Új privát üzeneted érkezett!

Gratula a laptetűhöz! :lol:

Sima inzu nekem még jó volt. Aztán látod. A terhelttől még a Mens-esek is néztek egy nagyot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy fél óra masszázs 1500 Ft, de én lealkudtam 1200-re. Viszont vettem 2 db 5 alkalmas bérletet. Egyet anyunak, egyet nekem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs, Rodi!
Tietek a laptető!!!

Bikfy!
Jó lehetett, egyszer én is kipróbálom! Viszont évek óta olyan masszív bőrkeményedések vanak a lábamon, hogy azt nem merném senki kezébe adni masszázsra. De pár hete rászántam magam és elkezdtem kezelgetni, talán már javulgat.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Na Rodingóm, itatod-e már az egereket?



Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Gondolkoztam már rajta, hogy a lombikok között olyan sokat kell várni, hogy simán beleférnek vizsgálatok... Bár remélem a lombik után már csak védőnőhöz fogok járni, meg baba-kukucsra... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Akkor előbb egy jó pedikűr, aztán meg mehet a masszázs. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!

Nálatok apagond van. Ugye?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Igen, elég komoly apagond. (donoros inszemek voltak eddig, és donoros lombik lesz)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs merre van? Délután óta nem is írt. :wink:

Na jó, neki megbocsátunk, mert most már kismami. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ühm, emlékeztem. Csak azért kérdeztem rá, mert sokszor keverek dolgokat.

Férjed hogy bírja idegileg?

Én apim sokszor nagyon kiakad. Meg sem lehet említeni neki a dolgokat. Sokszor ezen bukok csak ki igazán. De nekem ez a keresztem, ezt cipelem. És akkor is lesz gyerekem. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most megyek vacsizni!
Ha már nem lenne itt senki, mikor visszanézek, jó éjszakát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Mikor kezdtek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Na ne csináld! Itt hagysz egyedül?

Rodi is elment Lexi nézőbe. Hm. Akkor lassan én is lelépek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Egész jól bírja. Mondjuk én a magam részéről rosszabbra számítottam (mármint hogy elviselhetetlenebb leszek a gyógyik miatt), mondjuk ezt a várakozást ő is rosszul. Meg elkeseredik ő is, ha nem jön össze. A donoros részét egész könnyen elfogadtuk, ő is én is. Még viccelnem is szabad vele, ebből gondolom, hogy tényleg nem zavarja. Modjuk múlt héten többször is összekaptunk, de az szerintem nem emiatt volt.
Talán az élet célja szempontjából hiányzik már neki is nagyon a baba... A munka nem túl kielégítő egyikőnknek sem, csak ez éltet minket, hogy lesz baba! :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


A videókat én még nem tudtam megnézni, talán holnap.

A babán akad ki a párod, vagy más miatt is?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


De régen volt már ilyen!

1 nap alatt majdnem 2 oldalt is tele írtunk? Jó lenne, ha olyan lenne minden, mint régen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Hát tegyünk érte! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Utálja a nőgyógyászokat, meg ezt az egész meddőségis dolgot. Úgy csinál, mintha neki kellene mennie. Szerinte megalázó.

Ezen kívül retteg a vérvételtől, mindentől ami fehér köpenyes. De leszarom. Megmondtam neki, ha nem vele, akkor mással, de nekem lesz babám.
Biztos ez most drasztikusan hangzik, talán az is. De gyerek kérdésben én nem ismerek tréfát. Nekik sokkal kevesebb kínon kell átmenniük, mint nekünk. Ha én bírom a strapát, akkor neki már depláne bírnia kell.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Rajtunk ma nem múlott, az bizti! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na lassan tényleg jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Megértem, hogy kemény vagy! És ez használ nála? Hát nálunk ugye a férjem a fizikai oldalát megussza, persze cserébe kapja a lelki gondokat. De szerintem azzal megbírkozik. Remélem, ha megszületik a baba, akkor is megmarad köztünk az összhang, és nem lesz enyém, tied. Bár hiszem, hogy nem lesz ebből bajunk. Ő is nagyon szeretne babát, és így lehet.
A párod milyen kivizsgálásokon volt már eddig? Nála találtak valamit? Vagy rendben van?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Jó éjt!
Én meg megyek tényleg vacsizni... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Volt sperma vizsgálaton. persze előtte az egész estét, majd éjszakát végigordítottuk.
Néztem rá, aztán összepakoltam a pakkomat. Reggel még 1 esélyt adtam neki, vagy eljön velem, vagy vége. Eljött. Míg mások egymás kezét szorongatva ültek a folyosón, az én férjem a folyosó végén állt, teljesen eltorzult arccal. Azt hittem, felpofozom.
Műtős srác nem engedte, hogy otthonról hozzunk mintát. Bementem hozzá a rendelőbe és könyörgősre fogtam. Zokogtam. Átölelt, azt mondta, ő nem látott semmit, menjünk haza. Fél óra múlva vittem az eredményt. A doki szólította be a fiúkat, hát nálunk én mentem. Orvos kiakadt, én bőgtem. Akkor már 2. napja. Eredményei 100%-osan jók lettek, de azt a megaláztatást én sosem felejtem el. ű

Azóta könnyebben veszi ezt a dolgot. Mikor Pécsett a doki kért újabb vizsgálatot, már nem szólt semmit. Az évek alatt sokat javult, de nekem még mindig nem egyszerű a helyzetem. Szóval, ha én nehezen indulok neki a meddőségi kezelésnek, azt megérthetietk.
És még ezek után is azt mondom, szeretem, mert a világ legjobb férje. És szívem szerint neki szülnék. De remélem le tudja győzni önmagát.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Ez nem semmi! Nagyon drukkolok nektek! Ez eddig is így volt, de ezek után még jobban! Sajnálom, hogy emiatt is feszült a hangulatod. Nekik sem egyszerű, de nekünk sem. Valahogy mégis ezt a csatát együtt kell megvívni! És hiszem, hogy sikerülni fog nektek is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Na sziasztok! Visszatértem! Van mentségem is: apa újrarakta nekem a rendszert, mert valami vírust csúnyán benyaltam, és bármilyen irtóval is próbálkoztunk, semmi sem használt.
Úgyhogy újrarakta, most még csak elég alap gépem van, de netet azonnal csiholt, hogy ne legyek beteg. :lol:

Most viszont búcsúzom is, megyek aludni! Jó éjt mindenkinek! Viszlát holnap! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Jó hogy jöttél!
Jó éjt neked is! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Van itt még valaki?

rodina74
 
 


Hát lányok elkezdtem nézni, de eléggé bőgök!
Még Bezéjéket nem találtam meg, mert még nem néztem végig!
Milyen édesek! és mennyi spontán! Hihetetlen!

rodina74
 
 


Ha valaki még marad, szívese főzök egy kis kávét az éjszakai csevejhez!

rodina74
 
 


Kép

rodina74
 
 


Na, senki nem kávézik velem?

rodina74
 
 


csoki tortát? Akkor talán jobban maradtok! Diabetikus!

Kép

rodina74
 
 


Senkinek nem kell sem a kávé, sem a torta?

rodina74
 
 


Rodikám!

Na ugye? Mondtam. Én is bőgtem rendesen. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vagy még? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mekkorákat röhögtünk régen éjszakánként! Még most is vinnyogok, ha rágondolok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Látod Rodi?

Én mindig ezt papolom Neked. Spontán fog sikerülni. Nekünk az inzulinunkkal van gond, megtűzdelve egy jó adag lelki görccsel. Én továbbra sem hiszek a meddőségi kezelésben. Mármint annyiban, hogy jobban hiszem a spontán sikert. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jaj, megtaláltam Lexikét! Születése napján készült fénykép! Milyen csöpp volt akkor! Olyan édi-bédi! Hihetetlen, hogy egy év alatt, mekkorát nőnek a gyerekek!

rodina74
 
 


Ige, itt vagyok!

rodina74
 
 


Látom, sajna közben leléptél. Nekem is mennem kellene. Van még egy kis dolgunk. Ha értitek, hova akarok kilyukadni.


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát biztos igazad van a spontánnal kapcsolatban! Tudod én már eléggé türelmetlen vagyok! Nekem jóval kevesebb időm van, mint neked. És két babát szeretnék!

rodina74
 
 


Abból a vinnyogós korszakból én kimaradtam, később jöttem!

rodina74
 
 


Az én barátnőm 36 múlt, mikor először szült. Most 41 éves múlt januárban, és most várják a 3. babát! szóval még nekem is lehet három!!!

rodina74
 
 


Na, az nagyon fontos! :oops:
Ne is tartalak vissza!
Hajrá!

rodina74
 
 


Na, látom mindenki eltűnt!
Akkor megyek olvasok és beveszem a bromó altatómat.
Ha beveszem a bromót, utána 5 perc múlva biztos elájulok!

rodina74
 
 


Jó éjszakát!

Remélem, holnap megyek utoljára dolgozni, és legközelebb csak 3 év múlva!

rodina74
 
 


Rodi! Csak jo éjszakát kivanni jöttem vissza! Jo, hogy Bikfy még elkapott!

Bikfy! Min nevettetek olyan jókat? Ha lesz egy kis időm, visszanézek, hogy tanuljak a régiektöl, egy kis vidámság ránkfér, már a titok miatt is. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt! :lol: Kihogyvan?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tetőőőőőőőőőőőő! Strigulázom! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: