Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rodi: Akkor ennek most örülünk nem? De akkor most a méhnyálkahártya el fog vékonyosdni ugye, mivel az válik le? De akkor hová tűnnek a nagy tüszőcskék? Ezt én sem értem.

De az a lényeg hogy jön egy újabb reményekkel teli hónap.

Képzeljétek Ma szandálér szaladgáltunk a városba. Marcinak olyan ramaty már a benti szandija, hogy muszáj venni neki. Szóval sehol sem találtunk olcsóbbat. Úgyhogy bementem a siestába na ott sem volt nagy választék, de muszáj volt megvennem. Az ára meg húúúú....
De nem tudtam mit csinálni, valami kell a lábára. Zárt cipőben meg csak nem lehet egész nap. Ráadásul nem is olyan szép a szandi. :?

Beze: És Lexike is megeszi? Próbáltad már neki adni? Nekünk olyan szerencsénk van, mert a spenót és a sóska is jöhet.
:) Kevesen vannak akik szeretik.

Kép
babicsek
 
 


Rodi, ezt én sem értem. :shock: Jött valami azóta?

Babicsek, Lexinek még nem adtam, én is felnőttként szerettem meg, de jövő héten megkóstoltatom vele. Kíváncsi leszek. :wink:
A siesta-k tényleg horror árban vannak, ez már rablás, komolyan!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok a drukkokat, hatottak Lett még egy meglepi tüszőm, így összesen 6 sejtecskét szívtak le Holnap 11-kor kell telefonálnom, hogy ügyesen hancúrozott-e ma mind és hogy hogyan tovább?!! Nagyon kellemes élményem van mindenről, altatás, leszívás, pihi, stb, az egészben a legrosszabb az volt (még pityeregtem is), amikor Apa és Bence elment egy játszóházba, mert azért mégiscsak 3 óra volt... De túléltem, most még feszít a hasam, de semmi különös . BOLDOGOK VAGYUNK

Rodi,
hát, érdekes dolog ami veled történik.... De remélem jó lesz a vége!!! Egyébként hogy vagy??? VAn valami változás???

Bikfy,
gondoltam rád ma, de úgy látom, toltad a vizsgát. Sebaj, legalább már majd többet is tudsz majd mint az az ökör tanár!!! komolyan , az ilyen inkább menjen el kapálni..

Ja, többen kérdeztétek: igen, mi már lombikozunk. 10 napja kezdtem a stimut, ma volt a leszívás, és még az is lehet, hogy a héten meglesz a transzfer. Majd kiderült. Igaz, még nincs vége, de nekem az egészről csak pozitív élményeim vannak. Kicsit bánom, hogy végigcsináltuk a 6 inszemet, időponcsékolás volt... Itt úgy érzem, hogy sokkal szakavatottabbak kezei között vagyok, profik abban, amit csinálnak. A kaáliban megfelelőek a körülmények és a doktornő is nagyon kedves. Csak ajánlani tudom!!!!

Kiki,
nagyon drukkolok, hogy a kis maszatkátok végre veletek maradjon, pláne így, hogy Apa is elkísért!!!!!!!!!!! Hogy érzed magad ma???

Timejka,
de jó, hogy már jobban vagy!!!! Mikor is mész a mensbe???

Luczus,
holnap inszem, igaz??? Nagyon drukkolok, hogy ez most sikerüljön!!! A fönököd húzása érdekes, a lényeg, hogy meg tudtatok egyezni és minden marad a régiben!!!!! (de akkor mi lesz a megszűnő státusszal??? Vagy az csak kamu volt???)

Babi,
jól van a fejed??? Jól emlékszem, hogy a gonaltól neked is fájt a fejed??? Én amíg adtam teljesen kiütöttem magam :shock:
Mikor tesztelsz????

Beze,
mikor ünneplitek Lexi szülinapját? Te fogod csinálni a tortát? MIket kap??? Kérünk majd fotókat!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

tnati: de jó hogy jelentkeztél! Ez nagyon jó arány remélem ügyesek lesznek a kis aprócskák, és buli lesz a lombikban és mindenki megtalálja a megfelelő párját! És mennyi baba lesz visszaültetve?

De jó hogy ilyen jó élményekkel jöttél haza! :) Én az altatástól paráznék, de nagyon.

Remélem sikeres lesz mindez, szorítok nagyon!

A fejem az tényleg fájt a Gonaltól. Hát nekem éppen most múlik el a menzim, úyhogy a tesztig még van 28 napom. :D Lehet hogy elnézted a vonalzómat, mert ott pirit mutatja, hogy mikor kéne megjönnie.

Na mentem kiszedem babócát a kádból.

Nagyon szép estét mindenkinek! :)

Kép
babicsek
 
 


Nati! Ez szuper meglepi, a plusz egy tüsző! :lol: Drukkolok, hogy mindenki megtalálja párját és osztódjanak rendesen!!! :lol: :lol: :lol:

A nekem is gyanús ez a mégsem megszűnő státusz, lehet csak valamelyik szűnik meg, nem feltétlen az enyém, de ebbe már nem látok bele. A lényeg, hogy maradok! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati
Melyik Kaáliba jársz? Mennyibe kerültek a szurik meg a gyógyik? 29-én megyek én a Mensbe. Jut eszembe fel kell hívnom a Kaálit időpontot kérni. Szorítok Neked!

Rodi
Akkor most hogy is van ez?

timejka
 
 


Natikám!
Hiper-szuper megahurrá!!!!! :lol: Nagyon ügyes voltál. Nálam ez az ideális mennyiségű peti. Ha kevés, az se jó, de ha túl sok, azok meg nem jó minőségűek általában. Legalábbis ezt figyeltem meg. De a tiétek szuper, most már valamelyikőtöknek sikerülnie kell. Te hány babát kapsz vissza és melyik Kaáli ez? :wink:

Rodi!
Totál össze van kavarodva a ciklusod. Pánikra azonban semmi ok. Csak csendben jegyezném meg, hogy mensi alatt is érdemes kufircolni, két ismerősöm is így maradt terhes. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.01.15 10:58-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Merre vagytok? Mindjárt megyek dolgozni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép

Indul a mai taposómalom. Jók legyetek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy kicsit nem jöttem, csak nem úgy alakultak a napjaim.

Timejka!
Nagyon édes volt kicsinek Bence. Amit éreztek Babicsekkel, az nem egy ilyen nosztalgiás hangulat, amikor az ember ráébred, hogy hogy szalad az idő, és milyen jó volt akkor… stb.?

Nati!
Jaj, de jó, hogy szép tüszőid lettek! Remélem, szépen megtermékenyülnek és elkezdenek osztódni, ahogy kell. :) Telefonáltál már? Várjuk mi is az eredményt! Remélem, ez a boldogságod kitart évekig… ;)

Rodi!
Neked most rendesen megjött végül? Remélem, hamar rendbejön a géped!

Bumi!
Sajnálom, hogy ennyi munka van. Te is hiányzol nekünk!

Babicsek!
Sajnálom a szandál-mizériát. De legalább sikerült venni valamit.

Lucuzs!
Inszem? Hogy vagy? Nagyon drukkolok!

Bikfy!
Ezek a képek! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én egész jól megvagyok. Semmi különös. Az eddigiektől eltérően most teljesen nyugodt vagyok, nem gondolok ezerszer arra, hogy de jó lenne, ha most… stb. Eddig mindig 100%-ig meg voltam győződve róla, hogy most sikerült, most meg valahogy nem is gondolkozok ezen. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem szeretném, nagyon, csak valahogy nem ekörül forog minden gondolatom. És, mielőtt elkezdenétek bátorítani, úgy érzem, hogy most ez jó így. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok! Megjöttünk Tapolcáról. Megvolt az inszem. Most jóval kevésbé volt kellemetlen. A mnyh 14,5 mm, a töszők már nem látszanak, és 8 millió kiskatonát kaptam. :D Úgyhogy minden együtt van ahhoz, hogy most sikerüljön. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!
Ez nagyon szuper! :)
És te mikor tervezel pozitívat tesztelni? :D

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


27-re hívtak vissza, gondolom akkor. :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi a drukkokat, 3 embriként van . A másik három sajna nem termékenyült meg, de nem gond, lényeg, hogy vannak hárman . Holnap 11-kor újabb telefon, hogy mikor kapjuk vissza őket úgy érzem egyre izgalmasabb

Kiki,
igen, igen, előbb utóbb eljön ez az érzés... De remélem nálad ez utoljára jön, és most már jön a pozitív teszt :P :P :P

Luczus,
de jó, ez a hónap reméljük neked is szerencsét h oz!!!!!! a méhnyálkád fantasztikus!!!!!!!!!!!!! Drukkok mennek Neked is!!!

Bikfy,
Te most hogy is állsz??? Középidő már nálad is kopogtat, nem???

Timejka,
mi a budai kaáliba járunk, ahová Rodi is járt inszemezni. Csak ő másik dokihoz (sajna...). A szuri 30, a repesztő 10, a repedésgátló 10, a progi zselé 20, az antibio 450 ft volt eddig - azt hiszem... másra nem emlékszem... Plusz az elején a konzi, rákszűrés, 1 uhu és spermiogramm - ezeket csináltattuk náluk (ez kb 38e volt).

Bumi,
neked mikor lesz a leszívás???? Azért remélem most már nem olyan húzós am unka!!!

Monic,
meggyógyultatok???
Vendég
 


Nati!
Gratulálok a 3 embrióhoz! Ez jó eredmény! Tényleg csak pozitívan! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati! Jajdejó! Ügyes gyerekek ezek!!! Drukkolok továbbra is! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Natikám!
Nagyon ügyi lány vagy! Nagyon szurkolok a továbbiakhoz is! A 3 pete is teljesen tökéletes! Mennyit kértek vissza? Mindenképpen tájékoztass minket holnap, hogy mi lett!

Ha jól látom most Natiért, Kikiért és Lucuzsért kell kiemelten izgulnunk! Ugye? Remélem, nem hagytam ki senkit! Lányok! Hogy vagytok? Hogy érzitek magatokat?

Bikfykém!
Végül is, hogy is döntöttél doki ügyben? Emlékszem, hogy hezitáltál, hogy mégis dokihoz kéne menned, talán Vius még ajánlgatta az ő orvosát, ha jól emlékszem! Szóval most mi is van veled?

Beze!
Hogy vagytok? Mi lesz a menü Lexi szülinapján?
Azt hiszem még nem válaszoltam a gyógyszerrel kapcsolatos kérdésedre. Most ott tartok, hogy este már egészet szedek, de reggel és délben még csak felet! Te neked mennyit írtak fel, és beállítottad már az adagodat?

Timejka!
Sikerült időpontot kérni?

Babicsek!
Sajnálom, hogy szandit kellett vennetek! De legalább tetszene! Sajnálom!

Igen, ma reggelre elöntött a Niagara! Szóval így bejelentkeztem csütörtökre hsg-re, és nem vesztek egy hónapot. Kicsit fura érzés, mert már elrendeztem magamba, hogy csúszok egy hónapot. Most meg ez a kavarodás?! NA, mindegy! Remélem nem ciszta lesz, vagy ha igen, szépen eltűnik a mensivel!

rodina74
 
 


Nati
Köszi az infot. Szorítok továbbra is.

Luczus
Hogy lehet ekkora mnyh-t növeszteni?

Rodi
Elfelejtettem hívni a Kaálit, majd hétfőn. ez a kavarodás tök idegesítő, nem?

Voltam ma a Bencével gégészeten, most egy másik doki volt, aki közölte, hogy csúnya a mandulája, de nincs tüsző se, meg gyulladás se. Orrmandulája is rossz. Elküldött hallásvizsgálatra, mert kérdezte, hogy hall-e rendesen. Mondtam, hogy alkalmi süket, vagy tényleg nem hall mindig. Persze nem jó a hallása teljesen, ami az orrmandulájától van. Állandóan szipog, olyan mintha tele lenne az orra, fújunk és semmi nem jön ki. Vagy áprilisba vagy nyári szünet elején lesz a műtét.

Kikinda
Igen, az érzések jönnek, hogy babusgatnék már megint és egyre jobban.

Kíváncsi leszek, hogy most milyen mensim lesz, mert esély nem igazán van, hogy trhes leszek ebben a hónapban, ma vagyok a 15. cn-on és alig láttam a páromat a héten. Na nem baj, majd legközelebb.

timejka
 
 


Sziasztok!

Rodi!
Én hazajöttem Pécsről. nem éreztem elég jó PCO szakértőnek a dokit, így maradtam az itthoni orvosomnál. Lehet hülyeség, de én nála többet tudóval egyelőre nem találkoztam. Szimpi, segítőkész, szóval egyelőre itthon vagyok. Most ott tartok, hogy szedem a Mens Mentis Tüű doktora által előírt adag Mercformint és várakozok. Hátha. Még decemberben megbeszéltük a nőgyógyászommal, hogy csinálunk egy átjárhatóságit, hátha az a probléma. Merthogy idő közben a Met a ciklusomat szépen rendezte, minden hónapban van peteérésem, most már pont a 14. napon és 28. napra jönnek meg a mensijeim. Immáron 3. hónapja. Szóval ez rendeződni látszik. Kellene egy hormon panel, tesztoszteronnal és társaival, mert nekem az volt magas. Az és a magasabb inzulin szint gátolhatja a megtapadást. Ja és a legfontosabb, nem ártana időnként együtt lenni apival. K...va vizsgáink miatt hol ő hajnalozott, 2 hónapja meg én. Na így aztán nehéz gyereket gyártani.
Most megvárom a síelést, aztán elmegyek a nőgyógyászomhoz, akkor átjárhatósági aztán meglátjuk.

A hsg az az átjárhatósági. Ugye? Bocs, de már gondolkodni sem tudok. Mert ha arra mész, akkor a Met-et abba kell hagynod egy időre. Legalábbis ha a röntgenes verziót csinálják. Erre figyelj oda és csak a vizsgálat után pár nappal kezdheted újra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, még annyi, hogy én nem Vius orvosánál jártam. :wink: De lehet, még hozzá kerülök majd. Ha most az átjárhatósági után sem történik valami, akkor tovább kell lépnem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati, Kiki, Lucuzs, mindegyikőtöknek nagyon szorítok. De jó lenne, ha egyszerre lennétek befutók....... :wink:

Én ma a 9. napon tartok, talán holnaptól kufirc. Ma már hulla vagyok. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most mindenkinek jó éjszakát kívánok. Már nagyon hiányoztok, kár, hogy nincs időm többet jönni. Nem baj, éjszaka veletek álmodok. Mindenkit pusszantok:

Bikfy :wink:




Rodi!
Még valami. Ma voltam síbakancsot bérelni. Vazze! Az valami brutális. Még megállni sem lehet benne. Hát még ha hóra raknak. :lol: Nem tudom mi lesz, de formálódik előttem a kép. Megkeresem a legelső söntést és reggeltől estig forralt borozni fogok.

Kép

Jó éjszakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Azt hittem, hogy már szétszaggattátok az oldalt. Ehelyett sehol senki. Merre jártok csajok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
nagy meglepetésben volt ma részünk Még egy picurka beindult, így mára már 4-en vannak. Szépen osztódnak, 5-4-3 sejtesek, elvileg hétfőn reggel kell telefonálni, hogy mikor kapjuk vissza őket. Én már nagyon készültem a holnapra, de tovább viszik őket... Remélem ügyesen lesznek és legalább 3 kitart a beültetésig (hétfő délután vagy kedd délelőtt).

Bikfy,
elhiszem, hogy várod már a síelést!!! Biztos jó lesz, ha kimozdulsz egy kicsit a mókuskerékből!!!!! Szuper, hogy jó a ciklusod, reméljük a met mielőbb mehozza hatását!!! És hajrá hsg (átjárhatósági) :P

Rodi,
ha ciszta is, akkor biztos távozik is a mensivel!!! Hát, valóban fura, hogy így megháborodott a szervezeted, de hidd el, nem lesz baj, ha nem marad ki hónap!!!! Előbb leszel kismami!!!!

Timejka,
remélem Bencénél a műtét megoldja a problémákat. Sajnos sok ilyen esetről hallottam már!!!!

Luczus, Kiki,
hogy érzitek ma magatokat????? Drukkolok nagyon!!

Bikfy,
Te pedig most hancurozz Apával jóóóóó sokat!!!! Most nincs vizsga!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Natikám, látom, csak mi vagyunk talpon a vidéken. Többiek, nem is értem. Merre vagytok csajok? :shock:

Nati, nagyon örülök a klassz híreknek, úgy érzem, te most kismami leszel. Nagyon akarom. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Mi is pont pénteken voltunk sífelszerelést bérelni. A cipőn mi is jót röhögtünk! Rögtön eszembe jutott a birodalmi lépegető a csillagok háborújából. Hát pont úgy néztem ki és úgy is lépegettem benne! Muris volt!

A hsg az átjárhatósági. Kösz, hogy szóltál a met miatt, kérdezni is akartam. Nem volt teljesen világos, mert azt írta, hogy a vénásan beadott kontrasztanyag esetén kell felfüggeszteni a metet. De hát majd hétfőn veszem akkor be az utolsót, mert 2 nap szünetet ír!

Hát, nagyon szurkolok, hogy végre babásak legyetek! De azért kufircolni is kellene, mert szűznemzésre az emberek képtelenek! Legalábbis a tudomány mai állása szerint!

NAtikám!
Nagyon örülök a jó hírnek! NAgyon szorítok neked!

rodina74
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodi, köszönjük, jól, bár én mindig hulla vagyok. :oops:
Menüt még nem tudom, torta gyümölcs lesz, mi csináljuk, ez fix.
Metből én anno 1000 mg-osat szedtem, napi egyet. Most nem szedek semmit, vitaminon kívül.

Nati, de jó hír, örülök nagyon!!! :D Szerintem ikrek lesznek, az én drukkjaimon biztosan nem fog múlni! :wink:

Kiki, Lucuzs, ugye minden rendben?

Bikfy, mikorra tervezed a hsg-t?

Kicsit kakukktojásnak érzem magam, itt egy csomóan 2, 3 héten belül kismamik lesztek, én pedig csak áprilisban megyek vérvételre, megnézetni a hormonjaimat... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Nem vagy kakukktojás, nyugi!

Én csak február-márciusban megyek hsg-re, április környékén, esetleg márciusban hormonok, utána vissza mens-be, stb. Szóval ha csak csoda nem történik, még én sem kapkodom el. Bár nem mondom, hogy nem örülnék, ha esetleg összejönne. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati! Ezek szuper hírek, megint. :lol: A pár jó hír még és a zebrával jössz!!! :lol: :lol: :lol:

Én jól vagyok, semmit sem érzek. Jelenleg a lelkem van megviselve, meg a páromnak is... nehéz úgy küzdeni babáért, hogy a nővéremnek 3 hetes babája van, amit nem igazán tervezett...

Kiki! Te mikor tesztelsz?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus,
megértem, mit érzel..... :cry: :cry: De reméljük, hamarosan nektek is lesz még egy pici babátok!!!! Bízni kell!!!!! Kislányod spontán jött??

Bikfy,
látom, neked sem lesz unalmas a következő hónap!!! Drukkolok nagyon!!!
Apával megvoltak a randik??? :oops: :P

Beze,
Tényleg nem vagy kakukktojás!!! Te addig készülődsz és majd hipp-hopp babás leszel, s együtt leszünk kismamik :wink: Lexi már mindent eszik??

Rodi,
hogy vagy??? Még én se síeltem sose, néha vonz, de ha belegondolok, hogy hideg van akkor inkább a forralt bor, ahogy Bikfy is írta :wink: Hová mész hsg-re? Az uhu-s lesz?

Én ma megint felhívtam a kaálit :oops: Kedves volt a biológus, megnézte, hogy vannak az embrikéink :P :P Négyeske sajnos nem fejlődik, maradt kétsejtes, mint tegnap, de a másik három nagyon szép, már 8-7-6 sejtesek :P :P . Kicsit megnyugodtam!!! Holnap reggel 9-kor kell telefonálni, hogy mikor kapjuk vissza őket!! Remélem mindhárom továbbra is szépen fejlődik és mindhármat visszakapjuk!!!!!!

Jó éjt, babás álmokat nektek!!!! És köszönöm szépen a drukkokat!!!!! Sokat jelent!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Nati,

csodás híreid vannak. :lol: 4 embrió nagyon szép eredmény :wink: (nekem anno kettő lett, és az egyik Danika).
Drukkolok tovább, és kívánom, hogy nemsokára + teszttel vagy vérvétel eredménnyel gyere.
Köszönjük kérdésed, mostmár meggyógyult Danika és én is, remélem a hüvely bacijaim is kidöglöttek a kúpoknak köszönhetően, jovő héten megyek kontroll kenetvételre.

Bikfy,

igen, az átjárhatósági a hsg. Nekem röntgenes volt anno, nem egy leányálom de túlélhető...

Timejka,

akkor most mégis mentek lombikra? Mert akkor küldöm ám a gyógyszereket, eddig azért nem küldtem mert azt hittem mégsem mentek lombikra :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :P

Nati, kíváncsi vagyok, mit mondanak neked holnap!

Bikfy, mit szólnál egy együtt pocakosodáshoz? Nekem tetszene. :wink:

Lucuzs, én megértelek, nem könnyű, de sikerülni fog, ne add fel!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hozok pár képet.

durci vagyok
Kép
olvasok, nem lehet elég korán kezdeni :D
Kép
doboztetővel közlekedek :)
Kép
segítek sütni :D
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic,
akkor a nehezén már túlvagytok!!! Próbáltad már a protexin gynophiliumot?? Engem anno ez tett rendbe, helyrehozta a hüvelyflórámat!

Beze,
hogy mennyire édes Lexi!!!!!!!! Csodaszép lesz jövő héten!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok,
A kicsikért holnap fél 3-3 körül kell mennünk.
Arra, hogy hányan vannak és milyenek nem tudott válaszolni, mert nem ő nézte meg.... csak azt tudja, hogy minden rendben... De rendes volt, azt mondta délre megnézi és hívjam vissza
Bevallom, ezt nem gondoltam volna, hogy elviszik 5 napig.... Remélem mindhárman szépen fejlődnek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Natikám, ez olyan jó. Bevallom, ahogy olvaslak, mindig bizsereg a gyomrom, olyan mint egy vizsga előtti állapot, érzés.
Isten az atyám, nem tudom, mikor szurkoltam ennyire erősen, mint most mindannyiótokért. Nagyon kellene egy (legalább egy) pozi teszt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Lexi gyönyörű és nem bánom, zebrásodhatunk együtt. Csak már zebrásodnánk. Most lemegy az első turnus, aztán mi jövünk a másodikkal.
Rodi, Timejka, Bumi, Beze, Bikfy :wink:

A többiek meg most rögtön zebrásodnak.

Nati, Rodi!
Este megvolt a randi. Naaaaaaaaaaagyon szép voltam, ez megtette hatását. Igaz, hogy előtte jó fél órát tartott, míg rendbe tettem magam. A virgácsaimnak konkrétan bozótvágóval kellett nekiesni. A végére tán kicsordult az éle is.
:oops: (Jól van no, vizsgaidőszakban nem törődik ilyesmivel az ember.) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám!
Olyan jó, hogy itt vagy. Veled mi a helyzet?

Nálatok mi is volt a gond anno? Nem endometriózis volt a petefészkedben? Vagy rosszul emlékszem?

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!
Nagyon jó hír, hogy elviszik 5 naposra, mert valakitől azt olvastam, hogy így sokkal nagyobb az esély a megtapadásra és a babára! Szóval szuper jó! Mind a 3 babót szeretnéd vissza?
Mindenképpen írd meg délután, hogy mit mondtak a babócákról!
Remélem 10 nap múlva + teszttel jössz! Lassan 1 éve nem tesztelt senki a készülünk topikban - Monicot leszámítva, de őt a babásbasorolom - pozit!

SZóval, HAjRÁ LÁNYOK!

Bikfykém!
Én is emlékeszem a vizsgaidőszakra. Nálam is ez volt a helyzet... Nem nagyon foglalkoztam vele. Nálunk még a mosatlan is halomba állt, mert arra sem volt időm, de energiám se. a vizsganap délutánján kb. 2 órát mosogattam mindig!
Szorítok, hogy már csak terhesgondozásra kelljen menned a tegnapi randi után!

Beze!
A lányod gyönyörű! Olyan édes pofija van, hogy egyszerűen csak puszilgatnám! És látom, nagyon okos kis csajszi lesz, biztos a mamájára ütött!

MOnic!
Lehet már tudni, hogy Danikának kishuga vagy kisöccse lesz?

Lucuzs!
NAgyon-nagyon szurkolok neked!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Nati, Bikfy, köszönjük szépen, nagyon aranyosak vagytok, puszi érte!

Bikfy, oké, ezt megbeszéltük! :wink:
Én hetente szőrtelenítek, utálom megcsinálni, de utána olyan jó! :oops: :lol:

Nati, hajrá picikék, szóval holnap már legalább 4-esben jöttök haza, de jó!!!!!! Drukk megy ezerrel!!!

Többiek???

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hoztam a hipermmegadrukkjaimat!

Nati!
Drukk ezerrel! Az nagyon jó, hogy blasztókat kapsz vissza!


Lányok én megint barnázok, úgy mint a múlt ciklusban. Nem tudom mi a fenétől. Csak remélhetem, hogy a ciszta miatt. Hogy esetleg abból szivárog ki ez a sötétbarna trutyi.
Hát ha más ne 25-én kiderül.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Nati: Mennek a drukkjaim. Törd meg a csendet légyszi!!!!!
Most valahogy úgy érzem, hogy ez sikerülni fog! Nagyon szorítok!

Beze: Nagyon édi Lexike. Eltudom képzelni, mikor pakolászik, nagyon aranyos lehet. :)

Kép
babicsek
 
 


Lányok a cickafark teát hogy kell inni és az mire jó?
Már régen megakartam kérdezni.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Nati,

nagyon ügyesek a "gyerekek", hogy 5 napos korukig szépen osztódtak :lol: 5 naposan sokkal nagyobb az esély a sikerre :wink:
Köszönöm a tanácsot, kipróbálom a készítményt, életemben először most volt hüvelybacim, hát nem örültem neki... :? A doki mondta, hogy biztos a babaúszás miatt szedtem össze, úgyhogy mostmár én nem megyek a vízbe, apa úsztatja Dancit.

Rodi,

hát még nem tudjuk a baba nemét, holnap megyek uh-ra, feldobom majd a témát, hogy ha látszik akkor ossza meg velem a doki a titkot :lol: :lol: De itt a városban nagyon nem szereti egyik doki sem megmondani, 12 ezerért meg ilyen korán nem megyünk 4D-re, majd esetleg a 19. héten mert az egybeesik a genetikai uh-val.

Bikfy,

jól vagyunk, remélem a baba is mert néhány napja nem érzem mozogni, nagyon remélem, hogy csak azért mert úgy fekszik és semmi baj nincs. :oops: :roll:
A lábaim iszonyú visszeresek lettek, ma voltam gyantáztatni és a kozmetikus majdnem elájult amikor meglátta őket... :oops:

Röntgenes vagy uh-s hsg-re mész majd?

Nekem volt:
- endometriózis a petefészekben
- évekig ciszták a petefészkemben (PCOS) amit 3 év alatt sikerült kikezelni de a vérképemben még mutatkozott a lombikkor
- hidrosztatikusan tágult és heges petevezetékek ami azt jelenti, hogy a hsg során a kontrasztanyag a nagy nyomás hatására kijutott a petevezetőn de a pete nem jutott volna át rajtuk mivel az csak vándorol és nincs erő ami átnyomja a szűkületen

Aztán a szülés úgy néz ki mindezt rendbe tette, hisz Picurka a pocakban :wink: Lehet, hogyha nem jött volna ilyen gyorsan a baba akkor ismét kiújultak volna rajtam ezek a nyavalyák...

Babicsek,

a cickafark teát a ciklus első felében szokták inni mert segíti a peteérést. A ciklus második felében pedig palástfüvet ami a progi termelést segíti.
Nekem egyik sem vált be, ráadásul a cickafarknak bűn rossz íze van....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nati
Drukkolok nagyon.

Meg mindenkinek.

Monic
Bejelentkezek a Kaáliba, mert nem tudom mikor lesz időpont. Majd szólok a megyek.

Szombaton mentünk Győrbe és egy szántóföldön láttunk egy gólyát. 4-en voltunk, minadnnyian gólyának láttuk, bár elég meglepő. Kérdezte a barátnőm, hogy mit keres ilyenkor itt a gólya. Mondtam, hogy engem, bár a tünetek alapján nem engem keres a gólya.

timejka
 
 


Jó reggelt!

Mára: HAJRÁ NATI ÉS A GYEREKEK!!!!!!

Nagyon szurkolok, ügyesek legyetek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!
Ez a gólya ügylet biztos nem volt véletlen, én hiszek az ilyenekben. Ha most neked lelkileg jobb, akkor már megérte. :wink:

Moncsi!
Uh-sra szeretem volna menni, de a dokim lebeszélt róla. Azt mondta, a másik is kibírható, ne költsek feleslegesen az UH-sra, mert az drága, az kell majd a baba kelengyére. De én nagyon félek a röntgenestől. Ráadásul a Mercforminomat is abba kell miatta hagynom pár napra és ez sem túl jó.
Ha lesz képed a babádról, kapunk majd? Én úgy gondolom, kislány lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Többieket most puszilom, rohanok tanulni. Csók: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: