Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz, Bella,
Andrológus ajánlotta. Bár nagyreményt mi sem fűzünk a dologhoz, de ha csak annyit segít, hogy nagyobb esély van arra, hogy a biposzia sikeres lesz, akkor már megéri.
Az elzáródásról annyit mondtak, hogy van pesten egy orvoscsoprt, akik ezzel foglalkoznak, de viszonyalg kis százaléka sikeres a beavatkozásoknak, és a tartósság terén sem értek el komoly eredményt. Mindemellett csakaz elzáródás feltérképezése is komolyabb beavatkozás, mint maga a biopszia. Bár lehet, hogy egy próbát megér.
Csibe,
Mi a Kaáliba járunk.

hope
hope120
 
 


Nyulasz!

Válaszoltam!
princess
 
 


Sziasztok!

Csibe :( Hajrá március!

Tobi++++++++++++++++++++++++++++++++
Teszteltél? Vagy nem fogsz?

Bella, ma az IR volt, ugye? Drukk a jó eredményhez++++++++++++

Nyulasz, elolvastam, így már értem a többiek hozzászólásait.
mazsi02
 
 

 
 

Tobi, és jobban vagy már? Tesztet csinálsz?

Hope végülis valamilyen szinten FERt14 Mazsiéknak segített, hisz babát vár

:wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe
:cry:

Szeretném véglegesíteni az időpontot, úgyhogy mivel Tegnapelot kérte a jövő hét utáni hetet és senki nem mondta, hogy nem jó neki, tehát akkor lenne a Lurdyban kedden (ha minden igaz az 26-a). Lurdyban való találkozás a földszinten a mozi előtt l7.15 perckor.l

Mazsi,
Ma volt, elvileg délutánra meg is volt az eredmény, de már nem tudtam érte menni.

Topiktali, gynex-el kombinálva
02.26-án 17.15-kor Lurdy ház mozi előtt.
Vendég
 


Csibe
Egyébként lehet, hogy oda tudok érni 17 órára de nem tudom megígérni, viszont van a Lurdyban a fölszinten, a mozi mellett egy nagy Alexandra könyvesbolt, úgyhogy ott el lehet tölteni negyedórát.:)
Vendég
 


oké :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


hahó!

Köszi lányok, hogy figyelemmel voltatok rám!!! Ott leszek 26-án kedden. Remélem megtalállak benneteket :D

Bella
köszi :D

Nyulasz
bár a privi tartalmáról lemaradtam, de azért én is csatlakoznék a "küldelléccinekemis" csoporthoz :)

Tobi
ÓRIÁSDRUKK

Csibe
Át tudom érezni... :(

Én legközelebb egy hét múlva leszek, addig mindenkinek minden jót!
tegnapelot
 
 


Tobi drukk +++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi!
Hipermegagigadrukkok :wink:
Vendég
 


Cukik vagytok Lányok! :P
Nem sikerült a franc egye meg,
de nekünk a jelszó: NEM FELADNI ÉS SIKERÜLNI FOG!!!! Szóval Lányok hajrá!!!!!!!
(csináltam tesztet hót nega lett és vérvétel is)
puszi Mindenkinek
megyek a talira :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
A francba!Egy nagy ölelést küldök
Kép
Jó,hogy pozitív tudsz lenni,nem könnyű ilyenkor.
Vendég
 


Tobi!!!!! :cry:
Egyetértek az előttem szólóval a pozitív gondolkodást illetően.
mazsi02
 
 


Ha ma még nem nevettetek,ezt mindenképp nézzétek meg,haláli összeállítás,de mindenképp hanggal!
http://www.metacafe.com/watch/117030/th ... ilation_8/
Vendég
 


ezt pedig azoknak,akik szeretik a cicákat!Hanggal!
http://www.metacafe.com/watch/1014039/c ... cute_cats/
Vendég
 


Mazsi, Nyulasz
pusszancs :)

Tudjátok, mi a fura, hogy még bőgni sem bőgtem. Biztos majd később jön ki, inkább baromira csalódott vagyok, mert ez volt a legoptimistábban végigcsinált lombikom. 8)

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
:cry:
Annyira bíztam benne!
Vendég
 


Tobi, egy perce, hogy hazaértünk ,most olvastam a rossz hírt.Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella, Csibe
pusszantás :P

KépKép
tobi
 
 


frissített táblicsku
Kép

Kjaja, Hope120 szívesen beteszlek Titeket a táblázatba, ha akarjátok :wink:

babavárós/babás
Kép

KépKép
tobi
 
 


Lányok,
ugye azért nem hal ki a fórum? :wink:

Nyulasz,
kíváncsian várom a híreket a konziról :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Hát a hétvége kicsit pangós volt,még szombaton próbálkoztam ide is meg a másik fórumba is egy kevés életet lehelni,de feladtam.Persze a jó az lenne,ha kihalna a fórum,és mindenki kismamás-babás fórumba irogatna,de sajnos egyre többen leszünk ezzel a problémával,és egyre hosszabb lesz a táblánk.
És még azokról nem is beszéltem,akik még csak olvasgatnak minket,és még nem írnak.Nekik üzenem,én is hónapokig csak olvasgattam,de sokkal-sokkal jobb,ha le is írjuk a dolgokat,mert ki más érthetné meg igazán a problémánkat.
Vendég
 


Sziasztok!

26-i találkozó:
- Nyulasz,
- Csibe
- Törpe,
- Tobi
- Tegnapelot
Vendég
 


És te?
Vendég
 


Nyulasz,
hányra mész?
Persze az lenne a legjobb, ha mindenki babásodna és itt tovább tartanánk a kapcsolatot :wink:

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz,
ha nekem szólt a kérdés, akkor az természetes, hiszen én szerveztem a tali:)
Vendég
 


Bella!
Neked szólt :D ...jó hogy jössz :lol:
Tobi!
Fél 5re.
Vendég
 


Sziasztok,

Hazaértem. Reggel kiirattam magamat, utánna hazaugrottam Hercegbe a szülökhöz, majd vissza Pestre. Ja elkeztem a 90 napos diétát, gyüminapom van.
Képzeljétek azt álmodtam, hogy kislányom születik lombikbaba találkozó előtt 2 héttel. Mint kiderült a lombikbaba találkozó mindig szeptemberben van, akkor is az utolsó hétvégén :shock: Hát ha igazak az álmok, akkor még Nekem odébb van a következő pozitív tesztelésem. Azért kezdek hinni az álmokba, mert a mostani pozitív tesztet is megálmodtam, és azt is megálmodtam, hogy nem stimmel majd körülötte valami, hát ez is így alakult. :cry:

Nyulasz kiváncsi vagyok mit intéztél.

Tobi, Ti mikor mentek konzira?

Bella felhívtam Csillát,és kértem valami ötletet, csodaszert fogyókúra elősegítésére.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsánat, de gépünk apukámnál van, aki kórházban...így most nincs otthon nett!
Mhelyen meg sajnos időm nincs:(

Nekem jó a 26-a kedd!
Már 16:15-től ott fogok lézengeni, ha valakit érdekel :wink: Ugyanis 4-kor vége a munkaidőnek, és addigra már úgyis mindig széthajtom magam, így nem vagyok hajlandó túlórázni, sőt túlpercezni sem :lol:

Csibe, Tobi!
Hajrá legközelebb!
Csibe nagyon drukkolok a fogyihoz!
Tobi majd a táblában kijavítasz? Mindig elfelejtettem írni, hogy ez már a 2. lombik lesz, long protokoll, és március 15-én kezdem a decapeptylt!

Addig jó lenne nekem is fogyni egy kicsit, de eddig még egy deka sem ment le:)

Bella,Nyulasz
Igen, reggeli fejjel olvashattam a hozzászólást mert átfutottam rajta, ezért nem értettem :lol:
Reggeli fejjel nem tudok menni, bár a délutáni sem semmi :wink:

Legközelebb, ha lesz időm,írok nektek privit, wiwes elérhetőséggel

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!
Csibe!!! Tobi!!! Sajnálom :cry: :cry:
Annyira jó, hogy ilyen pozitívan mentek előre. Nagyon drukkolok nektek! + +
Tobi! A következő tábliba kérlek írd be, hogy hsg-n túl! Pajzsmirigy kezelés alatt. Várom, hogy végre jó eredményeket kapjak. 25-én megyek vérvételre. 28-án kiderül, hogy mennyit kell még várnom a lombikkal. A férjem szedi a macát. A Fer14 engem is nagyon érdekelne.
Szia Hope! Üdv. a csapatban! Hol tartotok? Mikor derült ki az azoospermia? Hány dokinál voltatok? Kétszer volt csak mintavétel? Mennyi idő telt el a vizsgálatok között? A biopsziától ne féljen a párod!!!!!! Az én férjem mostanában esett át rajta. Drukkolok nektek!

LÁNYOK GYERTEK A TÁBLICSKUBA!! TOBI OLYAN JÓL VEZETI... JÓL ÁTTEKINTHETŐ AZ EGÉSZ. :) ÜGYI VAGY TOBI :wink:
Vendég
 


Törpe az iwiwes elérhetőséged engem is érdekel :wink: , én is korán odaérek a Lurdyba. Long protokollod lesz, Te kérted, vagy Tanár javasolta?

Mo. szoritok, hogy 28-ra rendezödjön a pajzsmirigy hormonjaid.

Nyulasz?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Ma megkaptuk a fer14-et, férjem el is kezdte szedni. Ha lesz bármilyen tapasztalatunk ezzel kapcsolatban, természetesen beszámolunk róla. Nálunk a legnagyobb félelmet egyenlőre az jelenti, hogy a biopsziánál nem találnak semmit. Kb. 2-3 hét múlva kerül sor rá, nagyon bízunk benne, hogy minden rendben lesz. Mivel a hormonvizsgálat eredménye teljesen jó volt, így a doki szerint biztosan találnak.
Nálunk egyébként január elején derült ki az azoospermia. Kb. három nappal később kértünk időpontot a Kaáliba, mert tudtuk, hogy hosszú lehet a várakozás. Egy hónappal a rossz hír után már a Kaáliban voltunk. Két helyen, andrológus is és a Kaáliban is csináltak vizsgálatot, egyik helyen sem találtak semmit. kb 2 hét múlva újra mintaadás, és ha úgy alakul, biopsia.

Sok erőt és kitartást Mindenkinek!

Hope
hope120
 
 


Sziasztok,

Hope a spermium termelés minimum72 nap. Tehát addig csúsztatni kéne a biopsiát, ameddig a a párod minimum nem szedi a fert. 72 napig vagy tovább.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
konzi időpontjáról nem is beszéltünk, elvégeztetem a genetikai, hematológiai vizsgálatokat és majd az eredménnyel megyünk

Figyeljetek mi a különbség a mondjuk a párom spermája és egy donor spermája között? lehet, hogy ez hüle kérdés :oops: :roll:

Javítom a táblicskut!
:wink:

Mo,
:lol: pusszantás
pajzsmirigy eredményed bizti jó lesz :wink:

Nyulasz,
mizujs?

Hope,
remélem találnak spermiumot, drukkolok+++++++++

KépKép
tobi
 
 


Tobi donorsperma elvileg egészséges, csak szuper eredményekkel rendelkezők adhatnak anyagot. A biopsiás sperma, meg nem kifejlett csak elősperma. Ami nem mozog....stb. Annó a pszichológus nővel ( öf) beszéltünk a donorspermáról, és ő mondta, hogy annak a sikeressége kisebb, mint normál lombik esetén. Azt mondta, hogy a tudatalatink nagyon elutasítja ezt az eljárást. Nem akartam példaként felhozni neki Erikát, Nyuszifült, hogy végülis Nekik elsőre sikeredett. Viszont Ő azzal érvelt, hogy ebből irta a szakdolgozatát, amikor a lombikos dolgokra specializálodott.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Tobi jól mondja Csibe! Pontosan ez a különbség.

Nyulasz,
???
Vendég
 


Nyulasz,
hol vagy? [size=18]hol vagy?[/size] [size=24]hol vagy?[/size]

köszi Csibe! :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Esetleg egy donorbabás anyukát is szívesen látnátok a találkozón? természetesen babával együtt? Még nem tudnám biztosra mondani, mert bárányhimlős karanténban vagyunk, de ha a héten nem jön ki, akkor biztosan nem kaptuk el, szóval úgy 4 körül nekem is jó volna jövő héten.

Csibe! Tobi! Sajnálom!!! :cry:

Hope! Üdv Közöttünk!

nyusziful76
 
 


Nyusziful,
persze gyertek! A tali 17.15-kor kezdődik, max. 1-2 ember ér oda előbb.
Vendég
 


Nyuszifül,
jaj de jó lenne találkozni és babázni, gyeretekgyertekgyertek :P
bárányhimlő hussss

KépKép
tobi
 
 


Ismeritek ezt a tornát?

www.arwentorna.tk

KépKép
tobi
 
 


Tobi!

Ezt a tornát nem ismerem. És valaki ismeri ezt?

http://www.avivamodszer.hu

Én jelentkeztem egy négy órás foglalkozásra, március 1-én lesz.
princess
 
 


Lányok!

Ha meg tudom oldani, én is szívesen jönnék a Lurdy-ba, hogy találkozzam Veletek.

Princess
princess
 
 


Topiktali, gynex-el kombinálva
02.26-án 17.15-kor Lurdy ház mozi előtt.
Vendég
 


Sziasztok!
Megvolt a varratszedés,hát az egyikkel nem tudom mit csináltak,de annyira fájt,amikor szedték,hogy könyörögtem a köldökömben hagyják benn,vagy altassanak el hozzá :shock: :oops:
Azt meg utána szinte meg sem éreztem.
:D
Tobi!
Hát ez nem igazán jött össze :lol: :lol: :lol:
hol vagy? hol vagy? hol vagy?

Itt :lol: :lol: :lol:

Még nem kértetek időpontot a következőre?

Princess,Nyuszifül,és a legkissebb Nyuszifül gyertek a talira :D
Vendég
 


Tobi!
Nézd már,én csak átmásoltam a tiedet,itt meg jó :shock:
Csak megjegyzem,úgy sokkal szebb,ha a normál betűst vastagra állítod,mert a többi már alapból vastag lesz :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mi ha megyünk, biztosan odaérünk 4-re, mert 3-kor etetek és 6-kor legkésőbb el kell jönnöm, HA TUDOK OTT SYY - eZOPTATNI, AKKOR VALAMIVEL KÉSŐBB. Ezt a kisaSSZONY ÜZENI. RÁSZABADULT A BILLENTYŰZETRE. MOST MENNEM KELL5FECEFZ5TF.

nyusziful76
 
 


Nyusziful az a kérdés, hogy ki tud odaérni négyre. Én sajnos legalább 16.30-ig dolgozom. Azért is szerveztük a talit későbbre, hogy mindenki oda tudjon érni és persze, hogy az a lány, aki a Gynexről és egyéb dolgokról tart egy kis előadást, felvilágosítást csak akkorra tud odaérni. De lehet, hogy Csibe előbb tud menni.
Sajnos nem tudom, hogy hol tudnál szoptatni a Lurdy házban.
Vendég
 


Sziasztok! Egy nagyon kedves ismerősöm kérését továbbítom:

"Kedves Sorstársaim!

Jó pár évet (és sok idegsejtet) emésztett fel az én életemből is a vágy, hogy így vagy úgy gyermekem legyen. Valami furcsa belső vezérlés ez, nem is tudni honnan jön, csak hogy nem lehet neki ellenállni. Mert ki tudná megmagyarázni, miért vágyunk sok átalvatlan éjszakára, egy szembepisilős bőgőmasinára, fékezhetetlen evőgépre? S mégis itt vagyunk ezen a fórumon. Mert itt olyan emberek vannak, akik tudják, miről beszélünk.

Azóta – hála Istennek– boldog/fáradt anyuka vagyok (három sikertelen lombik után, örökbefogadással), és közben tanulok is, mégpedig pszichológiát. Szakdolgozatom témája – nem fogjátok kitalálni! – a meddőség lelki vonatkozásai. Ezért is fordulok most hozzátok: segítenétek nekem az adatgyűjtésben? Összeállítottam egy kérdőívet, melynek kitöltése kb. fél órát vesz igénybe. S ami még keményebb dió: rávennétek életetek párját is, hogy kitöltse? Mert meddőség témában valahogy túltengenek a nőkkel foglalkozó vizsgálatok, s én a férfiakra is kíváncsi volnék. Van a kérdőívnek egy elegáns internetes változata (ehhez kattints ide: http://www.keysurvey.com/survey/190621/1a07/ ), mely március közepéig működik, de az első húsz kitöltő után bezárul. S mivel remélem, nemcsak húszotokat sikerül megnyernem az ügynek, dokumentumformában is hozzáférhető a Lombikbaba Alapítvány honlapján. ( http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... ge&pid=428
) Ez ugyan kicsit macerásabb, nem lehet csak úgy klikkelni, hanem pl. aláhúzással vagy kiemeléssel kellene megjelölni a válaszokat, és utána emailen elküldeni nekem

Nagyon hálás vagyok nektek, előre is köszönöm fáradságotokat. Szívesen adok visszajelzést is, ha kéritek. Kérdéseket és kitöltött kérdőíveket a jferenczy@hotmail.com emailcímen várok szeretettel.

Mielőbbi babásodást nektek!"

További információt találtok a www.lombikbaba.civil.co.hu oldalon! :-)
adric
Budapest
 
 


Nyulasz,
Tiéd tényleg szebb lett, én is néztem, hogy mi a szöszért nem azt csinálta amit én szerettem volna.
Örülök, hogy túl vagy mindenen, ugye mindig csak az élvezetek!
Hát mit ne mondjak nekem a köldökömből való varratszedéstől tartottam legjobban de szerencsére csak néhány pillanatig tartott az egész. És milyen a helye?

Princess,
hallottam már erről a tornáról és bizti jó

Nyusziful,
Megpróbálok hamar lelépni a munkahelyemről és akkor én is ott lehetek korábban :wink:

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: