Új privát üzeneted érkezett!

Nati! Jöhet a tábli!!! :lol:
Igen, nekem is szerdán teszt, reggel itthon, délelőtt Tapolcán.
A laptető igenis sokat jelent! :wink: :lol:

Nekünk Bogi spontán volt. Annó kezelgettek, clostyztak, de nem mentünk semmire. Akkor elküldtek meddőségi központba, de erre még nem voltunk felkészülve, ezért a gyógynövények felé fordultam (cickafark-palástfű). Pár hónap után jött Bogi. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy akkor apa toppon volt, azóta sokat romlottak az eredményei, aminek műtét lett a vége. Remélem most már javulnak az eredmények! :wink: :D

Rodi! Drukk holnapra! :D

Bikfy! Vizsgához drukk!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy, így van! :wink:

Nati, én is azt érzem, hogy sikerült. Lucuzs és Kiki után te hozod a pozi tesztet. De ugye lányok, pocaklakókkal is írni fogtok ide? Szomorú lennék, ha nem. :oops:
Igen, vasárnap szülinap, gy németül beszélő bárányt már kapott, illetve ma jött meg a pink ugráló zebra. Még nem igazán tud vele mit kezdeni, de azért nézegette, meg elücsörgött rajta.
A laptetőnek én is örülök, a táblázat meg jöhet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfykém!
Hajrá szociológia! Nagyon szurkolok holnapra! Te is túl leszel a hsg-n és tényleg jöhet a baba!

Natikám!
Terhes vagy és ez így is marad! Meglátod! Szurkolok nagyon neked és a babáknak!

Röntgenes hsg-re megyek. Voltam már 2007-ben ilyen vizsgálaton, na annál biztos nem lesz rosszabb. Ugyanis a szerkezetet hatodszorra tudta feltenni a doki, mert állandóan kicsúszott, vagy valami ilyesmi. Szóval a 10 perces dolog 4 órán keresztül zajlott, mert már a kontrasztanyag is bement egy kicsit, mikor kiderült, hogy nem jó. Szóval várnom kellett egy jó órát, és kezdtük elölről. Úgyhogy max az eredmény miatt izgulok, de október végén még átjárható voltam, remélem most is így lesz!
A BMC-be megyek a doktornőhöz, de a hsg-t nem ő csinálja. Most a hsg miatt nem szedem a metet tegnap óta, ugyanis nem lehet. Bírom a metet, de semmi étvágyam nincs. Semmi sem esik jól, nincs is kedvem enni. Már a kajára sem bírok gondolni! Mellékhatás nem nagyon van, néha ég a gyomrom!

Natikám! Nagyon jó ötlet lenne az új táblázat, mert majd a közeljövőben annyi minden fog történni, hogy nem fogjuk bírni követni!

Olyan jó, hogy itt annyira támogatjuk egymást! Nagyon szeretlek benneteket!

Mindenkinek nagyon szurkolok! Akinek kell sok-sok ragasz-tapasz!

rodina74
 
 

 
 

Sziasztok!

Bikfy!
Drukk holnapra, sikerülni fog!

Rodi!
Neked is drukkolok, hogy jó eredményeket kapj!

Nati!
Bikfy jóslata után még laptető is! Ott kell lennie annak a kistesónak! :)

Dy!
Nagyon jó, hogy jöttél! Fényképet tudsz küldeni?

Beze!
TE vagy a példaképem, meg Vius, hogy babásan is jöttök közénk! Én is így szeretném, csak jussak el oda...

Nati!
Tényleg csinálnál táblát? Az annyira jó lenne. Én még sosem szerepeltem táblázatban... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


LÁnyok!
Vicky holnap fekszik be a kórházba, és ha a dokija úgy ítéli meg, akkor szülnek is! De még megpróbálják bent tartani ha lehet a babát. Már kevesebb a magzatvize és elkezdett meszesedni a méhlepénye! De most töltötte a 37. hetet, így már nem lesz koraszülött sem! Úgyhogy szurkoljunk nekik!

rodina74
 
 


Kép

sziasztok,
csináltam egy alapot, légyszi írjátok meg, hogy még mi legyen benne (esetleg sikertelenség oka, stb), vagy mi ne,meg légyszi az adatokat küldjétek el, akár priviben is.

Vikcynek drukk a szüléshez!!!!!!!!!!!!!

Kiki,
ezen ne múljon :P :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!
Én is sok drukkot küldök mára mindenkinek.

Natikám!
Az én babás táblám a legjobb. Ha ránézek, akkorákat röhögök. :lol: :lol: :lol:
Mindenről szól, csak gyerekről nem.

Adatokat majd este megírom, most még megyek ismételek. Puszi: BIkfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Rodi! Drukkok mára!!! :D

Nati! Jó tábli! :lol: Írom a privit! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Nati
tetszik a táblázat! ezt minden oldalra beszúrhatnád,úgy legalább könnyebben nyomon lehetne követni benneteket! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Nati, 79. 04. 22. a születési dátumom, a próbálkozást pedig szeptemberben kezdtük. Nagyon jó a táblázat, nagyon ügyes vagy!

Bikfy, drukk megy ezerrel!!!

Rodi, lélekben veled vagyok!

Kiki, meghatottál, köszönöm szépen.Nagyon jól érzem itt magam, örülök, hogy befogadtatok, és jöhetek drukkolni!

Dy, Gréta milyen nagyot nőtt!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati!
Szuper a tábla! Küldöm én is az adatokat hozzá!

Dy!
Nagyon jók a képek, hihetetlen aranyos ez a kislány!

Timejka!
Hogy vagytok? Bence meggyógyult már? Mit mondott a doki, ki kell venni a manduláját?
Sikerült időpontot szerezni a Kaáliba?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kicsit lemaradtam mindenről.

Kikinda
Addig halogattam az időpont kérést a Kaáliba, míg tegnap közölték, hogy nem tudnak adni most és nem tudják, hogy mikor tudnak. Így jártam.

Most akkor 3 kismama van? Kicsit szonorú lettem, hogy én nem tartozom közétek.

Bikfy
Egy kalappal.

Bencének 90 %, hogy ki kell venni a manduláit, ma hívom a dokit, aki műteni fogja, hogy mikor mehetünk, hogy lássa és megbeszéljük, amit kell.

timejka
 
 


Timejka!

Sajnálom a Kaálit. Ez furcsa, hogy azt sem tudják megmondani, mikor tudnak időpontot adni. :shock: Azért próbáld őket hívni néha.
Szegény Bence! De a műtét után biztosan jobb lesz, és nem lesz ilyen sokszor gond vele. :oops:
Ha a 3 kismama alatt azt érted, hogy hárman vagyunk inszem/lombik után és teszt előtt, akkor igen. Jövő hét lesz a "perdöntő"! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Dy,
hogy milyen gyönyörűséges ez a csöppség :P Meseszép és olyan kis kiegyensúlyozott!!!!!
A vonalzódon Gréta van??? Mert nagyon hasonlít!!!!!

Bikfy,
dehogy vagy Te messze a gyerkőctől!!!! Küldd el az adatokat és máris tele lesz a sorod!!!! Csak nem tudom a dokid nevét, ezért tűnik üresnek!!!!
És ennyi csalódott és elkeseredett ember között Te még kitartassz a spontán sikerében, erre inkább büszkének kellene lenned!!!!!!!
Hogy sikerült a mai vizsgád???

Rodi,
végeztél??? Jól vagy??? Mi lett az eredmény??? Párod elkísért????

Timejka,
ezt nem értem!!!! Hogy hogy nem tudják van-e időpont???? Egyik ismerősöm oda jár lombikra, februárban mennek konzira...
Nem akartok pestre jönni? Az sincs sokkal messzebb, mi 40 perc alatt fent vagyunk, ha épp nincs hóakadály vagy bkv sztrájk...

Beze,
hűha, ti már szeptember óta próbálkoztok???? Nem is tudtam, vagy csak elkerülte a figyelemem :oops: . Bocsának!!!!
Vendég
 


Beze,
hány napos a ciklusod? Szedsz valamit?? (elevit, gravida, stb)
Vendég
 


Drága Nati, nem is tudhattad, mert nem mondtam. Nem kell bocsánatot kérned. :) 26 naposak a ciklusaim, és most gravidat szedek.

Lányok, esetleg valaki meg tudná azt nekem mondani, miért görcsölök és fájnak a combjaim a 14. napon, mint máskor mensi előtt? Nem értem... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, gyere, mit mondtak?

Bikfy, hányas lett a vizsgád?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rodi: Remélem minden okés volt.
Velem semmi különös nincs. Nem túl eseménydús az életem most babatéren, bár a kisfiamnak ma van a szülinapja :) . Annyira imádom.

Beze látom majdnem Lexikével egyszerre születtek, csak van köztük 6 év. :D

*dy*: Tündéri kislány Gréta!

Bikfy: Meddig tart még ez a tanulásos őrület? Már hétfőn mentek is sielni? Hány napra mentek?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Sok boldogságot a kisfiadnak! :lol: :lol: :lol:

Nati! Jut eszembe, hogy Lenkey vitamint meg folsavat is szedek, ha ez is érdekes. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a vizsgáról, az amúgy 1 órás utat 2,5 alatt tettük meg, tükörjégen. Előttünk borult be az árokba egy mentő, így még megálltunk segíteni a srácoknak is. Utána akárki borult árokba, már megállni sem tudtunk. Szegedtől Bajáig nem lehetett fékezni. 20-szal jöttünk végig.

Szociológia:
32 tételünk volt, 31-et pöpecül megtanultam, mit kaptunk? Na mit? Azt az 1-et, amit nem tudtam. Mikor kiosztották a lapokat, hangos hahotában tört ki a terem. Csak röhögtem én is. Ezért kár volt ott rohadni a könyv fölött hajnalokig. Ez egy olyan tétel volt, ami egyik könyvünkben sem volt benne, de még a neten sem.
A MÁSIK TÉTELEMET TUDTAM, EZT MEG iq-BÓL, MEG MÉG AMIKOR JOGRA JÁRTAM, EMLÉKEZTEM, HOGY ILYESMIRŐL TANULTAM, úgyhogy amit tudtam leírtam. Remélem, a 2-esem azért meg lesz. Meg kell lennie, nem érdemlem meg ennyi tanulás után, hogy megbukjak. (Bocsi, az előbb bekapcsolva maradt a Caps Lock) :lol:

Rodikám, mesélj, nagyon sokat gondoltam ma rád. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Ezt hívják szivatásnak! :? Remélem a 2-est megkapod, és akkor már csak az anatólia van hátra, ugye? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jövő hét péntekig még valamelik nap anatómia vizsga, és csak pénteken megyek síelni. Jan. 29-től febr. 2-ig. Az 5 nap, ha minden igaz. Csajok, Szlovákiába lehet menni személyivel. Ugye? Mert az útlevelem lejárt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Helló Lucuzsom!

Te itt vagy? Úgy várom már a pozitív tesztedet, hogy nagyon. De ha szerdán tesztelsz, azt még látni fogom. Viszont Nati eredményekor már síelni leszek. Elkülditek a jó hírt SMS-ben?

KépKépKép
bikfy
 
 


Babikám!
Kisfiadnak nagyon boldog szülinapot kívánok. Mindig elfelejtem, hogy neked már van egy csöppséged. Nem akartál róla vonalzót feltenni? Időnként kép? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Nem tudom, hányas. Írásbeli volt. De én is kíváncsi vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!

Olyan gyönyörű ez a kislány!!!!! Én pont ilyent szeretnék. Mindene tökélets. Nagyon szép az arca. Meglátod, gyönyörű lány lesz belőle. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek, boldog születésnapot a fiadnak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, ezt a kib.ást, ez nem igaz, komolyan! Drukkolok, hogy görbüljön. A szociológiát mindig is utáltam. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babi,
Istenke éltesse a kicsi fiadat!!!!! Ünnepeltetek??? Miket kapott???

Lucuzs,
bocsi, a folyton elírt névért :oops: . Vitaminokat beírtam :wink:

Bikfy,
Hű, hát azért örülök, hogy nem lett semmi bajod az úton!!!!!!
hát ez nagyon sz...vás!!! Hogy Te mindig kikapod az ilyen tételeket... De reméljük a kettes meglesz és akkor már tényleg csak az anatómia lesz hátra!!!!
Szlovákiába simán mehetsz személyivel, már nagoyn régóta!!!

Beze,
combfájdalom????? Hát, ilyenről még nem hallottam!!!!
Sajnálom, hogy még nem jött össze, de akkor most már neked is lehet élesben drukkolni!!!!! LÁtodm, azért titkon ti is bíztok a spontánban!!!!!!

Rodi,
hogy vagy??????????????????

Akkor ami még javaslatként érkezett:
- sikertelenség oka
- utolsó mensi
- segítség: pl. hányadik inszem, stb.

Még Roditól, Timejkától és Bumitól várok adatokat, aztán felrakom, úgy, ahogy most van, majd szépen folyamatosan módosítgatom :P . Igy legalább tényleg tudjuk követni, hogy ki hol tart!!!!
Vendég
 


Natim,
köszi a táblicskut!
Hát nem tudom, de nagyon rám jár a rúd így sulik ügyében. Hihetetlen, de 1 tételt nem tudok, biztos kikapom. Lehet, a negatív gondolataim a sulival kapcsolatban így bosszulják meg magukat. Nem nagyon szeretem ezt az iskolát.

Kérhetnék még valamit? Légyszi ne írd be hozzám a doki nevét és a helyet, csak annyit, hogy helyi kórház. Jó? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati! Köszi a korrekciót! :wink: :lol:

A javaslatok jók! Mindhez tudnék mit írni! :wink: :lol: Bár, ha elnézem a témákát, lehet mégsem kéne annyira örülnöm ennek. :oops: :? :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy,
inkább a sulin jöjjön ki a negatív gondolat!!!! A csíkos teszten meg a pozitív. Ha múlt hétvégén volt pé-d, akkor neked is jövő hétvégén kell tesztelned, nem???????
A doki ok, persze!!!! Csak helyi kórház lesz beírva!!!!

Csajok, ha valamit nem akartok publikussá tenni, szóljatok ám!!!!

megyek, megnézem az esti filmet, jól jön egy kis romantika most az életembe :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Élünk még csak sok dolog van a meg egy pár nap nyűgi volt apinak meg ma van a szülinapja vasárnap keresztelő úgyhogy van egy két dolgom.
Tegnap óta mensizek(persze szedem a fogit.)
Lányok
Vicky79-nek megszületett a babája Barbus 2490g és 49 cm
Mindenkinek küldöm a ragacsokat vigyázzatok magatokra.

Ha tudok visszaolvasok!!!
Pár kép ha nem gond.
Puszi
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lányok ha lesz időm akkor holnap rakok képszerkesztőt és rakok képeket mert azt hittem van de api nem telepitette fel ismét.

Bocsi megyek mert nyeki van
sziasztok jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Köszönöm a mai drukkokat!

Natikám!
Nagyon szép a táblázat el is priviztem a belevalókat!
Hogy vagy? Jaj, nagyon sokat gondolok rád!

Dy!
Nagyon helyes Gréta baba! Köszönjük a képeket! Bármikor szívesen látunk róla képeket!

Timejka!
Nem tudtak időpontot adni a Kaáiba? Ez hihetetlen! Meddig kell akkor várnod?
Nagyon sajnálom!
A fiad orvosával végül sikerült beszélni?

Bikfykém!
Sajnálom, hogy te is mindig azt húzod, ami neked a legrosszabb! Én is ilyen vagyok!
Mikor lesz eredmény? Azért nagyon szurkolok, hogy meglegyen!
Szerencse, hogy ti épségben odaértetek! Vigyázz magadra!
Nyomd még le azt a hülye anatómiát és hajrá síelés!

Babicsek!
A pici fiadnak nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kiki, Nati, Lucuzs!
Mennek a ragasz-tapaszok! Nagyon szurkolok!

Bocs, lányok hogy csak most jöttem! Szóval reggel mentem hsg-re és még 2 tündéri csajszi volt velem. Jókat dumáltunk! 11 körül mentünk át a röntgenbe, és pikk-pakk megcsinálták. Szerencsére minden rendben van, átjárható vagyok, és nem volt összetapadásom! Utána voltam leletösszegzőn, és a következő ciklusban kezdhetjük az 5. inszemet. Kaptunk egy lórúgásnyi antibiotikumot, és mire hazaértünk már aludtam. Szóval nemrég ébredtem.

rodina74
 
 


Ja, felírtak napi fél bromót.
És a legfontosabb! Pont mikor várakoztam, jött egy pár, és ott a folyosón közölték velük, hogy babát várnak, sikerült! Olyan boldogok voltak, úgy kellett visszafogni magam, hogy el ne sírjam magam! Nagyon lelkesítő volt látni!

rodina74
 
 


Vickynek innen üzenjük, hogy nagyon gratulálunk!
Üdvözöljük Barbit ebben a gyönyörű világban!

rodina74
 
 


Rodikám!
Szijjjja! :wink: Akkor nem fájt? De szuper. Te egy hős vagy.

Eredmény nem tudom mikor lesz, tanárnő terhes, otthon javítja a dolgozatokat.

Vicky!
Én is tiszta szívből gratulálok Barbarához!!! :wink:

Natikám, nekem tegnap volt peteérésem, vagy ma van, mert még mindig érzem a hasam. Mondjuk ez a jobb petefészkem és az nem is működik olyan jól. Hátha. Ma még megpróbálom elcsábítani apit. De ha sokáig fürdik, leragad a szemem.
Majd a síelés után kell megjöjjön, vagy nem megjöjjön a mensi. Remélem utóbbi lesz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi én az ilyeneket nem bírom bőgés nélkül. Te kibírtad? És a pár? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Barbika,
isten hozott ezen a világon, nagoyn sok boldogságot kívánunk, Anyának pedig sok tejcsit és gyors felépülést!!!!

Rodi,
ez nagyszerű, hogy túl vagy rajta és minden redben!!! A bromo meg majd helyrerakja a prolaktint, és jön a baba februárban!!!!!!
De jó lehtett annak a párnak!!!!! Az ilyet én se bírom ki bőgés nélkül..

Bikfy,
remélem nem ragadt le a szemed tegnap este!!! Ilyenkor a pasik direkt húzzák az időt... :oops:

Vius,
hát akkor nem fogtok unatkozni a hétvégén!!! kérjük a képeket!!!

S akkor jöjjön a tábla... bár elég kicsi lett, hogy beférjen...

Kép
Vendég
 


úgy látom még mindig kicsinyíteni kell...
Vendég
 


Kép
Vendég
 


hááát, elég aprócska... ötlet, hogy hogyan tegyük láthatóbbá?? kivegyünk valamit???
vagy jó így??
Vendég
 


Jó reggelt Drágaságok!

Kép

Natikám!
Ez nem jó, hanem egyszerűen FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!
Nagyon köszönjük. Nekem tetszik. :wink:

Esténk jó volt. Papi nem számított rá, hogy éjfélkor még megkörnyékezem. Mivel picit szurkált a hasam, gondoltam nincs veszve semmi. Legfeljebb kisfiam lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok, ebben a pillanatban tették fel a tegnapi vizsgám eredményét. 5-ös lett!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eddig a hülye anatómián kívül mindenem ötös. Talán maradhatok állami támogatáson. Ez nagyon fontos, mert különben nem marad pénzünk a babára. :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
köszi és óriási gratula a vizsgádhoz!!!! Látod, a legjobb, ha iq-ból nyomod, megy ez!!!!!!!
No akkor az anatómia tanárnak is meg kell erőszakolnia magát, mert babára kell ám a pénz!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy, én boszorkány vagyok, tegnap majdnem leírtam, hogy 5-ösre számítok, de aztán mégsem, hatalmas gratula!!!!!!!! :D

Vicky, gratulálok, sok boldogságot, örömöt, kitartást és tejecskét kívánok!

Rodi, de jó hír, nagyon örülök, bár erre számítottam. :wink: Hajrá babci!

Nati, a tábla fantasztikus, köszönöm szépen!!! Hogy érzed magad?
A combjaim nekem mindig fájnak mensi előtt. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek!
Így utólag is boldog szülinapot a fiadnak. Elárulod, mi a neve?

Bikfy!
Sajnálom a vizsgát. Azért csak meglesz!
Vagyis most látom, hogy 5.ös lett! Szuper vagy! :)

Beze!
De jó, hogy már ti is a kistesóban gondolkodtok! Drukkolok nektek nagyon!

Vius!
De jó, hogy jöttél! Boldog szülinapot a párodnak! A keresztelőről mindenképp szeretnénk majd fotókat! :)

Vicky!
Nagy gratula neked! Sok boldogságot nektek, és sok vidám percet!

Rodi!
Ez nagyon jó hír! Hajrá inszem!

Nati!
December 28-án volt az utolsó mensi, a többit beleírtad. Szerintem is nagyon jó lett!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nekem este elkezdett fájni a torkom és mára olyan gombóc érzésem van, alig tudok nyelni. Fáj a hajam, bőröm, mindenem, de szerencsére lázam nincs. Úgy tudom, csak az veszélyes ilyenkor a kicsi magzatokra, igaz???
Vendég
 


Beze!
Hétvégén nem fogok tudni jönni, így már most előre kívánok a kis hercegnődnek boldog szülinapot!

Nati!
Én is úgy tudom, hogy a lázat kell mindenképp elkerülni. Pihenj, gyógyulj!
(És újabb laptető!!! :-) +++)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: