Új privát üzeneted érkezett!

Nita, megnéztem azt az oltóanyagot is a neten és nem értem, hogy miért kellett teljes árat fizetnetek rá. Nekem az "EÜ támogatás" címszó alatti árat kellett csak kifizetnem, ami 2200 FT körül volt. HA Neked is ezt nézték volna, akkor a Tiétek még olcsóbb lett volna. 1900 Ft körül...
Egyébként pont olvasgattam egy fórumon, hogy van ahol olcsóbban adja ki a patika van ahol nem, nem tudom hogy mitől függ...

Dike, a Férjed bántóan tette a megjegyzést vagy csak viccelődött, mert nem mindegy. (Remélem csak viccelődött...)
Amúgy meg ez tényleg alkat kérdése. A barátnőm több mint 25 kg-t hízott terhesség alatt pedig alapból vékony, aztán a szopi miatt még kb fél évig volt rajta 10 kg szülés után, de aztán szép lassan leadta az összes felesleget. Biztos vagyok benne, hogy Neked is sikerülni fog! Ez csak akaraterő kérdése!
Egyébként pedig osztom KAti véleményét és szerintem is nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


DIKE:GYÖNYÖRŰ SZÉP ÉS CSINOS KISMAMI VAGY!!!!
ITT CSAK 1 KÉRDÉS VAN:TE JÓL ÉRZED MAGADAT A BŐRÖDBEN????
AZT PEDIG NE FELEJTSÜK EL,HOGY MENNYIT SZEDTÉL FEL A BABAPROJEKT MIATTI SZURIK MIATT!!!!
NEKEM IS MONDTA APA,HOGY JÓL MEGHÍZTAM(54 VOLTAM MIKOR MEGISMERT ÉS MOST MAJDNEM 70 KG VAGYOK...)DE PONT NEM AZZAL KELL FOGLALKOZNI,HOGY MOST MEKKORA A POPÓD!!!!MÉG MINDIG TARTOM MAGAMAT AHHOZ,HOGY GYÖNYÖRŰ VAYG ÉS NAGYON JÓL ÁLL NEKED A POCAKOSSÁG!!!!

KATI IMÁDLAK ÁM...DE AZT MEGFIGYELTEM,HOGY SZERINTED MINDIG MAGJA VAGYOK ÉS NEM MAJGA :D EZ MA TŰNT FEL :D

CSILLAG NEM VAGY EGYEDÜL...ÉN IS OVERÁLOZTAM AMÍG CSAK LEHETETT!!!KEVESEBB NYŰGGEL JÁR AZ ÖLTÖZTETÉS,ÉS AZT UGYE A BABÁK TÖBBSÉGE NEM SZERETI,MIKOR HAJTOGATJUK ŐKET A RUHÁKBA.... :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kati, olyan picin, mint amilyen most Bogi, Gergő is hülyén nézett ki overálban a hordozóban. Hamar megszoktam a látványt, tél lévén nem volt más választásom. :wink:
Még azt akartam Neked elmesélni, hogy ma Gergőt görgettem hátról hasra lepedő segítségével és amint hasra ért, behomorított és EGYEDÜL visszafordult a hátára!!!!!!!!!!! Igaz, csak egyszer sikerült neki, de gondolom ez jó jel! Ugye jól gondolom??????????????

Majga, köszi a megerősítést overál ügyben! :wink: Tegnap egyébként még Bencére is ráadtam a kétrészes overálját pulcsi nélkül, mert Ő meg szeret kint a kertben ráülni a motorjára vagy a futóbiciklire meg a hintára és ebben legalább nem fázik fel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Kati! köszönöm a szép szavakat, már sírok is rajta! na meg most jött meg a férjem és mondtam neki h milyen gondolatok járnak a fejembe....erre ő azt mondta h szép vagy,így szeretlek stb....de vmiért félek....vmiért úgy érzem el fog hidegülni tőlem.....meg ugye semmi sex nincs....félek!(de basszus ő nem így szeretett belém még egy éve 20 kilóval kevesebb voltam,pont az esküvőnkön:(

Majga! imádom h összejött, imádom a kisfiam már most, a hasam is(mert az nem háj), de nem érzem jól magam a bőrömben abszolut! barátnőmnek Angliába küldtem képet, azt mondta 10 percig nézte..ne hitte el h én vagyok! mindenem más lett,azaz dagadt,seggem combom főleg, karom és az arcom is.
nekem mindenem a nap!!!3 napja mikor volt az a jó napsütés, kiültem és napoztattam az arcom...most mi van tiszta májfolt....még ezt sem lehet? ezért várom én a napot?:((
neked is köszi a szép szavakat!
Majga lombik előtt szintén 54 voltam és most fél kiló híján 70:( egy hullámhosszon vagyunk!:)

csillag! neked is köszi a bíztatást!

KépKép
dike
 
 


Dike párod biztos nem undorodik el tőled.......ez egy állapot ami elmúlik!!!!
ne fog vissza magad mert annál rosszabb lesz hidd el..tapasztaltam....

Virág köszi.most már mindegy.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mia: azta nagyon hamarosan babázol már :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Dike, annyira sajnálom hogy így érzel. Valahogy rendet kellene tenni a fejedben, mert az nagyon nem jó ha Te sem érzed jól magad a bőrödben.
Az pedig meg se forduljon a fejedben, hogy a Férjed elhidegül Tőled! Miért is tenné?????? Ott rúgkapál a kicsi Fiatok a szíved alatt, Te fogod neki adni a világ legszebb ajándékát pár hónap múlva!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág ez olyan szép.......és Dike igaz is:))))

"Ott rúgkapál a kicsi Fiatok a szíved alatt, Te fogod neki adni a világ legszebb ajándékát pár hónap múlva!"

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike én sem tudom mást mondani, mint a többiek, tényleg nagyon szép Kismami vagy!!!! Nyugodj meg, és próbáld meg átgondolni a dolgokat!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mára elköszönök lányok mert nagyon sz@rul vagyok.....szerintem már lázam is van.....pusszantok mindenkit!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


DIKE...DRÁGA SZÍVEM...NAGYON NEM JÓ OLVASNI,AMIKET ÍRSZ...NE LEGYÉL DEPIS :( ÉN IS MINDJÁRT SÍROK :cry:
TE NE TÖRŐDJ SEMMIVEL CSAK ÁRMINNAL!!!HIDD EL HAMAR LE FOGSZ FOGYNI SZÜLÉS UTÁN...ÉS APA IS TUDJA EZT,CSAK NYILVÁN NEKI IS FURA...AZ MEG HOGY NINCS SEX...NEM JELENTI,HOGY ELHIDEGÜL TŐLED,MAX ANNYI,HOGY Ő IS NEHEZEBBEN VESZI AZ AKADÁLYOKAT,MERT AZ AGYÁRA MEGY A ....KHMMM CUCC :D (ÉN EZT SZOKTAM MONDANI APÁRÓL,HA SZÜNET VAN,OLYANKOR TÉNYLEG INGERLÉKENYEBBEK...)

PÁR HÓNAP ÉS ITT FOGOD MUTOGATNI,HOGY ÚJRA A RÉGI BOMBAFORMÁDBAN VAGY!!!!ADDIG MEG...HA NAGYON NEM BÍROD,SZINTE MINDIG OTT VAGYOK FACEBOOK CHATEN...GYERE ÉS PANASZKODJ :D
ALIG ISMERLEK...DE IMÁDOM A STÍLUSOD...NO MEG TÉGED IS...

JAJJ MIT ÖSSZE TUDOK ÉN ITT UDVAROLNI NEKTEK :lol:

CSILLAG SZERINTEM IS SZÉPEN MONDTAD :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


JAJJ NITA REMÉLEM JOBBAN LESZEL...MAJD JELENTKEZZ LEGALÁBB FACEN :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Dike! Nagyon sajnálom, hogy ennyire el vagy keseredve a kg-k miatt! Én azért még mondanék vmit. Én az utolsó 10hétben szinte fogytam, mert Bálint többet hízott, mint amennyi rám jött. Persze, ez sem általános, de azt tudnom kell, hogy a 2.trimeszterben jön fel a legtöbb kg! Csillagnak is és mindenki másnak igaza van! A sexről csak annyit, hogy én meg sem tudom mondani, mikor volt nálunk utoljára, a férjem mégis imád!!!! Nyilván a Te férjed is akarta ezt a gyereket, és egy gyerek áldozatokkal jár!

Kati! Nálunk sem volt tegnap alvás a fél5ös szopi után. Be-bealudt kis időkre Bálint, de a kiságyában nem akart megmaradni. Kivettük, betettem egy kicsit a pihiszékbe, na ott se nagyon tetszett, így cipeltük egy kicsit, akkor nem volt semmi gond. 8előtt volt fürdés, majd szopi, de utána megint nem akart aludni. Azt hiszem, nálunk is kezdődik a hasfájás, mert szopi után mindig összerántja kezét-lábát, és nyög meg felsír. De amikor elkezdem simizni a hátát, akkor megnyugszik. Letettem az ágyába, nem nyugodott, Zoli kivette egy picit sétált vele, simizte a hátát, de utána sem akart az ágyában megmaradni. Végül anyuci mellkasán elaludt. Éjjel egyszer kelt, 3kor, utána sem aludt vissza rögtön, de akkor nem kellett kivennem, elaltatta magát. Legközelebb 6:20kor ébredt. Akkor szopi, 7kor letettem, és azóta megint alszik.

Megjött a kiságy fölé az új pörgő-forgónk! :D

Nita! Remélem, nincs semmi komoly bajod!

Kíváncsi vagyok, Lili baba kibújt-e már?!

pedi
Kalocsa
 
 


dike: annyira sajnálom,hogy be vagy depizve! nekem is volt ekkor egy ilyen időszakom. gondolom előjött a türelmetlenség, meg az, hogy ráérsz(bocsi, de nálam ugyanez volt).
nincs sex? hát elmondom, hogy a 26.hét óta nálunk sincs és még van legalább három hetünk. elég nehezen bírom és egyik nap a férjem is mondta, hogy már nagyon hiányzik neki. főleg, hogy mostanság már nagyon sokat összebújunk, mivel nincsenek fizikai korlátok és nem akadályoz bogi.(csak, amikor felsír :lol: :lol: :lol: ) pedig mi elég "aktívak" voltunk.
szóval szerintem is a te fejedben kell rendet tenni, de csak a szó legjobb értelmében. puszillak, drága dike!!!

MAJGA!!!!! bocsi, bocsi, bocsi!!!! nem szoktam visszalapozni, csak írok, de valahogy nem ragad meg a neved.
remélem a fiúk jobban vannak?! és te?

pedi: tegnap mi is cipeltük a "nacssasszony" fenekét, mert semmi nem volt jó, de nem akartuk hagyni, hogy elaludjon. lefeküdt 7kor, majd ébredt 9-kor. ez már rendszeres, szerintem nem eszik sokat, mert elfárad és bealszik. majd 1kor,4kor és fél8kor. de ezek szuper gyors kaják voltak. 20 perc és már ment is mindenki aludni a helyére.
te mibe teszed a tejet? én jégkockatartóba. nagyon praktikus.

csillag: gratulálok, ezek hatalmas lépések. ennél a görgetésnél nagyon figyelj gergőci kezére. nem értem pontosan, hogy homorít.

MIÁRÓL MÉG NINCS HÍR, MÉG NEM ÍRT.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mia
Hűha, lehet már ma meg lesz Lili baba. Drukk!

Dike
Ne keseredj el! Én is ilyenkor híztam a legtöbbet, aztán az utolsó 3 hónapban meg már csak a baba súlyát. A lényeg, hogy egészségesek legyetek.
Egyébként a hízással kapcsolatban….felháborító, hogy Rubint Réka veri a mellét, hogy csak 6 kilót hízott, de a baba 2600 grammal született, szóval mondhatom szép, ez már majdnem olyan mint ha éheztetnéd a gyereked.
Szerintem ez a súlyfelesleg még jó, én is kb 11 kiló körül jártam ilyenkor. Most még 3 kiló van rajtam, de nem nagyon látszik. A hasamon biztos van, de a bőrnek amúgy is kell idő, mire újra feszes lesz. Meg aztán lehet neked is nagy babád lesz. Nekem azóta mindenki azt mondja, hogy ezért volt nagy hasam. És ahogy Pedi is írta, nekem is volt egy három hetes időszakom, amikor nem híztam semmit, de a baba nőtt, szóval valszeg fogytam én is.

Nita
A dulux-ból a 2-3-as árnyalatokat érdemes választani, az viszonylag világos. Persze ha élénkebb színt akarsz, akkor jöhet a 4-es is.
Én is pocsékul vagyok. Reggel erős torokfájásra ébredtem, most meg fájnak az izületeim. Újra felemelem dupla adagra a C vitamint. Regi is köhögött, aztán ivott egy kis vizet, valamennyi calcimuscot belőle (nem akarta meginni az egészet), és utána semmi, reggel is jól volt. Zalánnak meg továbbra is van egy kis náthája, de még nem kellett szívni az orrát.

Kati
Nálunk nincs tök sötét, a szobánk az utcára néz, és a közvilágítás miatt van valamennyi fény.
Zalán is bénán ül overálban a hordozóban. Eleve olyan tartást ad neki, mikor felveszem az overál egyenesen tartja, szóval kevésbé kényelmes lehet neki ülve. Fekve a babakocsiban viszont biztos kényelmes.

Csillagvirág
Én is inkább rétegesen öltöztetek, ahogy Nita is írta, de tegnap délután csak az overálba raktam be, mert napi kétszer megyünk az oviba, szóval nem mindig van erőm, időm öltöztetni, meg ilyenkor délután nem megyek máshova, csak az oviba, szóval a parkolótól az oviig jó.
A bárányhimlő oltásnak meg Varilix a neve.
Most már nagy eltérések is vannak patikák közt, amióta a szabadáras rendszer működik. Pl. a 100 db-os magnéziumot Győrben az egyik patikában több mint ezer forinttal drágábbért vettem mint a másikban.
Vendég
 


Kati! Akartalak már kérdezni, hogy Te fejsz-e még? Akkor ezek szerint igen. Én éjszaka is, így sajnos nálam egy szoptatásos ébredés akár egy órás is, még szerencse, hogy Bálint csak egyszer max kétszer ébred.
Én eddig műanyag kis dobozokba tettem a tejet, ami egy egy készletemhez volt. Amikor a kórházban voltam, Zolit elküldtem a gyógyszertárba tejtartó zacskóért, és Ő vett nekem Medela nevezetűt, 4000Ft-ért. 20db volt benne, dobtunk tőle egy hátast! Még a csecsemősök is mondták, hogy elmehetnek a fenébe... Na, abból maradt még, először itthon is abba tettem. Pont Ők javasolták, hogy vegyek sima fehér műanyag poharat, olyan kávés méretűt, amiben a büfékben adják a kávét. Na, én most abba teszem el, de már tele van egy rekesz a fagyasztómban, úgyhogy már nem sok kedvem van pakolgatni. Így is az éjszakai megy a csapba, mert akkor le nem sétálok a hűtőhöz. Elég nekem a fejés, gép elmosása, sterilizálása.

pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!

Én még mindig egyben! :lol: :lol: :lol:

Lilikém nem nagyon igyekszik kifelé :lol:

Ma voltam nst-n ami totál negatív lett,sehol egy fájás :D Holnap kell mennem megint :!:
A héten minden nap volt nst-m :!:

Este tök jól telt,az éjszakát is végigaludtam :D A mai éjszakában reménykedem,hátha a hold segít :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

a halálomon vagyok tegnap óta....este óta 38 fokos a lázam....délutánra tudtam levinni de a hideg még most is ráz.majd meg fagyok......::((((

Rita köszi.már profi lettem festék ügyben:)))))

Mia majd csak kijön Lilike:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Sajnálom, és jobbulást kívánok! Remélem, a fiúkat elkerüli!

Mia! Örülök a jó éjszakának! Lili babának nagyon jó helye van odabent.
Drukk hegyek Nektek!

Többiek?

pedi
Kalocsa
 
 


én vagyok, csak bogi bömbi üzemmódban. amolyan semmi nem jó stílusban. :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


itt vagyok, talán most beájult!

nita: sajnálom, hogy rosszul vagy! gyógyulgassál, drága! a fiúk gondolom, ilyenkor még elevenebbek, nehogy tudjál pihenni...

mia: nem semmi lilike jól befészkelte magát! drukkolok! és figyelem a telefonomat. éjszakára is viszem a szobába, ha van valami, írjál és én éjszaka is jövök ide.

pedi: csak, ha muszáj, akkor fejek. leginkább hajnalban és este kell, mert olyankor beájul a cicin bogi és nem eszi ki rendesen. nekem is teli a fagyasztó. nekem azért ajánlotta a gyerekorvos a jégkocka csináló zacskót, mert abból kifelé is könnyebben tudom adagolni, mert én úgy is csak főzelékekbe fogom tenni, felolvasztva nem szívesen adom már boginak majd.


mi ma voltunk sétálni. jó nagyot.
megint bömbi, megyek...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi ők is köhögnek meg folyik az orruk de jobban vannak hála mint én......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita gyógyulj meg gyorsan!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mia
Holnap lesz telihold. :wink:
Vendég
 


Nita, jaj szegénykém! Gyógyulj meg hamar! A fiúknak is jobbulást!

Mia, mennek a drukkok ezerrel! Jól bírja Lili kisasszony odabent!

Gergőnek tiszta piros a pelenka alatt a bőre a combhajlatokban. Tegnap írt rá gombaölős popsikrémet a gyerekdokink, de ettől még pirosabb lett. :evil: :evil: :evil: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Bencének ilyen problémája soha nem volt. Lehet, hogy kénytelen leszek megint bőrgyógyászhoz menni.
Van esetleg valamelyikőtöknek tapasztalata ezzel kapcsolatban????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


igen, csillag! reggelre boginak is piros lett!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Még mindig 2in1!
Voltam nst-n,ami jó lett!

Holnap reggel 8-kor kell mennem a szülőszobára és befektetnek,lehet indítani fogják!

Lilikém nem nagyon készül kifelé,pedig már nagyon jó lenne idekint neki!

Kati,majd írni fogok neked,ha lesz valami!

Kicsit izgulok a holnap miatt,drukkoljatok nekünk,nagyon rámfér!

Legközelebb majd akkor fogok írni,ha Lilikém meglesz,meg majd Katival üzenek nektek!

Szép napot,jó hétvégét nektek!

Puszi!
Vendég
 


Lili Baba gyere ki most már!!!!! Szorítunk Nektek Mia!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 



Kati! Ti voltatok tegnap levegőn? Itt esik a rohadt eső, nem lehet kimenni. Azért ma már meg kellene levegőztetnem, de ma meg annyira hideg van. Szegénykém, szerda óta nem volt levegőn. Én elfelejtettem megírni a lámpás kérdésedre a választ. Nálunk van a falán egy kis lámpa, amiben egy 5W-os égő van. Az ég egész éjszaka, mert így látok közlekedni nála. Remélem, azért nagyon nem fog hozzászokni, de egyenlőre úgy vettem észre, neki mindegy, hogy ég vagy sem, igazából inkább tényleg csak miattam van.

Csillag! Én ezzel még nem találkoztam, de nem bánnám, ha legalább ez elkerülne már minket. Mondjuk úgy néz ki, hogy a szájpenész sem szájpenész szerencsére, de azt mondta a védőnő, most már, ha elkezdtem, folytassam a kezelését egy pár napig.

Nita! Hogy vagytok?

Nika! Ti mit csináltok Gergővel a hétvégén?

Mona! Te hogy vagy most? Nem visel meg ez az időjárás? Remélem, hogy nem. Esetleg a babán nem vetted észre, hogy kevesebbet vagy többet mozog egy-egy időjárás változáskor. Emlékszem, nekem Bálint hidegfrontkor lusta volt, melegfrontkor pörgött.

Dike! Mi volt a dokinál?

Nekünk megint jó éjszakánk volt, és a tegnapi napunk is szuper volt. Egy angyal ez a gyerek. Tegnap egész nap aludt. Este fél7kor ébredt, akkor musz volt neki kajcsit adnom, ezután már nem aludt vissza. Haláli volt, Zoli lehozta, a vállára tette, Bálint pedig nagy szemekkel nézelődött, figyelgette a kezeit. Így elvoltak egy órát, közben le tudtam zuhanyozni. Utána megfürdettük(kicsivel 8után), aztán kapott még egy kis cicit. Tudtam, hogy a fél7-es szopira nem fog sokat enni. Majd 9kor letettem, és 1kor ébredt. Utána pedig 5kor. Akkor viszont nem aludt vissza, de nem is volt nyügös, csendben nézelődött az ágyában, még negyed7kor is! :shock: Aztán egyszer csak elaludt, és legközelebb fél9kor kelt. Akkor öltözés, szopi, tisztába rakás(4adagot kakilt), és azóta megint alszik.

Kinek mi a mai programja? Nálunk Zoli dolgozik délelőtt! :(

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi köszi jól vagyunk! Bálint nagyon rendes Kisbaba, hogy hagyja pihenni a szüleit!
Tegnap olyan izomláz szerűt éreztem alul a hasamnál, de mára elmúlt! Nektek is volt ilyen??? Én arra gondoltam, hogy az időjárás miatt van....
Én is pont ezt vettem észre, hidegfrontkor kevesebbet mocorog, nah de melegfrontkor szinte egész nap :)
Tegnap este Api a hasamra tette a kezét, és olyan nagyokat rúgott a Lánykánk, már a köldököm körül éreztük! Olyan jót mosolyogtunk rajta, Apinak is nagyon tetszett! :)

Hozzánk jönnek ismerősök ma délután, holnap meg megyünk Anyuékhoz! Zotya most még dolgozik, de hamarosan hazaér, talán!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mia: remélem hamar kibújik Lili baba :)

Mi ma punnyadunk aztán holnap mamihoz megyünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


NA, van is időpontunk a bőrgyógyászhoz. Sajnos csak kedden van olyan lehetőség a gyerekbőrgyogyinál, hogy időpontra menjünk, így addig még ki kell húznunk. Annyira sajnálom szegény kicsi Gergőcit, biztos fáj, csíp neki ott ahol olyan piros... :cry: :cry: :cry:

Nálunk ma semmi különös nem lesz, reggel voltunk Gergővel a kórházban Dévényezni, most Apa ment tanítani, este pedig egyedül leszek, mert ma van a színházban a Don Giovanni premierje. Egész héten így teltek az estéink és ki merem jelenteni, hogy tökéletesen flottul megy minden a két fiú fürdetésénél, fektetésénél. Kialakult egy olyan rendszer, hogy mindenki jól érzi magát ebben a folyamatban! :D

Mia, nagyon sokat gondolok Rátok!!!!!!!!!!!!! Lili kisasszony VÁRUNK!!!!

Pedi, Adj egy jó nagy puszit a nevemben Bálintkának! Milyen tündéri kisbaba ezzel a nyugodtságával!

Kati, gyerekdokihoz viszed Bogit a kipirosodás miatt? (Nektek is csak a combhajlat piros vagy a kis popsija is? Nekünk "csak" a combhajlatban.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona! Én nem emlékszem ilyen érzésre, de szerintem nem lehet semmi baj, biztos ezek a hülye frontok. Du-ra jó szórakozást Nektek!

Csillag! Sajnálom Gergőci combiját! Bízzunk benne, hogy fáj neki. Juj, de elmennék én arra a Don Giovannira! Nagyon szeretem a színházat bármilyen formájában. Gratula szupi estékhez, ügyes vagy Te!
Köszi a puszit, átadom Bálintnak!

Nika! Nektek meg jó punnyadást!

Én már várom, hogy ébredjen a picurom, eddig vasaltam egy kicsit, meg tv-t néztem! Jöhetne már a jó idő, mert elegem van ebből a bezártságból!

pedi
Kalocsa
 
 



Pedi, értettem én, hogy mit akartál mondani. :wink:
Én is utálom, hogy 3. napja nem tudtunk kimenni. Olyan rossz egész nap idebent lenni. Bence is unatkozik, pláne most, hogy a kertben kint vannak a játékai... Kapott a névnapjára múlt héten egy talicskát és most azzal foglalatoskodik a legszívesebben ha kint vagyunk. Apát utánozza, együtt hordták a földet a terasz alól, meg ebben "cipel" el a házig egy kis begyújtóst akkor amikor Apa hozza a tüzifát. Ha Apa nincs itthon akkor meg egyedül "dolgozik" a kertben. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Akkor Bence egy igazi "férfi"! :wink:
Itt ma a szél is megint iszonyúan fúj! Már annyira utálom. Most néztem, hogy talán holnaptól nem lesz eső errefelé!
Végre megjött a szerelmem! Gyerkőc alszik! Hurrá! :lol:
Azt hiszem, most pihizek egyet én is.

pedi
Kalocsa
 
 


Csillagvirág
Reginek is volt ilyen, neki a popoján, nuniján. Canestennel kentük, néhány nap alatt javult, és el is múlt. A doktornőnk ezt ajánlotta.
A hurkás részek hajlamosak bepállani, és könnyen alakulhat ki gombás fertőzés. Zalánnál is figyelnem kell, mert eléggé hurkás a kis combja.

Pedi
Nekünk uncsi napunk van, lesz. Apa továbbképzésen van Siófokon. Mi meg itthon punnyadunk, szeles-borongós pocsék idő van. Zalán is nyügösebb, sokat lóg cicin, vagy kézben van. Regi most átment a mamához játszani, úgyhogy lehet kicsit ledőlünk egy órára.

Mona
Jó érzés mikor már a párod is érzi, hogy mocorog a baba.
Vendég
 


MIA
DRUKK EZERREL! Remélem nem várja meg az indítást, a telihold biztos hatással lesz, ha érzékenyek vagytok rá.
Vendég
 


Rita, köszi, akkor kipróbálom én is a Canestent, hátha rendbe teszi Gergőt.
Bencénél akkor kellett használnunk Canestent amikor jöttek a fogai. Onnét tudtam, hogy hamarosan fogáttörés következik, hogy a végbélnyílása mellett kipirosodott neki és pici pöttyök is jöttek ki.
Érdekes, hogy Ő is hurkás volt, még sem volt soha ilyen a combhajlata. :roll:
Nálatok pedig eljött az első fejlődési ugrás, lehet, hogy Zalánka emiatt is lóg többet a cicin.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a nyugtató, biztató szavakat,m annyira de annyira jól esett, komolyan!!!!!!!!!!!!!!!köszönöm!!!!!


Majga! én is szeretlek!!!!!

Kati! mi szeptember óta nem sexeltünk!:( egyszer próbáltuk kicsit, és akkor is úgy égett fájt csípett, h azóta se merem:(

Nita! gyors jobbulást neked,nektek!

Rita! neked is jobbulást!

Mia! nagyon nagyon drukkolok!!!!

Csillag!Kati! sajnálom a piros popót:(


dokinál minden rendben volt, 69 bpd, fundus 2/3,mellső fali lepény,átlagos magzatvíz, 140es szív! vizsgáltak is megint,mert mondtam h azóta is van folyásom, de a papírcsík nem mutatott semmit, ph 3,6 ami jó. toxoplazma, ellenanyag szűrés negatív.
méhszáj 3000.
2 hét múlva kell felhívnom a dokim, h egyeztessünk időpontot a kórházba(nem magánba),mert ő csinálja a 3. kötelező uh-ot(így majd nem kell várnom ott órákat):)

aztán magánba 5 hét múlva ápr.22én megyek hozzá utoljára, utána már csak a kórházban találkozunk.

ma reggel óta babaszoba festés van,most végeztünk, mert már nem jól látni, lámpánál sem. holnap folytatjuk:) 120cm-ig lentről felfelé zöld, utána sárga a plafonig, a két szín között micimackós bordűr. olyan édi:) aztán majd ha betettük a bútorokat 30.án utána lesz a többi dekor,meg majd még kell függönyt, egy kicsi szőnyeget, lámpát venni.

már nagyon régóta ez a panaszom(persze a dokinak elfelejtettem mondani) h a bal oldalt a bordámnál állandóan nyom vmi. már napközben is sokat, de este éjjel már a bal oldalamon se tudok feküdni, mert egyből fáj:( maradt a jobb oldalam.

hétfőn szülésfelkészítő:)
apa 24ezik, ma egyedül éjszakázom:(

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

csillag: nekünk megszűnt a pirosodás. leváltottam a pempörsz pelust liberora, mert nagyon megnyomta bogcsi hurkácskáit. ez volt nálunk a pirosság oka. :oops:
sajnálom gergőci pirosait. nem lehet, hogy hamar kezd fogzani??? nekem volt már 3 hónaposan fogam.

pedi: mi tegnap sétáltunk, mert itt még a nap is sütött. ma szakadt az eső, így kimaradt.
ügyi nagyon bálint. örülök, hogy nálatok is csupa öröm és vidámság a várva-várt babácska. :wink:
meg akartam kérdezni, hogy mit jelent az, hogy minden fejés után sterilizálod a fejődet? én bevallom, hogy csak 2-3 naponta szoktam mindent betenni a gépbe, egyébként csak alaposan elmosom és külön ruhán szárítok minden bogi cuccost.

mia: DRUKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!

dike: gratulálok, hogy minden rendben. szuper, hogy alakul a babaszoba. biztos álom szép lesz. majd a képeket nem elfelejteni ide nekünk. :wink:
azt érzem, hogy kicsit jobban vagy. ha baj van, gyere írd ki, próbálunk lelkesíteni, segíteni. ez ilyenkor már belefér.

rita: sajnálom, hogy ti sem tudtok mozogni ma.

mona: örülök, hogy jól vagy!

képzeljétek! ma lepasszoltuk bogit az anyósomnak. hagytam neki kajcsit, és elindultunk vásárolni. voltunk obiban, ahol vettünk tapétát, mert kitaláltuk, hogy feldobjuk a nappalit. voltunk müllerben, dm-ben és c&a-ban is. de ezeket olyan hamar megjártuk, hogy boginak nem kellett adni üvegből, mert haza is értünk és szopizott. jól elvolt a mamával, de nekem hiányzott. pedig jó volt kimozdulni zsoltival, de azért alig várom már, hogy vihessem magunkkal.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!
ma már egész jól vagyok......csakaz orrom dugul be más baj már nincs:))

Virág szerintem ez pelenka kiütés......ilyen volt Mátémnak is....

Mia sok sikert és nagyon ügyesek legyetek!!!!!

Pedi nem tudom van e teraszotok vagy valami hasonló...ilyen időbe is pár percre akkor kiviheted vagy nyisd rá az ablakot ha más hogy nem megy..

Dike olyan szinű lesz a baba szoba amijenre nekem is fáj a fogam:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike, gratulálok a jó eredményekhez!
Ez a bordanyomás nekem ismerős. Bence feküdt úgy, hogy nem tudtam ráfeküdni az egyik oldalamra. Az utolsó hónapban annyira felerősödött ez a fájdalom, hogy néha még a levegővétel is fájt... az ágyból hátról is csak úgy tudtam felkelni, hogy az "ép" oldalamra gurultam és onnét tápászkodtam fel.
A babaszoba színei biztos nagyon szuperek lesznek! Imádom a sárgát is meg a zöldet is egy lakásban!

Kati, jó kis napotok volt! Én már nagyon várom a holnapot, mert VÉGRE nem kell elmennie sehová sem Apának!!!!!!!!!!!!!!! egész héten alig láttuk egymást... nagyon hiányzott (hiányzik)...
Örülök, hogy Nálatok megoldódott ez a combhajlat pirosodás. Nálunk biztos, hogy nem a pelus a ludas, mert ugyanazt használjuk amit eddig és Gergő nem lett hirtelen hurkásabb.
A fogzás sem aktuális még (szerintem), délután nézegettem az ínyét, látszik ugyan, hogy alul középen már fehérlik két fogacska a fogínyben, de tuti nem mostanában fognak áttörni. Még nincs megduzzadva, nem piros.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, örülök, hogy jobban vagy! A Rhinospray plusz-t nem próbáltad még? Tuti nyerő orrdugulás esetén. (Nekem még az allergiás orrdugulásomat is megszünteti nyár végén.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág én nasivint használok....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati! Szupi lehetett kettesben kimozdulni. Én már ahogy hazajöttünk a kórházból, következő hétfőn mentem Zolival egy kört. Igaz az csak fél óra volt, de én már többször is itt hagytam Bálintot, amikor aludt.
Én minden használat után elöblítem, majd azonnal beteszem egy sterilizáló folyadékkal kevert vízbe a fejőgépet. Majd újra öblítés, csepegtetés. Szerintetek meddig csináljam én ezt a fejést, mert már annyira de annyira elegem van belőle. Úgy néz ki, hogy tejtesók mégsem lesznek, mert Zoli nem engedi a vizsgálatot a tüdőszűrés miatt, és akikről szó volt, azoknak nem is kell.

Mennem kell, majd jövök még! Apukája nem bír vele! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Na, itt vagyok!

Dike! Örülök, hogy minden rendben Veletek! Nagyon kíváncsi vagyok a szobára, biztosan nagyon szép lesz!

Csillag! Megértelek "apa ügyben"! Nekem annyira jó volt, hogy ma du-án itthon volt végre.

Nita! Örülök, hogy jobban vagy!

Rita! Remélem, ki tudtátok használni Zalánnal az időt, és pihentetek egyet kettesben!

Képzeljétek, aludtunk egy nagyot a "nagy ágyban" Bálinttal! :oops: Nem bírtam már vele, kapott egy kis cicit, és 5perc alatt beájult két és fél órára! :lol: Én ebből egy másfelet aludtam, de nagyon jól esett.
Szóval, érdekelne, hogy szerintetek meddig kell nekem fejnem. Most az van, hogy Bálint szopik olyan 100-140-et, és én még kifejek 40-80-at. 80-at inkább csak reggel, ilyenkor meg már "csak" 40-et. Esetleg próbáljam meg azt, hogy a napközbeniket elhagyom?

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: igen, próbáld meg "húzni" a fejést. én is így csináltam. csak, amikor éreztem, hogy nagyon kell, akkor álltam neki. és szépen lassan alakult. olyan 3-4 nap volt, mire eljutottam idáig, hogy este, mielőtt megyek fürdeni fejek(mert csöpög, miközben törölközök :oops: ) és néha egyet-egyet napközben. azért vigyázz, nehogy gyyulladás legyen a vége.
és én géppel sem fejtem soha az utolsó cseppig, hanem, amíg még sima könnyen jött.
én is többször hagytam már itthon bogit apájával, vagy mamájával, de még csak a városba mentem el. most szolnokon voltunk.

nita: remélem jobban vagy. nekem a tengeri vizes orrspray jött be dugulásra.

csillag: eddig mi is csak pempörszt használtunk, de most úgy tűnik, hogy váltok a liberora. nincs is annyira elszorítva a combikája és nem is pöttyös-piros.
használd ki, hogy apa otthon van. gondolom bencus ilyenkor lóg rajta.
hát! mi sem unjuk meg egymást. sajnos ma is dolgozik zsolti. ha bogcsi felébredt, elmegyünk az anyósomékhoz. még nem tudom, hogy sétálunk-e vagy autóval megyünk.


nekünk jó éjszakánk volt. szopizott 7-kor, fél10-kor, 1-kor és utána 7-ig aludt. igaz, egykor volt egy kis műsor. még most tanulja, hogy is kell elaludni. sajnos eddig sokszor cicin aludt el, de 1-2 napja nem tudom bealtatni annyira, hogy ne ébredjen fel, amikor beteszem az ágyikóba. picikét hagytam nyekegni, de ott voltam és elaludt.

nálunk bogi mindig sírva ébred. miért? annyira bánt. pedig olyan jókat alszik. és soha nem hagyjuk sokáig az ágyában.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

ma már még jobban vagyok:))

Kati Máténak is és most Barninka is vannak ilyen napjai mikor sírva ébred...majd kinövik ezzel nem tudsz mit csinálni...de Barninál olyan is van mikor kis dumagép és dumálva kelreggel......ilyenkor apival is nevetve kelünk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: