Új privát üzeneted érkezett!

Köszi! :oops: :D

Kép
németh
 
 


kinga: megkérdeztem :)

azt mondták, hogy hozzájuk bárki, bárhonnan mehet.
ha gondolog, priviben el tudom küldeni a dokim nevét és az asszisztens számát, ahol be kell jelentkezni.

amúgy nekem ma nem volt semmi. nem lesz inszem ebben a ciklusban mert nincsenek még meg a hormon eredmények és az immunológia is hiányzik. ezeket 18-án el tudom intézni és akkor a következő ciklusomban már lesz a dokim, visszajön szabadságról, és akkor megcsinálja az átjárhatóságit is az inszem előtt, meg még lesz egy kenetvétel a hüvelyi fertőzésekre.
Vendég
 


Szilvi: te egy istennő vagy! Igen kérem szépen. És még nagyon sok kérdést fogok feltenni, ha nem baj. Ha majd unod már, üssél le. Kösziiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira boldog vagyok, mert így legalább tudom, hogy értő emberhez megyek és nem pazarlok megint időt kísérletezőkre. Meg a címet is írd meg légszi!
Na de akkor nálatok már jól előrehaladtak a dolgok. Már nem sok idő, aztán jön a babóca! :wink: Legalább tavasszal fogsz szülni, amikor még nincs az a nagy kánikula. :D

Kép
németh
 
 

 
 

kinga: privi ment :) és kérdezz nyugodtan :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sziasztok lányok!! :D

Megjöttem Erdélyből, nagyon jó volt, gyönyörű tájakkal, sok szép élménnyel, érdekes emberekkel! Kicsit fárazstó volt, mert rengeteg helyen jártunk, úgyhogy most pihenem a nyaralást! :lol: Ráadásul uccsó nap megjött, erős fájdalmakkal, úgyhogy 1 órát ültem egy templomban bóbiskolva, míg a többiek várost néztek. :roll: :lol: Párom is elküldtem, hogy legalább ő lásson valamit Nagyváradból, eléggé lelkifurim volt, hogy elrontom a napját. Persze erről szó sem volt, mert ugyebár nem az én hibám, de azért futott egy kört, majd visszajött, de addigra már elmúlt a hasfájás is. Herpesz is kijött a számon (szombaton polgári esküvő, hitvesi csók nélkül :lol: ) , úgyhogy uccsó napra kijutott a jóból, de szerencsére csak arra a napra, előtte minden szupi volt. :D

Szilvi!

Sajnálom, hogy a dokid szabira megy, de legalább frissen lát neki minden veled kapcsolatos dologhoz! :wink: Onnantól meg majd pörögnek az események!

Kinga!

Most már neked is van akkor egy jó dokid, úgyhogy hajrá!! Én meg kaptam pár jó tanácsot Erdélyben. Neeeem, nem régi praktikákat, már ők is a modern dolgok hívei. Egyik házi nénink Aloe Verás cuccost akart eladni nekem, cirka 30 ezer forintért, tuti babásodás! :roll:
A kozmetikusom meg sámán néni telefonját adta meg, hogy majd ő regenerál engem a méhen kívülim után. :lol:

Jó, hogy már mindenki előre leír! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi nagyon köszönöm, megkaptam!

Tabati: szia újra itthon. Hiányoztál. :oops: :D Sajnálom a pirit. Herpesz hátha elmúlik szombatra. Nem próbáltad még a Zoviraxot?

Most mennem kell, Mátét intézni.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Életjel!
Nálam gyakorlatilag semmi sem történt! Kezdek kimászni a gödörből. Új mottóm: Szzzzzzzzúúúúúúúúúúúszzzzzzzzzááááááááááááááááá Very Happy (aki látta a Bad Boys-t az előnyben van... )

Szóval a nagyobb hírem. Kedden megszületett a barátnőm kisfia! Ma voltam meglátogatni! Hááááááttttt nagyon aranyos volt. Ilyen ici-pici babát még nem láttam! Olyan édes volt a kis keze, lába, szóval az egész gyerek gyönyörű volt. Képet mellékelek!

Legyetek jók!!! Drukk hegyek mindenkinek!:D Kép Ferus baba :D

Kép
anda81
 
 


Anda!

Milllyen picurrrri! :D :D Erdélyben én is babáztam picit, bár ő már nagyobb volt, de olyan nyugis, hogy azt hihette az ember, hogy csak játékbaba! :lol:

Kinga!

Sajnos a herpesz nem egy nap alatt múlik el... :roll: :evil: Az volt a baj, hogy már elég rég nem jött ki nekem és elfelejtettem krémet vinni. Az elején kell bekenni, akkor nem jön ki, vagy csak picit. Én meg csak a 3. napon tudtam bekenni (richtofit herpesz gél, nagyon bevált amúgy) és még így is jó vagyok, mert gyorsabban gyógyul, mintha nem kenném, nagyon jó ez a krém. A többi olyan volt, mint halottnak a csók. Már sebes, de ez a leghosszadalmasabb része a gyógyulásnak, no meg a leglátványosabb is. Most voltunk az anyakönyvvezetőnél, és közöltem is vele, hogy csók sem lesz. Láttam rajta, hogy csodabogárnak tart minket, hogy semmit nem akarunk, még gyűrűt sem cserélünk, de miért nem lehet megérteni, hogy nekünk a templomi lesz a "nagy esküvő" ??? :shock: Pluszba még a nászindulóra fogunk bemenni! :evil: Na, ez az amit sosem akartam, erre az elcsépelt valamire bevonulni. Még megpróbálkozom, hogy viszek egy cd-t, hogy inkább azt rakják be, ha már zene kell.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati:
Hajrá!!! Már csak 22 nap! :D

Kép
anda81
 
 


Anda: jó hogy jelentkeztél, és hogy pozitív vagy.

Tabati: én nem értek annyira a herpeszekhez, nekem még sosem volt. Mi bajod a nászindulóval? Én direkt arra akartam bevonulni és tök jó volt. Legalább az anyakönyvvezetőnek is szereztek egy kis örömöt. :D Nálunk volt versmondólány is, aki egy 60 év körüli pösze nő volt. Hát azt azért kihagynám ha újra csinálnánk. :roll: :lol:

Szilvi: te hogy vagy?

Nekem ma megjött a rohadék.

Kép
németh
 
 


Nekem olyan elcsépelt a nászinduló... :roll: De lehet, hogy túl sok romantikus filmet néztem, ott mindig azt adták esküvőkor! :lol: Mindegy, mert párom mondta, hogy legyünk túl rajta, ne bonyolítsuk, úgyhogy nem viszünk cdt mégsem. Viszont az ebédet már megfőztem előre holnapra, mert reggel 10kor lesz a szertartás és nincs kedvem korán felkelni, hogy még főzzek is. Ünnepi ebéd lesz, úgyhogy még tortát is csináltam. Könnyű nyári joghurttortát. Ha valakit érdekel a recept, akkor majd leírom, mert nagyon fini (olyan, mint a túrókrém) és nagyon egyszerű megcsinálni plusz alig kell hozzá valami. :D Mindenki kedvence!!

No, akkor Kinga te is kezdesz egy új ciklust, mint én... majd legközelebb.

Épp most festem a szemöldököm, meg a szempillám, hogy ne legyek olyan szőke holnap. Már szőrtelenítettem (az új gépemmel, amit tegnap sikerült beszereznem) még a körmömet szeretném megcsinálni, hogy az is kinézzen valahogy. A lábkörmöm már tegnap kifestettem. Hát ennyi a készülődés a polgári esküvőre 2 nap, nem több! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


anda: üdv újra köztünk! :D örülök, hogy kicsit rózsásabban látod a világot :)

tabati: képek???:D erdélyről és a polgári esküvőről is kérnénk ha szabad :D
a nászinduló szerintem nem olyan szörnyű. először én is elcsépeltnek tartotam, de mikor ott állsz majd és meghallod, akkor eléggé megindító tud lenni.legalábbis én így éreztem.
ja igen, ésén kérném szépen annak a tortának a receptjét :D akár priviben is, ha itt nem akarod közzszemlére tenni.

kinga: velem nincsen semmi különös. hacsak az nem, hogy tegnap majdnem kizsebeltek a népligetnél. este mentem ki a férjem elé a buszoályaudvarra, mert Bécsből jött haza és mikor jöttünk felfelé az aluljáróból a villamoshoz éreztem, hogy valaki nagyon közel van hozzám a hátam mögött. ehez tudni kell hogy oldaltáskám van. na szóval, hátranézek és gyanús volt, hogy rögtön elkapta a tekintetét a pasi. lenézek a táskámra: ki van nyitva. megállt bennem az ütő. mondom a férjemnek jó hangosan hogy a pasi is hallja, hogy ez meg belenyúlt a táskámba. mondja a párom hogy gyorsan nézzem meg, hogy meg van e minden ő addig odaállt jó szorosan a pasi mellé. persze ilyenkor az ember sose emlékszik hogy konkrétan mi volt a táskájába, de alényeges mint pl. a bankkáya az irataim, jogsim, bérletem benne volt. valószínűleg nem volt ideje semmit se kivenni, mert nagyon nyugisan állt ott a férjem mellett, ha csórt volna valamit akkor elrohant volna rögtön. na ezek a női megérzések. hogy a tudatalattim érzékelte, hogy nem kéne ilyen közel lennie ennek az embernek éspont jókor néztem fel.
na és pont ezér én már ha nem muszáj este sötétedés után nem szívesen megyek ilyen helyekre. úgyhogy ezt szerencsésen megúsztuk. le is kopogom (kopp-kopp :) )

a másik, ami még eszembe jutott, hogy nem írtam csütörtökön, hogy megkérdeztem a gyógyszerekről az asszisztensnőt, és ő azt mondta, hogy nem szoktak adni semmit sem az inszemnél, ha van spontán peteérés és ovuláció. azért kicsit megkönnyebbültem, hogy akkor nem fognak valószínűleg semivel telepumpálni. remélem a hormoneredményem is jó lesz, meg a többi vérvételes is.
Vendég
 


Tabati:Engem érdekellne az a torta recept! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati: na hogy vagy te férjes asszony? :D Kérek én is tortareceptet!!!!!!!!!!!!!!!!! Na és mi volt?

Szilvi: hú, a hideg is kirázott. Még szerencse, hogy észrevetted. Azért ez nem igaz. Már én sem mernék nagyon mászkálni éjjel, pedig régen mennyit mentem! Kész csoda, hogy nem történt velem soha semmi.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Hát nekünk ez a polgári esküvő tényleg csak formalitás volt, úgyhogy még képek sem készültek. :oops: Szépen is néznék ki rajtuk a herpeszes képemmel. :evil: (a gyűrűt sem tettük még át a jobb kezünkre, majd 26-án :wink: ) Most készülök megcsináltatni az új személyimet, mert a nevem megváltozott. Aztán eszembe jut, hogy arra is csinálnak fényképet...hát....szépen fogok kinézni, de már nem számít, muszáj most megcsináltatni. Csütörtökön megyünk a sógorom (most már hivatalosan az :lol: ) lakására vigyázni (kicsit megint kettecskén :D ), úgyhogy minden fontosat ebben a három napban szeretnék elintézni. Ráadásul csüt. péntek fontos munka is van, úgyhogy sűrű lesz ez a hetem. (lehet, hogy kedden még egy próbasminknek is be kell férnie :roll: , meglátjuk...)

Szilvi!

Az szuper, hogy nem kellenek bogyók! :D :D Hát Erdélyről majd rakok fel képet, de még odáig sem jutottunk el, hogy a gépre felrakjuk.

Kinga!

A polgáriról még annyit, hogy 10kor kezdődött és 10:20kor már otthon csücsültünk! :lol: De komolyan. Semmi nem volt. Elmondta a szokásos szöveget, megvolt az igen, aztán egy gyors pezsgőzés, és mentünk is. Se gyűrűcsere, se csók, se szülőköszöntés, se gyertyagyújtás semmi. A nászinduló meg tényleg nem is volt olyan szörnyű, végigvigyorogtam, mert annyira kínban voltam, hogy most ez komoly??? A szüleimnek kell így felvonulnom? (mert a tanúk a testvéreink mögöttünk lépkedtek) Ráadásul túl gyorsan jöttünk, ott integetett a nő, hogy lassabban. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


És a recept! :D csak azért ajánlgattam, mert fini és gyorsan megvan, kevés alapanyagból. Igazából nincs benne tészta, úgyhogy fagyis kelyhekbe is lehet tálalni, ha nem akartok tortaformát.

Hozzávalók: - 3dl tej
- 2 tasak tejszínhabpotló por


Ezt fel kell verni, így lesz belőle tejszínhab. Ez az első lépés.

2. lépés

Egy tortaformát ki kell bélelni alufóliával (de lehet jénai is, vagy bármilyen edény, mindegy) és az aljára valamilyen gyümit rakni. Ribizlivel, meg málnával nagyon fini, de csináltam már barackkal is, meg meggyel is) Ha kész félrerakni.


Aztán : - 3 kisdobozos joghurt
- 6 evőkanál cukor
- 1 csomag vaníliás cukor
- 1 csomag étkezési zselatin (vigyázat, mert csak ez a jó, nehogy valami tortazselét, vagy mást rakjatok bele, már annyi ilyen zselé van, hogy a múltkor a tescoban :!: pont étkezési zselatint nem találtam sehol)


Összekeveritek a joghurtot a cukorral, meg a zselatinnal, gázon kell melegíteni míg el nem olvad teljesen a cukor, meg a zselatin a joghurtban. Közben kevergetni kell, hogy a zselatin ne legyen csomós. Ha kész, akkor le kell hűteni. Én úgy szoktam, hogy a mosogatóba hideg vizet engedek abba rakom a lábost és hűtés közben kevergetem. Ez is azért kell, hogy ne legyen csomós. Ha csak kirakod hűlni magától, összeugrik a zselatin. De nagyon gyorsan lehűl így, úgyhogy no problem.

Ha ez is megvan, akkor össze kell keverni a habbal, majd beleönteni a formába, aztán irány a hűtő. Ha megdermedt, akkor ki kell borítani egy tálra és kész is van. De mondom, ha fagyikelyhekbe öntitek bele, akkor nem is kell kiborítamni, hanem abból lehet kanalazni. És akkor a gyülmit sem muszáj csak az aljára rakni, lehet kiönés közben (ha valaki tud segíteni) a gyümit is önteni bele és így nem csak az alján lesz.

Hát ennyi! Remélem így leírva sem tűnik bonyinak, mert elkészítve nagyon egyszerű. Én a saját esküvőmre is csinálok 3at a vendégeknek. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Sok-sok boldogságot Tabati!!! :D

Tudom, az egyházi szertartás fontosabb, de azért úgy gondoltam, hogy legalább ennyi kijár a polgári esküvésnek is :D

Kép
anda81
 
 


Köszönöm! :D :oops:

Nálunk olyan furi az időjárás! :shock: Szakad az eső, süt a nap. Egyszer esik, majd abbamarad, aztán megint szakad! Bár ahogy elnézem mostanra már a nap is elment. Húha mi lesz ittt!!! Imádom a vihart (csak ha bentről nézhetem! :twisted: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Helló!
Na én is megvagyok ittvagyok. Tegnap voltam kozmetikusnál, végre ismét emberi formám van. Nem tudom ide írtam-e, leszakadt a körmöm múlt héten, már az is egész jó. Pénteken megyünk a Balcsira hétvégére, remélem jó idő lesz. Ma meg megyek fürdőruhát venni, biztos teljesen ki fogok borulni rajta... :oops: :cry: Na mindegy.

Kép
németh
 
 


Kinga!

Hétvégére kánikulát mondanak, úgyhogy szerencséd lesz! :wink:

És ha még nem sikerült venned fürdőruhát, akkor az intimissimiben nagy leárazások vannak. Eddig nem szerettem ezt a boltot, de tegnap elkeseredésemben (hogy bezárt a kedvenc fehérneműs üzletem) bementem és 3000 ft-ért olyan hiper szuper melltartót vettem, hogy van hozzá 5db rendes pánt, mert olyat is lehet vele csinálni, hogy hátul nagyon kivágott ruhánál sem látszik a pánt. Valahogy keresztül kasul kell ütyködni a hátadon és elől bekapcsolni. És műkszik már kipróbáltam. Ugyanennyi szilikon pánt is van hozzá. Nagy boldogság volt ez nekem! :lol: De láttam variálható kétrészes fürdőrucikat. A nadrág része csak 500 forint volt.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: ez engem is érdekelne. melyik intimissimi volt ez?:)
Vendég
 


Sziasztok!

Hmmm fürdőruci vásárlás... Fogós kérdés! Remélem mindenkinek sikerül beszereznie idénre egy jó darabot! :D

Kép
anda81
 
 


fürdőruhát már vettem, engem inkább a melltartó miatt érdekelni :D amit leírtál tabati, az nagyon kedvezményes.
Vendég
 


A Mammutban voltam. Rögtön a bejáratnál van a földszinten. Én rögtön kérdeztem, nem is nézelődtem. Olyan melltarrtót kerestem, aminek a háta is szilikon, hogy mélyen kivágott ruhához is fel tudjam venni. Mondjuk legyen fekete, mert piros ruhához kell, erre mondta a nő, hogy a testszínű csak az akciós ebből a fajtából. Ha így kéred, meg még az árát is hozzámondod, hogy akciósan 3000 ft. akkor tuti megtalálod. Szerintem a testszínű úgyis jó mindenhez, úgyhogy nem is vaciláltam sokat. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


köszi :D azt hiszem a héten akkor elnézek a mammut felé :D
Vendég
 


:cry: Elpusztult a beteg teknősöm... Olyan rossz, meg lelkifurim van, hogy pl. tegnap is elvihettem volna, de húztam halasztottam, mert nem volt gáz. Sőt! Már azt hittük javul. Erre meg...

Kép
Kép
tabati
 
 


sajnálom :(
Vendég
 


Hát még én... :( Már 3 napja nem evett, de én ezt azért nem vettem intő jelnek, mert amúgy is van, hogy csak hetente eszik, mert van már annyi idős, hogy nem kell neki naponta enni adni. Most csak azért adtam minden nap, mert kapott bele vitamint.

Már elástuk a kertben... :cry: Még kifertőtlenítjük az akváriumot, hátha mégsem az volt a baja amit gondolunk és ha valami fertőző nehogy a másik is lebetegedjen.

Viszont jó híreim is vannak, megyünk több, mint egy hétre megint kettecskén párommal vigyázni a sógorom lakására. De jó lesz szülők nélkül kicsit!! :D Lesz net, úgyhogy nem fogok eltűnni! :wink: És ha hazajöttünk, akkor kapok egy másik tekit, párom megígérte.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati:
Nagyon sajnálom a teknőcöt! :cry: :cry:

Érezzétek jól magatokat, az "elő nászúton" :D !!!

Kép
anda81
 
 


Húhh, naggyon jó lesz már megint kicsit kettesben! Örülök, hogy ennyit utazik a sógorom! :lol: Így lehet, hogy az ő lakásában fogan a gyermekünk...? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


nálunk reggel elment az áram. aztán visszajött, de nem volt belső hálózat, ami nélkül nem tudunk dolgozni. aztán az is visszajött...sajnos :( :(
már felcsillant egy esetleges reménysugár, hogy haza lehetne menni, mivel nem tudunk dolgozni... de sajnos ez nem jött össze :( :(

úgyhogy megyek is vissza dolgozni :(
Vendég
 


Én meg lejártam a lábam, meg cipekedtem, átköltöztettem kettőnket "nászútunk" :lol: helyszínére, míg párom dolgozott. Hát, nem volt egyszerű... Utána meg bevásároltam. Szóval ki vagyok purcanva. Holnap meg utazom Fertődre, de sajna párom nem tud jönni, mert ő is dolgozik. :( Vagyis van még egy halvány reménysugár, de nagyon halvány. Ha végez fél 12ig...de úgysem fog. Ráadásul le sem tud jönni utánam, mert egyszerűen botrányos a vonatközlekedés oda. 2 átszállással lehet csak eljutni, azt meg nem vállalja, de én sem kívánom neki. NO mindegy, ez van...

Szilvi!

Ez pont olyan, mint amikor régen a suliban bombariadó volt, kitereltek minket, reménykedtünk, hogy hátha hazamehetünk, vagy legalábbis felrobban a suli :lol: , aztán közölték, hogy csak próbariadó volt,. mehetünk vissza. :evil: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: igazad van :D tisztára olyan volt :D még a csalódottság érzése is :D
Vendég
 


sziasztok! :)

végre péntek!!

de úgy látom ma se lesz nagy traccsparti itt :) :)
Vendég
 


na én búcsúzom lányok a hétvégére, mert elutazunk szülőkhöz!

mindenkinek jó hétvégét! :)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Látom, hogy beindultatok, ennek igazán örülök!!!

Nálunk nem volt net vagy két hétig, ezért aztán nem is tudtam jönni!!!
Tök jó, hogy újra jó a hangulat!!!

Anda! Jó, hogy vagy megint!!!

Tabati! Sok boldogságot!!! Tudom, hogy ez még nem az igazi esküvő, dehát akkor is!!! :D

Velem egyébként minden ok... Már 11 hetesek leszünk a jövő héten... lassan el kell indulnom vásárolni, mert már alig jö rám egy-két cuccom...
Nincs nagy hasam, de mégis szorít minden... Éredeke...

Sehol semmi vuk, és már az émelygés is elmúlt... csak baromi fáradt vagyok állandóan... dehát ez a lekevesebb :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!

Hát ez hihetetlen!! :shock: Milyen gyorsan repül az idő!! :D És ezek szerint jól megúsztad a rosszulléteket, reméljük nem is jön vissza többé. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok!

megérkeztem, de egyáltalán nem pihentem ki magam. olyan vagyok mint a felmosórongy :?

és ez az időjárás.....
Vendég
 


hahóóó!

sehol senki? :)
Vendég
 


hát tényleg sehol senki :(
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Előkerültem én is.Alig bírtam feljönni a babanetre mert egy bővítmény bezavarta és emiatt kidobott a babanet.De már ugy néz ki megoldódott......

Még mindig vannak rossz napjaim....és nem vagyok 100%-kos.Vukocska még nem akar békénhagyni,pedig már nem bánnám ha tudnám élvezni a nyarat is. :evil:

Érzem a baba mozgásait,most már egyre határozottabban.


Amy:micsoda szerencsés vagy hogy nem voltál ennyire rosszul mint én.csak így tovább :wink:

tabati:Gratulálok az esküvőhöz,biztosan szép menyasszony leszel! :wink:

szilvi,kinga:drukkolok hogy hamarosan beköszöntsön a gólya!!!!!!!!!!



A beígért pocifotó,kb 2 napja készült.Kezd most már növögetni:
Kép

KépKép
lyndee
 
 


hogy telik az idő!!! már 17 hetes vagy!!
örülök, hogy azért már jobban vagy! :)
Vendég
 


tudjátok már hogy fiú vagy lány???
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk tegnap mi is a Balcsiról, jól kifogtuk a jó időt.

Szilvi: hát én sem vagyok túl kipihent, de azért nagyon jó volt. Szerdán megyek a dokihoz!

Tabati: sajnálom a tekidet! :cry: Jó nászutazást nektek Sógorékhoz! :lol:

Lyndee: jó sokáig tart nálad a hányásos időszak, sajnállak érte, de most már csak vége lesz! Nagyon szép a pocakod! :D

Amy: nálad akkor már nem is lesz hányás szerintem, igazán szerencsés vagy. Jó vásárolgatást!

Anda: nálatok mi a helyzet?

Kép
németh
 
 


Szilvi:még nem tudjuk a nemét sajna,de nagyon kíváncsi vagyok rá.mondtam a dokinak hogy amint lát "vmit" tudni akarom :lol:

Kinga:egy előnye volt/van a rosszuléteknek,nemsokára félidős vagyok és még nem híztam semmit.sőt fogytam másfél kg-ot :D

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Életjel! Még élek... :D nagyon sokat dolgoztunk az elmúlt napokban, a hétvégét meg Sopronban töltöttük a párommal kettecskén! :D gyönyörű város! Jó volt a szállásunk. Ebédeltünk egy állítólag jónak mondott vendéglőben, de amit rendeltem annyira rossz volt (túl azon, hogy a salátám merő homok volt, a rizs nem volt megfőve, a húsnak semmi, de tényleg abszolúte semmi íze nem volt! Jah, és azt kifelejtettem a sorból, hogy minderre több, mint negyven percet vártunk...) Hazafelé vágányzár volt Kapuvár és Győr között, úgyhogy ezt a 60-70 km-t busszal kellett megtenni. Na mindegy a lényeg, hogy jól éreztük magunkat és kellenek a kalandok is, különben nem lenne miről mesélnem! :D

Kép
anda81
 
 


Kinga: melyik dokihoz mész? akihez én járok? csak mert úgy tudtam, hogy ő 3 hétig szabin van.
vagy már le is telt a három hét??
Vendég
 


anda: örülök hogy jó újra a kedved :D
Vendég
 


Sziasztok!

No, végre beindult az élet, egész nap itthon gubbasztottam, csak nem volt senki (bocsi Szilvi, ezek szerint pont akkor nem néztem fel, amikor te kuksoltál itt egyedül :oops: )

Lehet, hogy a mai egyedüllét teszi, meg az időjárás (amúgy babalátogatóba mentem volna, de még egy gatyám, vagy egy rendes cipőm sincs itt, csak papucsok, azt meg nem mertem bevállalni ilyen időben, de holnap megyek haza egy uccsó próbasminkre, majd akkor feltankolok ruhákkal), szóval nézegettem az ismerőseimet az iwiwen és tényleg, komolyan mondom, hogy mindenki növeszti a pocakját, úgyhogy most már remélem én jövök, mert irgum-burgum! :evil: Szóval én most vettem észre azt, amit ti már egy ideje mondogattok. :?

Lyndee!

Szép poci! Te is már hol tartasz!! :shock: Nagyon megy az idő! Husss rosszullétek!!! :wink:

Anda!

Egy remek nyaralással egybekötött fogyókúra!! :lol:

Kinga!

Jövő héten kapok másik tekit... Kell a másiknak egy új társ... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


És egyre jobban izgulok az esküvő miatt! Rengeteg dolog van még! Össze is kell írnom, nehogy kifelejtsek valamit! Apropó! Tud valaki olyan helyet, ahol piros, vagy bordós szalvétát lehet venni? Jézusom!! Még páromnak sem vettünk inget!! :shock: Atyám!! Ezt is fel kell írnom! Megyek is! Végül is nem volt itt az egész nap, hogy ezen gondolkodjak... :oops: :evil: :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: