Új privát üzeneted érkezett!

megnéztem a pharmindexen, mert rémlett valami:

4.3 Ellenjavallatok
Terhesség,tszoptatás.

Tudom, hogy sok nőgyógyász alkalmazza, de én nem érzem ezt annyira fontosnak... no, mind1 csak elmélkedem.
Szerintem szedd a magnéziumot, de gyógyszer még nem kellene. A másik, meg szerintem normális, hogy görcsöl a pocid, mert nagyon új neki még ez a helyzet.

Gyönyörű ez a 4+4 mostantól mindig írd a neved alá Kép engem olyan büszkeséggel töltött el anno Kép

pusszancs. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KirriKép
Én is azért kapom, hogy nyugodtan tudjak aludni!Kép A hasfájásra igazából a duphastont kapom!KépMeg eszem a MagneB6-ot!

OrsiKép
Mondta a doki, hogy ez van a betegtájékoztatón, de este nyugodtan bevehetek egyet!Kép
Bizti tapasztalatból beszél, én bízom benneKép, hisz sok h...e doki után Ő összehozta nekünk rögtön Pocibabát!Kép
Ok, odaírom a nevem alá, csak még picit izgulok!Kép

Zitus
4+4Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus Kép
OK. csak gondoltam leírom. Én persze nem vagyok nőgyógyász Kép nem tudtam, hogy bevett gyakorlat az alkalmazása Kép Kép Kép
Nagyon jól mutat!!!!!!!

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Haliho!

dehogy tuntem el, csak megvartam amig mndenki jol megszavazza a kepviselotKép oksa, akkor az lesz, Edi kivansagara dupla adag (remelem a fiuk hagyjak megcsinalniKép)

shaloya: es en ismerlek?Kép amugy gratu es telleg ne gondolj arra hogy gond lehetKép

Zita: gratulaKép

huhhh, mit akartam irni meg? ja Edi, a fasirt receptjet ne sullyeszd majd el, ott a talin leirom, most mar nem menekulhetszKép

orsoly
orsoly
 
 


Zitus!!!!

Juj, de jo!!!!

Nekem is jol mutat? 9+2KépKépKépKép

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Orsoly!

Hehe!KépKép Te két gyerek mellett még irogatni akarsz?
Szerintem kérd inkább mélben...Kép Akkor Edinek kell a két gyerek mellett irogatnia!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Dodo!Kép

Gyönyörű!KépKépKépKép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Csajok, főleg Zitus: én anno (16 éve!) Virivel szedtem a Pipolphent. Végig, egészen az elejétől görcsölgettem, kb. a 6. héttől szedtem, Bricanillal együtt. Virág gyönyörű, egészséges baba lett, mára a szépsége nem múlt, csak baromi pimaszkamasz lettKép

icsilya: "sós" kuszkuszt szoktam csinálni. Igazából taboulé a neve, soksok zöldség van benne, meg joghurtos-fokhagymás-zöldfűszeres szoszókaKép

Cat: Virág valszeg jön, Bogi meg így kénytelen leszKép Egyébként a fő vonzerő a sok baba volt, amikor ezt mondtam, a csajszi rögtön rábólintottKép

Jovi
5+5Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika!Kép

Örülök, hogy ezt leírtad!Kép
Tegna lefekvés előtt bevettem egyet, és egyszer sem ébredtem föl pocifájásra!Kép
Még ma sem fájtKép, remélem, azért minden OK, mert nekem a pocifájás az egyetlen tünet!Kép

Zitus
4+5Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


OrsiKép
Azért Cat-tel együtt már "majdnem" nőgyogyik vagytokKép
Én anno még titeket kérdeztelek a haematomám-mal kapcsolatban-mára meg itt szuszog Joci mellettemKép
ZitusKépDodoKép
Nagyon klasszak a 4+5 és a 9+2...(jó lesz, ha mindenki áttrappol ebbe a topikba a fentibőlKép
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Edi+Soma+Sára - fasírtnyi vödör
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf - üdítő, édesség, sósság
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi+Joci apu - csokis piskótatekercs
Hóvirág+Mili+nagyi - üdítő+ropogósű
Jovi+2 nagylány - kusz-kusz

Orsoly, mertél volna nem képviselőfánkot csinálni...Kép
Jovi, marha kíváncsi vagyok a kusz-kuszodra, egyszer ettem eredetit Tunéziában, nem sírom vissza Képde a maszat amit írtál nagyon ígéretes Kép
Csajok gyönyörűen mutatnak a hetek-napok a nevetek végén, bátran és büszkén írjátok!!!Kép
Erika
hurki
 
 


Era: írd mán oda az éééén lányaim nevét is, plízKép Virág és Bogi

Köszi, puszi:
Jovi

Ui. olyan f#sul vagyok, hogy na...de nem panaszkodom, erre várok 3 éveKép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


JoviKép
Ez a kusz-kuszmák nagyon jól hangzik. Mindjárt a receptet is hozd már.
Szupi, hogy jönnek a csajaid!Kép

KirriKép
Azért igencsak bajban lennék egy szülésnél, ha nekem kellene levezetni!KépKép Hormon ügyekben nehéz megvezetni, de másban be tudnak vinni az erdőbe.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Cat: a szüléslevezetést vállalomKép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Cat, én hormonügyben nem annyira, de szülés az jöhetne, Kép sőőőt úgy szeretnék egy igazin részt venni KépAzt se bánnám, ha szétmarják a kezem, és biztos sírnék mikor kibújik de annyira szeretném látni.

Jovi Kép nagyon hiányolom a számokat a neved mellől KépEmlékszem én is olyan üdvözült mosollyal jöttem ki mindig hányás után a budiból Kép

Csajok, elijesztettem Shaloya-t? Kedves Shaloya, gyere akár inkognitóban is, nem piszkálunk a babonáddal Kép, szorítunk Neked és a kisbabádnak. Tudod itt mindenki őszintén elmondja a véleményét, sajnálom ha megbántottalak. Plíz mesélj jó rosszul vagy-e Kép

Edi+Soma+Sára - fasírtnyi vödör
Doris+Lili+Gergő+Apa - édesség, rágcsi, üdítő
Cat+Samu+Oli+Zoli - biosüti, gyümölcs sali
Orsi+Levi+Máté+Karcsi - tiramisu, üdítő
Beszti+Nátán+Hanna - tésztasali
Orsoly+Lackó+Botond - képviselőfánk
Alena+Zéti+Gábor apu- sült husi
Leone+Dana+Apa
Bea
Hurki+Balázs - édes süti
Humi+Kristóf - üdítő, édesség, sósság
Redit+Bálint (talán apa) - szőlős sajtsaláta+friss pékáru, üdítő
Marcsi+Levi - majonézes krumplisali
Bogár+Eszter - sós süti
Nikie+Bogi+Joci apu - csokis piskótatekercs
Hóvirág+Mili+nagyi - üdítő+ropogósű
Jovi+Virág+Bogi- kusz-kusz
hurki
 
 


Mindig olyan jót derülök ezen a listán.

Most úgy érzem Ediék terasza is maximálisan ki lesz használva!

orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


HurkiKép
Tegnap még létezett Shaloya profilja és a neve is szerepelt benne... mára törölték...

Doris
doris
 
 


Császáros csajok, ha érdekel benneteket ezen a címen részletesen leírják hogyan csinálják a császárt (legalábbis a modern megoldás ez)
Aki még szülés előtt van nem ajánlom, hogy megnézze Kép
http://www.orvosok.com/korhaz/peterfy-szul-no/csaszar.htm
Üdv kutakodóErika
hurki
 
 


Bezsti: na ez az, a legutobbi tali ota kerem editol a receptet, de a 2 gyerkoc biztos nem engedi nekem leirniKépKépKép lezs ott eleg pesztra arra a kis idore amig lekormolomKép

shaloyaaaaa, nemar, gyere visszaKép
orsoly
 
 


Erika Kép
A linket azért tetted fel, hogy a császárra is fel tudjunk készülni? Kép Kép Kép
Alakul a buli hangulata...KépKép

Alena
alena
 
 


ErikaKép
Kit kell majd császározni? Ki lesz szülés előtt ? Inkább spontán szülést vezessünk le, ha már ilyen kutakodó fajta vagy!Kép

A Shaloya titokra akkor nem derül fény ? Pedig ooolyan kíváncsi vagyok!Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Hurki: ezt még gyakorolnom kellKép, mmint a számírást a nevemhez. Egyébként nem okádok, a csajokkal sem hánytam, egyszerűen csak nagyon rossz a közérzetem. Úgy tűnik, inkább délután, de kb. két óra alatt el is múlik.

Cat: a császárt le tom műszerelniKép Vágni nem vagyok hajlandó!Kép
Kuszkusz receptet viszem!

Jovi
5+6Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Akkor most már Ediéknél szülést is vállalunk??? mert ugye eddig csak a kórházi fuvart vállaltuk be a mindenórás kismamiknál.
Edi, felvagytok Ti erre készülve??? Kép Kép Kép Kép

pusszancs mindenkinek, Orsi

ps. nekem úúúúúúúúúgy tetszik, hogy megint így pörög a topik, és a hangulat is a régi Kép Kép
ps2. Shaloya... ne hagyj minket kétségek között, nem kérdezünk, de azért tudosíts magatokról, hogy jól vagytok-e!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok. Néhányan talán emlékeztek rám egy topikkal feljebb.Kép
Úgy néz ki sikerült. Kismama vagyok. 3 éve vártam erre.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági Kép
Ez szuper Kép Kép De jó!

Az albumunkban vannak friss képek, nem válogattam ide, hogy ne terheljem a gyerekeimmel a rendszert.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ÁgiKép
Csak nem az Arnold összehozta Nektek is? Hát tud valamit az öreg!Kép Gratulálok, ez szupppper hír.
Mennyi lett a HCG-d ? Ma volt a vérvétel ?

Kép

Vigyázz magatokra!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Igen Arnold doki összehoztaKép
Nem tudom mennyi lett pontosan a HCG szintem, de azt mondta, hogy olyan magas, hogy ez két babának is elég.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Csak nem ? Akkor várunk az ikreseknél is.KépKép Mikor lesz UH? Utrot kapsz ?
Annyira örülök!KépKépKép

C.

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Utrót kapok, viszont uh-ra csak jövőhét után megyek, mert a doki jövőhéten külföldön lesz. Ma megvizsgált Uh-val, de ugye még most csak azt tudta megállapítani, hogy 18 mm vastag a méhnyálkahártyám. Én nem is tudom mikor lehet már egyátalán petezsákot látni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Petezsákot nálam a 38.cn-en látott az Arni, mindjárt 2-t is.Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Akkor nekem holnap - a 35. napon - nem biztos, hogy látni fogunk petezsákot???
Pláne, hogy nekem a 16. napon volt tüszőrepim!

Pusz!Kép
Z.
4+6Kép (úúúúúgy imádom!Kép)

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZitusKép
Lehet, hogy a 35. cn-en is látták volna, de a 38-ra hívtak be UH-ra. Nekem meg a 15.cn-en volt a punkcióm, és a 18.cn-en kaptam vissza őket.
Tuti, hogy látszani fog legalább a pöttyöcske.

Pusza
C.

Cat
Kép
cateye
 
 


Akkor jó!!KépKépKép
Már nagggggyon várom!!!!KépKépKép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zituska Kép
Szerintem is fogtok már valamit látni. DE!!!! Ha mégsem, akkor nehogy megijedj!!! Mert az, hogy mikor mi látható nagyon függ az UH minőségétől.
Szóval, ha mégsem lenne semmi, akkor no para! A baba ott van, csak régi a gép!

Mi a 42. napon voltunk UHn, és akkor már a szívhang is látszott mindkét fiúnál.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!Kép

No para!!KépKépKépKépKép
Megígérem!!!KépKépKép

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZitusKép

nekem már a 34.cn-en látta a doki a petezsákot.

Lányok, annyira jó hangulatú ez a topik, én meg most annyira kivülállónak érzem magam. Rámtört a depresszió is, ma temették legjobb barátunk anyukáját és most olyan rossz érzésem van.

Na nem rontom itt tovább a hangulatot
Szép estét mindenkinek
Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


AnitaKép
Fel a fejjel...sajnos ez az élet rendej, de te ott hordozod a pocakodban az új ÉletetKép
ÁgiKép
Én is szivből gratulálok és én is várlak az IkreseknélKép
Puszi:Doris
doris
 
 


AnitaKép
Sajnos az emberen sokszor erőt vesznek a bús gondolatok, de le kell győzni hamar!KépKép Gyere gyakran, és nevetgélj itt velünk!Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Jóreg, csajokKép
Ezt tegnap írtam, de nem működött a fórumKép :

" Icsilya: majd kiabálok, hogy: "Tiszta törölközőt! Nagy fazékban vizet forralni!" meg ilyenek. Jó?Kép
A férfiemberek meg az ajtó előtt (mondjuk a kapu előtt) hátratett kézzel, ráncolt homlokkal fel, s alá mászkálnak és minden egyes sikoltásnál összerezzennek. Elindulnak az ajtó (kapu) felé, majd egy lépésre tőle megtorpannak és folytatják a fel-le mászkát.

A végén még regényt írunk?Kép

Jovi
5+6

Ui. A hugomnak uígy írtam alá mélben és zárójelben leírtam, hogy ti mondtátok, hogy mindig írjam oda. A válaszon az aláírás ez volt: Verus -26hóKép"

Zitus: én múlt hétfőn voltam UH-n, amikor 5mm-es petezsákot láttak. Kedden a választott dokim kb. 3mm-est mért, de egy percig nem izgattam magam ezen, ti. ránézésre látszott, hogy az ő gépe már enyhén szólva tinikorú, nyilván nem olyan jó képed adó, mint a BMC-s. Szóval, nem izgulni!Kép

Anita, druszám: kípszmájlingKép, gondolj a pici babádraKép

Pkagi: én is gratulálokKép Mi is 3 évet vártunk BogyóraKép Remélem, most már velünk is marad, ha ennyire megviccel minketKép

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Ági! Gratulálok!!

Zita! Én a terhesség alatt végig szedtem a Pipolphnent, aludtam is egész nap. Legalább gyorsabban telt az idö.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


DorisKép CatKép JoviKép

köszönöm, annyira kedvesek vagytok.
Ma már jobban vagyok, a tegnapi nap volt nagyon rossz.
Ha nem zavarok, akkor jövök máskor is
Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Sziasztok!

Rólunk: Jövő héten megyünk a 15 hónapos oltásra. Telik az idő.
Csudaédes kislány BogicaKép 2 kis copfocskája van, szépen jár, a lépcsőn le-fel megy, ha fogom a kezét, egyébként felfelé tud egyedül is négykézlábKép Sok szónak az első 2-3 betűjét mondja, plussz persze néhány szó: pl.: Dádá, (ennél még nevetKép) ana, apa, mama, papa, pápá, baba, tata, nem, nén(i)(e) stb.. és amit legtöbbször mond: Kö, azaz könyv. A buszokat imádja, ezt bsz-nek hívja. Sok gyerekdalokat hallgatunk, nekem régen Halász Judit volt a kedvencem, de ma már Gryllus dalai. Valami csodálatosak, a legtöbbje állatokról szól, talán azért. Néha sikítozik Bogi, igazi kislány. Ha cicákat lát nagyokat sikít, és ha olyat akar tenni, amit nem szabad, mi meg megakadályozzuk.
Mesélhetnék még, de akkor mi marad május 7-re?
Figyeltétek, ha társaságban van jobban eszik, játszik a gyerek?
És vacsira mit szoktatok adni csemetéiteknek? Ami ebédre volt főtt hamika, vagy kenyér ezzel-azzal, hát nekem a védőnő az előbbit javasolta, de Boginak az utóbbi jön be. (Meg egyébként sem nagyon érdekel a véleménye, meghallgatom, de úgy teszünk, ahogy jónak látjuk).
Bogi még szopizik, jó vagy nem jó, így van. Majd ha magától nem kéri, akkor lesz elválasztva. Most még kéri, biztos gondoljátok, hogy hogyhogy és fárasztó lehet, igen néha az, főleg éjszaka, mert nyugtatásképp kéri tavaly szeptember eleje óta. Erről sok véleményt hallottam, hogy helyes-e, én az LLL-esekét fogadom el.
(Néhány infó, akiket érdekel:
http://www.lll.hu/archiv/ujsag/9701/9701_01.shtml
http://www.lll.hu/archiv/ujsag/9401/9401_01.shtml
http://www.lll.hu/archiv/ujsag/9901/9901_04.shtml
http://www.lll.hu/archiv/ujsag/0401/0401_01.shtml )

Ja és a következő babával még várunk. Mi valahogy úgy érezzük, hogy kell egy kis szabadság. Ha majd nem szopizik Bogi, akkor a 2 nagyszülőkre már bízhatjuk őt egy-egy hétvégére, vagy éjszakára, és kettesben végre elmehetünk ide-oda. Szóval Isten ments, hogy jöjjön most a 2. baba, fura nem? Ha nem szopizna régóta Bogi, akkor persze már várnánk lehet a fiúcskátKép , most még kell egy kis pihi...

Nikie és a lassan 15 hónapos Bogica
nikie
 
 


Tényleg, én meg azt akartam kérdezni: nem baj, hogy "becsörtettem" közétek?Végülis tavaly írogattam az 1-el feljebb lévő tuoikba, aztán babonából a babavárás ideje alatt nem mertem.
pusz mindenkinek
k
Ui:ZituskaKépNekem a 35. ciklusnapon már látszódott a petezsákKép
Emékszem vasárnap délután teszteltem és kedden már gratulált a dokiKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

FRISS HIREK MINYUROL,MOST IRT:

NANDI MAR 2900GR!!!!!!!!!!!!!!:Kép FOLYMATOS AZ ARAMLAS A PLACENTABAN ES A KOLDOKZSINORBANKép
HETVEGERE PEDIG MEGINT KAP ROVID KIMENOT,UGYHOGY MAJD BIZTOSAN BEJELENTKEZIKKépKép

Kriszta es Akos
37+1

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


KirriKép
Ez egy nyílt fórum, és nem egy zárt társaság. Minden "jó fej" anyukát és leendő anyukát szívesen látunk.

Kriszta és ÁkosKép
Ha így haladunk Te hamarabb szülsz, és Minyu fog híreket hozni rólad ide.KépKép Még a végén óriás bébi lesz Nándikából, akire azt mondták, hogy alig lesz 2 kiló.Kép

NikieKép
Van már netetek ? Hol vannak képek copfos Bogicáról ? Úúúúgy megnézném!

LányokKép
Meddig kell a támadónéninek kijárni? Nálunk 6 hetesen volt utoljára, és ma bejelentkezett a jövő 7-re, csak azt nem tudom minek???? Jó nagy hisztit rendeltem a fiúktól addigra, hogy ne legyen kedve sokáig maradni, mert soha semmi okosat nem tudott mondani, csak fogyasztotta az üdítőt.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


KrisztaKép
Minyunak továbbra is megy a drukk, bár már szép nagyra megnőtt Nándi baba.
Mikor én születtem alig voltam 2700 gramm, most meg....

CatKép
kitartást a támadónénihez. De jó, hogy nálunk nincsenek, mondjuk nem is hiányoznak.

Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Cat Kép
először nem értettem, hogy mit írsz Kép Kép Kép nálunk nem járt. Havonta járunk még oltásra, akkor találkozunk. Kíváncsi vagyok, hogy ha már nem lesz oltás, akkor mennyiben változik a helyzet.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!Kép

Voltam Uh-n, és egy 2,9x3,9 mm-es petezsák boldog tulajdonosa vagyok!KépKépKép
Jövőhéten pénteken újra megyek, mert mondta a doki, hogy ma még picit korán volt!

Puszi!Kép
Zitus
5+0Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


OrsiKép
Először arra gondoltam, hogy ide kellene jönnötök a fiúkkal, és találja ki a támadónéni, hogy melyik 2 az enyém. Neki hivatalból tudnia kellene. hi-hi-hi
Viszont én úgy tudom, hogy eleinte hetente kell kijönnie, szigorúan házhoz, 6 hetes korukig. Utánna meg havonta, csak nem tudom meddig. Ehhez képest 2* volt, amikor hazajöttünk a kórházból, és azóta színét sem láttam.

ZituskaKép
Gratulálok a zsákocskádhoz! A jövőhéten már szívhangot is fogtok hallani.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?