Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz
írtam privit
Vendég
 


Kép (hogy ezen az oldalon is legyen egy táblicsku) :wink:

KépKép
tobi
 
 


Köszi Tobi :D
Felfázásod hogy van?
Vonalzó?
Vendég
 

 
 

ja,és hogy hogy október?SZerintem valamiről lemaradtam :oops:
Vendég
 


Nyulasz,
köszi az érdeklődét, aszem már jól vagyok :)
Vonalzó egyenlőre nincs. És azért október, mert úgy éreztük, hogy kell egy kis idő, amíg elgondoljuk, hogy hogyan legyen tovább, meg vizsgálatok tömkelegéhez is kell idő és a nyarat nem akartuk végigidegeskedni. Mert hát jövőre már jön a babó :wink: Hát ez a történet. :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Eléggé letört voltam mostanában, azért nem írtam, de folyamatosan olvastalak Benneteket.
Megjött a Genoid-os vizsgálat eredménye, ureaplasma lett pozitív, most arra szedtem antibiotikumot.
Jövő hét kedden lesz a méh feltöltésem és a hsg.

Princess
princess
 
 


Csibe!

Ha jól emlékszem, írtad korábban, hogy visszatérő hüvelyi gombásodásod van. Sikerült ebből 'kigyógyulnod'?
Érdekelne, mert én is ilyennel kűzdök, az enyém candida glabrata. Már kaptam gyógyszereket, kúpokat, diétát is betartom, de semmi sem segít.

Princess
princess
 
 


Sziasztok,

Princess régebben én érdeklödtem a candida diéta után. Fogyás céljából. Többször voltak gombás jellegű tüneteim, de mindig negatív eredményt kaptam tenyésztés után, és végülis kiderült, hogy sokmindenre érzékeny vagyok odalent :oops: . Ilyem pl. mindenféle intim mosakodó.....stb. Azt észrevettem, hogy ha esetleg elszalad velem a ló, és nagyon sok ch -ot viszek magamba, akkor előjönn a viszketés.

Lányok most lemaradtam. Bella , Nyulasz hol tartotok?

Tobi kiváncsi vagyok, hogy döntötök majd.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Princess!
Sajnálom.Én nem értek ilyenekhez,nekem még nem volt.
Tobi!
Tényleg,már emlékszem.Kis pihi :D
Csibe!
Még seholsem tartunk. :? Majd májusban...
Vendég
 


Csibe,
már döntöttünk, megyünk dokihoz :wink:
találkozhatnánk vmikor csak az a gond, hogy mostanában baromira tele van programmala délután, de mindenképpen talizunk majd, oksi?

Nyulasz,
bizám, kell a testnek és léleknek :)

Princess,
:( de hidd el kialakul, csak optimistán

Képzeljétek, mikulás vhogy nem akar jönni, na jó lehet húsvéti nyuszinak öltözött :P

KépKép
tobi
 
 


Csibe nekünk is kéne talizni. Esetleg a húsvét utáni héten, vagy utána?
Tudod van még egy üzleti ügyünk, persze nemcsak amiatt!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Látom mostanában nem pörög a topik.
Szerencse, így legalább nagyjából tudom követni a dolgokat!

Velem semmi különös nem történik...sok a munka :( Amúgy minden happy!
Eszem a gynexet, nekem volt enyhe szédelgé az elején, azóta semmi. Sajnos pénteken már nem ehetem, mert kezdem a decat!

Tobi
bevállt a kamilla?
Csak nem?!?!:) :shock: lehet, hogy nem is a gólya hozza, hanem a nyúl? 8)

Csibe
ritkán írsz!

Princess
sajnálom:(
Remélem most majd mindennek a végére jársz, és utána hajrá baba!

Mindenkinek szép délutánt!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Bella-Csibe-Tobi
mik ezek a titkos találkozók?:)
kimaradunk valamiből? :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Hajrá deca!
Lehet,hogy a mi randink miatt irogatnak ilyen titokzatosan????
Tobi!
Törpe jól megmondta,nemis a gólya hozza.... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Akkor hirdessünk ki egy közös randit. Időpont javaslatokat kérek :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!
Én nagyon be vagyok havazva, úgyhogy nem szólnék bele, max. annyi, hogy ha tudok 5 percre odaugrok és elintézem Csibével a dolgom.
Vendég
 


Jaj kérlek senki ne értse félre, persze mindenkivel nagyon szívesen találkoznék újra! :oops:
Vendég
 


Törpe, Nyulasz
tudodjátok azért ellőttem egy tesztet, gondolhatjátok mi volt az eredménye, sajna nem történt csoda (azért mindig ott van a hátha....), de úgy néz ki piri néni elment szabira. Esetleg a sok hormontól zavarodott meg a szervezetem? :? na, majd ma felteszem a nőgyógyinak ezt a kérdést.

Szó sincs titkos talikról, Csajok! :P

Nyulasz,
dehogy :D

Bella,
félreértettem :P

KépKép
tobi
 
 


Lányok,
egy kis májtisztítás?
http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=1513

háááááááááát, jó kis kúra

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok !

Már nagyon régóta olvaslak Titeket, de sajonos még csak a 30.oldalnál járok, de ma már nem bírtam tovább, és arra gondoltam, hogy most már írok.
Sajnos mi is hasonló/ugyanebben a dologban vagyunk érintettek.
A páromnak is azoospermiát állípítottak meg a klinikán, majd elmentünk a nődokimhoz, aki a Forgácshoz írányított, onnan kerültünk a Krióba a professzorhoz. A héten csinálta meg a biopsziát, aminek sajnos nem lett jó eredménye :( Annyira letörtünk, hogy egy csomó mindent nem kérdeztünk meg, illetve ahogy itt olvasgatok, egyre több kérdésem merül fel, és ezért bátorkodtam írni Nektek, hátha tudtok segíteni.
Nálunk nem volt sem hormon, sem kromoszóma viszgálat, ezt mikor kellett volna megcsinálni ? És ez most mennyibe kerül ? És az OEP ezt fizeti vagy nekünk kell ?
Előre is köszönöm, ha valaki válaszol !
wEPe
wepe
 
 


Szia Wepe!
Jó helyre jöttél,bár sajálom,hogy itt kell lenned.Mi a Kaáliba járunk,és ott kellett fizetni a hormon és a kromoszóma vizsgálatért,de lehet,hogy máshol,megcsinálják tb-re,de a zuram kényelmes ember,ha már ott voltunk a Kaáliban,azt mondta vegyék le ott a vért.
Az,hogy biopsiával nem találtak semmit,szerintem még nem jelenti azt,hogy nincs is.Abban a szövetdarabkában pont nem volt.
Mazsi tudna erről mesélni,remélem olvasgat,és leírja a történetüket.A mienk röviden:
2x azoospermia,majd elmentünk a Kaáliba.Ott megint mintaadás,de ott már speciálisan vizsgálják,centrifugálják,meg mittomén mit tesznek még vele,és ott találtak elvétve egy-egy kórosan mozgót.Akkor azt mondták,nem érdemes biopsziát csinálni,mert ha már láttak valamit a mintában,akkor is lehet,hogy biopsziával olyan darabot mettszenek ki,amiben nem lesz.Így,már 3 lombikon túl,mindig úgy mentünk,hogy rettegtünk,lesz-e pnt akkor,amikor kell.És volt.Persze vitaminozunk előtte,és vagy az segít,vagy csak pszichésen,de eddig mindig szépen osztódtak az embriók.
Vendég
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Vendég
 


Szia Nyulasz !

Köszönöm a válaszodat !
A Te párod milyen vitaminokat szed ? Néztem a táblázatot, látom Te a 4. lombik megbeszélésére vársz ?
Később még visszanézek, mert megyek főzni :o

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!!!

Erika

Wepe
Üdv itt!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lányok,
Boldog Nyuszit! :P
Kép

Törpe,
hajrá+++++++++++++++ szúrsz már?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Boldog Húsvétot Mindenkinek!

Nálunk családi összejövetel van, sajnos elég depis hangulatban vagyok, de próbálom tartani magamat és mosolygós arcot vágni a dolgokhoz. Nem könnyű. Ma voltam koncerten, végre valami feldobott.

Kedden lesz a méh feltöltésem és a hsg. Szorítsatok!

Princess
princess
 
 


Princess!
Drukk!!!

Mindenkinek Boldog Nyulat!!!! Kép

Kedden írok majd bővebben.
Vendég
 


Sziasztok!

Princess
+++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Princess,
drukk hegyek++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Princess+++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Princess
Megadrukkok holnapra!

Tobi
Köszi!Rámfér a drukk! Már szúrok! :oops:

Mindenkinek így a végén is kellemes Nyusziünnepet!

Kép

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Csibe,
Veled mizujs?

Törpe,
kb. mikor lesz a punkció?

KépKép
tobi
 
 


Tobi, felém semmi különös ma megyek uh-ra, kiváncsi vagyok, hogy van-e peteérésem, mert nem érzek semmit odalent, pedig szoktam érezni a dolgokat.

Off. Ti milyen koru és tipusú kocsit szereznétek be, ha a jogsi megszerzéde óta nem vezettetek?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
off: egy ügyön dolgozunk :wink: , mármint én sem vezetek már évek óta de hamarosan rutint kellene szereznem mert szükség lenne rá. Nekünk egy öregecske de szupi Ford kombink van. Jó nagy autó. passz, hogy milyen lenne az ideális :?

Szombaton megjött a miki nagy kínok közepette, rohadtul megszenvedtem most vele és még nem is normális mennyiség volt. :evil:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Csibe,
Én szeretem a kis autókat, persze ha lehet 5 ajtós legyen. Semmiképpen ne legyen nagyon új, mert a javíttatási költségek az egekbe rúgnak.
Javaslom, hogy vegyél egy pár órát oktatótól, mielőtt nekiindulsz a nagyvárosnak. Vehetsz a párodtól is, de az nem biztos, hogy olyan hatékony lesz, mert tapasztalatom szerint ilyenkor mindig összevitatkoznak a pasik és a nők.

Tobi,
Legalább megjött, tudom a szenvedés nagyon rossz.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenkinek jól telt az ünnep!

Időközben voltunk egy genetikusnál, aki ugyan semmi újat nem mondott, de elgondolkodtatott:
nektek mondták a dokik, hogy ha fiú gyermek születik, ezt a "férfi-betegséget" örökölni fogja???? Ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy egyáltalán nem lehet, vagy, ha mégis igen, akkor nem természetes módon lehet majd gyereke?
tegnapelot
 
 


Szia Tegnapelot,

Igen nekünk mondták, de hál istennek a két genetikai vizsgálat ki is zárta ezt. Nálunk nem genetikai eredetű a baj.
Vendég
 


Ez jó hír!!!

Akkor nektek semmit sem tudnak mondani, hogy mitől van? Születése óta vagy azóta? Nem mintha nekünk mondtak volna valamit :lol: Ahogy tapasztalom ez nem szokása az orvosoknak :)
tegnapelot
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a kocsival kapcsolatos tanácsokat.

Tegnapelött, nekünk annó azt mondták, hogy a meddőség csak akkor öröklödik, ha genetikai eredetű, kromoszóma eltérés van. Ha krom. eltérés van, akkor viszont a biopsiát negálják.

Princess mit mondtak?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe
Nekünk genetikai, de a biopsziát mégsem ellenezte senki?!
tegnapelot
 
 


Addig nálunk szóba sem jött a biopsia, amig nem volt meg a kromoszóma vizsgálat eredménye. Valahol olvastam is erről, holnap majd megkeresem és belinkelem Neked.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Megvolt a vizsgálat. Nagyon fájt. Megállapították, hogy fejlődési rendellenességem van, dupla méh és méhszáj. A dupla méh miatt kétszer kellett megcsinálni a vizsgálatot. A bal petevezeték normális, a jobb is átjárható, csak kicsit szűkebb.
A vizsgálatról és a körülményekről majd írok privit Mindenkinek.

Csibe!
Nekem Suzuki Swift-em van, imádom. Nem nagy, de öt ajtós, kényelmes, könnyű vele parkolni és nagyon jó a fogyasztása. Emellett szerintem olyan kis nőies autó, szép a műszerfala. Én új autót vettem, nem használtat.

Princess
princess
 
 


Nyulasz, Törpe, Erika, Csibe, Tobi!

Írtam privit.

Princess
princess
 
 


Törpe!
Szur,szuri,szuri :D
Csibe!
Hajrá Ice Babyk :D
Én annó egy cégnél kezdtem el vezetni,az akor 3 éves jogsimmal,amit addig nem használtam.De nekem rögtön többféle autót kellett vezetnem,hol ezt-hol azt,mert nem mertem megmondani,hogy semmi gyakorlatom.Én a magasabb autókat szeretem,egy Voyagerrel jártam évekig,abból jól kiláttam :D Most benzines autóm van,de kezdésnek talán könnyebb a diesel.De 5 ajtóst vegyetek,abba könnyebb berakni a gyereket a gyerekülésbe :D
Tobi!
Sajnálom hogy megkínzott :evil: Mostanában engem is megszokott :evil:
Tegnapelot!
Ezt nekünk is mondták,de nálunk sem genetikai eredetű.
Azt hiszem,ha van olyan dolog,ami örökletes,akkor abban az esetben lehet hogy csak kislányt kaptok vissza.(bár lehet,hogy most hülyeséget írtam,de nekem ez rémlik)
Wepe!
E vitamin,C-vtamin,multi maca,cink,szelén.Ezeket szedte a párom,aztán vagy ez segített,vagy nem :roll:
Tied szed valamit?
Igen már a 4.lombik lesz. :?
Vendég
 


Mo-val mi van?Valaki tud valamit???????????????
Vendég
 


Nyulasz,
Én is úgy emléksze, hogy ha van valami genetikai probléma a pár egyikénél, akkor megnézik a megtermékenyített petesejtet és csak a "jókat" adják vissza.

Moról nem tudok semmit.
Vendég
 


Legalább már zajlik az élet.

Törpe,
hajrá szurik+++++++++++++++++++

Csibe,
húúúú, mindjárt visszakapod a prüntyiket :)
mi volt az UH-n?

Nyulasz,
de ennyire :twisted: bizti a sok hormon hatása :?
mikor is kezdesz?
elég sz@r leírni, hogy már 4 lombik :? :roll:

Tegnapelőtt,
:cry: a genetikához. Jártok még akupunktúrára?

Mo,
mi van Veletek?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok !

Remélem Mindenkinek jól teltek az ünnepek !

Autóról a véleményem: nekem egy régi öreg Ford Fiestám volt, amit nagyon megszerettem, csak sokszor otthagyott :o de előnye, hogy amikor koccoltam vele, az nem került sokkkba.
Most egy új swiftünk van, nagyon féltem tőle, mert ha ezzel koccolok az nem lenne óccsó, bár van rajta casco; komfortosabb. Én mindkettő imádtam, és szeretem, mérlegelni kell, de én is az 5 ajtósra szavazok, amit Nyulasz is írt, + a felépítés miatt is.

Ezt a fiú gyermek nagy valószínűséggel örökli dolgot, nekünk is mondta az orvos. Hát nem tudom, úgy érzem, ahány paciens, annyi féle vizsgált, és kezelési módszer, Neketek mi a véleményetek ?

Egyébként tudtok valakit/valakiket akik a Forgácshoz járnak/jártak ?

Nyulasz!
Nem szed semmi, mert nem is mondták, ill. a szobatársa az ALOE cuccosra esküdött. Én szeretném, ha valamit szedne a köv. műtét előtt.

További szép napot Mindenkinek, és szorítok Mindenkinek !

ui: bocsi, ha hosszúra sikeredett
wepe
 
 


Nekem kombi volvóm(V40) van,jó kemény autó,nagyon biztonságos,és jó nagy a csomagtere.Ja,és 201 lóerő :D
Wepe!
Szerintem szedje a vitaminokat,ártani nem árt. :D
Tobi!
Májusban kezdek,valószínűleg. :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Tegnapelöt,

Anno amikor nálunk kiderült az azoospermia, Nyirős meddőségi dokihoz jártunk, Ő annó azzal fogadot, hogy elsőnek genetikai vizsgálat és ha az rendben van csak akkor biopsia. Még aznap bejelentkeztünk Papp profhoz, ő is azt mondta, hogy csak a genetikai vizsgálat után jöhet szóba a biopsia. Mivel nagyon nem volt szimpatikus az első meddőségi dokink, ezért felkerestük a mostani dokinkat, aki ugyancsak az elözökben elhangzott mondatot ismételte el nekünk. És a második biopsiát is csak a genetikai lelet birtokában volt csak hajlandó elvégezni az andrológus.

Wepe, most lesz az első biopsiátok? Van olyan biológus aki azt mondja, hogy nem kell semmi extrát szedni, csak egészségesen táplálkozni,és van olyan aki előirja hogy milyen vitaminból mennyit kell szedni ez változó.

Nyulasz, Tobi sajnálom, hogy mostanság megvisel titeket a menstri
:cry: , nekem viszont alig van meg. Még a biokémiai terhesség után is amikor elég vastag volt a méhnyálkahártyám akkor is csak minimálisan volt meg. Nyugtalanit is egy kicsit a dolog.
Voltam tegnap uh-on:6db 10-es és egy 15-ös vezértüszöt látott, 8 mm-es a nyálkahártya. Pénteken újabb uh. Remélem feléled az 1 db embrikénk.
Köszi a kocsival kapcsolatos tanácsokat. Nagyon szeretnék vezetni, de kb.10 éve van jogsim, és hát igen zehernyésen lett jogsim, félek ha majd egyszer meglesz a kocsim lehet, hogy majd nem merek beleülni vezetni :oops: . Múlthéten nézegettük a kocsikat, de még csak a nézegetésnél tartunk :cry: .

Bella Te mikor kezdesz?

Törpi hajrá szurizás :wink:

Princess, és akkor hogyan tovább, Hm......tavasz, szerelem.... :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: