Új privát üzeneted érkezett!

csillag: hát remélem, hogy nem fog sztrájkolni. Ha következő szopinál is szórakozik, megpróbálom kifejni és üvegből megkínálom, mert már elég feszült vagyok a hisztitől és lehet, hogy érzi. Bukiban (is) igazad van.
Ja! Eddig is így jött neki a tej, sőt, mivel szinte leépítettem a fejést, lehet, hogy éppen az ellenkezője van, hogy dolgoznia kell érte egy kicsit. Már csak este fejek. Ma már hajnalban sem kellett. De most reggel gyönyörűen jött neki, mégis tombolt. :roll: :roll: :roll:
Délután megyünk tanácsadásra, majd a gyerekorvost is megkérdezem... :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, csak szopi elején tombol Bogi vagy nem is akar egyáltalán enni?

Az is megfordult a fejemben, hogy ha Te feszült vagy, az simán rámegy a tejre. Anyukám mondta mindig, hogy ilyenkor"ideges tejet" kap a baba és annak nem olyan az íze, mint máskor.

Megyek, megtornáztatom Gergőcit. Du. 1-re megyünk Dévényezni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: szinte végig tombolja. Én nyugodtan ülök le, mert nagyon szeretném, hogy szopizzon, mert tudom, hogy jó neki. Aztán amikor tombol, akkor leszek ideges én is, hogy MIÉRT????????????
És azért nem minden szopinál csinálja ezt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Tegnap írtam Miának.

Jól vannak, Lili kezd sárgulni, de csütörtökön, ha minden rendben mehetnek haza. Puszil Mindenkit!

és akkor bemutatom Nektek Huszka Lilit!!!

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona
Semmi baj a fejeddel. Nagyon csinos vagy.

Pedi
Amennyit nyafogtam a végére, annak ellenére nekem is hiányzik a „nagy pocakom”. Jó érzés volt, várandósnak lenni. Zalán már valóban nagy, kb 5 és fél kiló lehet. 1 hósan mérték utoljára, akkor volt 5 kg.
Bálint is nagyon szép.
Talán a sudocrem használ. Már kezd összeforradni a repedés. De remélem így is marad. Mert tegnap is kezdett javulni, aztán este a cicizésnél megráncigálta, meg húzta, úgyhogy újra felszakadt. Próbáltam hónaljtartásban szoptatni, de a hátam is ki volt tőle, és a cicim is fájt, szóval nem jött be. Aztán maradt a fekve szopi, és fogom a cicit, annyira, hogy mélyebben legyen a szájában, így nem dörzsöli.
Mi is nagyokat sétálunk, most már babakocsival járok le az oviba Regiért. És ő is szépen gyalogol, ez nagy teljesítés tőle, mert messze lakunk, több utcányira, és egy hosszú szakasz még a szurdikon, felfelé, szóval jó kis mozgás. Én is éreztem a combom, meg a fenekem.
Mindenfélét eszem, több mindennel kisérleteztem már, de Zalán nem nagyon érzékeny a dolgokra. Egyik nap füstölt sajtos sonkás tészta volt, az se bántotta a gyomrát. Mondjuk főleg olyanokat főzök, ami hamar kész van, és Regi is szereti. Pl. tegnap paprikás krumpli, előtte nap meg tökfőzelék. Hétvégén meg husi volt párolt burgonyával. Emelett sok gyümölcs meg joghurt, nagyon kívánom ezeket.

Dike
Légzőgyakorlat hasznos. Most Zalánnál alig tudtam alkalmazni, mert úgy jött mint a villám. De az elsőnél sokkal enyhébbek voltak a fájások, és a kitolási szak szinte egyáltalán nem fájt.

Csillagvirág
Jó korán fürdetsz. A nyári időszámítás alatt sem tolod későbbre az időpontot. Én nem tudok ennyire pontos napirendet tartani. 7 és 8 óra között fürödnek a gyerkőcők. Először Regi, aztán Zalán. Azért így, mert Zalán ha fürdik utána hosszú szopit követel (fél – egy óra). És azonnal.
1 hósan mérték utoljára 5 kilós volt. Regi már 5 hós volt, mikor Győrben laktunk, és a védőnő mondta, hogy ha akarjuk kezdhetjük a hozzátápit. De nem akartuk, azt mondta a nagyobb súlyú babáknál már 4 hótól ajánlják. Majd meglátom mennyi tejem lesz.
Már alakul a dolog, pl. nem piszkálja annyit a kistestvért. De más anyukák is mondták, hogy sokat piszkálja a nagy a kicsit. Szóval nálunk elég jól alakul a dolog.

Beze, Csillagvirág
Én is szeretnék harmadikat, de majd később, viszont mindenképpen 40 előtt. A párom viszont nem szeretne, anyagiak miatt. Részben igaza van, de majd meglátjuk. Most az építkezéssel foglalkozunk, ahogy számoltuk, kb 5-6 év és elkészül. Tehát talán majd akkor. Annyi korkülönbséget meg mindenképpen szeretnék.

Kati
Nekünk nincs légzsák elől, ezért is tudom oda is bekötni. Már törötten vettük az autót, az egész eleje rendesen összetört.
Nem kövezünk meg. Éjjel alig aludtam valamit, mert a fiatalúr nem hagyott, óránként biztos szopizott. Közbe kijárkáltam lemosni a kenőcsőt, aztán vissza, aztán megint ki újra bekenni, már hajnalban azt mondtam, hogy most már nem kap szopcsit, de megsajnáltam. Kicsit felültünk, hogy felébredjen, aztán jobban evett, és kibírt 2 órát is. Előző éjjel meg mindössze egyszer vagy kétszer szopizott. Meg most ezt a sebesedés is kicsit elvette a kedvem. Persze tudom, hogy a szoptatás a legjobb dolog, a babának és anyának is, szóval majdcsak túl jutunk a nehézségeken.

Lili baba is nagyon szép!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

Barnikámat 1 hajszál választja el a tüdőgyulladástól:(((((erős antibiotikumot kap hogy javuljon....pénteken kell vissza vinni a dokihoz hogy javul e...nagyon remélem hogy igen.......

Pedi ilyenek nekem is megfordulnak megfordultak a felyemben hogy nem lesz több gyerek......Máté után is és Barni után is...nehéz pillanatok mindíg vannak és lesznek is......

cumi:Máténál mi se használtunk .....Barninál már a kórházba is vittem be..ott is volt aki húzta a száját de annyira nem érdekelt,,......a babaának a nyugodt anyuka kell nem pedig egy idegbetetg...nos a sírás meg ugye felidegesíti az embert egy idő után..../engem legalább is/:)

Rita nagyon jók a scampos cuccok de kicsit drágák..nekünk csak 2-3 db badink van.....
GYÖNYÖRŰ REGINA ÉS ZALÁN!!!!!!!!!!!!!!!:)))

Kati ilyen Máténak volt..minden este pontban 7-től este 10-ig üvöltött........de miért azt nem tudtuk meg....

Pedi nagyon TÜNEMÉNYES BÁLINT!!!!!!!:)))))

Mona nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!:))))és a fejed is szép:)))))

Dike nagyon várom már a képeket:))))))))))

Mia GYÖNYÖRŰ LÁNYZÓ LETT LILIKE!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A stressz valóban nem jó a tejnek, babának. Most hogy ki van sebesedve a mellem, nagyon fáj, az első fél percben, és nem szabad kimutatni, mert őt rosszul érinti, és esetleg szopási sztrájkba kezd.

Jobbulást Barninak! Reméljük nem lesz belőle tüdőgyulladás.
Vendég
 


köszi Rita..én is nagyon reménykedem..bár ma reggel már jobb a kedve....játszik és nem fekszik mint eddig....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egy kis nosztalgia.

Regikém 6 hetesen.
Kép Kép
És Zalán 6 hetesen.
Kép

Szerintetek hasonlít a két gyerkőc? Mostanában mindenki azt mondja, hogy tiszta apja, és a nővérkéjére is hasonlít. Pedig én magamat is látom benne. Reginek a vércsoportja is az apjáé, viszont Zalán Apoz, mint én. Meg a haj, a méretei, én is ilyen hosszú és nagy baba voltam.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket Lányok, nagyon aranyosak vagytok!

Nita küldök Barninak nagyon sok gyógypuszit! Reméljük nem lesz tüdőgyuszi!

Kati köszönjük a képet! Lilike nagyon szép Kislány!

Mit főztök ma?
Én pizzát sütök Api kérésére!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


JOBBULÁST A VŐLEGÉNYÜNKNEK!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, sok-sok gyógypuszi Barnikának!!!!!!!!!!!!!! Remélem a tüdőgyuszi messze elkerül Benneteket!

Rita, én ugyan csak egyszer láttam a Párodat, de a kép alapján én is azt mondom, hogy Zalánka tiszta Apja!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is gratulálok Lili baba érkezéséhez!!! Mia, sok-sok tejcsit nektek!!! Puszi

Minden baba annyira cukiii :))) Bogi hatalmasat nőtt!

Csillag: Teljesen megértelek! Sokszor én is átélem ezeket az érzéseket, csak a kajával kapcsolatban. Már a negyedik tápszernél tartunk Zsófival. Minden etetés egy tragédia. Folyamatosan tekereg, kanyarog... fogalmam sincs, miért. Az elején ugye bukizott sokat, akkor kapott Antireflux tápit, az Milumil volt, az utolsó másfél hétben totál azokat a tüneteket produkálta, mint a visszahívott Milumil termékeknél írták. Kapott BEBA-t, ami jó volt, de a dokinéni javasolta a Lacogent, ami hasfájósoknak van. Zsófi nem hasfájós, de nehezen tud kakilni... szóval nem kólikás, de mégis ezt javasolta, hogy könnyebb legyen neki.

Na, megint felébredt... :(

kovacszsuzsi
 
 


szerintem nem hasonlítanak.

mona: én nem főzök ma. tegnap este csináltam sajtos krumplit és spenótos halat. maradt mára belőle, így azt esszük.
milyen pizza lesz?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita nagyon hasonlít Regi és Zalán a 6 hetes képeken:))))

köszi lányok..Kati nektek is:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati sima sajtos- sonkás, jó sok kukoricával, hagymával!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Rita szerintem hasonlítanak egymásra a gyerkőcök, talán annyi, hogy Zalánka egy kicsit dundibb! De mindketten gyönyörűek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona
Túrós-csuszát vacsira. Ebédre meg még maradt paprikás krumpli.

Csillagvirág
A szemeit tényleg az apjáé. De azért talán valamit belőlem is örökölt, a dús sötét haját biztos, meg ő kicsit kreol bőrű, mint én. Regi vöröses szőke hajú volt (csak a képen nem jól látszik) és fehér bőrű.

Zsuzsi
Zalán is két nap után kakilt először tegnap este. Bár most csak kicsit szenvedett vele. Ezenkívűl hasfájása neki sincs.
Vendég
 


Sziasztok!

Nita! Nagyon sajnálom Barnit! Sok-sok gyógypuszi Nektek!

Kati! Sajnálom a szopis nyűgit. Zoli unokatesójáéknál volt ilyen, ott is kislány van(bár ennek nem hiszem, hogy van köze hozzá), és nála nem igazán derült ki, hogy miért. Remélem, hamar megoldódik a dolog.

Csillag! Az idézet nagyon találó, és köszi. Bálintnak viszont már nagyon úgy néz ki, hogy ilyen marad a bőre. Tőlem örökölte a kreolságot. Védőnő is mondta, hogy a sárgaság teljesen eltűnt, és az aluszékonyság sem jellemző már rá. Legtöbbször 3óránként kér enni, de volt olyan is, hogy csak két órát bírt ki, de minden nap van egy hosszabb alvása.
Hoztam két képet magamról, hogy lássátok!
Kép két hetes vagyok rajta

Kép ezen nem tudom mennyi, de max 3hónapos

Rita! Hát, nekem a szemük hasonlít, meg az orruk. Egyébként annyira látszik, hogy Regi kislány, Zalán meg fiú. Regi annyira bájos kisbaba volt.

Lili baba nagyon szép! Igazi kislány.

Nekünk is jó éjszakánk volt. Bálint evett 10kor, fél1kor és fél5kor. Aztán aludt fél9ig. A fél1-es szopi után nagyon nehezen aludt el, de nem szenvedtem vele, hagytam, hogy nyűglődjön. Ugyanis fejés után kivettem, gondoltam adok még neki cicit, hát az már csak cumizás volt, így tudtam, hogy nem az a baja. Büfi is volt. Aztán csak elaludt. Viszont a fél5ös szopi után bealudt, és akkor én sem fejtem már, így félóra után már újra ágyban voltam és aludtam negyed 8ig. Azért szeretem, ha fél5-5 felé megébred, mert olyankor még én is vissza tudok aludni. Viszont, ha 6-7között ébred, akkor már nem tudok utána aludni. Az utóbbi pár napban azt csináltam, hogy 7-8között én is lefeküdtem, és aludtam egyet, mire Bálint megébredt, és azóta olyan kipihent vagyok. Én napközben nem tudok aludni.

Pár tegnapi fotó:


Kép szigorú
Kép apa fotóz Kép Kép próbálkozunk a cumival

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Csillag, én se sajnálatból írtam, de tényleg szívesen segítenék nektek! Nekem könnyű dolgom van, férjem minden délutántól itthon van, anyukám is tud segíteni, és Marcussal igazán nem nehéz.
Nem volt semmilyen spéci kaja, a kenyeret és a csokit száműztem, illetve "besegített" a sajnos majdnem rendszeres székrekedés is.

Rita, szerintem nagyon hasonlítanak! Zalán milyen hajas baba! Marcusnak alig van. :)

Pedi, tényleg látni a hasonlóságot. 6hetes kontrollkor meglátogattok minket? Nagyon örülnénk. :D

Nita, drukkolok, hogy ne tüdőgyuszi legyen és sok gyógypuszit küldök!

kati, nem kövezlek meg, néha nekem is terhes kicsit, főleg este sokáig elhúzódik, de ugye valamit valamiért, most már ritkán kell felkelnem 1x, akkor is hajnalban.
Hozzátápi új ajánlás szerint mehet 4hós kortól, de én tuti megvárom a 6hónapot.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi, szerencsére eddig bármit ehetek, semmi nem zavarja Marcust, tejből mondjuk fél liternél többet nem eszem. Eddig 2x volt hasfájása, az első előtt csípőset ettem, én h.lye. :oops: Inkább azt nehéz kitalálni, mi az, amit Lexi és Zoli is megeszik, persze ötleteket nem kapok, bár Lexi folyton virslit enne...

Nagyon édes Lili baba. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


megjöttünk az 1 hós státuaszról.
bogicát 3030-al hoztuk haza, most 4040, és 52,5 cm. valószínű, hogy születésénél elmérték pár centivel, mert keveseltük, főleg, hogy az 56os rucikat növi ki. egyébként megdicsértek minket.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hogy ti mennyit írtatok :):)

Pedi annyira édes Bálint eszem a száját nagyon édes :):)Tisztára te vagy kicsinek :):)

MOna: nagyon csini kismami vagy :):)

Dike Én is várom a fotókat biztosan nagyon szupi lesz :):)

Kati: dehogy kövezünk meg ez a te döntésed és semmi baja nem lesz bogicának.Gondolj bele mi van azokkal akik nem tudnak szoptatni mégis fel kell nevelni a babájukat.Szóval nyugi dehogy kövezünk meg.

Nagyon édes Lili baba :):)

Nitácska jaj istenem nagynagy gyógypuszit küldünk Barnikának jobbuélást+++++++++++++++++++

Én semmit nem főztem az oviban ettem ott meg valami iszonyat leves volt meg rántott halrudak rizzsel meg káposztasalival :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika: aranyos vagy! milyen a munka? fogyi?

képzeljétek, mielőtt indultunk, fél 2-kor kapott bogi enni. a dokinál folyamatosan nézelődött, majd a városban sétáltunk, vásároltunk. olyan 2 órát fent volt, de azóta viszont alszik. már fejnem is kellett, mert robbannak a cickóim... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nika: aranyos vagy! milyen a munka? fogyi?

képzeljétek, mielőtt indultunk, fél 2-kor kapott bogi enni. a dokinál folyamatosan nézelődött, majd a városban sétáltunk, vásároltunk. olyan 2 órát fent volt, de azóta viszont alszik. már fejnem is kellett, mert robbannak a cickóim... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Beze! Igen, szerintem 6hetes kontrollkor tudunk menni, de ha akkor nem, akkor a következő héten a tesómmal! :wink: Ha Ő hazajön, úgy is majd jövünk megyünk egyfolytában! :lol: Már annyira várom, holnaphoz már csak 4hét.

Kati! Hát nagy nagy gratula Nektek! Bogi szépen hízik! Valamit nagyon jól csinálsz! :wink:

Nika! Köszi, aranyos vagy! Most hétvégén jön haza apa? Holnap már csütörtök! :wink:

Ma megint nagyot sétáltunk, 2órát. Csak én nem öltöztem fel rendesen, remélem, nem lesz belőle megfázás. Hazafelé már egy kölcsönkabátban jöttem. Szerencsére az egyik barátnőm a belvárosban lakik. Bálint megint végig aludt.

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: köszi, aranyos vagy!!! vigyázz magadra, te lyány!!! :lol:
örülök, hogy Bálint is ennyire szeret levegőzni.

Lányok! Szomorú vagyok, de talán tudom, hogy mi van.. Estére drukkoljatok! Bogi játszotta újra este a hisztit. De annyira nem akarta bekapni a cicit és szinte lilára bömbölte magát a kezemben. Majdnem én is vele sírtam, hogy biztosan nem szeret. Három szívás után kiköpte, majd amint meglátta már be sem kapta.
Aztán kifejtem neki, de persze közben úgy ordított az apja kezében, mint akit legalább nyúznak. És láss csodát, üvegből megette, majd letettem és azóta is alszik.
tehát! Nem az íze a rossz a tejemnek, mert akkor üvegből is rossz lenne. Ja! Mielőtt mentünk a vizsgálatra szépen szopizott. Csak, és most jön az én teóriám: TÜRELMETLEN! Fél 2-től aludt fél 7-ig. Elfáradt, mert nagyon sokat volt fent, majd sétáltunk is, aztán itthon is aludt tovább a hordiban. Szóval remélem csak ennyi volt a baj, hogy dolgoznia kellett érte...Éjszaka kiderül. :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita! jobbulást Barninak!!!

Mia! gyönyörű Lili baba!

Rita! kicsit hasonlítanak szerintem:) nagyon szépek!:)

Pedi! nagyon szép:)))))))))) de te is cuki voltál nagyon!

KépKép
dike
 
 


Kati:Munka jó bár ma megint mélyvíz volt :) nem jött az egyik dadus a hátam majd szétesett :) fogyi............. nem tornázom de a diétát még tartom és......... az övem negyedik likját használom már :) szerintem most kicsit megálltam de nem baj mert legalább nem hízom vissza majd lassan megy a többi is lefelé.én júliusra irányoztam be újjabb 10 kg-t :)


Pedi:igen pénteken jön haza api :) addigra mensi is elmúlik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Na, Kati! Kellett nekem mondani, hogy Bálint ilyet még sosem csinált. A hajnali(4órai) szopink nekünk is példa nélküli volt. Mondjuk Bálint nem üvöltött, csak elkapta a cicit, szívott egyet, majd elengedte. Újra elkapta, szívta, elengedte. Szörnyű volt. Aztán figyeltem fel rá, hogy a cicim még csak nem is duzzadt, ergo nincs benne elég tej. Ugye Bálint is megszokta, hogy ömlik a szájába és szinte nem is kell érte dolgoznia. Utána gondoltam a tegnapi napomnak, és kiderült, hogy nem ettem eleget, és elég változatosan, illetve inni sem ittam eleget. Remélem, csakis ez az oka. Tuti nem evett eleget, mert nem akart visszaaludni. Aztán visszamentem hozzá, mellém tettem, cicire tettem, és sikerült elaltatni, ekkor már 5óra volt, fél hatig ott aludtam én is, aztán sikerült betennem az ágyába, és aludt negyed 8-ig. Most reggel szépen szopott, de persze most a másik ciciből kapott, amiben egyébként is mindig több a tejem. Szerintetek most fejjek, vagy ne fejjek? Mert a másik, hogy tegnap du-án ebből a ciciből evett, és amikor sétálni indulunk nem szoktam fejni. Nem tudom, hogy van-e ennek köze hozzá, vagy "csak" a kevés evés, ivásnak.
Segítsetek gyakorló anyukák, mert kétségbe vagyok egy kicsit esve, hogy most meg nem lesz elég tejem!!! :(

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Ma jött egy levél, hogy a holnapra tervezett hallásvizsgálat elmarad. Mondhatom időben... :? Jó hogy nem mentem időre potyára. Persze az uh időpont marad, úgyhogy most kétszer autókázhatunk. Így most jövő héten kedden (6 hetes kontroll), szerdán (hallásvizsgálat) és pénteken is autókázhatok Győrbe.

Pedi
A pihi székes képen már olyan nagybabás. Szép a bőre, szerintem is inkább kerolos, mint kicsit sárgás.
Vigyázz magadra, ilyenkor nagyon könnyű megfázni. Zalánt is jól beöltöztetem, kesztyű meg minden, mert ő meg csak alszik. Mi is jót sétáltunk tegnap is. Meg is dicsérték Regit, hogy így felsétál a hegybe.
Zalánom is tegnap csak nyelte a tejet, egyet szívott, 3-at nyelt. De ő nagyon erős, szóval nem jelent neki problémát. Nagyon erősen szívja egyébként is. Meg olyan aranyos nyöszörgő hangokat ad közben, aztán mikor végzett rámnéz, és mosolyog. Nagyon ari. Ha meg cicit adok neki, és már nem kell, akkor kérdően néz rám..."mit akarsz ezzel a cicivel, már nem kell" :)
Igyál sok folyadékot, az nagyon fontos. Sokszor én is elfelejtem, és bizony a tejem kevesebb ilyenkor.
De ha nem nyügös, akkor elég a tejed neki. Ahogy nő, egyre többet szopizik (mennyiségben), tehát ahhoz fog nőni a kínálat is. Szerintem a fejéssel összezavarhatod ezt a természetes folyamatot. Ez nem biztos hogy így van, csak így gondolom. Persze ha csomósnak érzed a melled, akkor mindenképpen maszírozt, fejd ki, kézzel.

Kati
Kitartás! A szoptatás szép feladat, de korántsem egyszerű. Illetve akinek nincsenek nehézségei, annak nagy szerencséje van, és élvezze.
Zalán is kihagy egy-egy szopit, ha babakocsizunk 2-3 órát, és utána még 1 órát a hordozóban pihen, de utána szépen szopizik. Ez gyerekfüggő, és sok minden mástól is lehet. Próbálj ne stresszelni az egészen, mert akkor nem javul a helyzet.

Nika
Jól teszed ha pihenteted egy kicsit a fogyókúrát. Ha túl gyorsan adod le a kilókat, jöhet a jojó effektus, az pedig nem lenne jó.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Barnikám szerintem elkezdett javulni mert a köhögése mint ha kezdene alább hagyni......és reggel evett virslit is.....

Pedi nagyon helyes baba voltál:)))

olyan kis cukipofa Bálint:))))))

Kati szépen növöget a kis menyasszonyunk!!!!!!!!
PUSZILJUK:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

pedi: én mára BIZTOS lettem abban, hogy Bogim türelmetlen és feladja hamar, mert nincs hozzászokva ahhoz, hogy meg kell dolgozni a kajáért.
Este ugye üvegből evett. Majd felébredt 10.30-kor és elkezdett szopizni. Már megynugodtam, majd 10 perc múlva minden kezdődött elölről. Megkínáltam újra üvegből és utána el is aludt. Mondjuk itt 1,5 óra volt, mert addig küszködtem vele, de végül beadtam a derekam, mert én is álmos voltam és azt éreztem, hogy nincs értelme annak, hogy a gyerek üvölt én pedig stresszelek.
Majd éjfélkor, amikor jól lakott el is aludt szépen, egészen 4.40-ig. Akkor újra cici és gyönyörűen 20 perc alatt tele is szipkázta magát és aludt egészen 8.20-ig.
És visszagondolva a tegnapi napra. Én délben ettem utoljára és akkor is ittam utoljára, majd olyan 6körül fejtem, mert bogi nem akart felébredni. És fájtak a cicik. De nem tudott olyan gyorsan termelődni a tej, hogy Bogi fél7-kor jól tudjon lakni. 10-re már alakult, de még mindig kevés volt. Aztán hajnalra helyre állt a dolog. És reggel is sima ügy volt.
Szóval én rontottam el a dolgot!!! 8) 8) 8)

nita: örülök, hogy Barni gyógyulgat! Puszilgasd meg a mi nevünkben is!

rita: sajnálom, hogy a szűrés elmarad.
nálunk megcsinálták a kórházban a hallásvizsgálatot.
Csípő uh az kötelező? Nekünk még nem említették. Majd rákérdezek, de én ha kell magánba is elviszem a csajt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kati átadtam a puszikat.........vigyorokat kaptam cserébe meg hej-hejeket:)))))ezeket mondta:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom ma mindenki nagyon elfoglalt volt :)

Én Apival mentem ma dolgozni, és sajnos holnap is mennem kell vele, mert nem tudtunk bemenni ma a bankba, én nem akarok külön beautókázni ezért a városba....így inkább megyek vele egész nap! :)

Ma bementünk a Bababoltba, vettünk még pár apróságot (1 cumisüveget, + egy etetőcumit, hogy legyen tartalék, ha esetleg kell, termoszt, textil pelust, melltartóbetétet, üvegmosót, 1 kocsikabátot (62-es), hajkefét, cumiláncot). Azt hiszem most már tényleg csak pelust, popsitörlőt kell vennünk, meg ami majd kell a köldök ápoláshoz!

Szerintem holnap már szétszedjük a gépet, elkezdjük kipakolni este a szobát, mert hétvégén festünk! Valamikor jövő héten jövök majd!

Vigyázzatok magatokra és a Babykre, Pocaklakókra!!!

Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Én is ideértem. Nem tudtam hamarabb jönni, mert tegnap estére nagyon kipurcantam... :cry: Gergő iszonyat rosszul tűrte a tegnapi Dévényezést, ennyire még nem láttam sírni. Egy kicsit kikészültem tőle lelkileg. Aztán ma reggel újra mentünk a kórházba, de most tornára. Úgy volt, hogy a héten már nem lesz több foglalkozásunk, de valaki lemondott egy órát és a gyógytornászunk rögtön be is írt bennünket. (Ilyenkor jó, hogy ismerjük a gyógytornászt... működik a protekció.)
A mai naptól fel kellett emelnünk a napi torna számát, már nem 2x hanem 3x kell megcsinálnunk a gyakorlatokat. Erősíteni kell Gergő hátát, törzsét. Egyelőre fogalmam sincs hogy fogom kivitelezni, de majd csak sikerül.
Ma vettem fel először idén itthon pólót és totál megdöbbentem, hogy micsoda izmos karjaim lettek a tornáztatástól. :shock: Olyanok, mintha konditerembe járnék. :shock: Aztán ahogy belegondoltam a dologba, Gergő ruhástól már majdnem 7 kg, sokszor kell emelgetnem, tartanom a torna közben, úgyhogy nem is csodálkozom, hogy így 1 hónap után van látszata. Eddig azt hittem, hogy azért fáj az alkarom esténként, mert gyenge a csuklóm, de most inkább azt gondolom, hogy egy jó adag izomláz is van a háttérben.

Mona, de jó, hogy lassan mindenetek megvan! Jó festegetést, és vigyázz nagyon magadra és a kis Larára! Nehogy agyon dolgozd magad!

Nita, de jó, hogy Barnika már jobb kedvű! Biztos szépen gyógyulgat! Puszilom!

Nika, hurráááááá! Mindjárt jön haza Apa! Készülsz neki valami meglepivel? Meddig tart ez a munka neki?

Kati, sajnálom ezt a mizériát Bogival. Tényleg lustaság lehet a háttérben. Viszont ha egyre többször kínálod üvegből, akkor könnyen megeshet, hogy befellegzett a szoptatásnak. De ez teljes mértékben a Te ill. Bogika döntése, én nem szeretnék beleszólni.

Pedi, gyönyörű kisfiú Bálintka és tényleg nem sárga. A korábbi fényképen biztos a fény esett úgy rá, hogy sárgásnak tűnt a bőre. te is nagyon cuki baba voltál és bizony nagyon szép kreol bőröd volt (van). irigyellek is érte egy kicsit. Gergőnek ez az új popsikrém se jött be. Kész vagyok már ettől az egésztől. :cry:
Amit a szopiról kérdeztél, kötve hiszem, hogy kevés lenne a tejed. Rengeteget fejtél, így amikor Bálintka szopizni kezdett, biztos, hogy mindig ömlött a szájába a tej. Szerintem max annyi lehet a dologban, hogy neki is meg kell tanulnia, hogy azért a tejért bizony meg kell dolgozni. Gondolj csak bele, hogy nekem hányszor ment el a tejem. Mindig itt panaszkodtam Nektek. Ilyenkor 3-4-5 nap is kellett, mire újra "megteltek" rendesen a cicik. ezalatt az idő alatt folyton úgy éreztem, hogy a semmit szívja Gergő, mégis volt benne annyi, hogy nem éhezett és átvészeltük ezeket a napokat. A "nem éhezést" azért gondolom, hogy így volt, mert éjszaka simán tudott aludni a Fiatalúr. Szóval szerintem nyugi, biztos, hogy elég a tejed.

Rita, mi ugyanígy jártunk a hallásvizsgálattal. Nekünk is levelet küldtek, hogy elmarad és telefonon kellett időpontot kérnünk. A csípő uh persze maradt az eredeti időpontban, így nekünk is kétszer kellett mennünk. Úgy látszik ez a legújabb módi. :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Ma hatalmas túrát tettünk Bogistól. Voltunk egy kertészetben, tőlünk 40km-re. A kertet akarjuk csinosítani, parkosítani. Bogi nagyon jól viselte. Az autóban rögtön elaludt, majd amíg sétáltunk a kertészetben nézelődött, majd amikor vissza indultunk, szintén kidőlt. Aztán itthon még Halász Jutkát hallgattunk, énekeltünk. Élvezte.

csillag: nem szándékozok lemondani a szopiztatásról, de annak sincs értelme, hogy bömböl a gyerek, de irtó kitartóan. Küzdök vele és ez ma is így volt. Egész nap szépen szopizott, este pedig másfél órát bohóckodtunk.
Miért kell Gergőcivel 3x tornázni? Kitartás, ölellek Titeket!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag: muszklik simán kialakulhatnak ettől! Amíg dolgoztam, nekem is többször volt izomlázam, amikor tornáztattam picikéket.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, gondolom azért kell 3x tornáznunk itthon, mert nem fejlődünk eléggé... annyit mondott csak Kati néni, hogy erősíteni kell még Gergő hátát, vállait, nyakizmát. Ma gyógytornász hallgatók is nézték az óránkat, így nem volt alkalmam kifaggatni Kati nénit a MIÉRT-ekről. emiatt viszont folyton jár az agyam és teljesen kész vagyok a bizonytalanságtól... :cry: Legközelebb kedden megyünk, addig enni fog a fene. :cry: :cry: :cry: Nagyon nem vagyok jó passzban.

Bogival kapcsolatban nyugodj meg és hidd el, hogy hamarosan megoldódnak a problémák. Te nagyon jó Anyuka vagy! A másfél órás sírást biztos, hogy én is nehezen viselném...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

kati, én is azt akartam írni, amit Csillag, de persze neked kell döntened. :wink: Bogi szépen hízik, és ez a lényeg!

Pedi, attól, hogy nem duzzadt a melled, még nem jelenti azt, hogy nincs benne elég tej, egyszerűen kezd kialakulni a kereslet-kínálat. Inkább jó, ha már nem feszül. :wink:

Csillag, kitartást, meglátod, Gergőci milyen hamar belejön az új gyakorlatokba! Ezek a picik nagyon ügyesek, és tuti tudják, hogy mi, anyukák a legjobbat akarjuk nekik!!! :wink:
Muszklik simán lehetnek szerintem is, sőt, gondolom, fogytál is.

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csillag, Drága! Éreztem, hogy vmi nincs rendben. Tegnap egész nap Te jártál a fejemben, és mivel nem jöttél, tudtam, hogy "gond" van. Nagyon sajnálom, hogy Gergőci nagyon sírt, és teljes mértékben megértelek, hogy Téged ez nagyon bánt. Engem még az is bánt, mikor Bálint végig üvölti a szopi előtti pelusozást. Pedig Ő akkor nem azért sír, mert fáj vmije. DE! Hidd el, Gergőnek ez mind mind javára válik majd, illetve máris arra van, hiszen szépen fejlődik. Szerintem azért emelték a torna számát, mert már jó ideje csináljátok és talán annyit nőtt azóta Gergő is, hogy így lesz eredményes, ha egyel többet csináljátok egy nap! Ez csak az én véleményem, de szerintem van benne vmi!
Köszönöm a kép dicsit, és tejcsihez való hozzászólást.

Kati! Szuper, hogy tudtatok egyet kirándulni és Bogi is élvezte. Bogi igazi kis utazó lesz, hogy ennyit jöttök-mentek vele! :wink: Sajnálom a szopit és elhiszem, hogy szörnyű, hogy ennyi ideig hiába kínlódsz vele. Viszont azt kell mondjam, amit lányok, ha Bogi hozzászokik a cumisüveghez, akkor már nehezebben kell majd neki a cici. Ez egy ördögi kör, de bízzunk benne, hogy Bogi megoldja maga ezt a helyzetet! Mondjuk legfeljebb tényleg előbb hozzátáplálsz!

Beze! Ti hogy vagytok? Hozhatnál Te is megint képet a gyerekekről! Lexi hogy viseli a tej nélküliséget? Most már teljes mértékben megy a szobatisztaság? Beszél már mindent?

