Új privát üzeneted érkezett!

meli.... :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem nem volt ilyen élményem,5 perces fájások voltak 7 óra hosszáig,ezt nagyon jól bírtam,de mivel nem akart elfolyni a magzatvíz,burkot repesztett,onnantól számítva 2 és fél óra múlva meg is szültem.De én már előtte eldöntöttem,hogy nem kérek majd semmit,akármi lesz.A férjem fogta a kezem,nekem az volt a fájdalomcsillapító....hát nem irigyellek!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita!!!Ne füvezzél!!!Terhesen nem szabad,meg amúgyse!!!Mi van Veled??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

én nem füvezek én.....olyannak ismersz????? :) :) :) :) :)
kicsit szórakozott vagyok a coca-colátol..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gyanús vagy te!!! :lol: :lol:
Megyek,dőlök,mert 6-kor kelek,majd írok,ha végeztem!!!
Jóéjt mindenkinek.Úúúú,még csak barátok van???De ciki vagyok!! :oops: :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mi ez a pangás itt? Már visszamentem a kutyusos topikomba mert ti nem vagytok de ott is annyit irtak, hogy 1 hónap kéne mig ismét képben lennék kivel mi van. Anno nagyon aktiv topikos voltam de mikor Mayát elvittem edzőhöz nem volt miről irjak aztán megtaláltalak benneteket és mivel most a baba fontosabb nem könnyü 2 topikot olvasni, föleg, hogy oldalakat irtak. :oops: :lol: . Ami viszont nagyon jó, hogy mindenkinek van saját oldala ahova leirja a saját storyját és azt megtárgyaljuk és mindenki ir a másik topikjába az éppen aktuális témáról, na meg vannak adott problémás témák de ott ha mellébeszélünk a moderator átlöki a vegyes topikba és ott kell folytassuk. :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


na nincs itt senki látom
akkor jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


MELISCH KICSIT VAGYOK MÉG.....PÁROM ÁZTATJA MAGÁT.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita én kidöltem későn vacsiztam mot fáj a hasam és tv-zek feküdve. :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Angie, még nem is tudom beleélni magam, ezért tesztelgetek minden nap, és mutatom nektek is, hol tartok. Magam sem értem, hogy miért nincs valami változás a csíkokat illetően....se nem halványul, se nem erősebb....tényleg lehet, hogy így megmaradt a HCG a szervezetemben, és azt mutatja....pár nap múlva tényleg kiderül már :wink:

Adiadi, jó fej lehet anyósod! Anyukádék meg talán attól félnek, hogy ebbe a világba 3 gyerekkel elég nehezen boldogul az ember...stb...
Hát majd ti bebizonyítjátok, hogy nincs így :wink:

Kicsi, kérlek légy egy ici-picit optimistább ok?! :wink: Sikerülni fog az a baba. Tudom, hogy nehéz.

Melisch, jó volt a kis gyerekvigyázós történeted. :lol:

Mucus, mennek neked a drukkok, és a + energiák+++++++++++ :wink:

Pepi, várom a tesztekről a képet.

Melinda, szerintem is embere válogatja, valaki könyörög érzéstelenítésért, de valakinek meg nem is kell.

Akkor dobom a mai napi helyzetjelentésemet:
Mondjuk ha ez a szuri hatása még mindig, akkor mikor ürül már ki??! :? :roll: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Betty: szorítok :D :D

Lányok! Úgy fáj a mellem, hogy a melltartót alig birom felvenni. Általában hason alszom, de ez ma éjjel nem nagyon ment. Újra szúr a hasam, bár nincs felpuffadva semmi odalent. Nem akarok tesztelni, mert még nem mutatna ki semmit, ahogy írtátok. Remélem nem piri szórakozik :(

Ma is mérek, de nem tudom tudok-e jelentkezni :?

Kellemes napot mindenkinek :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok! Ma mar telefonrol. Tegnap hamar kifulladt a topik. Latszik hogy egyre tobb a hamar elfarado kismami :) .. Kicsi? Szokott maskor is fajni a cicid? Tudod, turelem! -- Betti! Szep a mai teszt is. Hat mar nagyon kivancsi vagyok. Erzel vmi kulonoset? -- Melisch! Senkinek nem lesz egyszerre 2 nagy gyereke, a sogorndeknak volt idejuk rakeszulni. A parodnak sem mindegy h a sajatjat nevelgeti.
Vendég
 


Ebreszto Topiktarsak!
Vendég
 


:roll: Beajultatok kismamik? ... Na madj benezek kesobb. Talan addig erreteved valaki :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek én is felkeltem! Ma kicsit késöbb megyünk be dolgozni van valami egyébb elintézni valonk itthon.

Betty látom a csik marad erős mégiscsak lesz ott baba és már nem is kell sokat várjál hiszen 10.-ik napon már a HSG is pozitiv lehet ha az LH ilyen erős. Szorítok!!!

Nállam semmi változás. Tegnap este késön vacsiztam igy fájdogált a hasam nem is volt már kedvem várni, hogy hátha valaki betéved a babanetre. Ma még ha tudok jövök!

Mucus valami hir piriről?

Szép napot mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Még semmi jele de gyanítom megjön mert idegbeteg vagyok. :twisted: :oops:
Ilyenkor mindig ideges,feszült vagyok. :?

Mi az a HSG?????? :D Csak cukkolak. :wink: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!Életem legszörnyűbb reggele a mai,voltam uh-on és a babám meghalt!!!10re fekszek be délután abortusz.Ennyit a reményekről,hogy végre sikerült.Nem tudom mit irjak.
Vendég
 


ja mucus HCG látszik még nem sokat vettem ilyen tesztet csak 2-szer teszteltem az elmult 1 évben mivel piri mindig elég pontosan jött.

Kép
Kép
melisch
 
 


izisz ez szőrnyű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez már biztos diagnózis, mi tőrtént mit mondanak??????????

Kép
Kép
melisch
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Izisz!
ÓÓóóóóó nagyon sajnálom! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Mennyi idős voltál?Mi történt?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Melisch!
Tudom,hogy csak elírtál egy betűt. :wink:

Én most leveleztem a nőgyógyászommal. :D Lehet,hogy váltanom kell :( :roll: mert vagy a Telkiben :twisted: vagy az Imrében tud szülést levezetni. :? Előbbibe logikus,hogy nem megyek :D utóbbiba meg nem szivesen mennék.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus mi hir piriről nem teszteltél esetleg? A betüket nem irtam el :oops: :shock: :lol: ilyen kis buta vagyok nem is tudom a nevét csak ugy hogy terhességi teszt :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


[quote="mucus75"]Melisch!
Még semmi jele de gyanítom megjön mert idegbeteg vagyok. :twisted: :oops:
Ilyenkor mindig ideges,feszült vagyok. :?

Ezt írtam,csak bizti nem olvastad. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!
Gyorsan benéztem, hogy mizújs.
Én jobban vagyok, de tegnap a dokim beteg volt, egy helyettesítő orvos volt, egy tök öreg.
Azzal kezdtem, hogy lehet babát várok, nagyon korai, de beteg vagyok. Meghallgatta a hátam,azt mondta ott jó minden, de a torkomtól rosszul lett, olyan csúnya.
Na, most figyeljetek, azt mondta muszáj antibiotikumot szednem 3-4 napig napi 2-t, de az nem árt a babának, meg köptetőt.
3-szor rákérdeztem biztos nem árt. De olyan öreg volt, remélem van tapasztalata. De én úgy tudtam az antibiotikum tilos ilyenkor.
Nem tudom!
Lázra szabad algopirynt. Szerintetek???antibiotikum???

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Izisz!
Sajnálom!
Kitartást neked, tudom milyen érzés most neked!
Mi, csajok innen küldünk sok-sok erőt adó puszit!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Ízisz!!! Annyira sajnálom, mi történt??? Úúristen :cry: :cry: :cry:

Melisch, akkor majd HSG tesztelek holnap ok?! :lol: :lol: :wink:

Endzsi, különösebbet nem érzek most, múlt héten nagyon sokat szúrogatott az alhasam, meg olyan enyhe menszis érzések voltak, de egyébként más nem.

Mucus, megadrukkok mennek, hogy piri NE jöjjön++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Angie28: Amit én szedtem, az is antibiotikum!!!!! A múltkor beszélrünk róla :roll: A gyógyszertárban is azt mondták, ezt szedhetik terhesek. Egy betegségnél mérlegelni kell, mivel ártunk nagyobbt egy esetleges terhességnél. A láz, és fertőzés, vagy egy "bevált", esetlegesen terheseken is tesztelt antibiotikummal. Utalok a lyly-vel folytatott eszmecserére, amit már ajánlottam 70valahanyagik lap......

izisz:Sajnálom! Nem tudok mit írni. Megrendítő! :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi,
köszi, hogy írtál, igen, el is felejtettem, hogy az antibogyó, amit írtál, csak a neve maradt meg.
A papírjára az van írva, hogy mérlegelni kell a döntést, igen.
Mert ha egyáltalán nem szabadna, akkor az lenne ráírva, nem?

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Én ilyen esetben azt mondom (tettem ezt most is), hogy vannak erre kompetens emberek, akik ezt mérlegelik és döntenek helyettem, mert nekem nincs annyi tudásom.
Az első hónapban még nincs beágyazódva a baba, és nincs kapcsolata a szervezettel. Önfentartó! Nem tudom ki írta ugyan azon az oldalon (70valamennyi) Czeizel Endrétől az idézetet.

Kép
kicsi80
 
 


angie28 a piros torokra sajnos csak az antibiotikum jó hallgass a dokira

Kép
Kép
melisch
 
 


Szedem is, már határozottan jobb egy nap alatt.
Folyton Izisz jár a fejemben! :cry:
Annyira rossz! :cry: :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Mekkora volt a babája?

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi, nincs semmi tüneted esetleg, ami babára utalna? Bár még nagyon korai lenne.
Mikor fogsz tesztelni?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


izisz elmentél abotuszra?????? :cry: :cry: :cry: :cry:

Kira drága veled mi van????????

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty!
Nagyon köszi,rám fér ,bár Én már nem reménykedek. :wink: :?

Na,lassan megyek dolgozni.... 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Betty: Semmi a cicim feszülésén kívül... Nem gondolotam teszteli, csak ha késik piri... Az jövő szerda. Addig esetleg hőmérőzés, de még azt sem kezdtem el :?

Kép
kicsi80
 
 


Mucus, azért még szerintem ne add fel... :wink:

Kicsi, és a cicid szokott is feszülni vagy fájni menszesz előtt?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sajna szokott :cry: :cry:

Kép
kicsi80
 
 


Mindisz Ízisz jár a fejemben :cry:
Nagyon szomorú, épp úgy, mint Kírus esete is :cry:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:Te sem tudod, mekkora volt a baba?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi80 2009.02.20 11:21-kor.

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi, de amíg nem jön piri, nincs semmi veszve....

Angie, szerintem is szedheted az antibiotikumot, ha a doki azt mondta.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sajna nem Kicsi... :cry: :(

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Igen, tudom.

Az előbb azt írta, hogy rövid időn belül nem küldhetek üzenetet. Mi ez?

Kép
kicsi80
 
 


Ne foglalkozz vele, múltkor velem is ezt csinálta, aztán tudtam küldeni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lépek, később még lehet, jövök!
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én is megyek! CIAO!!!

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok! Ismét haza jöttem,vasárnap megyek vissza este felé,és hétfön elrendezik a sorsom sajnos :cry: :cry: :cry: ,elhalt a picike :cry: :cry: .
Jobb lett volna ma tul esni rajta,de hétföre írtak fel :(.

Gratulálok a többiekenek akik bebabásodtak!!!! Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


ízisz nagyon sajnálom........kitartás... :( :( :(
kirus erős vagy sikerűlni fog legközelebb.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kirus,
sajnálom nagyon, ami történt! :cry:
Biztos megvan az oka mindennek, de ez most téged nem vígasztal, bocsi!
Kitartást!
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?