Új privát üzeneted érkezett!

Eclipse!

Gyönyörű a kis pöttyötök! El is hiszem, hogy elpityeredtél a szívhang hallatán! Szerintem nem lehet szebb hang annál semmi a világon!

rodina74
 
 


Rodi!
Te hogy vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Jól vagyok, köszi! :D

Hőd ma reggel?

Rodi?

Eclipse! Itt is gratula a csodaszép babádhoz! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Szia Luci!

Hőmet nem tudom, mensi viszont messziről elkerül. Se petty, se folt, semmi. Legszebb reményeim szerint így is marad 9 hónapig, ha meg megjön, akkor remélem szombatnál nem előbb, mert 3. napi vérvételem nem eshet szombat vasárnapra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Te! Én most olvastam Ranitát a másikon. Szívem szakad meg érte. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, mennem kell ma bőrgyógyászhoz, mert foltok jöttek ki rajtam. Barnás foltok a hajlataimban. Nyakamon, mellem alatt, hasamon, meg az arcomon is. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a bőrgyógyászatra 3 hónap múlva lenne időpont. :evil:
Így megyek magánrendelésre. Drága pénzért. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Hát igen, Ranitáért az én szívem is vérzik. :cry:

Drukkolok neked nagyon, hiszen tudod! :wink:
A bőrgyógyásznak mond meg, hogy lehetsz terhes, nehogy valami szteroidot kapjál! Vagy ne kezd haszálni mensiig! (ami meg ugye nem lesz! :wink: )
Te és mióta vannak ezek a foltok?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Igazándiból, ha őszinte akarok lenni, akkor a Met szedésének kezdete óta. De az utóbbi 1 hónapban erősödtek, most meg már viszketnek is.
Azt mondta valaki, hogy a cukor problémával járhat együtt ilyen. És most mintha lent is éreznék valami furcsaságot. Még talán nem gomba, de visszább kell szorítanom a CH-t.

Lehet, a sok hús is okoz ilyent. szerintem nagyon el van savasodva a szervezetem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lehet, nekikezdek egy kis lúgosításnak.

Különben nagyon furi, de mintha a talpmasszázsnak is köze lenne a dologhoz. A mérgek ürülése okozna ilyen tüneteket? Nem tudom. Igazándiból nem akarok öndiagnózisba fogni, remélem délután mindenre fény derül.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Sajnálom, a foltjaidat! Remélem nem komoly. De igaza van Lucuzsnak, hogy szólj, hogy lehet, hogy terhes vagy. Pirit még nem várd, jó 13-15 hónapig!
:wink:

Köszönöm jól vagyok! Lehet, hogy most utálni fogtok, de teljesen letettem erről az inszemről. Egyszerűen érzem, hogy üres vagyok belül. Tudom, hogy most biztatni fogtok, de én ha magamba nézek, tudom, érzem, hogy így van. Ez az inszemet elengedtem most!
Sőt, úgy döntöttem, hogy a 6. inszemnek nem is megyek neki, lombikot akarok! Remélem legkésőbb április közepén kezdődhet a lombik!
Addig próbálok 5 kg-t fogyni!

rodina74
 
 


Rodi! sajnálom, ha így érzed. És persze, hogy próbálunk bíztatni!!! A hosszú várakozás mindenkit felőröl, főleg tesz előtt. Remélem visszatér még a hited!!!
Mindenesetre mé ne kezdjél fogyózni!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


SZiasztok,

Eclipse,

gyönyörű a babátok! Szívből gratulálok hozzá!
Akkor jól tippeltem a 6 hetet neked, pedig nincs is orvosi diplomám 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina,

megértem az érzéseidet, nekem is volt nagyon sok hasonló a 3 év alatt amíg Danika megfogant. De azt is el kell mondjam, hogy én a lombik után sem éreztem semmit, elkeseredve mentem a vérvételre ahol közölték, hogy babát várok :oops:
És Dáviddal sem éreztem semmit az ég világon, nem véletlen voltam már majdnem 9 hetes terhes amikor tesztet csináltam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi lányok! Remélem igazatok lesz! de így, most sokkal nyugodtabb vagyok, és nem foglalkoztat annyira ez a kérdés. Szóval nekem így most könnyebb!

rodina74
 
 


Monic
a picibabán hogy lehet képet beszúrni a vonalzó elé?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


:oops: :oops: :oops: úgy látom au hátteret választottam,mint Te! mindjárt lecserélem.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy

nem kell lecserélni, engem nem zavar ha egyforma a háttér (látom te is érzed már a tavaszt).
:wink:
A picibabán nem lehet képet beszúrni. Én úgy csináltam, hogy beillesztettem egy hozzászólásba a képet, hogy kapjak egy kódot, utána azt másoltam be a profilomba épp a vonalzó kódja elé.
Remélem érthető voltam. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
igen,érthető! :lol: akkor mégsem cserélem le,de csak akkor,ha tényleg nem zavar! a többi az nem igazán jön be.... :?
mindjárt meg is próbálkozom a képpel! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,

nagyon szép lett a kép és a vonalzó!
És tényleg nem zavar 8) :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dy!

Nagyon szép az új vonalzód! Gréta baba nagyon helyes! És már elmúlt 4 hónapos! Ilyenkor döbbenek rá, hogy hogy rohan az idő!

rodina74
 
 


Sziasztok

Bocsi de nem igazán tudok visszaolvasni annyit irtok és mire végeznék Darinka fel kel.

Nem is tudtam jönni mert volt egy frankó éjszakánk 3 kor kelt és az fenének sem akart visszaaludni.

Bikfy teszt?

Sikerült úgy ahogy illik elb@sznom mert ha nem lát már rögtön sír se főzni semmit ha ébren van .csak akkor tudok ha anyu feljön és figyel rá addig.

Luczus hogy vagy ?

Rodi te hogy érzed?

Eclipse szerintem nem vagy betolakodó.

Monic a vérnyomással vigyázz nekem is azért kellett bent feküdni 34.héttől igaz nekem 180/100 at mértek itthon de Pécsen 130/80 vagy 140/90 volt a legmagasabb igaz napi 4*szedtem a dopegitet.
Pihizz sokat.

Nati
Nem 41.hét hanem 38.hétre szültem és Dari csak 50 cm volt.

Bocsi akit kihagytam.


Ha tudok jövök és persze ha Dari hagy is de megyek mert fent van és két perc sírás lesz

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Még egy két kép.
Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,

Danikával nekem is szedni kellett a Dopegytet, szerintem most is ez lesz a sorsom... Kórházba nagyon nem szeretnék kerülni, mert Danci legalább annyira anyás mint ahogy Darinkát leírtad, komoly lelki sérülést okozna neki a hiányom.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Lucuzs!
Nagyon-nagyon köszönöm a kedvességed, még sírva is fakadtam. Jól esik, hogy vannak körülöttem ilyen emberek, mint ti. Köszönöm.

Ha holnap lesz elég bátorságom, ellövöm. :wink:

Rodi!
Megértelek, mit érzel. Én is ugyanígy vagyok. Azt gondolom, ha terhes lennék, megérezném. A baba vágyán kívül nincs más érzésem, pedig mikor a férjem az előbb rájött, hogy még nem mensizek ő is kikerekedett szemekkel nézett. Ezért mondtam tegnap este, engem ne is vígasztaljatok!
Persze azért azt is el kell mondanom, hogy aki igazán terhes lett a környezetemben, annak nem voltak tünetei. Legalábbis most még ne várj semmit. Úgy, ahogy Moncsa mondja.
Persze az ellenkezője is igaz. Tudod hányszor gondoltam azt, hogy most terhes kell legyek? Magasan volta hőm, hányinger, 42 napig nem jött meg és társai. Aztán mégsem voltam soha terhes. Erre nincs recept. Nyugodj meg, tudod mit mond az ókori római:
Aleia iacta est-a kocka el van vetve. Nem tehetsz semmit. Ami emberileg tőled telt, azt megtetted. Most pedig nyugi. Most bízd a szíved a Jóistenre, imádkozz és higgy. Várj türelmesen, meglesz az. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy! Már izgultam, hogy nem ér oda. :wink:
Ölellek! Használd egészséggel! :wink: :lol: Aztán lődd el, ha jónak látod! Amúgy meg mikoris barnáztál?

Csajok! Este apa kosarazik, jöttök dumcsizni? :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


A lényeget nem is írom: felhívtam ma a bőrgyógyász magánrendelést, doki nincs 1 hónapig szabin van.

Elmentem ezután háziorvoshoz, hogy írjon beutalót sürgősséggel a bőrgyógyászatra a kórházba, úgy talán fogadnak. Mert különben 3 hónap várakozási idő.

Holnap hívom a kórházat. Amúgy tököm tele. De csak röhögök. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!

Én szívesen jövök dumcsizni, csak híradó után sütök még fasirtot. Aztán ráérek.

Barnázás? Vasárnap volt. Azt hiszem, meg szombaton? :shock:

Hányadik napon is vagyok? Febr. 3-án jött meg rendesen a mensim. Mindjárt számolok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy ilyen nekem is volt foltok de én bekentem canesten kenőcssel és elmúlt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Azt hiszem, ma 30. nap van. 34 nap körüli mensit gondolok. 4 nappal előtte mutathat valamit?

Ha igen, akkor érdemes utróznom. Ha nem, akkor legközelebb.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Megpróbálom Canestennel újra. Már próbáltam, de akkor nem hatott. Hátha most javul a helyzet.

Darinak puszi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Eclipse: Nagyon szép kis pöttyötök van.

Vius, Dy: Olyan édi babáitok vannak! :)

Bikfy: Hát bikfy én rádbízom a tesztelést. Reggel viszont csak ezért be fogok nézni, hogy mizu veled. Már nagyon izgulok! Ma vagy a 30. napon. És milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Mert nekem is olyan 32-34 nap körüliek jó esetben. Szóval csak kellene már mutatni valamit. Azt esetleg tudod mikor lehetett tüszőrepi? Mert onnan ha számolunk 14 napot akkor kellene kimutatnia szerintem rendesen.

Hmmm... Fasírt. Az fini.

Most gondolkozok, hogy akkor tényleg lehetett a barnázás a beágyazódástól is. És lehet hogy pont ez, hogy most nem érzel semmit ez hozza meg a csodát. Egyébként amikor én is terhes lettem én sem éreztem semmit, de a teszt mutatta. Szóval az esélyek jók szerintem.

Na mondok egy sztorit nektek megint. Úgy röhögtem, hogy majd be pisiltem az előbb. Hát kiről másról is szólna mint az én édes drága férjecskémről. Szóval tudni kell róla, hogy utál telefonon beszélni, engem is leráz ripsz ropsz. Szóval most valami nyugdíjpénztártól keresték, de az én telefonomon. Odaadom neki és kereken 23 percig beszélt. Már én csak lestem, hogy mikor lesz ennek vége. A lényeg hogy mikor befejezte, elveszi a fülétől a telefont de amit ezután láttam még most is röhögök. Szóval a telefonom kijelzőjének az a kis műanyag lapja odaragadt a füléhez, és az ott szépen elvolt magának a fején. Apus persze nem érezte. Hát én úgy röhögtem hogy na. Azóta nem bírom megszerelni a telefont. Mondtam is neki hogy ezt már az a szerencsétlen telefonom se bírta. Pedig még sosem esett le az a lapocska onnan. Hát kész vagyok.....

Csajok én magamat ismerve biztos elalszok este, úgyhogy nem merem mondani hogy tutira itt leszek. :oops: :)

Kép
babicsek
 
 


Na én már itt vagyok! Gyertek csajok!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Halihó!

Bikfyke! Nagyon szurkolok neked, hogyha holnap tesztelsz így nézz a tesztcsíkra: :shock: , aztán így :lol: , és aztán így :cry: !
Nagyon drukkolok! Kösz, hogy megértesz! Ja, végül is múlt szerdán átléptem a Rubicont!
Sajnálom, a bőrgyógyászt, de hátha segít a canesten! Próbáld ki!

Vius!
Jó, hogy azért néha tudsz jönni! Nagyon örülök neki! Darnikás kép pedig jöhet, dögivel! Olyan helyes kislány!

Babicsek!
A férjed haláli! Nagyon édi lehet! :P

rodina74
 
 


Itt vagyok, fasírozott kész, api szerint isteni finom lett. :wink:

Babi!
Jajj, én megint csak hahotázva röhögök. :lol:

28 napos ciklusaim szoktak lenni, de most ennél éreztem, hogy elcsúszott, mivel nem becsületesen diétáztam.

19. vagy 20. nap körül gondolom a pé-t. Onnan számolva 33-34 napos kell legyen a ciklusom. Holnap 31. nap. Háááááááááááát. Lehet, már mutatna valamit. Ha terhes lennék.

Ami most nagyobb gond, az az, hogy valamitől csíp a pisi. Mintha gomba lenne, vagy felfázás. Más már nem is hiányzik a repertoárból. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Nem semmi, hogy még ez is! :shock:

Babicsek! Ez a sztori! Apának is elmeséltem! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én mindig azt hiszem, hogy csak az én apikám ilyen kis szerencsétlenke, de látom, más apija is ilyen bolondos.

De Babi, Isten az atyám, én élvezem ezt a te pasidat. Jó fej lehet. És te mersz röhögni rajta? Én nem nagyon, mert megsértődik és még évek múlva is emlegeti. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Én is elmeséltem apinak, erre ő Babi férjét kezdte el pártolni. Sz@rt se kap tőlem többet ilyen sztorit! :lol: Én még mindig röhögök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Én akkor is megértelek, ha azt mondod, itt a vége. Megértelek. Megsimizem a fejed, aztán meg tovább rugdoslak. Rendben? Én aztán nem fogom hagyni, hogy feladd. Juszt se! Megígérted, hogy együtt tolunk babakocsit. Én még mindig ehhez tartom magam. És most az a legszebb, hogy még van is esélyünk erre. Most ne gondolj másra, örüljünk ennek. :wink:

(viccet félre téve, azért megértelek ám. Olyan fura, bennem tényleg meg sem fordul, hogy terhes lehetek. Eddig nem sikerült, akkor most mi a fenétől? Annyira sokat csalódtam, nem is tudom elképzelni a sikert. Pedig lehet, ez a bajunk. Ha hinnénk, többre mennénk)

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi,

nagyon jót nevettem én is, apának nem meséltem el, mert minden férfinak egy anyja volt, kipártolná úgyis Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló Moncsi!
Mikor jössz babám Bajára?

KépKépKép
bikfy
 
 


Elszaladok, eszek egy fasirtot. Mindjárt jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát ez isteni volt. Megevődött. :lol:

Kér esetleg valaki? Még jó meleg.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Gyere Zt-m, jön a sorozatunk. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Gréta micsoda gyönyörű ezen az új vonalzón!!! Nagyon édi.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ide invitáltatok dumcsizni, erre mindenki eltűnt. Merre vagytok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

hát amíg ilyen hideg van nem hiszem, de ha szép tavasz lesz, és meleg akkor egyeztetünk :wink: Szerencsére Danika úgy van kalibrálva, hogy két óra hosszat alszik az autóban. Ezért tudok egyedül Kecskemétre, Szegedre, Bajára menni, mert akkor oda-vissza alszik.
Pestre nem lehet egyedül menni mert csak odafelé alszik, haza felé már hátra kell ülnöm szórakoztatni.

Hát ma én is bénátam egy sort, Danikával a postán voltunk és nagyon nyűglődött a kocsiban, ezért kivettem. Szépen kézenfogtam és sétáltunk fel-alá, vártuk apát, az emberek meg bámultak minket :shock: Gondoltam is, hogy mit néznek annyira, azért olyan szépek nem vagyunk, amikor lenéztem és megláttam, hogy az én fiamnak csak az egyik lábán van cipő 8) Hősiesen sétálgatott velem bakancsban és hófehér harisnyában. Na ekkor elkezdtem keresni a bakancs másik felét, de sehol nem találtam. Körülnéztem mindenhogy, aztán elkeseredtem (mert múlt héten a sapkáját vesztettük el), hogy most egy 8 ezer forintos bakancs ugrott...
Apának is mutattam, hogy mi a helyzet, forgatta a szemeit rendesen. Aztán elkezdtem módszeresen átnézni a cuccainkat és a babakocsi lábzsákjában beszorulva találtam meg a hiányzó cipőt. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy! Te írtad az előbb, hogy "nem is tudom elképzelni a sikert".
Hát tudod, én ebben a ciklusban megengedtem magamnak, hogy elképzeljem, terhesen éljek és most az vagyok!!! :shock: Először tettem ilyet, és láss csodát!!! Magam is csak kamillázok, hogy ez komoly lehet, ekkora ereje van a hitnek? Aztán anyával beszélgettem erről, és ő világított rá, hogy amit pár napja leírtam, hogy átértékeltem az életem, leegyszerűsítve annyit tesz, hogy nem görcsöltem tovább a dolgon, és ez biztos, hogy rengeteget segített!!!
Nem foglalkoztam a babonával és még könyvet is rendeltem, amit Boginak fogok adni (Kistestvér érkezik a címe), ha megmondjuk neki a nagy hírt, pedig akkor még csak alig voltam túl az inszemen.

Csajok! Merjetek hinni!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Rugdoss nyugodtan! Néha pont erre van szükségem! De egy biztos, nem adom fel. Sőt, ha ez most nem sikerült, akkor már eldöntöttem, nem kell a 6. inszem, jöjjön a lombik! MÁR GYEREKET AKAROK!

Kezdődik a soroztunk, ja!

rodina74
 
 


Várok. :lol: :lol: :lol: Rátok. :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: