Új privát üzeneted érkezett!

LányokKép
Az egypetéjű ikreknél is két petezsákot lehet látni, vagy csak egyet és majd később derül ki, hogy ketten vannak? Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ezt még én is tegnap írtam, sőt ma új néven regisztráltam:

Én a 36-37. hétben leszek, de akkor akár már jöhet is, ezért viszem a nagymamit is, hogy ne kelljen már vezetnem!
Inkább egy sima szülés, ha lehet!

Már nagyon várom a talit, tök jó lesz, ennyi gyerkőc!!!

Minyu,
nagyon ügyi vagy!!

Engem most megint kikészít ez a sok front! Ma éjjel is és tegnap délután is görcsöltem.
Attól félek, hogy ha abbahagyom 2 hét múlva a gyógyszereket egyből lebabázok!!!

Ági, Zitus,
nagy gratula Nektek a babókhoz!!!! Boldog babavárását kívánok!!!

Hóvirág
34+1

Hóvirág
milianya
 
 


Zita Kép
Gratulálunk a zsákhoz!!! Szuper, mondtam én no para Kép Kép

Ági Kép
Egypetéjű ikreknél bárhogy lehet (mint ikresként kiműveltem magam).
Szóval lehet 1 petezsák az elején, de akár kettő is. Lehet 1 méhlepény, de akár kettő is, lehet 1 magzatburok, de akár kettő is. Minden attól függ, hogy a megtermékenyített petesejt hányadik napon osztódik ketté.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

ZituskaKép
Óriási gratula a petezsákhoz...vagyis a babóhoz!!!!KépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Köszi Csajok!!!KépKép

Naggggyon várom a jövőhetet!!!Kép (ki gondolta volna....KépKép)

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZitusKép

Gartula a petezsákhoz, vigyázz nagyom magatokra.

Megkérdezhetem, hogy pontosan mi a dolga a védőnőnek? Mert mint ahogy irtam, nálunk nincsenek. Amig a baba a pocakban van a doki meg az ottani nővér végez minden vizsgálatot, pl a kiskönyvemet is a doki irta ki, mikor meg megszületett a baba a gyerekdoki figyel rá. Nálunk senki nem jön házhoz, még a gydoki sem, mindig a babát kell vinni, természetesen nem rendelési időben, mikor ott a sok beteg gyerek.

Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Zituska
Nagyon nagyon örülök, ez az időszak igazán szuuuuper!Kép

EdiKép
nekem is kellene útvonalterv, pedig már voltam nálatok, de nem biztos, hogy eszembe jut, hol kell a végén befordulni.

Lányok, én egy fincsi sütit viszek,ami tejszínes, túrós, remélem ízleni fog.Kép

Bogár
Arni július 18-tól aug. 10-ig van szabin. Nem túl szép, hogy nem szólt Neked erről.Kép Ilyenkor az van, hogy minden Schöpfös dokinak van párja, akivel helyettesítik egymást. De ha te tudsz valaki mást, akkor azzal is megbeszéli az Arni.(a helyettesét nem tudom ki, talán a Herczegh).Egyébként nekem még nincs szülésznőm. Kit ajánlotok?


Bea
23+2
bearegi
 
 


BeaKép
Szülésznőt is ajánl az Arni, akivel Ő szeret dolgozni. Majd Alena megadja Neked, mert Ő is vele szült, és Rékacs is, és nagyon elégedettek voltak vele.Kép
Az Arninak a Herczegh Szabolcs a "párja", engem is vele császározott.

Hú Bea nagyon jól mutat a 23+2 a neved alatt!KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Hali!

Megint kimenön vagyok Kép
Juuuj, mennyi uj pocis! Nagynagy gratu mindenkinek, név szerint sajna nem tudtam megjegyezni.
Noémi, nagyon sajnálom! Kép Várunk vissza!!!

Láttam, Krisztám megint tudósitott Kép. Szóval jol vagyunk, már nem aggódom sem a kora, sem a súlya miatt. Lassan tényleg bejön a doki jóslata és "már csak max 1-2 hétig" húzza a placenta Kép Kép (mert ugye lassan 4 hete mondják ezt Kép)

Puszkálok mindenkit és jó talizást nektek. (hmmm, lehet, hogy ha este visszamegyek sárgaság ellen is gyógyszert adnak, mert besárgulok az irigységtöl???)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Cat! Nekem azt mondta hogy hivatalból havonta 1x el kell jönnie, mert amugy nem találkozna Orsival, mert én nem oda járok dokihoz, ahova körzetileg tartozunk. Ez 1 éves korig van igy, 3 hónapja nem is láttam, de addig tényleg jött havonta.

Minyu! Ez nagyon jó!!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszi Karmen! Remélem ide se jön sokat, csak amennyit nagyon muszáj neki.Kép

MinyuKép
Lassan itt az ideje a szülésnek!KépKép Jól kipekkelted a kórházban. Fájdalommentes szülést kívánok!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Minyuval mi újság ? 3 napja nem megy a netem.KépKépKép

Egyben vannak még ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Na mi van már? webmesterek munkára!!!
hurki
 
 


Én meg írtam 2x is, meg is jelent, aztán meg eltűnt másnapra. Irgumburgum, babanet!!!Kép

Csajok, tegnap kicsit bepánikoltam. Délután el kezdett fájni a hasam-derekam. De csak baloldalon! Gyógyszert nem mertem bevenni, el meg nem múlt. Még este is úgy feküdtem le, hogy fájtam. Aztán reggelre huss, eltűnt. Nem tom, mi volt, de megijedtem. Most is fájdigál, de ez nem aggasztó.
Ki tudja mi lehet?

puszi:
Jovi
7+0Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok
En a "megint megjottbe" irogatok de nincs ott senki, lehet hogy itt tudna nekem valaki estetleg saját tapasztalatbol tanácsot adni.
Ma vagyok 23cn, 8 nappal az inszem után és 10 nappal a pregnyl tuszorepi után+ 2*2 Utrot szedek naponta -kúpot.Reggel teszteltem és lett egy halványabb de láthato második csíkom. Nem tudom hogy ez most babot jelenthet vagy pedig valamelyik gyogyi kavarhat még be? Mit szolltok hozzá. Még a férjemnek sem mertem mondani mert nem akarom szegényt elbolondítani.Segítsetek!!!
mili
 
 


Sziasztok!

Mili!Kép
Gratula! A csík az csík, akármilyen halvány.KépKépKép Teljesen lényegtelen mennyire látszik a 2. csík, a lényeg, hogy látszik. Nagyon korán teszteltél, úgyhogy jogos, hogy még csak halványan látod az eredményt. Szerintem pár nap múlva vegyél majd egy másik tesztet és nézd meg újra; de szinte biztos, hogy babó van a pocidban.Kép Gyógyszer nem okoz ilyet, az Utro meg különösen nem.

Nekünk nagy napunk volt tegnap:Kép
1., Kristóf 2 nappal az 1. szülinapja előtt elindult,
2., Kijött a 8. fogacskája,
3., Kiderült, hogy ismét kisfiú lakik a pocimban.
Egy dolog aggaszt egy kicsit, az,hogy 2.0 Mom lett az AFP eredménye, ami a doki szerint sok, éppen a felső határ alatt van. Uh-n viszont mindent rendben talált. Volt valakinek hasonló AFP-je? Van okom aggódni?

Pusza,
Humi
humi
 
 


Sziasztok Mamik!Kép

Remélem, meg tudtok nyugtatni!
Most voltam UH-n, a petezsák nőtt: 10x7,8 mm, babát még nem láttunkKép. A doki szerint még csak 5 hetes terhesség.
Viszont van mellette egy 3,7x5,9 mm "hypoechogen rész". Ez szó szerint így van írva, nem tudom mit jelent. azt mondta a doki, hogy lehet, hogy egy másik petezsák, de ez még nem biztos.Jövőhéten kell újra mennem. Mostmár nagyon izgulok....

Puszi!
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


MiliKép
Szerintem is korán teszteltél még, így várj pár napot, és ismételd meg a tesztet. A Pregnylt mint repesztőt nem ismerem, de ez biztos a Profasi utódja lehet, ami HCg hormont tartalmaz. Ez bekavarhat a pozitív tesztelésbe, de én úgy tudom, hogy a repesztést követő 4-5 napon lehet tévesen pozitív eredmény, 10 nappal utánna már valszeg babó van a dologban.KépKép Az utronak tuti nincs olyan hatása! Remélem valaki lakik odabent! HCG vérvétel már ki tudná mutatni. Nincs rá lehetőséged elmenni megnézetni ?

HumiKép
Gratula a kispasihoz!Kép Úgy látszik Te is tipikus kisfiús Anyuka vagy.Kép Boldog szülinapot Kristófnak! Nagyon ügyes kisfiú.
AFP témában én nem tudok segíteni, mert nekem 2,5 Mom lett az ikrekkel. Szerintem a genetikai UH a mérvadó, én nem törődnék az AFP-vel. Szeretik halálra rémiszteni a kismamikat.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Koszonom a válaszokat, tehát azért reménykedem tovább de probálom még nem beleélni magam.

Humi
Gratula a 2.kisfiúhoz. Inszemmel vagy spontán? A fivérkének meg boldog szulinapot kívanok.

Zituska
Lehethogy ketten vannak?????

Cateye
Igen ez egy hcg tartalmú tuszorepi szuri. Igazság az, hogy ahol csinálták az inszemet oda csak 14 nappal az inszem után mehetek mert akkorra hívtak. Tehát jovo hét kozepe felé.
mili
 
 


Zitus: tőlem vagy hatan kérdezték az elmúlt pár napban, hogy lehet, hogy ikreim lesznek? Én meg mindenkinek mondom, hogy áh, kizárt, de úúúgy beleültették a bogarat a fülembe...Kép Nekem 5. héten 5mm-es petezsákot mértek, úgyhogy a Te babód szép méretesKép Bár valszeg mi nem középidőben csinálhattuk BogyótKép

Az én bajomra nem tud válaszolni senki, vagy nem álltok szóba velem???Kép Kép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Haho!

Hiányoltatok, jol esett Kép
Még egyben, és hazaengedtek Kép Éljen, éljen. Alig akartam elhinni, hogy a "Tanár Úr" rábolintott a döntésre, igy ma már haza is fuvarozott a párom. Persze, a doki mondta, hogy ne ijedjek meg, ha holnap beindul a szülés, igy szokott ez lenni Kép
Mindenesetre már maga a tudat nagyon jo, hogy "szabad" vagyok, és együtt lehetek a párommal.
2 naponta mennem kell CTGre, meg szerdán ("ha addig még nem szült meg"-tette hozzám a doki) UH, flow.

Jovika Kép
Nem tudom, mi lehet, lehet, hogy tágulnak a méhszalagok?

Zituska Kép
5. héten nekem még petezsákot sem láttak, csak egy pici pöttyöt, amire azt mondta a doki, hogy az még bármi lehet... Szoval, optimistán elöre Kép

Na, remélem, el is tudom küldeni ezt a hosszut, ha már bekalapáltam Kép

Pusz mindenkinek
Minyu 38+1 Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


ZituskaKép
Szerintem "ikergyanús" a dolog.
Nekem ikerterhességem volt, sajnos a végére úgy alakult, hogy egyik szemünkKép de a másikKépKép!!
Na mindegy, nem részletezem, de lényeg a lényeg, nekem az elején látott a dokim 1 petezsákot+1 haematomát.( a haematomáról aztán kiderült-babaKépKép
Gyanús vagy, lehet hogy 2-en lesznekKépKép
Örülök, hogy rendbenvolt az UHKép
És íme, a mi babónk, kisJociKép
(6.6 kg már)Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Hát ide aztán képtelenség írni.... Mióta ilyen rossz a rendszer?

Drukkokat kérek, kedden megyek orvoshoz ismét, remélem, azóta a hematómám is elmúlt és a 7mm-es babám is nőtt nagyot.

Jovika, gratula!
shaloya
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon hallódik a rendszer napok óta!!

Humi,
gratula a tököshöz! Már a 16. hétnél tartasz? Nem semmi hogy rohan az idő!!
A nagyfiúnak meg Boldog Születésnapot!
Bogárnak lett magas a másodikkal az AFP, őt is halálra izgatták! Szerintem, ha az UH-n nem láttak semmit, akkor nincs baj, mert a magas érték a nyitott gerincre utal, az meg látszana!

Minyu,
Ügyes voltál! Én megőrültem volna a kórházban, de hát a bébi egészsége az első!
Én is attól félek, hogy ha kedden abbahagyom a gyógyikat, beindulhat a szülés akár melyik fronttól (nekünk még korai lenne, kedden töltöm a 36-ot)!

Pusza mindenkinek!
Hóvirág

Hóvirág
milianya
 
 


Sziasztok!Kép

Humi

Múlkor írtam ide neked,de sajna eltűnt,így még egyszer megkérlek,hogy írj egy mélt nekem,mert nem találom a profilodban a címedet és kérdezni szeretnék doki ügyben!

Köszi,puszi, Anyapoc

Többiketől bocs az OFF-ért

anyapoc
 
 


ZituskaKép
Csak nem ikres kismami leszel ? Nagyon jó lenne!!!!Kép

KirriKép
Nagyon nagy már Jocika, és milyen divatos!KépKép Igazi pasis kis pofija van.

ShaloyaKép
Drukkolunk keddre nagyon!Kép Ha minden rendben akkor felfeded a kilétedet? Kép

JoviKép
Sajna nem tudok én sem mire gondolni, csak méhszalag nyúlásra. Azon kívül fogalmam nincsKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Humi, igerte neked kepeket a babakocsirol, felteszem ide, jo?Kép

jovika csak nem aggodni, ez a jelszoKép attol hogy halalra izgulod magad, valtozni ugysem fog semmi.


Kép

orsoly
orsoly
 
 


meg egy
Kép

van hozza meg egy labzsak, es elol egy talca (amit momentan nem talalokKép)
orsoly
 
 


Na, jól van, sikerült megnyugodnom!!!KépKépKép

Szóval nálunk is később fogant biztos a Babuci(k)Kép, mert eleve a 15. napon kaptam a tüszőrepit!
Tehát hivatalosan ugyan 6+0 lennék most, de ez csak abban az esetben lenne így, ha pont középidőben lett volna az ovim! De mint írtam nem így volt!Kép
Szóval most megnyugodtam, és várom a jövőhét pénteket!Kép
Megint egy hosszú hét lesz....

De azért tudja valaki, hogy mint jelenthet az a "hypoechogen rész"???? Méé nem lehet magyarul leírni!!

Puszi
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus: szó szerint azt jelenti, hogy ultrahanggal nehezen "átvilágítható". Nem jut rá jobb szó az eszembe. Valószínűleg nem levegős, vagy légnemű anyaggal, hanem folyadékkal töltött valami. De, hogy mi, azt a doki tudná megmondani...

Igenis, no paraKép Könnyű azt mondani...

Puszi, jó 7végét:
Jovi
7+1Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


A 12.hét után, oké?
Viszont hányingerem van, igen erős.
Bár mintha a pisilési inger múlna. Remélem, ez nem jelent rosszat. Ma vagyok 8+0Kép

Cat, köszi a drukkokat!
shaloya
 
 


ShaloyaKép
Nekem is a 8. héten kezdődött a hányinger. Ráadásul pisilni egyáltalán nem kellett többet az egész terhesség alatt, mint előtte. Szóval no para, jó úton vagy egy vörös,ráncos, bőgőmasinához!Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Bárcsak már ott tartanánk!!!!!!
Csak azért aggódtam a pisilés miatt, mert pl. tegnap éjjelig nagyon feszített és sűrűn jártam, de ma éjjel semmi, fel se kellett kelnem emiatt.
Ajjajj, mindig ez a para néni...
Mára a hányinger is mintha múlóban. Olyannyira, hogy kakaót iszom..Kép
shaloya
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat a kis kukacoshoz.Kép A sors játéka, hogy ő is kisfiú, pedig a sok elvesztett babó közül egyiküknél csináltak genetikát és ő kislány volt. De végülis olyan mindegy csak tényleg egészséges legyen. No meg van az egyneműségüknek jó oldala is: nem kell bevásárolnom kislány ruhákból, mert Krizsóról maradt egy csomó (egy részét nem is hordta).Kép
Köszi a megnyugtatásokat AFP ügyben is. Hétfőhöz egy hétre megyünk a Praxisba, ott remélem még alaposabban megnézik Pocibébit.

Orsoly:
Köszi a képeket, nagyon tetszik ez a babakocsi.Kép Stipi-stopi, tutira kérjük szépen!!!Kép Majd szólj ha már nem kell nektek, nekünk szeptemberig még bőven van időnk.

Hóvirág,
Köszi neked is. Tényleg megy az idő, főleg, hogy nem a 16. hanem a 19. hetet töltöttem ma be; azaz lassan félidősek vagyunk. Te hogy vagy? Ugye nem sűrűsödtek a görcsölgetések?

Mili,
Spontán babó és teljes meglepetésünkre a 2. próbálkozós hónapban szopi mellett fogant.Kép

Shaloya,
Nyugi, nem jelent semmit, hogy múlik a pisilési inger. Nekem hol elmúlik, hol napokra újra előjön. Krizsónál is így volt.

Kirri,
Nagyon édes Jocika és milyen jókedélyű babának néz ki. Mindig ilyen kiegyensúlyozott?

Jovi,
Fáj még a pocakod? Nekem is csak annyi az ötletem, hogy talán a méhszalagok nyúlnak, az okozhat ilyet.

Puszi,
Humi
humi
 
 


Anyapoc,Kép
Küldtem mailt.
Humi
humi
 
 


Zituska! izgi, ikrek???Kép

Kaptunk kölcsön hétvégére egy fényképezöt, aztán jóideig nem tudunk megint kérni, igy pár kép OrsirólKép Ja és a profilt is lecseréltemKép

Humi! grat. a kisfiúhoz

Kirri! Joci nagyon szép, és szépen gyarapszik!

Karmen
KépKépKép
Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lányok Kép
Én még csak a babóvárás elején tartok nagyon, de lenne egy kérdésem. A pocim néha nagyon bekeményedik. Megfeszül nagyon kemény. Most vagyok 5 hetes és 3 napos. Ez természetes?
Kedden megyek dokihoz és természetesen megkérdezem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

Köszi.

Ági

Kép

Kép
pkagi
 
 


Karmen!
Gyönyörű a kislányod!!!!!!!!!!
Emlékszem, milyen csoda volt, amikor kiderült, hogy spontán babát vársz. Tán a második lombik előtt álltatok?

Ági!
Nekem is sokszor fájogatott a nagyon elején, bár most is szokott így 8 hetesen is. Állítólag a MagneB6 jó erre.
shaloya
 
 


HumiKép
Igen, szerencsére nem panaszkodhatok, a babánk elég jól "kiszámítható", ált-ban nyugis és rengeteget vigyorogKép
Brutális viszont, amikor sapka kerül a fejére, azt nagyon utálja és dobhártyaszaggató visításba kezdKép
ÁgiKép
Nekem a pocakosságom elején absz. nem keményedett a hasam, mindenképp szólj a dokidnak, magnéziumot fog szerintem javasolni.
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 


JóregKép

Shaloya: megőrülök a kíváncsiságtól, ki lehetsz???Kép

Karmen: csatlakozom: gyönyörű kislányod van. Kép

Várom már a szombatot, amikor találkozhatom Veletek! Apropó: Ediii, kérek útvonalat!!!Kép

Holnap UH, meglátjuk Bogyó mekkorát nőttKép

Puszi:
Jovi
7+3

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Shaloya! Tul voltunk 3 sikertelenenKép Orsi egy nagy csoda nekünk, az is hogy nagyon erös vérzés mellett megmaradt a terhesség.

Jovika, Shaloya! Köszönjük

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok,

végre tudok írni, remélem el is tudom küldeni.

MinyuKép
szuper, hogy eddig kibirtad a kórházban. Ügyesek vagytok.

HumiKép
gratula a kis fütyishez

KarmenKép
Orsi nagyon szép kislány. Nagyon csinos abban a kis kék ruhácskában.

KirriKép
Joci meg igazi kispasi és milyen vagyány a rucija.

ZitusKép
lehet Te is ikres anyuka leszel, a hosszú várakozás két babót eredményezett?

Lányok meddig tathatnak a rosszullétek, ma vagyok 13+5 és még mindig egész nap émelygek. A doki szerint a pocaklakó szépen növöget, egyelőre még csak belülre, mert pocim még nincs.

Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Olyan szomorú vagyok Kép

Sajnos úgy néz ki, megint lemaradunk a taliról Kép Kép

Ma reggelre Bálint nagyon csúnyán köhögött (éjjel többször ébredtünk a köhögésére).
Doki szerint vírusos torokgyulladás, apró sebekkel a torkában, ami valószínűleg fáj is neki.
Konkrétan nem kérdeztem rá, de ha vírusos tuti fertőz, így gyerekek közé biztos nem visszük.
Elvileg hetekig elhúzódhat, mert láza nincs hozzá. Elvileg, ha magas láza lenne, 1-2 nap alatt lezajlana.
Mindenesetre csütörtökön kell mennünk kontrollra, akkor meglátjuk, de nagyon úgy néz ki, hogy megint nem jutunk el Ediékhez Kép Pedig apa is jött volna, mert nagyon belelkesült mikor mondtam neki, más gyerekes apukák is lesznek.
Most csak ennyi.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Humi: oksaKép addig megkeresem a talcajat isKép

Karmen szep kislany ez az OrsiKép buszke vagyok a druszamraKép

Edit: sajnalom, de hatha meg kilabaltok addig. Botit is leverte a labarol, most mar kifele jon belole, szal mi szombaton azert valszinu tudunk menni (ha nem, a kardomba dolok, az biztosKép)

orsoly

ps: Edi megijedt, vagy hova lett?Kép igert valami uj utvonalat is vagy mijaszosztKép
orsoly
 
 


Orsoly Kép
Azért bizakodom, persze.

Lányok Kép
Hivatalosak vagyunk egy kedves barátunk 3 lányának keresztelőjére (10 éves, 3 éves, 1 éves).
Ha van ö5tletetek milyen ajándékot szoktak ilyenkor adni, nagy segítség lenne.
Nem vastag aranykarkötő és Porsche a cél, de valami kedves ajándék. Előre is köszi.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!Kép

Napokig le voltam tiltva, de jelentem az itthon szülésre felkészültem. Feltéve persze, hogy nem nekem kell itthon szülnöm, de hát nem is készülök ilyesmire, úgyhogy ez a probléma kilőve.

Jovika kérésére a következőkkel rendelkezem:
- tiszta törölköző
- nagy fazék (amiben a vizet forraljuk)
- víz (amit a fazékban forralunk)
- tűzhely (amin a fazékban a vizet forraljuk)
- ajtó (ami előtt a férfiak fel-alá járkálnak)

Hurki-féle császármetszéshez:
- egy tekercs sebvarrócérna (lufikötözéshez kaptam, nem túl steril, de majd a nagy fazékban kifőzzük)
- egy állólámpa, amit a Marcsi infúziós állványnak hív.

Kellhet még valami?KépKépKép

Útvonalat szétküldtem, HóvirágKép, BeaKép nektek nem tudom hova küldjem.

Már csak ötöt kell aludni és TALI!!!KépKépKép

Készülődjetek!!!KépKépKép

Puszi, Edi
edi
 
 


Sziasztok Lányok!

Benéztem mi van a talival. mi is megyünk, viszek krumplisalátát. Ki fog szülni? én szívesen levezetem a szülést, nagyon izgi. császárnál sem kell félni, mert tudok szabni, varrni, és rögtön meg is szoptatom a babát ha kell.

marcsi
marcsiria
 
 


EdiKép
Útvonalterv megjött, köszi. Beának én továbbküldöm, jelentem!

Most csak ennyi, mert katonás ébresztőt rendez a két fiam.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


JóregKép

Edi, én is megkaptam, köszönöm. Még az is lehet, hogy a friss kispapit is odacsábítom (bár előtte este "grillezik" egy haverjánál, nem biztos, hogy szalonképes leszKép).

Marcsi: de jó, Te is jössz?KépKép

A legnagyobb bánatom, hogy nem marad ilyen dögállat melegKép Mondjuk tegnap, mire megjártam a János kórházat oda-vissza, kipurcantam a melegtől, de olyan jó volt este langymelegben sétálni a férjemmelKép

Puszi:
Jovi
7+4Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovi Kép
a dögöcske meleg is jó lesz Kép az időjósok szerint akkor már nem fog esni, és szerintem az a 15-20 fok jó lesz Kép
Tegnap iszonyú meleg volt Kép

Edi Kép
útvonal nekünk is megérkezett Kép látom, megint változott, hozzátok minden talira más út vezet Kép Kép Kép

pusz mindenkinek
Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?