Új privát üzeneted érkezett!

jól van megyünk arra minden féle képpen !
Épp mondtam anyunak hogy hová lettek a a mászókák meg hinták.
De nem csinálnak újjat?

Ettünk spenótot így nézett ki a drágám. Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: :D :D :D Ízlett neki? a második képen gondolkozik biztos, hogy mi a fene lehet ez? :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok! Megjöttünk a dokitól, Boginak savós középfülgyulladása és mellé arcüreggyulladása van. :cry: Kapott antibiotikumot, meg antibiotikumos orrsprayt, egy hét múlva meg kontroll.
És azt mondta a doki, ha nem tudjuk megnyerni a csatát a betegséggel szemben, akkor orrmandulaműtétet javasol. :cry: :cry: :cry: De erre nem kerülhet sor!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Vius!
Nagyon foglak várni. :lol: Tündéri ez a kis Darinka. Holnap megsimizem. Okés? :wink:

Luci!
Sajnálom, hogy beteg a gyerek. Műtét? Ez rosszul hangzik. :(

Babi!
Az én szemöldököm is sörényes. Nem is merem szedetni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hali

Babicsek szereti a spenótot a céklát a répát a sütőtököt meg a krumplit de az almát nem szereti!!!

Bikfy meg is dajkálhatod.


Luczus sajnálom mielőbbi gyógyulást a leányzónak!

Megyek pihizni fáradt vagyok de éjjel figyelnem kell a lázát az oltások miatt.
AMint tudok jövök

Jó éjt!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lányok!
Enyém a jó reggelt üzenet?! Hol vagytok?

Lucuzs!
Ezek a virágok gyönyörűek!
SAjnálom Bogi betegségét, remélem rendbe jön a kontrollig, csak hatnak az antibiotikumok!

Babicsek!
Zokniban fürdetés! :lol:

Bikfy, Vius!
Remélem, ma összejön a találka! :)

Bikfy!
Nagyonm jó a felsőd! :)

Vius!
Hogy van Dari? UGye nem lázasodott be? SAjnálom a tápszerhiányt, ezek olyan rossz dolgok, mikor szükséged van valamire, de nem lehet kapni. REmélem csak megoldódik a dolog, és mire legközelebb kell, már nem lesz vele gond!
Ezek a spenótos képek! Nagyoin édes kislányod van! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Merre jársz mostanában?

Nati!
Hogy vagy mostanában? Rég jártál felénk! Remélem nincs semmi gond! Hiányzol!

Beze!
Ha jól emlékszem, holnap már jöttök haza? REmélem ott is ilyen szép napsütéses idő van nektek! Egészen kezd kitavaszodni! Talán idén sikerül a Sándoroknak, Józsefeknek, Benedekeknek hozni a zsák meleget... :)

Timejka, Nati!
A fiaitoknak mi a teljes neve, Benedek vagy Bence?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Lányok!

Darinka nagyon édes a spenóttal! Én egyébként szeretem a spenótot, finom és egészséges, és biztos a gyereket is igyekszem majd rászoktatni, feltéve ha hagyja. Ha nagyon köpködi, nem.

Lucuzs,
a virágaid gyönyörűek. Bogi betegségét sajnálom nagyon, és remélem használnak majd a gyógyszerek!

Szemöldök: Óriási szerencsém van, hogy nem túl dús, és szabályos ívben nő, még életemben nem kellett hozzányúlni, maradjon is így...

Édesek az apácskák ügyködései a gyerekekkel :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Bikfy,

a halkrémet átvariáltam a saját kívánósságom szerint, szardínia helyett darabos tonhalból készült, amitől keményebb, darabosabb lett, nem is nevezném halkrémnek, inkább halas szendvics feltétnek, és a felsorolt hozzávalókon kívül került még bele 10 dkg csemegekukorica. Isteni finom lett, barna kenyérrel ettük.

Továbbá készült egy hatalmas tál görög saláta, hát az olyan finom lett... szóval most tele a hűtő egészséges cuccokkal. Kíváncsi vagyok, apa mikor fog belázadni :D

Apa tegnap volt sportorvosin. Nagyon megdicsérték, milyen szép EKG-ja van, hiperalacsony a pulzusa, ami az extra edzettség jele, meg a doki dicsérte milyen szuper futó testalkata van. Büszke vagyok rá!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szia Eclipse!
Hú, ezek a kaják nagyon jól hangzanak! :) Megyek is ebédelni! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, de még mindig nincs időm...de azért igyekszem legalább olvasó üzemmódban követni az eseményeket.
Pusz

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Annyira örülök ennek a pár sornak is, ha tudsz jönni! Te is hiányzol ám nekünk! Ha jól emlékszem, mostanában fogsz menni kontrollra? Írd meg mindenképp, hogy mit mondanak, rendbejöttél-e, hogyan tovább. Izgulok érted is nagyon!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic!
Milyen lett a VV eredmény?

Lucuzs!
Mikor jössz már?! :)

Többiek? Sehol senki?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
mintha Lucuzs csak estefelé érne rá emlékezetem szerint. Még ne aggódj értük :) De én is naon kivi vagyok már!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszi Eclipse! Ezt nem tudtam. Csak délutántól én is lehet csak olvasni tudok jönni hétvégén, és sajnálnám, ha nem tudok reagálni... De persze biztos jön, amikor tud! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Tapolcáról! Hallottuk a szívhangot!!! Csodaszép volt!!!! :D :D :D Utána nem lehetett levakarni aa mosolyt az arcomról. Boldogok vagyunk! Meg az egész család is. :lol: :lol: :lol:

Valószínű ma elmondjuk Boginak délután, ha hazajön apa! :lol:

mindenkit puszilok!

ja és a kép:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Ez szuper! Annyira örülök nektek! Gratulálok, és nagyon szép képetek is van! De jó, hogy jöttél! :) Jaj, ez olyan csodálatos!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Azt el is felejtettem írni, hogy már 7mm-es a babó! :D

Az előbb elmondtuk a Boginak, olyan helyesen fogadta, nagyon örül neki!!! Azóta is folyton kérdezget. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
7 mm! Hihetetlen, hogy ilyen kis csodából pár hónap alatt egy helyes kisember lesz! De jó, hogy Bogi így örül neki, nagyon aranyos lehet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Gyerekek hol van Rodi? Kérlek jelentkezz, mert most már izgulok érted.

Tudjátok én ma mit csináltam? Darit dajkáltam egész délután. Összejött a randi, Viussal és az anyukájával kint beszélgettünk a játszótéren, addig meg babázhattam. Olyan jó volt, teljesen fel vagyok töltődve. Dari............hm.............hát az egy csodagyerek. Egy mukkot nem szól, sírni, na azt nem is tud, cuki, nyugodt és gyönyörű. Képzeljetek el egy olyan kisbabát, aki mindig csak mosolyog. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.03.19 20:04-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Gratulálok a gyönyörű kisbabádhoz. Nagyon szép!!! :wink:

Kiki!
Gondoltam, hogy neked tetszeni fog a felsőm, igazán örülök, hogy egyezik az ízlésünk. Szóval hogy látod? Ott oldalt se bő? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eclipse!
Ezt én is így akartam megcsinálni. Tonhalból. Gondolom, milyen finom lehetett. A görög salit is imádom.

Most elmegyek főzni, mert holnapra kell valami kaja. Időnként azért bekukkantok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, még valami:

2 hét alatt sem készült el a hormonsorom, a 3. cn-i. Kicsit mérges vagyok. És a chlamydia eredményt is leghamarabb 3 hétre vállalják. Hétfőn megpróbálom levetetni, mert megőrülök, ha a következő hónapban sem lehet e miatt meg az átjárhatósági.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Nagyon édes Darinka, ahogy eszi a spenótot. Látszik, hogy szereti!

Lucuzs!
Sajnálom, hogy Bogi ilyen beteg lett. Remélem, hamar meggyógyul, és nem nyűgösködik! Biztos használni fog az antibiotikum és nem kell Bogit megműteni!
Jaj, de jó hírek! Látod mondtuk, nem lesz semmi baj! Nagyon nagy élmény lehet hallani a kicsid szívdobbanását! Gondolom sírtál is egy kicsit!
Már ilyen nagy a baba! Hihetetlen, még alszol egy párat és a 7,5 hónap már el is telt! Nagyon szép a kép!

Kiki!
Ti mikor is kezdtek pontosan? NAgyon szurkolok, hogy sikerüljön!

Babicsek!
Hogy megy a szúrizás? Mikor mész tüsző kukucsra?

Bikfy!
MA találkoztok Viussal és Darinkával? De, jó nektek!

Bumi!
Jó, hogy benézel néha! Remélem most már nálatok is szép lassan beindul a baba projekt!

rodina74
 
 


Bikfy!

Hát mit is mondjak, kicsit / nagyon / irigy vagyok, hogy te babázhattál! El is hiszem, hogy feltöltődtél! Remélem, ez megerősített benne, hogy te is jó útra léptél!

Nem hiszem el, hogy ilyen lassan csinálják meg ezeket a rohadt labor eredményeket! Sajnálom, de szerintem mond el az orvosnak, hogy ez nagyon fontos, csinálják sürgősségibe, hátha lehet!

Mit főzöl? Én ma csináltam káposztás tésztát és kacsazsírba lesütöttem 1 kg csirkemájat! :oops:

rodina74
 
 


Én jól vagyok, két napja kicsit fáj a torkom és ráz a hideg! De nem érzem magam rosszul, sok mindent csinálok. MA is, most tudtam leülni először!
Lányok, nálatok is olyan szép idő volt, mint nálunk!
Ha holnap is ilyen idő lesz, akkor elmegyünk az állatkertbe! Ti mit terveztek a hétvégén?

rodina74
 
 


Rodikám!

Nagyon vigyázz magadra, nehogy most legyél beteg.

Ááááááááá, azt nem is tudom elmondani, Dari milyen cuki.

Mit tervezek 7végére?

Holnap reggel 6-kor kelek, megyek Szegedre suliba, este 6-ig ott leszek, aztán rohanok haza, mert 7-től bálba kelle mennünk.

Vasárnap remélem jut idő a pihire is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!!

Luczus gratula a bébihez és a szívhanghoz!

Rodina nem sokára te is babázhatsz!!!:)

Bikfy köszi hogy igy dicséred nagyon jó volt velet találkozni és jó sokat beszélgetni!!!
Felrakom a képet amit csináltam de kérésedre arcod kitakartuk egy katicával.
MMS-t megkaptad? Kép Mai tali

Kép Mama Dari Balázs Kép Dari vagányan:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia Vius!

Persze, hogy megkaptam, már körül is mutogattam a családban. Nagyon jó, hogy ott voltatok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kaptatok babot a csilis babhoz?

Én most éppen rakott krumplit csinálok, meg még lehet, hogy sütök pár palacsintát is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen kaptunk de oda már kocsival mentünk egyik barátunkkal.

Én is kérek szépen csintát!!

Megyek majd máskor is ám :)!!

Bikfy A nagybátyám is azt mondta nem a Mánfaival kell beszélni hanem az Ákossal.

Megyek most mert fürcsi van api fürdet de oda kell készülni Lehet még jövök de nem igérem!!

Pusza!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jól van Vius, gyere máskor is! Főleg péntekenként érek rá, akkor csak egy kolléganőm van ott, aki nagyjából tudja a dolgainkat. A többi kollégám előtt nem szeretnék erről beszélni. De péntekenként tárt karokkal várlak. :lol:

Hát, most elmegyünk Szegedre, majd meglátjuk, mit mondanak ők. Legjobb lenne addig terhes maradni. :wink:


Lusti vagyok, már lehet, nem lesz semmi a palacsintából. Ha lesz, küldök. :wink:

Jó fürcsizést és kellemes pihenést estére! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Este 6-ig nem jöhettünk haza, mert apa falazott az előszobában, és tiszta por volt minden, így a nagyiéknál voltunk.

Bikfy, Vius: Irigyellek titeket a babázás miatt. Biztos jó lehetett talizni.
Rakott krumpli? Azt imádom, de olyan babrás megcsinálni nekem.
Hát ez tényleg idegesítő hogy még nincs eredmény.

Luczus: Jobbulást Boginak! Marcimnak is kivették az orrmanduláját 4 évesen. Reméljük ti megússzátok. Aranyos lehetett ahogy örült a tesónak. És nagyon szép képet kaptatok!

Rodi: Kedden megyek tüszőmérésre. A szurizás megy,csak a bubi nem akar eltünni a fecskendőből. Érdekes hogy ha jobb odalra szúrom nem fáj, de ha a balra akkor ott érzékenyebb. Úgyhogy idáig csak 1-et adtam balra. :P

Olyan szép idő volt ma is. Holnap délután kertészkedni akarok.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Én is pont így voltam vele. Nekem is a bal oldalam volt nagyon érzékeny, én talán 2-3-t adtam be a bal oldalamra. Keddre nagyon szurkolok!

Darinka nagyon helyes! Kár, hogy én nem fogdoshatom meg!

Nálunk tegnap este volt palacsinta, este jól be is kajáltm belőle, és utána jó kis lelkiismeret-furdalásom volt.

Lányok, most este 37 a hőmérsékletem, mivel tudom levinni? Nem akarok úgy járni, mint egy éve! Még nem akarok bevenni semmit, de ha később kell, akkor tudjam, hogy mit szabad. Esetleg valami homeós dolog is van? A torkom kicsit fáj, az orrom kicsit kezd eldugulni, de egyébként semmi bajom nincs. A hidegrázás is abbahagyott már.

rodina74
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Rodika!
Le ne vidd azt a hőt! Azért ilyen magas, mert terhes vagy. Tudod, mikor hőgörbét csinálunk, mindig azon megy a drukk, hogy felmenjen 37-re, és ott is maradjon. A babásodás megemelkedett hővel jár.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ne izgulj! Nem lesz semmi baj.
Igyál sok teát, jó forrón!
Amivel inkább vigyázz szerintem, az a palacsinta. Nehogy az emelkedett inzulin szint gondot okozzon!

Babi!
Én leboltoltam tegnap Vius anyuval, hogy ha szurizni kell, akkor ő beadja majd nekem. A hírek szerint arany keze van. Lehet, majd kipróbálom. :lol: :lol:

Nekem is babrás a rakott krumpli, de valamit vinnem kell Szegedre, amit hidegen meg tudok enni.

Most el is köszönök, mert megyek suliba. Jók legyetek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Na lányok, mára már köhögök is! Nem tudom, hogyan szedtem össze, hiszen két napig ki sem mozdultam, csak tegnap, de akkor már nem voltam jól! Hőm ma reggel normális, a fejem egy kicsit érzem, de amúgy semmi bajom. Annyi tervem volt a hétvégére, de hát megint itt bent fogok ülni! Óránként mérem majd a hőmet! Remélem nem lesz semmi baj! Szerintetek mennyi esélye volt ennek, hogy még egyszer megtörténjen? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

rodina74
 
 


Sziasztok,

csak gyors híreket hoztam magunkról.
2 napig nem volt netünk, már szerelőt akartam hívni, páromat fel is zavartam a padlásra, hogy nézze meg hol a hiba, mire adta az ötletet, hogy indítsam újra a modemet és azóta jó a net :oops:

Szóval, tegnap voltunk Danikával ellenőrzésen és gyógyulgatni kezdett, előfordulhat, hogy nem lesz köhögés, de ezerszer lekopogom inkább, hogy ilyet írtam...
Párom továbbra is tiszta beteg, persze mától nekem is fáj a torkom :?

Terheléses cukrom tökéletes lett, én voltam meglepődve a legjobban a rengeteg plusz kiló miatt.
0 perces: 5,0
60 perces: 6,4
120 perces: 6,4
Nagy vígan és örömmel sétáltam ki a kórházból Danikát tolva amikor a szél kifújta a leletet a kezemből, de olyan iramban, hogy a babakocsit ott kellett hagynom az út szélés és csak futottam-futottam utána, végül egy bokorban megakadt és úgy megkaparintottam. Biztos hülyének néztek az emberek, hogy mit rohangászok nagy hassal a kórház kertjében...
:lol:

Ma délelőtt a kazánházat ahol a mosógép is van kellett takarítanom mert a fűtésszerelők azt is szétbombázták, továbbá megy a gipszkartonozás és a klímások is ma voltak. Egész jól halad a tetőtér, én viszony nagy fáradt vagyok, eddig semmi terhes panaszom nem volt de most fájnak a lábaim rendesen, pedig Danikával sétálni készülünk de egyszerűen nem merek így elindulni hogy ennyire fáj...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nem tudtam még visszaolvasni, de estik megteszem :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


estig

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Lányok, fantasztikus utunk volt, idén még elmegyünk, az tuti, terveim szerint jövőre megint újszülött baba lesz itthon, vele azért nem mennék. :wink: Bár a szoptatás helyiség is nagyon kulturált.
Az odafele út sima volt, majdnem végigaludta Lexi, a szállodát gyorsan megtaláltuk, nagyon szép apartmant kaptunk. Az első vacsinál volt egy kis ordítás, mert nem kapott elég gyorsan inni, de ezt leszámítva minden étkezés rendben zajlott, 2. nap már a nyüzsgés sem zavarta. Vízbe először szerdán mentünk, az elején pityergett, de hamar rákapott, tetszett neki. Kitűnő altató volt, este is hamar beájult, sőt, nagyrészt a nappali alvást is sikerült abszolválnunk. Addig én is pihentem. Hajnalban sírdogált olyan 5 körül, de mindig hamar visszaaludt, kivéve ma, amikor úgy döntött, fél 7-kor ideje kelni. :roll: Tegnap hamar végeztünk a fürcsivel, mert klóros vízből akart inni, és már semmi nem volt jó, ordított teli torokból, az egész uszoda tőlünk zengett. :oops: Lepisilte a járókát. a babauszinál hideg volt a víz, a falovacska muzsikát pedig ott kellett hagynunk, mert a kislányunk nem bírt a popóján megmaradni, először körbejárta a termet, bement a székek mögé, elvette a vezetőtől az ütőjét, táncolt egyet, utána pedig kisétált. Kicsit antiszociális volt. :oops: Viszont szereztünk egy újabb vőlegényjelöltet, Mátyásnak hívják, tündéri kiskrapek. :D

A kaja fantasztikus, fogalmam sincs, mennyit híztam, még nem merek mérlegre állni...

Keszthelyre 2x átmentünk, de nem tudtuk megnézni a kastélyt, mert nem volt pénztáros, ezt sajnáltam nagyon. Hiába, Magyarországon vagyunk, video, illetve fotójegyet kellett volna külön venni, és persze babakocsit sem lehet felvinni.

Nagyon gyorsan eltelt ez a pár nap, ez a hely tényleg a kisgyerekesek paradicsoma, itt minden van.
(Tegnap jött a Szántó Dávid a családjával.)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Amint tudok, visszaolvasok, és hozok képeket is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Nagyon örülök, hogy minden okés volt, és nagyon jól érzetétek magatokat! Látjuk, Lexike is nagyon élvezte a pihenést, és ti is tudtatok egy kicsit lazítani! Na, majd ha lesz babánk, akkor mi is elmegyünk, mert nagyon jól hangzik, amit írtál!
Nagyon várjuk a képeket!

rodina74
 
 


Rodina! Ne idegeskedj!!!! Minden rendben lesz!!! Meggyőződésből mondom!
Hidegrázásom nekem is van. A torokfájásra én mindig sálat kötök egész napra, még éjszakára is, az nagyon bevállt. A köhögést sajnálom, de nem lesz gáz, nem vagy lázas, egy kis betegség meg se kottyan! Kicsit le van gyengülve az immunrendszer, hogy a baba bújhasson hozzád. Emlékezz én milyen beteg voltak két hétig inszem után!!!

Ölellek! Várom a szerdát! Ugye jól számolom? :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Kösz a megnyugtatást! Az az igazság, hogy fél óránként mérem a hőmet és oscillococcinumot szedtem egész nap (3x). Eddig 37,1-nél nem volt magasabb, de mindig 37 körül van.
Most van rajtam az a para, ami neked volt a szívhang előtt.

Igen elméletileg szerdán kéne menni, akkor leszek a 6. héten. Szeretnék már akkor pulzálást hallani. Gondolkodom, hogy lehet csak pénteken megyek, mert akkor már 6+2-n lennék, és neked a 6+3-on volt már szívhang, tehát talán már nálam is lenne. Mert ha a 6-on még nem lesz, akkor úgyis egy hét múlva hívna vissza leghamarabb és inkább lehet, hogy ráteszek +2 napot, mint egy hetet. Azt talán könnyebb kivárni, de nem tudom még!

Te, hogy vagy? Egész nap feszül a hasad? Hányingered van még?

rodina74
 
 


Hát lehet, hogy már 6.-on lenne, de persze megértem, ha csúsztatsz. Átérzem a parádat, de hiszem, hogy minden rendben van!!!!

Hasfeszülés megvan, és a hányinger egyre erősödik, ma délután már hányáshatáron voltam, de mivel utálok hányni, inkább megküzdöttem vele. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Most mértem meg a hőmet, de csak fülhőmérővel, mert nem akarok felmenni az emeletre a másikért, nehogy Bogit felébresszem, de nekem is 37.1!!!!! Nyugi!!!! Látod, én is ennyi, és semmi bajom, az van, hogy babás vagyok, és te is!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jaj, Lucuzs! De megnyugtattál! Köszönöm!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. :wink:

Nyugalom Lányok, a 37-es hő a terheshő. Bár megértem az izgalmakat, mi kicsit már sok mindenen mentünk át ahhoz, hogy nyugodtan üljünk a bugyinkban.

Képzeljétek, tegnap jöttem haza egy csajjal az egyetemről, beszélgetünk, erre mondja, hogy ő is nagyon szeretne már kisbabát. Mondom mennyi ideje próbálkoztok? Azt mondja, mondta az orvos, hogy ez még nem idő, nem kell ide semmi vizsgálat, bár több, mint 1 éve nem jön a baba. Én azt hittem, kitérek a hitemből. Szerintem ma, ha egy párnál 1 év alatt nem jön a bébi, akkor annak nyomós oka van. Azt érdemes megnézni, miért, mert csak megy az idő. Igaz, az orvos ráér, addig is hordja hozzá a kedves páciens a lóvét.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Bikfy, Vius,

de jó nektek, hogy találkozhattatok :lol:


Rodina,

ne aggódj, a 37 fokos hő a babásodással jár. :wink:

Beze,

én is imádom az ilyen bababarát helyeket :lol: Mi Dávidkával bevállaljuk ha elmúlik 3 hónapos. Danika 6 hós volt amikor Kehidán voltunk, semmi gond nem volt vele, úgy viselkedett mint aki világ életében nyaralni járt. :lol:
Lexike nagyon aranyos lehetett. :lol:
Hát igen, a kaja... Szülés előtt mi épp ezért nem megyünk, mert nem hiányzik rám még több plusz kiló. A félpanzió annyiban nem nekem való, hogy olyankor úgy érzem végig kell ennem a kínálatot, ha szétrepedek akkor is meg szeretnék mindent kostólni... :oops:

Lucuzs,

szívből gratulálok a 7 mm-es babátokhoz és a csodás szívhanghoz! Remélem egy picit most nyugodtabb vagy már :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tegnap suliban voltam, utána meg bálba mentünk, de korán jöttünk is haza, mert nálunk akció napok vannak. Bár 11-re itthon voltunk, api kinyúlt.
Nem baj, hátha ma még esélyes vagyok.

Amúgy minden oké, mosok, aztán anyuékhoz megyünk ebédre.

Délután bevásárló körút, majd talpmasszázs. Este lesztek? Jó lenne, ha végre megint lenne egy "mindenki itt van" esténk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Laptető? Ez most meglep. De örülök nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: