Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bumi, gröni...... :cry: De megyünk tovább....! :wink:
Mennek a drukkok mindenkinek!!!!

Nálam semmi új a nap alatt...kivéve hogy végre felmondtam a munkán és új életet ( amolyan fészekrakót) kezdhetek.... :lol:

Dorcsi????? Valyon merre járhat? :shock: :(

Puszi mindenkinek !- megyünk anyuhoz, szulinapja van!

Cupp!
tea77
 
 


Sziasztok!

Tökre elkenődtem. Nem lett jó a hormon eredményem, úgyhogy ez a ciklus kimarad. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Milyen lett?Sajnálom :(

Kép
breni
 
 

 
 

Magas az özstrogén szintem, és így nem stimuznak.
Jön egy spontán ciklus. Csak most ezt visszalépésnek érzem.
De már kanalazom össze magam. :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

A francba! :( Nem tom miért kizáró ok ez egyébként! :roll: De a doki biztos tudja! :roll:
Vendég
 


Má meg az a bajom, hogy ömlik belőlem a vér.
Kicsit kiakaszt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jaj te szegény!:(

Fájsz is???

Kép
breni
 
 


Igen, sajna.
Hoszzú lesz ez a ciklus.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni!

És nektek? Sikerült elkapni a pét?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nem tudom,majd esetleg kiderül.
Őszinte leszek,most valahogy nem is érdekel.Nagyon rossz passzba vagyok,de nem emiatt!

Kép
breni
 
 


Mesélj, mi baj?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ne haragudj,de ez nem publikus.De megoldom tudom.

Meg hát hiányzik a löket,hogy elinduljunk!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Drágáim, ne szomorkodjatok is sorozatban! :cry: :cry: :cry:
Alakulni fognak a dolgok...és tudjátok, minden a mi javunkat szolgálja!!!!!

Szép napok vannak, jön a tavasz....kergetjük a gólyákat!

Cupp!
tea77
 
 


Tea!

Dehogy kergetjük! :lol: :lol: :lol:
Épp, hogy csalogatjuk őket! :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni!

dehogy hargszom, csak gondoltm , ha elmpndod, esetleg tudunk segíteni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Köszi szépen aranyos vagy.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Bumi!

Jobban vagy már? Te éreztél valamit stimu alatt? Nekem olyan fura, hogy spontán hónapban ilyenkor már szokott lenni szurka, most meg semmi! Remélem lesz legalább egy tüszőm! Bár nem is akarok többet! :roll:

Reni!

És te, hogy vagy? Remélem rendeződik a helyzet, bármi is legyen az!

Tea!

Én nem vagyok szomorú! Tele vagyok enerdzsivel, tombolnak a hormonok, gyönyörű idő van, csiripelnek a madarak, mintha kicseréltek volna! :wink: Veletek mi van? :roll:
Vendég
 


Gröni!

Én semmit nem éreztem. Talán a 12.cnen volt egy kis fájás este, de ennyi, az is gyorsan elmúlt. Mondjuk nekem egyébként sincs pékor szurka.

Egyébként jelentem apadok! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Köszi szépen! Azért remélem kitólja picit a pé-t a closti, nem szeretnék lemaradni a tüszőkukucsról! :lol:
Vendég
 


Grönland!

Köszi szépen jól vagyok.Én is nagyon örülök ennek a jó időnek,délután megyünk apjukkal shoppingolni ez is feldob egy kicsit.Imádok vásárolni,főleg ha én is kapok valamit. :wink: :D
De van egy rossz hírem hétvégére jön vissza a hideg és nagy széllel. :evil:

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Most csak egy gyors kérdésre van időm!

Volt vkinek olyan hogy a méhszáj felől időnként belehasított a hüvelyébe? Ez olyan 2 hete van de naponta 1-2x csinálja, mi a fene lehet?
kata05
 
 


Kata!

Nekem is szokott ilyen lenni, nem tom pontosan, hogy a méhszájból jön-e, de valahonnan onnan! :roll: Ez többnyire mensikor szokott lenni és picit utána, szerintem a tamponnal van összefüggésben! :roll:

Reni!

Mondjuk ez várható, hisz még javában tél van! Mi szépet kaptál? :wink:
Vendég
 


Gröni!

Hát igen igazad van,csak a jó idő után olyan rosszul esik a rossz idő.:(

Nagyon jó kis pamut trikókat vettünk bugyikkal,melltartót. :wink: Szexik!!! :roll:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy igy ismeretlenül rátok török, de megszeretném kérdezni Brenit és Bumit, hogy Debrecenben hol kapok LH-tesztet?
Segitsetek!
Ti honnan rendeltétek?
Köszike
Encike
encike 2
 
 


Szép reggelt!

Hát asszem az van amit mindig is sejtettem! Koránérő tipus vagyok! Éreztem én mindig, hogy a 10.nap környékén reped, de a hőm soha nem volt ilyen egyértelmű! Mondjuk holnap okosabb leszek! :roll:

Encike!

Asszem a DM-ben van 5 darabos 2000 küröl! Vagy a gyógyszertárban! Én nem használok, ezért nem tom pontosan. De a neten is lehet rendelni, jóval olcsóbban!


Kép
Vendég
 


Grönland!
És a neten tudsz cimet? Azt hallottam, hogy minnél többet rendelünk annál olcsobb, igaz ez?
encike 2
 
 


Encike!

Én csak a babatervezok.otthona.net -et tudom! Remélem jól írtam! :roll: Még nem rendeltem nagy mennyiséget, de a postaköltség olcsóbb, ha többet rendelsz!
Vendég
 


Hello! Köszike a vitalin.hu-n is van, csak még nem fedeztem fel, hogy kell rendelni.

De Debrecenbe is érdekelne hol lehet olcson kapni!!!!
DEBRECENIEK?????
encike 2
 
 


Encike!

Én a DM-be szoktam venni,de van a Rossmannban is.De itt sokkal drágább mint a neten.

Kép
breni
 
 


Breni!

Debibe nincs valamelyik gyogyszertárba olcson?
A vitalin lehet rendelni, de nem tudom hogy kell.
Vki rendelt már innen?
encike 2
 
 


Encike!

Fogalmam sincs,mivel mindig a DM-be vettem.Meg kell kérdezni!
A babatervezok.otthona.net.-en rendelj,ha olcsón szeretnél hozzájutni.

Kép
breni
 
 


Encike!

Szoktam olvasni szinte minden oldalon és látom, hogy Verával már beszélgettél erről, kérdezd őt, hisz ő onnan rendel. Itt szinte mindenki a babatervezőktől rendel vagy bemegy egy gyógyszertárba és megveszi! De már írtam, hogy lehet 2000 környékén venni 5 darabot, ennél olcsóbban patikában nem kapod meg! És nyílt lentebb egy topik, rendelj onnan. Nem igazán értelek, olyan érzésem van, hogy neked mind drága....
Vendég
 


Grönland!

Csak érdeklödöm, hogy ki mennyiért veszi és ahol olcsobb onnan
venném, mert nem csak egy db kellene. De Verával egyeztettem, majd Ő is megnézi nekem.
Igen olvastam Huncutkát, köszi, hogy figyelmeztettél rá!
És ne haragudj, hogy zavarlak érdeklődésemmel. Bocsi.
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!

Valahogy ritkán vagyunk.... :cry: Senkinek nem haladnak a dolgai?
Mi várjuk a 14.-ét mint sivatagiak a vizet....
Addig nem történik semmi.
Kivéve hogy most volt néhány napig bőséges tojcsim amit ki is használtunk...hátha a pinyőkénk így szeretne megérkezni hozzánk.

Gröni!

Hiányzik két értéked a görbéből. Mi a helyzet azóta????
tea77
 
 


Encike!

Engem nem zavarsz, csak kicsit fucsa mit kell ennyit vacilálni pár forintom! :roll:

Tea!

Annyira említésre sem méltó, inkább fel sem raktam! Ma megyek uhura, talán okosabb leszek! Ti most hol is tartotok? Levagyok maradva! :oops: Pedig nem mondhatnám, hogy száguld az oldal! :lol:

Ugye nem halunk ki csajok? :(
Vendég
 


Ebbe a topikba márcsak hálni jár a lélek! :( Ha ide nem is írtok, azért valahol ütközhetnénk! :roll:

Voltam uhun. Jobb oldalon van egy 17mm-es domináns tüszőm és rengeteg 14-15mm-es érésben lévő! Ezt majd írjátok meg mit jelent! :roll: Bal oldalon van egy 41x33 mm-es cisztám és két domináns tüszőm, amit lemérni nem tudtak a szokásos baloldali bibi miatt! :? Myh 9 mm-es és a méh hátsó fala megvan vastagodva! :shock: Doki szépen elmagyarázta, hogy ez azért van, mert nem vált le elöző hónapban rendesen, de engem nagyon idegesít! :roll: Bejött a két félelmem, van cisztám és van esély az ikrekre! Remélem a jobb oldalon megreped a 17-eske, mert hülyét kapok ha mindegyik vár bevárja a másikat! :shock:
Vendég
 


Ebbe a topikba márcsak hálni jár a lélek! :( Ha ide nem is írtok, azért valahol ütközhetnénk! :roll:

Voltam uhun. Jobb oldalon van egy 17mm-es domináns tüszőm és rengeteg 14-15mm-es érésben lévő! Ezt majd írjátok meg mit jelent! :roll: Bal oldalon van egy 41x33 mm-es cisztám és két domináns tüszőm, amit lemérni nem tudtak a szokásos baloldali bibi miatt! :? Myh 9 mm-es és a méh hátsó fala megvan vastagodva! :shock: Doki szépen elmagyarázta, hogy ez azért van, mert nem vált le elöző hónapban rendesen, de engem nagyon idegesít! :roll: Bejött a két félelmem, van cisztám és van esély az ikrekre! Remélem a jobb oldalon megreped a 17-eske, mert hülyét kapok ha mindegyik bevárja a másikat! :shock:
Vendég
 


Ha végigolvassátok rájöttök mé' küldtem kétszer! :oops: Mondtam már, hogy enyhén törni madzsart? :lol:
Vendég
 


Grönland!

A ciszta nem jó,de ezt te is tudod.
A többi viszont ku.......a jó!!!!!!!:)
Hajrá ikrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
breni
 
 


Reni!

Én ezt az ellenségemnek sem kívánnám! De tom ám, hogy a jószándék vezérel! :wink:
Vendég
 


Gröni!

De most őszintén,miért félsz az ikrektől???
Én ha csak így lehetne,nem bánnám.Biztos nem egyszerű,de vhogy megbírkóznék vele.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Ide tényleg kevesen járunk...már mindenki bebabásodott...és csak mi maradtunk? .... :cry: Meg még mi sem vagyunk... :cry:
De igyekszem jönni....

Gröni! - A ciszta, az tényleg nem jó, de a legnagyobb százalékban ezek magyktól felszívódnak. Biztos mindta a dokid, hogy mikor menyj kontrollra. - Mit mondott? Próbálkozhattok attól?

Ami a többit illeti, az tényleg jó!!!
A 17 mm-es tüsző már közel van a megrepedéshez (kb 2-3- max 4 nap , ami pont a 14-15-16 cn-re esik és ez nagyon jó, nem hosszú ciklusnak ígérkezik eszerint), SZERDÁTÓL VASÁRNAPIG "DOLGOZZATOK" A LEGTÖBBET!!!! Ezidő alatt a többi is beérik és megalapozzátok a picúrotokat!
Nem értem miért nem való beírásra a hőd? :shock: Vezesd nekem, majd én kiértékelem! Most van sok tüszőcskéd, nagyon-nagy az esély a fogamzásra! Ki kell pícésznünk valahogy a Pé-det, erre a legalkalmasabb a hőmérőzés és a tojcsi.....!
A méhfalad ne érdekeljen, attól maradhatsz babás. A myh-d is jó, mert 2-4 nap alatt még vastagodni fog és az enyém tüszőrepikor 11mm volt, annyi lesz neked is addigra!!!!

Gröni!!!!! Ne parázzzzzz......!!!!! Apára fel!!!!! Legyetek együtt minden másnap. Ha jól emlékszem most a párod eredménye elég jó lett, akár minden nap is együtt lehettek. Vagy SZERDA-PÉNTEK-VASÁRNAP!!!

Na! Kiterveltem neked a babához vezető utat, tessék ledolgozni! :lol: :lol: :lol:
Most lesz péd!!!!!!! Ezek már nem tünnek el!

Puszi!!!
tea77
 
 


Szia breni!

Én is szívesen befogadnám az ikreket! Csak legyenek a miéink!

Ha választanom kellene: Most ikrek, vagy 1-2 év múlva egy baba, azt mondanám jöjjönek az ikrek!!! MOST!!!
tea77
 
 


Reni!

Nem azzal van gond, hogy nem bírkoznék meg velük, dehogy nem! Sőt, talán jobb is lenne, hisz nem kéne többet foglalkozni a babaprojekttel! Mindig is hármat akartunk! :wink: De nem tudnám kihordani. Egyet sem sikerül, de arra még van esély. Kettőre szinte 0% az esélyem! :( Nem úgy tágul a méhem, nagyok a babák és a méhszájam sem bírná, még fekvő állapotban sem! :(


Tea!

Még nincs mit értékelni, de ha lesz egy kis emelkedés már rakom is fel! Köszönöm az útbaigazítás! :lol: Igérem, hogy mi mindent megfogunk tenni! :wink: A ciszta miatt annyira nem aggódok, biztos felszívódik, majd következő ciklusban leellenőrizzük. Volt már egy 5 centisem, kibírható volt, annál nagyobb ne legyen, akkor túlélem! 8) Ja, tojcsim szinte nincs is! :shock: Méhszájam viszont pihe-puha! :wink:
Vendég
 


Gröni!

Remélem nem bántottalak meg azzal amit írtam.Nem volt szándékos!

Kép
breni
 
 


Reni!

Dehogy bántottál meg! :wink: Ha elengedem a fantáziámat, akkor én is azt szeretnék ám, de muszáj földhöz ragadtan gondolkodnom!

Ja, azt írtam már, hogy tuti, hogy nincs pco-m? :lol: Azért több volt tegnap a jó hír, mint a rossz! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,ha megengeditek,én is bekapcsolódnék a társalgásba,úgyis panaszkodtatok,hogy csendes a topik.
Mi 10 napja tudjuk,hogy herevisszér miatt van csak 10-12 millió huncutkánk,de legalább jól mozognak.Szóval műtét lesz 1 hónap múlva.Jelenleg elég feszültek vagyunk a témától,rosszkedvűek,nem könnyű ez az egész.De olvastam,Gröni,a Ti szuper eredményeteket,gratulálok és hajrá!Számomra is biztató,hogy ilyen jó eredményeket lehet elérni a műtéttel.Én vasárnapra várom a mensit,utána lesz hormonvizsgálat,de csodálkoznék,ha nem lennének jók az eredmények,mert minden jel és tünet arra mutat,hogy rendben vannak a dolgok odabent.Remélem.Muszáj,mert engem nem szabad stimulálni egy korábbi komoly betegség miatt.
Lányok,szép napot Nektek,akinek aktívkodnia kell,az aktívkodjon! :oops:
Vendég
 


Mmzsó!

Valami rémlik, hogy volt valami gondod, de nem tom már, hogy mi! :oops: Leírod? Persze csak ha akarod! Hú, azért még mindig jó ám az a 10 milla! Műtét után meg úgy megtáltosodnak, hogy csak na! :wink: Még használjátok ki a következő ciklust, mert műtét után 3 hónapig biztos, hogy nem lesz esélyetek!
Vendég
 


Szia,Gröni!
Mellrák volt,úgyhogy nálam a hormonok szedése egy életre kilőve.
Köszi a biztatást,reméljük,így lesz!Hogyhogy nem lesz esélyünk 3 hónapig?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: