Új privát üzeneted érkezett!

Jo Reggelt Forumlanyok!
Ki hogy van ma reggel?Littlebiscuit varjuk a hireket ;-) :-D
Caroline eszembe jutott.meg pozitivumnak a decemberi babanal,hogy mire igazabol kuszna-maszna addigra mar pont ott lesz a jo ido,es lehet a szabadban vagy az udvaron lenni. ;-)
Valaki itt emlitette multkor hogy inkabb a termeszetes gyogymodok hive.Tudna segiteni,hogy fejfajasra milyennhomeos bogyot erdemes venni?Vagy esetleg illoolaj amit ha a halantekomra kenek akkor nyugtat?Tegnap ota luktet a fejem,hol a jobb oldalon hop a bal oldalon,pedig nagyon ritka az amikor nekem faj...rengeteget ittam,ugyhogy az kizarva,sztem vmi brutalis front van...a lenyeg hogy meg ma reggel is erre ebredtem,de gyogyszert nem akarok bevenni...ugy borogattuk a fejemet...csak valami alternativat hatha ti jobban ismertek,mert en eddig gyogyszert vettem be ha nagy ritkan fajt. :-(

mimkosz
Budapest
 
 


Mrshope!Ugyan en telefonrol vagyok,de mintha lenne ott egy halvany csik!Probalj negativ kepet csinalni belole,allitolag akkor jobban mutatja.
A horol meg azt hiszem littlebiscuitnak is volt egy csokkenese,aztan utana ujra emelkedesbe kezdett!
Es nalatok mar vilagos van? :shock: :-)

mimkosz
Budapest
 
 


Littleb. Jó reggelt... Igen egy teszt biztosabbat mutatna, de ha baba van, nem késik az hétfőn sem. :) szorítok :)
andrenoci
 
 

 
 

@mimkosz:
Igen, nálunk már 9:30 van, reggel :-) Tudom, hogy nem szabad beleélnem magam, de annyira nehezen produkálok csíkot ezzel a teszttel, hogy nagyon meglepődtem, szinte az esélytelenek nyugalmával teszteltem. Köszi a tippet, kicsit játszottam a színekkel, hogy jobban előbújjon a csíkocskám :-)

mrshope
Budapest
 
 


Jo reggelt.

Mrshope! Ez nem hcg hanem lh teszt. Sajnálom.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ja amúgy nekem 27 napra megjött ma reggelre. 3 napig pecsèteltem előtte. Bevettem egy apranaxot, mert jó kis görcseim vannak.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Igen, jóstesztként a 9 dpo-n. :-)
mrshope
Budapest
 
 


@caroline4:
Nagyon sajnálom, hogy megjött :-( Pihenj a görcsökkel amennyit tudsz.
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:


szia, ez szuper lesz, ha szépen erősödik! Hajrá!! Honnan írsz amúgy? Nagyon nemzetközi a kis csapatunk :)

8cn
bikbok
 
 


Olyan ari vagy. Köszi.
Nem elszomirításkèppen írom, de a 9. Dpon csinált halvány lh teszt nem mutatja h baba vagy sem. Nekem az elmúlt napokban elèg határozott kètcsíkos volt az lh tesztem, mègsem vagyok terhes. De persze attól mèg lehet babás vagy. Kitartás! Szorítok. Mióta próbáljátok?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Kitartas a gorcsok miatt.Es ha innen visszaszamolsz,akkor vegulis melyik nap volt az ovud?Mert ugye beszeltuk,hogy vagy ez vagy az.

mimkosz
Budapest
 
 


Nem a 12. hanem a 13. Ciklusmapon volt, amelyiken èn is gondoltam. A pozitív ovuteszt utáni napon. Lehet az volt a baj, hogy akkor csak reggel voltunk együtt. Nem maradtam ágyban csak vagy 20 percig utána. Aznap volt ovusfájdalmam napközben, de este már nem voltunk együtt. Kár.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok:
Köszi a drukkot!! :-) Bárcsak erősödne. :-) Arab Emirátusok.
CAROLINE: Tudom, hogy ez nem jelent szinte semmit, csak ez az első "valamicske" ami utalHAT arra, hogy kisbabánk lesz....én meg minden pozitív jelbe kapaszkodom mint egy kis majom :-P Korábban is próbálkoztam már jósteszttel, soha nem mutatott semmit. Ez a 6. ciklusunk.
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:


ahogy írod utalHAT, főleg ha eddig sosem volt ilyen. Pont a különbséget kell keresni és ez az lehet. Még legalább 2-3nap hogy bármi megjelenhessen hcg teszten, addig csináld minden reggel. Izgalmas ez az időszak :)
bikbok
 
 


Mrshope! Na látod ha eddig nem volt ilyen sem az tènyleg lehet jel, ha most meg már látszik. Így már jobban èrtem, mièrt bizakodsz ettől. De jó. Higgy magadban.

Nekem a hozzáállásomon is változtatnom kell, pozitívabb leszek,hinni fogok jobban h most sikerülhet. Jobban mondva most sikerülni fog!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Ez a beszèd! :-) Te próbàltad màr a teàkat? Èn most ebben hiszek, mert sok olyat olvastam, hogy elsô teàs hónapban sikerült a baba. Kiscsillagnak is az elsô teàs hónapja lett babàs. Ha tènyleg sikerrel jàrtunk, biztos imàba foglalom a teàkat :-) Plusz èn ràsegítek inofolic-kal, amirôl szintèn sok pozitív tapasztalatot olvastam, abból ez a 2. hónap.
BIKBOK: Holnap többet tudok, addig megpróbàlom nem túlpörögni a dolgot. :-P
Az màr viszont boztos, hogy ha esetleg nem jàrtunk sikerrel, màrciusban sokat leszek otthon, mert a fèrjem utazik, emiatt tuti "bukjuk" a hónapot, ès minden vizsgàlatra elmegyek amit a doki jónak làt, plusz valószínûleg kipróbàlom az akupunkturàt is. Meglàtjuk, hàtha nem lesz ezekre szüksèg. :-)
mrshope
Budapest
 
 


Sziasztok lányok.
Sajnos nem jövök jo hirekkel. Èjszaka barnaztam ès reggel is. A höm is lentebb van bár alig aludtam valamit. Azt hiszem ha valami el is kezdödött nem lesz itt már semmi.. :cry:
Lehet felveszem Babyfever ès Ecsibe modszerèt azaz teljesen eltávolodom ettöl a tulzott rákoncentrálásròl. Ez volt vègül az ujèvi fogadalmam amit eddig abszolut nem sikerült betartani.. hát ez van :-(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


:(:( tudod, még nem vérzel... A férjedet vizsgálták már amúgy? Ha jól emlékszem, azt írtad idősebb és erős dohányos. Nem akartok egy spermiogramot nézetni? Vagy azt az otthoni kit - et?
bikbok
 
 


Nálunk a Férjem 3 napja lázas, 38.5 környéket produkál. Viszont hamarosan megyünk haza és pont akkor lesz elvileg ovu, úgyhogy jó lenne Magyarországon összehozni a babát :) azt olvastam hogy a mostani láza a 72nap múlva megérő kiskatonáknak nem tesz jót, úgyhogy bizakodom. Meg 39-ig nem is jutott el.

8cn
bikbok
 
 


Bikbok hát a remèny egyre fogy. Nem nèztèk mèg de azt hiszem a kiskatonakat akkor vizsgaljak inkabb ha teljes meddösèg van. Nalunk van megtermèkenyules tehat vannak elegen meg mozognak. Valami gond lehet azutan fogalmam sincs beagyazodasnal. Vagy csak siman pechesek vagyunk :-(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Ne add fel még! Amìg nem jön meg, van remény. Próbálj pihenni, feküdni, ha van baba akkor a nyugalom biztos jót tesz. Szorìtok neked nagyon!

15.cn
marmotka
 
 


Köszi Marmotka! Annyira rosszul jött ki itt vannak baratnöim 4 napot latogatoba ès azt azert nem mondhatom nekik hogy nem talalkozunk mert pihennem kell.. ma pl a vatikanba kellene elkisernem öket odavissza ket es fel ora tömegközlekedes es egy 3-4 ora talpon az egesz. Olyan nyomorultul erzem magam hogy lemondjam mire hivatkozzam (pl hogy 3 orat aludtam..) :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Es meg mindig rohadtul irigylem pl azokat akik terhesen lefutjak a felmaratont (kolleganöm). Ja ès persze elsö honapban lett terhes.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlrb! Ne add fel, egy kis barna mèg nem ok h lemondj róla. Különben is, szokott kèsni? Mert kèsik, ugye? A hőd mennyi volt? Ne aggódj! Mèg bármi lehet.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:
Amig nincs mensi, nincs mensi, bizakodjunk!!! :-)
Nem tudom min múlik, hogy sikeres legyen a hónap, de èn mindig azzal nyugtatom magam, hogy jó idôben fog jönni, pont mikor kell, ideàlis esetben akkor, mikor fekèszültek vagyunk rà testileg ès lelkileg, pont úgy ahogy az apukák. Èn 27 èvig vàrtam rà, akkor èrtelmetlenül sok ès hosszú idônek tûnt ez az idô. Vègül minden èrtelmet nyer. Addig meg beleôrlôdünk...:-P Vagyis addig meg erôsek, ès bizakodóak maradunk, csupa optimizmussal. :-) (mondom ezt a következô nega tesztemig... :-D )
mrshope
Budapest
 
 


Èn nem mernèk futni terhesen, mert lehet egèszsèges gyerek születne, de ha rázkódik az agya ki tudja az iskolai èvekben hogyan teljesítene. Óriási kárt lehet okozni azzal ha pl megrázunk egy kisbabát.ezt már több helyen is olvastam.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Pèntekre nem vártam.. a höm tegnapig vègug 37,1 volt honaljban. Tegnap reggel honalj 37.00 hüvely picit kesöbb 37,3.
Ma reggel honalj 36,8 hüvely 37. Mondjuk aludtam vagy 2-3 orat kb 4 darabban sok pisilèssel ès agyalassal szoval lehet nem relevans a höm..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Ne add fel a dolgokat!Viszont ha meg csak most fog megjonni akkor nem lehet,hogy az a nagy leeses ami volt egyszer meg a feltetelezett ovu utan,az volt megis a peteeres napja?
En meg mindig ajanlom a baratcserjet!Mennyire ment le a hod?
Es kerlek bizz,amig nem jon meg addig van remeny.
Arab Emiratusok?Nagyon kulonleges lehet.

mimkosz
Budapest
 
 


Mimkosz nem hiszem.. a nagy leeses elött mar 36,9 is volt szoval szerintem az nem lehetett peteèrès elötti hö.. meg èreztem az ovus fajdalmakat a 15-16-17 napokon..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
A hô kizàrólag min. 5 óra alvàssal relevàns, ès csak akkor ha nem tèr el a megszokott idôponttól, szóval ez nem èrtèk a baba szempontjàból!
A sok pisilès viszont lehet jó jel, hacsak nem ittál extrèm sokat este vagy èjjel. :-) nagyon drukkolok!!! :-) holnap tesztelsz?
mrshope
Budapest
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Te a görbèdet a hónaljban mèrt hőddel vezeted? Az nem nagyon jó.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Mrsophie igen mar napok ota föleg dèlelött többet jarok pisilni ez tèny.. csak attol tartok kicsit mègsem lesz jo vège :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Igen Caroline tudom most esett le tegnap mennyire különbözö..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
A legjobb baràtnômnek mèg meg is jött az elsô babàjàval. Rövidebb ideig tartott, ès nagyon gyenge volt, de nem barnázàs volt, hanem mensi. Most 2,5 èves a makk egèszsèges keresztfiam :-)
Tarts ki, nagyon szurkolok, hogy pozitívat tesztelj, ès minden simàn menjen utàna! :-)
mrshope
Budapest
 
 


Annyira aranyosak vagytok lányok! Köszönöm a sok támogatast!
A barnazas elallt most. Ezert fura mert a sima menzeszes barnazas elindul erösödik majd átvált vèrzèsbe..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Barátnőm végig pecsételte a terhességét, most lesz egy éves a gyerkőc. A doki azt mondta neki, hogy ha pecsétel, szigorúan fekvés. Megértem hogy most kellemetlenül érzed magad a kolléganők miatt, de azért próbálj nem stresszelni és nem megerőltetni magad!
marmotka
 
 


Marmotka igen ès ezt èszre is vettem ez most a 3.kis barnas volt lassan egy hèten belül.. az elsö kedden az avivazas utan. A masodik csütörtökön a takaritas utan. A harmadik pedig most ejszaka hat eleg sokaig odavoltunk vacsi sèta minden..
Lemondtam a Vatikan kisèretet nagyon restellem de valoban most erre kell elöször gondolnom..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Ne add fel, nincs még minden veszve. A remény hal meg utoljára.


Mrshope: nekem is ez a második inofolicps hónapom és az első amibe szedem a premenst. Volt egy sikeres megtermékenyülés sikertelen beágyazódással. Így meg is jött 20 napra. Ovu után kezdem inni a palástfüvet, hátha rásegít.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Ha 28 napos a ciklusod szerintem a 9. naptól érdemes kora este/ késő délután ugyan abban az időpontban LH tesztelni. Ha halványan látszik szerintem akkor reggl is tesztelj, hogy tutira ne maradjatok le a pé-ről. Ha pozi a teszted ( tehát erősebb vagy ugyan olyan erős a kontroll csikod, akkor 12-36 órán belül várható a pé :)Igy szerintem az az ideális, ha a pozitiv napon reggel mindenképp összebújtok, igy a katonáknak van idejük  a odaérni a randira, mikor a tüsződ meg is reped :) Illetve az első negativ nap reggelét szoktam hallani még tuti tippnek huncotkodni, ami logikus is a pé óta eltelt idő miatt. :) Ha meg nagyon aktivan szeretnetek babócat, akkor a köztes időben is 12 óra elteltével lehet dolgozni a babón, ha van rá lehetőség :)

7 cn


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csaszik most olvastam vissza a fórumot. Hát LittleBiscuit, amig nincs mensi addig van remény :) Ne add fel. szoritok nagyon! :) Caroline  neked is szoritok azért, hátha :)

Kitartást mindnekinek!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én ma kezdtem az ovutesztelést. De attól függetlenül már tegnap óta teljesen rajta vagyunk az ügyön :)

Lányok! A nagymamám és a párom anyukája is menstruált az ötödik hónapig. Szurkolok nagyon! Kitartás!

10. CN

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@cseniko:


nekem is van itthon inofolic, az jó szerinted ha ovutól szedem? Honnan tudod hogy volt sikeres megtermékenyülés csak beágyazódás nem?
bikbok
 
 


@bikbok:


Nekem nem mondta a doki hogy mikortól kell elkezdeni szedni, úgy hogy én az első adagot a ciklus közepe fele kedztem el, már nem is nagyon emlékszem. 


Sokat olvastam utána, hogy valószínű ez az oka, és elmentem a dokihoz, csinált egy uh-t és megerősítette hogy igen ez volt.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


akkor az ovus kezdéssel nem lőhetek nagyon mellé. Meglátjuk segít - e.
Nahát én nem is tudtam hogy ki tudják mutatni, ha volt megtermékenyülés, beágyazódás meg nem. Érdekes. Vajon miből állapítja meg? Nekem is nagyon rövid, 22 napos volt a legutóbbi ciklus.
Ma elkezdtem az Lh tesztet, de átálltam digitálisra, mert nekem a sima többször is pozitív lett cikluson belül, remélem ezzel egyértelműbb lesz.
bikbok
 
 


Mai Lh teszt a tizedik ciklusnapon. Annyira halvány még a második csík, hogy csak az veszi észre akinek nagyon jó a szeme és tudja hol kell keresni :) Úgy gondolom, szerdára szép erős lesz, majd egymás mellé teszem őket. Nekem ilyen korán eddig még egyszer se jelezte, hogy kezdődik valami. Csak egy napig látszott általában. Gondolom a barátcserje is segít ebben, és jó jelnek számít.




10. CN

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@bikbok:


hát nem tudom, hogy mit lehet megállapítani, ezt mondta a doki hogy az lehetett, de hogy csak gondolja vagy látott is vmit nem tudom, hülye vagyok az ilyenekhez.

@molyocska:szurkolok neked is.. mindent bele.. :(


@littlebiscuit: írj mindenképpen ha van új történés... 


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Nekem már csak ebben a ciklusban kell szurkolni! Rendesen megjött. Iszom a málnalevèlteát, de mèg mindig nem tudom h szedjem e mellè a barátcserjèt is.szedem peteèrèsig a barátcserjèt aztán ciklus második felèben már csak palástfüvet fogok.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Köszönöm az èrdeklödèst Cseniko! Hát most pár órája nagyon erös menzeszes görcswim vannak de egyelöre nem vèrzek barnás is csak egy icipici van törlèsnèl.. nem èrtek már semmit :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


A görcseim olyan erösek már lassan mint amikor vetèltem be kellett vennem görcsoldòt.. Csak kevès barna van kezdek aggodni inkább jönne már a vèrár komolyan de ez igy nagyon aggasztò..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?