Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
ma megszületett a Tesómék 3. gyermeke, aki KISLÁNY, Fruzsina, Viola nevet kapta. 6:36 kor 3700 gr és 52 cm. többet még én sem tudok. (ja, és a tesóm névnapján született. :wink: )

Titi
reméljük nálatok is bejön a 3. lány lesz dolog. :lol: de, most az a fő hogy minden ok volt az uh-n. örülök, hogy jól vette az akadályokat Olivér.

Krisztinkáékra én is kíváncsi vagyok.

Kép

Kép
syrynx
 
 


ma már ez a második laptetőm. :roll:
741
y05,0
(de sajnos erre a hónapra nem valószínűhogy, bejön, mert ebben a hónapban kicsi az esély, a munkalehetőség miatt csak hó elején 11 nap körül voltunk együtt babagyártó szándékkal. utána vigyáztunk. aztán lehet, nem is jön be az új állás. :evil: ) a számokat Máté küldi nektek. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx gratula a tesódéknak!!!!!szép nagy baba lett!!!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Syrynx: Gratulálok a tesódéknak:)

Kép
csucsu05
 
 


Syry: én is gratulálok a tesódéknak! Hát én is bízom benne!!!

Csucsu: hogy vagytok?

Nitacska: veletek mi újság?

Bettsy: ti jól vagytok?

Olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyen ritkán jövök és rossz látni, hogy lelassult a topik, amiért én is hibás vagyok. Annyira kedvellek benneteket és nem szeretném ha többet nem tudnám mi van veletek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csak két kép készült ma Marciról az UH-on. Nem nagyon akarta megmutatni magát.
De íme a kisebbik fiam:

Kép Kép
Vendég
 


TITI: Örülök, hogy jól vagyok. Szépek nagyon a fiaid. Nagyon sokat nőlt, változott Levi, és Olivér is igazi nagy óvódás már. Farsangon mi lesz? Az AFP alapján én lányra tippelek (mivel alacsony), de igazad van teljesen, ha lesz harmadik, én sem szeretném tudni a nemét. Nevek meg vannak már? Krisztinkának decemberben írtam privit, gergő már ovis, ő pedig visszament dolgozni
CATHERINE: A ciszták felszívódtak már? Nagyon helyes kis arca van Marcinak, 10 hét, és szülni fogsz. Gyorsan elteltek a hetek.
CARPE: Lassan szülinapoztok! Helyesek a fiúk. Ügyesen fejlődik Bálint. Ádám milyen magas? Várja a farsangot?
NITÁCSKA: Halk gratula Neked! Várom a keddi beszámolót! ;)
SYRY: Gratula a tesódnak! Nagyon szép nevet választottak! Kérünk ám képeket is! Mikor derül ki, hogy kit vesznek fel a megpályázott állásra? Drukk!

Majd valamikor rakok fel táblát, csak időm semmi..
Vendég
 


betsy igyekszem a beszámolóval... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy!

Cysták teljesen eltűntek. :D
Marci két héttel nagyobb a koránál, és a doktornő szerint kicsit több a magzatvíz is. Ez utóbbit még soha nem említették nekem, mindenki normál mennyiségűt látott. De ugye mindkét dolognak lehet az oka a terhességi diabétesz. Csak reménykedtem, hogy az inzulin mellett nem lesz semmi komplikáció.
Persze Marci méretei lehetnek genetikaiak is, hiszen a férjem is nagy és én is. Beni is 3800 g és 56 cm volt amikor a 37. héten megszületett. Pedig akkor a cukrommal semmi gond nem volt.

Nita!

Én észre sem vettem. :oops:
Gratulálok!
Teszel fel képet a tesztről?
Vendég
 


a mised.abos topicba van fent kép róla...sajna én nem tudok képet feltenni...de ha tudod átmásolhatod ide....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Megnéztem, és nagyon szépek a tesztek. :)
Átmásolom ide is:

Kép

Mi van, ha tényleg ikrek?

Bár nekem is látszott már a 10. dpo-n egy haévány csík, mégis egyedül van Marci.
Persze a 10.dpo csak a hőmérőzés szerint van.
Az első Uh-okon azt mondták, hogy még annál is fiatalabb egy héttel, tehát már 3. DPO-n produkáltam pozitív tesztet, ami lehetetlen.
A 12 hetes Uh szerint pedig akkor már a 14. DPO volt. Ez reálisabb, csak akkor miért nem láttak semmit a hatodik hétig?

De ez már nem is számít. Minden baba más ütemben fejlődik, én arra a következtetésre jutottam .
Vendég
 


nita!

hurrá-hurrá :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


catherine,betty köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Vendég
 


de jo végra a táblázat......hiányzott........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nekem egyáltalán nem hiányzott. De neked persze hogy jó érzés ránézni:) Meg is értem.

Kép
csucsu05
 
 


:wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


engem kihagytatok :cry:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


de most látom a tervezők vannak fenn meg a várók
bocsi :oops:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


kissé kialvatlan vagyok :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti akkor pihenj.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
mivel bántottalak meg hibázhat az ember nem :?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti engem nem bántottál meg...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Mi volt az Uh-on?
Minden rendben van?
Vendég
 


nita
hogy vagy? mesélj?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 mm-es szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Gratulálok, nagyon orulok neked. Vigyázz magadra!

Betsy
Ádám kb. 110 +néhány centi korul van. Nemtudom pontosan, már régen mértem. Ruhái 110, 116.

Bocsi, most csak megint ennyire futotta. Bálint nem hagy egy szabad percet sem :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!! :P

Üdv.: Bea
vbea81
 
 


carpediem köszönöm!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Ha az valóban hematóma, akkor feküdj sokat, de legalábbis pihenj amennyit tudsz!
És ha vérzel, vagy barnázol, akkor ne ijedj meg nagyon, mert valószínűleg az ürül ki. De akkor is irány az orovs!

Egyébként pedig GRATULÁLOK!

Szerinted fiú vagy lány?
Vendég
 


catherine ma alig keltem ki az ágyból......remélem barnázás nélkül is felszivodik........még nem agyalok hogy mi a baba neme....jussunk el a 12.hétig......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Minden rendben lesz, s egészséges kistesó fog születni.

Én pedig teszek fel Nektek pár mai képeket.

Marci, még a pocakban a 30. héten:
Kép Kép

Beni, már a fürdőkádban, 3 hónappal a 3. születésnapja előtt:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Cat
köszi a képeket! jól nézel ki pocakosan, nagyon! (bár pocak előtti képre nem is emlékszem nagyon. :oops: ) most esett le a tantusz, hogy mindkét fiad áprilisi lesz és kis híján pont 3 év lesz köztük. hacsak nem gondolja meg magát Marci, és nem bújik ki 10 nappal a kiírt időpont előtt, ami ugye simán lehetséges. tényleg Beni kb. időbenjött?

Mi is készülünk már lélekben Máté szülinapjára, már csak 6 nap van addig. de előreláthatólag február 7-én tartjuk. persze Tesómék is jönnek, csak hát nehezen férnek be mind az öten a suzukiba+ Anyukám, hááát. meglátjuk, legfeljebb két fordulóval jönnek.

Asszem ebbe a topicba nem írtam meg, hogy nem április 6-án megyek vissza a régi munkahelyemre, hanem már február 5-én, Máté szülinapja után rögtön. :? napi 7 órában fogok dolgozni. azért ez a váratlan helyzet, mert 2 kolléganő is hirtelen felmondott januárban, amire nem számítottak. Apa lesz Mátéval, nem megy bölcsibe. Apa nem akarja, meg szerintem hely se lenne, így kapásból. majd ha betölti a 3-at, megy oviba, nem marad le addig se semmiről. (ja, az új munkahely, amire pályáztam, nem jött be, de gondolom ezt kitaláltátok. :wink: )

Holnap megyek Tesómékhoz, Anyuhoz, kicsit babanézőbe, meg a két nagyobbat is rég láttam már. MÁR NAGYON VÁROM. teszek fel képet, amik még a korházban készültek, a szülés napján. (más topicba már feltettem, ide még nem, úgy látom. :oops: )
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Szép a tesód és a babus is:)
Hú azért kemény lesz vissza szokni a munkába nem?? A párod otthonról tud dolgozni vagy ő gyesen lesz akkor?? Mert az nem túl magas összeg.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
tudod a párom ny-jas lett. tudod mi a foglalkozása? emlékszel erről már beszéltünk. azért ha ő csak gyesen lenne, azzal nem jönnénk ki. én úgy tudom a gyest már jó 2-3 éve 8 órás munkavégzés mellett is lehet kapni, nem kell lemondani. régen csak napi 4 órában lehetett dolgozni mellette. hát neked se lesz már sok szabad napod, február 26-a is egy-kettő itt lesz. de még addig bármi történhet. :shock: :D Te 8 órába mész vissza? Szabinát el tudod hozni az oviból majd? vagy a párod hozza majd el? írtad, hogy nagyon sok lesz az utazási idő? megkérdezhetem hol lesz a munkahelyed helyileg? én a Hősök teréhez fogok járni, az sincs közel Csepelhez. :? :evil:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Ja igy már leesett. Igen emlékszem hol dolgozott a párod. Igy akkor jól megtudjátok oldani.
Szabinát az oviba majd az apuja viszi reggel 7kor és 3.30kor megy érte.
Én eddig Zuglóban dolgoztam. De elköltözött a cég. Újpestre de valójában nem az hanem Dunakeszi.
Egyik oldal Újpest a másik Dunakeszi.
Sárga busszal be csepelre majd HÉvvel a Borárosig. Eddig nem lenne sok.
Majd 6 villamossal az üllői útig és onnan metróval Újpest központig.
Onnan 30busszal 16megállót ki Újpest külterületig ami már valójában Dunakeszi.

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx!

Köszi!
NAgyon aranyos tesód a babával. Én is úgy várom már, hogy Marci megszülessen.
De a párom meg is rémített valamelyik nap. Kimondta a rideg tényeket, hogy két hónap múlva kétgyerekes szülők leszünk, és az idém már betöltjük a 33. és 34.évünket... Ez olyan "felnőttesen" hangzik már. Pedig nemrég még a buli volt a fontos, a haverok... És közben az már elég régen volt.

Beni egyébként pont 3 héttel született előbb. És már akkor is 3800 g és 56 cm volt.
Marci most két héttel nagyobb a koránál, így remélem, hogy ő is inkább március végén fog megszületni. Akkor pedig már alig két hónap van hátra.

Örülsz neki, hogy előbb mész dolgozni, vagy jobb lett volna még egy kicsit készülni rá lélekben?
Jó, hogy Apa tud Mátéra vigyázni, így talán neki is könnyebb lesz. ÉS munka mellett észre sem fogjátok venni, de egyszer csak ott lapul majd a kistesó a pocakodban.

Csucsu!

Nem irígyellek ezért a sok utazásért!
Kívánom, hogy előbb legyen egy pozitív teszted, és el se kelljen kezdeni!
Vendég
 


jaj de édesek a gyerekek!!!!!!!!
catherine én is szeretnék már ilyen gömbölyű pocakot...szép nagyon!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SYRY: Gratula mégegyszer a tesódnak, hasonlít rá a kis Fruzsi!
CATHERINE: Szép, formás a pocid! Szerintem is korábban fog születni Marci! Tényleg nem sok van már hátra! Beni szeptemberben kezdi az ovit?
NITÁCSKA: Örülök, hogy minden rendben volt az UH-n! Kismamis táblába mikor rakhatlak át?
CARPE: Csini új vonalzók! Jövő héten szülinap! ;)
TITANILLA: Nagyon boldog névnapot Neked! Mindjárt félidő! Érzed már a mocorgását a picúrnak?? UH lesz vagy volt mostanában?
MÁRTI: Boldog névnapot Dorottyának!

CAT, TITI, NITA: A kedvemért megcsinálnátok a csuklótoknál és a hasatoknál is az ingázást? Olyan kíváncsi vagyok, be jön e..
Vendég
 


Kép
sziasztok.....ime itt az én kis 3 mm-es babom.......már pulzál a kis szivecskéje!!!!!
viszont sajna van méhszájsebem:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: nagyon nagyon gratulálok a pici pocaklakódhoz!!!! Minden rendben lesz!!! Kép Kép Kép

Betsy: nagyon szépen köszönöm!!!!

Nagyon szép képeket láttam!!!

Bocsi, hogy ilyen szűkszavú vagyok, de iszonyú hányinger győtőr és semmi erőm!
Jobban leszek jövök!

Betsy: hogy is kell ingázni? nagyjából emlékszem, de jó lenne, ha leírnád!!! Köszi!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi már csak ez a méhszájsebbel ne legyen semmi gond....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja voltam már uh-n 2 hete és azt mondták minden rendben! De fel is tette az eredményeket, ha jól emlékszem. még mondtad is Betsy, hogy az AFP kislányra utal.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mit mondott a doki a méhszájsebre?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ja még azt felejtettem el írni, hogy már elég régóta érzem a mocorgást és elég sokszor. Gondolom azért, mert hátul van megtapadva. Olyan jó érzés! Tegnap este odatettem a kezem és úgy is éreztem egy rúgást.
Egészen lent a szeméremcsontom felett, ahol a heg van abban a vonalban érzem.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Betsy!

Mi ez az ingázás?
Én nem tudok róla semmit.

Nita!

Gratulálok a dobogó szívecskéhez!

A méhszájseb milyen gondot okozhat?
Hematóma eltűnt?
Vendég
 


igen a haematoma eltünt.a méhszájsebet majd műteni kell ha meglesz a baba!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Betsy!
Köszönöm a köszöntést!!!Hogy vagytok???

Szégyellem maga,m hogy ilyen ritkán jövök de olyan sok a dolog meg hát a Viktorral minden nap tanulgatunk hogy hátha mehet suliba de úgy néz ki nagyon hogy még marad egy évet de nem is baj legalább ha döcögve menne a suli első éve nem fog csalódni de majd szerdán kell vinnem felmérésre pszihológiai vizsgálatra ami 2-3 órás lesz, a Gergőt még mindig nem akarják felvenni az oviba pedig nagyon akar menni de remélem szeptemberbe majdd mehet, A Dorottya nagyon sokat nőtt és nagyon próbálkozik egyedül is menni de jobban tetszik neki a mászás és a kompozás, Az utóbbi miatt csütörtökön voltam vele röngenen mert a drága nagyobbik fiam kiment a bejárati ajtón és mért ne nyitva hagyta és a lányka kapott az alkalmon és kiment felemeli a kompot és már át is ment a köszöbön de már mire a Gergő kiabált nekem hogy anya dohottya hoppá addigra már le is gurult a lépcsőn és a lépcső alján lévő vas láb tőrlőbe beütötte a fejét de szerencse nem repedt meg a koponyája csak egy pár lilás csík van a fején de én úgy féltem csajok!!!! Amúgy 74 cm és már 9 kg túl van!!!

Aki babár vár annak szorítok!

Nita
Gratula !!!


Aki még nem próbálta az ingát így kell!!!
Az inga nekem bejött két fiút mutatott és harmadikra lányt Ha a kézfejed fölé teszed a gyűrűdet egy cérnán vagy hajszálon akkor el kezd mozogni előre-hátra akkor fiú ha körkörösen akkor lány és minden egyes mozgás után megáll és ha még lesz több gyereked akkor elindul nekem bevált!!! Ja és azt is kim lehet vele próbálni hogy ha a tenyered felé teszed és ott elkezd mozogni/körbe ha lánnyal vagy terhes , előre-hátra ha fiúval vagy terhes és ha nem mozdul meg akkor per pillanat nem vagy terhes nekem ezt is kijelezte még a barátnőm nem volt terhes és neki meg se mozdult az inga!!!

Na most megyek mert most a fiaim anyámnál vannak a hétvégén és csak a dorcival meg apával vagyunk itthon majd jövök megpróbálok sűrűbben és teszek friss képeket is majd.


Bocs ha kicsit sok voltam!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Kipróbáltam az ingás dolgot.

Egyszer mozgott, előre-hátra. Miután megállt vártam, de nem mozdult újra.

Így szerintem nekünk Marci lesz a második és utolsó gyerekünk.
Vendég
 


márti hála égnek nem lett komolyabb baja a kis dorinak!!!!!!!!!!
köszi a gratut!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: