Új privát üzeneted érkezett!

Tobi párod nagyon ügyes volt. Valószinüleg azért alvadt be a branülje, mert valahol megtört a cső, és pláne még kap vérhigitót is, nyugi minden a legnagyobb rendbe lesz nála. Mi történt a hátával? Holnap megy haza?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
az bizti ügyes Apjokom van :P
Háta csak a sok fekvéstől van ki. Remélem, hogy hazaengedik, tutira nem mondják.
Akkor megnyugtattál egy kicsit, most este is kapott vérhígítót.

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
:D :D :D apának jobbulást,és sok-sok szalmát!!!
Törpi!
Mára egy nagy kalappal!Nem írtad mennyi tüsződ van,remélem lesz bőven,és nagyon sikeres randit kívánok,és persze jelentkezz sűrűbben,mert nagyon izgulunk!!!
Vendég
 

 
 

Nyulasz,
köszke :P
holnap nálad is elindulnak az események :P
figyusz Mágus, hogy találta ki ezt a stimu formációt? vagy mindig ezt kaptad?

Törpe,
mára Kína ezer évi termését küldöm Nektek!+++++++++++++
Gyere majd a hírekkel :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Első lombik:alap szurikkal suprefact+150 gonal=4 petesejt.
második:suprefact+150 gonal+2 amp.merional=1 petesejt :shock:
harmadik:closti 2X1 + kétnaponta 4 amp.merional=2 petesejt :shock:

Na,én ebből azt szűrtem le,hogy a gonal jobb mint a merional,pedig azt akart felírni,hogy ne legyen egy vagyon.
A suprefact ugye leállít,azt most elhagyjuk,és a gonalon emelünk.A luveris nekem új,és a clostit is megemelte.Hát így sikerült.Próbálgatjuk,hátha egyszer lesz több petikém.
Vendég
 


Ja,és annyit még,hogy eddig nem én adtam magamnak a szurikat,mindig más.A második lombiknál is volt asszem 4 tüszőm,de csak egy petikét nyertek.Kérdezték,jól adtuk-e be a tüszőrepit.Akkor nem én adtam,mert az elsőnél és a másodiknál azt bevállaltam,és akkor 100% volt a tüsző-petike arány,amikor nem én adtam,akkor valamiért nem lett petike mindből.
Meg ez a merional kutyulás,én bementem a Kaáliba,de Harcika sincs mindig,és volt,hogy undok néni adta be,kitudja mennyire jól keverte össze,mennyire precízen szívta fel...így legalábba a gonalnál nincs hibalehetőség,a luverist meg majd jó alaposan összekeverem.
Mikor tudjátok meg a pontos eredményt?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Tobi, apjukod nagyon ügyi :wink:

Törpe, drukkkk++++++++++++++++++
Gyere a hírekkel!

Nyulasz, szorítok nagyon, hogy ez a stimu-formáció "termeljen" sok petikét :wink:
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Törpe,
hajrá mára!

Tobi,
Apjuknak gratula!

Nyulasz,
hajrá stimuláció!
Vendég
 


Mazsi,
Hogy vagytok?
Vendég
 


Törpi drukk mára++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz,
akkor hatalmas drukk, hogy legyen vagy 8 db petesejted :wink:

Mazsi, Bella
köszi :P

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz egyre izgibb, holnap kezdheted a szurizást :wink:

Törpi drukk a randihoz+++++++++++

Nem tudom, hogy Ti voltatok már ilyen hangulatban amiben most én vagyok, de most annyira de annyira nem érdekel a lombik, hogy csak na. Végülis ezt a fagyis beültit sem én forsziroztam, hanem párocskám, én meg belementem. Kiváncsi vagyok, hogy júniusig mennyire változik ez irányban a hangulatom :oops: .

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Szerintem sokat, csak most kicsit besokalltál. Addigra megnyugszol, jön a szép idő, feltöltődsz stb.
Vendég
 


Törpe,
mizujs a randizókkal?

Nyulasz,
elsőszuri jippiéééé :P

Csibe,
ismerős :?

KépKép
tobi
 
 


Törpi, Törpi, Törpi

Kép

csibe
csibe32
 
 


TÖRPE???

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Törpe????????????????

Nyulasz, mennek a szurik? Mikor lesz Uh?

Bella, köszi kérdésed, összességében jól vagyunk (néha rosszalkodik a gyomrom). Gyarapszunk. Picurkám a legutóbbi kukucs alkalmával már 8,5 centi volt. Olyan édesen mocorgott! Az első 12 hét elég aggasztó volt (gomba, barnázás), már vártam, hogy túllépjem, és meglegyen a genetikai Uh. Örülök, hogy a bogyók is igencsak megfogyatkoztak. Remélem, minden rendben lesz. A Kaáliba már nem járunk, úgyhogy másik dokibácsink van.
Te hogy vagy? A múltkor kicsit eltűntél. Végülis miben maradtatok a dokival a kezdést illetően? Már réggebben kérdeztem, de nem írtad, hogy lett- e júniustól hamarabbi időpont?
mazsi02
 
 


Sziasztok

És akkor egy vallomás részemről: Én közben lenyomtam a második lombikot, ahol 2 szép blasztot kaptunk vissza, az eredmény egy nagy nulla. ET+10 nap tök negatív teszt és már meg is jött. Szóval ennyi.

Nem adjuk fel majd a következő.


Mazsi örülök, hogy azért jól vagytok.
Vendég
 


Bella,
:(
így van nem adjuk fel!

Mazsi,
örülök hogy jól vagytok :P

Nyulasz,
jó szurizást! :wink:

KépKép
tobi
 
 


Bella nagyon sajnálom :cry:

Nyulasz igyál nagyon-nagyon sok folyadékot, mert a jó minőségű petesejthez nagyon sok folyadékot kell inni-most mondta a biológus néni, jó tudni igy a 4. lombik elött :evil:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella: Boldog névnapot.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella! :(
mazsi02
 
 


CSibe,
ja, jobb előbb, mint utóbb :P fel is írom :wink:

Bella,
Isten éltessen sokáig!

KépKép
tobi
 
 


Köszönöm a köszöntést és az együttérzést is!
Vendég
 


Hahó Mindenkinek!
Bocsánat, hogy nem jöttem, de nagy volt az izgalom! Sajnos azonban most nekünk nem lett embriónk.
Most nagy pihi jön! Ránk fér nagyon, még nem tudjuk mikor kezdjük újra, de egy biztos csak akkor, ha lelkileg a topon leszünk megint!
Májusban költözünk, így legalább az leköt majd, na meg a napsütés is segít!
Mostanában nem igen lesz kedvem erre járni, de drukk mindenkinek ezerrel!
Puszi

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpi, nagyon sajnálom.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpe,
:( francba!!!!
pihizzél, kapcsolódjatok ki, jó költözködést (remélhetőleg az idén mi is azt tesszük) és csupa szépet és jót

KépKép
tobi
 
 


Törpe! :(
mazsi02
 
 


Törpe :cry:
Vendég
 


Bella!
Nagy ölelést küldök!És nem adjuk fel!
Törpe!
Azt hiszem ez a legeslegrosszabb dolog ami történhet,hogy nincs végül beülti :cry: :cry: :cry: Remélem hamarosan újra jössz közénk,addigis jó költözködést,nagy kirándulásokat,és sok apró örömöt kívánok!
Vendég
 


Csibe!
Ezt eddig nekem se mondta senki,csak azt,hogy beülti után sok folyadék.Bár ettől függetlenül elkezdtem sokat inni,aminek az lett a vége,hogy éjszakánként 3-4-szer is felébredek arra,hogy pisilni kell. :evil: Ha napközben sokat iszom,és este már nem annyira,akkor gondolom jobb lesz az éjszaka is.Nem?

Mazsi!
Örülök,hogy szépen növögettek,és már nem kínoz az a sok minden.
24-én lesz uhu,akkor kiderül mennyi petikére számíthatok.

Tobi!
Mindenki költözik?Én is akaroooook!
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz, hogy állsz a szurizással? 2 nap és uh :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
:oops:

Képzeljétek,tegnap nagyon elbaltáztam a szurit.Mindig itt van velem valaki,mert nagyon izgulok,de tegnap gondoltam,megoldom egyedül,és elkezdtem keverni a por és oldószert.Majd kicseréltem a tűt,és szúrtam.Elkezdtem benyomni az anyagot,ekkor jött be az ajtón a zuram....és nekem abban a pillanatban beugrott,hogy nem légtelenítettem ki.gyorsan kihúztam a tűt,egy pár csepp elcsöpögött belőle,kinyomtam a levegőt,és beadtam picit odébb a maradékot.Persze ahogy a tűn megjelent a cseppecske,autómatikusan megtöröltem a vattakoronggal,amitől tiszta szöszös lett a tű.Volt még egy ilyen tű itthon,mert van még egy szurim,de ezért ma be kell mennem a Kaáliba,hogy kérjek mégegy tűt.Tudom,hogy gyogyitárban is lehet kapni,a múltkor vettem is,de sokkal vastagabb és hosszabb tűt adnak beadáshoz,mint a Kaáliban.
Ja,és még este úgy belilult,és egy nagy csomót is van a folt alatt,rendesen megijedtem.
Amúgy megy,mint a karikacsapás. :D Csak Qrvára nem érzek semmit. :?
Vendég
 


Húúú, Nyulasz akkor volt történés tegnap. De ügyin megoldottad :wink: azért mert nem érzel semmit még nem jelenti azt, hogy nem reagálsz a szurkákra. Vagy szoktad érezni?
Megadrukk, hogy nőjenek a tüszők.

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Szoktam érezni,még stimu nélkül is,és stimuval is nagyon éreztem mindig,és pont azért is csodálkoztam,hogy mindig kevés petesejt lett,mert fájt rendesen.De most nem.Lehet,hogy azért,mert sokkal több folyadékot iszom,és sokkal több vitamint szedek?Mert ha nem,akkor nagyon szomi vagyok.
Vendég
 


azt nem tudom, hogy a folyadék mennyire befolyásolja ez. De nagyon szorítok, hogy minden okés legyen és az is lesz :wink:
Otthon vagy?

KépKép
tobi
 
 


Köszi.Igen itthon vagyok.
Mikor lesz meg a pontos eredménye a műtétnek?
Vendég
 


3 szalmánk lett, ma volt Apus megkötni a szerződést a Krióba. Azt mondták a mostaninak jobb az eredménye. :P úgy örülök és gondolom Ő is :lol:

KépKép
tobi
 
 


Hurráááá!Gratulálok! :D
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi
nagy nagy gratula a 3 szalmához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Köszi Csajok! :P

Erika,
jól vagytok? fiúk nőnek, mint a gomba? :lol:

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
gratulálok, hajrá következő lombik!:)
Vendég
 


Bella,
cuppantás, együtt fogunk babásodni :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, ez szuper!!! Hajrá!

Nyulasz, drukk tüszőcskéidnek!! :wink:
mazsi02
 
 


Nyulasz,
hajrá szurik!
+++++++++++++++++++
Vendég
 


Mazsi,
köszi :P

Nyulasz,
tüszőknek+++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Ma megint úgy elbénáztam a szurikat,hogy még a dokimat is fel kellett hívnom :twisted:
...majd holnap elmesélem.
Vendég
 


Nyulasz,
hajrá uh++++++++++++++++
kivi vagyok mi történt..... meddig is szúrsz?

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz,
gyere, hogy mi volt
Vendég
 


bocsi,hogy csak egy sort írtam,de nagyon mérges voltam.

Szóval az előző bénaságomat azt tudjátok,amikor el kellett használnom az utolsó tűmet.Akkor sikerült gyogyitárból szereznem ezt a pici fajtát.Összekutyulom a trutyit,cserélném a nagy tűt kicsire,és nem megy rá. először azt hittem,hogy nem is rá való ez a tű,de aztán kiderült jónak kell lennie(állítólag csak kétféle van,ez a barna,meg a narancs végű).Megpróbáltam egy másik ugyanilyen tűt,az ráment jól,de amikor légtelenítettem ki,akkor mégis elkezdett rajta mozogni,és mellényomott a tűnek egy csomó lötyit.
Visszanyomtam az üvegbe a hosszú tűvel a maradékot,majd előkerestem egy másik fecskendőt(narancssárgát),amihez csak nagyobb tű van,de felszívós nincs.Úgyhogy a beadáshoz túl nagy,de a felszíváshoz túl kicsi tűvel elkezdtem bénázni.Amit tudtam kiszívtam az üvegből,maradt benne is,ment mellé is...
Utána a gonal szurit kezdtem,elfogyott a 900-as,és megkezdtem a 300-ast.Beállítom 37.5-re a légtelenítéshez,kihúzom-benyomom,és nem jelent meg a csepp a tű végén,mint az eddigi légtelenítéskor,és a levegőbubi is benn volt.Gondoltam kihúzom megint 37.5-re,de akkor pont ennyi anyagot ki is lőttem belőle. Na ekkor betelt a pohár,felhívtam a dokimat.
Azt mondta,ha a luverisből nem ment be mind,az nem nagy baj,de ha úgy érzem,hogy a gonálból nem ment be 300,akkor adjam be inkább azt a kevés maradékot is.Persze a 300-as tollban semmi nem maradt,de a 900-asból még 75 ml-t ki bírtam csikarni.


Persze,itt a pár napos bizonyíték,hogy milyen béna vagyok
Kép
...és ez pont úgy néz ki,mint akit jól megharaptak :oops: ...nézte is ma a nő az EKG-n :oops: (ja,és nincs ám ekkora hasam :shock: )

De van 6 tüszőm,mindegyik 17-18 közötti,de az egyik már 21-es,így az miatt nem mer várni a doki.Ma fél11-kor repesztek,szombaton meg punkció.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: