Új privát üzeneted érkezett!

Ühm. Olvasom, akkor apa még otthon volt veled. Bírja a melót szegény embör ilyen törött vállal?

Mit is dolgozik ő? Csak ha nem titok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Holnap megyek konferenciára Szegedre. Mondtam már? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Informatikus egy cégnél.
Hát az egeret nem nehéz mozgatni. De szoktak rendszereket is kiépíteni, amihez kell izom munka is, na, azt még most nem csinálhatja. Egyébként külön orvosi engedéllyel dolgozhat a drágám!

rodina74
 
 

 
 

Mindjárt jövök, csak megnézem az Eplényi pályát, van-e még rajta hó. Szoktad nézni a web kamerát?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem. Mi lesz a témája?

rodina74
 
 


Igen, szoktam, de nem mindig az Eplényit. Mi inkább a Mátraszentistvánra szoktunk menni. De most apa pár évig biztos nem akar síelni!

rodina74
 
 


Ti mentek a hétvégén síelni? VAn még ott hó vagy hó ágyúznak?

rodina74
 
 


Azt írják, 15-75 cm hó van még mindig és hét végére jön a hideg és a hó.

Én mennék, api sincs ellene. Lehet, szombaton elugrunk. Attól függ, milyen a hó.

KépKépKép
bikfy
 
 


Konferenciára viszek gyerekeket, az ÖKO Iskolák lesz a téma.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lehet, lassikán elköszönök, ha nem haragszol.

Azt kívánom neked, hogy holnap ébredj vidáman, hittel felvértezve.

Jó éjszakát és szép álmokat kívánok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jól teszitek, menjetek is! Kell a mozgás és a sport!
Nálunk mozgalmas lesz a hétvége. Anyósék jönnek ebédre, vasárnap meg mi megyünk anyumékhoz ebédre!

rodina74
 
 


Kösz, Bikfy! És még egyszer bocsánat mindenkitől, hogy így elrontottam az estéteket!

Jó éjt! Aludj jól!
Reggel tesztelsz?

rodina74
 
 


Rodikám!
Az enyémet nem rontottad el. Tudom mit érzel, én is voltam már így, meg a csajok is. Akkor te bátorítottál minket. Most picit fordítva. De ez mindenkivel megesik. Nincs semmi de semmi baj. Az ég világon semmi. Ölellek. :wink:

Nem tudom még, hogy tesztelek-e. De most mintha picit tompán fájna a derekam. Lehet, reggelre megjön.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jaj, ne is gondolj arra, hogy megjön!
Remélem nem így lesz!
Na, menj, aludj jól! Én sokáig alhatok, én még bírom!

Jó éjt, álmodj a babáddal! A mackógyerekeket puszilom! :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi!
Mackógyerekeknek puszikát átadtam, bár este már aludtak, mint a bunda.


Egyelőre úgy tűnik, nem bővül a család, tesztem full nega. :wink:

Sebaj, nem vagyok szomorú, de Rodinak új zebra párt kell keresnünk. Csajok, ki vállalja a megtisztelő feladatot?

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Bocsi, pedig szerettem volna neked meglepit és örömet okozni, ezért is nem mertem pisilni, mert éreztem, hogy most nem vagyok babás.

Hamarosan megleplek egy pozival. De még nem most. Bocsi. :oops:

A kedvességedet viszont még 1x nagyon köszönöm. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Óóóóóóóóóó, de kár! Pedig ebben most annyira biztos voltam.

Remélem hamarosan csatlakozol a zebrások táborához! :D
Mindenkinek ugyanezt kívánom! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luci!
Bár még nem voltam terhes, nem is tudom, mit kell akkor érezni, de azt gondolom, az embernek a szíve azért súg majd valamit. Én éreztem, mint ahogy egyébként Rodi is írta, hogy üres vagyok. Nem is ráz meg.

Az jobban bánt, hogy a gombáim mindig akkor jöttek ki, mikor szarabb volt a cukrom. Nem tudom, mi lehet most belül.
Jó lenne, ha ma még nem jönne meg, csak szombaton, mert akkor már rendben lenne a 3. napi vérvétel.

Veled mizu? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most nézem, te 3x 850 mg-os Merc-et szedsz? Most is? És a kezdetek óta ekkora adagot? Milyen inzulinra?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hányinger, tegnap hasmensés, hasfeszülés, ennyi. :D
Tegnap mondtam apának, hogy nem tudom, mit fogok csinálni a következő 8 hónapban, mert egy nap alatt mindent kitaláltam, eldöntöttem, hogy lesz. :oops: :lol: Erre mondta, hogy még egy nap programja megvan, amikoris mindent megveszek. :lol: :lol: :lol:

Amúgy már akartam is dícsérni nektek apát! Egy tündér! Mióta véreztem, azóta gyakorlatilag ő vezeti a háztartást! :shock: :lol: Tudom, hogy képes rá, mikor megszültem Bogit akkor is így volt, de olyan édes, mikor zebrás lettem, mindenről letiltott. :lol:
És annyira szépen néz rám folyton, először azt hittem szerelmes nézéssel, de tegnap rájöttem, úgy néz rám, mint ahogy Bogira, teljesen elolvadva. :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én februárban 1x500-at kaptam, egy szombathelyi dokitól. Az már akkor is keveseltem, aztán nem volt semmi hatás, egy bejelentkeztem a mensbe, április 16-án talán, és akkor a Valicskó doktornő 2x850-et írt. Majd én ezt szept 1-én felemeltem 3x850-re, amivel aztán később ő is egyetértett.
Nekem az éhgyomri inzulinom nem is mérhtő, mindig az van csak írva, hogy kevesebb mint 2, a terheltem meg 30 körül mozog, volt már kicsit alatta, kicsit felette. Egyszer meg 120-at mértünk, mikor 1 hete szedtem a 3x850-et, de a dokinő is azt mondta, hogy azzal nem kell foglalkozni, az fals.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


igen, most is szedem

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hát kb. én is így jártam. Kb 1 hónapja szedtem az 500-as Meforalt, mikor a 110-es vagy mennyi inzulinomat mérték. Kíváncsi lennék, most hogyan állok. Bevallom őszintén nagyon izgulok attól, hogy az 1500-tól sem érzek semmit, pedig Tüű ennyire emelte fel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfyke!

NAgyon sajnálom, hogy nega a teszt, de ha csak a 19.20. napon volt a péd, akkor még lehet, hogy korai volt. Ha hétfőig nem jön meg, akkor lőj még egyet!
JA, és ne is álmodj róla, hogy másik zebrapárt választok magamnak! :wink:

Lucuzs!
Már van hányingered? Jó korán jelentkezett! Bogi mellett is hányós voltál?
A 30-as inzulinra 3x850 mg-t szedsz! Nekem is 32 volt a 120 percesem, akkor valszínű nálam is kevés a 3x500 mg, amiből még csak 1250 bírok szedni!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok,
Bikfy,
nagyon sajnálom a negát! :(
Remélem hamar meglesz az oka, miért nem jön a babó, és azt megoldva te is zebrásodsz!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rodi!
Jól van, akkor maradok a ZT-d, de előbb most te tesztelj majd egy pozit!


Eclipse!
Nálam a nagyon magas inzulin a gát, plusz azt nem tudom, hogy vezetékek átjárhatóak-e. Nemsokára kiderítem. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elszaladok hajat mosni, aztán indulás Szegedre.

Este jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is épp hajmosásból jövök, délben étterembe megyünk ebédelni, após szülinapja van.

Rodi! Nem lehet összehasonlítani két embert, csak az inzulin alapján! Mindenki más és más, neked lehet ennyi kell!!! :D Amúgy is csak most kezdted, ha jól tudom. Látod nekem is több lépcsőben lett emelve, az eredményeket látva.

Bogival is csak hányingerem volt, nem hánytam egyszer sem. Igaz az később kezdődött. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Sajnálom a nega tesztet. Azért még kétesélyes a dolog szerintem. Az mindenképp jó, hogy nem barnázol folyamatosan. Így végül el tudtál menni Clamidia szűrésre? Ennyire mindent felborít, ha kicsit lazítasz a diétán?

Lucuzs!
Az nagyon jó, hogy ilyen rendes férjed van és kényeztet! :)

Eclipse!
Köszi, hogy ide is jöttél, örülök, hogy megnyugtattak, és végre olyan vizsgálaton voltál, amilyet minden babásodni vágyó elképzel... :) És nagyon jó, hogy már szívhang is volt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok,
bocsi, hogy nem jövök, de elkaptam valamit :cry:

Bikfy,
sajnálom a nega tesztet, de ha még nem jön meg, tényleg van esély :wink:

Kiki,
neked megjött már????????????? Drukkolok, hogy most már ne várasson tovább!!!!!!!!!!!!!

Rodi,
csak pozitívan :P :P Van ott bent valaki, aki pont arra vágyik, hogy babusgatva és szeretve legyen!!!!!!!!!!

Lucuzs,
ahhh, hányinger!!! Az nekem is volt, én se hánytam sose. De el is viselném most is, csak legyen kiért :P

Babi,
hát, haláli egy Apid van, az már tuti :P :P Ti inszemeztek mostaában??? Mi volt Apa válasza??

Monic,
jó volt az úszás??? Mióta új helyre járunk Bencével, végigüvölti a 30 percet :roll: :roll: . Azt hiszem nem veszünk újabb bérletet :cry: :cry: Pocifotót nincs kedved rakni???? Jó lenne nézegetni!!!

Lucuzs,
és Tőled is kérünk egy kezdődő pocifotót, meg aztán majd sorban a többit :wink:

Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megint kihagytam egy napot (nem voltam szerda óta) és annyit írtatok, hogy most olvashatjátok a kisregényemet, mire mindenkinek válaszolok! :P


Beze!
Sajnálom, hogy nincs veletek a kutyátok. Biztos szép, a német juhászok is annyira okosak, inteligensek! :)
A héten tényleg abbahagytátok a szopit, vagy rosszul emlékszek, hogy mostanra tervezted? :oops: Mesélsz egy kicsit Lexiről, miket csinál mostanság? :)

Bikfy!
Jaj, de jó, hogy meglett a kulcsod, azért ez nagyon szép így! Ügyesen beszéltél a lelkülkre! Mennyi idősek ezek a gyerekek?
REmélem, tényleg nem jött meg ma neked, és akkor legalább a 3. napos vérvételre eltudsz menni! (vagy hátha korai volt még a teszt...)
A bőrgyógyászhoz nem lehet akkut problémával időpont nélkül menni? Ez annyira hihetetlen így! :(Mit sikerült intézned velük ma? Kérdezd meg a talpmasszőrt is, hogy szerinte lehetnek-e attól a foltok.

Rodi!
Ma milyen a hangulatod? Megértem, hogy vannak nehéz napok, és lehet jobb, hogy lemondasz róla, mintha kétségek közt gyötrődnél napopkig. De azért mi még bizakodhatunk benned, igaz? ;) Hátha nem lesz szükség arra a lombikra, itt van Lucuzs példája is! :) Mondjuk persze a legutóbbi inszememet már én is így éltem meg, hogy lemondtam róla és a következő lombikra készültem. De nálad még nincs veszve semmi!!!

Dy!
Nagyon szép lett a vonalzód, és tök jó, hogy most már minden hozzászólásod végén gyönyörködhetünk Grétában! Hogy vagy, javulgatsz?

Monic, Dy!
Milyen ügyesen tudtatok ugyanabból a vonalzóból kisfiúsat meg kislámyosat csinálni! ;)

Vius!
REmélem, az elmúlt éjszaka már jobb volt, és tudtatok aludni. Darinka annyira édes!

Babicsek!
Szuper kis történeteid vannak! Nálunk sógoromékkal esett az meg, hogy bálba készültek, szépen felöltöztek, smink, ruha ...stb., és csak indulás előtt derült ki, hogy a férj elnézte a dátumot, és nem is azon a héten volt a bál... :D :lol: Még szerencse, hogy nem mentek oda a helyszínre... (A következő héten volt a bál, így legalább nem bukták el... :) )
Remélem az álmod 8-10 nap múlva valóra válik! ;)

Monic!
De jó, hogy meglett a bakkancs! Így utolag viccesnek hangzik, de azért gondolom lefőttél, mikor észrevetted, hogy nincs meg a cipő, és Danika anélkül sétálgat melletted...
Milyen volt az úszás?

Lucuzs!
Nem az észt osztod, csak próbálsz segíteni a tanácsaiddal, mint itt mindenki más, nincs ezzel semmi gond! :) Tök jó, hogy már készülsz arra, hogy mond Boginak a jó hírt. Meddigb akarsz várni, vagy már akár el is mondtad neki?

Nati!
Gyógyulást Neked! Mi a gond?
SAjnos még nem jött meg, és a mellem se feszül, de remélem most anélkül fog megjönni, mert ha elkezd feszülni, onnantól számolva még egy hét szokott lenni, mire megjön, és az már nagyon későn, akkor új időpontot kell kérnem. (Az esetek 90%-ában egy hét mellgeszülés előzi meg a mensit, ezért remélem, hogy most a maradék 10% lesz, és gyorsan megjön hétvégén.) Neked most mensitől független a konzi, vagy már megjött mostanság?

Timejka! Bumi!
Gondolok rátok sokat, gyertek, ha tudtok, vagy ha tudunk valamiben segíteni!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Ti aztán tudtok termelni, nem semmi. :wink:

Rodina drága, dehogy utálunk, én nagyon szeretlek téged és a többieket is, és a gondolataidat is megértem, de még ne add fel, kérlek! Lucuzs példája tök jó, vérzett, mint utólag kiderült, tuti a beágyazódás miatt, aztán látod, pocilakója van! Ha kiderül, (de nem fog) hogy nem sikerült, akkor is lesz babátok, én tudom!

Bikfy, sajnálom, de nem lehet, hogy korán teszteltél? Hogy érzed magad?

Lucuzs kismami, hogy vagy? Én Lexivel a 29. naptól a 14. hét betöltéséig mindennap minimum egyszer hánytam, reggel pontban 6-kor ez volt az első dolgom. :roll:
10-es tesztet lehet drogériában venni, vagy az t csak rendelni tudok majd? Néztem a dm-ben tegnap, de persze egyikre sincs ráírva, hányasak. :twisted: Na, nem mintha most kellene. :)

Nati, szerintem ne hagyjátok ki a pé-t, sportolni nyugodtan lehet mellette is, hátha most. :wink:

Kiki, tegnap volt az utolsó szopi este, kisasszony ennek örömére 70 percig nem volt hajlandó elaludni, dorbézolt az ágyban. :shock: Én meg lejöttem, és megittam egy fél pohár sherryt. Finom volt. :oops: :lol: Ma meg romantikázunk, sőt, 6-ra fodrászhoz is megyek, rám fér egy új frizura.
Lexi mostanában rosszalkodik, meg kicsit hisztis lett, de egyébként imádnivaló a kis ördögöcske. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ma egy kicsit rossz kedvem van. A főnököm március 1-től már nem dolgozik itt, helyette még nincs senki, így ügyes bajos dolgainkat magunkan kell megoldani. Ráadásul a tapasztalt kollégám felesége szült a héten, tehát ő sem jön most be legalább egy hétig. Munka meg van dögivel, és ez olyan rossz így. Úgy megfutamodnék ilyenkor... És újult erővel tör rám a "legalább lennék már terhes" érzés, bár akkor még erősebb lenne a kísértés, hogy megfutamodjak a problémák elől. :oops: Aztán meg persze büntudatom van, hogy miért is akarok gyereket, nem csak a munka elől menekülnék vele. Meg ha a munkahelyi nehézségeket nem tudom megoldani, akkor hogy fogok ellátni egy gyereket?! Szóval most egy kicsit elkeseredtem. (Ja, szívem szerint a munkatársam felesége helyében lennék :roll: )

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bocs, Nati, tényleg a héten beszéltük, hogy lassan közeledik a pé, erre kérdezem, hogy megjött-e mostanság, na én is figyelek ám. :oops:

Beze!
Ez a napi rendszeres hányás elég ijesztő, de egyelőre nem félek semmitől előre... Mondjuk én alapból is elég hányós vagyok, ha beteg vagyok, de majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha egyszer sikerül!
Sherryvel ünnepled a szopi elhagyását? :) Azért jó lehet végre bármit enni, inni, kicsit lazítani az eddigi kötöttségeken. Remélem jól viselitek mindketten az elszakadást! Tök jó, hogy mégy fodrászhoz is, kell a kényeztetés neked is! REmélem, most már semmi sem áll a kistesó útjába! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Olvastátok ezt?

"Ausztrál kutatók azt ígérik, hogy hamarosan kapható lesz az úgynevezett petesejtóra, amely mintegy 12 ezer forintnak megfelelő összegbe kerül majd. Mindez forradalmasíthatja a családtervezést, hiszen a nők így képet kapnak arról, még hány évig termékenyek.
A teszt a hormonszintből következtet a hátralévő termékeny évekre, és képet ad a nőknek arról, hogy milyen gyorsan ketyeg a biológiai órájuk – számolt be az InfoRádió. A fejlesztők szerint mindez megvédi a nőket az igen drága, ráadásul a szervezetet is jócskán megterhelő mesterséges megtermékenyítési eljárástól."

Bikfy: Én is arra gondolok lehet hogy mégis korai volt még a teszt. :( Azért én még bizakodó vagyok.

Nati: Nincs most még inszem. Apus puhítása még folyik. Nincs még határozott válaszom tőle. :?

Kiki: Hát jót nevettem a bálos történeteden. :lol: Biztos ők is, legalábbis utólag nagyon vicces. Szegény férj nem lettem volna a helyében abban a pillanatban. :lol: :lol:

Én is úgy működök, mint te, nekem is mellfeszülés van kb 1 héttel menzi előtt. :)

Kép
babicsek
 
 


Beze: Már biztos szép lettél! Tegnap volt az utolsó szopi? Biztos hiányozni fog nem?
Aztán jó romantikázást! :wink: :D

Kép
babicsek
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Látom, csak keveset írtatok tegnap, sajna én sem tudtam jönni.

Éppen Szeged felé tartottam, mikor jött velünk szembe süvítve egy koraszülött mentő. Azt hittem, a szívem szakad meg. Még mondtam is a kollégámnak, hú, de rossz napja lehet valakinek.
Nem telt bele negyed óra, mikor anyutól kaptam az sms-t, hogy unokatesómék bébije megérkezett. Sajna jóval korábban. Anyukája terhességi mérgezést kapott. Azt hittem lehidalok.
Babát elvitték klinikára, vizsgálgatják. Imádkozok a Jóistenhez, hogy ne legyen semmi baja. Mamája remélem már jobban van.
Furcsa, de lehet az a koraszülött mentő épp a mi babánkat hozta. És én megéreztem. Szorítsatok nekik!

Rólam: úgy felfáztam a múlt héten, hogy el sem tudom mondani. Csíp a pisilés, már szét vagyok marva. Tegnap este pisilés után láttam, hogy rózsaszínes a papír. Ma reggel ua. Most nem tudom, hogy mensizek, vagy esetleg a felfázás okozza a rózsaszínt. Én mensizni nem így szoktam.

Miért ne én lennék, akinek már megint valami gixer van az életében? Azt sem tudom, mikor van a 3. cn., mert nem tudom, hogy ez mensi-e.

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!

Köszi a táblázatot, nekem most nagyon jól jött, sokat nézegettem is.

Rodikám!
Látom tegnap nem nagyon voltál, remélem a hétvégi program anyósékkal kicsit leköti a figyelmed. Addig is telik az idő. Úgy megölelnélek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!

Biztos, hogy nemcsak a munkából való meneküléshez kell neked a gyerek. Ilyenektől ne is parázz! Kell gyerek, mert az az élet értelme. Neked is van bánatod. Kollégád, aki elment most babázni megértette? Nem. Konkrétan lesz@rta. Hát te sem törődj másokkal, meg a mi lesz a sok munka dologgal. Amíg ott vagy, csináld rendesen, de ne érezz lelki furdalást azért, mert babát szeretnél. A sors már így is eléggé büntet bennünket. Próba van bőven. Mi már jó előre törlesztettünk a sorsnak, úgyhogy csak nyugi. Lesz babánk és én nem félek: elbírunk majd vele. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi, Kiki!

Hát érdekes ez a mellfeszülés dolog. Nekem is mindig van előtte, de úgy, hogy közben a cickóm majd duplájára dagad. Fáj, de úgy, hogy visítani tudnék.
Namost amióta szedem a barátcserje kapszulát, ezt mintha elvágták volna. Meg sem érzem a dolgot. És tök érdekesnek találom.

Nem tudom, milyen hormon okozhatja a mensi előtti tüneteket, de ezek nekem a tabletta szedésével 0-ra csökkennek. És ezt már máskor is észre vettem.

:shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!

Nem hiszem, hogy a korai teszt volt a ludas. Látod, most meg lassan már mensizek is.
Hogy van kislánykád? Otthon maradsz vele végig, vagy viszed majd bölcsibe? Mik a tervek?

Bocsi, hülye kérdés volt, jönni fog a kistesó és akkor meg is van oldva a dolog. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Bikfy: Szegénykém. Dettó ugyanez volt nekem is. Menj dokihoz mindenképpen. Ez nem játék. Nekem írtak fel antibiotikumot, először az ügyeleten olyat hogy 1 darab volt, ami bevétel után 3 napig hatott.Utána elmentem vizeletvizsgálatra és az eredmény sok baktérium, amire megint kaptam antibiotikumot. Miután beszedtem még mindig az volt az eredmény hogy kevés baktérium. Erre már azt mondták igyak sok folyadékot és ez már rendezősik magától. Szóval ugyanez volt nekem. Mikor pisiltem még a szemem is könnyezett úgy fájt. Meg aztán nekem is rózsaszínes volt.

Menj el dokihoz!

Szegény kisbaba meg az anyukája. Tényleg nagyon rossz napjuk lehetett. Sajnos mi is így jártunk át tudom érezni a dolgot. És mennyi időre született az unitesód babája. Ma már olyan fejlett az orvostudomány, hogy hihetetlen. Mi is ennek köszönhetjük Marcikámat, meg persze az ő élni akarásának.

Ma képzeljétek kirándulni megyünk. Nemsokára indulunk. A napocska erölködik, próbál kisütni. :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

nagyon drukkolok a kisbabának!
Ez az én rémálmom is, mert a toxémia egyik jele a magas vérnyomás...
Csak lennék már túl a bűvös 28. héten...
Nagyon sajnálom a felfázást, ezt nagyon komolyan kell venni, mert ha nem kezelik ki rendesen akkor minden apróság miatt visszatérhet.

[b]Nati[/b],

nagyon köszi a táblázatot, amikor a híradóban mondták már akkor felkeltette az érdeklődésemet, most jól át is tanulmányoztam.
Babaúszáson nálunk semmi gond, Danika nem sírt soha. MIvel én mindig ugyanoda hordom már ismeri és szereti az oktatót, ugyanolyan jól elvan vele a vízben mint velem vagy az apjával.

Kiki,

sajnálom a sok munkát. Én is ilyen gondolatban menekülős típus vagyok, de a tetteimmel már nem szoktam megfutamodni.

Lucuzs,

párod egy tündér.

Nálunk csend, férjem lánya itt van, tiszta beteg, fullad, ráadásul kötőhártya gyulladása is van. Nem volt orvosnál, gyógyszert nem hozott, állítólag elfogyott :evil: Úgyhogy odaadtam neki Danika inhalálóit (egyfajtát ír nekik mindig a gyerekdoki) én meg hétfőn íratok másikat a picinek, ha addig nem kapja el ő is a betegséget és nem fullad be. És persze nagyon mérges voltam egész este, ma még meg sem mertem mérni a vérnyomásom...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek,

jó kirándulást nektek, nálunk süt a nap, remélem nem lesz rátok hideg.

Bebe,

Danikán is kezdem észrevenni a hiszti jeleit. :oops:

A lényeget el is felejtettem, Danika tegnap elindult. Akart jönni utánam, de nekem tele volt a kezem, mondtam, hogy most nem tudom kísérni, erre fogta magát és szépen elindult utánam egyedül kb 6-8 lépést tett (nem ám egyet mint a kezdők :lol:) meg. És utána többször is. Annyira örülök neki :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy! Szorítunk az unokatesódéknak! Hányadik hétre született a pici?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic! Danikának hatalmas gratula!!!! Jaj, de ügyes!!! Ez olyan szép, emlékszem mikor Bogi elindult először, ő oldal irányba haladt. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hát, látom nem túl jó hírekre jövök :cry: :cry: :cry:

Bikfy,
teljes mértékben átérzem az aggodalmatokat, sajnos a mi családunkban is volt ilyen... :cry:
Hogy vannak??? Mekkora a picur? Hányadik hétre született??? Nem ő a lombikos ikres unitesód, igaz?????

Felfázással menj orvoshoz, hogy ha a tőzegáfonya nem segít!!!! Ez nem játék!!!!!!!! Szerintem se mensi ez!!!

Kiki,
simi, simi neked is!!!! Nem menekülsz Te, csak már rettentően vágysz egy kisbabára, s ezt az űrt a munka se tudja kárpótolni, valószínű azért érzed ezt!!!!! Megjött már?????? A macska rúgja meg, végy egy forróóóóóó fürdőt, 100 hasprés után, hátha hatásos :lol:

Babi,
jó kirándulást nektek. mi megajátszóházba kérszülünk, de olyan szép idő van, lehet inkább bringázunk egyet :wink:

Beze drága,
hogy vagytok???? MIlyen volt az első szopi nélküli este??? És a romantika??? Fincsi lett a vacsi?? Új frizura??? Kérünk képet!!!

Rodi kedves,
hogy van ma a lelked??? Extra sok simi neked is!!!!!!!!!!!

Lucuzs kismami, hogy tetszik lenni???? Hányinger van még??? Hányra mész hétfőn???

én hulla vagyok, egész délelőtt főztem, mosogattam, anyósék most mentek el, Bencus alszik én meg a legvégén még össze törtem egy tejjel teli porcelánpoharat.... :twisted: :twisted: azt hittem síkitok!!!!!!!!! de süt a nap és ez olyan jóóóóóóóóóóóóó.

Ja, pét kihagytuk, most csak egy napig fájt a hasam, és tojcsi is csak egy napig volt :shock: , s csütörtökön én annyira szarul voltam, hogy este 8kor már aludtam. Tegnap bohóckodtunk egy jót, de ez tényleg csak bohóckodás volt :wink: szóval jöhet a hasprés :P :P
Vendég
 


Monci,
ezt nem értem... betegen odamegy a gyerkőc?????? Hát én hisztiznék, az tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem ti nem kapjátok el!!!!

Danikának hipp-hipp hurrá, nagyon ügyes kissrác, meglátod, most már aztán tényleg futhatsz utána!!!!

vigyázz magatokra, és a vérnyomásodra!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati,

jól olvastad. :? Én is hisztiztem volna legszívesebben, de a vérnyomásom miatt próbáltam higgadt maradni. A párom úgysem értené meg, mér 8 éve ezt játsszuk...
Akkor most nem kaptátok el a pét? Nem biztos ám az, én sem tudom, hogy Dávid mikor készült, mert pékor tuti nem voltunk együtt. Pontosabban nem tudom biztosan, hogy mikor volt pé, mert a 18. napon volt egy kis tojásfehérje, de összebújás akkor és utána sem volt... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: