Új privát üzeneted érkezett!

Most csak gyorsan Buminak:

Vazze, nekem is ilyen volt a mensim. Előző hónapban mikor elöntött, de most is fura volt, kitartott vagy 10 napig. Már azt hittem, sosem lesz vége. A múltkor, mikor a nagy vérzés után visszarendelt a doki, kérdezte, elmúlt-e már, mondtam, á dehogy, pedig akkor csak az 5. napon voltam. Csak kikerekedett szemmel nézett. Nem kérdeztem rá akkor, de legközelebb azért tisztázom, hogy mitől ilyen hosszúak a mensijeim. És nekem is a 10. napon még 1 kis alvadt vér is volt. Nem sok, de volt. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na nem csigázom tovább a kedélyeket: Levi a kék krepp-papírral került összetűzésbe :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska!
Hogy került kék krepp-papír Levi szájába?

Bikfy!
Még ma is van egy kis barna. Remélem csak a ciszta távozik ilyen formában. De ha nem, akkor meg remélem, hogy a kövi menzim normális lesz.
Idén már tuti nem tudok dokihoz menni.

Beze!
Köszi, hogy aggódsz. De most már csak el fog múlni és remélem megmaradok. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Na megvan az eredmény:
cukor éhgyomorra: 5,8 kaja után 5,3.

A hormon a 23. napi van meg, a 3 napi nincs:
Prolactin: 15 n/ml
Progi 5,71 ng/ml
Lutein. hormon 2,34 mIu/ml

Ennyi marhaság. Úgyhogy egyenlőre ennyi. Bár van még egy pár ilyen hülyeség, ha valakit érdekel leírom, ha nem az se baj.

Linácska
Akinek csak papír jut kajára :lol:

timejka
 
 


Sziasztok

Bikfy drukk a vizsgákhoz

Lányok bobcsi de nagyon tudok visszaolvasni mert ma nyűgi a drágám.Amint tudok visszaolvasok.
Dy a sebemre azt irta vissza a doki hogy kezeljem betadinnal és kössem be de holnap megyek 6hetes kontrollra ott majd megnézi.

Velünk sok minden történt voltunk tanácsadáson 4 cmt nőtt és 4370g volt múlt héten szerdán de azóta 4560g már annyit hiztunk az 56os rugikat sorban kinőljük.

Ma valahogy nyűgős délután.Lehet érzi az időt.Sajna jött egy kis szájpenész is arra rózsamézet kap azzal kenjük a száját és tökre élvezi.Hasfájás az angol víz bevált hála istennek.Tejem sajna semmi így marad a tápszer.de azért mégis kapott valamennyit.

A hálószobában nem akart az istenért sem aludni a kiságyban igy átköltöztem vele a nappaliba itt hajlandó a kiságyban is aludni.Apától így is úgy is külön kell aludni mert az aphnoe miatt a kislány sokszor felriad mikor nagyot horkantott.

Pár kép a drágáimról
Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok!
íme pár kép a kiscsajról:
Kép Kép Kép

megyek gyorsan vissza olvasni,és ha Gréta hagyja,akkor irok is.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Vius, Dy!
Tündérek a csöppségek!

Timejka!
Nem tudsz az eredményeid mellé egy referencia tartományt is dobni?Nálunk nem ezek a mértékegységek.


Tegnap este eszembe jutott, hogy van otthon női cseppek, így irrigáltam vele. Már most nem barnázok. Hamarabb is eszembe juthatott volna.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Szépek a csöppségek. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bumi
Ref. tartomány az, hogy milyen a jó eredmény? Jól hangzik ez a női cseppek. Mi az?

Dy
Szép a kislányod.

Én tegnap kidőltem, sütni nem tudtam, még öcsémnek kell ajándékot venni, szóval teljesen el vagyok csúszva. Ma se vagyok még topon.

timejka
 
 


Helló Csajok!

Bikfy néne újra a fedélzeten. :lol:

4 vizsgán túl vagyok, mindenem 5-ös lett. :roll: 8) (Köszi az ovációt és a drukkokat is, Tündérek vagytok, de hát ezt úgyis tudjátok. :lol: :lol: )
Tegnap fodrásznál voltam, aztán munkahelyi bulin, ami idén nem sikerült olyan jól, viszont a hajam király lett.

Gyerkőceink annyira szépek, hogy azt nem lehet már tovább fokozni. :wink:

Este megpróbálok gép elé kerülni, de most szó szerint ganézok (ha netán a pesti úri nép nem értené, mi itt vidéken ezt a szót használjuk, ha a disznóólat takarítjuk.) A lakásom, az olyan, ááááááááááá nem is tudom, mihez kapjak.

Mára mindenkinek puszi: Bikfy :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bifky, gratula!!!!!!! :D Biztos voltam benne, hogy 5-ösök lesznek, okos lány vagy te! :D
Én is mindig azt mondom, hogy ganyézok, a takarítás olyan hülyén hangzik. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Nektek!

http://www.youtube.com/watch?v=RxxHwf4Q ... L&index=54

Puszi! :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,
a gyerekek gyönyörűek!!!!!
Bikfy mami, Te csúcs vagy, gratlua mindenhez!!!!!


áldott, békés ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!

"Azt kívánom, hogy az értékes idődet olyan emberek között töltsd, akik érzelmi biztonságot adnak, akik támogatják a fejlődésedet...
Kívánom, hogy körülményeid alakulásában te legyél az alkotó, s ne hassanak rád negatívan más emberek vagy helyzetek.
Kívánom, hogy céljaid megvalósításában felismerd a legjobb lehetőségeket, eszközöket, alkalmakat és kapcsolatokat.
Éppen ezért azt is kívánom, hogy merj sokkal többet megengedni magadnak, és kitűzött céljaid mielőbb megvalósuljanak.
Önbizalmad egyre jobban megerősödjön, és teljes szívvel tudd élvezni a sikert, amit végre megérdemelsz.
De legfőképpen azt kívánom, hogy néha képes legyél egy kis csendre! "
/Manhertz József/
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

http://www.loonapix.com/images/34665107

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok


Bikfy gratulálok


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!

Zoli Darinka Violetta

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Én is kívánok Nektek és családjaitoknak áldott, szeretetteljes karácsonyt!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

nagyon sok boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!!!!!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok, nagyon szégyellem magam, hogy az utóbbi időben szinte egyáltalán nem jöttem. :oops: Bocsánatot kérek, sokat gondoltam rátok, de semmi időm nem volt. Ezentúl már többet fogok tudni jönni.
:wink:

Először is mindenkinek: Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!


Kép

Bumi!
Remélem most már végképp megváltál a cisztádtól! Ha más nem, a télapó remélem elvitte magával!

Timejka!
A cukrod jó.
A többi értéket az én 24. napi hormoneredményeim szerint próbáltam megfejteni, de nálam más a referenciatartomány mértékegysége, így semmi biztosat nem tudok. Próbáltam a neten túrni mértékegység átváltás után, de semmit nem találtam. Úgyhogy majd mindenképp vidd magaddal a mensbe, hogy véleményt mondjanak.
Érdekelne a többi eredményed is, de ha megint eltérő a mértékegység, sokat nem tudok segíteni.

Vius!
Darnika egyre szebb! Nem is látszik nyűgőskének! Olyan kiegyensúlyozott babának látszik!
Én úgy látom a képeken, hogy apa nagyon büszke az ő kicsi lányára!
Na mi lett a 6. heti kontrollon?

Dy!
Gréta baba is nagyon helyes! Az utolsó képen valami zokon vett? Olyan, mintha egy kicsit megsértődött volna valamin! Amilyen pofikat tud vágni! Imádnivaló!

Bikfykém!
Nagyon okos kis csajszi vagy te! Csak így tovább! Gratulálok az eredményekhez!

Beze!
Nagyon aranyos a képetek! Végre rólad is láttam képet! Lexike még mindig gyönyörű!

Natikám!
Hogy vagy? Mikor vágtok a következő projektbe?
Köszönjük a szép idézetet!

Kinek, hogy telt a karácsony? Ki mit kapott?

rodina74
 
 


Csajok, olyan ritkán jövök ide is- oda is, szóval Boldog Karácsonyt Nektek!!! Puszi mindenkinek!
Kép

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog Karácsonyt mindenkinek!

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy csak most tudtam jönni, de kívánok Mindenkinek áldott, békés ünnepeket és mihamarabbi gyermekáldást!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Látom mindenki élvezi a karácsonyt!
Mi is most jöttünk meg anyuéktól.
Olyan jó, mikor együtt van a család!
Ki nem dolgozik a két ünnep között?
Bikfy, van még vizsgád? Ha van, mikor? Csak hogy tudjunk szurkolni!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek!

Képzeljétek én kaptam apustól egy csodaszép fülbevalót.

Nagy jövés menésbe voltunk mi is. :)

Ja és ma reggel nem tudjátok meg hogy ébredtem.... Apusnak elkaptam a grabancát, még ő is meglepődött, mert egyébként nem vagyok ilyen és úgy kell sokszor noszogatnia, hogy legyen már valami. :D Szóval ma már nem védekeztünk.
És este meg az LH tesztem ilyen lett:
Kép

Ugye jó lett? Mondjuk lehet hogy egy ici picit halványabb még a második csík a kontroltól, de nagyon bízom hátha bejön.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
HAJRÁ!!!!!
De jó lenne......, de nem folytatom, nem akarom elkiabálni!
Hajrá! Hajrá! Mindent bele!
Azért még holnap is kapd el! Biztos ami biztos! :wink: :lol:

rodina74
 
 


Sziasztok csak gyors bekukk pár kép még alszik egy picit. amugy jól vagyunk mindenk ok majd jövök ha lesz időm

Puszi mindenkinek !!!

Hajrá Babicsek!!
Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Gyorsan köszönök. Mi nagy jövés-menésbe voltunk.

Rodina
Köszi, hogy ennyire utánanéztél, majd megmondják a mesbe, hogy milyen.

Babicsek
Előszor csak a tesztet láttam és azt hittem, hogy HCG teszt, szorítok nagyon.

Na majd még jövök.

Ja, kaptam csizmát a jézuskától.

timejka
 
 


Sziasztok!

Rodi, köszönjük, nagyon aranyos vagy!
Karácsony jó volt, Lexi nagyon megilletődött a csomagjain, olyan édes volt. :D Én köntöst kaptam, hálóingeket, vérnyomásmérőt, egy kardigánt, Bijou brigitte nyakláncot és karkötőt, és smokie greatest hits cd-ket. És te?

Többieknek mit hozott a jézuska?

Babicsek, hajrá-hajrá! Az én lh tesztem is így nézett ki. :wink:

Vius, Darinka jobban alszik?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok!

A reggeli tesztem sajnos negatív lett. :cry:

Voltunk Tapolcán, a teszt ott is nega lett, megnézett uh-n, a mnyh 15 mm, és sorvadó sárgatest látszik. Az utrót abba kell hagynom, mensi 3. napjától meg jöhet a 2x1 closty. Nyomjuk a következő inszemet (egyben az utolsót :wink: )!!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, nagyon sajnálom... :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
jó rég voltam én is...

Luczus,
rettenetesen sajnálom :cry: :cry: . Viszont az nagyszerűűűűűűű hír, hogy azonnal mentek tovább!!!!
Ha soproni vagy, akkor hogy hogy tapolcára jártok????
Azért ez lesz az utolsó inszem, mert sikerül :wink: , vagy utána lombikoztok? :oops:

Beze,
megnéztelek iwiwen, hogy te milyen szemtelenül vékony vagy!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P hű, nagyon jóóóól nézel ki!!!!! És Lexi is csudaszép!!!! Jó sokmindent kaptál karira!!!!!
Mi most szinte csak a gyerekeket ajándékoztuk, nekem tetszett, mert így Bencus rengeteg mindent kapott :P :P azt hiszem én jobban örültem az ajándékainak, mint ő maga :oops: :P

Babicsek,
én is azt hittem, hogy igazi teszt :oops: . De sebaj, majd két hét múlva ugyanilyet kérünk, csak hcg-t!!!!!!!!!

Rodi,
hogy vagy??? Bírod a metet??? Nincsenek mellékhatásai??? én eléggé émelygek tőle.... de már hamarosan abba is hagyom, csak még megvárom a dokim válaszát.
Dolgozol ünnepek között???
Ti most hol is tartotok????

Bikfy,
kipihented magad??? Jó ugye, hogy végre vége a vizsgaidőszaknak!!!! Ki tetszett ganézni a lakást????

Bumi,
barna odébbállt már???

Vius,
nagyon szépek vagytok!!!!!

mi holnap megyünk a kaáliba uhura, meg a következő lépést megbeszélni. már kicsit izgulok is :wink: holnap este jövök, addig is puszi mindnekinek!!!
Vendég
 


Nati! Drukk a mai uh-hoz!!! :D

Tapolcát szimpátia alapján választottuk. Mert itt minden ingyenes, illetve a BMC-ben min. 2 hónap lett volna a várakozási idő, mire bekerülünk, itt meg egy hét alatt fogadtak. Ez a kettő játszott nekünk, és így a Tapolca maradt. És nagyon meg vagyunk velük elégedve, szuper hely! :D

Ja, és úgy értettem, hogy ez sikerülni fog, ezért utolsó. :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindig olvasok, de nem tudok jönni, mert még mindig tanulok. Még van 2 vizsgám januárra. Az egyik az anatómia, ami tőlem nagyon-nagyon távol áll. Így aztán megint csak rengeteget tanulok.

Lucuzs!
Sajnálom, de talán a következő. És az meg szuper, hogy ilyen gyorsan folytathatjátok is. Én is eldöntöttem, az idén terhes akarok lenni. Nincs tovább. Januárban visszamegyek a dokimhoz és megmondom neki, elég volt a próbálkozásból. Világos utakat akarok végre látni.
Most már 1500 -as Mercformin XR-t szedek, remélem ez is hatni fog. Nekem olyan, mint a C vitamin, meg sem érzem. (hála Istennek)

Nati!
Ganézás megvolt, nagyon jó ez a friss illat. Még 23-án megcsináltam, így tisztaságban karácsonyozhattunk. Az ünnepek szuperek voltak, de rövidek. Biztos öreg vagyok már a vizsgákhoz, de annyira le vagyok szívva, alig tudom kialudni magamat.
Szurkolok, hogy ma minden rendben legyen a Kaáliban.

KépKépKép
bikfy
 
 


Suska, Vius, Dy!

Bármelyikőtök babáját elfogadnám. Nem csodálom, hogy minden napotok karácsony. :wink:

Rodi!
Hogy állsz a Gynevaccal? Én eddig 3-at kaptam meg, de az utolsónál annyira izgultam, hogy rámjött a hasmenés. Nagyon égő volt. Úgy feszítettem a combom, majdnem belém tört a tű. :oops:
Következő vizsga jan. 6-án, anatómia.

Bumikám!
Hogy teltek az ünnepek? Pihend ki magad, aztán gyere, nekem nagyon hiányzol. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Én mindig beszívom ezekkel a tesztekkel. Már azt hittem, HCG. Nagyon szorítok.
Nekem megint brutál peteérésem volt, nem tudom, tudtunk-e jókor együtt lenni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, én egy ideje olyan beletörődött lettem ebbe a baba dologba, nem is tudom. Olyan nem érdekel már a dolog. Nem tudom elmondani. Nem mondom, hogy nem szeretnék, csak olyan lemondó vagy milyen vagyok.
Nem figyelem a ciklusom, nem tudom, hányadik napon vagyok, nem járok pete néző ultrahangra és bár üldöz a nőgyógyászom, hogy találkozzunk, én csak januárban megyek hozzá vissza, ha vége a vizsgáimnak.
Amikor terhes lett az unokatesóm felesége, én akkorát sírtam, azt hiszem szeptember környékén, hogy teljesen kiürültem. De valahogy meg is könnyebbültem tőle. Nem tudom, hogy ez az állapot jó-e így, de most minden olyan gördülékenyebb körülöttem.

Érzett valaki valaha így? A lombikos unokatesóm szerint ez is egyfajta védekezés. De én még ezt sem érzem. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Már majdnem megfeledkeztem. Mára ezt találtam.

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viduljatok!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs, de ezt még látnotok kell. Remélem, lehet olvasni:

Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Halihó lányok!
Látom kezd egy kicsit felélénkülni a topik a családi ünneplés után.

Lucuzs!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! De nézz előre, és bízz a következőben! Biztos sikerülni fog.

Nem lehet másképp, mert már vagy 8 hónapja senki nem produkált pozi tesztet! Ez nem mehet így tovább, szóval lányok szedjük össze magunkat és termeljünk minél több pozi tesztet!

Nálunk nagyon jól sikerült a Karácsony! Szép volt, kár, hogy vége. Én a páromtól kétféle parfümöt kaptam, az egyik a Coco chaneltől a Mademoiseelle, a másik a Lancometól a Hypnose. Mind a kettőnek bombasztikus illata van! Anyuéktól fürdőköpenyt kaptam, hiszen, ha megyek szülni a régi már nagyon ócska! :wink: Kaptam egy tök jó sapit, sálat és kesztyüt, és egy felsőt. Anyósoméktól bort, zoknikat, szexi combfixet, és egy csomó gyulai kolbászt. Ennek a kolbásznak előzménye van. Még gyerek voltam 6-7 éves, mikor a tesóm keresztszülei kérdezték tőlem, hogy mit szeretnék ajándékba? Cukrot, csokit, más édességet? Én meg közöltem, hogy gyulai kolbászt szeretnék! Már akkor is haspók voltam. Mit nekem csoki, csak kolbi jöhet! :lol:

Bikfykém!
Nagy drukk az anatómiához! De biztos ez is meg lesz, olyan ügyi vagy!
Nekem nem volt hasonló érzésem, mint neked. Én minden nap gondolok rá, sőt most karácsonykor az álmomban is benne voltak. De tényleg ne kisérletezz, keres egy jó kis dokit, ha kell itt Pesten, és hajrá! Neked még van időd, de azért feleslegesen ne vesztegesd el!

Gynevacból van még egy szurim. Én is jártam úgy, hgy pont ideget talált el, és rángatózott a lábam! Alig bírtam visszamenni a munkahelyemre, annyira rossz volt. De biztos, hogy jó, mert apánál találtak bacit, nem vészes, de antibiotikumot kellett rá szednie, ennek ellenére nekem nem találtak semmit. Most várom a mensit, és ha megjön bejelentkezek hsg-re, aztán február elején indulhat a következő! 5-én megyek a mensbe, és ha meg lesz a TPO és Tg eredményem, akkor megyek Fülöphöz is. Ezek még nem készültek el. Ami biztos, hogy magas a prolaktinom, sok az inzulinom, és a progeszteronom az ovu+7 napján rendkívül alacsony! Szóval úgy tűnik ennyi! Minden másom jó. Remélem a gyógyikkal hamar rendbejön minden.!

Nati!
Mi volt ma a Kaáliba? Mesélj, mert nagyon kíváncsi vagyok!
Még nem szedek semmit, mert még vártak rám vizsgálatok, és addig nem írtak fel semmit. Majd jan. 10 körül kezdek egy gyógyit szedni. Február elejéig pedig van idő, hogy minden rendbe jöjjön!

rodina74
 
 


Timejka!
A ma kézhez kapott leleteim hasonló mértékegységűek. Így valamennyire össze tudom hasonlítani. Az eredményeid jók, a progeszteron lehetne több is. Az alsó határ 5,3, neked annál magasabb, de a felső érték 86. Szóval nagyon az alsó határ. Ne izgulj, most a 21. napim még nálad is rosszabb lett, 1,87. Majd a mensbe megmondják, hogy mit csináljunk.

Bikfykém!
Tényleg a mensbe minden papírunkat vigyük magunkkal, vagy csak a vérvételeseket?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Hú, Nati, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! El is pirultam... :oops: :oops: Tudod, a szopival szépen lefogytam, de mivel mér csak napi 3 van, így már nem fogom tudni tartani. Eddig 55 voltam, most már fél kilóval több vagyok. Ez van...
Mi volt ma a Káaliban? Gondoltam rád, gyere, mesélj!

Bikfy, az utolsón jót nevetem, haláli vagy! Vizsgákhoz megy a drukk, de te okos vagy, simán megcsinálod megint 5-ösre. Az említett érzést ismerem, én 2008 januárjában jutottam erre a szintre, április 28-án pedig megfogant Lexi. :wink:

Rodi, ezeken mind lhet segíteni, meglátod, pikk-pakk babás leszel. Egyébként csatlakozom, én is szeretnék már pozi teszteket!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hozok képeket, ha nem bánjátok. A 2-on nézzétek el a kupit, ajándékbontás után készült. :oops:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rodi, Timejka!

Nekem is ennyi volt a progim, mikor elkezdtem dokihoz járni. Pontosan azt hiszem 1,5. Aztán a mozgás és az Aviva hatására 36 lett, ami már erős peteérést mutat. Azóta még több a progeszteronom, de most már Metformint szedek. Lányok mozgás-diéta ez az alap. Hogy nektek kell-e gyógyszer, azt nem tudom, nem vagyok orvos. Tartjátok a diétát és mozogtok valamit?

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Jujj, de kis cuki a tündérkéd. És a fátok is gyönyörű.

Rodi!
Úgysem hiszed el, de én is ezeket a parfümöket kaptam. Ez azért már durva. Nem? Hogy mi mennyire hasonlítunk........ :lol:
Mondjuk én még aputól kaptam egy Dolce&Gabbana-t, meg férjemtől egy Mexx-et is.
Én aszondom, a Lancome Hypnose nálunk a befutó. Gerjed rá az uram. :lol: Tegnap már ki is próbáltuk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, igen. Mensbe MINDEN papírt tessék magatokkal vinni. Én is egy kis bőrönddel érkeztem, de mindet át is nézte az orvos. Ez alapján alkotott pontos véleményt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Nagyon diétázo és mozgok, semmit, illetve fel a harmadikra naponta min. 2x.
Különben én is úgy vagyok, hogy nem érdekel, belefáradtam, már azon is elgondolkoztam, hogy elmenjek-e a januárba mens-be, de azért megyek ha már bejelentkeztem. Körülettem mindenki terhes vagy már megszült, szerintem nekem is ez játszik közre, vagy az, hogy ha mensbe nem találnak bajt, akkor úgyis lombik, akkor minek törjem magam.

Rodi
Januárba már talán többet tudunk. Jövő héten kapom meg a 3. napi hormon eredményt.
Szedem kb. másfél hónapja a barátcserjét és képzeljétek el ma vagyok a 25. cn-on és még semmi barnázás, szóval jó ez a barátcserje.

timejka
 
 


Timej!

Megértem, amit érzel, én is így vagyok. Belefáradtam.

Egyébként a barátcserje szerintem is szuper, én sem pecsételtem, 2 hónapon át lett tőle 28 napos ciklusom és 14. napon szép erős peteérésem. Én éppen tegnap rendeltem meg egy újabb havi adagot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, aranyos vagy, köszönjük szépen, puszi neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Drukk megy mindenkinek továbbra is! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Teszek ide is képeket, és utólag kellemes ünnepeket kívánok nektek!!! Most üdülünk, jobban van időm netezni.
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: