Új privát üzeneted érkezett!

nyuszi ha a délpestibe szűlnél akkor tudnék ajánlani szülésznőt végszükség esetére.........
de reméljük lilike kegyes lesz hozzád!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csak úgy kutyafuttában :) Mindenkinek kitartást!!!

Gizella napok vannak a hétvégén és elvoltunk egy kicsit. Lovas, íjász és lovagi torna bemutató volt. Húúú nagyon tetszett, jó helyre nyomakodtam, mindent láttam. Sajnos leülni nem volt hova, így mire hazaértünk utána elfáradtam mint egy kutya :(

Nyuszi ha sokat dagad a lábad nagyon jó a kompressziós harisnya. Van boka-térd-comb zokni is mert most már a harisnya nadrág kicsit meleg, bár a boka nem tudom mire jó :shock: én már régóta használom a térdharisnyát, és kicsi lábfeszülésen kívül nincs bajom, a doki is megdicsért, hogy nem dagad a lábam. Gyógyászati boltban úgy 2000 Ft alatt meg lehet úszni :)
+ magnézium, kalcium bogyó naponta, nomeg sok pihenés és api masszírozásba való beidomítása :D
Vendég
 


nekem anno nem volt gond a vizesedéssel....iciri picirit volt csak vizes......remélem majd most is meguszom ennyivel........ :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nagy a csend merre van mindenki?????

nika70
Salgótarján
 
 


képzeljétek ma bencus egész nap meg nem áll......folyamatosan rugdos!!!!!!!!!!
én vagyok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika nálad mizus tünetek.

Nita akkor gondolom nagy az öröm nálad ma, hogy Bence annyit mocorog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


bizony.....jó volt ennyit érezni..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Itt egy nagyon elveszett bárány...Szégyellem is magam, hogy ilyen sokáig nem voltam, lehet, hogy már senki nem is emlékszik rám.. :cry:
Nálam semmi extra baba ügyben, ma a 31.napon vagyok, de ez nálam semmit nem jelent. Előző ciklusban 30 napra jött meg, de előtte volt 33, 35, 37... Mindig úgy érzem, hogy na, most megjött, semmi. Szóval várok. Munkahely váltás, gyerekeknek iskola váltás van folyamatban, ezért nem nagyon volt időm netezni.
Még nem sikerült mindent visszaolvasni, de holnap pótolok mindent ígérem.
Nita: nem semmi, már félidő...és kisfiú!!!Az tök jó, majd jól összeszoknak.:)
Nika: volt már valaha ilyen hosszú ciklusod? Nekem Gergőnél csak a 49.napon mutatta, hogy terhes vagyok, előtte 3 nega tesztet csináltam.
Pedi? Melisch?
Moni: irigylem a kislányt!! :P majd küldd el a receptet :lol:
ezentúl gyakrabban jövök, akinek nem írtam személyesen, attól elnézést, holnapra képben leszek, megígérem:))
sziasztok:)
tary
tary
 
 


na persze a vonalzóm nem stimmel, azt is javítom majd, hiszen még nem jött meg...
tary
 
 


igazából ilyen hosszú ciklusom még nem volt csak egyszer de az szülés utáni második ciklusom volt amikor még nem állt be rendesen :) én a 48. napon teszteltem egy negát nem sok esélyt adok de még ezt a hetet kivárom hétvégén tesztelek újra és ha nega akkor azért megyek dokihoz ha + akkor meg azért :):):) vagyis jövő héten mindenképpen dokker

nika70
Salgótarján
 
 


tary mért ne emlékeznénk rád!!!!!!!!!
örülök hogy ujra köztünk vagy!!!!!!!!
köszi a gratut!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

én dolgoztam a 7végén...

piri még mindig nincs, ma vettem 1 tesztet, holnap reggel megcsinálom! Drukkoljatok!!!

Kép
pampalini
 
 


nem bírtam ki ellőttem egy tesztet - negatív :(

legközelebb a hét vége felé tesztelek, ha addig nem jön meg

Kép
pampalini
 
 


pampalini ne délután tesztelj!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tudom h reggel kellene, de nem bírtam ki ...
meg már 3 napja késik, szerintem már mutatni kellene nem?

Kép
pampalini
 
 


nem bizti hogy középidőbe fogant és akkor még nem kell kimutatni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pampalini: ez függ a teszt érzékenységétől is. de a délutáni teszt nem a legjobb ötlet. reggel is csinálj egyet. szorítok! +++++++++++++++++++++++++ :)

Timi
titimee
 
 


:oops: :oops: :oops:

köszi Timi!

Kép
pampalini
 
 


hajrá reggelre!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pampalini: énse szoktam kibírni :) ezért veszek egyszerre több tesztet :)

Timi
titimee
 
 


szerintem nem holnap reggel tesztelek hanem várok 2-3 napot! Inkább kettőt :)

Kép
pampalini
 
 


Timi-ilyen ez! :) Én most 2 db-os lilY-t vettem, nem volt a legolcsóbb szóval inkább várok...

Kép
pampalini
 
 


hajrá csajok+++++++ :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


képzeljétek úgy néz ki, hogy a holnaputántól már lesz rendes bejelentett munkahelyem! (most telefonáltak) :)

viszont így megcsinálom holnap a tesztet!

Szerintetek is úgy tisztességes ha megmondom nekik ha pozi ugye? Vagy nem? Olyan határozatlan vagyok...

Kép
pampalini
 
 


szerintem rögtön ne mond meg nekik ha pozi.....várj egy kicsit,,,annyit jelezz feléjük hogy probálkoztok a babával!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szerintem ne mondd meg nekik. majd csak a 12. hét után. (szerintem)

Timi
titimee
 
 


pampalini: az előző hozzászólásomból lemaradt, hogy Gratulálok a munkádhoz :D

Timi
titimee
 
 


Köszi! :) Remélem bírni fogom, mert vendéglátás, és hétvégén is melózni kell.

Nita-ma nem dorbézol Bence?

Kép
pampalini
 
 


ma elég nyugis.....aprobb mozgásokat éreztem csak........gondolom kifáradt tegnap.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


biztos gyorsan belejössz :)

nitacska: holnap leszel félidős :) és már Bence is mocorog. irigyellek :)

nika: mi újság? nem vagy kívánós?

Timi
titimee
 
 


el se hiszem hogy már itt tartok,jöhet a vissza számlálás!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Többiek merre vagytok???

Nagyon eltűntetek!

Kép
pampalini
 
 


egyenlőre nem vagyok kívános :):): bár Gergővel sem voltam de megettem mindent amit megkívántam de furcsa kívánságaim nem voltak :):):)

Pampalini szerintem se mond meg még várjál legalábbis ha olyan a munka hogy ülö stb nem fizikai ha viszont fizikai munka kakor mond meg :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Még nem jött meg, de úgy érzem, bármelyik pillanatban itt lehet...Még várok, a hétvégéig mindenképpen.
időnként be-beszúr az oldalam, meg de minden piris tünetet produkálok. (szokás szerint.)
Pampalini: szerintem még ne szólj a munkahelyeden, kicsit várj vele.
Nika: gondolom már teljesen belaktátok az kérót..?
Holnap jövök:)
tary
tary
 
 


Tary igen belaktuk már nagyon szeretek itt lenni :D:D:D:

nika70
Salgótarján
 
 


nika nagyon bízom hogy babás vagy csak a tesztek nem mutatják ki..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megjöttem a vásárlásból...máté kapott két pár cipőt és bencus is kapott csak ő egy plüss rugdalozót és sapit hozzá....valami tüneményes!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jajj már én is tarhatnék ott hogy újra baba rucikat nézegessek vegyek :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika mindjárt te is nézegetheted de duplán........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok:)Én is jelentkezem mint elveszett bárányka:Dszoval tegnapelött megjött 43 napra:(ez a hónap is sikertelen volt:(

ez van,majd a következőben hátha:)

KépKép
bettike83
 
 


Veletek mizujs lányok?:)

KépKép
bettike83
 
 


Nita,már 20 hét,nem semmi,szépen halad az idő:)))

KépKép
bettike83
 
 


betty fene vinné el pirit!!!!!!!!!! :x

képzeljétek benus akkorákat rugott hogy kivűlről is láttam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De cuki lehet:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Kicsit én is eltüntem, mert a hétvégén a barátnőm lakodalmában voltunk, én voltam a tanuja! :lol:

Tary! Hogy gondolhattad, hogy elfelejtettünk, hisz én még írtam is, hogy merre vagy?!!! Nagyon örülök, hogy jöttél és annak méginkább, hogy piri sehol! Remélem, nem is lesz úgy 9hónapig! :wink:

Királylány! Nagyon sajnálom, hogy neked viszont megjött. Szerintem, ha túl vagy rajta, mindenképpen menj dokihoz!

Nika! Neked továbbra is mennek a drukkok, de én a helyedben már elmennék dokihoz!

Melisch! Nagyon szépen alakul a hőd! Remélem, az a szombati leesés beágyazódást jelent! :wink:

Nita! Irigyellek Bencus miatt! Én is annyira kisfiút szeretnék. Bár már mindegy lenne, hogy mi!

Pampalini! Te merre vagy? Mi lett a mai teszt, vagy végül holnap csinálod meg? Gratulálok a munkához, de nagyon szurkolok, hogy már ne legyen rá szükség. Azért kismamiként a felszolgálás eléggé megterhelő munka! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sehol senki?
pedi
Kalocsa
 
 


pedi hamarosan lesz egy rosszcsont kisfiad!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én vagyok de csak ritkán tudok írni, el vagyok halmozva munkával.

Nika még sehol semmi de jó, hátha nálad baba van :wink: :wink:

Pampalini, Tary nektek is megy a drukk!!!!!!!!!!!

Pedi láttam a képeket, nagyon szépek voltatok a lagzin
:wink: :wink:, nálam beágyazódásról szó sincs, nem tudom miért de elhúzódott mos a pé-m, már nagyon el voltam keseredve, hogy nem is lesz aztán kikértem esthajnal véleményét aki biztatott, hogy még teszteljek mert tuti nem volt még pé-m a görbém szerint, erre elmentem tesztelni tuti + volt vasárnap délután, így szombaton csak kínlódott :lol: :lol: :lol: Vasárnap össze is bujtunk de már az este nem volt hozzá kedvem, nagyon fáradt voltam. De most igazán nem is szeretnék babát :cry: annyira sok van a fejünkön, hogy most jobb lenne ha a férjem mellé tudnák állni és próbáljuk túlélni a krízist. Rossz ránézni mennyire el van kenődve és mennyire kilátástalannak látja a helyzetet.

Na de nem írok többet, mert csak panaszkodnék, szerintünk a mai világban az nyer akinek erősebb az idegzete és vastagabb a pofáján a bőr :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


pedi már írtam jövő héten mindenféleképpen megyek dokkerhoz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!

Nika,még mindig nem mentél dokihoz?! :x Miért csinálod ezt velünk? Tuti van ott valaki :)
Én képzeljétek vettem ma Tena extra betétet!! Háááááááát.... Fogalmam sincs hova fogom tudni én azt belerakni,mert ennek kb. XXXL-es bugyi kell,ahogy elnézem :lol: Na mindegy,majd csak megoldom. Azért vettem egy sima éjszakait is,hátha nem is fogok annyira vérezni utána.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?