Új privát üzeneted érkezett!

tető eladó!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bezém, nekem is hiányzik Nati. :cry:

Eclipse!
Miért lennél már kakukk tojás?

Aagassinak nem kell inszem, lombik, ő spontán terhes marad, pikk-pakk, sikerült is már neki 3x, csak sajna nem maradt meg a baba.

KépKépKép
bikfy
 
 


Boginak sok-sok gyógypuszi! Mi talán lassan kilábalunk, ma már csak 2x kellett orrot törölnöm.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Lucim!

Tetőre vevő vagyok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boginak én is küldök gyógypuszikat! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


tiéd! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nem is írtam: tündérkét én fürdetem a héten, most mindent én csinálok, hogy a férjem ne fertőzze vissza. Szóval felöltöztettem, már csak a cipzár volt hátra a hálózsákon, amikor odajött hozzám, átölelt, és 5 puszit kaptam. (Nem puszis egyébként, hagyja, de ő ritkán ad). Csodálatos dolog anyának lenni! :D

Na, most már tényleg megyek. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs,
köszönöm! :) Nagyon sajnálom Bogikát :cry: remélem tényleg meggyógyul hamar!

Beze,
sajnos, az én ismereteim szerint, meg amit a mi dokink mondott apának, ha antibiotikumot szedett, akármilyen fajtát, akkor egy hónapig nem is értékelhető a spermaeredmény, mert nagyon lerontja, nincs értelme. :cry: Ugyanez vonatkozik a lázra is.

Bikfy,
a habituális vetélés szintén komoly probléma, abban egyáltalán nincsenek ismereteim. Remélhetőleg "csak" a cukor/inzu volt a babagyilkos, és azt helyrerakva minden rendben lesz!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Beze,
nagyon édes a kis csibéd! :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Igen, én habituális vetélő vagyok. Voltunk mindenféle kivizsgáláson, Apa rendben van, én nem annyira. Az immunológiai összeférhetetlenséget nem nézték, mert nem bírt megegyezni Pécs és Bp. egymással, h hova is kéne mennünk. Genetikai összeférhetetlenség, egyéb genetikai bajság nincsen.

És az is igaz, h mindhárom várandósságom azelőtt volt, h a hormonális bajaimra fény derült volna. Nálam a vetélések missed ab-ok voltak, semmi vérzés, pecsételés, "csak" elhaltak a Babák szép csendben, mindig rutin UH-on derült ki. Mondjuk emiatt nem igazán tudom elképzelni, h ne kapnék szívrohamot egy következő UH-on. Meg azt se, h ne tépném le a dokim fejét, ha nem ír fel azonnal alulról dugdosós utro-t, amint 2 csíkot pisilek.

Na jó, mondjuk egy petevezető-átjárhatóságit bevállalnék, mert ki tudja, mi változott odabenn 3 év alatt. Az viszont igaz, h mióta Tűű-től zöldet kaptunk, volt kb. 2 olyan ciklusom, ami esélyes volt, egyébként olyankor találkoztunk a Zurammal, amikor nekem tanítási szünet volt és tudtam repülni Hozzá.

Most viszont repülök házitündérkedni, mert sose leszek készen.
Vendég
 


Aagassi!
Üdv köztünk! Jó, hogy jöttél, maradj velünk, és gyors babásodást kívánok neked!
Drukk a hugodnak, hogy minden rendben legyen!
Hogy pont egy kitakart arcú fényképből jöjj rá... :) Bikfy, nem vagy elég óvatos! :) Remélem nem bánjátok az egymásratalálást! :)

Rodi, Bikfy!
Köszi a receptet! :) Sajna a turmixunk elromlott, de kitalálok valamit, mert szeretnék tojáskrémet csinálni!!!

Eclipse!
Gratulálok a kis tüneményetekhez! Köszi az élménybeszámolót, jó volt olvasni, miket láttatok!:)
És irgum-burgum! Mi bajunk is lenne abból, ha te is adsz tanácsot?! Ne kérj már ezért mindig bocsánatot! Én nagyon örülök, hogy itt vagy köztünk! :)


Monic!
Drukk a tesódnak a ciszták elleni harcban!

Aagassi!
Én nem vagyok IR-es, így ezzel nem volt gond, illetve a családban minden testvér 2-2 évet várt az első babára, így kezdetben nem aggódtunk nagyon mi sem. Szerencsére mindkét oldalon van már unoka, több is, így nem mi vagyunk az egyetlen remény... Egyébként nagyon elégedett vagyok a szülőkkel meg anyósommal, nem türelmetlenek, átérzik a problémát, próbálják tartani bennünk a reményt!
Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön spontán! De Eclipsenek igaza van, hogy a peteérés még nem elég.

Bikfy!
Nem hagyunk itt! Neked is jönnöd kell velünk babásodni, a most megindult siker-szériába te is beletartozol!!! Azt hiszem, hogy tényleg könnyen felejt az ember, és mikor körülvesznek a gyermekeid, hihetetlennek fogod érezni, hogy annyi ideig vártál rájuk és nem voltak még ott neked! Ja, az eltelő évek engem is kiborítanak, mintha nem haladnánk semerre, csak az idő telik.
Bikfy! Ez a rakott krumlis sztori! :lol: És, hogy ráadásul így derült ki, hogy visszanézed a fórumot! Ez nagyon vicces! (Én is jártam már így, csak én a hütőben felejtettem valamit hetekre, pedig azt még rendszeresen nyitogatom is... :oops: )

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Aagassi!

Én pont ezért nem merek összeveszni az itthoni dokimmal, mert ha sikerül zebrásodni, én fél órán belül Utrót akarok. Most még megvan egy levélnyi, amit Lucuzskámtól kaptam, vigyázok is rá, mint a kincsre. De ha netán összejönne nem rizikóznék egy percet sem. Mint ahogy másnaptól nem szeretnék dolgozni sem. Pár hónappal ezelőtt az egyik Down-os fiúcskám nekifutásból a nyakamba ugrott. Ott helyben ömleni kezdett belőlem a vér, rohantunk be a kórházba a férjemmel és bár nem tudták megállapítani, hogy vetéltem-e vagy egyben leszakadt a méhnyálkahártyám, de ezt többet nem akarom átélni.

Házitündérkedésem kész. Nagytakarítás meg volt, még a WC, fürdő van hátra. Reggel vagy 2 óra hosszat vasaltam, ágyat áthúztam, kimostam, kivasaltam, ebédet megfőztem, most picurt pihizek, aztán megpróbálok tanulni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Ugye, milyen vicces? Kitakart arcú képből? Ezen én is sokat röhögtem.
Aagassi a mi kis nyomolvasónk. :lol: :lol: :lol: Én nagyon örülök, hogy itt van. :wink:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

én is nagyon jót nevettem, pedig bizony már velem is megesett ilyesmi. Vagyis nálunk apa az aki állandóan a sütőbe pakol vissza minden kaját, aztán meg amikor hetek óta keresem a tálat és benézek a sütőbe akkor látom meg, hogy mi rejtőzik odabent.

Aagassi,

nagyon drukkolok a testvérednek!
Nekem kb 1 év alatt gyógyszerekkel csináltak szép peteérést mégis lombik lett a vége, utólag kiderült endometriózis miatt.
Viszont a második baba, Dávidka spontán és gyorsan sikeredett, nem tudatosan, hisz nekem 3 doki is megmondta, hogy spontán babám sosem lesz. És tessék... :lol:

Lucuzs,

Boginak továbbra is jobbulást, remélem hamar lemegy a láza. Próbáltad már a Nurofen-Panadol lázcsillapító szirupokat felváltva adni neki? Danikának a múltkor csak így ment le. És mondták a patikában, hogy ha már láztalan akkor is adjam neki még egy napig 3 óránként.

Tegnap nagyon jól jártunk. Megrendeltük az őssejt levételt Dávidkának is, és mivel márciusban tavaszi akció van a sejtbanknál kaptunk 40 ezer forint kedvezményt, aztán még 40 ezret azért mert visszatérő ügyfelek vagyunk, így összesen 80 ezerrel kevesebbet kell majd fizetnünk (amúgy 1 éves részletre kértük, mert az építkezés miatt semennyi pénzt nem tudok mostanában előkeríteni).

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiki!

Nem kell ahhoz turmix! Villával jó alaposan törd össze a tojást és keverd ki a hozzá valókat. Lényeg, hogy jó krémes legyen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma én is nagytakarítottam, már csak a portörlés van hátra, derekam teljesen kikészült, és ráadásul most szóltak, hogy be kell mennem a munkahelyemre, még Danci felügyeletét is meg kell szerveznem...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsim!

Ha csak a kedvezmény 80.000 Ft, akkor mennyi lehet ennek az ára? Daninál is levetettétek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hozzám jöhet a gyerek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem is írtam nektek, a lombikos unokatesómékhoz 2 kisfiú érkezik hamarosan. Júliusra vannak kiírva, de júniusra ígért neki a doki babát. :wink: Szép nagy pocakja van, de sajna végig feküdnie kell.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok,
gyorsan segítsetek már kil légyszíves!

Az a helyzet, hogy nincs háziorvosom, mert minek, de most kellene egy általános belgyógy, meg egy beutaló EKG-ra, és abba a háziorvosi rendelőbe, ahova lakcím szerint tartoznék, nem akarok menni, nem tudom ilyenkor lehet választani mást a kerületben???

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Bikfy,

Danikának is levetettük, hát elég drága, kb 350-400 ezer, ha köldökzsinór szövetet is akarnánk az kb fél millió lenne.
Apával hosszan beszéltünk erről, és megadjuk az esélyt a gyerekeknek, ha bármi betegségük lenne amit őssejttel lehet gyógyítani akkor mindkettejüknek legyen hova fordulni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Eclipse,

vidéki leányként fogalmam sincs, hogy Pesten ez hogy működik :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jányok, itt vagyok!
Legalább 1 órája. Olvastalak vissza titeket. Imádom mikor ilyen mozgalmas időszak van. :D

Bikfy: Hát ezen teljesen lehidaltam, hogy most találtad meg a rakott krumplit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó kis sztori.

Aagassi: Üdv itt. Nagyon jó szövegesd van neked is! :D

De ügyesek vagytok, hogy már ragyog a lakás. Én úgy belefáradtam az olvasásba, hogy azon gondolkozom lefekszek egy fél órára mindjárt. Tök sötétség van, jól be van borulva. Nincs energiám takarítani, pedig nagyon kellene.

Bikfy, aagassi: Jól összetalálkkoztatok itt. :) Ez szuper. Egyébként nálatok már nincs tanítás ma? Nálunk holnap van az utolsó nap, aztám jövőhét szerdán már megint menni kell.

Luczus: Előbb utóbb kilábaltok ebből a nyavajából. Szegény Bogika. elhiszem hogy nehezen viseli már ezt.

Kiki: Ezt nem is tudtam hogy lombik lesz. Na azzal tuti meglesz a siker és az eredmény. Nagyon szorítok hogy szép sok tüszőcske legyen.

Muszáj mennem szunyálni, alig látok ki a fejemből.
Jövök majd még.

Bikfy: Nem semmi 2 kisfiú??? Jaj de jó nekik. Nekem egyik kolléganőm, már nagymama, szóval van neki egy fiú kisunokája és most született meg vagy 2 hete a másik kettő kisfiú. ikrek ők is. Úgyhogy 3 kisfiú büszke nagyija. :D Bár gondolom nem bánták volna, ha egy kislányka is lett volna közöttük.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!
Tényleg igazi kis házitündér vagy! :)
Amilyen képeket felteszel! :lol:
Jó, akkor holnap villás reggeli lesz nálunk! (villás tojáskrém :))

Monic!
Hova jártok sejtbankba? Mi is megyünk holnap, csak mi még más okból... Vajon így mi is visszatérő vendégnek fogunk számítani? :lol:
Sajnálom, hogy be kell menned dolgozni. Te is kis házitündér vagy, ha majdnem mindent megcsináltál ma!

Bikfy!
Gratulálok az unokatesódéknak! Miért kell feküdnie?
A másik unokatesód és a kisbabája hogy van? Régen adtál hírt róluk! Szoktam gondolni rájuk.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic,
gondolhatod én mekkora vidéki vagyok, Pesten, ha még háziorvosra sem futotta :lol:
De közben a párom már megmondta a frankót.
Az sztk-ban, ahová terhesgondozásra járok, vannak háziorvosok is, és bármelyikhez bemehetek, és kész.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kikim!

Kérünk majd beszámolót arról, hogyan ízlett a villás reggeli!

Kép

Másik unokatesómék jól vannak, hazavihették a babát, aki teljesen jól van és szépen eszik. Nagyon boldogok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipse!
SAjnos ezt én sem tudom, hogy működik. Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de szerintem szabad háziorvosválasztás van, ha valahova elmégy, azt mondod, hogy szeretnéd, ha mostantól ő lenne a háziorvosod, akkor minden el van rendezve.

Babicsek!
Öt inszemen vagyok túl. Most már lombikot akartam. Nem veszett el a hitem az inszem felé sem, és látod, LUcuzsnak meg Rodinak is inszem sikerült, de én már úgy éreztem, hogy lépjünk tovább, legyen lombik! Kicsit aggódok, de inkább attól, hogy mi lesz, ha nem sikerül... De hát csak fog! :) Jó pihit neked!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!

Tudomásom szerint oda viszed a TAJ kártyád, ahova akarod. Szabadon választhatsz dokit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hú, Bikfy!
Ez nagyon jó hír! Örülök, hogy rendeződött a dolog, jól van a baba!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babim!
Gondold el, ha Aagassi még 1 hónap múlva jön csak, és én akkor olvasok vissza. Báááár... Ennél jobban nem romolhatott volna meg a kaja akkor sem. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!
Ne izgulj, sikerülnie kell. Ezt úgyis valaki onnan föntről rendezi. Semmi nem rajtunk múlik. Ha jönni akar az a baba, akkor jönni fog és kész. Te mindent megteszel érte, sikerülnie kell.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lehet én is ledőlök egy picit, bár olyan gyönyörű idő van, kár elpazarolni a perceket.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Sajnálom az éjszakát! :( Küldöm a gyógypuszikat továbbra is Boginak.

Beze!
Gyógyulást Lexinek, legyen már végre tartós ez a javulás! Jó érzés lehetett puszikat kapni! :)

Aagassi!
Ha jól értem, akkor most már itthon van a férjed, és hirtelen megnőtt az esély, mert minden hónap egy újabb lehetőség? Jaj, de jó!

Babicsek!
Most már értem, amit a buborékokrál mondtál a Gonal-nál. Ma adtam be az elsőt (jól elszerencsétlenkedtem a tűvel), és a beadás után nekem is "belekerült" egy pici buborék. Pedig előtte nem volt ott, légtelenítettem is! Na, mindegy, remélem holnap ügyesebb leszek!

Dy!
Hogy vagy? Kiheverted már az eséseket? Nekem még mindig érzékenyek érintésre a sérüléseim, bár már csak az egyik látszik, hogy hol van. Jól beütöttem, holnap lesz 3 hete!

Vius!
Darinka nyügős még nagyon, azért nem tudsz jönni mostanság?

Nati!
Ma még igazán jó idő sincs, hogy amiatt ne gyere. ;) Sikerült a kiskutya-projekt? Visszaolvastam, mert már kezdtem azt érezni, hogy nem jól emlékszem, hogy tegnap mentetek a Kaaliba, de megtaláltam a hozzászólásodban, úgyhogy gyere, kérlek, írd meg nekünk, hogy mikor kezdhettek, mi volt tegnap a doktornőnél?!

Bumi! Timejka!
Merre vagytok? GYertek, hiányoztok ám!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan bocsi de csak nagyjából olvastam vissza mert Darinka ma csak üvölt nem eszik nem alszik meg semmi.

Bikfy nagyon lelkiismeret furdalásom van amiért rájöttek a katicából ki vagy!!!NAgyon sajnálom pedig direkt kitakartam a képet.Basszus most tök rosszul érzem magam.

Beze lexinek és a férjednek is jobbulást én nem is tudom mit csináltam volna ha Darinka ekkorát esik.

Luczus jobbulás Boginak
Hogy vagy?Remélem minden rendben a növekvő bébivel odabent.?

Rodina Ez az ára annak hogy a bébi bennek nővekszik de majd elmennek Rókáék!!:)

Monic Jó hogy levetetitek Dávidkának is a vért.
Remélem minden oké veletek is !!

Bumi remélem a ciszta eltünik magától is!!!

Bikfy még egyszer bocsánat!!!!

Mindenkinek drukkolok és szoritok akit nem emlitettem név szerint elnézést kérek!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Látod, örülnek egymásnak a lányok, ne idegeskedj ezen! És ha nem tetted volna be a katicás képet, akkor Bikfy még ma sem találta volna meg a rakottkrumplit! :) Ezek olyan egymással összefüggő dolgok, amik már nem rajtunk múlnak, ennek így kellett lennie.
Sajnálom, hogy Darinka ennyire nyűgös. Kitartást neked hozzá!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Vius!

Ne hülyéskedj! Én nagyon boldog vagyok! Már régóta gondolkodtam, hogy fel kellene keresnem Aagassit, de eddig nem volt lehetőségem rá. Most sikerült! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha meg már megtaláltuk Aagassit, nem is eresztjük sorainkból. Igaz Csajok? Örülünk, hogy itt van közöttünk.
:wink:

Annál is inkább, mert így egyre indokoltabb egy nálunk tartott topicbuli. A hozzászólók fele bajai. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipse, köszi a választ, hát nem mondom, hogy nem keseredtem el. :( Úgy érzem, ez lett volna a mi hónapunk, de így :?: :roll: Szülinapomra így teszt helyett vérvétel lesz az ajándék. :?
A taj-kártyádat oda viszed, ahova akarod. :wink:

Vius, kívánom, hogy ne kelljen ezt soha átélned!

Kiki, köszi. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy köszi akkor most megnyugodtam!!!!Persze hogy örülünk hogy itt van Aagassit
Aagassi isten hozott köztünk!
Lányok ezt a bolond időd Dari picit elaludt nekem meg iszonatosan elkezdett fájni a fejem már vettem be gyogyit meg felhúztam a szemüvegem is de nem akar szünni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Aagassi!
Nincs menekvés, maradnod kell! :)

Beze!
Sajnálom az antibiotikumot. :( Milyen vérvételre gondolsz teszt helyett?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Most ébredt de már javában zajlik a hiszti én nem tudom mi lelte biztos ez a hülye idő.
na de ha apa hazajött elmegyünk a tescoba veszel pelust most 1et fizet 2 öt kap 4000 ft és jó minőségű bella happy !!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze!

Nehogy elkeseredj! Mindig a legreménytelenebb hónap szokott sikeres lenni. :wink:

De tényleg: Milyen vérvétel? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Itt kétszer is olyan zuhi volt. Vacak idő van.

Voltunk mi is a Corában vásárolni. Vettem kötözött sonkát, kiváncsi vagyok milyen lesz. Elég lutri az ilyen. :roll:
Volt konyakmeggy vásár kimérve. Vettünk, annyira fini, nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne zabáljam fel. :oops:

Beze: Nekünk is volt ilyen hónapunk. Olyan idegesítő az ilyen. de sosem lehet tudni mikor jön el a ti időtök. :wink:


Vius: Jó vásárlást!

Kép
babicsek
 
 


sziasztok csajok,
nagyon édesek vagytok, hogy hiányoltok!!!! Jól esik!!!! Velünk minden oké, csak a hétvégén ugye vendégsereg volt itt, aztán megjött a jóidő, folyamatosan kint vagyunk, este meg az óra miatt később fürdetünk, és én a fogigátló miatt úgy viselkedek, mint az első trimeszterben lévő kismam (már tesztet is csináltam megint :oops: ). Állandóan aludnék, de olyan szinten, hogy este már 8-9kor alszom, egészesn reggelig... :shock:

Voltunk tegnap a kaáliban, éredekes volt :shock: :shock: . A lényeg, hogy még egy hónapig szedem a fogigátlót és május 4-én kezdem a stimut. Én nem bánom, mert így legalább többet fogyhatok :P

Beze,
borzalmas volt olvasni, hogy mi történt Lexivel!!!!!! Istenem, hogy mit ki kell bírnunk!!!! Megkérdezhetem, hogy mit csináltatok a baleset után???? Jöhet emilben is!!!!
Nekünk a dnő azt mondta a múltkor, mikor Apa lombik előtt fázott fel (mikor máskor???), hogy inkább antibiotikum, mint egy elhúzódó gyulladás. Az antibio szerinte nem rontja a spermaképet, viszont a gyulladás igen... s zóval kezeljétek és mindent bele, jönni fog a kistesóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!

Eclipse,
gratula ismét, nagyon ügyesek vagytok!!! Igy összehozni egy bébit, ilyen aktív életet élni!!! Mi is a 4genesisre esküszünk, én imádom őket, nagyon alaposak. Bencével oda jártunk mi is!!!

Agassi,
üdv közöttünk, nagoyn jó helyere kerültél4!!! Majd rakok táblit és láégyszi privibe küldd el az adataidat, ha szeretnél belekerülni.
Tesód hogy van?? Ugye jól sikerült a műtét???
Megkérdezhetem, hogy hányadik héten derültek ki a vetélések?
Nekem Rencz dnő azt mondta, hogy bizony az ir-es is okozhat vetélést, simán előfordul, hogy nem tud jól beágyazódni vagy fejlődni és emiatt jön létre az elhalás :cry: . Örülök, hogy már kezelnek és Api is itthon van!!!!!

Rodi drága,
ksözönöm a hiányolást, tényleg minden rendben , csak nagyon nagyon keveset vagyok gép előtt. Illetve olvasni azért többé kevésbé van időm, de írni szinte sose...
Bírd még ki, hamarosan jön a felhőtlen második trimeszter, és te leszel Lucuzzsal és Eclipsel a legboldogabb kismami a topicban!!!!! Kitartást!!!!!

Lucuzs,
millió gyógypuszi BOginak!!! Szegénykém, nagyon nem akar kikeveredni ebből a betegségből... kap vmilyen multivitamint???? Drukkolok nektek!!!

Monic,
te hogy a fenébe bírod energiával???? Le vagyok döbbenve, mennyit bírsz!!! Azért vigyázz ám magadra, még egy ideig nem várjuk itt Dávidkát!!! Növeszd csak még jó sokáig odabenn, s vigyázz magadra!!!!!!!!!!

Kiki,
hajrá lombik, hajrá lombik!!!!!!!!!! Ez most tuti sikerülni fog!!!!! Tényleg, ti nem kaptok kedvezményt????? Mikor mész uhura, kedden??? lassan frissítem a táblit, csak megvárom, hogy végre Rodit átrakhassam a kismamisba :wink: .
Hogy érzed magad???? Megértem a félelmed, én most szó szerint rettegek a májusitól, mert úgy érzem, hogy ripittyára török, ha nem sikerült... a kaális topicban most 3 lánynak nem sikerült, 4-6. beültire, és ez nagyon megrázott.... :cry: Api le is tíltott az olvasásáról :P . Igaza is van!!!! Nekünk most sikerülni fog és ez a lényeg!!!!

Rodi,
ciszta tényleg lehet csak a hormontól, nyugi, ha nem okoz gondot, szuperul fogod fel, nem is lesz gond vele!!!!

Bikfy,
hát, kitartás csajszi!!! El se hiszem, hogy mik vannak az eüben!!!!!!!!!!! ez hihetetlen, hogy nincs eredmény!!!!!!!! És nem az utolsó kis faluban laksz, hanem egy városban!!!!!!!!! Kiakasztó!!!! De remélem hogy azért megoldod a helyzetet és úgy meglöki a húsvéti nyuszi a szekeret, hogy akkorát ugrik előre, hogy nem győzől majd utána futni!!!!! :wink: :wink:

Babi,
remélem minden nehéz dolgot megcsináltál mert most egy ideig nem kell ilyenekkel terhelned magad!!! Jön a jól megérdemelt pihenés!!!!!!!!!! Nagyon drukkolok nektek, hogy ez most sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lucuzs, Monic,
ne haragudjatok, de nálatok most mikor lesz következő vizsálat??? :oops:
Lucuzs, ti holnap mentek Bogistól, ha jól emlékszem???? És utána??? Saját dokidhoz????

Rodi mami,
te a holnapi után mikor és hová mész???

Bifky,
neked mikor is lesz a clamidia vizsgálat a dokidnál???

Eclipse,
még te se vagy benne a tábliban.. TE mikor is mész kötelező uhura??? vagy egyéb vizsgálatra???

Csajok, inkább feldobok most egy táblit, hogy Eclipse és Agassi lássa, milyen adatok kellenek...
MÓDOSITANDÓ ADATOKAT PRIVIBEN KÉREM SZÉPEN!!!! KÖSZI
Vendég
 


Nati: De jó hogy jöttél! Már tényleg nagyon hiányoztunk. Máskor legalább csak egjavascript:emoticon(':wink:')y beköszönést írj, annak is örülünk!
De miért is kell a fogigátlót szedni?

Kép
babicsek
 
 


Miket írtam :oops: :lol: Szóval hiányoztál!

Kép
babicsek
 
 


Kép

Kép
Vendég
 


Babi,
köszi :P
azért kell szednem, mert lombik előtt leállítják a petefészek működését, hogy a stimutól jobban beinduljon :wink: . Csak mivel gond volt a tervezéssel, így most két hónapig kell szednem mert nem kezdhetünk áprilisban :shock:
Vendég
 


Hát én ma este a dokinál kötöttem ki, mert a kenetvétel eredményért kellett telefonálnom, és kiderült, hogy megint van bacim, úgyhogy receptet kellett íratnom, röpke 5 ezerért :? Most egy kicsit elkeseredtem, mert a mérlegre is ráálltam és egészséges étkezés ide vagy oda, megint 4 kg-mal több vagyok, és még 3 hónap van hátra, én nem akarom még 12-t hízni :cry:
Danikával összesen 13 kg-ot híztam, pedig össze-vissza zabáltam mindent. LEhet, hogy most is inkább ezt kellene tennem?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: