Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszifül én 4 körül ott leszek :wink:

Tobi én jelentkeztem egyszer arven tornára, de amikor kérték, hogy vigyem magammal az összes leletemet, és küldtek egy kérdőivet, hát furcsáltam a dolgot. Pcos-nak ajánlják peteérés elősegítésére. Tobi kedden találkozhatnánk munkahelyed előtt, ha mondasz egy időpontot, akkor úgy indulok én is a saját munkahelyemről.

Princess gyere Te is.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz sajnálom, hogy fájt a varratszedés.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Voltam nőgyógyászati vizsgálaton (kórokozókat néznek), ahol megállapították, hogy kétszarvú méhem van. Szuper! Volt pár hét örömöm, mikor azt hittem, hogy minden rendben van nálam. Csak azt nem értem, hogy az egyik orvos látja, a másik meg nem.
Lesz majd méh feltöltésem. Volt már valakinek ilyen?

Princess
princess
 
 

 
 

Sziasztok!

IR lelet (valaki mondja meg, hogy jók-e az eredményeim légyszíves)
Glucose 0 perc 4,76
Glucose 120 4,56
Insulin 0 perc 6,57
Insulin 120 26,32
Vendég
 


Bella: Ránézésre tökéletesek a leleteid.

Éhgyomri Insulin 8-16 óra éhezés < 30 mIU/ml A normális szint önmagában nem informatív A 10-13közötti érték enyhe inzulin-rezisztencia jele, 13 fölött súlyosabb inzulin rezisztenciára utal. (PCO-s betegek!!!)

Kép

csibe
csibe32
 
 


Én bármikorra tudok menni,akkor ott leszek 4-kor.

Princess!
Most akkor mi van?Akkor mégis van gond?És a doki mit mondott arra,hogy a múltkor rendben voltál?
Tobi!
Picik a vágások,egész csini :D
Vendég
 


Csibe,
Köszönöm szépen a segítséget!
Vendég
 


Csajok merre vagytok?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Én itt! :lol: dolgozóban:)
Sajnos otthon még mindig nincs net, itt meg időm nincs!
Most is rohanok tovább!

Hiányzik, hogy nem tudom követni az eseményeket! Majd jövőhéttől:)

Addig is drukk akinek aktuális!

Már várom a találkozót is! :wink: Látom sokan leszünk! :D

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Szia Princess,

igen nekem volt fiziol. sóoldattal egy katéteren keresztül töltik fel a méhed, és UH-al nézik közben. Fájdalmas, de ki lehet bírni, olyan mint egy nagyon erős menstruációs görcs, de nem tart sokáig. Kb. 7 perc az egész.
Ne izgulj, nem vészes.
lapulevélke
 
 


Szia Lapulevélke,

Köszi az információt. És utána rögtön haza lehet menni?

Azt mondta az orvosom, így majd jobban lehet látni, hogy milyen mértékben osztott a méhem. Nálad rendben volt minden?

Princess
princess
 
 


Sziasztok Lányok,
idebenn hajtás van, úgyhogy gyors reggeli bekukk

Csibe,
megbeszéljük :wink:

Princess,
hát ezt már nem is értem, milyen dokik ezek :?

Bella,
jó lett az IR eredményed, örülök neki :D

Mazsi,
mazsoláid bizti szépen növekendek :P

pusszantás

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi,
köszi!
Remélem Mágusunk is örülni fog neki, bár ő előre megmondta!:) Én meg bizti, ami biztire mentem.

Csibe,
Hogy a franckarikába lehet meginni abból a szörnyű zöld léből napi másfél litert, nekem még két pohár is alig megy le!?

Törpe,
akárhányszor nézem a macsekfejet mindig eszembejut, hogy mi lesz a talin?:))))))))))))))))
Vendég
 


Bella becsukod a szemed, és iszol, iszol, iszol....... 2 nap után már itatta magát. Gynex ügyben kérdezek. Újból elkezdtem inni, és ha újból iszom akkor megint elölről kell kezdeni 3 cseppel és folyamatosan emelem az adagot?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Ez jó kérdés, szerintem igen. Legalábbis keddig így csináld és akkor megbeszéljük Csillával.

Én úgy próbálkozom, hogy lehajtok egy pohárral és utána egy korty narancslé, mert másképp nem megy.
Vendég
 


Prinzess,
igen, rögtön haza lehetett menni, utána is görcsöltem kicsit, bevettem Algoflex M-t, és köszi, minden rendben volt szerencsére.
Még hátravannak a belgy.vizsgálat, EKG és aztán kezdhetünk is. Az első lombikra készülünk.
Ne izgulj, Nálad is biztosan minden rendben lesz.
Nektek is most lesz az első lombik?
lapulevélke
 
 


Lapulevélke,

Nálunk már nem lesz lombik, éppen válunk. De szeretnék utánajárni ennek a méh problémámnak. Az egyik orvos azt mondja, hogy minden rendben van, a másik meg azt, hogy kétszarvú méhem van és majd meg kell operálni. Remélem ez a méh feltöltés segít megállapítani, hogy rendben vagyok e vagy nem.

Princess
princess
 
 


Princess,
remélem most már tényleg kiderül, hogy mi a helyzet

Lányok,
ha genetikai, immunológiai, haematologiai vizsgálatokat akarok elvégeztetni, hova mehetek és mit lenne érdemes megnézetni?
- genetikai összeférhetőség
- cytogenetika (mit néznek???)(istenhegyi géndiagnosztika)
- Leiden mutáció (istenhegyi géndiagnosztika)
- sperma ellenes anyagok vizsgálata
- hemofilia
- ..........................................

Csibe,
nálatok csinálnak ilyen vizsgálatokat?

KépKép
tobi
 
 


Tobi voltak nekünk ezek a vizsgálatok, ezek nélkül a biopsiát sem csinálták volna meg.Mindenhez kaptunk beutalót. Cytogenetikára,kariotipizálásra Istenhegyi utra küldtek (2X10000 FT), immunológiai összeférhetőségi vizsgálatot anno a Szabolcs utcában a HIETÉN végezték (2X12000FT), most a MÁV Kh-ban végzik. Leiden mutációt kb2 és fél éve nézték, annó azt hittük, hogy mélyvénás trombózis alakult ki nálam egy 10 órás autózás után, de végülis nem volt csak egy vénás keringési zavarom. Akkor még nem is sejtettem, hogy lombikozni fogunk. Inzulinrezisztencia vizsgálatot több helyen is csináltak nekem. Egyszer a BMC-ben itt az éhgyomrit nézték, inzulin terheléses vizsgálatot a Bajcsyban csináltattam meg. Citogenetikán rengetek dolgot néznek sok betegséget szűrnek ki, ha akarod kedden elviszem a leleteket, hogy lásd miket néznek meg rajta

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
megköszönönném ha elhoznád :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Ugye senki nem felejtette el?
26-án 17.15 Lurdy Ház fszt. mozi előtt.

Tobi,
Csibe,
Nyulasz,
Törpe,
Tegnapelot,
Nyuszifül
Bella
Csilla
Vendég
 


Bella nem felejtettem el a keddi napot :wink:

Tobi viszem majd a leleteket.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok lányok!

Látom szerveződik a tali, én is szívesen találkoztam volna veletek...

Csibe, Tobi mennyi vizsgálatot emlegettek.... Nekünk a fele sem volt.

Princess, akkor most mi a valódi diagnózis? :shock:

Bella, a genetika eredménye mikorra várható? Nem ma? Drukk!!

Nyulasz, már dolgozol?

Rólunk: Tegnap voltunk ismét UH-n, pont egy hónapja volt a beülti. Szóval Tobit idézve egy 6mm-es "mazsolánk" van :D !!!

(Megjegyzés: sajnos úgy tűnik, hüvelygombám van -eddig még soha nem volt, pont most kellett.. És az a gáz, hogy állítólag az első 3 hónapban nem igen lehet kúpokkal kezelgetni, úgyhogy valami ecsetelőt kaptam rá. Remélem 2-3 nap alatt elmúlik.)
mazsi02
 
 


Mazsi,
Nem ma lesz meg, kb. 2-2,5 hétet mondtak, a két hét egyébként ma járna le és majd kipostázzák.

Hüvelygoma
Aloe First
Aloe zöld gél.

Éljem a 6mm-es Mazsola!
Vendég
 


Mazsi!
Gratulálok!
És el tudsz jönni?A talira?

Bella!
Megkérdezted,vagy megkérdezzem a beültis topicban,hogy valakit érdekel-e?Vagy inkább nem akarod?

Csibe!
Csodatesztjeidből van még?Mondjuk 20 db?
Vendég
 


Nyulasz,
én a múltkor beírtam, de senki sem reagált rá!
Mondjuk ez most nem is egy tipikus topiktali lesz, hanem leginkább a Gynex miatt szerveztem.
Dezsit kérdeztem nem akart jönni, azóta nem írtam be mégegyszer.
Ha gondolod írd be nyugodtan, de hangsúlyozd ki, hogy ez nem egy tipikus topiktali lesz.
Vendég
 


Nyulasz kapsz majd egypár tesztet :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Szupiiiiiiiiiiiiiiii :D
Bella!
Akkor rákérdezek,valakit érdekel-e a gynex.Jó?
Végül Princess nem jön?
Vendég
 


Sziasztok!
Ha valakinek kell,itt van a női hormonokról táblázat.
http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

Továbi szép hétvégét!
Vendég
 


:oops: további :D
Vendég
 


Hahóóóóóó
látom nem nagyon pörög mostanában a topik :?
De vigyázat! Visszakaptam a gépem, így most már többször jelentkezem majd! Ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek is! :wink:

Már várom a keddet!
Remélem megismerjük egymást!
Most elküldöm privben a wiwes elérhetőséget, vagyis a nevemet:)

Szép estét mindenkinek!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok,
most gyorsan vagyok aztán meg csak be-be pillantgatok
Sűrű volt a hétvége és a hétköznapok sem uncsik idebenn jól lefárasztanak otthon meg kifekszem

Mazsi,
pici mazsolád mekkora már, vigyázzatok Magatokra :P

Várom már a holnapi talit :)

Csibe,
holnap szerintem (remélem) 4 körül szabadulok, Neked az már késő. Sietek és majd csörgök ha ott vagyok :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi holnap én is fél 4 körül végzek, mert megyek tornázni. :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
akkor a 4 óra körül belefér még :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nem elfelejteni a holnapi talit.
Lurdy ház mozi előtt 17.15 kor.

Tegnapelot teljesen eltűnt pedig miatta tettük át a talit, remélem el tud jönni.
Vendég
 


ismertető jegyeim:
152 cm magasság, tehát a tömegben nem fogok látszani csak ha közelebb jöttök.
vöröses haj

Ha valakinek szükséges van rá megadom priviben a mobilszámomat.
Vendég
 


én nem felejtettem el :D
..nekem inkbb Csibe száma kéne priviben,mert ő már 4 körül ott lesz,és én is odamegyek korrábbra.Bella téged meg mi a koránérkezők majd együtt megkeresünk.
Vendég
 


Én is én is én is odaérek 16:15re!
Hol lesztek lányok?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


hol legyünk?
Vendég
 


Mozi előtt igen nagy tér:)
Legyen valami pontosabb, bár majd este még sokszor megnézem az arcotokat :lol:
mondjuk ott van egy kardos-késes bolt szerű dolog! Tapadjunk rá arra :lol:
arcmemóriám nem a legjobb:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Szerintem a mozi előtt a legjobb ott ahol árulják a festményeket. Ez szerintem elég konkrét.

Lányok megkérnélek benneteket, hogy azért 17.15-re gyertek oda a mozi elő, mert nem tudhatni ki fog mégis eljönni.
Köszönöm
Vendég
 


Bella ott leszünk :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella!
OK!

Nyulasz,
A képes hely is jó nekem :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
Most már mindegy, senki nem mossa le rólad, hogy szereted a késeket, kardokat!:) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bárányhimlő ugyan nincs, de sikerült benyelni egy megfázást. Nem vészes, de influenzaszezonban nem szívesen túráztatnám Manócskát. Bocs, csajok, remélem lesz legközelebb és akkor ígérem mi is ott leszünk. Jó talizást, szívesen találkoztam volna veletek. :cry:

nyusziful76
 
 


Törpe!
A képest nem én mondtam,de nekem is jó.Gondolom megtalálom.
Nyuszifül!
Sajnálom,úgy megdögönyöztem volna a kiscsajt.De legközelebb!
Jobbulást kívánok!
Vendég
 


Sziasztok,
úgy néz ki, hogy biztos nem tudok 4-kor elindulni a munkahelyemről, majd igyekszem :?

Nyuszifül,
picurnak jobbulást!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Én is szívesen taliztam volna Veletek, de vidéken vagyok, nem tudtam megoldani, hogy már ma visszamenjek Pestre.
Majd legközelebb!

Princess
princess
 
 


Princess!
Sajnálom,hogy nem jössz.Te sem.

Lányok,jön akkor valaki oda 4 körül,mert ha nem,akkor én is csak fél 5 körül jövök.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Elküldenétek nekem priviben - mostanában - a telefonszámotokat, hogy megtaláljalak benneteket? Én nem ismerek még személyesen senkit és nem bizti, hogy eligazodom a Lurdyban. Ha meg kések 5 percet, elszútrtam:-)

Előre is köszi, nem élek vissza vele, ígérem :lol:
tegnapelot
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: