Új privát üzeneted érkezett!

Beszarok! A másik topikon is pont laptetűs lettem! :oops:

rodina74
 
 


Monic! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez mókás lehetett! :lol: :lol: :lol: Biztos velem is volt már ilyen, de most nem jut eszembe egy hatalmas baki sem. :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi! Tető!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Tető hát. Terhes a lány, csak hitetlen. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi, akkor nagyon várlak ám. Csak előtte egyeztessünk! Jó? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Szerencse, hogy meg lett a cipő!

Lucuzs!
Tudod, biztos én sem görcsölnék már rajta annyira, ha már a második babánkért küzdenék! De mivel nekünk még nincs közös gyerekünk, érthető módon görcsölök. Szóval ez van. Ugye érted, mit akarok mondani? Senkit nem akarok megbántani, de akiknek már van egy közös gyerekük, nekik már folytatódik valahol az élet. Nekünk meg még nem...
Szóval remélem értitek, hogy nem ellenetek vagyok, csak nehéz megélni, hogy bármennyire szeretjük egymást, és szeretnénk közös babát, még sem jön össze!

rodina74
 
 


Bikfy,

rendben, de ha hirtelen kell mennem akkor is felhívlak, legfeljebb nem érsz rá.
Remélem azért nem kell hirtelen menni mert azt nem annyira szoktam szeretni....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!
De jó neked! Találkozni fogsz Monickal és Danikával! Csináljatok közös fotót és rakjátok fel, légyszi, légyszi!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Ugye, nem bántódtál meg, Tudom, hogy jót akarsz, és nagyon rendes vagy, hogy biztatsz minket!
És igyekszem összeszedni magam! :oops:

rodina74
 
 


Rodi! Megértem amit írsz! De azért azt tudd, hogy én sokkal inkább görcsöltem a tesón, mint Bogin, pedig ő sem volt egyszerű eset.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi! Dehogy bántottál meg! Inkább én pironkodom, hogy így a lekedbe/lelketekbe gázoltam. :oops: Sajnálom. :(

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!

Most miért vagy ilyen? :shock: Ne temesd még ezt a ciklust! Attól még messze vagy. Még 8 nap. Ha te nem hiszel a sikerben, akkor ki higgyen?

HINNED KELL a babáidban. Bíztasd őket!

Megértelek, ezért írom, amit írok. Tudom milyen 1. babáért küzdeni. Ne merd most feladni!!! Azt előbb kellett volna. Most akarod a cél előtt? Ezt nem hagyhatom. Bízz kérlek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic: Hát a te sztorid se semmi. :lol: :lol: Még jó hogy meglett a cipellő. De drága lehetett Danika, gondolom örült hogy kiszabadult a babakocsiból. :lol: :lol:

Hát az én férjem nem haragszik meg ha kiröhögöm, már megszokta szerintem. :lol: Én olyan vagyok hogy ha rámjön a röhögés nem bírom abbahagyni. Megpróbálok komoly lenni, eröltetem, de nem megy. És az a gáz hogy miután abbahagyom a röhögést és végre megnyugszom és utána ránézek, vagy eszeembe jut a dolog, megint kezdődik az egész előről.

Volt már hogy a suliban nevetettett meg úgy egy gyerek, hogy csurogtak a könnyeim és nem bírtam tartani az orát, mert akárhányszor ránéztem az illetőre kijött belőlem a nevetés. Mondjuk ők ezt nagyon élvezték és végül mindenki röhögött. Én rajtuk, ők meg utána már rajtam, hogy nem bírom abbahgyni.

De azért ez nem olyan gyakori, nagyon jó poénnak kell lennie. :D

Kép
babicsek
 
 


Lucuzs!

Most téged is szidjalak le? Milyen lelketekbe gázolni? Hidd el, naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagyon örültünk a tesztednek.

Én büszkén meséltem még a kolléganőmnek, meg a barinőmnek is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Én nem a tesztem miatt pironkodom:wink: , hanem hogy úgy osztom az észt, hogy nem gondolok bele, nekem ott volt/van a "kapaszkodóm". :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na csajok itt volt apus, mondtam neki milyen jót röhögtünk, erre azt mondta röhögve, hogy szégyeljük magunkat. :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Luci!
De ez nem baj, nehéz ez az ügy így is, úgy is. Ha van kapaszkodód, ha nem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi!
Mondd meg neki, puszilom és hogy Isteni a humora. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én most már búcsúzom. Olyan jó kis csapat jött itt össze. Úgy szeretlek Titeket!

Reggel jövök Bikfy! :wink:

Na megyek, mert elcsúsztunk az alvással, Marci meg nem alszik nélkülem, de legalább tovább játszhatott egy kicsit.

Szép álmokat Nektek. Ja és egyébként éjszaka álmomban két csíkos tesztem volt. :P Remélem ma folytatódik ez a szép álom.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy: Átadom neki. Ettől hízni fog a mája. :D

Kép
babicsek
 
 


Lucuzs!
ÉN nem téged akartalak bírálni! Eszembe sem jutott! Én nagyon kedvellek, így ismeretlenül is téged! És nagyon örültem a tesztednek, egy pillanatig nem volt rossz érzésem miatta! És örülök, ha olyanokat írsz, hogy hinnünk kell, mert igazad van. Csak néha könnyebben megy néha nehezebben. Egyébként pedig biztos emiatt a sok hülye hormon miatt vagyok ilyen nehezen kezelhető!
Bikfy tanárnőhöz kéne járnom! :oops:

rodina74
 
 


Babi!

Én meg vasárnapról hétfőre szültem. Olyan durva görcseim voltak, éles, fájdalmas, azt hittem, menten betojok. Aztán végül mégsem lett mensi. De az álom jó volt. Azt éreztem, szülök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Ráncba is szednélek! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Húúúú, Csajok! Lehet, hogy most megorroltok rám, hogy idehívtalak titeket csacsogni, most meg lelépek. :oops: De hirtelen olyan fáradtság tört rám. A gépet meg nem tudom az ágyba cipelni magammal, pedig megtenném. :wink: :lol:

Jó éjszakát! Ha kitisztulna az agyam, még visszatérek!

Bikfy! Reggel itt leszek, hogy lássam a zebrát, ha úgy döntenél! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok,

én is búcsúzom mert reggel már fél 7-kor elmegyünk a strandra mert apa úszni akar még egyet a babaúszás előtt.

Jó éjt mindenkinek! Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodikám!

Ne gondolj most már annyit arra a babára!

Beszélgessünk egy picit másról is! Gyere, elterelem a gondolataidat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, jól elcsesztem mindenki estéjét! Bocsánat!

rodina74
 
 


Lucuzs, Moncsa, Babi!

Jóccakát nektek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én most már nem gondolok annyit a babára! Lesz, ahogy lesz! Ennyi!

De tényleg beszéljünk másról!

rodina74
 
 


Jó éjszakát Lucuzs, Monik, Babi!

rodina74
 
 


Figyelj ide!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Vazze!!!!!!!!!!!!!!

Nem is írom a lényeget. Meglett a kulcsom!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Látod? Ilyen vagyok én is. Csoda jó dolgok történnel velem és meg sem említem.

Bezzeg, mikor eltűnt, nyavalyogtam itt egy fél órát.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, és hogy lett meg a kulcsod, mesélj!

rodina74
 
 


Hát az úgy volt, hogy gondoltam, megpróbálok a gyerekek lelkére hatni.
Mondtam nekik, hogy mostanában sokszor vagyok szomorú és nagyon elkeserített az is, hogy még a kulcsom is elveszett. Mondtam, senkiről nem tételezem fel, hogy ellopta, csak esetleg véletlenül elrakta.

Másnapra, 2 nappal az eltűnés után a kolléganőm termében volt elrejtve, de úgy, hogy azért előkerüljön.

Bizti valaki ellopta és a szívhez szóló szöveg után megsajnált. (mondjuk azért azt mondtam nekik, hogy megbízom bennük, ezért nem szeretném az iskola kameráit végignézetni, tudom, hogy nem lopás történt)

Nem is nyomoztam tovább. Megköszöntem a gyerekeknek, mondtam, ennek a vissza hozásához is erő kellett.

Úgy tűnik, most az egyszer bejött a pedagógiám. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, Bikfy, ez nagyon jó! Ügyes voltál!
Legalább tudod, hogy van lelkiismeretük a gyerekeknek!

rodina74
 
 


Elmondod a gyerekeknek, hogy milyen szerencsés voltál, hogy meglett a kulcsod?

rodina74
 
 


Ez az, nekem is az jutott eszembe. Némelyik talán még nem teljesen reménytelen.
Pedig egyik-másik ha látnád, milyen családból jön?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én úgy röhögök a Gálvölgyi -show-n. :lol: :lol: :lol:

Persze, hogy elmondtam nekik. És megköszöntem, hogy ma ilyen széppé tették a napomat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát el tudom képzeni! Elég sok ilyen családnál jártam, annak idején! Szóval tudom mire gondolsz! Volt olyan, hogy a gyerek annyira,de annyira egyszerű volt, hogy szinte értelmes választ nem tudott adni. Akkor mondtuk, hogy sorolja már fel a hét napjait, ő meg elkezdte mondani, hogy : hapci, morgó, tudor... És komolyan gondolta! :oops:

rodina74
 
 


Ja, te Gálvölgyit nézel! Én meg miami helyszínelőket! Imádom ezeket a sorozatokat!

rodina74
 
 


Egy csomó mindent elfelejtettem megkérdezni.

Rodika!
Hogy kell használni az utrót?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, egyszerű. Kibontod a kis golyócskákat, megfogod és jó mélyen felnyomod, ahogy csak tudod! Úgy érted? Vagy még részletezzem? :lol:
Utána pedig ha tudsz, feküdj egy órát! A maradék kifolyik, az eléggé gusztustalan, de ez van!

rodina74
 
 


úgy= ugye
Csak közben figyelem a filmem is!

rodina74
 
 


Okés. Mert valaki lenyelni szokta. Vagy az másmilyen?

Szerintem valami felmarta kissé a hüvelyem falát. Gondolom a felfázás. Akkor is használhatom?

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha TV-zni szeretnél, akkor hagylak ám!

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen, mert van orális és hüvelyi. Állítólag ugyanaz mind a kettő, csak más a csomagolása. Amit Lucuzs küldött az biztos, hogy hüvelyi. Általában azt írják fel!

Szerintem nem fog bajt okozni, ha használod! A leírásban nem figyelmeztet arra, hogy hámsérülés esetén ne használjuk! Úgyhogy szerintem nem érinti. Az inszemkor nekem is a műszerrel felsértették hámszövetet, és nem okozott gondot az utró. Szerintem nem marja szét a sérült területet sem!

rodina74
 
 


Nem, közben tudunk csevegni. Csak közben elolvastam a utró leírását!

rodina74
 
 


Mindjárt elolvasom, miket írtál a blogodba. :wink:

Tök régen olvastam már. Addig meg tudsz TV-zni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem sokat írtam mostanában. A legutolsó, pont az összerogyásom előtti nap volt.

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: