Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bikfy!
Én nyáron voltam. Röntgenesen. Nem tudom mitől lenne jobb az uhus. Mindkettőnél a ballon felhelyezése a fájdalmas, meg ha nem megy át a kontrasztanyag. Nekem az átment, így az a része már nem volt annyira rossz. De persze mindent ki lehet bírni.
Jó tanulást!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Majd még jövök, Nati, giga drukk mára!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Natikám!

Csuriban a kezem lábam! Nagyon-nagyon szurkolok neked!
Gyere majd a beszámolóval! Nagyon várunk!

rodina74
 
 

 
 

Nati! Drukk hegyek mára!!!!! Jövök majd nézni, írtál-e! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati!
Ez egy nagyon izgalmas nap, kívánom, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd! :)
Nagyon várunk téged délután!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki! Múltkor kérdeztem már, mikor tesztelsz? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Jövő héten szerdán fogok tesztelni, azt mondta a doki, hogy akkor.
Megértem, hogy nehéz, mikor a családban sorra jelentik be a babákat. Nekem úgy két éve (hú, hogy telik az idő... :( ) volt olyan, hogy meglátogattuk unokatesómékat és a fél éves kislányukat, aki 3-4 hónap alatt jött össze, már azt is nehéz volt kicsit, de aztán nagynénémék megkérdezték, hogy nem kaptunk-e kedvet hozzá mi is, hogy babát vállaljunk, hát én akkor majdnem falra másztam. Pár hónappal azelőtt mondtuk el nekik, hogy már próbálkozunk másfél éve... Erre bejelentették, hogy csak azért kérdezték, mert a másik unokatesómék kedvet kaptak, és már 6 hetes terhes a felesége... Egy fél évvel korábban még ők sem akartak...
Na ezek után, kicsit kibuktam a szüleimnek, hogy ilyen nincs, és olyan nehéz elviselni, hogy másnak meg pitty-putty összejön, mire bátyámék (akik szintén ott voltak a szüleimnél) megjegyezték, hogy hát nem a legjobb pillanat, de... Szóval náluk is jön a következő baba. Mondjuk nekik örültem (na nem ott helyben, persze), és azóta is nagyon jóban vagyok az egy éves kiskölökkel, aki született nekik, haláli egy pofa!
Egyébként gondolj arra, hogy alig lesz korkülönbség a nővéred és a ti babátok között! :wink: Vagy nem vagytok jóban vele?

Rodi! Bikfy!
Én is kedvet kaptam a síeléshez. Mondjuk én már síeltem párszor életemben, de utoljára vagy 5 éve...

Beze!
Lexi gyönyörű! Annyira jó, hogy jársz közénk szorgalmasan, és küldöd a képeket! :) És mindjárt szülinap!

Vius? Dy?
Minden rendben veletek? Gyerekek?

Képzeljétek, ma van a kutyánk szülinapja, ma 7 éves! De a viselkedése alapján még mindig sokszor kölyöknek nézik. Olyan kis lökött! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nekem is röntgenes átjárhatóságim volt, nem volt kellemes, de én azt éreztem, hogy amennyire riogattak vele, sokkal jobban féltem tőle, mint kellett volna. Rosszabbra számítottam, így elég jól viseltem. :) A leletem alapján el volt záródva az egyik petefészek, de aztán a laparoszkópia megállapította idén nyáron, hogy nincs is elzáródva (akkor elvileg rosszabb lett volna a hsg).

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Te hogy érzed magad?
Én normálisan élem az életem, semmi tünetem nincs. De azért már várom a jövő hetet!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Akkor egy napon fogunk zebrát tesztelni!!! Nekem is jövő hét szerda! :lol:
De azért kicsit aggaszt is a dolog, hogy a doki már a 12.dpo-n tesztet akar... én elhúznám legalább 14-ig, de mennem kell szerdán, hát ez van. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, amúgy semmit sem érzek, de asszem még nincs is itt az ideje... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nekem mondta a doki, hogy a vérvétel hamarabb kimutatja, mint a teszt, ha menned kell, akkor biztosan vért is vesznek, nem? Én csak otthon tesztelek.
Remélem jövő héten megdöntjük az egy héten zebrásodók rekordját itt a fórumon! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nem, sajnos ott is csak vizeletes teszt van, és ha pozi, akkor vv is. :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

nálunk a városban nem adnak fotót a babáról, majd a 19. héten szeretnénk 4D-re menni Kecskemétre, akkor lesz fotó.
A dokimnak ma elég csapnivaló kedve volt a délelőtti vizsgálaton, lehet, hogy nem fog nyilatkozni délután az uh-n a baba nemét illetően... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
Ha jól tudom, ezen a fórumon már sokan teszteltek pozitívat inszem után tizenegy-két nappal. Ha pozitív az eredmény, akkor már biztos kimutatható olyankor is. Te most szedsz valami gyógyszert?

Monic!
Remélem délutánra valahogy jobb kedvre derül a dokid, és segítőkész lesz!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda! 2x1 utrogestant dugok. Meg ugye a metet sem hagytam abba...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én Duphastont szedek napi 3*1-et.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
Gyere, mesélj! Remélem minden rendben és csak pihengetsz a babócákkal! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Voltam uh-n, nem derült ki a baba neme, mert a lába közé fogta a köldökzsinórt, így a doki mondta, hogy becsapós a dolog.
Talán a 19. héten kiderül majd... :wink:
Amúgy minden a legnagyobb rendben, egy hajszállal kisebb mint Danika volt 16 hét 2 naposan. Tiszta poén, hogy ezzel a picivel is mindig hajszálra annyi naposan kell uh-ra mennem, így össze tudom nézni az értékeket.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Én is mint a többiek, ma főképp Nati miatt jöttem, de látom nincs. Megértem. Lehet, pihenni akar. Minden esetre sokat gondoltam ma rá.

Puszilok mindenkit én már az utolsókat rúgom. De csakazértis kibírom!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!

Lényeg, hogy egészséges. ( de ne izgulj, én azt hiszem ő most kislány lesz :wink: )

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
köszönöm a drukkokat, minden rendben :P :P Két gyönyörűségen nagyon sok sejtes blasztocitát kaptunk vissza. Mindkettő olyan volt, mint egy sűrűn szőtt pókhló :wink: . KÉpet nem lehetett készíteni, mert mikroszkópon keresztül néztük meg. Egy uhu képet kaptunk utána :wink: .
A másik két embrike nem fejlődött szépen... :cry: Csajok, nagoyn köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!!!!! Drukk netkek is!!! puszi
Vendég
 


Jól van Natikám, akkor csak tapassz szorgalmasan!!!

Láttátok a Szegeden, inkubátorban hagyott kisbabát? Hűűűű, de gyönyörű volt. Elfogadnám. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


NAtikám!

Nagyon sok ragasz tapaszt küldök neked!
Nagyon vigyázz magadra, hiszen te már 5 napos terhes vagy!

Bikfy!
Nemsokára vége a vizsgaidőszaknak, aztán síelsz egy nagyot, majd terhes leszel! Ez így lesz! Jó?
Jaj, Bikfykém, én meg is sirattam azt a kis édi babát! Nem akartam sírni, de potyogni kezdtek a könnyeim! Na, azért ilyenkor látom magamon, hogy nem vagyok teljesen "normális"! Én is mondtam a páromnak, hogy elfogadnám. Szerinte nagyon sok haja volt! :roll: :?

Monic!
Olyan nemű legyen a baba, amilyet szeretnél! A lényeg tényleg az, hogy egészséges!

Kiki, Lucuzs!
Nagyon szurkolok nektek továbbra is! Érzetek már valamit? Akármit?

Olyan izgalmas ez! Én érzem, hogy most beindulunk, és tömegével jönnek majd a pozi tesztek!

rodina74
 
 


Nati! Örülök, hogy minden rendben zajlott! Két babó már veled van!!! Pihenj sokat, persze Bencus mellett nem lehet könnyű... :wink: :lol:

Bikfy! Én is pont ezt mondtam apának!!! Hogy csodaszép baba!!! Bogi pont ilyen volt (és most nem vagyok elfogult :oops: :lol: :wink: ), sűrű feketés-barna hosszú haj, kerek pofi. :D

Rodi! Én még semmit sem érzek, talán pár nap múlva... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


LÁnyok!
Láttátok ezt a plakátot már? Ez nekünk szól!
Hát nosza! Rajta!

Kép

rodina74
 
 


Nati,

nagyon drukkolok továbbra is!!!!!!!!!!!!!!

Rodi, Bikfy,

nekem mindegy, hogy milyen nemű lesz a baba, csak szeretném tudni :wink:
Nekem a titkos vágyam már teljesült azzal, hogy az első szülöttem kisfiú, mostmár jöhet fiú és lány is :lol:
Nem láttam a híreket, de jobb is, mert a szívem megszakad ha elhagyott kisbabát látok :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Titokzatos baba! :) De a lényeg, hogy minden rendben van! Vicces, hogy a vizsgálatok egy napon vannak!

Bikfy!
Kitartást, már nincs sok hátra! Nagyon drukkolok a fránya vizsgához!

Nati!
Ez csodás hír! Neked mikor kell tesztelned vagy visszamenned?

Bikfy! Rodi! Többiek!
Az inkubátoros kérdésetekre. Én nem láttam most a műsort, de megosztok veletek egy titkot. Már egyszer leírtam, de akkor elveszett az üzenetem, így úgy éreztem, hogy biztos még nem jött el az ideje, hogy elmondjam. De most megint úgy érzem, hogy erre vetődött a téma... Szóval tudom, hogy ez a fórum a teherbeesésről, várrandóságról szól, de néha elgondolkozik az ember, hogy ezek a fontosak, vagy az, hogy gyermeke lehessen... Hát mi májusban hoztunk egy olyan döntést, hogy elindulunk a másik úton is, és elindítottuk az örökbefogadáshoz a folyamatot. Októberben megkaptuk a határozatot, hogy fogadhatunk örökbe babát, és beálltunk egy 3-4 évig tartó sorba, aminek a végén egy újszülött baba vár minket. Addig meg még bármi történhet. De Isten útjai kifürkészhetetlenek, nem tudom, hogy milyen sorsot szán nekünk. Viszont mindenképp szeretnénk babát, ha törik, ha szakad! Remélem megértitek.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Ez a plakát! :) Én is láttam, és én is erre a kis csapatra asszociáltam, jó, hogy elküldted!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodikám!
Hát én akkorát röhögtem, majd bepisiltem. Szupi-lupi ez a plakát.

Kiki!
Én abszolút megértelek. Nagyon sok mindent tudnék ehhez hozzáfűzni még, de sajna kevés az időm. Majd egyszer elmesélem. Nekem sok ismerősöm döntött az örökbefogi mellett, úgy, hogy 0 esélyük volt a babásodásra. Megérkezett az örökbaba, aztán persze a 0 eséllyel 3-ból két ismerős spontán terhes lett. És büszkék és boldogok a 2 gyerekükkel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Az inkubátoros esetre:

Én el nem tudom képzelni, mit érzett az a nő, aki ma látta a híradóban a saját kisbabáját. Hogy az sírt, zokogott, abban biztos vagyok. Nagyon sajnálom, hogy olyan helyzetbe került, amiben nem tudta vállalni ezt a csöppséget. De minden tiszteletem az övé. Nem kukába dobta, nem megölte, hanem esélyt adott neki. És esélyt adott ezzel egy olyan párnak is, aki ki tudja mióta várja a maga csodáját.
Biztosan jó szándékú volt a nő, mert a senkiházik azok gátlástalanul megszülik a kórházban a bébit, aztán onnan pattannak le. Ez a nő, akiről még azt sem tudjuk, hogy 15 éves volt-e vagy 40, egészen biztosan a helyzeténél fogva nem vállalhatta a babát. De az biztos, hogy szerette.
Isten az atyám, minden elismerésem az övé. És bár nyilván soha nem olvassa majd a levelem, innen is üzenem, hogy nagyon bátor volt és köszönöm, hogy így döntött. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Ez nagyon szép, amit írtál. És igen, becsületre méltó, hogy mert így tenni.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Nem akarom elkiabálni, de tegnap egész nap nem volt barna.:)

Nati!
Giga-mega-drukk! Mennek a babaragik!

Monic!
A fő, hogy egészséges legyen!

Kiki!
Ez szerintem természetes. Mi is el fogjuk indítani az örökbefogadást, de előtrte azért mindent meg akarunk tenni a saját babáért.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt!

Senki tesztelőnk nincs ma? Lassikán azért Lucuzs, Kiki, ...Már nem is tudom, ki hogy áll. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! :)
Elhiszem, hogy a vizsgára készülés miatt összefolynak a napok, és úgy tűnik, hogy már nagyon sok eltelt, de még egy hetet kell várni, hogy Lucuzssal teszteljünk. Pont jövő szerdán fogunk. :wink:

Nati!
Te mikor fogsz tesztelni?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki, szerintem ez tök jó, én nagyon drukkolok nektek, hogy így vagy úgy, de kisbabához jussatok. Nagyon jó helyre fog kerülni, az biztos. :wink: Én is láttam a híradót tegnap, gyönyörű az a kislány, én is örökbe fogadnám. De nálunk a férjem mindig is ellenezte sajnos. :cry:

Nati, nagyon sokat gondolok rátok, érzem, hogy sikerülni fog. Próbálj meg annyit pihenni, amennyi csak lehetséges. Bencével egyedül vagy?

Bikfy, mikor végzel?

Rodi, holnap hsg?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kikinda! Nagyon szép döntést hoztatok! :D Felnézek rátok, hogy megléptétek. Azért fogalmazok így, mert én nem mertem. :oops:
Hasonlóan hozzátok, tavaly május-június környékén volt ez nálunk téma. Akkor még apa volt bizonytalan, ezért napoltuk is a dolgot. Aztán ősszel újra előkerült, és akkor meg én nem mertem belekezdeni, pedig apa már támagatta. :oops: Igazából úgy éreztem, hogy elkezdjük ezt a meddőségi programot, és akkor a lelkem majd óhatatlanul az egyik oldalnak jobban fog szurkolni, és azt hiszem ez nem fer... De gondolom, ha belevágtunk volna, nem így érezném. :roll: Mindenesetre nem végleg utasítottam el, de egyenlőre nem léptünk előre az ügyben.

Nektek kívánok minél hamarabbi családdá válást! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bumi!
Ez nagyon jó hír! Hátha felszívódott magától? Hétfőn kell menned ellenőrzésre, jól emlékszem, vagy akkor lesz a leszívás?

Az örökbefogadáson mi is sokat gondolkoztunk, de az idő nagyon fontos tényező. Szerintem 2-3 évbe beletelik minimum, hogy az ember mindent megtegyen, és utána beállni egy hosszú sorba, úgy, hogy gyakorlatilag már semmit sem tudsz tenni, csak várni... Ezt nagyon nem szeretnénk.

Lucuzs!
Azért nálunk az is közrejátszik a dologban, hogy eleve csak donorral lehet gyermekünk. Az örökbefogadás felé vezető úton sokat számított, hogy ezt el kellett fogadnunk; vér szerinti közös babára genetikailag nincs esélyünk. Ezután gondoltuk tovább a lehetőségeket.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

gondoltam benézek gyorsan hozzátok. Visszaolvasni sajna már megint nincs időm,de az utolsó oldalt nagyjából átfutottam. :oops: :oops: :oops:

mindenkinek megy a drukk ezerrel!


Bikfy
te kis boszi! most nem érzel meg semmit előre????

Monic
akkor most már lehet gratulálni ugye? szóval hatalmas gratula! problémamentes terhességet kívánok neked!!!

Mi amúgy jó vagyunk. Csak sajna szinte semmire nincs időm,mert Gréta nappal alig alszik valamit. Éjjel alszik,tehát inkább egy szót sem szólok! :P
Szóval nézelődik,gagyog,mosolyog,sikongat.... Zabálnivaló egy gyerek. ami a keze ügyébe kerül azt megfogja. Édesen "játszik" a csörgővel és a babával is. szerencsére még mindig nagyon jó gyerek. Ja,és már 61 cm. Szóval a 62-es rucik már kezdenek kicsik lenni... :P

Sajna mennem kell,mert megunta a pihi széket...

Csók mindenkinek, és ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
De jó, hogy jelentkeztél! KÉrünk Gréta babáról képeket!

Beze!
Igen, holnap reggel hsg, és ha 14-ig elkészítik a véleményt is, akkor még leletösszegző is lesz, ahol megbeszéljük mivel is, és mikor folytatjuk! MÁr nagyon várom, sok volt ez a 4 hónap szünet!

Natikám! Kiki! Lucuzs!
Megy a giga drukk! És a ragasz-tapasz!

Kiki!
Nálunk, én tudom nehezen elképzelni, hogy örökbefogadjunk! Én nem csak babát szeretnék, hanem átérezni a terhességet, és a születés csodáját! Lehet, hogy túl sokat akarok az élettől, de én már tudom, hogy milyen egy kicsit terhesnek lenni, és életem legszebb pár hete volt, mégha nagyon is rosszul végződőtt. Nem cserélném el semmiért! Szóval nekem az egész csomag KELL!
Persze esetleges 5 év sikertelen próbálkozás után már én is másképp fogom gondolni!

Bikfykém!
Ha jól emlékszem, holnap vizsgázol anatómiából! Hát nagyn szurkolok, és megint Kína egész termését kívánom neked! Majd gyere és számolj be, hogy mi volt!

A plakáttal kapcsolatban pedig már tényleg jöhetene ebbe a topikba is a gólya! Mi már felkészültünk!

rodina74
 
 


rodina74 írta:
A plakáttal kapcsolatban pedig már tényleg jöhetene ebbe a topikba is a gólya! Mi már felkészültünk!


Rodi
kérésed számomra parancs,itt a gólya:
:lol:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszönjük Dy! :lol:
Olyan jót röhögtem! :lol: :lol: :lol:

Na Kiki, Lucuzs kérjük a címeket, hogy tovább írányíthassuk a gólyát! Aztán NAtié, a további címzésekről pedig még később döntünk! :lol: :wink:

rodina74
 
 


Rodi, de jó, alig várom, hogy megírd a jó híreket!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annyit írtam, erre eltűnt. :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Holnap nem anatómia hanem szociológia, jövő hét az anatómia, de még nem adott időpontot. :x

Dy!
Boszi percek: Nati terhes és az is marad. Ő a következő kismamink. :lol:
Mesélj magatokról!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Holnap HSG és nem is félsz? Én ha csak rágondolok, kiver a víz. Pedig még sosem voltam. Te voltál már?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Mikor végzek? Úgy érzem soha. Amúgy jövő héten, de akkor pénteken el is megyek síelni, és csak 2-a után leszek.
Utána nekem is HSG és terhes leszek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok!

Jaj nagyon izgalmas időszak elé nézünk. Teljesen felpörögtek itt az események. Érzem hogy most lesz pozi tesztünk, úgyhogy hajrá lányok! Érzem hogy ott lapulnak már a kis babák valahol. NAtikám nálad mindenképpen.

Monic köszi a választ a cickafarkot illetően. Mondjuk én most a 11. napon vagyok, de azért elkezdem inni. Mondjuk jó lenne tudni, hogy nekem honnan kezdődik a ciklusom második fele. :lol:

Rodi: A holnapi vizsgálathoz kitartást kívánok. Remélem jó hírekkel jössz.

Nekem is volt júniusban. Kicsit kellemetlen volt, de a babáért mindent kibírunk. Stram csajok vagyunk mi!Nem is gondolnák azok akik nem a mi cipőnkben járnak, hogy mennyi kellemetlenséget is elbírunk viselni. Nem?

Megyek fürcsizni. Puszi nektek és szép (eredményes) éjszakát! :D

Kép

Kép
babicsek
 
 


Bikfy,
a JóIsten szóljon belőled!!!!!!! Holnapra sok vagonnyival, bár talán a szociológia az anatómia nyomába sem ér, ezen hamar túl leszel!!!
Több mint egy hétig leszel síelni???????? Hűűűűűűű de jó Neked!!!!

Rodi,
tényleg nagyon bátor vagy!!!! Uhusra mész, igaz? Hánykor lesz, kettőkor??? Gondolok majd Rád, aztán gyere a jóóóóóóóó eredménnyel!!!
És most melyik dokihoz mész?? Ez a kedvenced, vagy ő valaki más?? Hogy haladsz a diétával, mettel? mellékhatások?

Kiki,
én megértelek, bár mi komolyan nem gondolkodtunk el az öribabán, de én bármikor kész lennék rá. Most hol tartotok??? A várakozásnál???? Hány hónaposig szeretnétek???
hűűűű, szerda még egy hét... de messze is van... De Te kezded a pozi tesztet!!!!
Te tesztelsz vagy vérvételre mész? ?

Luczus,
aztán Te jössz!!!!! Te is szerdán mész tapolcára???? Bogi hogyan fogant??

Babicsek,
ti most hogy álltok??? spontánkodtok, igaz??

Beze,
most ünnepeltek a hétvégén? Mit kap Lexi?

Én jól vagyok, néha nagyon picit feszül a pocim, de az még kellemes is :P :P Jó érezni, hogy vannak odabenn :oops: .
Elvileg 31-én kell mennem vérvételre, de nem kötelező, tesztet kaptam.. Addig még nagyon sok idő van :oops: :shock:
Vendég
 


Lányok, sírok..... a lombikos topicban is vasárnap lett laptetőm, talán hosszú idő óta ez a harmadik... Tudom, hogy ettől nem leszek babás, de akkor is most olyan jól esik!!!!

Nem akarjátok, hogy csináljak egy táblázatot az adatokkal, drukkokkal???? Igy hogy nincs vonalzótok, könnyebb lenne követni egymást :wink: De csak ha gondoljátok!!!

Megyek, Apussal elkezdjük a "kötelező" esti borozgatásokat :wink: :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: