Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Okr

Köszi az okosítást :).Nyugodtan lökheted a vakert nemmagyarul is,még talán értem :wink:!
Egyébként nekem sokszor órűkon gond ez,mert előbb jön vmi latinul, vagy csak simán szaknyelven idegenül :oops...és akkor töröm pár pillanatig a fejem,hogy hogyan is mondjam magyarul .roll...
Pppt, szólj nyugodtan, komolyan gondoltam :).

Zsazsó

Igen, tudom,hogy inszemnél nincs értelme,ezért kérdeztem,hogy merre tovább.mert ha még nem akartok inszemet,lehet érdemes lenne megnézetni...nem? :roll:


Angel

Párnát fetétlenül szerezz :):)!Igaz,én sima nagy párnával "háltam" :D, de isteni volt :).
Tüdőérlelőt szt a megindult szülésnél is adnak még,nem? :roll: Mert még akkor is megy át a babába és semmi nincs későn....
Ja,tüdőfullasztás is gáz,bár nekem tényleg csak az utolsó pillanatban volt.ZAtán maikor leszállt a pocak,megkönynebülés :).
De feküdni írtózatos lehet :(...hát ezért biztosan nem irigyellek :?..
Ja,10 kilós gyerek :shock:!Az nem volt cukros,Azoknál szoktak kezeletlenül ekkora gyerkőcök lenni...aztán mehe egyből az óvodába :lol:!
Anyósom sógörnőmet 5 kilóval szülte...fostam is rendesen,nehogy genetika legyen :roll:..

Junko

Óóó,azért az is szép munka lesz :).Majd kíváncsi vagyok a véleményedre,mint tanár :).
Mondjuk a téma nekik nem túl izgató,gondolom :roll:...Mikor lesz?

Ildi

Örülök,hogy minden rendben :).
Boraxot nem candidára használják,Ha jól emlékszem,szájpenésznél a babáknak is ezzel kell kenni :roll...
Azért érdeklődj utána,pontosan mid is volt,mert ha Strepto,ott azért komolyabb a dolog ...
Babáknál mindig gondolj arra,hogy ha egymmás után lennél velük terhes,nem lenne összehasonlítási alapod és nyugis lennél,mert határértéken belül van :).Nem egyformák :).

Na pusz!

anyapoc
 
 


Kata!
Az én kétgyermekes barátném állandóan bulizna, ígyaztán nekem az egyedül fel sem merült.

Anyapoc!
Lehet, hogy tényleg ők a candidát hívják így, mert erről már a Kaáliban is szó volt, de aztán átsiklottunk felette. Sajna édesszájú vagyok, úgy meg nem nehéz candidásnak lenni.

Jaj, lányok köszi a megnyugatást!
nárciszka
 
 


Heló lányok
Jó sokat írtatok

Junko
Ez jel :) hogy meglett a gyűrű.
Azért látom már rendesen be vagy sózva a lombikra.

Kata
Akkor komolyan jönnél velünk marháskodni?
Munkahelyi barmok mindenhol vannak sajnos ... csak az a baj ha töbségben vannak.

Angel
Grat a 26-hoz :) ügyes ez a kisleány :)

Okr
Lánykák jól vannak?

Katavirág
neked meg továbbra is drukk a fagyibébkhez :)

Na én meg nemtom mi van nálam, szerntem valami atom peteérésem lehetett, volt ma egy kis barna .... :oops:
kokusz
 
 

 
 

Junkom,
á, emiatt ne halassz! aztán meg hátha 4 hét alatt meglesz, kérdezz majd rá! azért jobb ha nem találnak semmit, egy trombózishajlam tényleg nem jó...

meglett a drágaszág? :wink: biztos idegesítő volt, de megvan, az jó, sztem is jel!!

egyszer az éves bkv bérletemmel jártam úgy, hogy "elhagytam" márciusban, novemberben meglett, másik télikabátom zsebében :roll:

Nárciszka,
jó, hogy jelentkeztél! :)
de azt nem mondta a doki, hogy ez gond lenne, ugye?
egy kicsivel arrébb kerül az egérkattintás, és máris el van mérve a dolog :?

Druszám,
az! :lol:
30. héten valszeg felfedem...

Anyapoc,
ha már párna, akkor ilyet akarok! 8) ez már rég kinéztem, hogy veszek, ha eljön az ideje, de most már nem tologatom soká!

ha megindul a szülés, akkor tud még hatni a cucc a babában? :oops:
azzal a 10 kilós gyerekkel vmi biztos nem volt rendjén :roll:

Kókusz,
azért kicsit én is ügyes vagyok! :wink:

pé? tessék belehúzni!!!
angel37
 
 


Sziasztok,
Háát, én nem tudom, h mennyire adnak tüdőérlelőt megindult szülés közben. Ha hüvelyi szülés indul be, akkor még értem, hiszen órák telhetnek el és még hathat a babácsára, de egy csaszinál? ... Ott nemigen van sztem már arra idő, h hasson... De ez csak az én véleményem. Azért rákérdezek a kereszgyerekeim Anyuájánál, h hogy is volt ez anno náluk!

Nárciszka,
Tényleg ne izgulj!
Vagy gyere és megnyugtatunk! :wink:

Kókusz,
Én teljesen komolyan gondoltam, h mennék. :D Néha ollyan mehetnékem van...
Na, nálunk többségben vannak... :?
Dógozzatok még rá arra a pé-re! :wink:

Angyalom,
Anyja lánya? :wink:
Ezen ne múljon ám, szívesen várunk a 38. hétig is! 8)
És persze, h Te is ügyes vagy! :D

Vki írta a múlt 7en, h szívesen nézne hőgörbét. Én mérem, ha érdekel vkit a múlt havim már teljes - és szép! :D

Monyókám,
Merre vagy?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Druszám,
apjáé is! :lol:
no igen, egy sürgősségi császárnál semmi értelme beadni az érlelőt...
angel37
 
 


ja, lássuk a görbét! :wink:
angel37
 
 


Kata

Neked már nem volt időm írni,mert rohannom kellett :).
Szl a versenyfeladatok lemaradtak az előzőből: lesz tippelős(pl. milyen hosszú az érrendszer összességében az emberi szervezetben stb), lesz kvíz, lesz elsősegélynyújtás, plakátkészítés az előre általuk összegyűjtött élelmiszercsomagolásokból (melyik adalékanyagmentes, vagy kevés van benne stb), reggeli torna bemutatása, étrend összeállítás kalóriatáblázat alapján, asszem ennyi :).
Bőrgyógyász: én az sztk-s onkodermatológiára járok, ott jó dokik vannak.Szt érdemes a szakrendelésre menni, biztos jó szakemberek vannak. :) Nőgyógyász az már más tészta :roll: ... de ebben nem tudok sajnos segíteni...
Csaszinál szt az is számít,hogy programozott, vagy életmentő vagy csak az lesz a vége.Mert ha meg is indul egy szülés, ha nincs életveszély, nem kapják ki azonnal és akkor is van idő... :roll:
Ja,közben vendégeink voltak,Angel már írta :lol:!

Angel

Hát majd Kriszta kiokosít minket... :) Azért kell neki idő,biztosan :roll....
Nálad hogy tervezik a csaszit egyébként is, már hogy pl hagynak-e vajúdni? Nálunk a programozott császárosokat is hagyják vajúdni kicsit.Nem tudom,nálad lehet-e egyáltalán....
Amúgy a koraszülés veszélye miatt Te biztosan kapsz tüdőérlelőt,nem?
Párna,persze,nekem jó volt ez is :).Tudod,olyan nagy díszpárnaféleség,amit a sarok-ülőgarnitúrákhoz adnak :).Na szl megváltás :).

Ildi

Na hallod,úgy nehéz megszabadulni tőle :wink:....pláne terhesség alatt.Akkor jobban , könnyebben elő is jön :?...
Múltkor én is megszívtam...Megettem kb 2 nap alatt 3 zacskó tejkaramellát :oops:... Először el nem tudtam képzelni,mitől gyulladtam be ott lent...de aztán kapcsoltam...alig győztem kitakarítani :?...
Hova fogsz járni kórházi /sztk ellátásra?Streptot még eztán néznek....

Kokusztól akartam még valamit,de az a másik oldalon van...
:roll: Vagy majd eszembe jut :).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyapoc 2009.03.23 22:09-kor.

anyapoc
 
 


Ja,és P1 lett a citológiám :).
Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc
P1-Király!!!Mintha sosem szültél volna!
Nekem eddig fel sem tűnt,mennyire nem magyarul beszélek néha.Apa érti a suliban meg keveslik az idegen szavakat :roll: még így is.Na és azt sem bánnák,ha angolból is simán tudnék szakkönyvet olvasni.Ma is kaptunk egy pár angol nyelvűt megtekintésre,oszt csak néztem nagy kerek szemekkel,hogy mi van?! :shock:

Angyalka
Tüdőérlelő ügyben sajna tudatlan vagyok. :oops: Ezért is hallgattam eddig nagy mélyeket a témáról. :?
A párnát meg mindenképp szerezd be!Majd még meghálálod,hogy rábeszéltünk!
Ja,és nekem nem a hagyományos van,hanem olyan félhold szerű.Egy hátránya,hogy elöször szrnyű kemény,aztán meg után kell tölteni,mert zsugorodik benne a gyöngy.

Junko,Kata
Milyen bulliról beszéltek??? :shock: :shock: Engem ki ne hagyjatok legközelebb!

Ildi
Jó,hogy írsz!
Majd visszanézem az előző oldalt,nem vagyok képben. :oops:

Junko
Jóóó pénzes szakma lesz!!! :D :D

Kata
Hőgörbe jöhet!!!!!

Kokusz
Kicsi alszik,nagyobb mamázik!

Na lépek tanulni,mert nem szabadulok már meg a vizsgáktól sosem! :? :x :cry:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kata!
Ja-ja én is szeretem a bulizós képeket. Másokról. Magamról már azért kevésbé. :oops: Há' büszkeség is van a világon. :D
Én kértem hőgörbét. Lássuk, nosztalgiázzunk picit.
Most ti azért a kiválasztottaddal együtt vagytok egyébként? Ezt jól értelmezem, hogy alakulnak a dolgok?

Ildi!
Egy pici korty bélíz még belefér sztem. Mondjuk erre szokták mondani keveset meg minek? :)
Nekem anno egyáltalán nem hiányzott egyébként az alkohol. A cigi meg pláne. A mentes sörrel teljesen elvoltam. Nyár is volt és hidegen egész tűrhető volt az íze.
Lelkem én nem látom olyan nagy különbségnek a babák méretét. A doki sem mondta, nem? Fejlődik szépen mind kettő, dobog a kis szívük és ez a lényeg.

Anyapoc!
Deeeee a pályázatírás nagyon izgató dolog. :) Főleg egy tizenéves kamasznak. Hát ha tényleg tanítani fogom, fel lesz adva a lecke az biztos. Már volt részem nagykamaszoknak tanítani. Osztottak rendesen.
A bőrgyógyász dologgal bogarat ültettél a fülembe. Nagyon rég el kellett volna már mennem. Azt hiszem bejelentkezem.
A P1 szuper!!!

Angyal!
nem is gondolnám, hogy te ilyen elhagyós vagy. Jó, hogy te túl vagy ezen az egész kivizsgálás-lombik dolgon. Én meg kérdezhetek tőled sokat. És jó is hogy előbb szülsz, majd újra kérdezhetek sokat, akkor majd a várandóságról. :)
Olvasom nincs szopipárnád? Tesóm 6. hónapban volt, mikor vettem neki. Nagyon jó volt aludni vele, azt mondta.

Okr!
Ó csak sítúrás buli volt. De vége. Jó tanuást. Te olyan szorgalmasnak tűnsz, jó neked. :oops: Pláne gyerekek mellett.


Kokusz!
Pecsételsz? Azt szokták mondani az jó ilyenkor. Mennyire? Még mindig?

Monyó! HOl?

Sziasztok.
Szép napot. (béna az idő megint, de nyílnak a nárciszok azért)

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Angel
jaja kisleány anyukája is ügyes :) ez nem volt kérdés
Szopipárna tényleg szuper ... simán lehet rajta olyan jót aludni hogy ihaj :)

Kata
Na akkor szavadon foglak, mi úgy havonta-kéthavonta egyszer szoktunk menni bulizni ... azé má nem vagyunk mai csirkék :) de jó szokott lenni, általában tömény röhögés :) Görbe jöhet

Anyapoc
Király a P1 :) Nemtom hogy van ennyi energiád :)

Okr
Na az jóóóóóóó :) ha rendben vannak gyerkőcök. Hát én azért téged is csodállak hogy két gyerkőc mellett tudsz tanulni. Mondjuk elhiszem hogy már unod ....
Bulizós vagy?

Junko
Már nem pecsételek, tegnap volt egy kicsi. Hát majd meglátjuk :)
Itt se nagyon van tavasz, tök komor idő van és utáloml.

Képzeljétek apukám tegnap megkapta végre a művégtagot. Reggel még panaszkodott a telefonba hogy még mindig nincs lába és biztos elfelejtették, erre délután vitték neki. Egész estig járkált vele :)
kokusz
 
 


sziasztok,elek meg csak depibe vagyok nem akarom rontani a hangulatot.Addig tartogattam magamban a dolgot hogy este kibukott belolem igy jol osszevesztunk a parommal,nem is igazan komunikalunk. :cry:
ma megyek megnezni a sogornomet,nagyon izgi lesz,legszivesebben nem mennek mert allandoan olyasmikkel tomi a fejem amihez meg semmi kozom.Gondolom most megint elojon majd a pelusvalasztas meg hogy milyen kenoccsel kenjem majd a sajat gyerekem popojat. :roll: 7 honapos terhes meg van egy fia aki majdnem olyan idos mint az en elvesztett potyim :cry:
aztan baratnozok,azok is rakattantak a gyerekre agusztusban kezdenek az meg alladoan azt szamolja mikor fog szulni ha 1.re sikerul.en meg csak megemlitettem neki hogy ne elje bele magat hogy rogton sikerul.Most kezelik masodszor komoly petefeszek es vezetek gyuszivel.
Aztan 6ra megyek dokihoz.nem feszit a petefeszkem semmi jora nem szamitok.

ennyi,gondolom maskor 2*is meggondoljatok hogy megkerdezetek hol vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Ne butáskodj, miért ne oszthatnád meg velünk a rossz napjaidat is? Mindenkinek vannak ilyen periódusai. És lehet még jobb is a lelkednek ha kiírod magadból.
Min vesztetek össze? Már ha publikus.
Tüszőügyben meg ne legyél pesszimista, nekem a lombiknál volt olyn hogy nem feszült már az utolsó napokban közben meg volt 12 tüszőm ... úgyhogy amíg nem tudod mi van addig ne mondj le mindenről ...
Sógornődet állítsd le! És fel a fejjel!
kokusz
 
 


kokusz koszi.

a sogornomon vesztunk ossze mert azt mondta menjunk kulon.hat en nem megyek egyedul(anyoseknal van mert o lent el szerbiaban es feljott most egy hetre,egy evben 2szer talizunk).
vegulis megegyeztunk hogy egyutt megyunk aztan meg majd hazajovok valahogy doki utan,mert nem hajlando megvarni.

Kép
monyo83
 
 


Csajok,

Egy gyors hír:
Angyal most írt sms-t, hogy elfolyt a magzatvíz, bevitték a klinikára. 48 óráig még próbálják bent tartani Kókuszt.
Drukkoljatok légyszi, h minden rendben legyen!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok.
Én is most kaptam a hírt.
Nagyon-nagyon-nagyon. drukkoljunk csajok.

Junko
junko
 
 


nagyon nagyon drukkolok en is,el sem tudom mondani menyire.

Kép
monyo83
 
 


Angyal és Kókuszka!!! Drukk nagyon! Ügyesek legyetek!
nárciszka
 
 


Milyen hírekre jövök
Jajj nagyon nagyon szorítok értetek!
kokusz
 
 


Angyalka
Drágám!Drukkolunk értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyalka!
++++++++++++++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Nincs valami hír?
Egyfolytában rájuk gondolok, remélem minden rendben.
kokusz
 
 


Sziasztok.

Ha kapok hírt írom. Vagy Kata. Talán az a jó, ha még nincs.
De csajok, minden oké lesz.

Monyókám!
Igenis írj, akkor is ha vmi fáj. Persze csak akkor ha úgy érzed.
Mielőbbi kibékülést kívánok.
UH?
(fránya hormonok. Closty-s ciklusban az én hangulatom is mindig békasegges volt...)

Junko
junko
 
 


Junko
Igazad lehet ....

Nekem ma is volt pecsételés ... megint nem sok, csak reggel ... vagy hülye a ciklusom, vagy ... 8) meglátjuk.

Monyokám
Mi volt uhun?
kokusz
 
 


Angel, nagyon drukkolok!!!!!Bízom bennetek, mindennek rendben kell lennie!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!


Angyalról még nincs hír. Ez biztos hogy jó!! Továbbra is sokat gondolok rájuk.


Monyó írt ám a PCO-sban. Szupi eredményeket.
Gratulálok Monyókám, igyál rengeteg vizet és joghurtot!!!!!!!!

Kokusz!
Hááát reméljük ez jót jelent és gigantikusan megtermékenyültél. :wink:

Junko
junko
 
 


KÓKUSZKA HÍREK!!!
"Kókuszkát tegnap este ki kellett venni. Nagyon picike, 10 kritikus nap jön, bízunk a legjobbakban..."

Kaálisban olvastam.

Junko
junko
 
 


Istenem! 10évnek fog nekik tűnni... :roll: De!! minden rendben lesz!!!! :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jóreggelt

Akkor továbbra is szorítok ezerrel!!! Minden rendben lesz, muszáj!

Monyot én is olvastam a pco-s topikban.
kokusz
 
 


Olvastam Angel babaja megszuletett, kuzdjel kicsi dragam, legy eros, minden rendben lesz, muszaly neki! Annyira sokat gondolok Rajuk, imadkozom Ertuk!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jaaaaaj, nagyon-nagyon drukkolok, olyan sokszor eszembe jutnak....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

anyapoc
 
 


Monyo

Gratulálok a tüszőkhöz, jöhet lassan a nagy bumm :wink:!

anyapoc
 
 


Angyalka
Drukkolunk értetek,nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sokat gondolok rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Pici Kókuszka! Nagyon szorítunk és sokat imádkozunk érted!!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

bocsi hogy tegnap nem irtam ide is de lemerult a mobil.

angel es kicsi kokusz legyetek nagyon erosek,imadkozni fogok azert hogy minden rendben legyen.

lanyok koszi a drukkokat,pacban vagyok nem lehet sehol pregnylt venni,nem tudom mi lesz ha nem reped meg magatol a tuszom :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok.

Én tudom hogy minden rendben lesz.

Kicsi Kókusz!
Boldog születésnapot és gyors gyarapodást kívánok, had nyugodjon meg a mamád és a papád. :)

Monyó!
Hívd fel a dokit, hátha tud segíteni.

Junko
junko
 
 


junko szerencsere megoldodott a szitu.
na most problema az nekem hogy nalatok csak receptre lehet gyogyit venni,szerencsere van szegeden valaki aki elintezte nekem.
holnap mar nalam lesz a szuri.

most egy kerdes.ha tegnap voltak 15mm esek a tuszoim akkor nem keso a pentek reggeli tuszorepi vagy adjam be holnap este.
nekem kesoinek tunik a pentek.

Kép
monyo83
 
 


[quote="harcimokus"][ írta:harcimokuscolor=red]Beszéltem Angellel!!![/color]

Mindenkinek nagyon köszöni a drukkokat és minden pozitív sugarat, a rengeteg sms-t, nem is tud mindre válaszolni. Mindenkit puszil.
Este 9-kor császározták, mert már nyílt a méhszáj, fejecske már bújogatott a medencébe, hüvelyi szülés meg nem jöhetett szóba, ezért kellett gyorsan megcsinálni.
850 gramm, mint írtam is, 33 cm.
Nevét kabalából nem írhatom meg, de nagyon gyönyörű neve van, biztosan nagy harcos lesz :wink:
Angel már felkelt, megnézte Kókuszkát is, nagyon szép természetesen, már spontán légzik, pisilt, kakilt.
Kék fény alatt van.
Azt mondták, súlyához képest jól van.

Továbbra is kéri a drukkokat, de próbáltam bíztatni, hogy semmi gond nem lesz.
II-es női Klinikán van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


xandra koszi a hireket.

lanyok az ugye nagyon jo hogy magatol lelegzik?az mar szuper szerintem.

ugy orulok a hirnek,olyan jo.biztos minden rendben lesz mostmar.

Kép
monyo83
 
 


Xandra!

Köszi. Szomjasak vagyunk minden hírmorzsára, ill éhesek.
Jó lesz minden!!!!

Monyó!
Amit dokibácsi mond azt úgy kell csinálni. Nekem 23-25 mm körül szokott repedni, Jó lesz az pénteken.;)

Junko
junko
 
 


Sziasztok,
Én is beszéltem Angyallal, testileg és lelkileg is fáj, de bízik a legjobbakban. 6kor mehetnek megint megnézni Kiskókuszt és reméli, h csak jó híreket kapnak a Kiskirálylányról. :D
Érzi a sok szeretetet, drukkot, a Feléjük áradó jóságot az üzenetekből, köszöni az smseket!
Drukkolunk tovább a Picilánynak és minden rendben lesz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hajrá Kiskókusz, erősödj és nőj nagyra!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Jajj de jó hogy van hír ... erős kislány! :) Mint az anyukja :) Minden rendben lesz, muszáj!

Monyokám
Szerintem is elég pénteken. Nekem 22-23 mm-esek voltak lombiknál szombat reggel és vasárnap este adtam a szurikat.
kokusz
 
 


Angel!
Sokat gondolok rájuk! Erősödj Kicsi Kókusz!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angel :!: Uristen, olvasok itt vissza mar vagy fel oraja, aztan latom csak :shock: :shock: :shock:

Most minden mas mellekes, amit irnek...

A Joisten vigyazzon ratok :!: Kokuszka meg fog erosodni es sokat fog gyarapodni az elkovetkezo hetekben :!: Te is pihenj sokat :!: Sok puszi es oleles :!:

Katavirag
katavirag
 
 


Jaaaaaj, de jó ezeket olvasni :):).
Egészen komoly súlya van a pici lánynak :).Spontán légzés, meg minden, hát ez szuper!!!!!!!

Katavirág,látom,neked is lehet drukkolni :):)!
Majd mesélj :).

anyapoc
 
 


Vmi hír Angyalékról????
Nagyon drukkolok nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!:

Katavirág
Látom ma ET!Remélem szépen megmarad a babóca!!!! :!:

Letudtam a vizsgát,remélem sikerült.Apa pedig már elment Pestre ,holnap gyakorlati vizsgázik.Szétizgulom a fejem!7 évet ölt ebbe bele legrövidebb távon is!Jajj,csak sikerüljön neki! :!:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok

Angel és Kókuszka drukk továbbra is, kitartás!

Okr
Grat vizsgához :) apának is biztos sikerül. Gondolom hogy izgulsz ...

Katavirág
Neked meg drukkhegyek :) hogy kapaszkodjon me jól a kis bébitek.

Nálam semmi extra ... mééééég :) Apa tegnap óta nem cigizik, remélem így is marad már.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Örülök a jó híreknek.
Továbbra is ügyesek legyetek Angel.

Okr!
Örülök,h túl vagy a vizsgán. Apának egy nagy kalappal!ez nekem mindíg bejön!

Katavirág!
Na vége a sítábornak!?
Oda is drukk! Én sok fagyis sikerről hallottam már!
nárciszka
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Apának gratula, ciklus végét izgatottan várjuk :).

Okr

Neked is gratuláció,hogy túl a vizsgán,eredmény garantált :).Apának tényleg nagy kalappal,de miért is nem sikerülne neki...? :)


Nálunk megvolt a Jubileum fele,felléptünk a country számmal, hatalmas sikerünk volt :).A nagy gálán is,de a kis Alma Mater-en is, szinte minden gyerek látta a suliból :).Kaptuk is a gratulációkat :).

Holnap lesz az egészségfejlesztési versenyünk, kicsit izgulok, hogy rendben legyen minden, sokat készültünk rá :).Na de rendben lesz :).

Angel drága, remélem,jelentkezel jó hírekkel (valakin keresztül :)).
Gyógyuljatok,erősödjetek :!: :!: :!: :!: :!: :!:

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?