Új privát üzeneted érkezett!

Ja és Rodi: Oda kell menned UH-ra ahol az inszemet csinálták? Vagy az hogy megy ilyenkor?

Kép
babicsek
 
 


Igen, oda kell mennem uhura, amíg el nem engednek a klinikáról. Utána már a saját választott orvoshoz fogok járni, aki szintén a BMC-s dokinő lesz!

rodina74
 
 


Olyan mérges vagyok. Csináltam egy LH-t. Olyan halvány a csíkom. Nem erősödnie kéne? Nem érteeeem. :? :( Hát ha ebből sikerül babát csinálni, akkor nem is tudom mi lesz.

Luczus és Rodi: Amikor nektek volt az inszem, akkor aznap még megvolt a tüszőtök?

Kép
babicsek
 
 

 
 

Babicsek!

Amikor nekem csinálták az inszemet előtte meguhuztak, és már nem volt meg a tüszőm. Ne idegeskedj, biztos rendben lesz minden! Ha halvány az LH teszted, akkor szerintem azt jelenti, hogy a szervezetedben elindult az a folyamat, ami a tüsző megrepedéshez vezet. A szuri csak meggyorsítja, és azt teszi lehetővé, hogy mire megcsinálják az inszemet vagy megrepedt állapotban legyen, vagy még aznap repedjen meg-szerintem! Szóval szerintem nyugi, minden rendben lesz!

rodina74
 
 


Sziasztok,

Rodina,

fránya ciszta... :? De nagyon jól fogod fel és ha tényleg semmi gondot nem okoz akkor egyenlőre nem is kell törődni vele. Bónusz uh biztos nagyon jólesett, és rókacsaládnak is nagyon örülök, de azért remélem a hányingernél nem lesz rosszabb :lol:

Babicsek,

nyugodj meg, a tüszőrepi is növeli a tüszőket és biztos szépen ki is fakadnak amikorra kell.

Mi jól vagyunk, csak tegnap ki kellett vasalnom kb 1,5 méteres halmot, már nem nagyon volt mit felvennünk. :oops: A derekam teljesen kikészült tőle, eddig is fájt, de a mostani érzést a szülési fájdalomhoz tudnám hasonlítani...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek! Nekem sem volt már látható tüsző az inszemkor, egyik esetben sem.
Tegnap beadtad a tüszőrepit?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi lányok a bíztatást! Remélem igazatok lesz és minden rendben lesz. Olyan feszültség van bennem tegnaptól emiatt. Mintha belülről szét akarnék időnként robbanni.

Meg az idegesít leginkább, hogy nemnagyon érzem a szurkálást sem amit szoktam. :?

Luczus: Igen este beadtam a tüszőrepit. Bár majdnem lemaradtam róla. 8-kor kellett beadni én meg késtem vele 20 percet. :oops: De ez biztos nem jelent olyan problémát.

Nekem eddig mikor csinálták az inszemet, mindig ott volt még a tüsző is.

Megyek kertészkedek egy kicsit, az legalább eltereli a gondolataimat erről. Muszáj lefoglalnom magam valamivel. :)

Szép napot nektek!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Ne aggódj, minden rendben lesz!
Holnap hányra mész?

rodina74
 
 


Rodi: Én 10-re, apus meg 7.30-ra.

Úgy elfáradtam. Kertészkedtem, közben főztem, egy csomó gazt elégettünk. Jó büdös füstös is vagyok.

Monic: Példát vettem rólad és most én is vasalok. :) De már alig állok a lábamon. Muszáj volt leülnöm egy kicsit, így jöttem ide. :lol:

Többiek mit csináltok? Merre vagytok?

Kép
babicsek
 
 


GYorsan ma megcsináltam minden olyan nehezebb munkát, amit holnaptól már nem fogok. Vigyázni akarok magamra, bár gondolom, miutáb betették a kis utódjelölteket, őket, illetve a folyamatot nem zavarná. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Ja azt nem is mondtam, hogy Apust is jól lebaltáztam, mert képzeljétek el, ugye pénteken Pesten volt a tesójáéknál, és mit csináltak, elmentek "kocsmázni". Szóval ő is iszogatott, mert egyébként sosem szookott, mert ha van valami összejövetek, oda kocsival szoktunk menni és így sosincs lehetősége. Hát most volt a fene vigye el. Mondtam is neki, hogy inszem előtt 2 nappal pont ez kell a spermiumainak, hogy jól kiölje őket az alkohollal. Meg is húzta magát utána. :evil:

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Hát igen, az alkohol árt, de azért nem annyira. Egy-két sör belefér, attól még a spermiumok jók lesznek! Meglátod ebből a zaklatott hónapból jön majd a baba!

Hol vagytok többiek? Kezd leépülni ez a topik! Utáltok minket? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

rodina74
 
 


Gyertek elő többiek! Ne bújkáljatok!
Kép

Kép
babicsek
 
 


Ezt nézzétek meg, annyira édsek!

http://www.youtube.com/watch?v=76YWT5Wx ... re=related

Kép
babicsek
 
 



Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Hát a nevető ikrek édesek! Vagy 3x megnéztem egymás után. Milyen cukik!

Lányok!
Remélem, csak a jó idő miatt tüntetek így el!
Bikfy! NAti, Beze, Kiki, Lucuzs, Monic, Timeja, Bumi, Eclipse, Vius, Dy.... gyertek elő!

rodina74
 
 


Szép álmokat!

Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek! Akkor holnap drukk hegyek mennek! :lol:
Igaza van Rodinak, simán ez lesz a nyerő inszem, mi is egy tüszővel, először befuccsolt anyagleadással, inszem után hót betegen lettünk befutók! :lol: Hajrá! :lol:

Nálunk ma kókadozás volt, Bogi 6-kor felkelt... Délután meg női kosárlabda kupadöntőt néztünk a tv-ben: Pécs-Sopron, végül vesztettünk, de szerintem jó meccs volt.

Én lassan már sírok, Bogi tegnapra megint náthás lett, köhög és hőemelkedés, tegnap 37.0 ma már 37.4. :evil: Holnap nem megyek el tanácsadásra, elhalasztom, de a húsvét miatt akkor két héttel.

Kiki? Te hogy állsz?
Többiek????

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Gyorsan kép nincs idöm olvasni meg irni mert majd el alszok.
Kép apával Kép anyával Kép kis család

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Jaj, de szépek vagytok! Nagyon jók a képek! Darinka olyan édes! Nagyon szép kis családotok van!

Babicsek!
HOlnapra mega-giga drukk!

rodina74
 
 


Babicsek! Drukk mára!!! :D

Vius! Nagyon szépek vagytok!!!! :lol: :lol: :lol:

Hahóóóóóóó! Többiek???

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

4 hét után újra egy igazi "Eclipse-es" hétvégém volt... hát már nagyon hiányzott az biztos!

Jó hírek és rossz hírek is vannak...

Rossz hír: péntek este arra mentünk fel a hegyre, hogy feltörték a kunyhónkat, és elvittek egy csomó mindent :evil: :evil: :evil: :evil:
Ennek az alapvető oka az volt, hogy miattam 4 hete nem voltunk ott, és ugye az ilyen dolgok főleg az elhagyatott házaknál történnek... amikor mindig ott voltunk, és látták, hogy élet, nyüzsi van ott, akkor nem... de már 1 hónapja felé sem néztünk, ez másoknak is feltűnhetett... valószínűleg egy kis köcsög fiatalokból álló huligáncsoport volt az....

Egyik bemászott a tetőn, egy kis vékony, és belülről a kisbaltával leverte a zárat, és beengedte a többit.... ott partiztak, mert sztédobálták a sörös meg gagyi energiaitalos dobozaikat, felfalták a konzervjeinket, feléltek mindent, amit ott találtak - szörpöket, 2in1 kávét, teát... amit nem ettek meg, azt is elvitték, ld. mosogatószer, mosogatószivacs, műanyag terítő!!!!!! Meg ott volt 2 tesco gazdaságos hálózsák, amit csak arra használtunk, hogy magunk alá rakjuk, hogy kényelmesebb legyen, na, abból az egyiket elvitték, a másiknak szétkúrták a cipzárját, úgy már nem kellett, azt otthagyták... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Hát ne tudjátok meg, fél órán keresztül káromkodtam mint a kocsis.... :x :x :x :x

Jó hír: tegnap szenzációsan okos, taktikus versenyzéssel apa lett az első a futóversenyen!!!! Annyira nagy öröm, boldogság!!!!
Este ünnepeltünk, pezsgőztünk, ő Törley-vel, én kölyökpezsgővel :D Olyan büszke vagyok!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kár: kb. 15 000 Ft, plusz az idegbaj, na az a nagyobb....

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Babicsek!
Hiper mega drukkok mennek mára! Ne aggódj, ebből még tuti kisbaba lehet! :) Gyere utána, hogy minden rendben volt-e, hogy vagytok!

Rodi!
Ciszta?! Nem értem, hogy került az oda? :shock: De a lényeg, hogy nincs vele gond, és minden rendben van veled is, a babával is, és ez a fontos!! :) Jó lehetett újra látni a picit! :)

Vius!
Gyönyörű szép kislányotok van, és nagyon szép családi fotók készültek! Elmentetek egy hivatásos fotóshoz, vagy ti csináltátok a képeket? Nagyon jók!
Van már Darinkának étvágya? Kipróbáltad már a rizstejet? mit szólt Darinka?

Monic!
Örülök, hogy nem vagytok betegek! Sajnálom a derekad, vigyázz magadra. Sikerül pihenni? REmélem, hamar elmúlik!
Ha már fotózol, csinálnál nekünk egy képet a pocidról is? Biztos szépen növöget! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.03.29 15:49-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Sajnálom, nagyon bosszantó tud lenni, mikor az ember értékeit elviszik, tönkre teszik! Én is jártam már így, nagyon rossz érzés!
Párodnak gratulálok nagyon! Jó, hogy félre tudta tenni a bosszúságot, és tudott koncentrálni a futásra! Nagyon ügyes! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Mi újság veletek, hogy vagytok? Nagyon régen hallottunk rólad! Remélem, már nem a betegség viszi el az energiád, hanem a jó időben sokat vagytok kint Lexivel, azért nem tudsz jönni... Vagy esetleg nem teszteltél mostanság egy titkos-pozitívat? :wink: Ha jól számolom, mostanában kell megjönnie, vagy nem megjönnie neked is! Légyszi, jelentkezz!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, melózok. Ma van 1.cn, így be is jelentkeztem ápr.19-re a Kaáliba. Addig meg remélem elmúlik a cisztám.
A héten még mindig rengeteg a melóm, de pénteken elutazunk egy hosszú hétvégére Síkfőkútra pihizni. Remélem szép idő lesz.

Eclipse!
Sajnálom a házfeltörést.

Rodi!
Hát ha nem kavar be a ciszta akkor semmi baj.

Babicsek!
Nem lesz ott semmi gond!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyos tőletek, hogy hiányoltatok, nagyon jólesett.
Férjem még mindig rosszul van, betegebb, mint én voltam, tündérke és én nagyjából meggyógyultunk, ő köhög még elég csúnyán, és folyik az orra, nekem már csak sűrű váladék jön.

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, illetve gyógypuszikat azoknak, akik küldtek. Szombaton megtörtént az első komolyabb balesetünk, tündérke elesett, a fejét az ajtófélfa szélébe verte, felsírt, de olyan szinten, hogy nem vett levegőt, fennakadtak a szemei és elájult. Ezt a látványt az esetleges ellenségemnek se kívánnám, borzalmas volt. Hamar magához tért, utána a páromon kijött az ijedtség, azt hittem, szívrohama van. :( Elvittük ügyeletre, beutalták a kórházba, 1 éjszakát bent fogtak minket agyrázkódás gyanújával, 2x mértek vérnyomást. Szegényke iszonyúan köhögött a meleg miatt, alig aludtunk valamit. Szerencsére hazaengedtek ebéd után, ma vittük vissza koponya röntgenre, de az is negatív.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, gratulálok, nagyon örülök!!! :D

Babi, mega drukk mára!!!

Eclispe, sajnálom. :( Párodnak gratulálok!

Kiki drága, 3. cn-en vagyok, most jól kipucolódok, aztán ügyeskedünk. :wink:

Lucuzs, Boginak jobbulást!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki drága, nagyon figyelmes vagy, köszönjük. Igen, 20-án volt a tündérkénk életének 2. névnapja. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bumi!
Április 19-én mi lesz a Kaaliban, vizsgálatod lesz, vagy akkor beszélitek meg, hogy hogyan tovább, mikor lehet a következő lombik?

Beze!
De jó hogy jöttél. Hú, nagyon sajnálom a balesetet, még olvasni is szörnyű, rossz lehetett átélni. Örülök, hogy végül nem lett komolyabb baja Lexikének, de megértem, hogy nagyon megijedtetek! És jó, hogy elmentetek vele a kórházba, hogy megnyugodhassatok, hogy tényleg nincs nagy gond.
Férjednek gyógyulást!
És aztán itt az április, a Ti hónapotok!!! Mindent bele, drukkolok, hogy sikerüljön!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Nekem ma jött meg, idén utoljára! ;)
Sajnos a torkom péntek óta érzem, így próbálok mézet enni, torokfertőtlenítőt szedni, kamillateát inni, meg vettem be gyógyszert is, amíg még lehet, hogy ne hatalmaskodjon el rajtam a betegség, egyelőre kétesélyes, de bízom benne, hogy most én nyerek, és nem betegszek le!
Holnap kezdem a szurikat.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Megjöttem. :)

Beze: Jézusom. Miket csinál az a csöppség! :shock: NAgyon megijedhettetek. Még a hideg is futkos a hátamon.

Kiki, beze: Akkor az április a ti hónapotok lesz, meg lehet hogy az enyém, ha most ne fog sikerülni.

Bui: Szorítok hogy tűnjön el a ciszta, és kezdhessetek!

Eclipse: Apusodnak gratulálok! Hát jól megjártátok ti is ezzel a betöréssel. Nálunk nyáron volt ez, hogy betörtek hozzánk. Nem hittem a szememnek. De remélem lebuknak akik ezt tették.

Rólam annyit, hogy megvolt az inszem 10.30 körül. Hazajöttünk,azóta most keltem fel. :) Szóval a tüsző még ott volt 21 mm-es, a méhnyálkahártya pedig 9,7 mm. Szerdától dugdosok 2-szer 2 Utrogestant. Legközelebb április 13-án megyek vérvételre. 11-én kellett volna, de akkor nem tudok eljönni a munkahelyyről. Úgyhogy így szóltam, hogy 13-legyen, de akkor még nem is tuddtam, hogy 13-ra fog esni. Mikor mondta az orvos majd leestem a székről. Hogy pont 13. Remélem szerencsét hoz. :)

Ugyhogy naagyon várom, hogy megreepedjen végre, minél hamarabb. A sspermiuoknak 48 órája van. Jaa és apusnak azt mondták hogy átlagos lett aaz eredény. Ha jól értettem 18 millióan kerültek hozzám. :D

Kép
babicsek
 
 


Kiki: Bizony vigyázz nehogy lebetegedj és írj hogy hogy megy a szurizáss! Jobbulást!

Kép
babicsek
 
 


Bui = Bumi

Az m betűt nem akarja írni ez a vacak laptop. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Jaj, de jó! Szuperek vagytok! Drukkolok, hogy repedjen a tüsző! Ne gondolkozz a következő ciklusban, ennek most sikerülnie kell!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
Jól emlékszem, hogy holnap kell menned a Kaáliba? Drukkolok neked, hogy minél hamarabb kezdhessetek ti is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Nagyon sajnálom ami történt veletek! Sajnos nagyon sok ilyen van, bár titeket ez nem vigasztal! Gondolom a fájdalomra gyógyír volt, hogy apa ilyen ügyes volt, és nyert! Neked, hogy esett a hosszú séta?

Beze!
Jaj, annyira sajnálom! Szegény kis Lexike! Borzalmas lehetett, nem is tudom, hogy az ilyet, hogy lehet megbolondulás nélkül túlélni! Strapabíró kislány, és szerencse, hogy nincs semmi baja! Hát, a szívem szakad meg így értetek, de a lényeg, hogy nincs nagyobb baj! Sok-sok gyógypuszi Lexike buksijára!
Hajrá április!

Kiki!
Nagyon jó a hozzáállásod! Igyál hársfateát, az nagyon jó rá!
Hajrá szurik!!!!! Drukkolunk! Mikor mész tüsző kukucsra?

Babicsek!
A tüsződ szép nagy, az is és a mnyh-d is nagyon bíztató. Holnap dolgozatok rá. Sőt mi mindig még 4-5 napot rádolgoztunk. Tudod, biztos, ami biztos! Szóval minden esély meg van a sikerre. Egyébként egy tüszőrepit kaptál?

Natikám!
Holnapra mennek a drukkok! Majd jelentkezz és számolj be, hogy mi történt!

Lányok csináltam jó kis tejfölös karalábélevest és sztrapacskát! Isteni lett! Ti mit főztetek? Ötletek kellenek holnaputánra!

rodina74
 
 


Rodi: Csak 1 tüszőrepit kaptam. Nemtudom mi legyen, apus már ma ráakar dolgozni. :) A doki azt mondta holnap. De lehet hogy már ma is megpróbálkozunk. Bár időnként szurkál a hasam.
Hmmmm a karalábéleves fini lehet, meg a sztrapacska is. Túróval csináltad?

Beze: Tényleg. Lett nyoma a balesetnek a kis buksiján Lexikének?

Én ma nem főztem. Apósom hozott paprikás krumplit.

Marciék ma kezdték az úszást az oviba. Úgy izgultam mi lesz, de jó élményekkel jött haza. Most két hétig minden nap viszik őket. Szárítom a cuccát holnapra. Remélem megszárad.
Ja az alsó gatyáját nem találta és egy szál pöcire húzta fel a farmerját. :lol: :lol: Aztán ovónéni ügyes volt ő megtalálta és segített neki. :)

Kép
babicsek
 
 


Hali Lányok!!


Bocsi de nem tudok olvasni csak életjelet adni mert ma Darinka extra sírós se kézben se babakocsiban se lent se ágyban sehol nem marad el.

Bikfy mi van veled nem voltál mostanában!!!?????

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek!

Igen túróval csinálom, fele juhtúró, fele tehéntúró. Nekem csak juhtúróval nagyon intenzív az íze, ezért keverem.

Bikfykém!
Tényleg nagyon régen voltál! Remélem nincs baj!

Natikám!
Te is hiányzol ám nagyon, gyere, ha tudsz!

rodina74
 
 


Lányok, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Azért megfordult a fejemben, ha 1 gyerekre nem tudok vigyázni, mert ott álltam előtte, amikor történt, mit csinálok majd kettővel? :(

Babi, egy kis púpja volt, de már nem látszik semmi! Szerintem a munkával ráértek holnapig, de ti tudjátok! :wink: Tudod, Lexihez is elég volt 1 tüsző. :D

Rodi, hogy vagy?

Bikfy, Nati, miért nem jöttök :?: :?: :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Köszi ma jobban vagyok. Van egy két dolog amivel küszködök. Tegnap nagyon hiányingeres napom volt. Néha enni sem bírok, pedig kell már az Ir miatt is. Aztán nem bírok inni sem, a víztől, teáktól már rosszul vagyok. MA hozott a párom szénsavas gömbért, az most jó. Aludni sem nagyon tudok, éjszaka is inkább forgolódok, és félig ülve alszom, mert hányingerem van. De nem panaszkodom, mert alig vártam már, hogy érezzem ezt. Ha szarul vagyok, mindig erre gondolok.

Neked sikerült elapasztani a tejedet? Aránylag könnyen ment?

rodina74
 
 


Beze!
Vannak olyan balesetek, amikkel nem tud mit kezdeni az ember. Szóval ne okold magad, nincs értelme. Kettő gyerekkel is pont ugyan ilyen ügyesen megoldod a dolgokat, mint Lexivel. Szóval ne aggódj előre, minden rendben lesz! Remélem az április a ti hónapotok is lesz!

rodina74
 
 


Jó reggelt! Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Nem jöttem mostanában, mert én mindig csak este felé jutok géphez, addigra ti meg már nem vagytok sehol. Akkor én írok 8-10 hozzászólást, vagyis magamban beszélgetek. Ennek meg semmi értelme. Na meg aztán nem is tudok mit írni. Nem tudom, hogy lesz tovább, 1 lépés előre 3 hátra. A jól kitervelt rendszerem összeomlani látszik, ettől kiborultam idegileg, nyilván nem véletlenül lettem ekcémás.
Mivel nem lesz véreredményem április 28-ig, nem mehetek Mens-be, nem is tudom, mit, hogyan tovább.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Nagyon lehangoltnak tűnsz. Elhiszem hogy elkeserít ez a tehetetlenség. Nincs valami másik út, amin elindulhatnátok addig? Biztos van, csak meg kell találni.

Mostanában nagyon kihalt a topik. Mindenki el van foglalva.
De azért gyere és írjál. Én mindenképpen naponta legalább 1-szer olvasgatok. :wink:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Rodi, max. a 14. hét után már jól fogod érezni magad, addig is kitartást! :wink:
Köszi, igen, teljesen elapadt, a csomóim is eltűntek, csak olyan lapos vagyok, mint az alföld. :? Bár sose voltam Pamela Anderson, de ez már gáz...

A drukkokat köszönöm, api egyelőre dögrováson van, remélem, húsvétra meggyógyul. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Most 2 gyerekem van. :roll:

Bikfy, ne add fel, igenis lesz babcid, tudod, 2011-ben születik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Sajnálom, hogy egyre messzebb kerülsz a megoldásoktól. Ez annyira abszurd így. Főleg, hogy nem derült ki előre, tehát elmentél a vérvételekre, és már nem tudod pótolni a mens-es időpontodig. Próbáltad hívni a mens-et, hogy tudnak-e adni egy új időpontot kb. egy, másfél hónappal későbbre? Hátha megértik, hogy saját hibádon kívül nem lesz eredmény mostanra. Akkor meg fizetősen megcsináltatod, és tudod vinni.
Megértem, hogy magad alatt vagy, de tudod össze kell szedni magad, mert előre nem megy magától a szekér csak visszafelé. Lehet, ha próbálod lökni előre, vissza-visszacsúszik néha hátrább, mint ahonnan indultál, de ha nem tolod tovább felfelé, magától sajnos nem megy. REmélem nem haragszol, hogy ezeket leírtam, de már annyiszor lökdöstél vissza minket a küzdésbe, hogy úgy éreztem, most neked is erre van szükséged! :oops:
Nekem is van olyan, mikor délután én írok minden második hozzászólást, vagy csak én írok többet is egymás után, de inkább bevállalom ezt, mint hogy ne írjak semmit, és akkor kimaradok a vérkeringésből. Illetve tartok attól, hogy többen is benézünk (pl. délután), csak látjuk, hogy nem ír senki, és így mi sem írunk, pedig akár ketten, hárman is lennénk. Szóval ha van egy kis időd, kedved, mindenképpen írj, és hátha épp jár erre valaki, aki csak arra vár, hogy írj!
Bikfy! Nagyon hiányzol, kérlek gyere! Írd ki magadból a bánatod!

Beze!
Gondolom, nem a gyerekek számával van baj, mert kettő jó lenne, hanem hogy nincs hozzá egy felnőtt társ, most, hogy beteg lett! ;) Kitartást, és figyeld meg, lassan beköltözik kistesó, és két valódi gyermeked lesz!!! A lapos cicit sajnálom, és átérzem. Ősszel adtam le 5 kilót, és látványosan összement a cicim, erre én nem voltam felkészülve... Úgyhogy ezért is nagyon várom már a terhességet, mert attól állítólag kikerekedik! ;) Kismamik, igaz ez? :)

Babicsek!
Hogy érzed magad? Te is dolgozol most, jól emlékszem?

Rodi!
SAjnálom a kemény hányingert! REmélem javul lassan a helyzet. Jó, hogy sikerült olyan alvó poziciót találni, ami jobb valamivel!

Nati!
Merre jársz? Mi van veled? Ma voltál a Kaaliban, jól emlékszem? Gyere, mesélj!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: