem bevizsgálta a sógornőm a tejemet és az lett az eredmény, hogy elég zsíros. minden többi értéke jó, de a zsírtartalom magas. Ezért lehet, hogy Bogi sokszor szomjas a szopi után. Kell két korty víz.
Én már régebben is akartam mondani, hogy túl későn fürdettek. Én is már olyan fél7körül dugom Bogit a vízbe. Előtte szopizik egy nagyot, mert utána már csak kortyol párat, mert ko-lesz fürdés közben. És alszik már most is.
De majd kipróbálod!
Bálint ééédes pofa. És te is jól nézel ki. Nekem soha nem sikerül elkapnom lefényképezni, amikor mosolyog. Nem osztogatja csak úgy. :lol:

csillag: tejcsiért drukkolok, pirit sajnálom. Remélem Nálam nem figyel b még pár hónapig. Gergőci nagyon cuki lehetett az almával. Én is fogok Boginak ilyenkor már adni.
Ki akarsz váltani vele etetést?

rita: nem semmi! Ti is folyamatosan jöttök-mentek! Stramm kishapsi Zalán baba.

bogi: dejó, hogy jöttél. Örülök a munkádnak. Remélem jól is érzed Magad! Mi hol jól, hol rosszabbul vagyunk. Nem könnyűek a nappalok. Bogi sokszor megfejthetetlen és sokszor fel is adom/adnám. Nagy kihívás anyukának lenni. Szerencsére az éjszakák jól telnek.-ez ad erőt nappalra.

mai Bogi:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, jaj de cuki Bogika! (Gergőnek egy év múlva se lesz ilyen hosszú haja. :lol: ) Szereti a hintáztatást?
MI elővettük a függő bölcsőt és az egyik rövid szunyát mindig ebben nyomja le Gergőci.
Etetést egyelőre nem szeretnék kiváltani az almával. Szerintem ilyen kicsi korban nem is nagyon lehet, hisz az almától nem fog jól lakni. Most is úgy adtam, hogy utána rögtön kapta a cicit. Azon még gondolkodom, hogy folytassam-e új étel bevezetését kb 1 hét múlva...

Piri elég érdekes, most alig van valami. Szóval lehet, hogy még csak próbálkozik a testem és ez a hónap ilyen lesz. Emlékszem, hogy Bencénél is hasonlóan tért vissza az életembe, Amikor 7 hónapos volt, akkor csak egy kicsi jött, aztán a következő hónapban jött meg rendesen majd innentől kezdve rendszeresen.

Azt nem is újságoltam Nektek, hogy elkezdtem enni a tiltott ételeket. Egyelőre csak levesek formájában, de ettem már karfiolt, karalábét, brokkolit és nem lett tőle Gergőnek semmi baja! Ma meg majonézes kukoricát ettem ebédhez és ez se okozott gondot! VÉGRE új ízek kerülnek terítékre!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukk....

Bogi, jó, hogy jöttél! Már nem nagyon megyek be dolgozni, csak vásárolgatni!!! Április 18-án megyek dokihoz legközelebb! Babu jól van, hétfőn nem nagyon akart mocorogni, éppen csak párat rugdosott este az Apukájának, úgy hogy elmentem tegnap védőnőhöz, meghallgattuk a szívecskéjét, azóta viszont nagyon aktív! :) Gyere többször, és mesélj magatokról is!!!

Ma műtötték a Húgomat, bementem még este is hozzá, megvártam míg kihozták a műtőből, szegényke eléggé odavan! Holnap megyek hozzá, viszek neki reggelit, talán ehet már!

Most megyek is, próbálok jönni holnap délután majd!!!

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: mi baja a hugidnak? Gyógypuszik mennek.

csillag: Tegnap vettük a hintát, így nem tudok nagyon nyilatkozni, de elsőre bejött neki, hiszen van seggriszálás. :lol: és akkor nagy baj nem lehet.

én most etettem fél8 után és nem vagyok álmos.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Mona, hugodnak mielőbbi felépülést!!! Miért kellett műteni?

Csillag, nem is tudtam, hogy szoptatás alatt nem lehet bármit enni :(

Én megint lekezdtem görcsölgetni, nem szeretem, mert eléggé ijesztő, de a múltkor is ez volt 8. hét előtt, most a 3. kimaradt előtt vagyok :( magnézium persze otthon maradt... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mona, mi volt a baja a Húgodnak? Mielőbbi gyógyulást, felépülést kívánok neki!

Kati, jól láttam, hajnalban írtál ide??????? :shock: Nekem baromira kell az a kb 7-8 óra, amit aludni szoktam éjszakánként. (mondjuk a nappali "megnemállás" miatt talán érthető is)

Jeanner, juj, ne ijesztgess!!!!!!! Nem tudsz hazamenni és pihizni? Lehet, hogy nem szabadna dolgoznod.... ÉN is így voltam most Gergővel. Nem akartam táppénzre menni. Tök ciki volt, hogy nem tudtam végigtanítani a tanévet. Március közepén el kellett jönnöm, pedig csak előtte szeptemberben mentem vissza GYED-ről. Nem így terveztem, de nem volt más választásom.
A magnézium meg mindig legyen ott a táskádban!
Ami a szoptatás alatti étrendet illeti, bizony vannak tiltólistás kaják. Elsősorban azok a zöldségek, amik puffasztanak. A babák emésztőrendszere ezekkel még nem bírkózik meg és iszonyat pocifájást okozhatnak.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: igen ahajnali szopi után ültem le a gép elé. de csak pár percre. de gyorsan vissza is aludtam.

képzeljétek! bogi 2 után csak fél9-kor ébredt. pedig 6 körül is szokott.
így én is aludtam 8-ig.
és már ott is a 6 óra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó reggelt!

Csillag! Szerintem semmi baja nem lesz Gergőnek, ha kap egy kis almát! :wink: Hú, irigy vagyok a tiltólisták kaják miatt. Múltkor én is megettem egy töltelék töltött káposztát a takarttal együtt, de nem lett baja Bálintnak, ettől függetlenül egyenlőre semmi mást nem fogok. (Ez is kényszer volt, anyósom nem csinált nekem külön semmit.)
Egyébként, mikortól szabad visszavezetni ezeket a kajákat?

Kati! Nagyon szupi Bogi új hintája. Nem is tudtam, hogy akarsz neki ilyet. Vagy ez is egy kísérlet a nappali alváshoz?

Mona! Miért műtötték tesódat? Remélem, semmi komoly.

Bogárka! Köszi a Bálint dicsit!

Jeanner! Tényleg pihizned kellene, és a Magnézium fontos, hogy mindig Nálad legyen, de gondolom, ezek után nem is fogod elfelejteni.

Az én drága fiam tegnap du-án hanyatt 3órát aludt a babakocsiban úgy, hogy még csak nem is toltam!!! Annyi volt, hogy átmentem vele anyósékhoz, meg vissza. Viszont 5-8ig nem volt alvás, csak nyűglődés. 8kor fürdés, utána szopi, amibe természetesen belealudt. Leraktam és szerencsére fél óra múlva riadóztatott. Akkor odaadtam neki a másik cicit, és szépen evett. Fél10kor leraktam aludni, és 3:30kor kelt, majd reggel 9kor!!!
Most éppen eszik, aztán jön velem a kozmetikushoz! Tegnap végre kaptam pénzt, és még aznap készültem kozmiba, mikor született, így épp ideje.

Szép napot Mindenkinek!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, te úgy látom, nagyon jóban vagy anyósoddal, irigyellek is érte borzasztóan :) mi is jóban vagyunk, csak... csak. :D

Csillag, nagyon aranyos vagy, hogy ennyire aggódsz, de nem vészes, csak a szokásos. A múltkor is ez volt 7. hét közepétől, a végén már a magnézium sem segített, nagyon rossz volt, pláne hogy pont kirándultunk Egerben, mindig féltem, hogy baj lesz, aztán 8+3 körül el is múlt, mintha sose lett volna... mondták, hogy azért, mert a testem még arra készül, hogy meg fog jönni... már azért nem is idegeskedek ezen, mert a folyásom is ciklikus, meg középidőben a petefészkeim is jobban szúrnak... mintha nem is lennék várandós, csak éppen nem menstruálok :lol: de tényleg jól esik, hogy aggódsz :)

Magnéziumot holnap már mindenképpen hozom!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok! Ma már jobban nézett ki a Húgom, kicsit sétáltunk is!
Szóval.....kisebb cickókat csináltak neki, mert már nagyon fájt a háta az óriási ciciktől! Du-án 3-tól majdnem 7-ig volt a műtőben!

Tegnap el is felejtettem mesélni, hogy a cukorterheléses eredményem tökéletes lett, és voltam védőnőnél is, fogytam fél kg-t! Most +5 körül tartok! :) Nagyon megdicsért!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, de jó neked!!! Én most tartok + 2nél, a levegőtől is hízok sajna :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem jött át a tegnap hozzászólásom. Legalábbis nem látom.

Na mindegy....

Voltam délelött fodrásznál, 9-12-ig ott voltam. :shock: Zalán aludt a babakocsiban, apukám sétált vele.
Jó dús lett a hajam, meg kell szokni, de szerintem jó. Aztán majd meglátjuk, hogy tényleg befogta-e, állítólag az első hajmosás után kiderül.
Ráadásul úgy néz ki megjött a menzeszem is. Tegnap délután fájt a derekam, csak enyhén, gondoltam most vagy felfáztam, vagy menzesz. Aztán este volt valami halvány pirosas folyás, nagyon kevés, aztán ma meg még annyi sincs, most akkor ez mi?
Szóval kiváncsi vagyok, megmaradnak-e a hullámok.

Csillagvirág
Brokkolit szabad enni, én hetente kétszer eszek, Zalánnak egyáltalán nincs hasfájása tőle.
Remélem nekem nem fog megcsappanni a tejem. De ez most nem tudom mi, menzesz vagy mi. Ennyit a "szoptatásos védekezésről".

Mona
Jobbulást a hugodnak!
Vendég
 


Brita, neked is erős hajad van? Az enyém mindig kinyúlik :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Rita, mutasd meg nekünk az új frizurádat! Én se tudlak elképzelni göndör hajjal. 8)
Simán lehet ez a rózsaszínes folyás a menzeszed. Pont ma olvasgattam erről a neten. Azt írták, hogy nem feltétlenül jelentkezik úgy, mint korábban. Sőt az is lehet, hogy most jön, aztán hónapokig semmi.
Egyébként nekem is így kezdődött ahogy Te is írtad... kedden csak egy icipici rózsaszínes valami jött, tegnap és ma több, de korántsem annyi, mint egy rendes mensinél. Olyan 4. napi mennyiségnek mondanám. Kíváncsi vagyok meddig tart. Egyébként ha visszagondolok, kb 2 hete voltak pé-s tüneteim. Fájt a petefészkem meg kicsit több folyásom volt, morfondíroztam is, hogy mi ez... most már tudom.

Ma délután elszabadultam egy röpke másfél órára a turiba. Tök jó cuccokat vettem. Gergőnek rugikat meg pár body-t (most úgyis sok kell majd ha rövidesen elkezdjük a hozzátáplálást... :P ), Bencusnak pólókat meg 2 térdnadrágot, magamnak egy új melegítőnacit, két halásznadrágot (az egyik címkés) meg egy pólót. :P :P Emellett Gergő kapott egy zenélő játékot meg egy másikat. Gyorsan ki is fertőtlenítettem és már játszik is vele. Mindezért 6900 Ft.ot hagytam ott.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!

Jeanner nagyon édes kis pocakod van:))))

Virág szerintem nem baj hogy elkezdted adni neki az almát..ha ízlik neki egészségére:))))

Kati TÜNDÉRI a kis menyasszonyunk!!!!!!!!!!!!!!:)))))
nagyon jó kislány Bogi!!!!!!!!!:)))

Mona drukk és jobbulást a hugodnak:)
én is szivesen lekicsinyíteném a cickóimat..mert akkorák mint egy lufballon......nemszeretem a nagy dudákat....a hugom meg áradozik hogy milyen jó nekem,....hát marhára nem.......

Pedi Bálint is nagyon jó baba))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csak egy gyors kérdés, majd este jelentkezek.

Nálatok 6 hetesen mennyit aludtak a gyerekek napközben?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! nagyon cuki Bogi!

Csillag! átküldtem az emailem,és köszi előre is!jó sok mindent vásároltál és jó áron:)

Mona! húgodnak gyors felépülést! örülök h minden rendben volt a védőnőnél.én is megdicsérlek az 5kilóért!:)

én ma voltam dokinál: átlagos magzatvíz,2 fokozatú méhlepény,fejfekvésű,1340g. minden rendben van.
vettem a Brendonba chicco betétet,meg sudukrémet, 890ért a Dm-be meg 1200volt :shock:

KépKép
dike
 
 


Kati Barnika minden evés után aludt egész 3 hós koráig.utána napi 3 majd 2 és 1 10 hónapos kora óta napi 1x alszik......12-től 3-ig!!!!

Dike a sudokrém marha drága.......mi is használtuk de a legjobban a gyógyszertári kevert popsikrém vált be....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike, este átküldöm a homeopátiás bogyókról szóló leírást.
A Sudokrémmel nagyon jó, de nem érdemes azzal kezdeni. Jobb ha gyógyszertári kevert krémet veszel először és a Sudokrémet tartogatod akkorra, ha kipirosodik a popsi. Nekem direkt mondta a védőnő, hogy azért nem érdemes ezzel kezdeni, mert ez egy elég "erős" krém és ha ehhez szokik hozzá a baba bőre és bepirosodik, akkor nem nagyon tudnak ennél hatékonyabbat adni. Olyan pedig szerintem nem létezik, hogy egy babának soha nem pirosodik ki a popsija...

Kati, Bence 3x aludt jó nagyokat 6 hetesen, Gergő szintén 3x, de minimálisat. Ez nagyon egyéni. Nálunk teljesen más az alvásigénye a két gyerkőcnek. Ha összeszámolom, Bence kb 18-19 órát aludt ennyi idősen, Gergő viszont csak 14-15 órát.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Popsi krém: nem tudom, hogy mindenhol lehet-e kapni, de én Seres féle popsikrémet szoktam venni a gyógyszertárban. Ez képez egy bevonatot a bőrön, így még a kaki sem tudja kicsípni Gergő popóját.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Lányok!29+3 naposan nem baj hogy kettes fokozatú a méhlepény érettsége? utána olvastam...és hát nem vmi fényes:(

KépKép
dike
 
 


Dike ne olvasgass semmit!!!!!!!
normális..de én még a 28.héttől bő 1 újjnyira nyitva is voltam..még is a 38.hétig kihúztuk!!!!!!!
nyugi!!!!ok?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike, nyugi, a 2-es fokozat azt jelenti, hogy pár helyen (nem sok helyen) vannak meszes lerakódások, de ettől függetlenül tökéletesen működik a lepény!
Bencénél a 31. héten néztek uh-val és akkor volt ilyen a lepényem, mégis kihúztuk végig, mindössze 5 nappal született a kiírt időpont előtt. (Emellett a méhnyakam is meg volt rövidülve, C2000 volt a cervix érték a 28. héttől.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


látod Dike nincs miért aggódnod!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!

Dike, a boldog várandósság halál az utánaolvasás!!! Én is állandóan paráztatom magam, pedig nem kéne... aztán persze szépen megnyugszok és mindig belátom, hogy minek idegeskedtem feleslegesen? :roll: egyik ismerősöm úgy szült, hogy 2 napja csont meszes volt a lepénye, mégsem lett baja a babának :)

Nita, köszi :)

Csillag, én is turiban akarok bevásárolni rucikat a babának, barátnőm tud egy olyan helyet, ahol bontatlan csomagolásban vannak a ruhák, kilója 900Ft... :roll: next meg ilyenek, de én nem tudom, hol van, azt mondta, majd nyáron elvisz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Csak enyhe hullámosságot kértem...gyenge dauerrel csinálta, jóformán nem is volt szaga, épphogy éreztem valamit. De legalább dús lett, ezt szerettem volna elérni. Csak kicsit száraz (ezt mondjuk mondta is a fodrászom), hajpakolást kell rá tenni, most nem tettek, majd anyukám megy Győrbe, aztán hozatok vele.
Az én méhlepényem is nagyon meszes volt, meg is mutatták szüléskor, gyakorlatilag alig tartotta valami, és Zalán 9/10-es apgart kapott...ja és még jól belekakattyont a vízbe is. Reginél egyébként gyönyörű rózsaszín, és egybefüggő volt a méhlepény, teljesen más. De ezeket uh-on szűrik, nekem volt Zalánnál a 39. héten lepény áramlásos vizsgálat, és nagyon jó értéket kaptam rá.

Dike
Nekem is II-es fokozatú volt a méhlepényem a 32. hetes uh-on. Gondolom már előtte is, csak ekkor volt uh. A 36. héten meg már III-as, de mégis jó volt az áramlás végig. Talán még emlékszel, én is mennyit aggódtam miatta, útólag már látom, hogy kár volt.

Kati
Zalán rengeteget alszik, 6 hetesen, meg most is. A délelőtt 9-11.30-ig, néha délig is alszik. Aztán délután is alszik, úgy kettő körül, de akkor csak ha elfekszek vele, néha bóbiskol egyet a hordózóban amíg ebédezek, vagy főzök. Meg 4 óra tájban is alszik egy kicsi, ezek olyan fél órás szunyák. Este legkésőbb 9 órára mindig elalszik, és olyan reggel fél 7-7 körül kelünk, és készülődünk az oviba.

Csillagvirág
Csak hullámos, nem göndör, nagy csavarokat választottam, és hogy ne legyen nagyon göndör, inkább csak hullámos, és dús. Ezt sikerült is elérni, de majd az első mosás után kiderül, hogy mi marad. Azért is voltam pipa, hogy miért most jött meg a menzeszem, ami valójában már csütörtökre el is múlt.
Jó vásárt csináltál fél óra alatt. Én is talátam Zalánnak ágy felé rakhatós forgós játékot, 3 féle dallamot játszik kis virág forma, közepén tükörrel, zörgő micimackó, meg csipogó elefánt, és tirgis lóg rajta...majd teszek róla képet.
A derékfájás nekem is meg volt egész délután, de nem tudtam hova tenni, aztán este már ez a halvány folyás, ezután szokott beindulni a dolog, éjjel, vagy reggel, de aztán meg ebből lett semmi.
Vendég
 


Csillagvirág

Ezt a játékot turiztam egy hete.
Kép
Kép a tükör a közepén
Kép az állvány már meg volt, de színben pont passzol hozzá

És ahogy örül neki Zalán....
Kép
A rugdalózot is most találtam neki, meg egy másikat is, nagyon jó pamut anyagból készült, és szépek.
Vendég
 


És a tegnapi képek, anyuéknál voltunk.

Kép Kép Kép
Vendég
 


Rita, nagyon jó lett a hajad!!! Festettétek is, vagy természetesen van ilyen nagyon jó színe? :)

Jó a forgó :) Forog is?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Forog és zenél is.
Festeni nem szabad a dauernél, nem is lett volna idő rá. Kb 1 hónapja festettem, muszály mert vannak ősz hajszálaim. Majd ha megúnom a félhosszú hajat, akkor levágatom, rövidre, és lenövesztem ezt a sötétbarna színt. Hosszú hajat nem szeretnék, sok vele a nyüg.
Vendég
 


Én meg akartam növeszteni, de aztán úgy döntöttem, minek???? Már egészen telihold fejem van, de ezzel a hajjal még mindig nem látszik annak, hosszúval már borzasztó lenne :( szóval éljen a rövid haj :D bár irigylem, akinek van türelme a hosszúhoz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziazstok!

rita: bevallom, nekem jobban tetszett Neked az egyenes haj. :oops: :oops: :oops: Remélem nem haragszol meg.
A gyerekeid tünemények. És Te pedig nagyon csinos vagy és csak úgy sugárzol!
Irígy vagyok, amiért ilyen jókat tudsz turizni. Én soha. Vagyis nincs türelmem hozzá. Zalánnak jó alvókája van. Éjszaka is ilyen ügyesen alszik?

pedi: Igen a hinta a csendesebb napok kedvéért került beszerzésre-egy hirtelen ötlettől vezérelve, mert untam már az egész napi bömbölést. Pedig tudom és emlékszek, hogy én osztottam Neked az észt, hogy azért nem veszünk, nehogy hozzászokás legyen. :roll:
És tegnap szuper volt, mert én kertészkedtem, Bogi pedig hintázott és leskelődött. Nem volt bömbi. Viszont már annyira nem alszik hanyatt a lányom, hogy amikor elálmosodott be kellett hozni az ágyába. Éppen elszenderedett benne, de aztán hangos sírással jelezte, hogy elég. Egyébként megpróbálom minél kevesebbet beletenni.
Milyen volt a kozmetikus? Bálint, hogy viselte? Én jövő csütörtökön készülök egy körre szépülni. Elvisszük anyósomat is és ha nem bírná Bogi, akkor sétálnak egyet.

dike: én is folyamatosan olvasgattam. De engem nyugtaott, mert én pozitív dolgokat is kerestem, mert nem bírtam ki. És szerintem segítettek a szülésnél is.
Végül mire döntöttetek az alvással? Mellettetek fog aludni Ármin?

mona: örülök, hogy jól sikerült a műtét. Nekem is van ismerősöm, akinek hatalmas mellei voltak és felüdülés volt neki.

nita: drukk-drukk!!! írj Magatokról!

csillag: Vettem olyan popsikrémet, amit írtál, mert Bogi nunija szinte állandóan piros volt. Ezt csak akkor szabad használni, ha baj van? Ehhez is hozzá tud szokni?
Megy még az alma? És csak úgy naturan? Reszelve?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita! nagyon édes Zalán, és tényleg tök jó az a körforgó!

köszönöm mindenkinek a megnyugtatást méhlepény ügyben!
képzeljétek,tegnap előtt volt előtejem, rá volt száradva a mellbimbómra,meg a melltartóm is fehér volt:)
éjjel nagyon szarul aludtam, rengeteget keményedett a hasam, pedig nekem nem is szokott, és a derekam is fájt...remélem csak a bolond időjárás miatt.
olyan jó most a terhesség, azaz most érzem igazán a mozgolódását,megy az egész hasam,hullámzik,tök jó:)
ma én is voltam fodrásznál melíroztatni:)

csillag! itt is köszi h átküldted!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Rita mennyiért vetted azt a forgót?nagyon szupi!!!!!!!
Zalán édes pofi:))))))
nagyon szupi lett a hajad!!!!!!!Regi igazi nagylány már:))))))))

Kati mit írjak? :roll: :oops:

Dike élvezd ki a nyugalom minden percét:))))))

fodrász jövőhéten én is megyek....állat hajszinem lesz:))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita, nekem tetszik a hajad, szerintem szép lett. Gyönyörűek vagytok a képeken!
A zenélő forgó csúcsszuper, tényleg ügyesen kifogtad! Gergő is teljesen odavan a tükrös játékokért. Úgy tud vigyorogni magának hogy öröm nézni. :lol:

Kati, a Seres féle krémre gondolsz? Azt nyugodtan használhatod minden pelusozásnál. Én ezzel kenem Gergő popsiját meg a kukija körül és még nem pirosodott ki. A combhajlatra viszont nem volt jó... arra bőrgyógyász írt fel másikat, ami kb egy hét alatt tette rendbe azt a területet. Most viszont küldött a húgom egy lefénymásolt receptet, amin egy olyan popsikrém alkotóelemei vannak, ami kimondottan a kipirosodott popót teszi rendbe villámgyorsan. Itt Győrben nem ismerik ezt a fajta krémet, ezért felíratta nekem az ő gyerekorvosukkal, és mivel az összetevők megvannak a recepten, így a mi gyerekdokink fel tudja írni nekünk és a gyógyszertárban kikeverik. Ha gondolod szívesen bepötyögöm este a receptet és fel tudod íratni a gyerekorvosotokkal. A tesómék kislányainál nagyon bevált a krém!

Nita, milyen hajszíned lesz?

Dike, sajnálom a keményedést. szedsz magnéziumot?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág meglepi:))))))majd lesz kép róla:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogika az elveszett gyermek :):):)
én most nem foglalkozom a babagyártással ezért sem jövök gyakran de olvaslak benneteket :)
apa dolgozik most nem Győrben hanem Pesten én is dolgozom még április végéig tuti aztán majd meglátjuk :)

Jeannaer: cuki kis babalakod van :):) te Óbudán merrefelé laksz? én Békáson laktam nagyon sokáig :):)

Dike : nagyon szép lett a kisfiad szobája örülni fog benn elenni :):)

Csillag: nekem 3 hónapos volt Gergő mikor először megjött sajnálom :( várhatott volna még egy kicsit igaz ?


Mona: és mennyiben volt ez a húgodnak? nekem is fáj a hátam és nagyon sokat gondolkodom egy cici kisebbítő műtétben de nincs rá pénzem.Állt valamit a tb belőle?
jó hogy itt vinnyogok mindenki nagyobb cicit akar én meg itt nyávogok hogy túl nagy :):):D de ez van :)

Rita nagyon jók a képek és szerintem is jól áll hajad :):) én amikor megszültem levágattam vállig érőre már most megint hosszabb vágatnom kéne :) Pedig hogy utáltam régebben mikor rövid volt de most már szeretnék valami jó kis rövidet :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika én is cici kisebbítő műtétet szeretnék.meg van egy kis lógó hasam azt is leszedetném de a rohadt tb csak annak támogatja akinek a térdéig lóg :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág! tegnap elfogyott nem is vettem be, de amugy szedek igen, van h többet van h 1-2.

KépKép
dike
 
 


Én a "nagyobb ciciket szeretnék" táborba tartozom. 8) 8) 8) 8) Nem kellene sokkal nagyobb, mondjuk ha megmaradna akkora amekkora most a szoptatás miatt van, azzal kiegyeznék. 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nika, a fotózása Gergőnek végül is hol lesz? Ti mentek vagy a fotós megy Hozzátok?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág akkor én adok az én cicimből :oops: :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, Aquincum meg Rómaifürdő határán lakunk :) ti elköltöztetek? :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: