Új privát üzeneted érkezett!

Tiza :D

Most kerekebb a pocid, nem? Szerintem még húzod egy ideig, de már nem sok van hátra! És nemsokára két gyerkőc után pakolászhatsz!
Marci tényleg nagyot nőtt, mióta nem láttuk.

Haga :D

Albert baba javulgat már?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Ja, és elfelejtettem:

Haga :D

Ez már a második laptetű, gyanús vagy te nekem :wink:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :)
Albert javulgat... de azért ma írattam fel neki Calcimusc-ot... mivel a pezsitabletta nem megy, mert nem sokat iszik eleve.
Laptető... na igen, én is jót somolyogtam magamban, de mivel nem élünk házaséletet már egy jóideje, így kizárt... :?
Örülök, hogy tegnap oké volt minden Krisinél :)
Apropó... bejelöltem a gyerkőcöket iwiwen :wink:
Vendég
 

 
 

Tiza :)
Nagyon szép kismami vagy :lol:
Állítólag rossz gyerek nincs, csak eleven :lol: De szerintem Brigivel sem cserélnél, ő is hasonló kaliber. Mindent szétpakol, mindent a szájába vesz, mindenhova felmászik, stb. :lol:

Suzy :)
Gratulálok ehhez a gyönyörű kisbabához!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Haga :D

Ja, a múltkor is ezt mondtad!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tiza :P

Naaaaaaaa, végre, hogy jöttél egy kicsit!!!! Örülünk neked!!!
Sztem is nagyobb most a pocid, jól nézel ki, mint mindig :wink:

Lencus is pakol ezerrel, de nem bánom, igazán látszik, hogy gyerek van a háznál :lol: :lol: .Kulcsot is tüntetett már el, többet is, nagyban utazik 8) Eleinte én is folyamatosan pakoltam utána, de feladtam, csak alvásidőben és este pakolok el. Kemény lesz biztos az elején neked, de kitartáááás!
Neked is boldog karácsonyt és új évet!!!
Nyáron egy újabb minitali :wink: :?:

Haga :P

Hogy van Albert? ? Látom tanácsadáson nem bírtak sokat segíteni...

Susy :P

Itt is gratulálok :lol:

Boboka :P

Az utógondozóban kaphatott el valamit Krisi????

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Drumka
Most néztem a táblit. Nagyon Boldog 1. Szülinapot Barbarának!! Igaz, kicsit megkésve, de azért még belefér a 7 napba. :oops:

Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Drumka :D

Boldog szülinapot Barbi babának!

Bogáncs :D

Vagy ott, vagy a szemészeten, de szerencsére csak taknyos. A dokinő szerint olyan nagy dolgot nemigen fog elkapni, mert beadattuk neki az influenza ellenit is, meg korábban már megkapta a pneumoc. ellenit is.
Marci meg szerdán kapott két oltást, azóta szinte egyfolytában alszik. Remélem nem lesz beteg.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


7.47-kor kaptam az üzit, hogy Tiza bent van a szülőszobán 3 perces fájásokkal. Lehet, hogy nem lesz császár. Szerintem karácsonyra már otthon is lesznek!
Drukkokat kérünk! Ha van vmi fejlemény, írok.
gtünde
 
 


Hajráááá Tiza!!! Mennek a drukkok! Tegnap este lett újra netünk, s annyira éreztem, hogy Tizával ma történik valami, így első dolgom volt ide jönni, s látom a hírt....A második Szabó baba neve is nagyon szép :-)

Bobóka :D
Reméljük, hogy nem lesz beteg Marci :roll: Az én Marcimnak nem volt semmi baja az oltástól (ő 3, 5, és 7 hósan kapta őket)
Krisinek jobbulást!

gTünde :D
jó a tábla, köszi! Hogy vagytok? Párod sokat van még távol, vagy már szabi van?

Susy :D
Gratulálok a kicsi Vinzenthez!!Nagyon szép kisfiú :wink: :wink:
Sok - sok boldogságot vele!!!!

Most mennem kell, Marci a popómban :oops: van!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat!! :P :P

Tiza!
Tényleg csini vagy és nagyon fitt!! :D
Ja és most látom ,hogy drukkolhatunk érted!!!!!!!!

Bobóka!
Olvastam, hogy rendben vannak a dolgok Krisivel, örülök neki!!!! :wink:
Nálunk az éjszakázás továbbra is program... :cry: Remélem lesz jobb is, de egyszerüen a nappalt végig alussza Vinzent csak szopira tér magához. Èjjel aztán óránként eszik és nem alszik!!! :? Tegnap is este 10-töl hajnal kettöig szoptattam. Ja és egyszerre szopizik kb 15 percet, belaszik és kb 15 perc mulva ráeszmél, hogy ö még éhes... 8)
susy75
 
 


Tiza!
Vinzenttel én mára voltam kiírva! :wink:
susy75
 
 


Suzy
Most látom, hogy kimaradtál a tábliból. Bocsika! :oops: Pótolom.
Sajnálom az éjszakákat! Nem próbáltad napközben felébreszteni?? Lesz ám jobb is, csak ilyenkor tudom, hogy olyan kilátástalan minden.

Tizáról semmi hír azóta. Szerintem csaszi lett végül, azért nem tud üzenni. De remélem, tévedek.
gtünde
 
 


Most hívott Tiza, hogy délután fél 4-kor, 2750 grammal és 50 cm-rel megszületett Róbert baba. És nem volt császár!!! :D

Gratulálok, ügyes voltál!!
gtünde
 
 


TIZA :lol:

Nagy nagy gratula Neked, ügyes voltál :wink:
Boldog Karácsonyt :
wink:
Vendég
 


Tiza

Nagyon-nagyon gratulálok! Kívánok nektek sok boldogságot, és sok tejcit. Na, és persze sok-sok erőt az elkövetkező időkhöz. Biztos nehéz lesz az elején de utána annál jobb lesz biztosan a két gyerkőccel. Gondolom nem lehetett könnyű, ha reggeli 3 perces fájások óta délután lett meg a baba. Majd jelentkezz élménybeszámolóval. Miharabbi felépülést.


Mindenkinek szeretetteljes, nagyon boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Isten hozta Róbert babát!
Tiza, szuperügyi vagy!
Képet várunk!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Olyan lelkiismeret-furdalásom van :oops: :cry:

Most, hogy készültem fürdeni, feltűnt, hogy nincs meg a telefonom. Kiderült, hogy lentmaradt az autóban :? Látom, hogy jött egy üzenetem, Tizától, amiben megírta a nagy eseményt. Én meg rögtön válaszoltam. Éjjel 11-kor :oops: Csak utána kerestem vissza, hogy mikor írt,mert az én telóm nem írja az üzi végére az időponto... Hát nem sokkal azután, hogy Tüncsi megírta nektek.

És most olyan mérges vagyok magamra, hogy éjjel 11-kor válaszoltam Tizának :oops: :cry: Remélem le volt halkítva a telefonja, és nem ébredt fel...

Ne haragudj Tiza a kései válaszért :!:
Vendég
 


Tiza :D

Ez az!!!! Nem lehetett egyszerű reggel óta, de az a lényeg, hogy jól vagytok. (Azért ez más élmény, nem?!)
Isten hozta RÓBERT babát!!!

Krisi jól van, kicsit taknyos. Marci meg azóta is ki van ütve, én nem tudom mi volt abban az oltásban, még egyszer sem csinálta ezt. Most is evett és már alszik is, eddig meg be nem állt ilyenkor a szája (mondjuk nem nagyon bánom, hogy tudok egy kicsit éjjel is aludni)

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tiza :D
HATALMAS GRATULA RÓBERT BABÁHOZ!!!! SOK BOLDOGSÁGOT AZ IMMÁR NÉGY TAGÚ CSALÁDNAK!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tiza
ennél szebb karácsonyi ajándék nincs is :D Gratulálok, és sok sok tejcsit kívánok nektek

dobok egy pocakfotót :P
Kép

Kép
gaby25
 
 


Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Vendég
 


sziasztok!

nagyon szégyelem magam amiért eddig nem jelentkztem de eléggé mozgalmas lett az életünk! soha nem volt egy szabad percem ha mg esetleg mégis akkor meg ire elolvastam mikt írtatok már nem olt erőm írni mert nagyon fáradt voltam!

szóval a gyerkőckéim jól vannak mostmár bár mindig akad egy kis megfázás meg egy kis vírus!
Bence novmber elején slarlátgyanús volt és egy hétig nem is tudtuk meg hogy igazából mi a baj addig meg csak aggódtunk és persze hiányoltuk a kicsit mert míg ki ne derült hogy csak egy nagyon csúnya vírusfertőzésünk van addig Balázs anyuéknál volt!
közben kerültem egy új munkahelyre mert sikerült megkapnom egy napközi tanári állást így a tescot otthagytam szóval bonyolult volt az életünk!

november 16-án megkeresztelték végre a keresztlányunkat ami nagyon jó volt és ezekután pedig megkezdődött a vizsgaidőszak 2 gyerek egy lakásfelúítás és unka mellett ja és közben legyek anya és feleség is na had ne mondjam ki voltam mint a liba!

de most jól vagyunk és várjuk nagyon az ünnepeket!!!

balázs már mond egy két szót és persze nagyon mozgékony meg nagyon hisztis is!

susy!
nagyon sok boldogságot kívánok a kicsi fiatokhoz! kívánom hogy minden a legjobban alakuljon az életetekben!!!

tiza!
mire le akartam volta írni milyen kis csini kismami vagy addigra megszületett a kicsi manócskátok akihez szívből gratulálok!

boboka és bogáncs!
nagyon aranyosak vagytok hogy hiányoltok nagyon jólesett!!!

ha most nem haragszotok befejezem írem megpróbálok sűrűbben jönn!!!!!

szép estét!!!

tündi23
 
 


Tiza :)
Gratulálok! Kívánok nagyon sok boldogságot és jó egészséget!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tiza! Nagyon gratúlálok, csodálatos karácsonyi ajándék !

Kép
mona76
 
 


Ma voltam Tizát meglátogatni. Délután derül ki, hogy az ünnepek előtt hazamehetnek-e. Fél, hogy nem, mert Robi besárgult. Szerintem annyira nem volt sárga. De döntsétek el magatok. Itt van két sztárfotó a csöppségről:
Kép
Kép
gtünde
 
 


Tiza :)

Gyönyörűűűűű :)
Vendég
 


Hello!!!!!!! Tiza!!!!!!! Gratulálok Robihoz!!!!!!! Szerintem nem sárga, Bende sárgább volt, de kiengedtek 3 nap múlva (szüléstől). Vérvétellel eldöntik, de tuti mehetnek haza!!!!! Szóval sok sok tejcsit és sok boldogságot!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Olyan kis kisimult az arca, mintha már több hetes lenne!!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gyönyörű kisbaba! Drukkolok, hogy szenteste már otthon legyetek!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :D

Nekem Marci sokkal-sokkal sárgább volt, mindig napoztatni kellett (persze semmit nem használt), de hazamenetel előtti este egész végig kékfényezték, és utána jó lett a vv. eredménye, és hazaengedtek. Szerintem tudják már azt a dokik! Drukkolok!!!
Robi babának olyan kis duci pofija van, mintha nagyobb lenne, nagyon szééééép!

Tündi :D

Én a házfelújításra gondoltam meg a vizsgákra, de nagyon szupi, hogy végre lett egy jó munkahelyed! Ez mennyire biztos?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Kívánunk mindenkinek békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket.

Nelli és a csajok

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk!
Kép
gtünde
 
 


Most beszéltem Tizával. Sajnos Robi besárgult és nem engedik őket haza. :( Tiza majd azért hazaugrik, hogy Marcinak rendes karácsonya legyen, de aztán megy is vissza a kórházba. Mindenkinek kellemes ünnepeket kíván!
gtünde
 
 


Tiza :D

Remélem csak egy napot kell ráhúznotok!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok :)

Nagyon ritkán van időm erre járni, és még ritkábban írni, de mivel kedvesek vagytok a szívemnek szeretnék boldog és békés karácsonyt kívánni nektek!

És ha a vonalzómra pillantotok láthatjátok, hogy nekem már megvan az ajándékom, kicsit hamarabb megkaptam, mint szenteste, de annál nagyobb meglepetés volt :)
Megmondom őszintén mindig irigykedve olvastam, amikor valaki írta, hogy jön a tesó, gondoltam, nekem az öt lombikommal esélyem sincs rá. És tessék, Isten útjai kifürkészhetetlenek.

wish
 
 


Wish :)
Ez nagyon szuper :lol: Gratulálok :)
Jól vagytok?
Kellemes pocakosodást :)
Vendég
 


Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek :wink:
Vendég
 


Mi is KÍVÁNUNK NAGYON SZERETETBEN, BABASÍRÁSBAN GAZDAG (na ezt nem szó szerint érteni) BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN ANYUCINAK, APUCINAK, BABÓCÁNAK, KISTESÓNAK, S POCAKLAKÓNAK!!!

Wish :D
Nagyon örülök a jó hírnek, sok boldogságot! Jó lenne, ha kicsit többet tudnál jelentkezni!

Tiza :D
Egyszerűen nincs más szó, mint GYÖNYÖRŰ :lol: Robi baba tényleg olyan,mint ha már több napos lenne a képen!
Biztos nehéz most, hogy nem viheted még haza, de remélem, hogy tényleg csak egy-két nap, s otthon lesztek!!

gTünde :D
iwiwen meglestem az új képet a "lányokról", szuper jó :wink:

tündi23 :D
hiányoltalak :wink: de jó, hogy jól vagytok :)
Nem is tudtam, hogy te már dolgozol :roll: bocsi, ha lemaradtam valamiről!
Ügyes vagy nagyon, hogy mindent egyszerre csinálsz, de az ilyen esetekben az a rossz, hogy sehogy sem lehet az ember 100%-os, csak próbálkozik :roll:

Gaby :D
szép kis pocak :lol: növeszd csak szépen :wink:

Emma :D
Zalán csodaszép kisfiú :wink: nagyon jó ötlet a képeslap :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


oopsz, ezt nem így akartam, bocsi, :oops:
a karácsonyi köszöntést akartam kiemelni, s a többit nem :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kép
Békés, boldog karácsonyt!!!!

gyugyi

KépKép
zapáné
 
 


Boldog Karácsonyt kívánok
Kép Kép Kép

Wish
ez nagyon jó hír :D gratulálok!!!!

Tiza
gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

Kép
gaby25
 
 


Helloka!

Wish, erre mondják, ha egy üzlet beindul??? :D Gratulálok és jó pocakosodást! (Ha lesz nálunk kistesó, pont ilyen korban szeretném, mesélj, megoldható???)

Tiza, sajnálom, hogy maradni kellett, de biztos max. 1 nap és mehettek!!! Inkább alaposak legyenek.

MINDENKINEK BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Wish
Ez szuper!!! Gondolom, mivel meglepi volt, akkor spontán a baba. :) Gratulálok!!
gtünde
 
 


Wish :D

Hatalmas gratula nektek!!!
Kép

Gaby :D

Szép poci, csak növesztgesd még!!!

Mindenkinek áldott, nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Szeretettel gratulálunk Tizának, nagyon örülök Kandi és Wish csodababájának!!!!!!!!!!!!
Nekik már olyan napsütéses a karácsony mint Mártonomnak a rajzán...

Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


sziasztok!
Kép

NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK: Tündi, Bence, Balázs, Jani!

tündi23
 
 


Mindenkinek nagyon boldok karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Kép
mona76
 
 


Kép
Kép
Kép

345 g a becsült súlya a kis drágánknak :) minden rendben van vele
:D UH szerint 20+3 azaz nem kicsi a szentem :lol:

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: