Új privát üzeneted érkezett!

bikbok, mimkosz! aranyosak vagytok!
Pénteken megjön a szombati vérvételünk eredménye és abban ott lesz a progeszteron érték, még a krém használata nélküli szóval akkor látni fogjuk mi van. Ha nayon határértéken aluli akkor igy teszek ahogy mondtátok. Teszt majd doki.. :) Addig kenegetem a progi krémet. Szerencsére nem vagyok nagy terhelésnek kitéve itthon dolgozom, laptoppal ülve.. Egyedül a hétvége aggaszt kicsit itt lesznek baránőim látogatóba és velük lesznek a maratoni turista körök.. de majd próbálom úgy alakitani hogy ne legyen megerőltető :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Caroline!

Terhességi teszt galéria a 10 dporól. Aligha látni pozitivat :D
http://www.countdowntopregnancy.com/pre ... /index.php

Csak türelem!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


 


Köszönöm lányok! Köszi, hogy szorítotok. 


@littlebiscuit:


ez a teszt galéria olyan jó. Reménykedem. 



Megérzésem nincs, volt addig, míg voltak tünetek, szinte biztosra vettem, hogy baba miatt vannak. De most nincs tünet, de erősen bízom.




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

@littlebiscuit:


hétvégén én is tesztelnék a helyedben, de ezt gondolom magadtól is tudod 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Igen ez teljesen igaz amit a csajok is irnak hogy ha alacsony lesz a progeszteron akkor mindenképp cselekedni kell.
Csak meg akartam spórolni a tesztelés stresszét de ha a helyzet megkivánja akkor ez lesz.

Lányok, mi vagyunk most a 'tűzkeresztben' Carolinnal, de ti is meséljetek ám!
Sokan közeledtek hamarosan a peteéréshez..
Krystinnél megvolt erre emlékszem.. Latkafr neked egy jó hét még talán?

Babások, Mimkosz, Lolo ti jártok még gyakran erre mikor lesz UH? hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt csajok!

Nem jó hírekkel érkezem.
Tegnap megint elkezdett megjönni egy kis foltnyi,de élénkpiros vér.
Délután felhívtam az orvost az eredményért mondta hogy a rákszűrés jó lett,de találtak valamilyen baktériumot,most tenyésztik,pénteken hív az eredménnyel.
Kérdeztem,hogy lehet-e emiatt is hogy ilyen hülyén jön meg mondta,hogy igen.
Úgyhogy nem sikerült semmi,egyelőre várom az eredményt.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


 


@caroline4:Ne keseredj el, még bármi lehet! A predictor early-ről pedig én csak rosszat olvastam eddig. Babát mutatott amikor nem volt, és nem mutatott babát amikor volt. Szóval erre ne alapozz! 


@littlebiscuit:Szerintem is minél előbb tesztelj, nehogy tényleg baj legyen! Nagyon durkkolok!

Én tegnap voltam dokinál. Azt mondta, hogy ő addig semmit nem hajlandó csinálni velem, amíg párom nem lett megvizsgálva, mert 54%-ban a férfiak a felelősek, amiért nem jön a baba és a női vizsgálatok pedig túl komolyak ahhoz, hogy "ok nélkül" elvégezze. Egy laborra megyek, hormontükröt megnéz, de közben intézzük a spermavizsgálatot.
Ebben a ciklusban elég érdekesen alakul a görbém egyébként, már most az elején is. Előző hónapban szépen lent volt, szinte minden nap ugyanannyi volt. Mitől lehet ez az ingadozás?



11.cn


 


marmotka
 
 


Sziasztok!Ùj vagyok itt, és úgy látom ez a topik a legpörgösebb :). Elmesélném a szotimat, ha megengeditek. Másfél hónapja próbálkozunk a párommal. A fogamzásgátló abbahagyása után (több mint egy éve), nem jön meg rendesen a mestruációm, pajzsmirigyemet összegubancolta, de most már szedek rá gyógyszert. Jan 21.-en volt meg utoljára, és pár napja érzékenynek érzem a mellbimbóimat, és a "érzem" a hasam, semmi fájdalom, csak olyan furán érzem. 2 hete csináltam tesztet, de negatív lett. Azóta sem jött meg, csak ugye nálam ez nem meglepö. Ùgyhogy ezt nem tudom alapul venni.  Szeirntetek van esély a babára ilyen tünetekkel?

Kép
szakerto
 
 


Nekem is még bő egy hét az ovuláció. Szerintem a 10. ciklusnapon elkezdek ovutesztelni is. Tegnap jelentette be megint egy ismerősöm, hogy pozitívat tesztelt. Örültem neki nagyon, mert már egy éve próbálkoztak a férjével (mindketten 35 felett) és végre sikerült nekik.

Ma fogyott el az első doboz barátcserjém, folytatom szépen még ebben a hónapban tovább a kúrát. Most már rutinosan beveszek mellé egy degasint is a puffadásra és így nem okoz semmi mellékhatást.

6. CN

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@krystin: Sajnálom, hogy megjött, viszont az nagyon jó dolog, hogy találtak "valamit" mert igy nem a sötétben tapogatóztok, hogy mi lehet a baj, hanem van konkrétum, ami orvosolható, szóval ne aggódj :) Kikezelitek és új erővel, tiszta lappal jöhet az új ciklus :)

@marmotka: Én nem vagyok biztos benne, hogy az ingadozás rossz dolog. Nincsenek infóim erről, de Littlebiscuit szokott hőgörbe galáriákat megosztani, és ott is rengeteg hasonlót lehet látni. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene nagyon miatta, de mondom, sajnos nincs tapasztalatom etéren. :( A spermiogram, meg  esszenciális, azonban az eredménytől függetlenül nyomjátok már a jövőbeli apuka vitaminokat? 

@caroline4: Tényleg próbálj, nem aggódni, a tesóméknál, is csak a 15. dpo-n mutatta ki a kb a 7. terhességi teszt, hogy az unokaöcskösöm úton van :) Szoritok én is! :) 

@littlebiscuit: Szió :) Egyetértek a csajszikkal, hogy mihamarabb tesztelj, hiszen a progikrém (mivel kúraszerűen kell alkalmazni) én úgy tudom, hogy csak hetekkel később fejti ki a hatását. Baromi izgi, hogy a hód még kitartóan és stabilan fent van :) Annyira szuper lenne, ha lenne egy még petitebb Kicsi Biscuit :)

@mimkosz: Nagyon cuki a kis gólyás timeline-od :) Viszont nekem nem mutatja, csak a hiperhivit, és csak klikkelésre tölti be.  :( Csak jelzem, mert nem tudom, hogy az én készülékemben van esetleg a hiba :)

Remélem, hogy lassan mindenki csinálhat magának ilyen szuper kis babaváró idővonalat :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


 


Èn 3 hónapig szedtem a barátcserjét, és nagyon meg voltam elégedve vele, de mivel most babaprojekt van, ezért abbahagytam, mert a doki azt mondta hogy szépen lassan hagyjam el, mert terhesség alatt nem lehet szedni. Most inofolicot iszok. 


Kép
szakerto
 
 


Kedves @szakerto, üdv itt :)

Az a baj, hogy ha nem jön meg a mensid rendesen, akkor biztos valami hormon probléma lehet a háttérben, de ezt szakemberrel kell megvizsgáltatni. Lehet a többiek, akik rutinosabbak mint én, talán tudnak neked okosat mondani, de én úgy gondolom, hogy a posztod alapján nem lehet szerintem hiteles "szakvéleményt" adni, mert kevés az infó :( Hány napos a ciklusod, meddig tart a mensid, van/volt e ovulációd biztosra (LH teszt), egyálatlán voltatok együtt a pároddal? :):):) és ha igen, akkor kbra mikor :) Plusz fontos lehet az ébredésihődet is vezetni :) Caroline szokta javasolni, hogy tesztelni kell és igaza is van. :)

Legtisztább, ha elmész egy nődokihoz, és ott hivatalosan csinál egy terhességi tesztet, mert van az úgy, hogy nem jók a tesztek, és a babóca meg már úton van :) 

A lányokkal itt sok ciklusmonitorozó oldalt is használunk itt. Ciklus.hu/FertilityFriend/ próbáld meg vezetni, ha még nem vezeted.



