Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Haga :D

Laptető!!!
Meghallgatnám Albert babát, ahogy cifrázza!

Emma :D

Nekem sosem volt aranyerem, de a szülés után megkaptam ezt is(sőt, már a beöntés után). Szóval, én lementem a patikába és a Reparon kenőcsöt ajánlották, nekem bevált (pedig szerintem nagyon kinn volt) kb két hét kellett hozzá, és azóta sem jelentkezett. De azt mondta a védőnő, hogy a doki ír fel rp-re, ami nagyon jó, csak annak a nevét nem tudom.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tüncsi :D

Most jutott eszembe :oops:
Nem tudom, mennyire ismered a letöltő oldalakat, de nézz be az MP3portal.hu -ra ,ott az elektronikus könyvek/gyereksarok/gyerek és ifjúsági könyvek között van pl babamasszázs, babatorna, aludj jól gyermekem c. könyv feltéve. Hátha segít. Ha valamit nem tudnál, segítek, de szerintem egyszerű használni.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 

 
 

Boboka :)

Laptető...hm...
Érdekes lenne, ha csak nem vagyok önmegtermékenyítő tulajdonságú :oops: :lol:
Vendég
 


Boboka, Emma
most nekem is fájt nem egyszer székletnél, sőt volt hogy kicsit vérzett is, de nem érzek kinn semmit, szerintem a kemény széklet sértette fel :roll: ha háziorvosnak mondom, akkor turkál ott? :? :oops:

Haga
az jó, hogy azóta cserfes :P akkor minden rendben


néztem ki bútorokat, a megint megjött lapon betettem a linkeket :)

Kép
gaby25
 
 


Gaby
ez az un belső aranyér, ebből lehet a kinyomulás, jobb kezelni kenőccsel már most!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Gaby :D

Egyetértek Emmával. Szerintem a mi házidokink nem turkál, csak rp-t ír.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Gaby, nagyon szépek a bútorok, de legtöbbje ha jól olvastam bútorlapból van, nos az meg tele van ragasztóval, aminek folyamatos kipárolgása van, és rendkívül egészségtelen a gyereknek. /az asztalosunk tájékoztatott ilyen jól :D /

Nálunk sem turkál a házidoki :D
Nekem valami S-betűs használt pár nap alatt, itt ajánlotta valaki, de már nemtudom a nevét :oops: .

Haga egy hős Albert baba, és csodaszép kisfiú. :wink:
Emma, már a 15.hétben jársz :shock: , aztamindenit.

Kép
mona76
 
 


Sziasztok Lányok, Asszonyok!!!!! :lol:

Sperti végbélkúp csodákra képes, ez tapasztalat!!!!!

Mindenkinek jó babázást!!!!!

Tiza megszült már? :? :shock: :roll:
Vendég
 


Sperti, igen ez az :lol:
köszi ditke :wink:

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Hogy vagytok??? Magatokról nem is írtál semmit :(
Danusnak hogy megy a séta?
Tényleg, Nálatok kistesó projekt??? :P


Gaby :)
Szépek a bútorok :)
Nekünk minden bútorlapból van, de ragasztó nincs benne, csak tipli és csavar... Főleg a kiságy. Az lapra szerelhető, bár ne lenne az! Ugyanis ahányszor szét van szedve, a menet tágul, és most már ott tartunk, hogy a pelenkázó rész lecsúszik a csúszkáról.
Minden bútornak megvan a hátránya...
De remélem sikerül valami szupert választani Nektek :)



Csajok én totál padlón vagyok :cry:
Már a válás gondolata motoszkál a fejemben. Amióta itt lakunk, a férjem semmit nem segít! Dolgozni nem dolgozik, mert még az előző munkahelye állományban tartja, és csak itthon teng-leng egész nap. Én azt se tudom hogy kapkodjak, ő meg hol egyik oldaláról nézi a tv-t, hol a másikról, ha épp nem alszik... :? Reggel és este megeteti a Manócát, de aztán itt vége is a segítségnek.
Sokat fogytam már az utóbbi időben. 75 kilóval jöttem haza a kórházból, most meg vagyok 66. Merthát enni sincs időm. Elvegetálok pár túró rudin, vagy lapka sajton egész nap. Ő meg csak zabál, miközben semmit nem csinál. Ha szóvá teszem, még neki áll feljebb! És csak azt hajtogatja, hogy ő ugyan nem csinál semmit! :cry: Hónapok óta hozzám sem nyúl, ha meg én próbálok hízelegni, ellök magától. Elegem van már belőle! Nem tudom mitévő legyek, hisz gyerekkel már úgysem kellenék senkinek, meghát amúgy sem vagyok olyan, akiért sorban állnak a hapsik, de ha vele maradok, akkor is egyedül vagyok :?
Nagyon szeretnék kistesót is, de így nem vágok bele! Azt mondja, ő is szeretne, de ha hozzám sem nyúl, akkor nem tudom, hogyan sikerülne :? Meghát ha ilyen segítőkész, akkor minek neki mégegy gyerek? áááááááááááááááááááááá
Dokihoz is mennem kell kb. 2 hét múlva. Még mindig van 1-1 csepp tejem, ha megnyomom a cicim. Persze se több, se kevesebb! Össze vissza jön meg, és iszonyatosan fáj előtte, mindig elázok, a múltkor majdnem a gatyám is ki kellett dobni.
Szóval, most itt tartok...
Bocsánat, hogy panaszkodtam, de valahol ki akartam önteni a bánatom :oops:
Vendég
 


Utánakerestem, Tiza ma 31+4 a vonalzó szerint.
Még van egy kis ideje :lol:
De azért igazán írhatna pár sort :twisted:
Vendég
 


Haga :D

Fel a fejjel! Szerintem próbálj meg egy kis időt szakítani magadra. Menj el sétálni, fodrászhoz, vásárolni(nézelődni) vagy bármi, és hagyd őket kettesben. Lehet, hogy nincsenek még összeszokva, és jót tenne nekik egy kis "összezártság". Utána meg majd féltékeny leszel rájuk!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Haga, nálunk is dettó ez volt, csak a munka miatt, a párom hetekig hajnalban ment, és késő este járt haza :roll: , ha szóltam még neki állt feljebb, hogy értünk dolgozik, és én ezt nem veszem figyelembe :roll: . Aztán nálam betelt a pohár, totál kipúrcantam, külterületen lakunk, közelben senki akivel szót válthatnék,300nm házat rendbe tartani, kert, szóval minden enyém volt... Kikészültem, két hete, egésznap bőgtem, semmit nem csináltam, semmi nem érdekelt, gyerekkel kiabáltam, és csomagoltam költözni akartam :cry: .
Aztán csodák-csodájára apa is felismerte hogy baj van, és itthon maradt pár napot :), elmentünk kirándulni, együtt vásárolni, és szinte egésznap Danizott, én pedig párszor egyedül kirúccantam, elkezdtem tornára járni, /bár végig Danira gondoltam/, fogorvoshoz, ami nem igazán kellemes, de látok embereket, nem a 4 fal között vagyok mindig. Nos minden a helyére állt, feltöltődtem, mondtam a páromnak, hogy jó lenne ha mégegyszer nem süllyedne le eddig a családi életünk, és figyelhetne jobban rám, és észrevehetné ha gond van, mert ő arra hajlamos, hogy az olyan megjegyzéseimet meg sem hallgatja, vagy nem fogja fel.

Szerintem is néha pattanj meg, és hagyd őket kettecskén :wink: .

Rólunk: Jól vagyunk, Dani szalad, a lakásban semmi nincs biztonságban. Hisztis, hátravágja magát, hogy a feje csak úgy koppan :? 13kg, és 81cm. Sajna mennünk kell szemészetre, mert a bal szemére kicsit bandzsa, ami a fényképeken látszik, és ha nagyon fáradt.
Bocsi a regényért.
Kép
Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


csajok, ha valaki tudna segíteni, szívesen venném: L-alakú lépcsőrácsot keresünk, sajna sehol nem találunk :?

Kép
mona76
 
 


Haga
sajnálom a fejleményeket :cry: ha jól emlékszem még babaprojekt alatt is volt mosolyszünet :roll: az a különbség Monához képest, hogy azért nem mindegy, hogy munka miatt nem ér rá, vagy csask lustálkodik egész nap :? remélem rendeződik mihamarabb a helyzet

Mona
olyan jelegű bútor amit szeretnék, sajna nincs fából :( majd meglátjuk, van még időnk :lol:
örülök hogy te párod kapcsolt időben :wink:

elgondolkoztatnak ezek az esetek, remélem én párom nem fog megzakkani :roll: mostanában rengeteget segít, pedig még csak az elején tartok :lol: igaz előtte is sok mindent megcsinált :wink: :P
Tegnap kellet volna sms-t a sejtbanktól, de nem kaptam, felhívtam a magzati diagnosztikai központot, kombinált tesztem eredménye teljesen negatív :D
szegény páromnak kiment a térde vasárnap, és tegnap még így ment dolgozni :? bice-bóca :( mondtam neki, hogy menjen orvoshoz, na kíváncsi vagyok, hiszen pasi

Kép
gaby25
 
 


Haga :)
Sajnálom, hogy nem élvezheted Albert baba pici korát felhőtlenül! Nem lehet, hogy mivel nincs munkája, ezért mellőzőtnek, semmirekellőnek érzi magát, nincs önbizalma és ezért viselkedik így? Próbáltál beszélgetni vele? Sajnos a pasik hajamosak magukba sűllyedni, ha azt érzik, nem ők a családfenntartók. Próbálj először beszélni vele, hátha ez áll mögötte! Kitartás, és pihenj, amennyit lehet! Enni meg kell, keríts rá időt, nehogy tönkremenj, mert a babónak szüksége van Rád!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Haga
Sajnálom, hogy ilyen gondok vannak. Egy pasinak szerintem lételeme, hogy vmi siker érje a melóban, és ha ez nincs meg az nagyon rossz. Én is emlékszem, hogy korábban is voltak gondok, sajnos a gyermek nevelése meg kész konfliktusforrás, nagyon erős kapcsolat kell hozzá. Kívánom, hogy kössetek vmiféle kompromisszumot, amivel mindketten elégedettek lehettek!

Mona
Szerintem mindenki hajlamosabb mostanában megzuhanni, hogy ennyire sokat van sötét...

Gaby
örülök, hogy egészséges a kicsikéd!

Mi ma délelőtt Ringatón voltunk. Nagyon szeretjük. Zalán jól elfáradt, kidőlt más fél 12 kor...Cukorfalat a drágám, csak bazira akaratos, ezt kell valahogy okosan kezelnem.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok pár sort.
Bár igazából semmi nem segít :?
Beszélni nem lehet vele, mert oda sem figyel. És mostanság csak annyit mond, hogy hülyeleány bolond vagy?... :cry:
A Manócát nem hagyom rá, mert eddig is ha kértem, figyeljen rá picit, bevágta a járókába műanyag játékkal :evil: , ő meg nézte a tévét, szegénykém meg akkorákat esett, és úgy sírt, hogy megfogadtam, nem bízom rá többé! Nem tudja normálisan bepelenkázni sem :? Ha lemegy mellé a szőnyegre, két szót nem szól szegény Manócához, csak nézi, ahogy szenved, vagy ahogy üvölt :cry: Én meg rohanhatok a szobába... Szóval nagyon nehéz :?
Már hónapok óta rám sem néz, hozzám sem nyúl :cry: Tiszta idegennek érzem, és nem értem, minek is van velünk :?
Dolgozni nemis akar elmenni, legalábbis még az újságot sem nézi állásügyileg, meg amit ajánlunk neki, az se érdekli. De arról hallani sem akar, hogy én visszamenjek dolgozni! Rájöttem, hogy egy lusta disznó, mindenkinek segít, csak nekem nem! Pedig mosok, főzök rá, mindene megvan! Én meg cserébe semmit nem kapok, csak azt, hogy hülyeleány :cry:
Este nézni akartam egy filmet, erre elkapcsolta a tévét, mondván őt nem érdekli. Én meg kizavartam a szobából, hogy nézze a nappaliban a saját tévéjén azt,amit akar. Hetek óta nem láttam semmit, ő meg éjjelnappal tévézik, nehogy már megmondja, mit nézzek a saját tévémen! Kivittem a párnáját, takaróját, és kint töltötte az éjszakát. És ma is kizavarom, nem vagyok kiváncsi rá, gondolkodjon el!


Jövő héten megyek dokihoz, és ha minden igaz, lesz egy eü küretem... Hát nemtudom, hogy az a másfél nap,amig a kórházban leszek, hogy fog zajlani itthon... Altatás után nem tudom hazaengednek e, mondjuk estefelé :roll:
Húúú, befejeztem :oops:
Vendég
 


Gaby :)
Párodnak jobbulást, szerintem menjen dokihoz mindenképp!
Szuper, hogy jó a kombi teszt eredménye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Emma :)
mi az a Ringató??? :shock:


Mona :)
Drukk a szemészethez!
Én is bandzsa voltam, de kinőttem :oops: :wink: bár inkább kancsalságnak nevezték...
Vaterán Teszveszen nézted már a rácsot?


Mi holnap megyünk bőrgyógyászhoz...
Manócámnak nem gyógyul a nyakincáján a seb. Gyerekdoki Sudocremet ajánlott. De nem nagyon használ, és már 3 hete sebes neki :oops: :?
Nekem meg odaadja a dokinő a beutalókat, mert van 7 db gyanús anyajegyem, és 2 csomóm, amit majd ki kell vetetni a sebészeten.
Vendég
 


Tüncsi :)


Nagyon boldog névnapot Fici Rékának :lol:
Vendég
 


Haga, nagyon sajnálom hogy igy éltek. Azt semmiképp ne hagyd, hogy igy beszéljen veled, nem ezt érdemled :shock: . Szerintem csinálj pár olyan napot mint ő, hogy csak Albert babával foglalkozz, mond meg, hogy miatta vagy itthon. Ne szolgáld ki, ne főzz, és ne pakolj el utána. Menjetek el babóval csavarogni, sokat sétálni és őt hagyjátok otthon, majd csak észhez tér. Ne idegeskedj, mert az egyenes arányban van a babód nyúgalmával is, idegeskedjen ő.
Igen már mindenhol néztem a rácsot, de a lépcsőhöz L-alakú sehol nincs :? .

Emma, mi holnap megyünk először Ringatóra, remélem még nem késő elkezdeni.

Rékának, és Marciknak boldog névnapot! :wink:

Kép
mona76
 
 


Képzeljétek el, Dani délután a mi ágyunkban aludt el /ami elég magas, eddig még nemtudott le-föl mászni rá/, nyitva hagytam az ajtót, hogy halljam ha felébred, de közben én is elaludtam a nappaliba :oops: . Arra ébredtem, hogy ott állt fölöttem, és birizgálja a hajamat :D , hát majdnem megzabáltam :D .

Kép
mona76
 
 


Haga
hát nem könnyű sajna a helyzet :( egyetértek Monával, menjetek el otthonról babóval csavarogni, vagy át a nagyihoz, akármi, és egyen amit talál stb... nem tudom használ e a kapcsolatnak, de n eked biztos nem árt, hogy nem a lustálkodását nézed egész nap

Emma, Mona
mi az a ringató? :roll:

párom elment dokihoz :P pénteken kell visszamennie, héten bizti nem dolgozik, pihentetnie kell
voltam háziorvosnál, mondtam neki a széklet problémát, meg hogy már javul. Aztán végén nem írt fel semmit, rákérdeztem, és mondta nem jó ezekkel kenegetni magam ilyenkor, mert méhlepényen keresztül minden felszívódik. Egyek rostosat, tejterméket stb...
végülis probiotikus joghurtot kezdtem el inni, meg müzlit eszek és tényleg jobb azóta :wink: reggel megyek EKG-ra délután nőgyogyihoz

Kép
gaby25
 
 


Nézzétek meg itt:
www.ringato.hu
Nagyon élvezi z is én is!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Haga :(
Szomorúan olvasom, hogy milyen fasírtban vagytok a férjeddel. Ezt semmiképpen se hagyd. Én a helyedben elmennék egy hétre a szüleimhez, de elötte megmondanám a férjecskémnek, hogy gondolkodjon el a kapcsolatunkon, és mire hazajövök döntse el, hogy megváltozik-e! Ez így nem élet...

Mindenhol vannak szerintem gondok, de a tietek elég komolynak tűnik, úgyhogy be kell keményítened (szerintem).

Mi jól vagyunk. Szerintem Boldi hamarosan elkezd beszélni. Már alig várom. A picur is jól van remélhetőleg. Kérdeztetek a névválasztásról! Nos, úgy tűnik sikerült megegyeznünk a férjemmel. A legvalószínűbb, hogy Koppány lesz a neve, de második esélyes még a Bulcsú. Nektek hogy tettszik???? De őszintén :lol:

Kép
Kép
szilva069
 
 


SZilva
Nekem a Bulcsú nagyon (kedvenc 5-ben van), Koppány nem annyira... van az ismerősök között, Kopi -nak becézik, nekem fura...
Nekem most: Barna, Buda, Zétény jön be, de teljesen bizonytalan vagyok....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Haga
Köszönjük szépen!!! A férjedről inkább nem írok semmit, mert csak nagyon csúnyát tudnék. De teljesen egyetértek Szilcsivel!!!
gtünde
 
 


Sziasztok!

Háát... úgy néz ki, alakul a helyzet nálunk, és jó irányban!
Elutazott fél napra a rokonaihoz, és utána átbeszéltük a dolgokat.
Lehettem volna türelmesebb én is, hiszen tudom milyen otthagyni az eddigi életet...
Na, lényeg a lényeg, most tiszta a lelkiismeretünk! És ráadásul segít is tegnap óta :) Jövő héten eljön velem a dokihoz is, ma pedig Márton napi lampionos, lámpás felvonulásra megyünk :D


Szilva :)
Ismét ritka neveket választottatok :)
Nekem a Bulcsú bejön, a Koppány nem annyira, de ettől függetlenül mindkét név szép és ritka! Biztos nem fog a játszótéren szembetalálkozni egy névrokonnal :)
Persze, az se mindegy, hogy mi a vezeték név...
Vendég
 


Őt kaptam a mamáéktól :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Aki még nem hallotta volna: megszülettek Legyekmami ikrei az őstopikban!

Haga :D

Végre egy jó hír, már kezdtem aggódni miattad :D
És Albert baba mit szólt az új családtaghoz?
Nekem most Krisi azt a korszakát éli, hogy mindentől fél. Most már kezd rendeződni a helyzet, mert rákoppint egyet-kettőt a dolgokra, és rájön, hogy nem bántanak, de eddig el kellett tüntetni az összes plüssállatkát, mert szinte remegett tőlük. A kutyánktól viszont még mindig fél, mondjuk nagy németjuhász, lehet a mérete a gond, de remélem hamarosan összebarátkoznak.

A pároddal kapcsolatban pedig: én még nem mondanék le a helyedben arról, hogy többet legyenek Albert babával kettesben, szerintem nekik is össze kellene szokniuk. Taníts meg neki mindent, amikor hármasban vagytok, aztán csináltasd vele egyedül, amikor te is otthon vagy, aztán meg hagyd őket kettesben, de legyél telefonközelben. Persze mindezt női rafinériával, hogy ne is sejtse, mit tervezel! Ilyenkor nem szégyen hazudni sem!

Szilcsi :D

Nekem mind a kettő tetszik, de a Koppány jobban. Ha a kopi furcsa, akkor a buli nem, Emma?!
Hogy bírod az egyre növögető pociddal a strapát?

Tüncsi :D

Nálatok alakulnak már a dolgok? Hogy vagy, tudsz már egy kicsit többet pihenni?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Haga
örülök, hogy kezd helyreállni a béke :D de édes Alber baba és a kutyus is :P

Szilva
Bulcsú az jó, de Koppány nekem sem tetszik annyira

Kép
gaby25
 
 


Nagyon boldog névnapot Albert babónak :wink:

Kép
mona76
 
 


Haga :D

Boldog névnapot Albert babának!

Tündi :D

Jelentkezz itt is! Nagyon el vagy havazva?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Haga :)
Boldog névnapot Albert babának!
Párod javulása :lol: De én is egyetértek azzal, hogy ne hagyjátok újból elfajulni a dolgokat, hanem folyamatosan javítsátok a kapcsolatotokat, ill a párod és a babó kapcsolatát.

Szilva :)
Koppány nem tetszik, Bulcsú is furcsa nekem :oops: , de azért jobb.

Brigi iszonyú hisztis, nyűgös tud lenni, múlt héten nagyon kiakasztott, de mostanra azért egy kicsit javult a helyzet. Viszont az éjszakák nagyon rosszak :( Nem értem, miért sír akár 1,5 óránként is, és csak cicin alszik vissza. Van valakinek ilyen gyereke?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Köszönjük szépen a névnapi jókívánságokat!
Vendég
 


Haga
Nagyon boldog névnapot Albert babának!! Én meg a minap vettem észre, hogy Réka névnapját rosszul írtam be az iwiw-re. Mert 10-én van, nem 11-én. :oops: Azóta javítottam. :)
Örülök, hogy otthon alakulnak a dolgok!
gtünde
 
 


Tüncsi :D

Megnézted esetleg a könyvet, amit a lap teteje felé ajánlottam neked? Én sem olvastam, de hátha segít.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Hello Lányok! Kicsit átnézek megint megjöttből (már aki emlékszik rám), mert már cikinek éreztem állandóan ott kérdezgetni babás dolgokat. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mitől lehet, hogy Bende néha néha nem fogadja el a cicit. Ha rájön a hoppáré, egyszerűen rá se cuppan. Aztán meg később mintha mi sem történt volna cicizik... Igazából már kap persze más fehérjét is, de 1 éves koráig minimum szeretném, ha szopizna a kajcsik mellett, de a tejemnek nem hiszem, hogy használ. Bár ritkán csinálja...

Szilva! Nekem spec. a Bulcsú és a Koppány is tetszik. Koppányon mi elgondolkodtunk, mert nagyon jól illett volna a családnevünkhöz. Nekem Kopiként is tetszik. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Bocsi a belekotyogásért!
Csak egy nyereményjátékot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.

http://hogyanalszol.dormeo.hu/index.asp ... &sid=50976
jnmesi
 
 


sleepin

Nekem mondjuk még nem fordult elő, de Bende hányszor szopizik még? Nálunk Anna már "csak" reggel, és este kap szopit.Meg éjjel ha megébred. És én először adok neki vacsit, ami nála tejpép, és csak utána kapja a szopit. Ha nem annyira éhes, akkor ő is csak bohóckodik a cicivel.Mondjuk a reggelivel pont fordítva van. 6 órakor szopizik, aztán még visszaalszik egy kicsit, és amikor felébred, akkor kap reggelit. Ilyenkor meg a reggelinek a mennyisége nem annyi, ha mondjuk többet szopizott reggel. Nem tudom nálatok hogy van ez.
Bár az az igazság, hogy nem tudom, hogy pl. nekem 15 hónap után lassan mennyi tejem lehet. Szerintem nálam Anna nem hiszem, hogy olyan nagyon jól lakna csak a szopival. De szeret szopizni, és igényli. Én meg nem akarom addig leválasztani, amíg neki erre igénye van.
Na jó hosszú voltam, és lehet, hogy nem is segített semmit.Bocsi

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Nálunk kb. ugyanígy van. 4szer szopizik még Bende. Hajnalban 5 körül, majd visszaalszik. Reggel amikor felkel. Utána rendes reggeli, köv. szopi 5kor és este tejpép, fürdés és utána még szopi. Először ezt az estit utasította el egyszer, majd volt olyan h az 5 órásit is. De aztán meg mintha mi sem történt volna mind kellett. Leválasztani én nagyon nem szeretném még. Ez a 4 kitarthatna 1 éves koráig. Szerintem sem jóllakásra van már a szopi Nekik, így én sem értem mi lehet az elutasítás oka. Mind1, most lekopogom, minden ok. Csak rosszul is esik (elsőnél pityeregtem is). De köszönöm a választ, segítettél!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Nekem ugyan csak 14 hósan kezdte ezt Brigi, de napközben ő is egyre többször utasította el a szopit. Egyszerűen érdekesebb volt a világ, mint türelmesen szopizott volna. Le is csökkent a tej, próbáltam fejni, hogy fennmaradjon, mert éjjel viszont nagyon kell neki a szopi. Aztán rá 1 hónapra elkezdődött az anyakorszak, meg a szemfogak kijövetele, és megint visszafordult a szopihoz napközben is, bár sajnos ekkor kevesebb volt a tejem, de türelmesebb volt kivárni, míg belövel.
Szerintem talán Bendegúznak is kitárult a világ, és azért hanyagolja a szopit, de ha minden igaz, és lecseng ez az újdonság, akkor megint visszatalál. Légy türelmes, kínáld neki többször, próbálj fejni, ha nem szopik, hogy a tej megmaradjon, és ne piyteregj (én is kiakadtam rajta, mert én is szeretném még szopiztatni), hisz még visszatalálhat a szopihoz!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


pocakfotó :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)

Hű de csini pocid van :lol: irigykedem
Hogy vagytok???
Vendég
 


Néhány kép Brigiről:

Apjával

Kép

Bedobozolva:

Kép

Egyedül eszem:

Kép

Fontos kellék a hajban:

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Ilyen tortabevonót lehet kapni:

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli!!! Nagyon szép Brigi!!! És ahogy elnézem nagyon hasonlít is a nővérére (gondolom Ő van a dobozos képen mellette). :D Ja, mi is ilyen pelust használunk, csak 1-el nagyobbat. :shock: Hány cm Brigi? Jó hosszúnak tűnik.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Köszi :lol:
Brigi már nagylány, félévvel idősebb, mint Bendegúz. Nemrég mértem, 79 cm volt. Szerintem a korának megfelelő.
Szopi hogy alakul?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli :)

Gyönyörűek a lánykák :)
A hajpántos kép nagyon vagány :lol:
Milyen pelust használtok? Gondolom, annak a dobozában ül :oops: csak tippelni tudok, DM-es?


Én ma megyek dokihoz :roll: kiváncsi vagyok mit mond :shock:
Albert 80 centi :shock: Nem tudom hova nől ez a gyerkőc :D

Mutatok képet, tegnap készült :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: