Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok Kép
Megjöttem a dokitól Kép
Egy 10 mm-s petezsák közepén ott figyel a kis pöttyöm. Sajna kép nem lett kinyomtatva, mert kifogyott a papír. Kép
Egy baba van, szépen beágyazódva.
2006. január 1-re vagyok kiírva. Kép
Május 11.-én megyek vissza Uh-ra, mert utána elutazik a doki.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! Ez nagyon jo, most már erösen kapaszkodik!!Kép

Shaloya! nekem tippem van ki lehetsz, kiváncsi vagyok majd bejön-e

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Nagyon szép kislány Orsi! Úgy sajnálom a fényképezőtöket, hogy nem tudtok sok-sok képet csinálni, erről a kiscsajról! Rohadjon le a keze annak, aki elvitte!

ÁgiKép
Gartulálok a kis pocilakóhoz! Utrot mennyit kapsz?

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

 
 

Köszi lányok Kép
3x1 Utrot kapok. Ma voltam vérvételen is hormonokat is néznek. 15 óra után lesz eredmény.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Edikem, elkuldened nekem masik cimre is az utvonalat? a citromail napok ota nem enged be a mailboxombaKép ide kuldd leci: kaiser.o@freemail.hu

Remelem meggyogyulunk szombatra, kifele maszik Boti, de johetne kisse gyorsabban isKép

orsoly
orsoly
 
 


Ági,
gratulálok! Vigyázz magatokra!

pusz. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam. Hazajöttünk tegnap éjjel Angliából.

Talit már nagyon várom!

Bogár! Doris!
Boldog névnapot!

Leone

KépKép
leone
 
 


Lányok leesett a progim 23,6-ra, ami még jó de a doki felemelte az utrot 3x2-re

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Kép

Gratulálok!!!KépKépKép

Én nem láttam pöttyöt a petezsákban...Kép
Remélem, azért ott van(ak)!!!
Izgulok, várom már a pénteki Uh-t...

Puszi!
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


ÁgiKép
Ne izgulj, ez a progi még nem rossz. Megnéztem,nekem 22,6 volt az 5. héten, és 3*3 utrot szedtem rá. A 7. héten felugrott 43-ra a progim.Kép
Neked is így lesz!

LeoneKép
Milyen volt Anglia ? Dana hogy bírta a repcsit ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Én is benéztem tali ügyben!!

Edi, légyszi az mbreni@freemail.hu-ra küldd el légyszi, mert ugyan Bogárék átküldték, de nem jött át a melléklet!

Ma voltunk orvosnál! Betöltöttem a 36. hetet és még mindig tart a méhszáj (nem változott), kb.2700 gr a csajszim. Minden rendben, a gyógyiról leállított teljesen.
Nagyon édi volt az UH-n, de csak egy gyors UH volt, mert ezren voltak. CTG is jó volt.

Ági,
szerintem szólj az orvosodnak a keményedésekről! Elvileg a 20. hét előtt nem kellene, hogy legyen!

Pusza, már várjuk a szombatot!!!!

Hóvirág

Hóvirág
milianya
 
 


Hali itt vagyok
Reditke remélem meggyógyultok és megismerhetünk személyesen is. Kép
Pkagi akkor azért szurkolunk, hogy ti leygetek az ABbébi (van még olyan?) hátha máris millijomos lehet születésekor a bébi. Kép
Leone de jó már azt hittük elvesztél KépDabna hogy bírja a repcsit?
Olyan szép napjaink vannak most, árnyékban jó ez a meleg is, szombatra olyan Orsi féle dögöcskemeleget szeretnék Kép
Balázs olyan kis koszos mint egy igazi kisfiú. Anyósom fehér kisnacit vett neki Kép 1 percig fehér is maradt, amig le nem mászott a teraszról a fűbe...Kép
Puszka Erika
hurki
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

OrsolyKép
Nagyon tuti a babakocsi.

Babás lányokKép
Gratula a babszemekhez!!! Növesztgessétek őket!!!

Mi is ma voltunk dokinál. Találkoztunk is Hóvirágékkal. Jó volt dumcsizni. Mint kiderült, az Arni helyettese a Villányi. Esetleg, ha valaki tudna róla bővebb infót, azonkívül, hogy morcos és szigorú, írja meg lsz. köszke.

LeoneKép
Köszi a névnapi köszöntőt.

most ennyire futotta
pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Boldog névnapot minden itt lakó MónikánakKépKépKép (meg Flóriánnak is, ha vanKép)

Zitus: én sem láttam először csak egy pöttyöt.
Viszont tegnap már a 9mm "magas" gyermekemnek a kicsi szívét is láttam dobogni. Gyerekek, úgy néz ki, tényleg lakóm van!Kép

Lehet, hogy a férjemet is sikerül elcincálnom szombaton!Kép Ráadásul azt mondta, pénteken kocsival megy a haverjához, hogy ne legyen koki másnapKép Mondtam neki, hogy sok fini kaja lesz, meg más apukák isKép

Puszi:
Jovi
7+4Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Bogár Kép

Én Arnihoz jártam egész terhesség alatt, de mikor elérkezett az idő, akkor ő épp szabadságon volt. Igy én a Villányinál szültem.

Igen, morcos, és szigorú, de úgy tudom,hogy ő az egyik legjobb doki a kórházban. A munkatársaitól is a maximálisan elvárja, és számonkéri a kiadott utasitásait. A genetikai vizsgálatokat ő és a Ferenczy doki csinálja a kórházban. Chorionbiopszia, stb....

Katie
katie
 
 


Csak helyzetjelentés.
Nagyon úgy néz ki, hogy nem fogunk tudni menni.
Bálint állapota nem javult, de sajnos romlott.
2 napja nem alszunk se éjjel, se nappal, olyan köhögési rohamai vannak.
Elvileg csak holnap kellene visszavinnem kontrollra, de ma elviszem, mert szerintem ez a gyógynövényes köptető, mint össz gyógyszer, amit szedni kell, nagyon kevés és csak egyre betegebb.
Majd még jelentkezem és nagyon szomorú vagyok, annyira készültünk már Ediékhez mind a 3-an. Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok! Kép

Csak bejelentkezem Kép visszaolvasni reménytelen ...
Köszönjük a gratulációkat Kép Kép
Megpróbálok Petiről feltenni képet, ahol jól látszil nem a méret a lényeg Kép
Kép

Minyu hogy vagy?

Na, azt hittem legalább írni tudok többet, de 3 percenként nyüszi van ...

Szilvi
+ a 20 napos fiúk Kép Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi Kép
Fantasztikus a kép!!!
Azt sajnálom, hogy nálunk kevés az olyan kép, ahol valamihez lehet viszonyítani a méretüket, hogy mennyire picurik voltak Kép
nagyon-nagyon tetszik. Peti medig gyönyörű!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziszus

Gyonyorú a kisbabád. Nagyon boldog lehetsz hogy már végre a karodban tarthatod. Minden jot kívánok nektek és foleg jo egészséget a picurnak.
mili
 
 


Icsilya Kép

Én csináltam egy olyan albumot, hogy a gyerek születésétől kezdve minden hónapban, amikor a "havi szülinapja " van, (26-án) lefotózom. Igy havonta lehet követni a változásokat. 25 db fér egy albumba tehát albumonként 2 év. Már a harmadik közepén tartunk.. Kép

Katie
katie
 
 


Sziszus

Javítok, dupla gratula mert most láttam a másik képet ahol rájottem hogy ikreid vannak. Nagyon édikKép
mili
 
 


Sziszus

Javítok, dupla gratula mert most láttam a másik képet ahol rájottem hogy ikreid vannak. Nagyon édikKép
mili
 
 


Orsi Kép mi azt hittük majd lesz egy csomó kép róluk, de csak néha vesszük elő a gépet, főleg a férjem talál ki ilyen jópofa beállításokat Kép bár mostanában inkább alszik Kép Kép

Mili Kép duplán köszi a gratulációt Kép itt egy közös kép is:

Kép

hogy Gergő is itt legyen.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus Kép
Jaj, de gyönyörűek.
Nagyon-nagyon. Pár hónapja még Bálint is ilyen kis tökmag volt és olyan gyorsan elrohan az idő.

Gondolom boldog vagy Kép

Hogy bírod a két lurkóval? Fáradtság? Lestrapáltság? Van segítséged?

Tudom, hogy nehéz, de azért néha gyere és mesélj pár szót, ha visszaolvasni nincs is időd.

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Tényleg ők 1 vagy 2 petéjűek?

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Katie Kép
Képünk az rengeteg van, csak ilyen összehasonlítós van kevés, bár most épp találtam egyet.

Sziszus Kép
továbbra is álomszépek a babák!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok,
megjöttünk a dokitól (ez egy újabb volt, mert a miénk szabin van és helyettesítések vannak).

Szóval:
szerinte a kemény fogzás miatt (felül 4 db szinte egyszerre, amiből az egyik jól be is gyulladt) alaposan legyengült a szervezete és picit megfázott.
Egyáltalán nem tartja vészesnek az állapotát, bár csúnyán köhög, de szakadozik neki és nincs semmi letapadás a tüdején meg ilyenek.
Pontosan azt mondta, hogy ez az a típusú "betegség", ami bár egy anyukának vészes lehet, de anyáink idején nem is foglalkoztak volna vele, ugyanis fogzik a gyerek és szopik, majd elmúlik.
Mondta is Bálintnak, hogy agyoncsapja ha nem gyógyul meg pikk-pakk mindenféle komolyabb gyógyszer nélkül.
Azért hogy tudjunk aludni, írt fel gyógynövényes höegőtágítót, meg a szájban lévő aftákra calcimusc injekciót szájon át bevételre.
Nagyon kedves és lelkiismeretes nőci volt.
Annyi mindenről beszélgettünk, hogy a végén elfelejtettem megkérdezni, hogy babás társaságba mehetünk-e...

Azért visszamentem és megkérdeztem.
Válasza: mivel neki semmiből nem állna azt mondani, hogy ne menjünk, ezért elhihetem, hogy s a legnagyobb felelősséggel, gyermekorvosként és anyaként is azt mondja, hogy Bálint nem fertőző b eteg, egyáltalán nem kell vesztegzár alatt tartani.
Azt javasolja, ha az ő közérzete jó, akkor nyugodtan menjünk, bár mondjuk meg a többieknek, hogy csúnyán köhög és tüsszög néha, de ez nem jelent veszélyt a többi csemetére.
Egyébként meg szerinte pár nap alatt nagy javulásnak kell beállnia.
Szóval bíztató, de majd meglátjuk, mi lesz ebből a szombatból, mert a ti helyzeteteket szem előtt tartva, bármennyire is azt mondják, hogy nem fertőző a baba, nem örülnék én sem, ha valakinek a nagyon köhögős-taknyos babája lenne az én egészséges gyerekem mellett.

Egyébként amióta megjöttünk a dokinénitől baromi jókedvű a bébi. Úgy látszik bejött neki a csaj Kép

Bocs, hogy hosszú lettem.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit, a dokijaink kezet foghatnanakKép Botinak ugyanez a baja, doki szinten a fogzasra fogta, es felirt neki napi 3 szopitKép kerdeztem ugye nem baj ha tobb?Kép labalunk belole kifele (azert nekunk 9 napja tartKép), ugyhogy remelem tudunk menniKép

Sziszus: szepek a lurkokKép
orsoly
 
 


KatieKép
köszi szépen. És elégedett voltál vele? Normál szülés volt? Varrást szépen csinálta?

SziszusKép
jól lemaradtam a hírről. Mármint, hogy nem is tudtam róla, hogy megszülettek a fiaid. Gratulálok. Gyönyörűek! Sok-sok tejcsit.

JovikaKép
szerintem most már nyugodtan elhiheted, hogy lakik benned VALAKIKép!!!! Minden jel arra utal. Pici szívveréseKép

Bogár
27+6
Eszter most kelt fel, úgyhogy megyünk enni...

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


BogárKép

Végülis semmi extra nem volt, császáros voltam rel.téraránytalanság miatt. plussz a köldökzsinór teljesen rátekeredett a babára, nem tudott volna megszületni, állandóan visszacsúszott.

A sebem már alig látszik. Szépen csinálta. Kapcsolva voltam nem varrva. Ugyanúgy látszik, mint más császárosnak.

A kapcsokat már Arnold doki szedte ki. Õ is elégedett volt a sebbel.

Katie
katie
 
 


SziszusKép
Nagyon jó az újságos kép!!! Hidd el, hogy néhány hónapja én is ilyen zombi voltam mint Te a nem alvástól. Megszokja az ember.Kép Azóta jókat röhögünk
Zolival rajta, hogy teljesen félrebeszéltünk a fáradtság miatt, és én Samu fiamat "le sanyiztam" éjjel.Kép

JoviKép
Gratula a dobogó szívecskéhez!Kép Bele kell nyugodnod, hogy ez már megváltoztathatatlan!Kép

ReditkeKép
Remélem tudtok jönni szombaton! Jobbulást Bálintnak!Kép

BogárKép
Hogy fogják a hugicát hívni ?
Én is csak annyit tudok a Villányiról, hogy az amniocentézis nagy mestere, és, hogy jó kis morci doki.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


OrsolyKép

dokiknak vagy ugyanaz volt a mesterük vagy tényleg igazuk van?! Kép

Cat Kép
ezen a sanyin jó nagyot röhögtem....

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Hali!

Mi még mindig egyben. Fura, hogy már azt kell mondjam, ha kérdezik, hogy jövö hétre vagyunk kiirva. Szokták kérdezni, hogy nem félek a szüléstöl. Hát eddig rávágtam, hogy nem, de tegnap ahogy CTG-re vártam, az 1-es szülöszobán vajudott egy anyuka és elég félelmetes, halálhörgésszerü sátáni ordibálás jött ki a csukott ajton keresztül. Kép Na, hát teljesen bepánikoltam. Pedig aztán hallottam felsirni is a babócát, ami nagyon meghato volt, de ugy sajnáltam az anyukát, meg magamat, hogy mi vár rám. Na, jol van, gondolom, ti itt csak mosolyogtok rajtam, hogy ezen mindenki tulesik...

Gratu a kismamiknak, jó, hogy jön friss husi Kép

Sziszus Kép, ez az ujságos kép marha jó! MIlyen kis csöpp.

CatKép Sanyi. Ez jó. Párom mondjuk mindenkit Sankónak hiv, ugy alapban, pocilakó Nándit meg Kissankónak. mondtam, hogy igy kéne anyakönyveztetni, szerintem totál hülyének néznének minket. Nyika Kissankó Kép

Tali: hát, én most csak 1 napra elöre tervezek mindent, és Zuram teljesen kétségbe esett, mikor megpenditettem hogy jo lenne menni. Pedig gyorsan felsoroltam a forro vizet, meg nagy fazekat, meg ajto elött várakozo férjurakat is (ezt persze már csak azért, mert kiváncsi voltam az arcára Kép) Ugyhogy mi most ezt kihagyjuk, de csináljatok majd sok-sok képet, és tegyétek fel ide, hogy gyönyörködhessünk mi is.

Na, pusz mindenkinek.
minyu
38+6 Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziszus Kép hadd gratuláljak én is neked mégegyszer! Van valahol albumotok, ahol meg lehet nézni a többi fotót is? Olyan gyönyörűek a babák, szívesen nézegetném... Kép

Orsi, CatKép a tiéteket most néztem végig, mekkorák már a fiúk! Gratulálok hozzá! Nagyon szépen nőnek! Itt vannak ők eredménynek a sok nemalvás mellé Kép

Puszi

Noémi
Vendég
 


Minyu Kép olyan ügyesen kihúztad Nándival a 40. hétig. Majd ne felejtsetek el a megint megjöttbe is képeket küldeni, még nagyon sokan emlékszünk rád. Bár már lassan itt kellene irogatni Kép

Jó pihit és alvást neked a nagy nap előtt!

Puszi

Noémi
Vendég
 


Sziasztok!
Volna egy problémám, tudtok segíteni? Legutóbb amikor dokinál jártam, az irtó klassz hír mellett, hogy él a baba, és már 2.2 cm, sajnos kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van és a doki Klion hüvelykúpot írt fel. Szerintetek lehet használni? Mert a tájékoztatóra az van írva, hogy az első harmadban nem alkalmazható.
Egyelőre nem hívom a dokit, nehogy azt higgye, hogy okoskodom.....
shaloya
 
 


MinyuKép
Lassan túlhordásért fektetnek be majd a kórházbaKépKép
Ez nagyon vicces!Kép
Amikor bent feküdtem, a CTG-n voltam lent a szülőszobán, mert ott van ikres gép. Pont csaszi volt a műtőben, és Apuka tördelte a kezét a szülőszobán. Egyszercsak kicsapódott az ajtó, és hozták az üvöltő, mázas kisfiút. Persze a meghatottságtól rögtön elkezdtem sírni. Odarohant egy doki és ijedten kérdezte, hogy rosszul vagyok-e? Mondtam neki, hogy nem, csak a meghatottságtól sírok. Egyáltalán nem értette, hogy miért kell más gyereke miatt sírni.KépKép

NoémiKép
Nekem is hihetetlen, hogy már ekkorák, és néha sajnálom is.Kép Hogy vagy ?

ShaloyaKép
Én Dalacint és Kliont is kaptam a terhesség alatt többször is. Az eredményeket ismered.KépKép Nyugodtan szedjed!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Szia Cat, köszi!!!
Ezt találtam viszont a Babaneten (ill. mások hívták fel rá a figyelmemet):

"Kérdés:
14 hetes terhes vagyok. Hüvelyi folyásom van. A Klion kúp használható orvosi rendelvényre?
Válasz:
A Klion hüvelytablettát a terhesség első harmadában a gyártó cég nem javasolja alkalmazni, talán jobb lenne valami más kezelési mód.
Természetesen, ha kezelőorvosa ennek ellenére azt javasolja, akkor nyilván megvan rá az oka, biztosan ismeri a kockázatot is."

A doki azt mondta, ne használjam el mind a tizet, csak ötöt. Nagyon félek, hogy árthat. Tudom, ha felhívnám azt mondaná, áhh, nem lesz semmi baj.

A Dalacint mire használtad?
shaloya
 
 


ShaloyaKép
A Dalacin is gyulladásra van, azonban kivezették már a forgalomból, ha jól tudom, így csak a Klion maradt helyi kezelésre, vagy antibiotikum (Augmentin) plussz Betadin kúp. Persze saját elhatározásból nem orvosi javallatra ne szedjél semmit. Most megnéztem a naptáramban, és én a 18. héten kaptam Kliont. Nekem nem ártott, ezért gondolom a doki azért adhatta. Az egész terhességem alatt bakteriális és gombás fertőzés kísért végig, így ezeket próbálgattuk végig, de nem sok sikerrel, mert mindig visszajött a fertőzés, viszont a babáknak nem lett bajuk.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
A 9. hétben járok. Azt írja a tájékoztató, hogy az első három hónapban nem alkalmazható. Tehát én még ebben sajnos benne vagyok.

Szerinted mi a veszélyesebb, ha beszedem, vagy ha megmarad a baci és esetleg feljut a babához?
shaloya
 
 


ShaloyaKép
Szerintem veszélyesebb a feljutó baci, mert az megrepesztheti a burkotKépKép Inkább az 5 szem Klion.

Esetleg más orvost nem tudsz megkérdezni ? A netes orvosok sajna nem jók, mert nem válaszolnak azonnal.
Gyors telefonos segítség kellene, legalább még egy orvosi vélemény.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Az a baj, hogy nem ismerek olyan orvost, akit csak úgy felhívhatnék azzal, hogy az orvosom ezt írta fel, de én kételkedem a döntése helyességében, kérem, mondja, mit tegyek? Ez olyan hülyén jönne ki......

Neked mik voltak a tünetek? Mert nekem annyi "csak", hogy nem állandóan, de elő-előfordul, hogy okkersárgás lesz és bő az amúgy enyhe, hófehér folyásom.

Srácok alszanak már?Kép
shaloya
 
 


Shaloya Kép
én azt mondom, hogy bármi jobb annál, mint hogy feljusson a baci a babához, különösen így az első szakaszban.
Kliont én kaptam többször is. Használd én azt mondom!!!

Nekem soha semmi tünetem nem volt, kenetben meg többször voltak bacik és gombák.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Köszi, így nyugodtabb vagyok, hogy ti ketten, a fő szakértők javasoljátok a használatát.
Nekem a doki nem csinált tenyésztést, de a váladék színe alapján szerinte bakteriális fertőzés (vizsgálat után).
Elég durva lenne, ha akár a bacitól, akár a Kliontól elvetélnék.... Vagy betegen születne a baba. Belegondolni is szörnyű.

Amúgy is elég parázós vagyok, remélem, nem lesz több gond, először a hematóma, most meg ez.

Köszi a jótanácsokat, még jelentkezem.
Jó éjt nektek!Kép
shaloya
 
 


Shaloya Kép
Nem lesz semmi gond! De én azért kérnék egy tenyésztést majd a helyedben, mert szerintem jobb tudni, hogy mi okozta.

Tényleg ne aggódj! A kliontól semmi baja nem lesz a babónak, és még tutira a 12. hét előtt kaptam, mert amikor felkerestem a dokit, akkor vett kenetet és akkor utána írta fel ezt.

Ha letelik a 12. hét, akkor elárulod, hogy ki bújt meg a Shaloya név mögött? Kép

pusz. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ShaloyaKép
A srácok már alszanak!Kép Nekem tenyésztés alapján adta a doki a kliont, és végig semmi tünetem nem volt. Állítólag a megváltozott hormonális állapottól vannak a folyamatos bacik és gombák. Nekem sem előtte sem utánna nem volt.
Ja és az most jutott eszembe, hogy azért kaptam a 18. héten, mert a 19-en összevarrták a méhszájamat. Előre fertőtleníteni akarta a doki. Ha bármi gyanú lett volna, hogy kárt tesz, tuti nem adja műtét előtt.

Pusza
Cat
Ps. A Shaloya titokra 3 hét múlva fény derül ?Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!
Igen, fény derülKép

Orsi,amikor felírta a dokid a Kliont és elolvastad a tájékoztatót, nem ijedtél meg? Mennyit kellett elhasználnod? Nekem ötöt mondott a doki.
shaloya
 
 


Kép Kép de jó!!! Kép Kép már nagyon várjuk, hogy megtudjuk mi van a dolog mögött.

Elolvastam a tájékoztatót, de megbízom az orvosomban. És tudom, hogy a fertőzés az nagyon sokat tud ártani.

De még nem kezdted el használni??? irgum-burgum

azt hiszem én 10t használtam... de az már 1 éve volt, így nem nagyon emlékszem.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


SziaKép
De, már a 2.-nál tartok. Ötöt kell elhasználnom.
Megkérdeztem egy internetes nődokit, aki határozottan ellene van... Jó, hogy nincs egységes vélemény.
Azon gondolkodtam, hogy mi van akkor ha valaki megfertőződik toxoval. Ugye azonnal antibiotikum kúra. Az is van olyan veszélyes, mint a Klion.
shaloya
 
 


Shaloya Kép
A toxonál, ha az első 12 hétben van, akkor nem adnak antibiotikumot, hanem a vetélést "erőltetik", mert az első 12 hétben kapott fertőzés súlyos fejlődési rendellenességet okoz.
Ha később van a fertőzés, akkor adnak csak antibogyót.

Rá fogsz jönni, hogy nagyon sok dologban nincs egy véleményen a szakma Kép ahogy haladsz előre a terhességgel. Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?