Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:


úgy sajnálom :(:( ha holnap sem jön meg, a görcs meg megmarad, menj el dokihoz, mert sajnos ez jelenthet nagyon nem jót is. De az is lehet, hogy most a csúszás miatt csak erősebben fog megjönni és nincs más gond. Kitartás és jelentkezz hogy hogyan vagy.
bikbok
 
 


Littlebiscuit nagyon sajnallak,de ha holnap megjon akkor ennyivel kesobb lett volna a peteeresed?Vagy te rosszabbra gondolsz? :cry: Viszont ha nem jon meg,lehet tesztelned kellene egyet.

mimkosz
Budapest
 
 


Littleb!

én is így voltam vele, hogy legalább jöjjön meg, mert a pecsételgetés és görcsölgetés olyan bizonytalanná teszi az embert. 

Én is nagyon sajnállak.  

Még nem mondom, hogy nálad is vége, hiszen amíg nem jön meg, addig a remény él bennünk. Bízzunk még! 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

Litleb.: nagyon sajnálom!!
Caroline: nagyon sajnálom!!

Ma ilyen sajnálkozós nap volt :-( .

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sajnálatos dolgok ezek, de ahogy nekem mondtátok, új ciklus új remény. Szorítok és remélem azért a legjobbakat!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jó reggelt! Littlebiscuit hogy vagy? Remélem elmúltak a görcsök és mensi sincs!

Nekem ma reggelre mensis görcsölés van és mindjárt meg jön érzés. Még sosem tapasztaltam ilyet ciklus közepén. Lehet a cickafark teától?

Többiek hogy vannak?

16.cn
marmotka
 
 


Jó reggelt!
Én jól,most vagyok a 4cn.
Most kicsit görcsölök én is ,bár vérzés már nincs.
Szedem a barátcserjet,iszom reggel-este a cickafark teát.
Ez a görcsölés nekem a palástfűtől volt amúgy.
Littlebiscuit majd adj hírt magadról!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Szió, mibôl gondolod h a barátcserjétôl görcsöltél? Most nekem mensi után volt kicsit görcsölôs nálam, ami nemszokott ilyen erôs és ilyen hosszan tartani. :( Lehet nálam is a palástfû okozta ezt?

Littlebiscuit, majd jelentkezz! :) Veled vagyunk!!!

8cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Nem a barátcserjére írtam,hogy görcsöltem tőle hanem a palástfűre.
A barátcserjével semmi bajom. :)
A kis görcsölés szerintem a mensi maradéka.Most lett is egy kis vérfoltom.
Mondjuk az este nagyon jó volt :-D
Így csak 2,5 órát aludtam,úgyhogy hőt se mértem.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Èn nem tapasztaltam görcsölèst a teàktól, szóval èrdemes vizsgálódni, hátha màs okozza. ;-)
Èn ma reggel teszteltem egy negatív LH jóstesztet, ez a tegnapi "siker" után kissè lelombozott, de kèrlek mondjátok, hogy ez mèg nem jelenti biztosan azt, hogy nincs baba. Vagy már pozinak kellett volna lennie, ha van esèly? Szerencsère a következô 3 napban sokat kell dolgoznom, szóval nem lesz annyi idôm agyalni, ès a sosrdöntô napokat is könnyebben ki tudom vàrni :-)
A hôm (nem mèregettem a hónap elsô felèben) szerintem mèg lehet jó is.

10 dpo
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:Hát, azóta elmúlt, csak reggel volt nagyon rossz. Elvileg holnap van peteérés, talán attól volt. Tegnap este jobb oldalon fájt, ami eddig még sosem volt, mindig csak a bal oldal. Remélem ez jó jel :) Próbáld meg elterelni a figyelmedet ebben a néhány napban! A jóstesztelést sem kell készpénznek venni, ne aggódj!
marmotka
 
 


Sziasztok lányok!
Cukik vagytok mindenki, izgatottan érdeklődtök. Hát ma elkezdődött az új ciklus.
Tegnap mivel este programunk volt (már annyira fáradt vagyok 3 este zsinórban  ), szóval feltettem egy tampont mert nem akartam hogy egyszer csak elöntsön a vérár. Amikor levettem (bocsi csajok nem túl guszta) de fekete volt :(. Aztán ma reggel már jött a vérzés illetve egy olyan darab csomót találtam a papiron hogy csak néztem vagy egy percig.. Abszolut lehetséges hogy elkezdődött valami és ezért a késés meg ez a furcsa menzesz. A barnázás is előtte annyira semmi se volt ahhoz képest ami egy normál ciklusomban van.
Már nem vagyok letörve amúgy. Visszaemlékezem a szavaimra, jobb mert a vitaminkúránk már most tényleg eléri majd a csúcsát páromnál is.
Tegnap amúgy beszéltünk róla és azt mondta párom hogy ha esetleg a következő hónap nem lenne sikeres még mindig akkor ő benne van hogy elmenjünk asszisztált megtermékenyitésre - csak azt mondja itt Olaszországban hoztak egy törvényt miszerint nem választhatják ki a jó minőségű spermiumot meg petesejtet... Hanem véletlenszerűen csinálják ami nyilván nem mindig hoz jó eredményt ha pl a kiskatonák minőségével van baj.
Még egy kicsit vacillálok mit csináljak ebben az új ciklusban. Mérjek hőt? Nade a költői kérdés, hol - ugyanis ma reggel még mindig 37,3 volt a hőm hüvelyben hónaljban 36,7. Akkor vajon, amikor hónaljban 37,1 volt hüvelyben majdnem 38? furi ez nekem..
De legalább egy jóóó kis kikapcsolódód hosszúhétvégére (márc 15 miatt) esik majd a peteérés ez tökjó :) És a Nyilas jó jegy :)
Hajrá lányok nektek is!!

1 cn

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon sajnálom, hogy megjött, de jó olvasni, hogy ilyen pozitív vagy! :-)
A hô kèrdèsben nekem az a vèlemènyem, hogy nem a hô tènyleges èrtèke, hanem a egymàshoz voszonyítható hôèrtèkek a fontosak, azaz hogy csökken, nô, stagnál, ès a tized fokok. Azaz szerintem az a lènyeg, hogy lehetôleg azonos idôben, ugyanott, ugyanazzal a hômèrôvel. Egyèbkènt a hüvelyit ajànljàk leginkább.
Az asszisztált megtermèkenyítèssel rengeteg nem kívànt dolog jár, bomba hormonok, mellèkhatások, stb. Most vagytok velünk egy idôben. Termèkenyek vagytok, csak valamièrt nem tapad meg. Csak had javasoljam, hogy nèzzetek elôbb jól utána annak mi okozhatja, hogy nem tapad meg, mert 1 èv próbálkozás elôtt nem is javasolják az orvosi beavatkozást. Ne adjátok fel, jók vagytok együtt, ès ne tedd ki magad idô elôtt olyasminek amire lehet más megoldás. Az egyik barátnôm 1,5 èv sikertelensèg utàn fordult orvoshoz, ès kèrtek beavatkozást, sajnos sok nehèzsèggel jár. Persze nem ismerem mennyire jártátok már körbe a tèmát, èn csak arra az esetre èrtem ezt, ha mèg van opció másra, ès a doki nem javasolja egyèrtelmûen a beavatkozást. Kitartás!
mrshope
Budapest
 
 


@littlebiscuit:


NAgyon hülyén hangik, de próbálj meg a lehető legkevesebbet gondolni a babára, és együtlét elött, beszéld meg magaddal, hogy ez csak a testi örömről szól. Ha sikerül, már fél siker, próbáljátok meg, a 7-8. naptól minden 3 napban egyszer együtt lenni ovu elött, és után pár napig két naponta. Tudom, én könnyen járok vissza okoskodni, de nekünk anno ez segített. Síkosítással,hogy álltok? használtok valamit? Én a helyedben, most mindent abbahagynék, egy hónapig sem hőmérés, sem lh teszt semmi, csak szeretkezés. Többieknek is drukkolok nagyon!

szandra0408
 
 


@littlebiscuit@caroline4:


sajnálom, hogy megjött, pedig nagyon jó érzésem volt veletek kapcsolatban.
de fel a fejjel, új hónap, új remények!! :)

bunny88
 
 


@szandra0408:


littlebiscuit Szandranak nagyon igaza van, adjatok magatoknak egy laza hónapot. Aztán vizsgálják meg a Párodat szépen, semmibe mem telik, de fontos. Amúgy a lombik vagy az inszem ma már nem olyan hormon löket, ahogy írták, volt benne részem, semmi mellékhatása nincs. Mi most pl májusig magunk próbálkozunk újra, mert a vitaminok nagyon bejönnek, de ja mégsem sikerül akkor júniusban megyünk a fagyi babákért. Szóval ha erre kerül a sor, no para, de még nem tartasz ott.
Mi nem vártunk egy évet, 5 hónap után mentünk el.
bikbok
 
 


ja és 13 cn. 
bunny88
 
 


Mr Sophie, igen tudom és mondtam is páromnak hogy szerintem nem kell ez nekünk. Csak gondolom ki akarta fejezni hogy ő mindenre kész és elszánt és ne legyek szomorú mert jönni fog.
Csak nehéz.. mikor arra gondolok hogy ha szeptemberben amikor kezdtük összehozzuk akkor már most adom le  a munkát és kezdődik az utolsó trimeszter. Ehelyett épp vérzek :(

Szandra, a te tanácsod viszont tetszik. Pont azért mert egy kicsit most besokalltam főleg az elmúlt egy hétben. Az izgalmak, hogy jujj jön a progeszteron eremény, jajj nem barnázok ó mégis - a jelek figyelése nameg a hőmérőzés. Szuper dolog amugy jó volt kipróbálni de nem hiszem hogy olyan nagy szükségem lenne rá. Tudom hogy 16. nap tájt ovulálok szoktam érezni. Max arra jó hogy elcsipjük az előző napot amikor leesik a hő mert sokszor az ovuláció napja ha pl reggel szabadul ki a pete és este van szex már késő azaz lehet összejön csak aztán problémákba ütközik a fejlődés (Czeizel irt erről hogy előregedett petesejt már nem olyan életképes).
Szóval nem tudom. Szeretnék is tutira menni mostmár de talán ez a túlzott izgalom amivel felvértezzük a baba dolgot, nem használ.. Szóval azt hiszem kicsit elengedem ezt tényleg, köszi Szandra!


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Sajnálom, de tetszik a hozzáállásod! Párod volt már vizsgálaton? Lehet, hogy nem ártana megnézetni, mert akkor is előfordulhat megtermékenyülés, de a beágyazódás nem, hogyha nála van gond. Most olvastam egy cikket, amiben ez volt "Az ismétlődő vetélés (más szóval szokványos vagy visszatérő vetélés, szaknyelven habituális abortusz, rövidítve HABAB) az a jelenség, amikor két vagy három egymást követő várandósság megszakad. A baba megfogan, de 6-hónapos kora előtt elvesztjük.
Ezt legtöbbször cikluszavarok, fertőzések, nőgyógyászati vagy genetikai rendellenességek, illetve immunológiai összeférhetetlenség váltja ki (a felsorolás sorrendje szerinti gyakoriságban)."
Itt is első körben a férfi vizsgálatával kezdik.
Én ma voltam laboron, szerdán mehetek az eredményért és közben páromnak is el kéne mennie vizsgálatra.
 

marmotka
 
 


@littlebiscuit:
Szia! Nagyon sajnálom h megint ez van. Nem tudom Olaszban hogy van, de itt Magyarországon addig nem csinálnak inszeminálást míg minden eredmény meg nincs. Első a férfi, utána a nő. De már olvashattad, mert mindent leírtam ami eddig velem történt.....2 vetélés azért nem jelenthet jót,és a szerencsének ehhez nem sok köze lehet.....ez borzasztó érzés, h minden hónap reménykedéssel telik el....már alig várom a szerdát, akkor már megint egy lépéssel előrébb lehetek, vagy hátrébb, de valami biztosat már tudni fogok......ez azért már jobb érzés....szerintem lássatok neki,úgy sajnállak
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon sajnallak,pedig annyira buztato voltal!Es hatalmas ero van benned!Igazuk van a lanyoknak,hogy probald meg elengedni a temat,de az is igaz,hogy en hiaba mondtam magamnak...nem voltam ra kepes!A baratcserjet nem szeretned kiprobalni?Viszont ha innem visszaszamolsz 14-et akkor hanyadik napra esett az ovud?Mert lehet nem.akkpr volt amikor gondoltad.Es tudom h egyszer leesett a hod de elotte volt 36,9 is,viszont ugye honaljban merted.En ugy tudom hogy a honaljban mert ho nem tul.megbizhato.A huvelyben mert pedig mindog a legmagasabbat erteket mutatja.En nyelv alatt a szamban mertem a hot!Probald meg ott szerintem te is!A nagyobb darab pedig lehetett valoszinuleg nyalkahartya is,csak mivel gorcsosen jLehet parodnak kellene egy kivizsgalas esetleg,mert hiszem,hogy rogton a megtermekenyites kellene nektel!Viszont ha ez rendes mensi volt,az legalabb jo hir,hogy nincsen olyan sok nap barnazas elotte,a hod meg ugye esett negy tized fokot,mivel egesz honapvan honaljban merted,igy ezt kell figyelned.De ha mar ma megmerted huvelyben is szerintem folytasd ott ebben a honapban.

mimkosz
Budapest
 
 


Na elkuldte a telefon elobb.Szoval a nagyobb darab lehetett valoszinuleg nyalkahartya.Csak mivel nehezebben jott meg ezert nehezebben valt le ez a darab es ezert volt a gorcsoles is.Nekem is ugyanilyen fekete volt amikor egy hettel kesobb volt ovum,es igy kesett egy hetet a mensim,es nagyobb darabok voltak.Akkor olvastam!

mimkosz
Budapest
 
 


Csajok, továbbra is tanácstalan vagyok, 43. nap, és se vérzés, se pozitív teszt, volt már valaki hasonló helyzetben? Jövöhéten elmegyek dokihoz, hogy nézze meg hogy mi van. A barátcserjét én abba hagytam, mert azt mondta a doki hogyha elkezdnk próbálkozni szépen lassan hagyjam el..., így 3 hónap szedés után abbahagytam. Most inofolicot iszok. Valakinek hasonló tapasztalat?

Kép
szakerto
 
 


@littlebiscuit:


Azt elfelejtettem, hogy a nagyobb darabok távozása, még ha ez nagyon idiótán hangzik is tisztulást jelentenek!!! Mielött teherbe estem előző hónapban nem volt pé-m, de úgy véreztem, mint a vágott malac!

szandra0408
 
 


Köszi lányok!

Mimkosz 11 napja volt az a leesés és nem hiszem hogy akkor lett volna az ovum. Ez az ösztrogénes leesés. Az ovumat most éreztem annyira profin mint az előző hónapban de nagyjából igen legalábbis azt hogy pár napig feszegette mire kiszabadult. Talán túlérett mire kiszabadult lehet ez volt a gond.

Marmotka a korai vetélésekről én már könyvet irhatnék azt hiszem annyit olvastam utána. Annyi de annyi oka lehet és állati nehéz megmondani főleg ezeknél a koraiaknél ahol nincs szövet amit vizsgálhatnának.
De próbálom nem túl drasztikusan felfogni.
Az első novemberben egy betegen kierőltetett együttlétből lett gyakorlatilag ha várok 5 napot a teszteléssel és nem rögtön a nem vártkor tesztelek akkor ki se derül. Egy halványka pozitiv tesztem volt semmi más.
A decemberinél is párom beteg volt szinte ugyanez történt, mondjuk az már hosszabb volt, 2 hét telt el a nem várt és a vérzés megindulása közt. Lehet már ott is eleve problémásan indultunk a betegség miatt. De gyanakszom nagyon arra hogy a karácsony előtti hazaút izgalmai a repülés és egyebek okozták a bajt.

Egyénileg a genetikai oldal okés a kromoszómamappánk jó. De ez még nem garancia arra hogy amikor a pete meg a spermium egyesül, nem alakulnak ki gubancok - sőt a legtöbb esetben ez törénik. Vagy, ha nem ott akkor a sejtosztódáskor. Valami ilyesmire tippelek én hogy ez van nálunk.

A peteéréesem, hormonjaim szerveim rendben. Cisztáim nincsenek a méhnyálkahártyám egyszer a 10 nap körül nézték tökéletes volt, petefészkekben növekvő tüszők. Progeszteron mint kiderült abszolut nem alacsony.
A másik viszont a D vitamin hiány, bizonyitottan a meddő nők nagy-nagy hányada D vitamin hiányban szenved. Nemeg februárban mindenki. Már szedem nagy dózisban (túladagolni úgysem lehet..)

Amit még nem vizsgáltak az a Leiden és ahhoz hasonló dolgok amik a véralvadással vannak kapcsolatban. Túl sűrű a vér meg alvad és ezért hal el a magzat. De gyanitom, hogy ez egy picivel később okozza a problémát tehát nem hinném.

Én még mindig hiszek benne hogy nincsen semmi veszélyes gond velünk. Talán csak tényleg el kell szakadnom a témától teljesen mert stresszt okoz. Talán csatlakozom Babyfever és Ecsibe 'vegyük vissza lazára' táborához..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Czeizel
 A tüszőrepedés, vagyis ovuláció időpontjának ismerete három szempontból hasznosítható. Megadható a fogamzás optimális időpontja, vagyis a tüszőrepedés előtti nap, ezáltal pedig kivédhető a túlérett pete esetleges ártalmassága. A pete élettartama mintegy 24 óra, de a 20. óra után már bizonyos öregedési jelek észlelhetők benne. Amennyiben ilyen túlérett petét termékenyít meg az ondósejt, állítólag nagyobb az esély az osztódási zavarra (emiatt például a Down-szindrómára), a magzatkezdemény lassabban vándorol a petevezetékben, ezért gyakoribb lehet a méhen kívüli terhesség, és nem jól ágyazódik be a méhbe, ami pedig gyakoribb spontán vetéléssel járhat.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Egyrészt csökkenthető bizonyos veleszületett rendellenességek és magzatvesztések előfordulása. A tüszőrepedés napjának ugyanis a vége fogamzás szempontjából veszélyesebbnek látszik. A magyarázat egyszerű. Miután a pete kikerül a petefészekből, tápanyagellátás nélkül marad a petevezetékben. A 24 óráig életképes pete nagyon érzékeny a tápanyaghiányra (kb. 20 óra elteltével már mikroszkóp alatt is észlelhető elfajulásos jelenségek figyelhetők meg a „túlérett“ petében), és a tüszőrepedést követő 36. óráig el is pusztul. Ha a túlérett pete termékenyül meg, akkor gyakoribbak az osztódási zavarok. Az ondósejt behatolása után történik ugyanis a petében a számcsökkentő osztódás befejeződése, majd hamarosan megkezdődik a megtermékenyített pete, azaz a magzatkezdemény osztódása, az úgynevezett barázdálódás. A pete túlérettsége leginkább ezeknek az osztódásoknak a zavarában nyilvánul meg. Épp ezért elsősorban a kromoszóma-rendellenességek gyakoribbak, ez pl. a Down-kórnak az oka.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


És hát sajnos ez van.. A kor (párom idén 46 lesz  ).
Sokféle adat él hogy az elindult terhességek hány százaléka végződik vetéléssel 25%, 1/3 ilyesmiket olvasni.. És még ha az esély 3x-os.... mert a korral a DNS károsodik.
http://www.informed.hu/eletmod/terhesse ... 79285.html

De, ez a vigasz cikk. A vitminokkal mindez javitható!
http://www.origo.hu/egeszseg/20131210-a ... zesre.html

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


hát igen, sajnos pont ezért nem érdemes sokáig várakozni, mert más az ha mindenki 30 alatti. De a lényeg az lenne, hogy ne stresszelj, vedd elő a jó kis littlebiscuit bizakodós hozzáállást, és minden okés lesz. Megérzed Te mit kell tenni.
bikbok
 
 


Igen Bikbok, abszolut :) Elsősorban most lazitani. Meg kialudni magam nagyon rosszul és keveset aludtam a napokban..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!


@littlebiscuit:, @caroline4: Sajnálom hogy megjött nektek, de talán ez az új hónap sokkal de sokkal sikeresebb lesz.

Nem tudom, hogy nekem mi van ezzel a ciklusommal eléggé lent van a hőm az előző ciklusaimhoz képest. Mondjuk a ciklusom elején sikeresen eltörtem a lázmérőmet (digitális), de sikerült megragasztanom és szépen mért, de úgy gondoltam veszek egy hagyományosat és azzal folytatom, de valahogy eléggé furcsa hogy 36,4-nél magasabbat még nem mértem. Minden nap ugyan abban az időpontban mérem és ugyan ott szájban, nyelv alatt 5 percig vagy tovább.

Ez a mostani ciklusom:
http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 04000_.png



Ez pedig az előző ciklusom:
http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 04000_.png

Következő ciklustól már mi is próbálkozunk már vettem cickafark teát és kedden megyek a palástfű teáért. A vitaminokat is elkezdtük szedni, hogy azzal se legyen próbléma. Nagyon remélem hogy nem fogok rágörcsölni a témára úgy mint ősszel. (Bár szerintem lehetetlen lesz) Talán az segíteni fog hogy közben szervezzük az esküvőt és az egy kicsit eltereli majd a gondolataimat. :)

Kitartást csajok midenkinek meglesz az a két csíkos tesztje csak ki kell várni. Ahogy a nőgyógyászom mondja türelem babát terem. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Bocsi elfelejtettem odaírni hogy hányadik ciklusnapon vagyok! :)

15 CN

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus:
Jó egy kis gondolatelterelés,én is próbálom lazán felfogni,nem rágörcsölni jön amikor jönni akar.
De azért szedek mindent,azért próbálom segíteni a folyamatot :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4@littlebiscuit fel a fejjel! Itt van mindjárt a tavasz, az új kezdet! 

Nekem a mai ovutesztem semmivel sem erősebb a tegnapinál, úgyhogy képet nem is rakok fel, de eltettem. Bizonytalan vagyok, hogy a mai napot kihagyjuk e vagy hogyan időzítsünk. Ha minden úgy alakul, ahogy eddig, akkor a 14. ciklusnapon lesz pozitív az ovuteszem, azaz csütörtökön. Szerdán egész nap szabadok leszünk.

Voltunk együtt péntek óta minden nap (így alakult :) ). Párom szerint a következő két napnak igazából pihenősnek kellene lenni, ha biztosra akarok menni. Ti mit csinálnátok?

11. CN 





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Egy netes kalkulátor ezt ajánlja nekem:



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit:


Nagyon sajnálom, de hamarosan biztos beköszönt a gólya.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@molyocska:


ez de jó, melyik kalkulátor ez? Sajnos nem tudok okosat mondani, épp ma, a 9.napon ovulálok. Jó korán :(
bikbok
 
 


@bikbok:

http://www.babalesz.hu/peteeres-kalkulator/

Én ezt használom általában, innen van a barátcserjém :) Beállíthatod azt is, hogy fiúra-lányra kalkuláljon. Több hónapra előre is akár.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sajnálom lányok, akiknek nem úgy jött össze ez a hónap.. :( Ne keseredjetek el! Nem tudom már ki írta, de nekem is ez a szemléletváltás jött be, hogy úgy álltam a dologhoz, hogy amég nem jön a gólya, azt az időt még kettesben tölthetjük a férjemmel és ez is egy ajándék!   Tudom könnyű ezt mondani, de nekem erre gondolni könnyebbé tette a várakozást, hiszen utána olyan, hogy csak mi ketten igazából eltűnik.. :)
adele666
 
 


Én most azokhoz fordulnék, akik már voltak kismamák vagy éppen azok. Mióta pozitív lett az első teszt, ez már 2 hete, azóta kerültük az együttlétet..Viszont tegnap este volt összebújás, a lehető legóvatosabban. És ma délelőtt egy 5 forintos nagságú barna folt volt a fehérneműmön. :(  De csak akkor, se előtte, se azóta semmi. Teljesen elvagyok keseredve... Az tuti, hogy innentől sztornó a dolog.. a héten megyek amúgy először dokihoz, eddig ugye vártam, hogy ne kapkodjam el az első látogatást. Valakivel volt hasonló?
adele666
 
 


@molyocska:


köszönöm, ki is próbálom :)

Én júniusig a vitamin + lh-t nyomom, rágörcsölés nélkül. A vitaminok megmaradnak alapnak, az LH meg legalább segít, mint pl most is, hogy időzíteni tudjak. Viszont a hőmérőzés nekem teljesen fals, úgyhogy abbamarad. Aztán meglátjuk. Minden esetre úgy döntöttem a Férjem kicsit kihagyom az infókból, ne sokalljon be, inkább csak élvezze az előnyeit a dolognak :)
bikbok
 
 


@adele666:


Nyugi, valószínűleg csak régen voltatok együtt és felszíni sérülés, dokinál kérdezz rá a szex témára majd. Ha lehet akkor nem probléma :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Lehet nem hagyjuk ki a ma estét, mert nagyon jó nyákom lett mára. A két ujjam között nem szálat, hanem inkább vékony hártyát tudtam belőle széthúzni. Ilyen még soha nem volt. Bocsi ha fura, de megörültem neki nagyon. 

Kíváncsi vagyok, hogy holnap-holnapután mutat e valamit az ovuteszt. Sajnos én nagyon nehezen tartom be, hogy előtte 2 órával se ivás se pisi. 


@kiscsillag201: hogy érzed magad? látszik már a pocak? 





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!

@littlebiscuit

Én is azt javaslom, mint a többiek; engedd el kicsit a témát. Én erre tökéletes példa vagyok, mivel már két menzeszem is kimaradt, nem is tudtam mihez viszonyítani, minden kis szurkálásra azt gondoltam, hogy peteérés, aztán miután a telefonom is szervizbe került és nem tudtam vezetni az appomban az adatokat, kb egy hónapig nem is pörögtem rá a témára. Nem mértem hőt, nem kerestem a jeleket, csak együtt voltunk, amikor jól esett. :)


És összejött. :) Nagyon-nagyon szorítok értetek.

@szakerto
Téged is csak biztatni tudlak ugyanezekkel az indokokkal. Az utolsó ciklusom első napja nov. 26. volt... Február 23-án pedig pozit teszteltem... Közben se barnázás, se semmi...

@adele666
Mi voltunk együtt kétszer a pozi óta, nagyon tartottam a dologtól; ha már ennyit vártunk a kis csodánkra, nehogy baj legyen, de szerencsére semmi. A kis folt szerintem is egy kis hámsérülés lehetett, de mindenképpen kérdezz rá dokinál.

Én csak jövő szerdán megyek orvoshoz, úgyhogy addig még izgulok, hogy minden rendben legyen. Viszont a maradék tesztjeimet elhasználom addig; ma is lőttem egyet, és sokkal erősebb a csíkom. :) De csak a doki után tudok majd teljesen megnyugodni.

joyce
Budapest XX. kerület
 
 


@joyce:


Akkor sacc/kb hány hetes vagy, hogy jövőhéten mész? :) Gratulálok egyébként,olvastam az előzményét!!! 
adele666
 
 


Köszi, úgy számolgatom, hogy február hetedikén foganhatott, szóval szerintem 6. hétben lehetek. De hát majd amit a doktornő mond. :)


25-én a ClearBlue 2-3 hetesnek jelzett, és ez a legvalószínűbb. De nagyon kíváncsi vagyok. :)

joyce
Budapest XX. kerület
 
 


Adele! Nekem több terhessègem volt, de soha egyszer sem pecsèteltem szex után. Amúgy minimális volt a terhessèg alatti együttlèteink száma.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Lányok szerintetek milyen lenne ha a baratcserjèt csak a ciklus első felèben szednèm plusz a napi kèt csèsze málnalevelet aztán pedig csak palastfüvet a második felèben?

Barátcsejèből a 3. Ciklusom lenne.
Nem kavar Be ha abba hagyom ciklus felènèl? Azt mondják ha baba van akkor már nem ajánlják.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jo reggelt!
Nem tudom mi történik, még van 3 napom, de 36,9-re leesett a hőm, és mindjárt megjön érzésem van. Máskor általában csak a mensi napján esik le így a hőm, és a megjön érzést is csak akkor érzem. Lehet, hogy a tea kavart be?
mrshope
Budapest
 
 


@caroline4:
Jo Reggelt!Abban a honapban amikor sikeres volt ez a kombo,akkor hogy csinaltad?Ha az utolso baratcserjes honapod,akkor lehet erdemes lenne vegig szedni...de sztem a legfontosabb,hogy Te bizz abban a dologban amit csinalsz,ha ugy erzed abba kell hagyni,akkor tedd azt!
Mrshope a tearol nekem nincsen tapasztalatom,hogy mennyire kavarhat be,de a 36,9 szerintem nem rossz...legalabbis nekem vegig annyo voot vagy 37,0;37,1...mennyi volt az elmult napokban?
Littlebiscuit hogy vagy?Enyhultek a gorcsok?
Tobbiek hol tartanak?
Adele nekem nem volt ilyenem,mivel en azota nem mertem,kivarom a 12.hetet es ha minden rendben es zold utat kapunk akkor mehet a reszemrol is.De szerintem se gondolj semmi rosszra,ha a dokinal leszel kerdezz ra.Melyik nap mesz?

mimkosz
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?