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Köszönöm a gyors válaszodat. Igen, hormon problémám volt, de nem nagy mértékü, erre szedem a pajzsmirigy gyógyszert´, és iszom az inofolicot, ez a beágyazódást is segíti. Nem mértem még höt, Hát az utóbbi ciklusaim úgy alakultak hogy nov1, dec 24, jan 21. Àltalában 4 napig tartottak. Természetesen voltam együtt a párommal, minden második nap próbálkozunk. :D

Kép
szakerto
 
 


Szakerto üdv köztünk!
Szerintem is a doki a legbiztosabb!
Én is alig várom már az eredményt,legyen minnél hamarabb valami kezelés.
Meg tényleg jó lenne egy hormontükör is,
Ha a kezelés után is így jön meg,akkor szólok a orvosomnak hogy kiírja a vérvételt.
Ha ő nem akarja akkor a háziorvos.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Voltam vérvételen, kétszer is, orvosnál is, már jobb volt a TSH-m, azt mondta hogy ha egy évig nem sikerül a babó akkor találkozunk. Addig meg mindent bele :D Pénteken teszt, de ha nem jön meg a jövöhéten sem, és a teszt is negatív, akkor irány az orvos.

Kép
szakerto
 
 


@krystin: Támogatlak :) Women Power :) De minden okés lesz :) Kapsz, valami tabellát, ahogy Pumukli mondaná és rendbe is jön minden pikk-pakk :)

@szakerto:Ezesetben persze, minden lehetséges :) De biztos, ami tuti szerintem tényleg menj el doktor bácsihoz, vagy nénihez, aki megjövendöli, a labor és a vizsgálatok alapján a dolgo. Ha pedig kell, feltud irni meg idoben gyogyit, hogy a baba egeszsegben meg is maradjon biztosan. Ne varj szerintem sokat.


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Krystin dehát valamelyik nap volt ovud teszt szerint nem? ez igy nagyon furi hogy rá pár napra vérzel.. Reméljük semmi komoly az a baci és gyorsan száműzni lehet..

Marmotka,
szerintem semmi gond nincs a görbéd első felével. Erre nincsenek szabályok szerintem nem kell szabályosnak lenni, nálam se az. Csak nyugi :)

Üdv itt Szakerto. Szerintem mindenképp csinálj egy ujabb tesztet 2 hét eltelt csak megmondja a tutit ha baba van :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


littlebiscuit : tesztelél ? :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:totál tűkön ülök :) Szoritok nagyon!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr dehogy is. Sztrájkolok a teszttel már ismertek. :D Amugy meg még meg sem érkezett. Vagyis lehet hogy igen, ha belefért a postaládába mert az ebay a postával érkezik :D juhuu. De megvárom a progi eredményt meg a nem vártat legalább szerencse hogy mind2 péntek :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi nektek. Bár még csak másfél hónapja próbálkozunk így nem sokat várok, de ki tudja.... :D
Mindenesetre a tünetek furák, még soha nem éreztem ilyeneket.

Kép
szakerto
 
 


Littlebiscuit:  Nem,fordítva.
Ovuteszteltem,az lett pozi nemrég,
de ahogy írták régebben mensi elött is lehet mert újramegnő az LH szint.
De 16.án mikor dokinál voltam ottvoltak még a tüszők.

Latkafr: Köszi,én is remélem,hogy gyorsan helyrehozzuk és utána minden rendben lesz!
Csak nagyon zavar ez  a 18 napos ciklus...
Remélem emiatt van.
Azért szedem szépen a barátcserjét,hátha segít valamit.Végülis még csak 13 napja szedem.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: ez érdekes, Te vagy a harmadik rövid ciklusos februárban. cseniko és én is így jártunk, nekem 22 nap, neki azt hiszem 20. Valami zavar volt a rendszerben :) de  most már minden rendben lesz!!

bikbok
 
 


@bikbok:


valami zavar tuti van, mert nekem meg hosszú lett, 34 napos 

voltam pajzsmirigy ultrahangon, minden okés :) este nőgyogyi :)

8. cn
bunny88
 
 


@bunny88: akkor tényleg tuti :) a pajzsmirigy ultrahang szuper, nőgyógyász is rendben lesz!!

cn 4.


bikbok
 
 


jaj szoritok lányok hogy a következő ciklus mindenkinek szép szabályos legyen és jöjjön azonnal az a gólya :)

Én most csak rátok 'támaszkodom'. Eddig a próbálkozós hónapokban mindig irtam 2 barátnőmnek ahogy közeledtem a nem várthoz hogy jujj ez van most az van (tünetek) ésatöbbi, páromnak és mondogattam néha dolgokat pl hm hm nem jelezget a menzesz lehet hogy sikerült.. Egy hamrmadik barátnőmmel pedig kb minden nap - mint itt a fórumon tárgyaltuk a dolgokat mert ők is épp babán 'melóznak'.

Most úgy döntöttem, senkinek semmit nem mondok (kivéve persze párom) majd ha eltelt 2 hónap minimum és jól mennek a dolgok..
Ha ez a fórum nem lenne már bekattantam volna :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


lányok akkorára felpuffadt a hasam, mintha egy görögdinnyét nyletem volna le egybe
persze ez megint lehet akár egy pms tünet is szóval nincs más mint várni :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


jujjj úúúúgy izgulok érted 
bunny88
 
 


@littlebiscuit: Megy a drukk :) Türelem két csikor terem! :) 


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


köszi csajok :) Annyira vicces már minden pisilésnél vizsgálgatom a papirt hogy ugye nincs rajta semmi szines :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Nyugi, minden rendben lesz :) Tényleg teszteltj minél előbb (péntek) ha kell rásegítés akkor tudj intézkedni :)


@caroline4:


Nyugi, még korai vagy, biztos hamarosan megjelenik a 2. csíkocska is :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:


 Nagyon szurkolok neked!!!! :)

Nekem szinte elmúlt dél körül még volt egy kis barnaság és ennyi, ez volt a 4. nap.. Nem tudom mi lehet.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 






Lányok! Egy kis pozitív energia! Már egy képre rá sem férnek! Minden rendben velük!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


 Cuki..:) Gratulálok a picikhez!! :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@littlebiscuit:
En jol vagyok koszonom!Nagyon faradt vagyok es sokat pisilek,de kepzeljetek,hogy hanyas es tarsai teljesen elkerulnek!A puffadas jo jel,szerintem az nekem is volt!En majd csak marcius 16-an megyek uh-ra,az lesz a 12.heti.
Littlebiscuit olyan pozitiv energia sugarzik az irasaidbol,mintha te mar titkon tudnad,hogy babas vagy!Mondjuk tudom h en is h rettegtem h ne lassak barna foltot pisilisnel...es nem.is lattam :lol:
Megy a drukk mindenkinek!

mimkosz
Budapest
 
 


@lolo8280: Hát komolyan szivetmelengeto nezni az uh-s képeket a babócákról :) Köszi, hogy megosztottad :) Hozzon jószerencsét a Mindenkinek :)


 @mimkosz: Majd, ha megvolt az UH-d 16.-án megteszed, hogy feltöltesz nekünk képet :) Olyan jó ezeket látni, tényleg erőt ad és motivál mindenkit :)

Oh, a hányásos dologgal kapcs, van egy ismerős természetgyógyász, ő azt mondta, hogy a hányás tisztán pszihés eredetű, mert valahol tiltakozik az anyuka tudatalattija a baba "ellen", mert, hogy még nem készült fel agyban a baba fogadására még a mama. Azonban ahogy megszokják egymást úgy múlik el a hányinger... hát én ezt nem tudtam hova tenni, de lehet benne valami... nem tudom... ti mit gondoltok?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


*c

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Ez furcsa kicsit, de lehet benne vmi pszichés dolog. Én a 6-8. hét között voltam émelygős, azóta csak ha front van. Szerintem nagyon terhesség függő is. Pocak forma alapján fiúra tippelek magunknak :D (lányt szeretnék elsőre)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szerintem meg orbitalis nagy hülyeség.
Ha ezen múlna....
Múltkor olvastam erről egy cikket az írta hogy a progeszteron"mérgezés" és az ember szervezetén múlik,mert védi a magzatot attól hogy valami neki károsat vigyél be, a pici meg elvan belőled.
Ahogy a Barátnőim a terhességről című könyvben volt: "...akkor versenyt rókázna minden anyajelölt akinek felibe-harmadába agyat osztottak, hiszen a hülye is tudja,hogy az anyaság rázós ügy."

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Cseniko Kiscsillag köszönöm a drukkokat.

Mimkosz igen hát vannak megèrzèseim. De nem merem persze annyira elbizni magam.
Sorra jönnek a gyanujelek. Hiába nagyon gyenge munkanapom volt 6kor bedobtam a szundit es több mint egy orat durmoltam :lol: persze akkor sincs gond ha tèvedek egy hònap nem hònap már :-)

Lolo de èèèdesek, dupla öröm csodababák :-)

Hát èn is ugy gondolom hogy az èmelygès a hormonok termèke nem pszichès. Èn elèg kièlezett voltam mindkèt elindult terhessègemnèl tehát simán produkáltam volna az èmelygèst is de semmmi. Mert ugy tünik ez csak akkor jön ha a hormonok már kellökèpp megbolondultak. Valahol olvastam egy nö èlmènyeit akinek 2 gyereke van plusz kettö vetèlèse volt. A vetèlèseknèl nem èmelygett a gyerekeinèl igen.. ez árulkodò lehet.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Litllebiscuit és Caroline szorítok nektek!
Szakértő nekem január 20.-án volt meg az utolsó menszeszem és február 18-ra nem vártam!Péntek délután teszteltem nagyon halványat x-epillel és szombaton predictorral egy szép erőset tegnap délelőtt csináltam újra x-epileset és szép erős!Ezzel csak azt akartam leírni hogy két héttel ezelőtt a beágyazódás kezdődhetett,akkor még amit megcsináltál tesztet persze hogy nem mutat ki semmit!Most kellene csinálnod!
5+0

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@lolo8280: Annyira szuper! kicsit meg is hatódtam tőle, olyan jó látni! Nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen neműek a babók :) Jó így lefekvés előtt ilyet látni. 


@littlebiscuit: Nagyon drukkolok! Kíváncsian várom a teszted, szorítok neked! Amilyen pozitív vagy, az is nagyon sokat számít.



Most én is úgy készülök erre a ciklusra, hogy jó megérzéseim vannak.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@krystin: Hat engem is kioktatott nagyon a noci, mikor ketsegbe vontam. Azt nem allitom h nem lehet benne valami psziches is, de fokent en is a szervezet atprogramozasat tartom felelosnek a hanyos napokert, hiszen felkeszul az anyasagra. De erre az anyosom is helyeselt, hogy o bizony egyszer sem hanyt es nem is volt rosszul a terhesseg alatt, es igazat adott a nonek ugy h az anyosom is orvos ;) A rosszulletekrol ez a sztori jutott eszembe es gondoltam rakerdezek. Nem gondoltam h ennyire heves indulatot valtok ki Krystin ;) Ez csak egy kerdes volt ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jo Reggelt!Littlebiscuit;Caroline mi ujsag a hovel?
Hat en ugy hallottam hogyha valaki teljesen jol van a terhesseg alatt(nincsen hanyas),akkor kisfiut var,ha pedig hanyos akkor kislanyt!De persze ez nem kobe vesett szabaly,hallottam mar ellenpeldakat is boven.Caroline nalad van ennek alapja? :-)
Mi kislanyt szeretnenk elsore,hat eddig ugy nez ki megcafol minket :lol: ,ha igaz a feltetelezes...egyebkent en is olvastam.azt is hogyha nem hanysz az nem.jo jel!Be is voltam/vagyok parazva emiatt,de nem tudok mit tenni,ha nincs hanyas hat nincsen hanyas :lol:
Bocsi a tema miatt igy koran reggel :oops:

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:
Jó reggelt, erre itt vagyok ellenpélda, 3szor volt vuk összesen, plusz migrénes fejfájáskor de az terhesség előtt is így volt szóval nyugi. :)

Littlebiscuit, Caroline: Hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jo reggelt lányok.
37,1 mèg mindig.. izgulooook
14 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Juheeee....ez igen biztato.Es barnazas?Sztem az is nagyon arulkodo jel!

mimkosz
Budapest
 
 


Nincsen barnázás 8-)
Az elözö ciklusban itt már 4.nap barnáztam ás 2.napja leesett a höm... teszek be arrol is kèpet.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?