Új privát üzeneted érkezett!

Kokusz
Szuper,hogy apa nem cigizik!!!Ez a gyógyi tényleg jóóóó!
Mikor is gondoltál egy laza tesztet ellőni?????Drukk hegyek,de tudod!!!!!!!!!!!!

Ildi
Veletek minden rendben???

Anyapoc
Drukk a versenyhez!!!
Ügyesek voltatok a fellépéssel!Képek esetleg?

Apa azért izgul,mert rengeteget tanult,de hát tanulás közben jn rá az ember mennyi mindent nem tud. :roll: Szal izgul rendesen,és én is!Bár már meglenne! :!:

Angyalkáékra rengeteget gondolok!!Ha vki tud felőlük vmit,írja meg gyorsan!Folyton nézem a topikot!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok

Anyapoc
Lábatok előtt hever az egész iskola :) biztos klassz volt a fellépés. A verseny meg persze hogy rendben lesz :)

Okr
Mondjuk érthető hogy apa izgul .... de biztos sikerül. Szakvizsga?Tényleg jó a bogyó. Tegnap volt két hete hogy elkezdte szedni, és már tegnap sem gyűjtott rá. Ma itt voltak apósomék, apósom is nagy bagós. Mikor elmentek mondta uram, hogy nagy büdös volt a cigifüst :) pedig kint voltak a teraszon.
Teszt? Hát meglátjuk 8) még nemtom.

Ildi
Tényleg hogy vagytok?

Én is rengeteget gondolok ezekre a lányokra és nagyon nagyon drukkolok!
kokusz
 
 


Hali :!:

Okr, drukk ferjed vizsgajahoz :!:

Anyapoc, nektek pedig az egeszsegfejlesztohoz :!:

Kokusz, apanak gratulaciok :!:

Monyo, beszamolsz nekunk is a jo hirekkel :?:

Narciszka, no panic, majd szepen behozzak egymast :wink:

Remelem, Angel es Kiskokusz jol vannak :!: Sokat gondolok rajuk :!: Angel megerezte, hogy van valami, jon valami, igy, hogy visszaolvasom, Kokuszka mennyit mocorgott az utobbi napokban es sokat kerult szoba a csaszar...

Koszonom, igen, velunk minden ok, 2 napja terhes vagyok :wink: De ez majd csak 11 nap mulva derul ki :wink:
katavirag
 
 

 
 

Jóreggelt

Katavirág
Drukkhegyek! De jó neked :) Kívánom hogy gyorsan teljen el az 11 nap!

Angel és Kókuszka remélem jól vannak! Jó lenne már valami hír róluk.
kokusz
 
 


sziasztok.

megbirkoztam az ampullakkal igy tuszorepi belove. :lol:

kriszti gratula a vizsgadhoz,a ferjednek egy nagy kalappal.

kokusz buszke lehetsz a ferjedre csak igy tovabb.

anyapoc,lemaradtam milyen counry?te enekelsz is?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Örülök a sikereteknek! :D

Okr!
Bizti meglesz! Azért a biztonság kedvéért még egy vagonnal kívánok!
Nekem a "sok szerencsét" soha nem jön be! csak a kaki, de az mindíg :oops:

Kókusz!
Izgi-izgi!

Katavirág!
Igenis! Nem panic!
Mi meg 9.-en megyük kombi tesztre! :wink:

Monyo!
Sztm 20-22 jó! Nekem azt monda egy lombikos doki, hogy meg tudja számolni a két kezén 22 felettiből mennnyi babát csinált. Ami azt jelenti, nem túl sokat. Nekem most lombiknál hétfőn voltak 16-osak és szerda este kellett repeszteni. Persze az más mert én még hétfő és kedd este is szúrtam a tüszőéerlelőt. Így nyilván a 16-os gyorsabban nőtt mint alapból. Na szvl. nem segíettem neked semmit.

Ma 11+0.
Nagyon megy az idő! Hétfőre kérek majd drukkot, akkor megyünk a Klinikára uh-ra.
Amúgy megvagyok bal oldalam endosan fájogat, éhségrohamok még megvannak, éjjel egy pisi tutti, ritkán öklendezés fogmosás közben, égő gyomor, napi 10 óra alvás minimum, már a 8 órási mozira nem tudunk beülni mert fáradt vagyok, cicik már csak néha akarnak leszakadni, de akkor nagyon. Hát így telnek a napjaim.
nárciszka
 
 


Ildi
De jó,hogy kismamásan vagy!
Én mindig suliban aludtam előadáson. :oops: Egyszerűen nem bírtam ébren lenni.
drukk megy++++++++++++++++++++++++++++++

Monyoka
Tüszőkhöz nem tudok hozzászólni.Nekem egyszer volt repiszuri,akkor is eredménytelenül. :roll:

Kata
11 nap mindjárt eltelik! :) Drukk++++++++++++++++++++

Köszönöm a drukkokat apa nevében.Gyakorlati vizsgán átment.Most már "csak" az elmélet van hátra 1-én.Addig már nem is jön haza,tanul!Bár már vége lenne!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Köszi,lányok a sok dicséretet, igyekeztünk :).Meg is kaptuk érte a dicséretet,de azért volt letolás is :?...AZ új vezetés olyan fura :.A legrosszabb,hogy olyan ember kéri számon rajtunk,hogy mit tettünk,vagy mennyire vagyunk pontosak,aki maga sem pontos, és az óráit sem tartja meg :?... Na mindegy,ma kipakoltam a dirinek,hogy mi a véleményem a nyilvános megszégyenítésről bár engem nem érintett személy szerint ....)....

Verseny megvolt, jól sikerült,bár kicsit elnyúlt a vége, de időn belül végeztünk, gyerekek élvezték :).Az általam tanított osztály csapata nyert,büszke is vagyok rájuk :).

Okr

Gratulálok Apának :).Elmélet is biztosan menni fog :).
Képek amint lesznek, dobok fel :).Elvileg meglesz a felvétel is :).A diri annyit mondott,neki van a legtehetségesebb tantestülete a városban :lol:!

Kokusz

Apa a gyógyulás útjára lépett :).Ez már nagy eredmény :).Anyum is hamar eljutott ide,hogy büdi a cigi :roll:...

Katavirág

Drukkok mennek+++++++++ :).

Monyo

Nem ének,hanem tánc :).Nemtom emlékszel-e,tavaly táncoltuk az ovis bálon,és most betanítottam a csajoknak a suliban és az Alma Materen előadtuk :).
Tüsző repedt, szuper :). Akkor most mindent bele :).Még jó,hogy sikerült megszerezni a szurit :roll:...

Ildi

Végre halljuk a "mindennapjaidat" :).Poci van már?
Nekem a fogkefétől öklendezés megmaradt :(:(....

Angeléknak továbbra is küldöm a drukkokat!!!!


Na megyek pihizni,mert kinyúltam :?...

anyapoc
 
 


Sziasztok,
Bocs, h nemírtam, de annyira Angyalék körül jár minden gondolatom...
Annyira remélem, kicsi Kókusz erősödik és minden rendben van Vele és a Mamijával is! ++++++++++++++++++++

Kókusz, Kriszti,
Nagyon ügyes férjeitek vannak! Gratu Nekik! :)

Anyapoc,
Ti is ügyik vagytok! :D Naná, h a Te osztályod nyert! Nekik van a legjobb tanáruk, nem? :wink:

Monyo,
Ügyi vagy a 'lövéssel'! Drukk a továbbiakhoz is!

Katavirág,
Neked is drukk!

Nárciszka,
Hétfőn godolok Rátok is! Gyere majd a hírekkel!

Ne haragudjatok, most csak ennyi jutott eszembe...

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Olvastátok?
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=#3194604

Nagyon drukkolok Angyalkának és drága kislányának!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hu a fene egye meg .... :(
Minden pozitív energiámat küldöm a kislánynak!!!!
kokusz
 
 


Drága Lányok!

Nagyon-nagyon sokat gondolok Rátok!!!!!

Rettentően sok erőt kívánok kitartáshoz és küzdéshez :!: :!: :!: :!:

anyapoc
 
 


Angyalom,
Pici Kókuszka,
Itt is nagyon-nagyon drukkolok és nagyon sok erőt küldök Nektek!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kata1977
Hatvan
 
 


Draga kicsi kokuszka kuzdjel Magadert es a Szuleidert! Draga Angelnek sok-sok erot kivanok!!!
Teljesen hatasa alatt vagyok, masra sem tudok gondolni, kicsi Lanyka kivanom hogy nolj fol egeszsegesen es boldogan a szuleid mellett!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Küzdj, drága Kincs! Küzdj!++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jaj,annyira izgulok folyamatosan :(......

Muszáj,hogy minden rendben legyen... :)

anyapoc
 
 


Anyapoc,
Annyira egyetértek mindkét mondatoddal ...
Már szétrágtam a számat belül kedd óta... :?

KisKókusz, Pici Lány,
Küzdjél Drágám! Szép ez a világ, majd Te is meglátod! Rengeteg néni és bácsi drukkol Neked!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kata1977
Hatvan
 
 


Találtam új hírt:
[quote="harcimokus"]N írta:harcimokusah...
a hazamenetleről érintőlegesen beszéltünk, ugye értehetően csak a baba volt a legfőbb téma. / 20 percet beszéltem vele egyébként/.
Úgy értelmeztem, hogy most esze ágában sem lesz hazamenni, amennyit csak lehet mellette van.
3 óránként mehet be hozzá: reggel 6-9-12-15- és este 6 az utolsó. Egy alkalommal fél órát tölthet nála. Tegnap egyszer meg is foghatták Apuval, ő is ott volt . :) Apu egyszer mehet be naponta. Kinyitotta a szemét Tündérke és rájuk is "nézett", már amennyire lát, tudjuk, hogy nincs még éleslátásuk az újszülötteknek sem.
Nagy kék szemecskéi vannak, és nagy haja, képzeljétek :) Angel mindig beszél hozzá sokat. Ez nagyon jó.

Egyébiránt még saját maga ügyén sincs szó hazamenetelről, mert nincs jól a hasa, nála elég sok gubanc volt-van benn. Van aki tudja közületek az előzményeket gondolom. Nem egyszerű egy hasműtét az ő esetében sajna. Meg a gyógyulás se.
Szóval biztosan benn marad, ameddig lehet a baba mellett.

Tegnap esti hír /más beszélt vele/ : továbbra is stabil a baba, a szörnyűséges dolog , ami a gondot okozta nem romlott tovább illetve megállt. Ez nagyon jó hír. Már bizakodó Angel, jobb volt a hangja is.
sajnos azt mondták, hogy ez naponta hullámzó lehet, de bízzunk benne, hogy nála már csak javulás jön !!!!!!

Igaz, lányok?
Én nagyon hiszek benne!!!


Drukkolunk, Pici Lány, csak így tovább!
kata1977
Hatvan
 
 


Én is pont most akartam bemásolni.
Én nagyon bízakodom. Rengeteget gondolok rájuk!
kokusz
 
 


Huh..... :roll:

Azért örülök,hogy vannak végre megint pozitív fejlemények.... :)

Édesem,ahogy kinyitotta a kis szemét....

anyapoc
 
 


Legújabb :):

[quote]K írta:ókuszhírek!

barátnőjével beszélt most este. Tőle tudom.
A mai nap is stabilan telt, JOBBAN VAN!!!!
Már a lélegeztetőt is egy fokozattal lejjebb lehetett állítani.
Megállt az a dolog, ami volt. Hálistennek!!!
Ügyes édes Kiskókusz. Smile
Nyitogatta sokat a szemét.
Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat segít az neki, hogy mennyire sokan akarjuk, hogy maradjon velünk, és egészséges szép nagylány legyen!


Hurrá,hurrá :):)!

anyapoc
 
 


[quote="harcimokus"][ írta:harcimokuscolor=red]Kókuszhírek![/color]

barátnőjével beszélt most este. Tőle tudom.
A mai nap is stabilan telt, JOBBAN VAN!!!!
Már a lélegeztetőt is egy fokozattal lejjebb lehetett állítani.
Megállt az a dolog, ami volt. Hálistennek!!!
Ügyes édes Kiskókusz. :)
Nyitogatta sokat a szemét.
Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat segít az neki, hogy mennyire sokan akarjuk, hogy maradjon velünk, és egészséges szép nagylány legyen!

holnap délután hívom.
kata1977
Hatvan
 
 


Anyapoc,
Ez dupláztuk! :D
De a jóhír duplán is jóhír!

Mennek továbbra is a drukkok, kisKókusz!
kata1977
Hatvan
 
 


Huhh!Már úgy izgultam!!!
Remélem a jó hír özön folytatódik!!!!!!!!!!!!
Drukkok továbbra is mennek Angyalkáéknak!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.

ferjem neveben is mondhatom hogy nagyon szoritunk kicsi Kokusznak.eros kislany lessz belole az tuti.

Kép
monyo83
 
 


[quote="harcimokus"][ írta:harcimokusb]Kókuszka állapota változatlan, stabil.
Semmi újabb rossz nem történt csütörtök óta. Reméljük, ez így is marad! Még a szigorú ijesztgetős doktornéni sem ijesztgetett ma már. :)
Angel meg fogja ma mondani neki, hogy nagyon sok néni küldi üdvözletét és puszikat.
Próbáltam vázolni Angelnek, hogy mennyire sokan jelentkeztetek és aggódtok és szorítotok.
Lehet hogy szerdán hazajön és bele tud nézni majd ő is a topikba.Nem érzi már jól benn magát, jönne ki, és ha orvosilag lehetséges , akkor dobbant is. Majd inkább megy 3 óránként a babához, nem laknak messze. Kemény , erős, stramm csaj.
A kislányával együtt. :) :wink:
kata1977
Hatvan
 
 


Na,jól van akkor,maradjon is így :).

Nagyon örülök,hogy végre nincs rossz hír :).

Ügyesek vagytok, lányok!!!!Így tovább :):):):)!!!!!

anyapoc
 
 


Draga Angel es edes kicsi Kokuszkaja gondolok Ratok!!! Borzalmasan orulok a jo hireknek! :D

Mi megint betegek vagyunk, Ratenak bronhitisze van, Alexnek fulgyulladasa, Annanak es nekem torokgyulladasunk. Jo, mi? :lol: :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Angyalkám drukk megy továbbra is,javuljatok,nőljetek nagyra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tontica:Sajnálom! :( Nálunk is hasonló a helyzet!Csak jön már az a nyár!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ildi????

Gyere,mesélj,mi volt :)!!

anyapoc
 
 


Sziasztok :!:

1000 megadrukk Angeleknek :!: En is kovetem, mit irnak a masik topkiban :!:

Kokusz, nalad is lassan ciklus vege lesz :!:

Monyo, gyere meselj a jo PCOs hireidrol :!:

En koszonom jol vagyok :!: Ma ET+6. Nagyon bizakodo vagyok :!: Igazabol az elso embrikenel nem is gondolkoztam, terhes leszek-e vagy nem, mert Oliverrel elsore sikerult es ugy gondoltam, en elsore lombikosan teherbeesos tipus vagyok :wink: Olivernel meg plane nem gondolkoztam, sikerul-e vagy nem, mert meg nem volt tapasztalatom terhesnek es anyanak lenni, inkabb olyan izgalmas, erdekes volt. De az o szuletese ota meg sokkal inkabb szeretnek kistestvereket :!:
Furcsa, most beulti ota erzem a mehem. Nem faj, de ugy van onnan egy erzes. Tegnap ota idonkent a melleim is szurkalnak. Utolso HCG-t ET+3 napon kaptam. Szoval meg remenykedem :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Örülök a pozitív Angel híreknek! Tobábbra is gondolok rátok!

Kata!
Juj de jó, ezek tipikus tünetek! Múlthéten nekem is elmúlt a feszülés és szurkált a mellem,sztm. ez még rosszabb. Drukkolunk! :lol:

Tonti!
Na jól megkaptátok! Jobbulást!

Szvl. tegnap 5 cm voltak a pockok! :D NT:1.5 és 1.9mm
11+5 napnak feleltek meg és 11+4-en voltunk. Nem is láttam őket és képet sem adott a szonográfus.Baross u.
A picike szépen behozta magát mi? Ja, az egyik csak 49mm volt.
nárciszka
 
 


KicsiKókusz,
Mai drukkok: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És a nénik továbbra is puszilnak! :wink:

Tontica,
Jobbulást Nektek!

Kriszti,
Nektek is gyógypuszik!
Nagyon jók az új vonalzóid! :D

Katavirág,
Naná, h reménykedsz! :D Mi meg drukkolunk!

Nárciszka,
Remélem, akkor megnyugodtál egy picit, h szinte egyforma nagyok! 8)
Azért adhattak volna képet... :evil:

Monyo, Kókusz, Junko?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok,
Tegnap esti:
[quote="harcimokus"]S írta:harcimokusziasztok! :wink:

ma is nagyszerűen sugároztuk a drukkokat Kókuszfejnek. :) És anyu is nagyszerűen adta az energiákat és a szeretetet a hangjával, jelenlétével, szavaival, gondolataival, símogatásaival.
Ha ugyanilyen ügyes lesz kicsilány, holnap már levehetik a gépről. :)
Csak így tovább manóka!!!!!!

Nem is írok bővebbet mert Angel nagyon óvatos és nagyon aggódik, izgul, és semmit sem szabad elkiabálnunk.

Mindenkit puszil külön-külön és egybe is. !!!!!!!
Holnap hazamegy valószínűleg.


:D
Továbbra is hajráááá KisKókusz!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


sziasztok.

kokuszkanak tovabbra is mennek a drukkok.

kata megvagyok,van egy uj szorakozasom es azzal elvagyok.

narcisz,na ugye hogy egyformak.mikor fog kiderulni a nemuk?

katavirag,drukkolok hogy pozit tesztelj majd ha eljon az ideje.mikoris?

junko?kokusz?

Kép
monyo83
 
 


Helló lányok!

Megvagyok ám csak kicsit el vagyok havazódva.
Drukk Angelnek és a kismanónak továbbra is megy folyamatosan!

Monyo
milyen új szórakozásod van?

Katavirág
Drukk!

Nálan semmi különös, meghülyült a ciklusom. Szerintem nem is volt peterésem .... :roll:
kokusz
 
 


kokusz jatszom egy virtualis vilaban,tok jo meg sosem jatszottam.

hanyadik napon vagy?

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Hu az izgi :) én sem játszottam még.
27. cn.
Kb egy hete mérem a hőmet, de ugyanott van és nekem ovuláció után azért elég magas szokott lenni, most meg 36,7-36,8 ... szóval nemtom. De a hasszúrkálást elég erősen éreztem két hete ... :roll:
kokusz
 
 


kokusz ocsem kezdett el jatszani es megtetszett amit meselt,bar kicsit durva jatek de az eletben ugysem csinalnek ilyet soha.
maffiozo vagyok :lol:

aha 27cn,a hasszurkalas jo jel,viszont ha a hod nem ment fel.....nemtudom.varjuk ki a veget :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok,

Monyo,
Milyen ez a játék? Hol lehet belenézni? Vagy van vmi leírás róla? Kíííváncsi vagyok! :oops:

Kókusz,
Sztem ez a hő egyáltalán nem alacsony. Nekem pl. télen sosem megy 36,8 fölé. És van pé-m teljesen egyértelműen. De mindjárt felrakom a múlt havi görbémet - úgyis ígértem már.
Szóval én drukkolok! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


kata kuldok put.

Kép
monyo83
 
 


A múlt havi görbém:
Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Kata

Szép görbe :)
Hát nemtom, meglátjuk. Nekem nem szokott azért különbség lenni télen meg nyáron, persze ki tudja lehet a lombikos hormonok még valamit csinálnak odabenn. Na majd meglátjuk, de azért idegesít. Vagy elromlott a hőmérőm. Nem bízok ezekben a digitális hőmérőkben, de higanyos meg nincsen.
kokusz
 
 


Kokuszka drukkok+++++++++++

Nagykókusz!

Akkor már nem is lesz higanyosod! :D Asszem hétfőtöl nem árulják! Pedig én is sokkal jobban bízok benne. Nekem a digit vagy a csipogás után még 10 percig bennt kell hagyni v. egy egész fokot hozzá kell adni. Ja és Omron (orvosi műszer)! :roll:
nárciszka
 
 


Nárciszka
Na az komoly.
Ja tudom, hogy már nem árulják. Pedig az a tuti.
Hogy vagy?
kokusz
 
 


Kókusz,
Kb. az összes görbém ilyen, annyi a különbség, h nyáron magasabb az alaphőm (tehát kicsit feljebb van tolva az egész görbe :D )
Én is digitálissal mérem szájban. De azt gondolom, h ha mindig ugyanazzal mérem, akkor reális képet kell mutasson. 8)

Nárciszka,
Én ha csipogás után hagyom, akkor csipo-gcsipog, majd kikapcsol... :?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Megvagyok!
Mint nyúl a hurokban! :lol:
Ja, még nem is mondtam, a valaki várandós tartsa magát távol a borotvától! :D Hétvégén nagy riadalmat okozott! Meg is mondtam a dokinak engem már csak a kórházban fognak!
Nekem is 36.8 körül volt luth. fázisban mindig. Persze lehet az is, h bezavartak a hormonok. Nekem mikor nem volt pé. akkor 36.2 volt 30 napig. Persze nem is jött meg. Sztm. ez már elég magas egy pé.-hez.
nárciszka
 
 


Kata!

Igen a lényeg, h mindi u.a a hőmérő legyen. És legalább 4 tizedet emelkedjen akkor van pé.
De én konkrét lázmérésnél mondom, h nem jó a digi. Mikor 38-al már ülőfürdözni kéne és tök forró vagyok, a digi még csak 37-et mutat és nyugi vagyok, oh ez semmi.
nárciszka
 
 


Kata
Na én is jártam már úgy hogy tovább bennhagytam csipogás után és kikapcsolt. Mondjuk azt nem tudom, mi van akkor ha kezd az elem lemerülni ...

Nárciszka
Mi volt a borotvával? :roll:
Nekem ennyire alacsony sosem volt a hőm. Hát meglátjuk mi lesz. Mindenesetre sok terhestünetem nincsen :? illetve egyáltalán nincsen
kokusz
 
 


Sziasztok! Bocs a betolakodásért! Vagyis nem teljesen tolakodás (Nárciszkával már megbeszéltük), mert sajnos egy jó darabig én is e klub tiszteletbeli tagja voltam! :(
Nárciszka miatt jöttem: eltűntél az ikresből, mi baj van? Hiányolunk ám nagyon. Ráadásul akartam kérdezni, hogy voltál-e végül az Istenhegyin és pontosan mit csináltak, mert most nagy dilemmában vagyok ezzel kapcsolatban! Segíts! (Részletek az ikresen) És gyere! Irgum és burgum! :twisted:

Lányok szívből kívánok nektek mihamarabbi babásodást és boldogságot!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?