Új privát üzeneted érkezett!

AZÓTA IS RÖHÖGÖK :lol:

Kép
Kép
mirci74
 
 


A röhögés hízlal, vigyázz!
Vendég
 


ezt neked, aztán befejeztem:
:D :D :D

Kép
Vendég
 

 
 

hÁÁÁT AZÉRT REMÉLEM NEM ILYEN LESZ A KISFIAM :lol: AMÚGY JÓL SZÓRAKOZOK

Kép
Kép
mirci74
 
 


A régi topikban jó sok ilyen képen röhögtünk nap mint nap...hiányzik nagyon. :roll:
Vendég
 


Akkor egy pár kép, és egy kérdés:
Niki arca tele van apró piros kiütésekkel, nemtudom mitől lehet, gondoltam a tejre, de nemtudom, a védőnő szerint vagy anyatejes vagy meleg kiótés és majd elmúlik, de engem idegesit! Valakinek volt ilyen?

Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Én gyerek kérdésben válaszolni nem tudok, de nagyok édes pofa Niki baba!Az utolsó kép a legjobb! :wink:
Vendég
 


Hali!

nem semmik vagytok. Jól kiröhögtem magam. :D

Nóri, nagyon szépek a gyertyák!!!! Bizti nagyon szép leszel.

Mirci, nem semmi a dokid!!! Eldönthetné végre mi van.

Én eddig örültem, mert -6 nál voltam. De most azt hiszem sikerült felszednem 1kg-ot. Örülnék, ha csak havi 1-1 jönne fel. Vagy semmi. De most valahogy zaba korszakom van. És ráadásul kívánom az édeset... :(
Remélem nem kezdek nagyon gyarapodni... :D

Babszi, dvd :cry:
Az eredmények remélem szupik lesznek!

Vásárolni akarok!!!!!!!!! Szerintetek gáz? De az építkezés leszív minket teljesen. Jó lenne elosztani a költségeket. Kinéztem a kiskádat, a légzésfigyelőt, a bébiőrt. Ezeket nem gáz megvenni, mert egyszerre nem tudok sokat költeni. Apránként meg nem olyan nagy költség.(Mármint a kisebb dolgok). Hála az égnek van egy szupi tesóm, aki keresztmama lesz és meglep minket a hőn áhított babakocsival. Anya pedig besegít az őssejtlevételnél.
(A bababútorra meg már 4 hónapja sunyin félreteszek...) :D
Ha elosztom azért jobb nem, mint egyben?

Meghalok az éhségtől úgyhogy megyek enni... :D


Sirki, Bíbi hogy vagytok?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sirki, Niki nagyon aranyos! A kiütésekre meg nem tudok mit mondani...
Jók a képek és tényleg az utolsó a legjobb!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sirki: Nyugi, a védőnőnek igaza lehet. Friss levegőn elhalványodik? Kenegesd azért, az fontos, hogy ne száradjon ki a bőre. Nekünk is volt ilyen, elmúlt.

Nagyon szépek vagytok! :P Tündéri ez a Niki baba.

Nóri: Annyit offolsz, amennyit akarsz. itt nincs is olyan, hogy off.
jaimee1
 
 


Betsy: Jaj, ne haragudj! :oops: Most már biztos megjegyzem a hófordulótokat. :oops: Na végre, lesz valakinek keresztelője. :P :P :P

Bíbi anyu, ásd ki magad és gyere, mert minél nagyobb lesz Bíbi, annál kevesebb időd lesz másra....Réka pont ma tanulta meg átmászni a szopis párnát, a barrikádját, úgyhogy délután költözünk le a földre. :shock:

Randa egy idő van. De ideális vasalásra. Ja....azért ülök itt a gép előtt. :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Gabi: Édeset inkább ne, ha lehet. Gyümölcsöt lehet bőven.

Na szóval....vasalás. :(
jaimee1
 
 


jaimee: jelentem vagyok, olvasok is néha, de belekezdtünk a baba előtti utolsó nagytakarításba, tegnap ablakpucolás, ma függönymosás...stb.
Nagyon jó az új járgány, te vagy kb. az 5. ismerősöm , aki a nagy kocsi után ilyet vásárolt!!!! :lol: :lol:

Sirki: nagyon szép Nikibaba, sapkában pedig zabálnivaló!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jajjjj, leszakadt az ég, csukott ajtón keresztül beesett és állt a víz itt az irodában, ki kellett seperni....nagyon gáz... :shock:
Vendég
 


.Csajok, annnnyira jönnék, de kész bolondokháza van nálunk meg átjáróház, mindez az egyszobás albérletünkben, jön a doki, a védőnő, a vizes, a fás, a gázos, a villanyszerelő, a bankos, a postás, Bibibaba meg cserében a sorra átaludt éjszakákért nappal nonstop foglalkoztat, legújabb találmánya, hogy napkozben 2óránként enne, de mire megeszik és elaludna, bekakil, mire felébred, pelenka, móka, s mire elaludna, újra enne... örök szüntelen körforgás, most is itt szopizza az ujjacskáit a mellemen, én meg egy ujjal gépelek... Laughing Laughing Amúgy marha ügyes, csajok, ez tud már hason kúszni Shocked

No, annyi mindenhez kéne így egy - már begörcsölt-ujjal hozzászólnom...Negpróbálom letenni, osztj övök.
Vendég
 


Hát persze, hogy a babanet is most lassú, naná, mikor úgy lopom a perceket, ááááááá!

Sirkici: megszenvedtetek a születéssel Ti is, de akkor is úgy látom, megérte :lol: Érdekes, ez a " Tényleg kislány?" szindróma- én hiába vizsgáltam meg a két szememmel , mikor először a mellemre tették, ahogy fél óra múlva magun kra maradtunk apával, az volt az első kérdésem: Tényleg kislány? :lol: Hát hiába, ő nézte végig, ahogy fürdetik, meg öltöztetik... :lol: Nagyon szépségesk vagytok!

Jaimee: szuper a járgány, állatira tetszik!!!!! Mennyi volt? Nekünk múlt héten jött meg a kocsi, de látom, nem fogok bírni a " szuperkönnyű alumínium vázzal", anya legyen a talpán, aki ezt emelgeti...

Fülbevaló: mi is szuratunk, Jaimmemami, pont olyant, mint a tIétek, akartam kérdezni, nem volt ez túl nagy, nem szakította ki- gondolom, hogy nem-, de akkor is, mit gondolsz így utólag- a fülbevalós sztoridra jól emlékezve :lol:

Nóri- nagyon gyönyörűséges a gyertya, mi kapásból lemondtuk, meg se néztük, miket kínálnak, de ha tudom, ilyen is van...

ÁÁÁÁÁ, mennem kell, hatalmas anyahiány van!
Vendég
 


Bibi, jó hogy jöttél, már hiányoztál...az iwiw-en leslek mindig... és követelek képeket tőled is, közös képet, amin mindketten látszotok! :D
És meddig lesztek albiba?Mikor költöztök?Vagy építetek?
Vendég
 


Jaimee:van biztosítás a lakáson? :D ..ööö a vasalás miatt kérdeztem... 8)
Vendég
 


Jelentem, vasalás 90%-ban készen van. De megégettem a kezem! :shock: :shock: Ha ezt más mondja, el nem hiszem....

Bíbi: Ugyanazt kérdezem, mint Nóri. Kégli?

A kocsi egy 20-as volt, a neten is ennyiért láttam kb. Ill. 18+pk

Fülbevaló: Így utólag már nem fúratnám, hanem kivárnám a 3 hónapot és lövetném. Mármint a fülbevalót. Be. Ha van nooormális kozmetikusod, inkább azt ajánlom. Ha mégis fúratnál, Apát ne vidd magaddal a védőnőhöz. Tökéletes válóok egy 15 percen át üvöltő csecsemő.... :lol: :lol: :lol: Mondhatja a védőnő, hogy nem fájt neki, csak azért sírt mert lefogták, lényegtelen.....Ja, még nem piszkálja Réka, nem is tudja, hogy van valami a fülében. Talán addig a jó.... :D

Kúúúúúúúúúúszik??? Necsináld már! :shock: :shock: :shock: Aszta! Réka 2 hetesen hason átfordította a fejét, az is nagy szenzáció volt, de ez! Csodacsiribébi! :lol: :lol:

Nóri: Nincs biztink..... :? :? Gondolod, kellene?? :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Gyabi:
[quote]N írta:agyon jó az új járgány, te vagy kb. az 5. ismerősöm , aki a nagy kocsi után ilyet vásárolt!!!!


Ez nem lep meg. :D

Te még tudsz nagytakarítani? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nyugtass meg, hogy csak nézed, ahogy más takarít!
jaimee1
 
 


Jaimee:a krumpli főzős eset után mindent kinézek belőled! :D
Szemem se rebben a hír hallatán, az lett volna meglepő, ha nem történik veled semmi...hehe :D

Mirci:azt elfelejtettem kérdezni, hogy mi volt az a két sor, amit beírtál az elfelejtett kismama naplóba?
:wink:

Csodacsiribibi: hajrá, ügyi vagy, csak hagyd néha anyukádat pötyögni!Tényelg, mi van a könnyveddel Bíbi?(piós)És tejhelyzet meg alsó fertály helyzet?Minden oké?
Hűűű figyelitek, milyen okosakat tudok kérdezni? :shock: :wink: 8)
Vendég
 


[quote]M írta:irci:azt elfelejtettem kérdezni, hogy mi volt az a két sor, amit beírtál az elfelejtett kismama naplóba?


Nóri: :lol: :lol: Hát talán ez.

Úgy döntöttem naplót indítok. Vagy mégsem?


Nóri, Bíbi alsó fertálya most hogy jutott az eszedbe? :lol: :lol: Bezzeg az enyém annak idején nem izgatott. :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként kijár a buksisimi, okosakat kérdezel, de nekem meg ezen nem rezzen pillám. :wink:

Ja, ha már itt tartunk. Mirci, vezesd azt a naplót, én még most is olyan szívesen olvasom. Hamar homályba vész, hogy mi mikor történt, hogy volt.

Na megyek, holnap benézek majd!
jaimee1
 
 


Nóri: a kismamanaplót a netről rendeltem, és azt hittem az a fajta ahová csak beírod az adatokat, meg beregaszgatod az uh képeket, ehhez képest itt kérdések vannak amire kb. fél oldal van, hogy válaszolj (persze szép körmondatokban), semmi száraz adathalmaz, tiszta érzelgős oldalról közelíti meg a babavárást, amivel semmi bajom, mert alapból én is érzelgős vagyok, de az már nem az én formám hogy ezt kisregény formájában papírra is vessem. Szóval kérdésedre válaszolva addig jutottam, hogy mit éreztél amikor megtudtad, és kinek mondtad el a hírt először. Hááát meglehetősen egyszerűen válaszoltam, mint pl. nagyon örültem, és a páromnak. Ez a műfaj aszem Jaimeenek, és Bííbinek való.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nóri: a kismamanaplót a netről rendeltem, és azt hittem az a fajta ahová csak beírod az adatokat, meg beregaszgatod az uh képeket, ehhez képest itt kérdések vannak amire kb. fél oldal van, hogy válaszolj (persze szép körmondatokban), semmi száraz adathalmaz, tiszta érzelgős oldalról közelíti meg a babavárást, amivel semmi bajom, mert alapból én is érzelgős vagyok, de az már nem az én formám hogy ezt kisregény formájában papírra is vessem. Szóval kérdésedre válaszolva addig jutottam, hogy mit éreztél amikor megtudtad, és kinek mondtad el a hírt először. Hááát meglehetősen egyszerűen válaszoltam, mint pl. nagyon örültem, és a páromnak. Ez a műfaj aszem Jaimeenek, és Bííbinek való.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hát csak érdekel, hogy ki hogy gyógyulgat, mennyi idő a regenerálódás ott lent...ilyenek.Nameghát vagyunk olyan nexusban, hogy ilyeneket kérdezzek! :wink:
Ja és Bíbi:kistesó??? :D

Na lépek én is, mára eleget sziporkáztam... :roll:
Vendég
 


Mirci:én sem vagyok ilyen írói alkat, de én azt elterveztem, hogy pocifotókat gyűjtök és adatokat, már vettem is egy kis jegyzetfüzetet, abba fogom hetente írogatni meg ragasztgatni.Hűűű, csak megtaláljam majd annak idején a pókhálóhalmaz alatt...kissé távolinak tűnik. :oops:
Vendég
 


Jaimee: semmit nem változott a helyzetem, jövök megyek egész nap. Leszedtem a függönyt, kimostam, vasaltam gyerekcuccokat, porszívóztam stb...nem érzem, hogy fáradok, csak oxigénsátor kell néha. Szombaton kosármeccset játszottam a keresztlányom ballagásán, párom minden egyes felugrásnál jajjjjjjgatott egyet! :lol: :lol: De ülni vagy feküdni nem tudok egyáltalán. Gyerkőccel meg lehet majd könyörgök egy nyugis 20 percért!!!! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi nem semmi vagy... :wink:
Vendég
 


Nos, olyan fotó, amin ketten vagyunk Csiribébivel, egyelőre nem lesz, egyszerűen nem vagyok még szalonképes :lol: És nem tudom, de én nem fogyok!!! Mínusz 10 kg, és ennyi, kész, vége, 600ezer pénz. Akárhogy is nézem, összesen 20 kg jött rám a terhesség alatt, de pluszban még a babatervezés alatt is felszedtem 5-öt, hátha azért nem jött össze a kicsi, mert túl gebe voltam, szóval tudtok számolni, hogy nézhetek most ki, gyönyörűűűűűséges pocakom nélkül. 8)

Kégli, faház lesz, szépséges genenda, köv. hónap elején hozzák be Erdélyből, talán őszre beköltözhetünk :lol:

KismamanapLÓ: én is sokat gondolkodtam, blog e vagy nem e,de hagyományos típus lévén szerettem volna kézzelfoghatót is, így írtam saját kis kezemmel, próbálok dobni fotót, meg a csodaszép babanapLÓról is, amiben benne van ám a Ti soksok gratulációtok is :lol:

Piós könyv: egyelőre egy részlet fog megjelenni, annak a kiadványnak a mellékleteként, aminek megnyertem a pályázatát...ha lesz időm megírni magamról fényes pályafutásom történetét pár sorban :lol: Meg ezek is akarnak képet rólam..na, majd egy régit :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bibi: nagyon szuper ez az összeállítás! Gratulálok hozzá! Nekem is van terhesnaplóm, annyira szeretem még mindig nézegetni... :D

Betsy: nagyon szép a meghívó! Mindig is kreatív voltál :lol: Nagyon kellemes nyaralást Nektek!!

Jaimee: szuper a kocsika...Nálunk Alexi nem nagyon szereti a babajárgányt, egyenlőre útálja.... Nem tudom mi lesz így...

Rólunk: nekünk is lesz keresztelőnk szeptember 20-án...Elég sokáig tart a görög rokonokat ide csődíteni, + nyaralás szezont megvárjuk, emiatt lesz szept. Meghívónk még nincs, mert egyenlőre rengeteg más van, amit el kell intéznem... Még mindig 2 fogacskánk van, kúszunk és próbálunk mászni...

Pénteken kapja a következő szurit: Neisvac 2. oltás...nyaralás szempontjából: valószínű július 7-én megyünk 1 hétre Sárvárra.

Anyukák: autósülésen gondolkodtatok már? Ti mikor vesztek? Nálunk már nagyo aktuális lenne, mert a hordozó elég kicsi, hiába van ráírva: 13 kg-ig....

Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Alexi egyre jobban hasonlít rád! :D

Autósülés: Kiddy (tesztgyőztes) vagy Römer (marhadrága)?
Még nem döntöttünk, sztem egyik sem, mert Apa 30 e Ft-ban maximalizálta a ktg-eket. Olyat szeretnénk, ami 10-12 éves koráig jó, de még ebben sem döntöttem, hogy ilyet érdemes e...vagy inkább 4 éves korig egyet....

Bíbi anyu: Ez csodaszép!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha egyszer Bíbi ezt megkapja tőled.....aszta....szem nem marad majd szárazon.

Gyabi: Téged le kellene kötözni. Ejnye, bejnye!!! És akkor hogy alszol? :shock: :shock:

Nóri: egy blog is jó ötlet. Csak idejében kezdd, ne úgy, mint én. :roll: :roll: :roll:

Gátsebről: (ráérek marhára, apa valami repülős műsort néz)
Én kínódtam vele rendesen. A kórházban még nem tudtam ülni, míg szintén gátmetszéses szobatársam ugrált az ágyon és simán törökülésbe vágta magát....Csak lestem. Beletelt egy kis időbe, míg helyrejött, szerencsére szépen begyógyult és nem gyulladt be.

Nálam muszáj volt vágni, mert elkezdtem repedni. Még emlékszem ,ahogy mondta a szülésznő a dokinak, hogy nem tudja tovább védeni, vágni kell. És akkor szuri és nyissz....Az egészben a legrosszabb a varrás volt, az nagyon fájt. Kitoláskor csak morogtam, varráskor meg jujujjjjujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj....ááá....jaaaaajjj...

Jó éjszakát!
jaimee1
 
 


Heni:Alexi valami csodahelyes kispasi!Hűűű, lesz gond a csajokkal! :wink:

Jaimee:a soraid olvasása küzben szorítottam a lábaimat össze...jááájjj, kicsit ettől a gátseb dologtól félek, olyan sok rosszat hallani a gyulladásról. :?

Bíbi:annyira jó, amit csináltál!Na valmi ilyesmire gondoltam én is, fotók, pár sor...stb...bennem egy deka írói véna sincs, szóval a blog kizárva.

Jajj, reggel mit műveltem...eltörtem a kistükrömet...leesett pofával a kőre...szóval 7 évig nem megyek férjhez....mikor a ZURAMnak megmondtam a babona jelentését, csak annyit mondott, hogy megmondhattam volna kerek perec, nem kellett volna földhöz vágni a tükröt! :lol:
(én hülye meg meg a lelkemre veszem a sok barom babonát...) :roll:

Minnyá dobok képeket a csámpás lábaimról. 8)
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Bíbi: ez a babanapló csodás! Fényképeket én is fogok ragasztgatni, meg írok mellé egy pár sort, de most hirtelen lekiismeret furdalásom lett, úgyhogy szerintem este visszamenőleg el kezdem írni a naplót. Tényleg nem kéne ilyen szép emléket kihagyni, írói véna ide vagy oda.

Nóri: dögös a papucs, és a lábad is :wink: milyen tetkó van a lábujjadon?

Heni: tényleg baromi helyes Alexi, és tisztára Rád hasonlít szerintem is.

Jaimee: a gátmetszéstől én jobban félek mint a szüléstől. Anyu azt mondja, hogy néha még most is érzi a helyét ha front van. Vettem egy kafa kis úszógumit, majd azon elücsörgök amíg gyógyul.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Heni: Alexi tényleg nagyon jóképű kissrác!Ezek a szemek!

Nóri: engem az a tetko az ujjadon nagyon érdekelne :lol:

Gátseb meg ilyenek: fene tudja, én most komolyan mondom, nekem össz. 6 db toLÓfájásom volt, de a 3. végén már éreztem, az a gát engem zavar,akadályoz, amiatt nem fér ki Csiribébi, s szinte vártam már, hogy vágják fel és engedjék végre ki kicsimet....a 4. után mondták, hogy vágni kéne, mondtam, hogy nosza!, de tök kiakadtam, hogy az 5. nél még nem tették, s megkönnyebbülés volt, mikor az utolsónál éreztem, hogy na, most! S pár pillanat múlva már jött is Bíbi, szóval nekem ez tök pozitív,mondhatni várva várt élmény volt, s egyáltalán nem fájt, ahogy a varrás sem, meg az injekció előtte.

Kicsit húzodott a seb, de a 2. napon már rá tudtam ülni a fenekemre, aztán itthon éreztem néha esténként, ha sokat ugráltam napközben, hogy picit megint fáj, de mára már teljesen oké. Ami zavar, az a vérezgetés- mindig is eléggé jó voltam ebben, nekem mensikor 2 doboz szuperplus tampon kellett- most meg ez a betétezés az agyamra megy, ez egyszerűen gáz....de úgy tűnik, végrevégre múlik ez is, hát ideje is van, mert szexet akarok, olyan igazit, még ma!!! :lol:

Szóval tényleg ki kell várni azt a 6 hetet? És tényleg fájni fog? És védekezni nem kell még, ugye?
Vendég
 


Mirci:vegyél térdvédőt is, ha netán majd négykézláb kúsznál...(bocsi...tudod, hogy szejetlek) :oops: :roll:
Köszi a papucs nevében!Nem ciki ebben féjhez menni?Tetkó? vörös és fekete nonfigura...priviben elküldöm.
Vendég
 


Nóri, nekem is egy piros papucs volt, mondhatni saru, de én a házasságkötő terem ajtajában lerúgtam s mezítláb vonultam be...na, ha az nem volt ciki, ez miért volna? :lol: :lol:
Vendég
 


Bíbi:te kis szexmániás ...ejnye...szerintem óvatiba próba, oszt majd látod!Elő a síkosítóval! :oops: :D (tapasztalt anyuka lévén okosakat mondok ma is) :wink:
Vendég
 


Jajj, emlékszem a láb-fotóra és a "vietnámidra" is.Az az igazság, hogy szívünk szerint játszósba mennénk...de azért az már durva lenne...a zuram ki nem állhatja az öltönyöket, tépi le magáról 5 perc után! :D (jól fogunk kinézni...)
Vendég
 


vörös a kontúr, csak így képen nem látszik...

Kép
Vendég
 


Fuuuu, Nóri, ez nagyon klassz! Hennával én is mindig a kéz- és lábfejemet pingálom, ha lenne tetko, tuti ott lenne...

Lányok, Szupercsiribébi az előbb hasról oldalra fordult,majd hanyatt, s kis idő múlva hanyattról hasra vágta magát!!!Azt találtam a neten, hofy ezt az 5 hónapos babák tudják....háááát ez azért hülyeség, de én akkor is örülök, mert ez megint egy új!

No, megyek főzni-ha hagynak :twisted:
Vendég
 


Csak egy sorra:

Bíbi, én kivárnám a 6 hetet! :wink: Nekünk muszáj is volt, mert 7 hétig tartott a gyermekágyi.

Pussz! Majd visszaolvasok alaposabban is!
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors bekukk. Sajnos szinte semmire nincs időm, bár Klári baba nagyon jó baba, hagyja, hogy főzzek, mossak, takarítsak, de valahogy olyan gyorsan este van, hogy nem végzek sosem.
Kedden voltunk a 2. hós szurinkért. Hősként viselte Klárika. Csak az nem tetszett neki, hogy lefogtuk. Szuri után végig gagyarászott. Már sikítozik, és magyaráz. Olyan aranyos. Álmában is "beszél", felnevet. És persze eszik... 160-akat. No meg is látszik rajta. 2 hónaposan 5100 gr, és 56 cm.
Lányok!
A ti gyerkőceitek is ennyit ettek? Vagy csak az enyém ilyen rettenetesen nagy étvágyú?

Jaimee!
Szuper a járgány! :wink:

Bibi!
Nagyon ügyes Bibi baba. Mi még nem tudunk ilyen mutatványokat, sőt hason is nagyon utálunk, mert olyan, mintha a teknőst a hátára fordítanák... :lol:

Sirkici!
Tündéri ez a kislány! :wink:

Betsy!
Nagyon szép a meghívó. Nálunk csak október elején lesz keresztelő. Mi még picik vagyunk hozzá.

Heni!
Nagyon édes a kisfiad! És már milyen nagy... Szerintem is kezd rád hasonlítani... :wink:

Anyucik!
Beadatta valaki a Rota elleni védőoltást? És az agyhártyagyulladás ellenit? Mi azt hiszem beadatjuk mindkettőt.

Puszi mindenkinek! Rohanok porszívózni. :?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Kukuccs!

Elaludtunk.

Chris: Mi a rotát kihagytuk, az inkább oda kell (sztem), ahol van tesó és hazahozhatja az oviból, böliből. Egyébként meg védőoltás ide vagy oda, 2 x is meg lehet kapni. Állítólag. Ami a pneumo-t illeti, most mi arra várunk, hogy ingyenes lesz és milyen felltételekkel. Legkésőbb 2 éves korában beadatjuk mi is, de sztem még hamarabb.

Fogalmam sincs, mennyit eszik Réka, az első heteket tekintve sosem volt. Elégedetten szuszog, oszt kész.

Bíbi: A kúszás még a forgás után van. Én azon jobban meglepődtem. Mivel eteted te ezt a csodacsiribébit? :lol: :lol: Turbótejed van? :lol: :wink: :shock: :shock: :shock:

Nóri: Hűűű, micsoda papi....Én tuti hasraesnék benne legkésőbb az Ak előtt. Gyűrűtök van már?

Én már annyit tükröt eltörtem életemben, asszem valahol 54 éves koromnál tartok. Addig nem megyek férjhez. Eddig bejött. :roll:

Mirci: Ne félj semmitől! Minden szupi lesz! Beszéld meg a szülésznővel, hogy kérnék gátvédelmet (ha nem zavar a matatás....) Akkor ha csak lehet, nem vágnak. De nem bizti, hogy az a jobb.....neked és/vagy a babának.

Pussz!
jaimee1
 
 


Mirci: Mármint nem én kérnék, hanem te. :lol:
jaimee1
 
 


Nóri: Ja, lemaradt. Nem igaz, hogy nincs írói vénád!!!!!
jaimee1
 
 


Bocs, megint én....

Bíbi: Ha mégis egymásnak estek, védekezni KELL. Vagy egy év korkülönbséget akarsz? :wink:

Mirci: Még nem késő, én is a 22. héten kezdtem a naplómat. Ahogy telnek a hetek, egyre izgibb. AZ elején úgyis csak hánytam és hánytam...

na megyek, megint vár egy halom vasalnivaló és ma még főznöm is kell vacsit.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicsiket!! :lol:

Jaimee: na, én is ezen hezitálok...Bár Alexi utál háttal ülni, emiatt állandóan sír....

Christell: Alexike megkapta a Rotarix-et, Neisvac-c-t, Pneumo 1. oltását...A mi gyerekorvosunk nem hisz abban, hogy a közeljövőben ingyenes lenne a pneumo, ezért nem halasztottuk tovább, kivártuk a 7. hót, hogy csak 2 db szurit kapjon, ne 3-at.

Pussz

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?