Új privát üzeneted érkezett!

Tobi merre vagy?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Ne már, ez nem igazság!
Vendég
 


Csibe!
Drukkkkkk!
Bella!
A lurdy nekem jó.Nincs olyan vészesen messze.
Tobi!
Drukkkkkk!Merre vagy?
Vendég
 

 
 

A Lurdy azért gondoltam, mert aki kocsival jön annak jól megközelíthető, parkolási lehetőség van dögivel.
1-es villamossal is tök könnyen megközelíthető annak, aki metróval jönnen, mivel mind a piros, mind a kék metró vonalát érint.

Azért várom még a többiek javaslatát is.
Vendég
 


Bella nekem is jó a Lurdy, 5 percre dolgozom-10 percre lakunk :lol:
Mi az a Burger?

Csibe
a teszt rossz biztos! :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
és tényleg így jössz?????????? :D
akkor biztos megismerünk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csibe a Burger Kingre gondolt az Oktogonon, de egyelőre a többségnek jó a Lurdy, úgyhogy valószínű az fog győzedelmeskedni. Márcsak Nyulasz miatt is, mert az neki is viszonylag könnyen elérhető vidékről, abból az irányból, ahonnan Ő jön.

Akkor már csak azt kellene eldönteni, hogy melyik nap legyen.
Vendég
 


Bella!
Én budapesti vagyok!
Vendég
 


Nyulasz,
Mért emlékeztem én Érdre?
Meg voltam győződve! Öregszem úgy látszik!:)
Vendég
 


Bella!
Nemtom.Mondjuk pár perc érd,lehet valamikor írtam ilyet.
Mikor mész a Kaáliba?Miért nem csinálsz vonalzót?
Vendég
 


Nem csinálok most vonalzót, mert nem tudok ráírni egyelőre semmit! :wink:

Szóval, akkor jövő hét kedd, szerda 18.00 óra?
Kérném megszavazni!
Vendég
 


Nem lehetne korábban? 17.00-ra?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Nyulasz
örülök hogy minden OK odabent, azt viszont sajnálom hogy rossz volt a doki.
Én tudok olyat ajánlani akit ismer a Mágus, - én hozzá jártam + nála is születtek a fiúk. Őt tudom ajánlani!!!!! (Zseboroszlán is meg volt vele elégedve - Kaális babásról) A Mágus 1x azt mondta hogy 5 olyan doki van akik kezei közé engedné a feleségét, és az egyik ő, és nem utolsó sorban NEM pénzéhes, nincs külön tarifája - II-es klinikás doki. Ha érdekel írj és megírom priviben.

Törpe
vissza jelöltelek!

Tényleg! Elmondanátok vagyis leírnátok nekem hogy az iwiw-en hogy lehet berakni emotikont?????????????

Sziasztok

Erika

És persze mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Csibe,
nem tudom!

Lányok az 17.00-17.15 körüli időpont jó lenne mindenkinek?
Törpe, Nyulasz, Tobi, Tegnapelot?
Vendég
 


Bella!
Nekem jó :wink: (persze remélem nem jön közbe orvosi dolog)
Azt nem tudod a vonalzódra írni,hogy mikor lesz konzultáció?

Erika!
Őt is a Mágus ajánlotta,mint az országban a legjobbat!
Vendég
 


Nyulasz,
hogy érted, hogy így? :oops: :roll: nem értem:(

Nekem jó az 17:00 is!
inkább kedd, de szerda is jó, ha a többieknek az jó!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
Nyulasz csak poénkodik.

Törpe - kedd 17.00
Nyulasz ?
Csibe - ? 17.00
Tob - ?
Tegnapelot - ?
Vendég
 


én alkalmazkodom :D
Vendég
 


Törpe!
Ezt Bella írta az előző oldalon,tán még csipás voltál,és nem láttad,és én erre írtam,amit írtam:
Törpe,
A talira reggeli fejjel jössz, csak hogy össze tudjam hasonlítani az avataroddal?
Vendég
 


Bella!
Ja,poénkodom :D na de ki kezdte? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mi van Tobival???????Tooooooooooobiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Ez Mazsinál bejött,hátha Tobinál is működik:

Tobi?Tobiii???Tobiiiiiiiiiiiiii????????????
Vendég
 


Nyulasz :wink: :)
mazsi02
 
 


Nyulasz, küldd már el nekem is történteket, kíváncsi vagyok. Egyébként már jól vagy?

Csibe holnapra++++++++++

Tobi++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Sziasztok!
Most csatlakoztunk a fórumhoz, bár már néhányszor olvasgattuk a történeteiteket.
Mi is hasonló cipőben járunk, azoospermia a problémánk.
Ma javasolták a FER14 nevű tablettát. Van-e valakinek tapasztalata ezzel a vitaminnal kapcsolatban?

Köszönjük!
hope120
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Hope!
Sajna - nem sajna nekünk nincs tapasztalatunk a Fer 14-ről.

Nyulasz
én is nagyon nagyon kiváncsi vagyok, csak úgy mint Mazsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Tobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép

Kép
erika13
 
 


Törpe,
tényleg csak poénkodtunk, tudod egyszer beszéltük, hogy azért ilyen az avatarod, mert hasonlít a reggeli fejedhez:)

Törpe - kedd 17.00
Nyulasz - alkalmazkodik
Csibe - ? 17.00
Tob - ?
Tegnapelot - ?

Hope,
Én nem ismerem a FER, jelen pillanat mi a Gynex-el próbálkozunk.
Vendég
 


Erika!

Köszi a választ. Ma volt a második andrológiai vizsgálat, most sem találtak "katonákat" és a doki ajánlotta, hogy érdemes lenne megpróbálni. Kezdtük elfogadni a szitut, hogy biopsia lesz, bár a párom nagyon fél tőle. Doki szerint a Fer14 kb. egy havi szedése után nagyobb esélye van a biopsia sikerességének.
hope120
 
 


Bella, mióta próbálkoztok a Gynex-el?
Mennyi idő után lehet eredményt várni és mennyibe kerül?

Hope
hope120
 
 


Hahó lányok!

Sajna nekem a jövő hét egyáltalán nem jó, pedig nagyon szívesen elmennék :cry:
Túl nagy kérés lenne, hogy a 25-én kezdődő héten legyen a tali? Bár az új lévén nem tudom van-e jogom ilyet kérni? :)
tegnapelot
 
 


Hope!
A www.fer14.hu címen informálódhattok.
mazsi02
 
 


Mazsi!

Azt már olvastuk, de ugye senki nem fog rosszat írni a saját termékéről. Igazából azoknak a véleményekre vagyunk kiváncsiak, akik szedték. Persze mindenkinek más tapaszta lehet ugyanazon dologgal kapcsolatban.....
Jól emlékszem, hogy te vagy az aki sikerrel vette az akadályokat?
Ha igen, gratula!
Most hogy vagy(tok)? Minden oké?

Jó hogy van egy ilyen közösség, ahol hasonló sorsú emberek megoszthatják egymással az örömüket és a bánatukat, és elmondani a saját gondolatokat.

hope
hope120
 
 


Nyulasz!

Nekem is küld el légyszi a történetet!

Princess
princess
 
 


Sziasztok Lányok,
kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok. Tegnap otthon nyomtam az ágyat mert már szerda estétől görcsölt a hasam, ami csütörtökön folytatódott. Persze ehhez jött még egy kis idegkimerültség, munkahelyi káosz miatt, szóval jó kis hetem van/volt. Ma vagyok ET+12 napon, ált. ekkor mentem vérvételre, aminek eredménye - volt és rögtön meg is jött a mensi. Ma nem megyek vérvételre, majd csak holnap. Tehát ha ma beköszönt a miki, akkor annyi. De még reménykedek, hogy nem. Tesztet továbbra sem csináltam. Majd ha odajutok akkor holnap vérvétel előtt.

Csibe,
rohadt teszt, de hátha

Nyulasz,
én is kérek a történetedből

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Nagy drukk,hogy a mensi jól elkerüljön.Görcsökről,meg barnázgatásról sok kismamitól hallottunk már!
Gyógyulj meg,mennek a drukkok!!!!
Csibe!
Kezem-lábam csuriban!Siess az eredménnyel!!!!
Bella!
Esetleg feltehetnéd a beültis topicban is a kérdést,hátha akar valaki még jönni.
Tegnapelot!
Én hozzád is tudok alkalmazkadni :wink:
Hope!
Én is próbáltam kideríteni a fer14-ről dolgokat,de még csak nemrég forgalmazzák itthon,szerintem azért nehéz róla találni valamit.
Gyere el te is a Bella által szervezett "termékbemutatóra"hátha hallasz valami okosat.
Vendég
 


Sziasztok!

Gynexet január eleje óta szedi a párom és én is. Eredményt még nem tudok mondani.
http://www.energy.sk/hu/vyrobky/GYNEX.asp

Lányok érdeklődnék akkor, hogy kinek mikor jó? Esetleg jó a jövő hét utáni hét, mivel tegnapelot-nek akkor lenne jó.
Tegnapelot, ha mégis a jövő héten lesz, szívesen megadom neked a barátnőm számát és tudsz egyénileg is találkozni vele.

Tobi
neked mikor lenne jó?
+++++++++++++++
Vendég
 


Bella!
De gondolom a lány,aki tartja,már tud történeteket mondani.Nem?
Vendég
 


Tobinak már nem lesz rá szüksége :wink:
Vendég
 


Nyulasz,
milyen történetekre gondolsz?
Eddig ő nem a gynex-el dolgozott, hanem más termékekkel. Ott volt akinek sikerült a lombikja.
Ez nem egy sikertörténetes előadás lesz, hanem egy kötetlen beszélgetés és részben topiktali is. :wink:
Vendég
 


Nyulasz,
Tobival amúgy is kellene találkoznom és ő is szívesen megismerkedne még másokkal is. Itt nem a gynexre gyúrunk, hanem, hogy tapasztalatot cseréljünk, tudjunk valakitől kérdezni, aki alaposan beleásta magát ilyen dolgokba.
Vendég
 


Lányok segítség, most akkor mikor legyen a tali!
Valami előrejelzést kellene mondanom Csillának!
Légyszí válaszoljatok!

Nyulasz tudom, ő azt mondta esetlegesen jó neki a jövő hét.
A többiek? Ha a övő héten lenne, akkor is kedd, szerdát irányoznánk elő.

Csibe, Tobi, Tegnapelot, Hope?

Nyulasz,
a másikban nem tudom, hogy ki az, aki Pesti, már nem tudom követni. Dezsit kérdeztem, de ő most nem szeretne eljönni, de azért felvetem, illetve felvetném, ha már mi meg tudnánk állapodni egy időpontban!
Egyébként most hogy vagy? Fájsz még?

Én reggel 6-ra mentem vérvételre, utána cukros lötyi, 8-kor megint vérvétel.
Vendég
 


Bella!
Én olyan történetekre gondoltam,amit ő kap visszajelzésként azoktól akik ezt szedik.Mert mindenki arra kiváncsi,kinek-hogy segített,van-e pozitív tapasztalat,mondjuk mindig kevés petesejtem lett,és ettől most több,vagy vastagabb lett a nyálkahártyám,mint eddig,vagy a párom jobban produkált...Mert én már annyi mindennel kisérleteztem,és ezért nem rendeltem meg a fer14-et sem,mert ugyan jó dolgokat írtak róla,de ugye azt a gyártó.Én kézzel fogható tapasztalatokat szeretnék,mert termékleírást elolvasni mindenki tud,aztán vagy elhiszi vagy nem.Valamivel csak meggyőzi az embereket,hogy miért ezt szedjük.Nem?Persze örülök a talinak én is :wink:
Ha meg lesz az időpont,akkor szerintem nyugodtan tedd fel a másikban is a kérdést,ki jön,független attól,hogy pesti-e vagy nem.Ha konkrét időpontot tudunk,mindenki másként fog hozzáállni,és minnél többen tudunk összejönni,annál jobb.
Aztán például Dezsi lehet,hogy pont akkor megy hazafelé a melóból,és mégis beugrik.Vagy bárki.
Drukk a vv-hez!
Még picit fájok,de nem olyan vészes.
Vendég
 


Nyulasz,
Értettem! Csak annyi, hogy a gynex-el nem foglalkozik olyan rég, de utána járt. Azért tud majd tapasztalatokat mondani!
Ok felteszem, ha végre kiderítjük mikor lesz!:)

De pl. Csibének vastagabb lett nyálkahártyája.

Remélem minél hamarabb elmúlik a fájdalom.

Nekem kissé fáj a kezem, ahogy kétszer is vért vettek.
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem a tali nem fog összejönni, mert pest elég messze van, több, mint 100km. De köszi, hogy hívtatok.
Olyan sok tapasztalattal nem rendelkezünk, még eléggé az elején járunk. Egyelőre "katonákat" toborzunk.
Amit nem értek a dologban: Ha a hormonvizsgálat szerint minden rendben és lenni kell katonáknak, csak valamiért nem jutnak ki, akkor mit fog segíteni a vitamin? Mert ugye hiába vannak többen vagy hiába mozgékonyabbak, erősebbek, ha nem tudnak kijönni, akkor ugye nem vagyunk beljebb.....
Vélemény?

Tobinak drukk!

hope
hope120
 
 


Hope!
Nem lehet,hogy valami elzáródás van,és estleg azt műtétileg meg tudják nyitni?A fer14-et ki ajánlotta?Doki?
Bella!
Ismerős az érzés a vérvétellel kapcsolatban. :evil: És milyen lett az eredmény?

Csibe?Csibeee???Csibeeeeeee????????
Vendég
 


Nyulasz,
még nem tudom, lehet, hogy már ma is meglesz az eredmény, de ha nem, akkor jövő héten tudok érte menni.

Hope,
Egyetértek Nyulasszal, a vitamintól nem fog kijönni. Andrológus látta már a párodat?
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
köszi a privit, írtam én is neked ha nem baj, illetve remélem, nem zavarok vele!
Ügye, még jó ideig otthon vagy?!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

HCG csökkent, 28-as. 10 nap múlva újból vérvétel. Márciusba fagyibaba.

Nyulasz nekem sokat segített a stimu alatt a gynex. Nem volt mellékhatása a stimunak, normális mennyiségű és minőségű petikét produkáltam.

Tobi drukk+++++++++++++

Bella nekem péntek kivételével minden nap jó 17 órai kezdéssel.

Hope üdv itt. Ti hova jártok?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!...akkor itt is:
Egy hatalmas ölelést küldök!Olyan közel voltál hozzá,nagyon sajnálom.Gondolom mondta,hogy a jó hír a rosszban,hogy nem méhenkívüli,mert akkor lassan de nőne.Mindjárt itt a március,most add ki a bánatot,sírd ki magad,mert hipp-hopp újra beköltöznek a pocidba.

Erika!
Válaszoltam,persze,hogy nem zavarsz,napok óta privátban nyomom.Remélem tudok táppénzt intézni,mert ezzel már a jövőhéten küldenének dolgozni. :evil:
Vendég
 


Drága Csibe,
tudom, hogy összeszeded magad gyorsan (más választásunk úgysincs) és jöhetnek márciusban a fagyibabák!!! puszillak

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: