Új privát üzeneted érkezett!

api itthon van de nem készültem neki semmivel :) magammal majd :wink: :oops:

Képzeljétek Gergő nyert egy fótózást :) beneveztem egy ilyen fotós versenyre .Mindenféle témában lehet nevezni.Már kaptunk egy oklevelet de most egy rendes fotózást nyertünk.a fotós csaj választotta ki a sok kép közül Gergőt meg egy kislányt :9 és nincs is messze itt van Hatvanban a csaj. de házhoz is jön ha akarjuk :) tök jó úgy örülök neki majd ha meglesznek a képek akkor majd megmutizom nektek is :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika! de tök jó gratulálok!

Csillag! nem, szokja csak a zenét, meg amúgy is sokat hallja szerintem, anyumnál is üvölt mindig,ma is egész nap szólt takarítás közben a duc-duc bárány:) mi ilyenek vagyunk:)

KépKép
dike
 
 


Majga! gratulálok neki!!:)) nem semmi, nálunk 5 nap a császár.

KépKép
dike
 
 

 
 

Pedi
Javulgat, már csak egy kis részen kell összeforrnia a sebnek. Nem is nagyon fáj. De most a másik kezd fájni, sebesedni, csak nehogy már jobb legyen. De most azt is időben kezdem kezelni. Pedig annyi féleképpen próbáltam már szoptatni, szerintem csak erősebben szív, Reginél nem nagyon sebesedett a mellem.

Kati
A túlingerlés miatt is lehetett, nem mindegyik gyerek tud ehhez jól alkalmazkodni. Kitartás, és kérdezz, meg főleg a védőnőt, ő mégis ért hozzá.

Dike
Pihenj is azért! Jó bulizást! Mi sem komolyzenét hallgatunk, a gyerkőcőknek mindegy, csak dallamos legyen.

Csillagvirág
Gratulálok az átforduláshoz, ügyes Gergő!

Nika
Biztos jók lesznek a fotók! Mindig sikerül valamit nyernetek! 

Gyerkőcők alusznak, együtt a nagy ágyon. Regi elalvás előtt azt mondta, hogy: "szeretlek, anya". Ezért a pillanatokért érdemes mindennap felkelni. A testvérféltékenység is már alig van, szóval alakulunk.
Azért köztünk szólva, nagyon irigylem, akinek kiságyban alszik a babája. Remélem egy-két héten belül meg lesz a légzésfigyelő, és akkor már kezdem is a beszoktatást. Nem lesz egyszerű menet, tudom Reginél is volt néhány fárasztó éjszakám.
Egyébként néhány tipp, majd leendő anyukáinknak is….. Reginél bevállt, hogy nem közvetlen szopi után raktam, le hanem kicsit ringattam, mert ha szopiba bealudt, és úgy tettem be, az nem nagyon tetszett neki. A másik amikor már el játszik a játékokkal, és úgy alszik el. Valamint mindig a kiságyba tettem egy trikómat, amiben szoptatok is, és így érzi az illatom, egyfajta biztonságot ad.

Voltunk uh-on is. Kérdezték, hogy hány hetes, mikor mondtam, hogy 6, csodálkoztak, hogy mekkora baba, aztán jól meg is dicsérték, csak a végefelé kezdett nyöszörögni, nem sírt nagyon.

Bababörzén is sikerült néhány dolgot vennem. 62-es és 68-as bodykat vettem, úgyhogy tavaszra-nyárra jók vagyunk. Napozót, kantáros nacit, pulcsikat vettem még. Kb 3500 Ft. értékben, ebből a body 16 db, pulcsi 6, nacik 2, 1 napozó, meg 3 sapi (2 vékony, 1 átmeneti). Aztán az egyik csaj nagyon rendes volt, még adott néhány dolgot ingyen. Pl. 12 db-os babylove eldobható előkét is. Ilyet a dm-ben ezeren felül adnak. Tőle vettem még egy forgót is az ágy fölé, nem zenél, csak sima plüss álatkás, a tartó meg egy almafa. Csak az egyik része még valahol nála van, úgyhogy azt majd később kapjuk meg, de mindössze 200 Ft-ért odaadta. Meg aztán jobb is ismerőstől venni.

Most már megyek fürödni, úgy tűnik Zalán is elaludt már, legalábbis nem gügyög.
Vendég
 


jó reggelt! tudom, őrülten hangzik! :lol:

most csak mesélni jöttem! Bogi az este csak cicizett és elaludt 7-kor, majd csinált egy kis szokásos esti műsort 9-kor, de ami a legjobb, hogy 4.40-kor ébredt először. Evett és most megint alszik tovább.
Ja! Tegnap még akartam újságolni, hogy pár napja nem sírvak kel mindig Bogi. Többször elkaptam, hogy már nézelődik.

Most még fejek éppen, aztán megyek vissza aludni. 8) 8) 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Kati! Te aztán "pálinkás" voltál ma reggel! Tegnapi kérdésedre: Bálint nagyon keveset van kézben. Illetve csak szopi utáni büfizés alatt, vagy este, ha nem akar aludni, akkor apucija dajkálja egy kicsit. Egyébként szinte egész nap alszik, így nincs is alkalmam hozni-vinni. Pár napja egészen jól beálltunk, de tudom, ez még nem jelent semmit. Amióta nagyokat sétálunk a du-i(5-6 közötti) szopi után nem alszik el azonnal, viszont mikor elalszik, egyszerűen képes 4órát is aludni. Erre a védőnő tanácsolta, hogy ne hagyjuk aludni pl. este 10ig. Ébresszük meg, amikor már letelt a 3óra. Így aztán most fél9kor ébresztés, fürcsi, és 9kor szopi. Ébred fél3-3kor, majd reggel fél7kor.
Én vérzek még, de már nem vészes, szerintem pár nap és végre nekem is vége lesz!

Rita! Sajnálom a cicidet, a fenne enné meg, hogy most meg a másik. Ezt a trikós dolgot én is hallottam már, biztosan segít. Annyira édesek lehettek, ahogy együtt aludtak a nagy ágyban! Képet nem csináltál róluk?
Akartam kérdezni, hogy a férjed akkor nem Veletek alszik? Vagy 3-an elfértek a nagy ágyban?

Csillag! Köszi, nagyon jól estek a szavaid!
Én értettem, amit a lépcsőzésről írtál, nekem így is nagyon durva!
Örülök, hogy Gergő nem sírt torna közben, ügyes-ügyes! Úgy összepuszilgatnám azt a hófehér pofiját!

Nika! Örülök, hogy apa hazaért! A hétvégén kimenőt kapsz a Babanetről! :wink:

Dike! Szuper lehet a koncert, én is nagyon szívesen megnézném őket. Mi az élő show-ra készültünk novemberben, de aztán kiderült, hogy csak álló hely van, és én azt akkor már nem tudtam bevállalni.

Majga! Nem semmi mekkora baba! Na, és ez meg jellemző, hogy nap után kidobják őket a kórházból. A barátnőm(aki velem volt szülésnél) barátnőjét is csütörtök késő du-án császározták, hétfőn reggel már engedték haza. Én meg mondom az őszintét, nagyon arra készültem, hogy csak 3napot leszünk kórházban, és nagyon féltem a kórháztól. Ennek ellenére utólag nagyon örülök neki, hogy 6napig bent voltunk.

Nekem is van egy jó hírem! Azon felül, hogy Bálint 2.éjszaka ébredt csak 1szer, végre alig kell fejnem!!!! Hurrá!!! Kezd beállni a kereslet kínálat. Csak két szopi között fejek egy kicsit, ha már nagyon duzzadt a mellem, de ez inkább csak éjszaka van, meg reggel.

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi
Jó alvó babád van. Zalán sötétedés után (fél 7 után) nem alszik egy percet sem, néha fél órát, és akkor gyorsan lefürdetem Regit.
Most csak Zalánnal alszok, apa meg hol itt, hol ott. Jó, hogy egy ágyon alszanak el a gyerkőcők, mert addig nekünk is van szabaidőnk, meg helyünk egymásra.

Ma csak pihizünk, meg a szeletíves kukáig elsétálunk babakocsival, az kb 20-25 perces lassú séta. Holnap el akarok menni misére, de nem tudom milyen idő lesz, a keresztelőt minél előbb meg akarom beszélni a pappal, meg jó lenne tudni, mikor lesz a húsvéti gyóntatás. Lehet hogy csak a mise közepére megyünk, annyit talán a pici is kibír.
Kora délután meg vendégek jönnek, babalátógatóba.
Vendég
 


Pedi! örülök h kezd beállni a dolog szopi ügyben!:)

Rita! sajnálom h fáj a cici! de sok mindent vettél...szupi:)

KépKép
dike
 
 


ma reggel hányingerre ébredtem, 1 órán keresztül vettem a nagy levegőket h ne hányjak. aztán elmúlt...délbe meg megebédeltem anyuéknál, és mikor mindent befejeztem,irány a Wc minden kijött....nem tudom mi lehetett.

KépKép
dike
 
 


most már biztos hogy nagyon aranyos cuki fiad van!!! :)
Ahogy nézegettem a nevezőket hogy kit is válasszak, felírtam a fiad nevét aztán mindenki mást hozzá viszonyítottam :)
Úgy hogy lett Ő :D ezt írta ma a fotós csajszi :) annyira szimpi pláne ezek után :)

Dike :reméljök nem ezt a vírust kaptad el mindenesetre jobbulást :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Rita! Igen, Bálint tényleg nagyon jó alvó. Ő szinte csak eszik és alszik.
Szurkolok, hogy sikerüljön elintézni a keresztelőt. Már mi is szervezzük. Először május 8-án szerettük volna. Aztán találkoztam a tiszteletessel a DM-ben és mondta, hogy már az 1-je és a 8-a is foglalt. Csak lestem! :shock: Így május 15-én lesz.

Dike! Hát, ez sajnos előfordulhat. Én nagyon bízom benne, hogy ez most tényleg "csak" egy ilyen nap volt nálad, és nem kaptál el semmit!

Nika! Látod-látod, mondom én Neked mindig, hogy mennyire szép kisfiad van. Büszke lehetsz Rá!

Lányok! Én nagyon el vagyok keseredve. Tegnap reggel vasaltam, majd a délelőtti szopi után(11kor) indultunk sétálni. Fél3ra értünk haza, mert közben anyóséknál megebédeltünk. Fél4re kerültem zuhanyozva ágyba, de akkor már annyira fájt mindenem, hogy alig tudtam állni, menni, ülni. Szerintetek meddig tart ez még? Most már kezdek aggódni. A szeméremcsontom fájt nagyon, meg végül is, ott az összes csontom, ami létezik. Meg a roh@dt aranyerem is megint fáj, pedig már tök jó amúgy. Vagy a terheléstől az is fájhat?
B@sszus Bálint holnap egy hónapos, 4hete szültem. Mindenki mondja, hogy 6hét a gyermekágy, na de ha 4hét után se lehet csinálni semmit, mi fog változni 6hét után?! :cry: :cry: :cry:
Még szerencsém, hogy Bálintunk egy tündérpofa!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Virág drága elhiszem hogy kikészültél..nemlehet könnyű látni ahogy sír Gergő!!!!!!!!!!!
puszikállak téged is meg Gergőt is:)))))

Nika szupi hogy nyertetek ilyen fotózást!!!!!!:))))

Pedi ha ez a sok kellemetlenség nem múlik el a 6 hetes kontrollon említsd meg a dokinak!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

bocsi a betolakodásért, de hátha vki tud segíteni!

Gonal-F 900NE injekciót keresek!!!
Aki tud vkit, akinek már nem kell, az szóljon!!!!!!!!!
Köszi!!!!!!!

babszika
 
 


szia Babszika!!!!!!!!

blogod még mindíg nem tudom olvasni..... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi
Még változhat, egyébként a 6 hetes kontrollt eltolhatod 7. hétre is. Én is csak jövő héten megyek, igaz csütörtökön akartam, de a doki síelni ment. Így ez most nekem is 7 hetes.
Nekem Reginél 10 napig fájt a gáttájékom, utána egyáltalán nem, a vérzés pedig 7 hétig tartott.
Zalánnál 3 hetes koráig nagyon érzkeny volt a gáttájék, a gátseb, de aztán 3 hét után meg mintha soha nem is vágtak volna, semmi nem fáj azóta, bármit csinálhatok. Most a vérzés 5 hétig. Persze az utolsó egy hétben szinte már alig volt valami, inkább csak tisztulás.

Tegnapi 25 perces sétánkból másfél órás séta lett. Ma viszont nem sétáltunk, itt esett az eső szinte egész nap. Amúgy is vendégeink voltak, a délutánunk ezzel telt. Ráadásul nekem ez az 1 óra nagyon hiányzik.
Vendég
 


nita!
akkor küldj egy új e-mail címet, mert újra elküldtem neked a meghívót.... de ezek szerint vmi nálad nem ok.

babszika
 
 


pedi: sajnálom a fájást. Engem nem vágtak, de három hétig nekem is sokszor fájt, de azt vettem észre, hogy függött az időjárástól, meg az én hangulaatomtól, meg sok-sok mindentől. Aztán. ahogy Rita írta egyszer, mintha elvágták volna, már nem fájt. Türelem! A gyerekágy az hat hét!!!
BOLDOG ELSŐ HÓFORDULÓT BÁLINTNAK!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


HALIHÓ CSAJOK!

GERGŐCI NAGYON ÜGYES!!!!!TESSÉK ADNI NEKI A NEVEMBEN EGY DICSI PUSZIT A BUKSI FEJÉRE :D

HÁT GÁTFÁJÁSHOZ SOKAT NEM TUDOK HOZZÁSZÓLNI...PETIKÉNÉL ÚGY ÖSSZERAKOTT A DOKI,HOGY ÉN MÁR TÖRÖKÜLÉSBEN VÁRTAM A GYEREKEMET,GABIKÁNÁL MEG A CSEMPÉT LEKAPARTAM,MÍG PISILTEM.CSAK ZUHANY ALATT MENT A DOLOG....AZ ELSŐ PÁR HÉTBEN EMIATT NÁLAM TISZTÁBB EMBERT NEM LÁTTATOK :lol:
A GÁTVÉDELEM NEKEM JOBBAN FÁJT,MINT A VÁGÁS...CSÍPETT MG MINDEN...

RITA REMÉLEM HAMAR MEGGYÓGYUL A CICID...CEGÉNYKE...


MINDEN BABÓNAK PUSSZ-PUSSZ
MEG A POCAKOKRA IS :D
(MA ILYEN ÉRZÉKENY NAPOM VAN ÚGY LÁTOM :D )

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga írta:A GÁTVÉDELEM NEKEM JOBBAN FÁJT,MINT A VÁGÁS...CSÍPETT MG MINDEN...





:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ezt nem nagyon tudom elhinni... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


PEDIG DEEEEEEEEEEEEE

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


aztaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat!

Kati! Amit Majga írt, azt én megértem. Mert nekem sem a seb, vagyis a vágás fáj. Mert az már nem is seb, csak egy csík, nagyon szép. Hanem az összes létező csont, ami a puncim :oops: körül van. Pont az jutott már az eszembe, hogy talán kevés volt az az egy vágás?! Aztán mára szerencsére sokkal sokkal jobban vagyok! Vérzésem sincs már, inkább folyásom. Nektek hogy telt a hétvége?
Köszönjük a "köszöntést"!!! Hihetetlen, hogy már egy hónapos az én drágám. És most megint bőgök, mert eszembe jutott az a csodálatos nap, amikor először találkoztunk! :oops:

Babszika! Én sajnos nem tudok olyat, akinek van ilyen szurija! DE! Minden nap imádkozni fogok, hogy végre Te is "közénk" tartozhass!!!!

Bálintom megint egy tündér volt a hétvégén. Most már 4.éjszaka ébred csak egyszer 3-4 között. Ma fél8ig aludt, tegnap régi időszámítás szerint fél9ig! (Mondjuk tegnap fél4kor kelt, ma 3kor)
Mi tegnap miattam nem levegőztünk. Nálunk is voltak látogatók. A héten szinte minden nap jön vki. Csütörtökön megyünk az egy hós tanácsadásra.

Majga! Ti hogy vagytok?

Nita! Most már teljesen gyógyultak vagytok?

Nika! Remélem, jól telt az apás hétvége!

Csillag! Gondolom, megint volt program hétvégén, azért nem tudtál jönni!

Beze! Nálad Marcus már egyáltalán nem ébred éjszaka?

Dike! Milyen volt a koncert? Ármin hogy bírta?

Mona! Ti mit csináltatok hétvégén?

Jaj, képzeljétek! Pénteken kaptunk egy zsák ruhát a barátnőm tesójától. Tele angol és tecsós rucikkal. Lassan szekrényt kell vennünk! :lol: De ruhát, az tuti nem egy ideig. Tesóm is hoz vagy egy bőröndnyit nem egész egy hónap múlva.

pedi
Kalocsa
 
 



köszi Pedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


pedi: a is lehet, hogy alakulnak vissza a csontjaid. Nekem is fájt sokáig.
Örülök, hogy ti is jól alszotok. Nálunk is Bogi tegnap este 9kor evett utoljára, majd 2.20-kor, aztán pedig 7.10-kor ébredt. Én riadtam fel az első nyekkenésre, hogy jesszusom, nem ébredtünk egyszer... :shock: :shock: :shock: azóta megint alvás van. én is aludtam Vele még 9-ig.
Nálunk is jól telt a hétvége. Szombaton voltunk anyukáméknál. Bogi jól bírta, igaz már dél körül eljöttünk,hogy délután már itthon pihenhessen.
Tegnap valamiért viszonylag sokat sírt. Olyan semmi nem volt jó neki. Sajnáltuk, de tényleg nem tudtuk, hogy mi a baj. Mi is kaptunk szombaton a sógornőmtől 3 szatyor ruhát. Szebbnél szebbeket, csajosabbnál csajosabbakat.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja! az első "találkozás" sokszor bevillan nekem is! Jó érzés nagyon.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[b]MIA[/b], merre vagytok????? GYere mesélni és kérünk képeket!!!
éééééés! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



PEDI:VELÜNK MINDEN OKÉS,BÁR KEZDEK KICSIT BE DEPISEDNI....
MINDENKI CSAK A POCAKOMMAL VAN ELFOGLALVA,AMI UGYAN TÖK JÓ,(FŐLEG A FÉRJEMTŐL,AKIVEL KÖZELHARCOT KELLET VÍVNI,HOGY MEGTARTSUK A BABÓT)DE ATTÓL MÉG ÉN IS ITT VAGYOK....NEM EGY KÉTLÁBON JÁRÓ MÉH VAGYOK...ÉN IS AKAROK SIMIT,MEG BÚJÁST,MEG TÖRŐDÉST....DE MINDIG CSAK A POCAKOM... :oops:

HÉTVÉGE ELREPÜLT...PERSZE AKI 11-IG ALSZIK :roll: CSODÁLATOS FIAIM BEKAPCSOLTÁK A MESÉT MAGUKNAK ÉS HAGYTAK MINKET ALUKÁLNI :D

MEG TORTÁZÁS VOLT EZERREL :D

PEDI TE VAGY FACEBOOKON VAGY IWIWEN???ELKÜLDHETNÉD PÜ-BEN HA GONDOLOD A NEVED,MEG HOGY HOL LAKSZ ÉS BEJELÖLLEK :D

KATI:SZERINTEM NEKEM AZÉRT VOLT ROSSZABB A GÁTVÉDELEM,MERT A VÁGÁST NAGYON JÓL BESTOPPOLTA A DOKIM,VISZONT A VÉDELEMNÉL JOBBAN VÉGIGSÚROLTA A GYEREK A DOLGOKAT ODABENN...MEG GONDOLOM AZ A RÉSZ FÁJT NAGYON AHOL ÚGYMOND "LEFEJTETTEK" A GYEREKRŐL :oops:

ÉS HOGY NEKED MILYEN JÓ ALVÓS BABÁD VAN :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kati
Biztos az esős idő miatt lehetett nyüggi. Itt már süt a nap, délután babakocsival megyünk a védőnöhöz, meg az oviba.

Pedi
Én is szedtem össze két szatyor ruhát, ami regiről maradt, így már vannak rugik is, a turiban csak néhány dolgot veszek majd pénteken. Zalán már 68-as rugikat is hord, és nem is nagy rá. Bodyból mondjuk elég a 62-es. A lábai hosszúak, gondolom ezért kell rugiból a nagyobb.

Gátfájdalom
Nekem a seb nem fájt 3 hét után. De kb a 1 hónapig, nagy dolog után zsibbadt az altlájékom. Gátvédelemről nincs tapasztalatom, de gondolom fájdalom utána is lehet, az izmok, szövetek csak változnak a szüléskor. Majd talán a harmadikat szülhetem gátvédelemmel, ha nem lesz nagy baba.

Mia
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Vendég
 


pedi, majga: igen az alvással nincs gond, cserében az evéssel küzdünk... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most éppen mehfulladni akar a cicin, annyira fal!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


KATI:HÁT EZ BORZACSKÓ....HÁT MI ÜTÖTT ABBA A SZÉP KISCSAJBA?EDDIG LUSTI VOLT DOLGOZNI A HAMIÉRT MOST MEG MOHÓZIK????AZT A PISZOK ÚRISTENIT :lol:

DEHÁT TESSÉK TÜRELEMMEL VEREGETNI A CSEPP HÁTÁT,HA FÉLRENYEL...AZÉRT VAGY AZ ANYUJA :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kati
Inkább legyen mohó a kis hölgyemény. Zalán is nagy tejcifaló. Sokszor félrenyel, aztán kiköhögi, és sóhajt egy nagyot, elégedett arcal megpihen, jobban mondva elhagyja magát, és lehet kényeztetni, cipelni, büfiztetni.
Vendég
 


brita80 írta:elhagyja magát, és lehet kényeztetni, cipelni, büfiztetni.



HÁT MIKOR NEM LEHET EZEKET A CSODÁLATOS ÉDES KIS MANÓKAT KÉNYEZTETNI????

JAJJ LEGYEN MÁR JÚLIUS :(

DE ADDIG IS....TORTA SÜTÉSRE KONCENTRÁLOK...MEG ARRA,HOGY MÁR BETÖLTÖTTÜK A 23.HETET :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Majga, Isten éltesse Petikét!!!!!!!!!!!! Sok-sok puszit küldök neki!
Milyen tortát sütsz???????

Nika, gratulálok a fotózáshoz! Mindig is mondtam, hogy elolvadok Gergő cuki szívből jövő mosolyától! :D

Pedi, ez a csontfájdalom nálam is volt. Bencénél a szeméremcsontom fájt ha sokat mentünk (arra már nem emlékszem, hogy mennyi ideig), most meg a csípőcsontom fájt a bal oldalon de úúúúúúúgy, hogy nem tudtam egy lábon állni. Úgy zuhanyoztam, meg vettem fel reggel a bugyimat, zoknimat, hogy meg kellett kapaszkodnom közben. :shock: Azért is féltem ettől a fájdalomtól, mert én csípőficammal születtem és gyerekkoromban mondta az ortopéd orvos Anyunak, hogy szülésnél vigyázzunk, nehogy kiugorjon a combcsont a medencecsontból. (A bal oldalamon kisebb a combcsont végén az a gömb alakú csont ami illeszkedik a medencémbe.) Gondolhatod, hogy be volta sz@rva, hogy esetleg ott sérült valami... ez a fájdalom jó sokáig eltartott. A 6 hetes kontrollon meg akartam kérdezni a dokimat erről, de aztán mire eljutottam hozzá (7 héttel szülés után), már nem fájt. És azóta se.
Az aranyerem is érzékeny volt sokáig, de csak akkor, ha túlerőltettem magam.

Kati, szerintem is az időváltozást érezte tegnap Bogi. Remélem ma már nem fog annyit sírni.
A szopi meg alakulni fog, hidd el! Látod, a múltkor még lusta volt, most mohó, úgyhogy próbálgatja magát a Kisasszony!

Rita, nagyon jól bevásároltál Zalánkának! Nem semmi, hogy ilyen nagy rucikat hord már! :shock: Gergő pont az ellenkezője Zalánnak, neki a törzse hosszú és a lábai rövidebbek. (POnt mint a tesónak.)

Velünk semmi nem történt a hétvégén. Azért nem jöttem, mert az ájulás szélén vagyok a fáradtságtól... :? Valahogy úgy érzem magam, mint amit Majga is írt, mindenki Gergővel van elfoglalva és senki nem látja, hogy hogy vagyok én... Tudom önző vagyok, de az egyedül küzdéstől az összeroppanás szélén állok. Annyira ki vagyok purcanva, hogy a múlt héten egyik nap elfelejtettem kenyeret venni meg megtankolni a kocsimat. Simán hazajöttem tornáztatás meg a bőrgyógyász után, elmentem autóval a kenyérbolt mellett és nem jutott eszembe, hogy meg kellene állni és bemenni. 8) 8) 8) A Férjem most már lassan 3. hete alig van itthon, mindent én csinálok és ha mégis itthon tölt pár órát, akkor azonnal megy ki a kertbe és ott rendezgeti a terepet. (Térköveztetni fogunk egy járdát és emiatt kell a domboldalakat kicsit átrendezni.) Már szóltam neki többször is, hogy szükségem van a segítségére, de mindig az a válasz, hogy a kertet is meg kell csinálni. Nagyon rosszul esik, hogy nem látja mennyire magam alatt vagyok. Most ott tartok, hogy egy hete nem tudtam megmosni a hajamat és utálom magam. Ez nagyon nem jellemző rám, mindig is adtam magamra akkor is, ha itthon vagyok, de estére annyira fáradt vagyok, hogy már nincs erőm hozzá.

Megyek, itt az ideje egy újabb tornáztatásnak. (nem is tudom hogy csinálnám ezt, ha Gergő nappal is olyan jól aludna, mint éjszaka............... nem férne bele a napi 3, az tuti.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Lehet, hogy most felszívódok egy időre, mert már nekem is elegem van az állandó nyavalygásomból. Kell keresnem valami kiutat ebből a depi hangulatból, mert ez így nem lesz jó..........


Mindenki vigyázzon magára, a Babákra meg a Pocaklakókra!
Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


CSILLAG KÖSZIKE A TÖKÖS NEVÉBEN IS :D

JAJJ DE ROSSZ,HOGY TE IS DEPI....CEGÉNYKÉM...
ÉS TÉNYLEG A PASIK NEM VESZIK ÉSZRE,HOGY KEZDÜNK ÖSSZEROPPANNI A DOLGOK ALATT...CSAK EGY NAP KÉNE,AMIKOR VELÜNK FOGLALKOZNA...SZERINTEM FELTÖLTENE MINKET ENERDZSIVEL,HA LÁTJUK AZT,HOGY MILYEN FONTOSAK VAGYUNK APÁNAK...DE NEM VESZIK ÉSZRE MAGUKAT...A FÉRJEM PL ADDIG NAGYSEGGŰZÖTT ITT NEKEM,HOGY MÁR SZINTE KÜLÖN ALSZUNK...AMIÉRT PERSZE Ő VAN BESÉRTŐDVE...DE NEM KAPCSOL.... :evil:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Hogy én milyen figyelmetlen vagyok!
MAJGA: Petinek boldogságos születésnapot kívánok!!!

csillag: nem volt jó olvasni a soraidat! Annyira segítenék Neked. Szívesen tornáztatnám Gergőcit helyetted, legalább egy napig, hogy Te kimenőt kapjál! Anyukádat nem tudod igénybe venni egy kicsit? Én nem szólok egy szót sem, mert Zsolti sem "látja meg", hogy mit kell csinálni, de ha szólok neki akkor szívesen segít.
Mi is most fogunk térköveztetni.
Igen, Bogi próbálgatja az idegeimet! De még BÍROM!!!
Kitartást kívánok Neked és kívánom, hogy minél hamarabb újult erővel térjél vissza közénk! De nyugodtan rinyáljál is, ha attól megkönnyebbülsz. Akinek nem tettszik, az nem fog olvasni. :wink: DE nem hiszem, hogy lenne itt ilyen ember.

rita: Bogi is mostanság nagy elégedett mosollyal jelzi, ha elég neki és egyértelműen tömködi ki a nyelvével a cicit. Olyankor meg tudnám zabálni a húsos pofáját! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi! gratulálok az 1 hónapos Bálinthoz:) örülök h egy tündér:)
koncert nagyon tetszett, Ármin is elvolt...szerintem aludt,keveset mozgott:)))Király L Norbi csinálta a leges legnagyobb hangulatot,aztán Vastag Csabi-ahh de jól nézett ki, utána Nonstop,Wolf Kati-gyönyörű hangja van, a leggyengébbek meg a nyári lányok-fúj.:)
sajnálom a fájást:) de jó h ennyi ruhát kaptatok!:)

Majga! Isten éltesse a kisfiad!!!!!!grat a 23.héthez!

Mia! én is kíváncsi vagyok már rátok! Boldog Szülinapot!!!!!

Csillag! nem baj, ha panaszkodsz, azért is vagyunk.jó kiírni magából az embernek! ne tűnj el, attól nem lesz jobb!!!szerepuszi kitartás!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!!!!!

Babszika......anita860626@freemail.hu
több emailem nincs.....

Majga Máténál nálam vágtak nem éreztem csak a varrást.....utána én kapartam a falat....a Barninál gátvédelem volt én akkor csak addig kapartam volna amikor mondták NE nyomjak..na az volt kemény...utána olyan fitt voltam hogy szaladni tudtam volna!!!!!!:)

Pedi ez sokszopr eszedbe fog jutni mikor eltelik egy kissebb idő:)))

apikámnak meg ma van a 35. szülinapja!!!!!!!!!:))))

már majdnem teljesen...Barninak még folyik az orra.....

Virág olyan rossz olvasni hogy ilyen szomorú vagy:(
erősödj fel és siess vissza hozzánk.ha gondolod telefonon szivesen beszélek veled hátha az segíat valamit?:)

Majga PETINEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok szavaznátok a fiúkra?:)

http://apps.facebook.com/sanofivote/

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITA ÉN MÁR SZAVAZTAM :D

ÉS AZ ENYÉMEKRE????
http://apps.facebook.com/sanofivote/


KÖSZKE MINDENKINEK A SZÜLCSINAPI DICSIKET :D
PETIKE NEVÉBEN IS :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


köszi Majga:)már én is szavaztam:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: júúúúj, dejóóóóóóó, hogy a kis vőlegényünk már jobban van.
APIKÁDNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita!
eddig nekem nem ezt az e-mailt adtad meg... nekem az volt meg, ami a kereszt és vezetéknevedből áll.... :?
de most újra elküldtem :wink:

babszika
 
 


JAJJ CSAJOK OLYAN IDEGES VAGYOK...MAMÁM KÓRHÁZBAN VAN...ÉS LEHET,HOGY PACEMAKER KELL NEKI :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Babszika 2 emailem van de nagyrészt ezt használom......anita_meszaros@freemail.hu.
amit most küldtem el végszükség esetére használom...

Kati köszönjük:))))

Majga drukk a mamádnak!!!!!!!!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! apának boldog szülinapot!


szavaztam!!!!!

Majga! nagyon sajnálom:((

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk védőnőnél, minden rendben, ügyesen emelgette a fejét is. Oltásokat egyeztettük, meg a súlyát mérte le. Most 5750 g. Megdicsérte a bőrét is. Egyébként Zalán nem olyan bőrű mint Regi. A félig kreol bőrszínt tőlem örökölte. Szerintem még változni fog, és inkább rám hasonlít majd.

Csillagvirág
Már a 32. hetes uh-on mondta a nő, hogy jó hosszú lába van a babának. Meg én is hosszú lábú vagyok, és Regike is.
Én meg még mindig a 38-as méretnél tartok. Lehet így is marad? Alighanem magamnak is beruházok a tavaszra, hátha találok valami jó dolgot a turiban.
Sétálj egy nagyot a gyerkőcökkel, vagy menjetek el moziba a pároddal, ha úgy érzed utolért a depi, ez a legjobb.

Majga
Én sem figyeltem. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT PETIKÉNEK! Sajnálom a nagyidat, remélem hamar rendbe jön.

Dike
Biztos jó lehetett a koncert. Remélem nyáron mi is többet mozdulunk ki.

Nita
Az tényleg húzós lehetett. Én nem is tudom hogy nem nyomni, az iszonyatosan fárasztó visszatartani, erős izom munka.

Mindjárt töltök fel képeket is, aztán megyek hajat mosni, tegnap este nem volt időm rá, ma meg megyek a 6 hetes kontrollra, mégsem mehetek ilyen fejjel.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: