Új privát üzeneted érkezett!

Most latom holnap doki :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget. Én tegnap jártam igy mikor mindenkinek irtam hosszabbat és kidobott. Aztán belépni sme tudtam a babanetre. Be is oörögtem aztán nem is próbáltam már.

Holnap mész az új dokihoz:) De jó :) Kiváncsi vagyok mit mond majd.
Hányra mész?


Én meg holnap megyek a vérvétel eredményért. Mennyinek kell lennie a 19. napon a prolaktinnak ? Nem tudod?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Nem mondtál hülyeséget a samot tégléval kapcsolatosan! De a samot tégla az nagyon felfogja a meleget és mi ezért nem teszünk bele! Meghát a kandallos is akivel beszéltünk az is mondta, hogy Ők sem tesznek bele! Ezért mi is csak egyszerüen ytongal épitjük be! Ezt eddig én sem tudtam csak apácska felvilágositott! Na meg a gyerekeket a végén mikor már elfogyott a cérnám akkor leültettem az ágyra, de olyan édesen kinevettek az anyjuk meg csak nézte, hogy az már röhelyes volt! Érdekes, mert mikor nincsenek velük a szüleik csak én meg apácska vagyunk velük akkor olyanok mint a kis angyalok! Na ezt sem értem mért van! Meg mért nekem kell rászolni másnak a gyerekére?? Ha az enyém rossz lenne akkor Én szólnék rájuk és nem hagynám, hogy más szoljon rá az én gyerekemre! Bár lehet, hogy ezt én látom furcsán és a sogornöm csinálja jól! Nem tudom! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Drukkolok mi lesz az Új dokinál! Én is kiwi leszek mit mond majd a drága doktor úr! Valahogy te is keveset jössz mosttanában! Én igyekszem jönni hidd el!

Pendi kedvesem! Merre jársz??

Nekem is már csak 3 nap és megyek uhu-ra! És hétfőhőz 1 hétre meg fogdoki! ZIZIIZIZIZ! Tuti ki leszek teljesen!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Itt vgyok en is epp most irok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ok irj! Én most nézek uj vonalzo után!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="bridget0801"]I írta:bridget0801nkabb bemasolom :wink:


Hormonszintek



Follicule Stimulating Hormone (FSH): Az FSH serkentésére a petefészekben megindul a tüszôk fokozott fejlôdése, ami a tüszôhormon (ösztrogén) termelôdés fokozott növekedésével jár együtt.
A petefészek stimulálhatóságát mutatja. Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelô, 10-13 nehezen stimulálható, >13 nagyon nehezen stimulálható. A PCO-s betegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCO diagnózisa valószínû..

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 3-10 UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 10-30 UI/l
a ciklus második felében 2-10 UI/l
menopauzában 20-100 UI/l



Estradiol (E2): Az ösztradiol a nôi nemi hormonok (un. tüszôhormonok) egyik aktív fajtája. Termelôdése az agyfüggelék serkentô hormonjainak hatására következik be és ciklikus. Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cystára, vagy kimerülô petefészekre utalnak. Indokolt a stimuláció is alatt vizsgálni. Értéke attól függ, hány tüszô van, illetve azok mekkorák. Ez betegenként változó. A legtöbb orvos bármilyen E2 növekedést jó jelnek tart, mások szerint a 4. napon 100 pg/ml feletti érték, vagy a 3. napi érték kétszerese lenne ideális. A hCG injekció beadásának napján érett (18 mm) tüszônkként >200 pg/ml. Túlsúlyos nôkben néha kisebb értékek mérhetôek.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 27-166 (egyes forrasok szerint 75) pg/ml (vagy ng/l)
az ovuláció idején 155-440 pg/ml
a ciklus második felében 54-198 pg/ml
menopauzában 0-43 pg/ml
a peteérésre adott gyógyszerelés 4.- 5. napján >100 pg/ml vagy 2x a 3. napi
a hCG beadás napján >200 pg/ml



Luteinizáló Hormon (LH): Ez váltja ki az ovulációt. Tüszôérés után a sárgatest fázist elôidézô hormon, aminek a hatására a petefészek a progeszteron nevû, a terhesség megtapadásában és a terhesség fennmaradásában fontos hormont kezdi el termelni.
A normális LH szint nagyjából azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat. Az LH csúcs 48 órán belül ovulációt vált ki.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 1.9-5.8 (egyes forrasok szerint 7) UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 11.3-59 (egyes forrasok szerint >20) UI/l
a ciklus második felében 0.8-12.6 UI/l
menopauzában 9-75 UI/l



Prolaktin (LTH): A prolaktin az agyfüggelékben termelôdik, egy olyan hormon, amely jelenléte a mellben a tejelválasztást elôidézi és fenntartja. Stresszhelyzetben is nôhet a prolaktin-szint, ami gátolja a peteérést. A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelheto hyperprolactinaemia.

Normálértékek:
<25 mcg/l (ng/ml) terhességen kivul



Progeszteron (P4): A ciklus elsô felében emelkedett érték esetén a teherbeesés valószín&ucirc;sége csökken. A ciklus 2. felében a progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszôbôl kiszabadul a petesejt, sárgatestté alakul, és progeszteront kezd termelni. Félidôben az ösztrogénnel együtt létrehozzák a méhnyálkahártya változását, amely megfoganó terhesség esetén a beágyazódáshoz szükséges. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.


Normálértékek:
a ciklus elsô felében < 1.5 ng/ml / 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 ug/l
a ciklus második felében >15 ng/ml / 6-60 nmol/l / 1.9-18.8 ug/l
menopauzában 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 mg/l
terhesség esetén az elso harmadban 35-180 nmol/l / 10.8-55.8 ng/l




Thyroid Stimulating Hormone (TSH): A TSH - a gége alatt elhelyezkedô - pajzsmirigyre fejti ki hatását, amely hormonokat termel. A normális középérték a legtöbb laborban 1,7. Magas TSH alacsony vagy normális T4 szinttel kombinálva pajzsmirigy alulm&ucirc;ködésre utal, ami befolyásolja a fertilitást.

Normálértékek:
0.35-5.5 uUI/ml (vagy mUI/l)



Szabad Triiodothyronine (T3): Néha a beteg pajzsmirigy nagyon sok T3-at termel, de normális mennyiség&ucirc; T4-et. Éppen ezért a pajzsmirigy m&ucirc;ködésének alapos vizsgálatához hozzátartozik mindkét hormon szintjének mérése.

Normálértékek:
1.4-4.4 pg/ml



Szabad Thyroxine (T4): Alacsony szintje pajzsmirigy-betegségre utal vagy az agyalapi mirigy betegségére, amennyiben az nem termel elég TSH-t a megfelelô T4 szint eléréséhez.

Normálértékek:
0.8-2 ng/dl




Tesztoszteron: A tesztoszteront a mellékvesék és a petefészkek termelik. 50 fölötti értéket a legtöbben már emelkedettnek tartanak.

Normálértékek:
6-86 ng/dl / 0.35-2.1 nmol/l / 0.1-0.6 ug/l




Dehydroepiandrosterone Sulfate (DHEAS): A mellékvesében termelôdô szteroid hormon. A normális DHEAS szint annyit jelent, hogy a férfi nemi hormon (tesztoszteron) szint emelkedés valószín&ucirc;leg petefészek- és nem mellékvese eredet&ucirc;.

Normálértékek:
35-430 ug/dl / 2.39-7.3 umol/l / 0.85-2.7 mg/l




Androstenedione (DEA): A mellékvese hormonja, melynek túltermelôdésekor észlelhetjük a nôk szôrösödését.

Normálértékek:
0.7-3.1 ng/ml / 2-10 nmol/l / 0.56-2.8 ug/l



Sex Hormone Binding Globulin (SHBG): Szexhormon-kötô fehérje. Emelkedett szintje a férfi nemi hormonok emelkedésére utalhat.

Normálértékek:
18-114 nmol/l



17-Hydroxyprogesterone:

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 20-100 ng/dl
az ovuláció idején 100-250 ng/dl
a ciklus második felében 100-500 ng/dl



Inzulin (éhgyomorra): A normális szint önmagában nem informatív. A 10-13 közötti érték enyhe inzulin-rezisztencia jele, 13 fölött súlyosabb inzulin-rezisztenciára utal. (PCO-s betegek!!!)

Normálértékek:
< 30 mIU/ml / 3.6-5.8 mmol/l


Csucsu ez itt csak neked csak most :wink: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megvan az új vonalzom! tetszik??? :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
En nem jovok ritkan egez pentekig jottem...tagnap meg ma nem voltam...de ez nem 1naplo,hogy leirogassam mi tortenik velem magamnak :roll: Kezd uncsi lenni igy es ezert nem jottem a hetvegen...na meg a szamitogepet is probaltam mellozni...hatha a sok gepezestol faj a fejem :twisted: Jovohettol meg ennyit se jovok majd... :roll: kezdodik a suli es az idoeltolodas miatt pont nem is fog osszejonni,hogy beszelgessunk....mar ha ugye beszelgetesrol van szo... :? Aztan penteken nyakamba kotom a labam es indulas 10napig elleszek :roll: Lesz net de nem hiszem,hohgy lesz idom meg nem is ngyon akarok jonni :roll:

Csucsu
Jaja holnap van a nagy nap 8) 13:30ra megyek vegzek kb olyan 1ora alatt aztan haza...ugyhogy meg szinte reggel van otthon mire mar kapjatok is a hireket :wink: Remelem minden rendben a vereddel :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En nem latom az egesz vonalzot... :shock: lehet csak nem toltotte be meg az oldalt ....varja minnya..meg1szer frissitek rajta :wink: De gyorsan talaltal ujat :shock: Az avatarod se latom :shock: van egyaltalan neked?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én látom egészben a vonalzomat! Az avatar, most megint hülyének fogsz nézni, de az a profil nem?? Na mert az van! Ha másra gondolsz akko az nincs!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kata
Remelem meg 1ben vgy 8) Fiad meddig van ott? :roll: Annyi mindent irtam amikor elszallt most meg nem jut semmi eszembe :twisted: foleg,hogy a masik oldalon volt minden :x Mar nem vgyok rosszul de a fejemben van valami nem jo erzes...nehez ezt elmondani :? :roll: Nem vgyok beteg vgyis szervi baj vgy megfazas :wink:

Pendi
Mi jot csinaltal hetvegen...jah es bocsi,hogy ugy leleptem skype-rol de jottek a vendegek :) Visszajottem kesobb de nem voltal itt :roll:

Zsu
:?: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Egyébként nekem nem is tetszik a vonalzo!
Én amugy nem is arra gondoltam, hogy mindig ritkán jössz, hanem én a mostani hétvégére gondolok! De bocsi, hogy szóvá tettem!!! Nem akartalak megbántani! :roll: :oops: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Akkor az en gepem szaraxik meg mindig :twisted: A haloban hule a gep nem latom se a vonalzod normalisan se a keped.Az avatar az nalam az a kiscsak aki kidugdossa a fejet a babaagybol :lol: :lol: :lol: :lol:

Jah es azt irja avonalzod,hogy 11eves es 11honapos 717hetes es 1 napos vgy :shock: :!: :?: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


És amugy abban teljesen igazad van, hogy ez nem nagy beszélgetés az ami most van, de én nem tehetek arrol, hogy sok a melom bent is és itthon is, meg épitjük a kandallot és nem csak én használom itthon a gépet! De nem gond! Azért még jövök amikor csak idöm és az energiám engedi! :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na akkor át írom mert lehet elírtam! Azaz tuti! :lol: :lol: :lol: Ja és nekem nincs avatarom! Eddig sem volt és ugy látszik eztán sem lesz, mert nem tudok képet betölteni, mert nem engedi mert tul nagy a kép és nem tudom, hogy kell kicsinyiteni! :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pedig jól írtam be mindent! Szóval én ezt nem értem! De sebaj! Majd lesz másik! :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na most már kész! Ugy látszik a babafalvás vonalzos izés nem tud olyan sokáig elszámolni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok...szal en tom,hogy nem te tehetsz rola...de azt is tudom regen mindenki mindig mindenaron itt volt :roll:

De en ezert nem is akarok szemrehanyast tenni mert megfogadtam mar az elejen,hogy ide ne muszajbol jojjon senki en sosem fogok szolni senkinek...aki jon jon aki nem nem :roll: Azert nem tudta Csucsu se jo ideig mi van velem...mert en nem toboroztam senkit ide :roll:

Szal hagyjuk is...ok :wink:

Most latom de a elefant meg a nyuszi :shock: haat :? :roll: szeep.... :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


OK! Hadjuk!

Igen elefánt vagyok a trampliságom miatt és nyuszi a kis nagy füleim miatt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj azt hittem eltuntel aztan szorcsolgettem mas fele... :oops: bocsi megyek aludni er mar marha keso van megint pedig ma 12kor leakartam fekudni :roll: :oops: fel 2 van :x

Ma megyek dokihoz ugyhogy az en vonalzom is lecserelodott 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Köszi, hogy bemásoltam a hormon értékeket. Holnap referálok milyen lett a vérvétel. Hú várom ám mi lesz a dokinál. Remélem kifogsz egy szimpi és ügyes okos dokit.
:)

Nócika: És a nagy melegtől az ytong nem reped szét? Ez csak egy kérdés. Tehát birja az a meleget?? Csak érdeklődők mert az ytong jóval olcsobb mint a samott tégla. És ha jó ytongból akkor lehet megcsináljuk mi is. Maradt egy csomó nekünk na meg van zuzott diszkövűnk is . Sőt ragasztón is van. Márcsak a kandalló bélést kéne megvenni. :)

Amúgy nálunk úgy van ha valahova elmegyünk és a szemeim a lányomon tartom. Egy rossz mozdulat és már szólok is mert nem szeretném ha a gyerek miatt megharagudnának ránk. Hisz egy gyerek azért nagyon eltud kanászolodni máshol. Szerintem igy senkinek sem kellemetlen a dolog.
Bár van olyan barátnőm aki ha hozza a két gyerekét hozzánk akkor mi már fogjuk a fejünket mert mindent tönkre tesznek. Mikor kész lett a házunk 1hetes volt a festés és jöttek hozzánk. Kiváncsiak voltunk mit tesznek tönkre. Hát a festést:( Mert csokit adott az anyjuk a kezükbe és a falon végig húzták a kezüket. Pont miattuk kővel akarjuk kirakni a nappalit azt le lehet mosni. A másik házban pedig a kerti tavunkat tették tönkre. És soha nem szólnának rá.
Viszont nagyon szeretjük őket és nem akarok ebből vitát.
Vagy nyáron mikor engedtük fela medencét egy vödör homokot öntöttek a vizbe. Azt le kellt ereszteni mert úgye csak az épitett medencékben van homoszűrő. Oké hogy van viszürő de egy vödör homokot az nem szűr meg.
De ez csak egy a sok közül. Szóval inkább mi megyünk hozzájuk. Ha ők jönnek akkor abból mindig csak örület van.
Persze nálunk a SZabina itthon is viselkedik és megérti a nem az nem. A barátnőméknél viszont az egész lakás romokban hever a két gyerek miatt. Tapéta a falon már nincs mert letépték és még sorolhatnám.
ZSóval nagyon gáz az ilyen szitu az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


jó éjt kivánok neked és csuriban mindenem az ÚJ doki miatt! Azért, ha tudsz és az időeltolodás miatt tudsz jönni akkor gyere és mesélj! Én is igyekszem majd jönni! 5-re megyek dodozni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! Az ytongot nem közvetlenül a kandallo betéthez kell rakni! Szoval elvileg nem szabad, hogy szétrepedjen! De ha vársz egy pár hetet akkor tudok mondani tapasztalatot is és nem csak azt amit a kandallos eladónő mondott! Tudod hiszem, ha látom! Egyébként 100 Ft-al olcsobban tudtunk volna venni samotot mint az ytongot, csak nekem az tetszett! De majd meglátjuk!

Amugy a gyerekekre visszatérve szerintem van aki tud viselkedni van aki nem! És van aki tud nevelni valaki nem! Na de ez az én véleményem! Meg frissen festett falra csokit kenni az is jó, meg megencébe 1 vödör homo!!?? Na az igen! Én tuti kiakadtam volna mint a taxi óra! Jó kötél idegeid lehetnek meg a párodnak is! :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó napot :)

Bridget: Ha tudsz gyere ird meg mi volt a doikinál??

Kép
csucsu05
 
 


Nócika: Kiváncsi vagyok a landallótokra. Hátha kedvet kapunk mi is hozzá és csinálunk egyet.
Mondjuk én hülye vagyok ezekhez. tegnap néztem az ujságokban milyen kandalló belsők vannak. Már ott elakadtam mi alapján kellene választani:(

A ygerekekre vissza térve. Én is nagyon ki tudok akadni de mivel ez a barátnőmék és gyerekkorom óta a legjobb barátnőm igy igyekszem nem kiakadni nagyon. Hisz nekika nevelési elvük, hoyg semmiért nem szólnak a gyerekre. Mert mindent ki lehet javítani. Azt hizzá kell tennem, hogy nekik nincs saját lakásuk a szüleiknél laknak nagy kertes házban. Tehát ha valamit a ygerekek tönkre tesznek akkor azt nem ők keresték meg.
De beszéltünk már erről a barátnőmmel és nem haragudott meg amit mondtam viszont ő akkor sem szól rájuk. Azt mondja szóljak rájuk nyugodtan. Csak ha szólnék akkor egész napom másból sem állna mint a gyerekeire szólnék.
És ez egy idő után fárasztó. Mi a párommal abban bizunk, hogy lassan kinőnek ebből és akkor talán sürübben is taliznánk. Mert most a talikat is szükitettem hisz egy ilyen találkozó 1000ősz hajszálat okoz.
Amásik, hogy a Szabinát mindig dicsérik, hogy ő milyen jó gyerek. Pedig abszolut nem jó gyerek sőt elven de tudja azért, hoyg a kezét meg kell törölni csoki után vagy mosni. A tapétát nem tépi stb...
Ez alap szerintem .

Kép
csucsu05
 
 


Na itt vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia:):)

Mi volt?? Mesélj :)

Kép
csucsu05
 
 


Hat a doki ari volt bar igy elsore nem tudom,hogy megtalaltuk-e a hangnemet :roll: Mindenesetre alapos doki az tuti :wink: Ha jol vettem eszre ez magan korhaz mert eleg sokmindenert fizetni kell...ami mondjuk engem nem erdekel :roll: Nem kellett sokt varnom se fel ora talan :arrow: beszelgettunk megnezett uhu-n :arrow: hat 1cm-es tuszot latott szerinte abbol nagy bumm nem lesz :roll: Mondjuk ez a ho nem is ngyon erdekel :arrow: Vett kenetet megnezik a bacikat 8)

Tervek:
3.cn. napon bemegyek vervetel,megnezi a prolactin-t is :idea: Sot 3.nap meg egy csomo minden mast is neznek HIV meg clamedia meg hepatitia c meg mit tom en meg mi vgy 8felet :shock: Majd megmondom miket :idea: Aztan megyek 10.cn nap petit nezni 8) na meg persze gondolom ezt a honapot majd vegigkuksizza peti ugyben 8) aztan a 21.cnen is megyek. :roll:

Azt mondta lehet o is akar meg1szer atjarhatosagit :? Hat mondtam neki,hogy az nekem mar megvolt azt mondta nem bizti de o lehet majd keri :roll: Szal ramegy a hormonomra (FSH,PRL) es azt mondta adjak neki 2-3honapot...ha gond van az FSG-emmel vgy a PRL-nal akkor ad ra gyogyot :!: Ezek szerint megis csak lehet kontrolalni az FSH-t :twisted: Szal no para...azt meg,hogy korai petefeszek kimerultsegem van-e ngyon is megkerdojelezte..ami jo :D szerinte nem rossz meg az a kozel 20-as ertek se...de 11 szerinte semmikepp nem olyan rossz :)

Ugyhogy 20-an megjon 23-a korul megyek megint 8) es belecsapunk a lecsoba :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ez szuper hir. Én úgy érzem ez a doki jó lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!!!

Puszi mindenkinek!!!! Élek még!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
En is remenykedem bar a spontankodasbol nekem kicsit mar elegem van...de majd osszeszedem magam es iden meg bebabasodom :twisted: :twisted:

Zsu
Kocce :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!

Úgy örülök, hogy ez az új doki normálisan foglalkozik Veled!!!!! Annyira szurkolok, hogy minél hamarabb összehozzatok egy babókát!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: privi ment a dokiról.

Bridget: Mi lenne ha megmondanád a dokinak, hoygmár eleget vártál?? Hátha meggyorsitja a dolgot.

Kép
csucsu05
 
 


Bridg!
Jaja, hátha lehet hatni rá és nem akarja megint az átjárhatósgáit!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
O azt mondta neki kell 2-3honap...nem lesz az ugyse annyi :wink: A hormonjaim most megkell nezze kovetkezo honapban meg talan meg 1honapban...szal ahoz ido kell...csak ugy nem adhat minden nyavajat :roll:

Zsu
En is orulok...vegre valaki kezelesebe vesz :wink:

Az atjarhatosagi gondolom csak vegszukseg eseten lesz...en meg egy laparoszkopiaba belemennek es levetetnem a hatso myomam ha kene...ugyanis azt mondta lehet a myomam a jobb oldalon elnyomja a jobb oldali vezetom :roll:

Amikor mondtam neki,hogy a elozo doki azt mondta homerozzek meg lh teszt...aszongya dokim....aha ilyen primitiv modszereket ajanlottak?! :shock: :twisted:

Es kepzeljetel nem az eloterben de egyel bejebb tele a fal bebi fotokkal :D gondolom akiket ok hoztak ossze mert itt mindta inszem es lombikra lenne szakosodva az emberunk :roll: Nem tudtam szep dolog-e ott fotozkodni majd talan legkozelebb megkerdem :roll: :oops:


CSAJOK EGY SOS KERDES:
Barinom xeve ferjnel van es nem jon a baba...most volt atjarhatosagija es meg mindig nem kuldtek oket meddosegibe.Barinom azt mondja mert x vizsgalatoknak megkell lennie mielott odakuldik oket...

Nem lehet csak ugy bejelentkezni?Hogy lehet meddosegibe bejutni? :shock: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak pont délelőtt amikor ti voltatok, én havi képzésen voltam a cégnél. Pedig jó lett volna csevegni egy kicsit.
Tegnap vásárban voltam a húgommal, és utána anyukámnál ebédeltem. Este meg apácska elvitt vacsizni. Olyan jó volt vele elmenni valamerre. Felidézte bennem a régi időt, amikor még udvarolt. Olyan nagyon szeretem még mindig..... :)))))
Sajna a mensim meg megjött. Bár tudtam, hogy így lesz. Drága betegsége miatt, egyenlőre nem is számíthatok másra. De lesz ez még így sem....

Kati
A Lilla az nagyon szép név. Olaszul orgonát jelent. Az pedig nagyon szép virág. az tök jó, hogy megegyeztetek a nevét illetően. Így már sokkal személyesebb ez az egész babavárás. Legalábbis én így érzem.
A babaruhákat ezek szerint nem sokat kell beszereznetek. Olyan jó lehet azokat a kis ruhácskákat nézni. Bárcsak már mi is ott tartanánk....
Szorítok, hogy kitartsatok még a 36. hétig.

Csucsu
Azt a gyomor-fájást lehet, hogy meg kellene osztani a dokiddal. Lehet, hogy tényleg csak a gyógyszer miatt fáj, de azért jobb, ha megbeszéled vele. Azért jól meg kell szenvedned azzal a gyógyulással!
[quote]A írta: barátnőméknél viszont az egész lakás romokban hever a két gyerek miatt. Tapéta a falon már nincs mert letépték és még sorolhatnám.

Te Jó Isten!! Azért ezt már biztosan nem hagynám a gyerekeimnek. Azért rendben, hogy nem kell lépten-nyomon lehurrogni a gyerekeket, de akkor ha ilyeneket megengednek, hogyan tanulja meg, hogy a nem, az nem?

Nócika
Aranyos az új vonalzód!
[quote]I írta:gen elefánt vagyok a trampliságom miatt és nyuszi a kis nagy füleim miatt

ez aranyos!!! :))))
Végre készen lesz az a kandalló. A bögrédet sajnálom, de biztosan nem direkt csinálták azok a kis lurkók. Bár ahogy olvasom a csínytevéseiket (sőt, ha nagyon igazságos akarok lennei, ez már rosszaság), egy kicsit azért már sok lenne nekem is. Tényleg tesódéknak kellett volna rájuk szólni. De mivel ők nem tették, miért nem szólsz rájuk te? Én rá szoktam szólni unokaöcsémre, ha valami olyat tesz. Tesódék nem is vehetik rossz néven, mert már egy kicsit elvetették a sulykot.

Bridget
Szegénykém, már nem is tudom hanyadszorra száll el az írásod. Miért nem írod meg először world padon, és utána bemásolod? Én így csinálom azóta, hogy nekem is elszállt egyszer. Na azóta nem száll el. Sőt, még jó is, mert így közben nyugodtan tudok olvasni, nem kell oda-vissza görgetni.
[quote]j írta:ah es bocsi,hogy ugy leleptem skype-rol de jottek a vendegek

Nincs semmi baj! Mondtam, hgoy csak menj, mert ők azért "kézzel fogható" emberkék. Neked meg épp szükséged is volt arra, hogy személyesen is beszélgethess valaki/kkel. Mi akár később is tudunk dumcsizni.
Én már nem tudtam később jönni, mert jött a sógorom, és birtokba vették Apácskával a gépet.
Másnap meg vásárban, meg anyuéknál voltam, este meg ugye elvitt Drága vacsizni.
Ez a doki ígéretesnek tűnik. Eddig talán ez a legjobb. A közös hangot meg még megtalálhatjátok menet közben. Az a fontos egyenlőre, hgoy mennyire arlaposan vizsgál meg.
[quote]a írta:zt meg,hogy korai petefeszek kimerultsegem van-e ngyon is megkerdojelezte..ami jo

Máris érdemes volt elmenni hozzá. Lehet,hogy nem is olyan nagy a baj,mint azt eddig elhitették. Ez nagyon jó hír!
Én úgy tudom, hogy a meddőségibe orvosi javaslat kell. Legalábbis nekem ezt mondta a barátnőm.
Vendég
 


Jaaaaa elfelejtettem!

Beszéltem Melussal iwiw-en. Jól van, még 4-5 hét van hátra neki. Még mindig diétáznia kell, de a cukor eredménye jó lett. :)))
Vendég
 


Csajok: Meg lett a véreredményem: Prolaktin: 16,88
Progeszteron: 6,1.

Kép
csucsu05
 
 


vgyok olvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]C írta:csucsu05sajok: Meg lett a véreredményem: Prolaktin: 16,88
Progeszteron: 6,1.


Most akkor ez jo vgy nem jo? :roll: Mit mondtak meselj mar :shock:

Prolaktin (LTH): A prolaktin az agyfüggelékben termelôdik, egy olyan hormon, amely jelenléte a mellben a tejelválasztást elôidézi és fenntartja. Stresszhelyzetben is nôhet a prolaktin-szint, ami gátolja a peteérést. A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelheto hyperprolactinaemia.

Normálértékek:
<25 mcg/l (ng/ml) terhességen kivul



Progeszteron (P4): A ciklus elsô felében emelkedett érték esetén a teherbeesés valószín&ucirc;sége csökken. A ciklus 2. felében a progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszôbôl kiszabadul a petesejt, sárgatestté alakul, és progeszteront kezd termelni. Félidôben az ösztrogénnel együtt létrehozzák a méhnyálkahártya változását, amely megfoganó terhesség esetén a beágyazódáshoz szükséges. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.


Normálértékek:
a ciklus elsô felében < 1.5 ng/ml / 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 ug/l
a ciklus második felében >15 ng/ml / 6-60 nmol/l / 1.9-18.8 ug/l
menopauzában 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 mg/l
terhesség esetén az elso harmadban 35-180 nmol/l / 10.8-55.8 ng/l

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na szoval...ettem fincsi szenyot 8) :lol: vajaskenyer teliszalamival,hagymaval fottojassal es pirosarany potty a tojglin 8) Igen am van nekem olyanom is 2orias tubussal hoztam ki magammal :lol: Na jo 3-mal de az egyik rendelesre volt :wink:

Mar minnya ejfel :shock: Holnap megyek lezeres szortelenitesre 8) Mar egy eve jarok...hat mit mondjak meg van :? :roll: bar alitolag 2ev kell,hozza hogy teljesen eltunjon...na hat elobb leszek en babas,mintsem a szorok orokre eltunjenek :lol: :lol: :lol: :lol: Szerad suli 8) Csutortokon suli meg atviszem a tekit az 1ik isminknek aki majd eteti minden nap :D Meg jo,hogy itt lakik 3percre 8) Penteken meg utazom :shock: Vevgyok tojva rendesen de azert biztatom am magam :? :roll: :oops:

Pendi
-Nincs world pad a gepem de majd mondom apanak lehet csak en nem tok rola :roll: Amugy tudtam mivel sokaig irtam,hogy tudod copyznom kene es akkor az betudom majd illeszteni ha kileptet...szal eszembe volt mert ereztem...de olyan automatikusan csak elkuldtem a vegen,hogy mar keso volt :twisted: akkor mar kaptam a fejemhez ne felj :x
-A vendegekkel jatszottunk egy 4-es mario-s teniszt 8) jo volt meg duimcsiztunk :lol:
-Vasar na akkor ezek szerint nem esett 8) :lol: Vettel is valamit? 8)
-A doki nekem is tetszik :wink: a hangot meg azert nem talaltuk meg meg mert ugye meg nem ismerjuk egymast es igy furi volt az egesz...de majd remelem belejovunk :wink:
-Korzeti orvosi papir eleg a meddosegibe??Vgy milyen papir? :roll:

Csajok
Azt is kerdezte a doki a vegen azon kivul,hogy minden doki mast mond,hogy erzem magam :?: :roll: Ezen elegge meglepodtem :roll: Kerdezi,hogy vannak-e penzugyi gondjaink...egyeb valami...mert az is kihathat a termeketlensegre :shock: Mondom azon kivul,hogy azon stresszelek,hogy nem jon a baba nincs semmi :roll:

Na itt van a papirom szal neznek majd:
-syphilis
-hepatitis B
-hepatitis C
-HIV
-HTLV-1
-chlaydia
-anemia
-Coogulation assay :shock:

Es akkor meg az LH,FSH,PRL es meg1 de az nem jut eszembe :roll: Szal en nem tom hany csovel fognak venni de az tuti megiszom vgy fel liter vizet elotte :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melus kitartas....tenyleg visszajohettel volna de mire baboca meglesz na utana mar nem is lesz idod :lol: :lol: Nagy puszi neked...na most ide ment volna egy ikon de nem engedi ez a szenya gep semelyik kepet feltolteni :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Pendi jo a vonalcsid meg az uj neved 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! vagyok én is!

Most is bent hiába jöttem reggelre, de sajna volt egy vonat baleset amin a kolléganöm is rajta volt! Szal vele hálistennek csak annyi van, hogy a fejét ütötte be, és már holnap tud is jönni! :wink: A másik kolléganöm meg pont m volt szabin ugyhogy én maradtam kizárásos alapon! De tul élelem!!!! :lol: :lol:

Brid! örülök, hogy így első látásra talán meg lett a szimpátia! Remélem ez a doki igazán fogja érteni a dolgát! :D :D

Pendi! Jó az uj vonalzod és a neved is szupi!!!!!

Csucsu! Igérem, ha kész a kandallo teszek fel képeket és akkor Ti is belevághattok!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsuzsu! Mi van veled elveszett báránykánk!!!!!?????????????????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ittvgy meg?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi legyen a kovetkezo vonalzim most ezen gondolkodom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hát kiváncsi vagyok hány kémcső vért vesznek le tőlled.
Amin viszont nevettem a pirosaranyon. Éppen akartam kérdezni, hogy kint árulják e ?? De írtad is, hogy te vitted ki. Példáula párodnak izlik??
És a téliszalámit is te vitted vagy kint is van nem?? Mintha láttam volna egy képet amit te fotóztál le, hogy kint is árulják.
Szóval akkor most nosztalgiáztál egy kicsit a hazai étkekkel:)

A dokival meg úgyis kialakul egy kapcsolat. Az első alkalommal nem is lehet másképpen viselkedni mint, hogy puhatoloztok.
Tehát nem lesz ez a doki rossz én úgy érzem:)

Nócika: A képet várom ám nagyon. Mikor lesz kész nem tudjátok??

Kép
csucsu05
 
 


Csucso! Én nagyon bizom abban, hogy a hétvégén már azzal fogunk füteni!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


jaja irtam mert tudtam mi lenne a kovetkezo kerdes :lol: Teliszalamit is hoztam ki :oops: De csak halkan mert nem engedelyezett semmifele husaru behozatala :? De en sunyiban becsempeszem mindig 8) Most 2kisruddal hoztam de az mar multheten elfogyott :lol: Ez az amit itt vettem a s.marketben :wink:

Neha csinalok szenyot neki szereti bar a teliszalaminak van egy jellegzetes ize ami eros neki szerintem viszont a pirosarany nagy sikert aratott meg a barati korben is :lol: a gulyaslevesbe tettem tavaly amikor a szulinapi partim volt :wink: Meg a szenyoba neha parom pl mulkor aszongya hol a piros eros ize... :lol: Merthogy kihagytam a szenyojabol :lol:

Dokival meglesz a hangsuly :wink: En nyitott leszek ra... :wink:

De csucsu te most nem irtal semmit se most akkor jo a vered vgy nem kell gyogyo vgy nem?!?!Meselja maaa :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


es...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?