Mona! Jaj, azért irigyellek, hogy egész nap a pároddal lehetsz. Használd csak ki, amíg Lara a pocakodban van! Nagyon ügyesek vagytok vásárlás terén. A köldökápoláshoz való dolgokat nekünk a gyerekorvos írta ki, amikor Bálint megszületett. Zoli elment a receptekért, és mire itthon voltunk már a cuccok is meg voltak. :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


Beze, nem fogytam semmit, sőőőőt, ma reggel ráálltam a mérlegre és 20 dkg-ot híztam! :twisted: :twisted: :twisted: Én ezt egyszerűen nem értem... Azt nem is meséltem, hogy a tornáztatások mellett is rengeteget mozogtam az elmúlt hetekben. A Szüleim panelban laknak a 8. emeleten és március eleje óta nincs lift, mert felújítják. Közlekedni úgy lehet, hogy a szomszéd lépcsőházban felmegyünk a 9. emeletre, onnét egy emeletet gyalog fel, ki a tetőre, ott még egy jó meredek keskeny vaslépcsőn fel még egy emeletet, majd át a mi lépcsőházunkba, ahol aztán két emeletet le... Mindezt babahordozóval, pelustáskával meg a saját kis táskámmal. Ezt oda-visszafelé hetente többször is megjártam, mégse lettem fél dekával se könnyebb. :twisted: :twisted: :twisted: Van egy olyan érzésem, hogy a sok fizikai és lelki teher miatt nem engedi a szervezetem a fogyást. Másra már nem tudok gondolni.

Pedi, nagyon köszönöm hogy leírtad a véleményed Gergő tornáztatásával kapcsolatban. Amit én észreveszek rajta mostanában az az, hogy itthon egyre kevesebbet sír a tornák közben (ma pl "csak" nyöszörgött) és így, mivel a sírás nem veszi el az erejét, sokkal jobban és szebben csinálja a gyakorlatokat, mint a kórházban. Ott mindig végigüvölti a foglalkozásokat, kevésbé hajlandó dolgozni. Ezért is nagyon fontos az itthoni "munka", úgy gondolom, hogy emiatt is kell növelnünk a tornák számát.

Van még egy hírem Gergővel kapcsolatban, de csak nagyon zárjelesen jegyzem meg, hogy ma torna közben átfordult hasról hátra EGYEDÜL!!!!!!!!!!! Most még úgy kezelem a dolgot, hogy véletlen volt, de azért nagyon örülök neki! Úgy csinálta, hogy én a szokásos módon forgattam hátról hasra, elengedtem, majd Ő emelte magasba a kis lábát, csípőjét, kinyújtotta a karját és átbillent.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati
Ha cumisüvegből eteted, akkor ne várd el tőle, hogy cicizzen, nem fog, mert könnyebben jön az üvegből. Ezért nem szabad cumisüvegből etetni, ha szoptatod. Ha szopisztrájk van, kanalazni kell, ahogy csillagvirág is csinálta. Nagyon időigényes, de ez van. Ha szoptatod a babád, nem mindig fogsz kipihent lenni, főleg az első időkben. De nagyon ritka az átaludt éjszaka is, és csak kevés babára jellemző. Szóval még most szokj hozzá, mert kb másfél, két éves koráig ez lesz. Védőnő mit mondott?
A csipő uh időpontja maradt, ma lesz, nemsokára indulunk is.

Mona
Jól bevásároltál. Ami a köldökápoláshoz kell, azt ráérsz az utolsó két hónapban beszerezni.

Csillagvirág
Na látod, van előnye is a tornáztatásnak. Egyébként nekem is izmosodik a karom, a sok hordozó+baba emelgetéstől. A séta meg jót tesz a hasamnak, lábamnak na meg a hátsómnak. :lol:
Sajnos a babák nem nagyon szeretik ezeket a tornákat, azért nyújtogatják, tekergetik az izmaikat rendesen, biztos nem kellemes.

Szoptatás
Első babás anyukáknak...
Csak annyit mondanék, hogy szoptatni nem is olyan egyszerű, mint amennyire természetes. Regivel is volt problémám, de még most is hallok új dolgokat. Ha gond van, mindenképpen egyből a védőnőt kérdezd, általában szoptatás pártiak. Nálunk abszolút, és semmi gondnál, nem mondja azt, hogy hagyd abba a szoptatást.
Regivel havonta gyulladt be a mellem, fejni kellett, közben a baba nyügösebb is volt, mert nem tudta úgy kiszopizni azt a cicit. Nyáron, mindenki azzal szekált, hogy miért nem teáztatom, szomjazik a gyerek, de szakemberek meggyőztek arról, hogy felesleges, az anyatej minden szükségletét kielégíti. Ha úgy látom hogy szomjas, nem a zsírosabb hátsó tejből adok, hanem a hígabból. Igaz emiatt nagyon sokszor szoptattam, de ez nem jelentett problémát. Szóval mindenképpen szakemberhez fordulj ha gondod van.
Vendég
 


Csillag! Te ez a lépcsőházas sztori ez nagyon durva! Ennyit lépcsőzni, na, ezt én már nem bírnám. Amúgy sem szeretek elindulni hordozóval, illetve nem is teszem, mert nekem úgy nagyon nehéz a picurt vinni, pedig Ő még pici. Én azért gratulálok Gergőnek az átforduláshoz, és Téged is meg kell még egyszer dicsérjelek, mert bizony szerintem kevés az az anyuka, aki ennyire utána jár a dolgoknak és megtesz mindent a babáért. Sokan szerintem ilyen korán nem foglalkoztak volna ezzel a dologgal.

Rita! Amit a szoptatásról írtál, mind igaz. És én már el is jutottam oda, hogy szeretek szoptatni, imádom, hogy tőlem függ a gyerekem. Most jutottam el oda, hogy ennyi kötődés nekem is kell vele szemben, sőt én még többet is igényelnék mostanság. Legszívesebben csak vinném hoznám egész nap és közben puszilgatnám. Úgy érzem a kezdeti görcsös nehézkes indulás után, mostanra jutottam el odáig, hogy természetes a gyermekem ellátása, és már nem parázok mindenen, hanem nagyjából ismerem a jelzéseit. Persze, tudom, még nagyon sok új dologgal állunk szemben.
Hogy van a melled?

Kati! Én úgy tudom, hogy a csípő uh kötelező. Nálunk Kalocsán nincs uh-os orvos, így csak magánba lehet vinni a gyereket, de "csak" 4000Ft a vizsgálat. Hát, ennyit erről a városról! Itt a szép, teljesen felújított kórházunk, csak orvosunk nincs. Ja, meg gyerekosztály se!

pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!

Köszönöm a szopi-üveg hozzászólásokat. Sokat küzdünk, hogy sikerüljön. Bogi hozzáállása hullámzó és szerintem tutira fáradtság függő a dolog. Most két napig minden délután elég intenzív programban volt része a kislányomnak, ami szerintem sok volt neki. Ma megfordítottam a dolgot. Délelőtt megjártuk a várost, ahol megint nem aludt el. Délig aludt itthon, majd szépen cicizett, aztán babakocsival sétáltunk, most pedig megint itthon vagyunk. Most estig még kipihenheti magát és meglátjuk mit fog produkálni.

Beze: írjál már magatokról is.

csillag: Én is gartulálok Nektek az átforduláshoz és ahhoz a mérhetetlen kitartáshoz és önfeláldozásról, amit tanúsítasz. Szerintem azért nem látszik a számokban a fogyás, mert izmosodtál és az izom nehezebb, mint a zsír. :oops:
Borzalmas ez a lépcsős stoty. És ezt Bence is gyalog teszi meg?! Aztaaaa!!!!

Pedi: nem akarom elkiabálni, de képzeld megszűnt a vérzésem. Juhééééé!!!!
Én is imádom ellátni Bogit és egyre több dologra ráérezni, hogy mi is a "baja".
Bálint nincs felkapatva? Bevallom, Bogi egy kicsit igen. De én imádom ölben hozni-vinni itthon és közben magyarázni Neki, mert egyszerűen azt látom, hogy issza a szavaimat! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona! jó készülődést, babaszoba festést!óvatos legyél!

Sajnos szopi témához nem tudok hozzászólni!:(csak lesek...h mi vár rám.

Nita! örülök h jobb a kedve Barnikának!

Csillag! kitartást kívánok! nagyon örülök h Gergő átfordult!szupeeer!!!!meglátod egyre több ilyen lesz biztos!

Ma nagyon sokat takarítottam, még jó hogy anyum is segített. estére meg megint jönnek a haverok meccset nézni,örvendek......
Holnap nem megyünk a bútorért,nem jött meg a pénz:( majd jövő héten valamikor!
vasárnap megyünk x-factor koncertre,már várom nagyon. itt lesz a városunkba, van protekció, lesz ülőhelyem ahonnan mindent látni fogok:)

KépKép
dike
 
 


HÁT CSAJOK...NEM SEMMI MIT ÖSSZE TUDTOK TERMELNI ITT 1-2 NAP ALATT....
MÁR NEM IS NAGYON TUDOK MIHEZ HOZZÁSZÓLNI,MERT MINDENKI MINDENT TUD :D

VISZONT VAN EGY HÍREM....A VOLT OSZTÁLYTÁRSAM HÉTFŐN SZÜLT,NORBIKA 3800 G ÉS 51 CM ÉÉÉÉÉÉÉÉSSSS SZERDA DÉLUTÁN OTTHON VOLTAKCSÁSZÁRUTÁN :shock: :shock: :shock:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Pedi, Kati, Dike, köszönöm a kedves szavakat. Olyanokat írtatok rólam, hogy már-már elpirultam olvasás közben. :oops:Tényleg úgy gondoljátok, hogy hamar észrevettem, hogy baj van Gergővel? Pedig pont az ellenkezőjét érzem. Mardos a lelkiismeret, hogy nem léptem előbb... Bánt az, hogy hagytam magam lerázni a gyerekorvos meg a védőnő által amikor a 2 hós vizsgálaton jeleztem, hogy szerintem valami nem stimmel. Na de mindegy, ezen igazából kár rágódnom. Az a lényeg, hogy most már jó helyen vagyunk!
Mai büszkeségem: Gergő mind a három tornát sírás nélkül csinálta végig!!!!!!!!!! Jupiiiiiii! ÉÉÉÉÉÉSSSSSS a harmadik tornánk közben megint átfordult egyszer egyedül!!!!!!!!!!!!!! Úgyhogy lehet, hogy mégsem véletlen volt a kora délutáni átfordulása. :D
Ami a lépcsős story-t illeti, lehet, hogy kicsit h@lyén fogalmaztam, a szomszéd lépcsőházban nem gyalog kell felmenni a 9. emeletre, "csak" az utána következő rész megy gyalog. HA összeszámolom, így "mindössze" 5 emeletnyit kell sétálni. (Ez azért mégsem annyi, mintha a 8. emeletre kellene felmennünk.) Bence természetesen a saját kis lábaival teszi meg a távot, de egyedül nem merek vele menni. Ha megyünk a Mamáékhoz, akkor valaki lejön elénk és fogja Bencus kezét illetve viszi a kis hátizsákját (pótruhát mindig viszek magammal neki, ha elmegyünk otthonról). Nem mernék a háztetőn egyedül menni 2 gyerekkel.

Kati, látod-látod, ügyes Anyuka vagy! Szépen rájöttél, hogy mi lehetett Bogi problémája és már meg is oldottad! Így kell ezt csinálni!

Pedi,nagyon jó volt olvasni a soraidat! Árad belőlük a magabiztosság! Örülök, hogy most már nyugodtan tudsz tenni-venni Bálintka körül és nem az aggodalom tölti ki a mindennapjaitokat. Senki sem születik Édesanyának, ezt is tanulni kell és egy nagyon fontos lépést tettél ezen az úton, ha úgy érzed, elmúlt a görcsösség.

Dike, biztos szuper lesz a koncert! (Nem félsz, hogy esetleg túl hangos lesz Árminnak?)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: