Új privát üzeneted érkezett!

Nászút az sajna elmarad, még a Balcsi sem jön össze az építkezés miatt. Majd a babával megyünk nászútra! :wink:

Képeket próbálok csinálni, de a gépünkkel valami nem stimmel, de azért megpróbálunk addig tenni valamit. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Na látom nem nagy a pörgés. Borzasztó meleg van. Nálunk is csak üdülési csekkes nyaralás lesz az idén, de az is valami. Egy hét Velenei tó.

Kép
németh
 
 


sziasztok lányok!

lenn voltuk szüleimnél hétvégén. nagyon jó volt.

most viszont az irodámban ülök és szörnyű meleg van :(
Vendég
 

 
 

Nálunk is meleg van de nagyon. Nincs is semmihez kedvem. :( A házban van egy kisbaba, mindig hallom, hogy sír, olyan jó hallani.

Kép
németh
 
 


nálunk is van a házban jópár baba. a családban is nemrég született egy apróság. szégyellem magam, de egyszerűen képtelen vagyok elmenni megnézni őket. biztos ott bőgném el magam :(
Vendég
 


Én teljesen megértelek.
Majd nemsokára jöhetnek ők hozzátok babanézőbe. :wink:

Kép
németh
 
 


:D
Vendég
 


Sziasztok!

No, megvolt a kakasfesztivál! nagyon jó volt, bár volt egy két baki. Pl. ott voltunk a Tisza-tó partján, de a fürdőrucinkat itthon hagytuk. :oops: :( Pedig nagyon meleg volt. Meg képzeljétek egy kakast kint hagytak a napon és nem élte túl szegénykém. :cry: Úgyhogy valszeg pörkölt lett belőle is. Pedig volt szépségverseny is és őt arra nevezték, szép kis kakas volt, nem hiszem, hogy pörköltnek szánták mostanság... De hogy lehetett ennyi esze a gazdájának, hogy kinthagyja a napon??? :shock:

Vasárnap gyümit szedtünk a kertben, ma meg bevásároltam szerdára, akkor indulunk egy hétre Erdélybe. Iszonyú meleg volt, már azt hittem megfőlök!

Szilvi!

Hát én el tudok menni babalátogatóba, de irigykedek ám rendesen én is... :roll: De igaza van Kingának, nemsokára hozzánk járnak majd a rokonok ismerősök látogatni! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szasztok Leányok!

Csak életjelet szeretnék adni magamról. Very Happy

Jelentem a gödörből már kifelé tartok, de még nem vagyok túl rajta, de küzdök. Hogy mi a baj? Hát gyakorlatilag minden.
Anya:
A jövő hét után kezdődik a kemoterápiás kezelése. Most ott tartunk,hogy nem múlik el nap keserves zokogás és sírás nélkül. Egyszerűen nem akar küzdeni. Olyanokat mond, hogy nekem már úgysincs szükségem rá, mert már megállok a lábamon meg ilyesmik. Próbálok erős lenni, de ez borzalmas nehéz... Hiába is mondanám,hogy "anyám nem vagy normális, hogy ilyeneket mondasz" teljesen lepereg róla. Mondom neki küzdeni kell, mert nem adják könnyen a gyógyulást, hát küzdjünk együtt, de ez sem használ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad már nem tudom mit csináljak! Kitaláltam, hogy naponta felhívom valami hülyeséggel, hogy érezze már,hogy mennyire szükségem van rá, és egyáltalán nincs még itt az ideje, hogy elváljunk egymástól. Sajnos édesapámat öt éve vesztettem el, abba is majd belezakkantam, hát ha most még anyu is elmegy ráadásul úgy, hogy ő sem láthatja az unokáját (aki sajnos még útban sincs!!! Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad ) abba biztosan beleőrülök!
Munka:
Tiszta dedó! Természetesen mindenért - még azért is, hogy levegőt veszek - én vagyok a hibás. Persze a nagy kapkodás miatt hibát, hibára halmozunk, s ez persze rontja az imázst! Két hete nagy beszélgetésre hívott a főnököm, hogy azonnal mondja meg, hogy mi bajom az új kolléganőimmel, mire közöltem, hogy csupán annyi,hogy nem akarnak dolgozni. Erre jól leszidta a kolléganőket, és részéről a fáklyás menet.
Baba:
Hááát ez nagyon nem akar összejönni nekem. Crying or Very sad kb egy hete voltam dokinál, s amellett, hogy kiderült rosszul szedtem a gyógyszert - ezt most hosszú elmagyaráznom, de a lényeg,hogy kevesebbet vettem be, mint kellett volna - csupán egyetlen egy petécske érett meg, a mi a 11. napon még csak 12mm volt, a 14. pedig már 22,5mm. Ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy valamiért nem termékenyül meg. Na jó, ezt a hónapot azért még nem írom le, mivel jövő hét után kellene nem megjönnie. A doki viszont azzal "fenyeget", hogy ha őszig nem jön magától, akkor jöhet az inszem. Egy gondom van, már attól is félek, hogy az sem fog összejönni... Tudom-tudom hülye vagyok, hogy ilyeneket gondolok, de ez van.

No, amíg ezeket a dolgokat nem tisztázom magamban, addig csak ritkán leszek. Mért? Mert borzalmasan negatívan tudok néha gondolkodni, és nem venném a lelkemre, hogy bárkinek is elvegyem a kedvét még az élettől is! De ígérem,hogy amint úgy érzem, hogy minden rendben jelentkezem!

Addig is legyetek jók, nagyon vigyázzatok magatokra, és a babákra!

Millió ölelés:
Anda Very Happy

Kép
anda81
 
 


Tabati: És akkor nem is fürcsiztetek? vagy szereztél fürdőrucit be?
Szegény kakas:(
És ettél kakaspörit?
Jó pihenést nektek:) Erdély nagyon szép:)

Anda: a másikban is irtam neked . Itt nem irok most annyit de hidd el a rossz után a jó jön. Tudom ez közhelynek hangzik de nem az.

Kép
csucsu05
 
 


anda: nagyon sajnálom, hogy nem alakulnak valami jól nálatok a dolgok, de kitartás!!! csucsunak igaza van! most már csak jó jöhet!!!
elhiszem, hogy nehéz lehet. remélem van melletted valaki - a párod - aki neked is támaszt nyújt, mert ilyenkor nem csak anyudnak van szüksége erre, hanem neked is nagyon nagyon!!!
Vendég
 


Anda!

Sajnálom az anyukádat, és azt is, hogy nem akar küzdeni, de ez ismerős, mert az én édesapám ugyanilyen. (bár neki nincs ilyen komoly baja) Nehéz a szülőkkel, de szerintem jól teszed, hogy felhívod minden nap, meg mellette állsz, többet úgysem tudsz tenni sajnos. A negatív hozzáállásán meg magának kell változtatnia, de biztos lesz egy ilyen időszaka is. Egyszer fenn, egyszer lenn, sajnos ilyenek ezek a betegségek.

Csucsu!

Nem fürödtünk sajnos. :( Remélem Erdélyben lesz egy kis fürdés. Valamelyik városról ahova megyünk (most hirtelen nem jut eszembe melyik, mert sok felé kóborlunk majd) azt olvastam, hogy híres sós vizű fürdője van. Reumára, meg női bajokra is hatásos, úgyhogy fel is csillant a szemem, hogy ha bármi gáz van, akkor majd kikúrálom. :lol: Na persze ettől az egy alkalomtól fog minden megváltozni! :lol: De azért jó volt ezt olvasni. :lol:

Majd rakok fel szép képeket! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: először is: honnan tudod, hogy a 6. ciklus fog kezdődni? És mi van ha a mostani ciklusod kitart egy jó darabig?
:wink:
Szegény kakas. :shock: :roll: :cry:
Jó utazást nektek, pihenjetek, és hozzál majd szép képeket.

Anda: nagyon sok erőt kívánok neked és kitartást, anyukádat támogasd, ügyes vagy, hogy kitaláltad, hogy felhívod minden nap valamiért. Szerintem nyugodtan írjál ide, ha úgy érzed, hátha jobb úgy. Kívánom, hogy ennyi rossz után tényleg jöjjön a jó.

Kép
németh
 
 


Tabati: Ki tudja lehet az a viz csodát tesz majd és már babásan jössz vissza:) feltétlen menjetek el oda fürdeni:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!!! én még uj vagyok itt és lenne egy kérdésem... 40 éves vagyok 3 nagy gyerekkel de uj házassságba vagyok és szeretnénk babaát. a mult honapba 32 napra jött meg.. most megjött időre de ugy hogy 1 nap barnázás, 1 nap vér és semmi... aztán eltelt 4 nap, és ujra barnázás, de olyan nyulos izé.... valaki azt mondta ez babás előrejelzés....!!!! de semmi más tünetem nincs... segitsen valaki..kösz

Kép
zsumama68
 
 


Ja! Csak azért írtam oda, hogy tudjam mi következik, ha megjön, mert levettem a cilusos vonalzómat. :lol: Persze azért reménykedem, hogy nem jön a piri! :wink: Főleg, hogy 30ára (nem)várom és utána még van 3 nap a nyaralásból, úgyhogy ezért sem hiányzik.

Csucsu!

Nem mintha bármi bajom lenne, de ki tudja, már csak babonából is megmártózunk. Persze ha tudunk, mert csoportos utazás lesz, általában kötött programmal, de gondolom egy kis fürdés mindenkit érdekel majd. Remélem... :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szia Zsumama!

Én ugyan még nem jártam ebben a cipőben, de sokat vagyok itt fenn a babaneten és a többiek elmesélései alapján tényleg lehet baba a dologban. Állítólag ilyenkor a szervezeted "emlékszik" még a mensire azért van egy kis vér, egy kis barna. Van aki rendesen mensizik, pedig már várandós. 2 barátnőm is így volt, de nekik voltak tüneteik, így sejtették, hogy hiába mensiznek bizony baba van a dolog mögött. :wink:

Én csinálnék tesztet a helyedben. Gyorsan menj el venni, és holnap reggel csináld meg. Csak arra kell vigyázni, hogy ha vér kerül a pisibe, akkor tévesen pozitív lehet az eredmény. Aztán ha még mindig semmi, akkor irány a doki. neked lehet, hogy nem is lesz semmi tüneted, olyanról is hallotunk már! :wink: hajrá!!!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Beágyazódás is lehet. (vagy az még korai lenne :?: , többiek? )

Képzeljétek el, én reggel 8 óra óta (kisebb, de nem jelentős megszakításokkal) pakolok a holnapi útra. :shock: :lol: Őrület!! Még kell szőrtelenítenem, meg körmöt festenem. Aztán este hajmosás, meg szendvics készítés, mert holnap hajnalban fél 6kor jönnek értünk kocsival.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: de jó nektek! Majd gondolj néha ránk....

Zsuzsa: tesztet nem csinálsz?

Kép
németh
 
 


Há' én is azt mondóóóm!! Tesztet akarunk!! :lol:

Viszont én hisztiztem egy sort az előbb páromnak, mert pont most romlott el a szőrtelenítő gépem. :evil: Már szét akartam szedni, de aztán lenyugodtam, és beletörődve sorsomba leborotváltam a lábam. Csak úúúúútálom a borotvát. :evil: El kell vigyem, mert holnapra már tuti borostás leszek. Hát ezt tette velem az a nyamvadt gép! :( Még jó, hogy a hónaljamat már a napokban leszedtem, mert ott aztán tényleg nem viselném a borostákat!

Párom haját is lenyírtam géppel (az nem romlott el, még csak az kellett volna! őssörény :lol: ) Mára elég volt a szőrökből!!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Dühömben csipeszel kezdtem szedni egyenként, de hamar elfogyott a türelmem. :lol: Még jó, hogy nem az esküvő előtt szúrt így ki velem! Mondjuk már több, mint 10 évet végigszolgált és a múlt évben javítva is volt, úgyhogy egy szavam sem lehet. Na jó eldugulok!! De a másik fórumba ahova szoktam még írni, senki nem ír már napok óta! :( Én voltam az uccsó, most beszélgessek ott magamban? :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Még egy valami amit meg kell, hogy osszak veletek, ma reggel hallottam a tv-ben és nekem új volt.

A mértéktelen tamponhasználat méhszájsebet okoz. Ugyanis a tamponnak szívó hatása van, magába szívja a menstruációs vért és ha már gyenge a vérzés akkor is szív a tampon és elkezdi felsérteni a méhszájon a hámsejteket.

Azt ajánlották, hogy tampont csak ritkán használjunk pl. sportoláskor, olyan ruha alá, ami alá nem lehet nagymamabugyit felvenni :lol: , nyáron a legnagyobb kánikulában, amikor semmit nem viselsz el magadon. Szóval semmiképpen nem szabad csak azt használni, és éjszakára egyenesen tilos.

Hát így ezek... Én a méhenkívülim előtt csak tampont használtam még éjjelre is. :oops: :oops: Azóta viszont csak edzésre, meg most nyáron tangához. De a vége felé már inkább tanga tisztasági betét marad.

Úgyhogy vigyázzatok, mert nekem is lehet, hogy attól volt méhenkívülim. Persze közvetve, mert előtte volt egy fertőzésem, amit valszeg a tampon miatt kaptam, túl szárazan akartam kivenni, így felsértettem a hüvelyt és kész volt a baj. Valszeg nem sikerült kikezelni normálisan a gombát. Persze ez nem tuti, mert lehet, hogy épp a fertőzés mentett meg a műtéttől, mert lehet, hogy amiatt vetéltem el. No, mindegy is bonyi, meg nem lehet biztosra tudni semmit én csak gyanakszom, meg azóta odafigyelek. Doki is mondta amúgy, hogy felejtsem el.

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát érdekes ez a tampondolog. Én ritkán használok, mert amikor még dolgozni jártam, valahogy undorodtam idegen wc-n cserélni. A szívó hatást már én is tapasztaltam, mert ha tampont használok, mintha hamarabb vége lenne. Akkor ezért.
Tabati: most már pihenj, holnap korán kelés! :wink:

Végre esett az eső, olyan jól felfrissült a levegő!

Kép
németh
 
 


Pihennék én, de itthon zajlottak az események. Kiraktam a teknőseimet enni (kis etetőtáljukba) amikor visszamentem, az egyik tekim meglógott. :shock: Ezek szerint ideje nagyobb tálat keresni, nem gondoltam, hogy ki tud mászni. De szerencsére meglett, még az asztalon volt, elbújt valami mögé. Tulképp azon aggódtam, hogy a kis hülyéje leesett az asztalról. Alig mertem lenézni a földre. No, az egyik meglett, erre nézem a másikat, csukott szemmel úszkál az akvijában. No, ennek a fele sem tréfa. Már egy ideje észrevettük, hogy rengeteget alszik, de hogy csukott szemmel úszkáljon az már sok! Utána néztem a neten és kiderült számomra, hogy A vitamin hiánya van. :( De nem tűnik súlyosnak, mert akkor nem enne. Állítólag, ha nem látja a kaját, akkor nem indul el a táplálkozási inger. Ő meg eszik rendesen. És ez is most jön elő, amikor holnap indulunk. Állítólag A vitamin szuri kéne neki, de felmentem a teknősfórumra megkérdezni, hogy nincs e valami otthon megoldható gyógymód. Semmi kedvem szegényt dokihoz cipelni. :(
Holnap elutazunk, remélem addig még válaszolnak, hogy mit tegyek. Ha tényleg igaz, hogy az a baj ilyenkor, hogy nem esznek és legyengülnek, el is pusztulhatnak, akkor ezzel most nincs gond, mert evett, és egy hétig kibírják kaja nélkül, szóval csak nem lesz addig semmi baja, míg elutazunk, mert amúgy is ennyit kellett volna kibírnia.

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga!

Mi volt vasárnap, hogy így felment a hőd? :shock: Vagy mi volt hétfőn, hogy így lement? Érdekes görbe...

Az esőnek én is örültem amúgy!

Már kész vannak a szendvicsek holnapra, most megyek hajat mosni meg fürdeni. Hátha lesz még valami hancúr párocskámmal... :oops: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


húha, nagyon nincs itt forgalom!

na rólam csak annyit, hogy a páromnak még mindig nincsen készen a hormonvizsgálata. tegnap hívta őket.

én is hívtam tegnap a dokimat , szintén hormonvizsgálat miatt, hogy jövő héten lenne a következő ciklusom 3. napján esedékes. mondta, hogy hétfőn telefonáljak újra, mert kell valami reagens ehhez a vizsgálathoz és hogy az nagyon fogyóban van, így lehet nem is tudják most megcsinálni. meg elmondta, hogy jövő hét utáni héttől 3 hétre szabira megy. úgyhogy az tuti hogy ebben a hónapban nem lesz inszem, mert most már ragaszkodok hozzá. inkább megvárom.
Vendég
 


Jaj Szilvi türelem türelem! Ezek a nyári szabadságok! :evil: De majd meglátod türelem babucikát terem! :wink:

Kép
németh
 
 


Na mi van lányok?
És mi van a kismamikkal?
Lyndee: hánysz még? Remélem már nem.
Amy: hánysz már? :lol: Na csak vicceltem, remélem nem és nem is fogsz.
Vera: lehet már tudni, hogy kislányod lesz-e?

Kép
németh
 
 


Sziasztok csajok!


Próbálom utolérni magam és visszaolvasni,több kevesebb sikerrel.....


Szilvi:nagyon sajnálom a rossz eredményeket,de én nagyon reménykedem hogy ez az út nagyon jó irányba vezet majd benneteket!

tabati:közeledik az esküvő,biztos nagyon szép menyasszony leszel! :wink:

Üdv az újaknak akiket még nem ismerek,mielőbbi babásodást kívánok!!!!!!!!!!!


Rólam:már egy hete nem hánytam és már kezdtem örülni,de ma reggel csak visszaköszönt vuk.A fene vinné már el.... :evil:
Most már szeretnék jobban lenni és élvezni a kismamiságot.
Pocakom még nem nől,de ha tudok majd teszek pocakfotót.


Amy:Hogy van a kismami?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: remélem már csak legutoljára köszönt be vuk. Már 15 hetes vagy? Hogy rohan az idő. Várjuk majd a pocifotót. Ha jobban leszel gyere gyakrabban.

Kép
németh
 
 


Lyndee: remélem már csak legutoljára köszönt be vuk. Már 15 hetes vagy? Hogy rohan az idő. Várjuk majd a pocifotót. Ha jobban leszel gyere gyakrabban.

Kép
németh
 
 


Lyndee: remélem már csak legutoljára köszönt be vuk. Már 15 hetes vagy? Hogy rohan az idő. Várjuk majd a pocifotót. Ha jobban leszel gyere gyakrabban.

Kép
németh
 
 


bocsi :roll:

Kép
németh
 
 



Vera: majd írd meg ide is, hogy mit láttatok. :D Már nagyon kivi vagyok!

Tabati: mikor is jöttök haza?

Kép
németh
 
 


sziasztok!

megjöttem én is. hétvégén esküvőn voltunk vidéken. már pénteken leutaztunk egy wellness szállóba, ami nem messze volt az esküvő helyétől. hááát mit ne mondjak, nagyon jól éreztük magunkat! :D mind a szállóban mind az esküvőn :D én viszont még ma is kutya fáradt vagyok :D
reggel voltam vérvételen, hormonvizsgálatra, de csak egy részét tudták levenni, mert valamilyen anyag még mindig hiányzik hozzá. majd a 21 nap előtt újra telefonálok, hogy akkor meg tudják e csinálni a maradékot és akkor elmegyek immunológiai vizsgálatra is. az szintén vérvétel. oda a páromat is el kell ráncigálnom, mert neki is kell.
Vendég
 


ja, persze az esküvő napján jött meg a mensim :( pedig egy nappal későbbre kellett volna. mostb 27 napra jött meg. ilyen se volt még. de lehet hogy a sok vizsgálat meg a stressz okozta.
Vendég
 


Szilvi!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül is rád török. Lenne egy kérdésem. Olvasom, hogy mennyi vizsgálatra mész. Elmondanád, hogy miért van rá szükség?
Csak azért kérdezem, mert volt egy vetélésem, és én is szeretnék vizsgálatokat csináltatni, de nem tudom hogy induljak el..
Köszi előre is.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Szia!

Szükség azért van a vizsgálatra, mert egy év próbálkozunk a párommal és nem jön össze a babó. Elviekben, ha teljesen egészséges mindkét fél, akkor egy év alatt a nőnek teherbe kellene esnie.
Elmentem nőgyógyászhoz, aki továbbirányított. az ottani doki elkezdte a rutinvizsgálatokat csinálni és az egyiknél kiderült, hogy valami antianyagot termelek, ami megöli a spermiumok nagy részét. van esély a teherbeesésre spontán is, de kicsi a valószínűsége. ezért kell az inszem.
röviden ennyi.
Vendég
 


Szilvi!

Köszi hogy írtál. Gondolom pesti orvosnál jártatok.
Akkor nem egy a problémánk, bár én is egy év után estem teherbe..

Sok sikert az inszemhez!!!

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi!

Igen, pesti a dokink.
Köszi és neked is mihamarabbi babásodást :D
Vendég
 


na megint hogy eltűnt mindenki!
Vendég
 


Én itt vagyok. Csak az az igazság, hogy nem történik velem semmi. Délelőtt jól leégett a vállam meg a nyakam alatt a mellkasom.
Szilvi: a wellness szálló biztos nagyon jó lehetett, én is már úgy várom, hogy menjünk nyaralni.

Kép
németh
 
 


kinga: isteni volt :D

amúgy itt meg tudod nézni : www.hotelorchidea.hu

most meg átültettem szinte az összes növényt a teraszon mert nagy részüket elverte ez a sok és nagyon erős eső.
totál lefáradtam.
Vendég
 


Szilvi: nagyon szép hely. Hát igen, jobb lenne kicsit, mint itt a lakásban.
Holnap mész dokihoz?

Kép
németh
 
 


kinga: igen, holnap. de aztán nagy valószínűséggel 3. hétig nem megyek, mert szabadságon lesz. más dokit meg nem akarok. max a vérvételt intézem még el, amíg ő szabadságon lesz.
Vendég
 


ja, meg megkérdezem majd tőle az átjárhatóságit is, mert az csak kellene csinálni szerintem az inszem előtt.
Vendég
 


Na ez engem is érdekel, mert a múltkor akinél voltam, az is úgy mondta, hogy inszem és ha nem megy, akkor átjárhatósági. Na de ha nem járható át, akkor az inszem tuti felesleges! Úgyhogy ezt nem is értettem. Ha eszedbe jut megkérdezed majd, hogy beutaló nélkül lehet-e oda menni? Köszi!!!!

Kép
németh
 
 


Vera: na ki lakik a pocakodban?

Kép
németh
 
 


kinga: szerintem sincsen értelme az inszemnek, ha nem járható át a vezető.
nem felejtettem el :) megkérdezem :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: