Új privát üzeneted érkezett!

Jajj igen már beugrott! :oops: Tudtam, hogy valami komoly! :cry:

Nagyjából úgy néz ki, hogy amelyik ér tágult, azt vagy lekötik vagy kiszedik(ezt most nem tom :roll: ) és a műtét ideje alatt pang a vér, nem áramlik, így a már meglévő kiskatonák megdeglenek! :oops: :roll: Reméljük tényleg nem találnak semmi eltérést!
Vendég
 


Tea kedvéért íme a görbusz:


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tanulnom kellett, azért nem jöttem eddig.

Ma vizsgáztam számvitelből!
Fárasztó, nehéz vizsga, úgy érzem nem sikerült.

Ciklusügyileg nálunk semmi érdekes. Még valszeg pém sem volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi!

Miből gondolod,hogy nem volt péd??
Hol vizsgáztál?Hátha mégis rosszul érzed és sikerülni fog!!Szorítok!

Én kedden vizsgázok kreszből.Hát eddig nem valami jó eredmények születtek.............:(:(:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni!
Úgy gondoltam, hogy még nem volt pém. De azért remélem lesz. :)
Csinálom a mérlgképes tanfolyamot, és most volt a számvitel írásbeli vizsga. Ahogy így végiggondolom, nem lesz meg a 60%, és ennyi kéne a 2-hez. De nem baj, majd a következő.

Drukkolok neked a Kresz vizsgához. Fog az menni! Nézegesd át még a kérdéseket, és főleg a 3 pontosakat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Breni!

Mennek a drukkok a kresz-hez!!! Meglesz az, ne aggódj!

Gröni, Bumi!

Ti nagyon ott vagytok pé előtt!!!!! Egy nap eltéréssel... :wink:
Mindkettőtöknek sok egészséges szexet kívánok ! Főleg eredményest!!!!

Nálunk semmi, várjuk a konszultot....naggggyon lassan múlik az idő!!!
tea77
 
 


mmzsó!

Köszöntelek a topicon, remélem nesm sokáig kell itt maradnod (mert gyorsan benabásodsz!!!!)

Mennek a drukkok apának! Nálunk is úgy néz ki hogy lesz műtét, de ezt majd a doki megmondja jövő pénteken!
Szurkolok hogy nálad ne is találjonak már semmi bibit és akkor jöhet a picitek is hamarosan....

Puszi
tea77
 
 


Hát nem tudom, én most nem érzem igazinak ezt a ciklust. A tojcsim is elég gyér. Ezért is nem tudom, hogy mikor lesz pém, de szerintem még néhány nap. Pedig most egy gyors ciklust szerettem volna. :wink:
De gondolom okos a testem és nem akarja, hogy a 3. napi vérvétel húsbvétra essen, ezért vár még néhány napot. :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


mmzsó!

Én is üdv! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea és Bumi,nektek is köszi a szívélyes fogadtatást!
Én vasárnapra saccolom a mensit,utolsó tojcsis nap 2 hete pénteken volt,ez alapján.Szóval jövő héten jöhet az első vérvétel!
Bumi,Neked is most néznek hormont?Ne aggódj,biztos rendben lesz aza a pé.nem mindegyik egyforma,nem vagyunk gépek :lol:
Vendég
 


Bocs,ha hülyeségeket kérdezek,olvastalak ám Titeket,csak nem emlékszem minden részletre :oops:
Vendég
 


Tudom, hogy nincs nagy forgalom hétvégén, azért leírom a tegnapi nap eseményét! Voltam kórházban, mert nagyon fájt a hasam és a rosszullét kerülgetett. Megnéztek uhuval. A 4 centisből 6 centis lett, azt mondta a doki, hogy sárgatestciszta! :shock: Mindkét oldalon van sárgatest, a jobb az totál tele van, illetve van mindkét oldalon egy 23 milisem!Méhnyálkahártya 13milis! :wink: Ma nagyont esett a hőm és mégjobban fáj a hasam! :(

Görbe:

Kép
Vendég
 


Szegény Gröni.mi ez.csak nem szedsz valami stimulálót és attól?És most mit csinálnak Veled?
Vendég
 


Zsó!

Clostis hónapom volt és asszem kicsit sok(k) volt! Nem csinálnak velem semmit, amit kellet az ügy érdekében mi megtettünk! :oops:
Vendég
 


Szép reggelt!

Tea!

Szerinted? :roll: Ugye már nem kell nyulacskáznunk? :lol: :roll:


Kép
Vendég
 


Ja,hogy ez nem baj?Bocsi,biztos a ciszta szó tévesztett meg,szóval esetleg több tüsző is megrepedt,ennyi az egész?Én meg itt aggódtam Érted :oops: Nagyon drukkolok!
Nekem ma megjött,ahogy vártam,szerdán jöhet a 3.-5.napi hormonvizsgálat (ugyebár 4.napon lesz).
Vendég
 


Szép reggelt!

Asszem a görbémmel lesz tele az oldal annyira elvagytok veszve! :roll:

Zsó!

Köszi az aggódást! :wink: Mondjuk nem örülök a csisztának, de ez benne volt a pakliban, számítottam rá! Lehet, hogy pont ezért is lett, mert magamhoz vonzottamam a negatív energiákat! :roll: :lol: Drukkolok, hogy jó eredményeid legyenek! Biztos nincs baj, ha ilyen pontosan jön meg! :wink: Apjukod nem fél a műtéttől?

Kép
Vendég
 


Aszta,Gröni,de szépen alakul a görbéd!Tedd is csak fel,jó látni! :wink:
A férjem nem fél a műtéttől,inkább attól tart,hogy sikerül-e változást elérni.Nekünk 70%-ot mondott a doki.Én nagyon optimista vagyok,mindig biztatom,és ő is sokkal jobban van lelkileg,mint a múlt héten.Sikerülnie kell!!!
Vendég
 


Tea,nálatok is herevisszér?Drukkolok!
Bumi,végül hogy alakult a tojcsi és a pé?
Vendég
 


Sziasztok!

Gröni!
Nem lehet, hogy volt egy korábbi tüszőrepedésed, és a sárgatestet látja a doki cisztának? A méhnyálkahártyád iszonyatosan jó!!!!

mmzsó!
Drukkolok, hogy nálatrok használjon a műtét. Sajnos nálunk nem javult tőle a spermakép, igaz nem is romlott!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és én is úgy döntöttem, hogy túl vagyok a pém. Méghozzá tegnap volt, és punktum. sajnos pont a szombaton nem lh-ztam, és vasárnap reggel sem mértem hőt. De a pénteki lh-mat már csak egy hajszál választotta el attól, hogy pozi legyen, ezért gondolom, hogy a szombati már az lett volna, ha csináltam volna. Tegnap este meg már nega lett.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,és megkérdezhetem,hogy mennyi?Mikor volt a műtét?
Akkor most mit csináltok,spontánoztok vagy lesz valami "segítség"?
Vendég
 


Bumi,és megkérdezhetem,hogy mennyi?Mikor volt a műtét?
Akkor most mit csináltok,spontánoztok vagy lesz valami "segítség"?
Vendég
 


mmezsó!
Nálunk a mozgékonysággal van a fő gond, a mennyiség épp a határon van, az jó. De 50% egyáltalán nem mozog. Jól pedig 10-20% mozog csak. A műtét pedig február elején volt 1 éve.

Mi már túl vagyunk egy inszemen, és most egy pihenős ciklus van, mert nem lett jó a hormoneredményem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Gröni!
Ez aztán Pé volt!!!!!!! Látom meg is tettetek mindent, nagyon fogom a csipiszt. Ezeket a sárgatestes dolgokat sajnos nem értettem meg...azok a nagyok tüszök voltak???

Bumi!
Drukk a spontán hónaphoz...

mmzsó!
Nálunk nem hereviszér...vagyis még semmit nem tudunk, csak gondoljuk már hogy mitől lehetnek a rossz eredmények, de megvárjuk mit tippel a doki pénteken..
Már nagyon izgulok.....
tea77
 
 


Bumi!

A hődet nézve szerintem is megvolt! :wink: Eksön is volt? :oops: :wink: Doki is ezt mondta, hogy maradvány ciszta, csak nem lehet tudni, hogy mikori! De asszem mindegy is, én a 17-eskének drukkolok! 8)

Zsó!

Az jó ha nem fél! Enyim sem félt, de volt egy vitánk mikor egy videót akartam neki mutatni a műtétről! :lol: Az istennek sem akarta megnézni! :lol: Mondjuk nem csodálom! :oops: :roll: Légy is optimista, csak úgy lehet belevágni! :wink:

Tea!

Azok valszeg megrepedt tüszők voltak! Nem tudom egyébként miből látják, de ezt írták a papirra! :roll: Te nem mérsz hőt? :roll: Miért nem? Olyan jó lenne a tiedet is elemezgetni! :wink:
Vendég
 


Bumi,
értem.Drukkolok nagyon!
Tea,
értetek is pénteken.Olyan jó,mikor kiderül.hogy hol a baj és megmondják,mit kell csinálni!
Vendég
 


Helló csajok!

Egy kicsit eltüntem,tanulok a kresz vizsgára.Nagyon nem megy :(
Ja és túl vagyok a második tetováláson.

Várom a menszit,adatok alapján már meg kellett volna............de nem gondolkozom rajta hogy nem fog.

Bumi!
Hátha pont így sikerült!!

Gröni!Szép a hőd ;)

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Ma reggelre megjött.A vonalzóm nem tudom kijavítani,nem enged be.
Egész éjszaka fájt a hasam,szóval totál fáradt vagyok.:(

Kép
breni
 
 


Sajnálom Reni! :cry: Pedig az előbb mikor olvastam a feletted lévőt már annyira reménykedtem!
Vendég
 


Breni!

Én is sajnálom! Bíztam benne, hogy sikerül.


Ma is 36,9 volt a hőm, szóval valszeg tényleg túl vagyok a pén, úgyhogy be is fejezem a méricskélést.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sajnálom breni... :cry: . Én is tegnap arra gondoltam, hogy még majd titkon bebabásodsz....

Kedd, van...még háromat kell aludni...
tea77
 
 


Szia Tea!

A 3 alvás az már nagyon kevés! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!!!!

Igen....hidd el, nem is tudom mit szeretnék hallani...
Csak azt remélem hogy a legkönnyebb, leggyorsabb, legfájdalommentesebb - célbaérő utat válassza majd!
tea77
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ csajok,semmi esély sem volt rá...............

Nem sikerült a vizsgám :( :( :(

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni!
Sajnálom a vizsgát!Gondoltam rád.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Végzős pszichológia szakos hallgató vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni! Dolgozatom témája a meddőség, lelki háttere, következményei (nagyvonalakban). Olyan nőket keresek, akik még sajnálatos módon küzdenek a problémával. Ha időtök engedi és kedvetek is van hozzá, kitöltenétek nekem egy kérdőívcsomagot? Elektronikus formában tudnám elküldeni, és nagyon leköteleznétek, ha páran kitöltenétek nekem. Amennyiben érdekel, írjatok a "turiesztKUKACgmailPONTcom"-ra (a spamok elkerülése miatt irtam igy). Nagyon köszönöm, nagy segítség lenne!

Eszter
turieszt
 
 


Sziasztok lányok!

Mindig olvaslak beneteket,régen irtam is,mert az én páromnak is spermagondjai voltak,de megoldódott.
Most azért irok,mert találtam egy nagyon jó oldalt,és ez szerintem titeket is érdekel.Bár talán már ismeritek,akkor sorry....
www.babatervezok.otthona.net
Nagyon jó oldal,részletes,és a shopban lehet venni mindenféle jóságot.Pl:Spermatesztet :) Én ilyenről még nem hallottam.
Még egyszer bocsi a zavarásért,és sok sikert a babásodáshoz.
Puszi
dorcacs
 
 


Sziasztok lánykák!

Erre felé semmi érdekes nem történik.
Felétek?

Teáért lassan izgulhatunk, egyrészt a holnapi vizsgálat, másrészt aa 10.dpo miatt.

Tapi!
Merre jársz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,nálunk sincs semmi különös,tegnap levették a 4.napi vért a hormonvizsgálathoz.23.napon megyek újra,addigra lesz eredmény,majd újabb 3 hét,mire a 23.napinak lesz eredménye.Kicsit lassúak,de ez van :roll:
Tea,nagyon szorítok holnapra!

Szép napot mindenkinek!
Mmzsó
Vendég
 


Tea!

nagyon várunk az eredménnyel!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea???
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Bumi, nagyon jól esett, hogy hiányolsz :D Köszi! Igaából nagyon sokat dolgozom, de egyébként szándékos a "babanet megvonásom" is. Volt egy idő, amiko rá kellett jönnöm, hogy teljesen beszűkült a tudatom és CSAK ezzel a témával foglalkoztam. Rájöttem, hogy semmi értelme és csak mégjobban begörcsölök ha ezt csinálom. 1,5 hónapja elkezdtem az arwen tornát amiről már írtam nektek. Nagyon élvezem! :D Az első ciklusom kapásból 28 napos lett!!! :D Pedig már 24-25 volt. Fantasztikusan ellazít és fájdalmasan kinyújt ez a torna. Imádom! :D Mellette diétázunk, ami főleg szénhidrát megvonást jelent. Ugyanis itt megtudtam, hogy az inzulinrezisztencia férfi és női meddőséget okoz! Azt jelenti, hogy a szervezet, cukor hatására túl sok inzulint termel. A méhnyálkahártya pedig jórészt cukorból áll. Így okoz ez a betegség vetélést, megtapadási problémát a nőknél. Még a vérvizsgálatig (idő hiányában) nem jutottam el, így nem tudom nálam ez van-e. De elkezdtem a diétát, mert biztosan segít ha nincs bajom akkor is, bár fogyni nem szeretnék.

Figyelem ám amiket írtok! Bár nem túl sokat mostanság... :(

Egyébként Bumi, nálatok most mizujs? Kell még várni a következő inszemig? Úgy emlékszem előzőleg magas volt valami hormonod...

Izgulok mindenkiért! :)

T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Hűűűű, köszi hogy kerestetek és izgultatok értem..de eléggé PMS-es vagyok, nagyon lobbanékony és hisztis. Mindez extra érzékenységgel ötvözve.....

Breni - Sajnálom!Megles legközelebb. Én is a hajtásit másodszorra tettem le, amikor rosszabbul vezettem! :lol:

Ma bejutottunk végre a dokihoz, megvizsgálta a párocskámat és megállapította hogy makk-egészséges! Csak épp a spermakép nem jó... :?:
Most egy újabb vizsgálatra küldte, azután nem tudom hogyan tovább..... :? Semmi haladást nem értünk el....nem vagyunk sem okosabbak sem közelebb a célhoz.... :cry:

Bumi!!!!!! - Nálad van vmi újdonság?

Göni! - Én szurkolok. Hol tartasz a ciklusban? Mostmár te is közeledsz a pozi teszthez, ugye????

DORCSI!!!!! - Én sokat gondolok rád! Merre jársz?
tea77
 
 


mmzsó - Neked is puszi és sok-sok drukkkk!
tea77
 
 


Tea!

Spermaképet is nézett? Azért az jó, hogy egészséges! :wink: Én még várok, nem történik velem semmi! :roll: Talán holnap ellővök egy tesztet! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tea!
Héát ez jó is meg nem is. Mert ugye ha kiderült volna valami, akkor célirányos lehetne a terápia. De ez is jó, hogy nincs semmi gond. Hátha bletrafálnak, és fel tudják mondjuk gyógyikkal turbózni az anyagot. csak hát megint ez a várakozás.

Gröni!
Nem dobsz egy görbuszt? nagyon kivi vagyok ám, hogy hogy alakulsz.

Tapi!
Tök jó, hogy te tudsz erre a tornára járni. Én is járnék, ha Debrecenben lenne ilyen. De hát nincs. Viszont fogynom nekem is kéne.


Én ma vagyok kb 9.DPO-n. Szóval hétvégére várom a pirit, és valószínűleg kedden tudok is menni majd vérvételre. Na ha akkor jó lesz a hormoneredményem, akkor elkezdhetjük a második inszemet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mmzsó!

Fura, hogy nálatok ilyen lassan van meg az erdemény, nálunk reggel leveszik, délre meg is van. Drukkolok, hogy minden jó legyen!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea,
sajnálom,hogy ilyen küzdelmes,de kitartás!Nagyon szorítok Nektek,és köszi,hogy Te is drukkolsz!

Gröni,
várjuk a tesztet,mensi mikorra esedékes?Hajrá!

Bumi,
azért ilyen lassúak,mert ez az Optimális Családtervezési Szolgálat,nem meddőségi központ,így nincs laborjuk,elküldik a vért egy laborba.Kezdek kicsit izgulni,hogy nem lesz-e nagy pofáraesés,ugye,mint írtam,én jónak látoma ciklusaimat,és nagy baj lenne,ha gond lenne,mert nem szedhetek hormonokat.
Szóval arra gondoltam,elmegyek az SZTK-s nőgyógynénihez,aki már máskor is nagyon segítőkész volt,és megkérem,nézzünk egy progeszteront az SZTK-s laborban is,ott biztos hamar meglesz,nem kell újabb 3 hétig izgulni.Mert ugye,ha jó a progeszteron a 21.-24. napon,akkor volt Pé,és ez a lényeg.Én azt se bánom,ha 2x vesznek vért,már olyan rutinos lettem az elmúlt 6 évben.Na,ezen még gondolkozom,nem akarok hisztis primadonna lenni,3 hetet ki lehet bírni...szerintetek?
Vendég
 


Mmzsó!
Szerintem 3 hét sok idő egy laborvizsgálatért. Mert ugye kell a 3.cnes, meg a 21,cnes, és ez így már sok. Szerintem. Hisz mire meglesz a második eredményed, már a köv. ciklus közepén tartassz. Mondjuk egy uhu is jó lenne a ciklus közepén. Szerintem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: