Új privát üzeneted érkezett!

Nelli!

Briginek boldog 1. szülinapot!

A betegeknek pedig jobbulást!!!!!!!!!!!!!!


Kitartás!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta :)

Köszi a meghívót, de akkor nem regisztráltam :oops:
viszont azóta már igen, keress meg :wink: én nem tudtam keresni :twisted:
Milyen volt Pécs környékén?


Emma :)

Előre is boldog szülinapot a kis kópénak :)
Milyen torta lesz?

Levágtuk Albert haját, mert a melegben folyton beizzadt neki, majdhogynem csurom viz volt :x Egy picit koszmós is volt, de amióta levágtam a haját, 2 nap alatt helyre jött neki :)


Nelli :)

Sajnálom, hogy mindig van valami nyavaja nálatok :? Majdcsak egyszer kilábaltok az örökös betegeskedésből.
Boldog szülinapot Briginek :)



Képzeljétek, a sógornőm a mai napig nem kiváncsi a kisfiunkra :cry: Egy utcával lejjebb lakik, de még nem látogatott meg minket, az utcán is alig akar odajönni hozzánk, ha meglát. Sőt, van, hogy oda se fordul :?
Van egy lassan 5 éves lánya, mi nagyon sokat segítettünk nekik, és most ez a hála :cry: Hívtuk őket a hétvégén a Balcsira, de még válaszra sem méltatott :?
A szemem elé ne kerüljön többé az a nőszemély :twisted:
Vendég
 


Britta :)

De figyelmetlen vagyok, :oops: még csak eztán utaztok 8)
Vendég
 

 
 

sziasztok!

haga!
gyönyörű a kis Albert baba és milyen nagyott nőtt már!!!!

nelli!
NAGYON SOK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK BRIGINEK!!!!
a betegeknek pedig jobbulást!!!

britta!
de jó lesz nektek hogy mentek nyaralni irigy-irigy!!!!!
hogy vagytok Bence mekorra már????

emma!
nem semmi hogy repül az idő már Zalán is nemsokára 1 éves lesz és még szinte csak most született!!!!
mi is jövőhéten ünnepelünk csak mi már 4 gyertyát fújunk el!!!

többiek!
puszi mindenkinek és aki megy annak jó nyaralást kívánunk!!!

rólunk!
Balázs jól van egész nap jön megy és nagyon jót játszanak Bencével!!!!
szerintem nemsokára el fog indulni nagyon merészkedik!!!
nagyon ügyes már!!!
Bence nemsokára 4 éves lesz mi is készülünk a nagy építkezés közepén a szülinapra! én is megyek neki tortát rendelni természetesen thomasos tortát mert nálunk most ez a nagy sláger!!!
és ha jó idő lesz akkor kimegyünk vele a strandra ha meg nem akkor elmegyünk Szegedre a vadasparkba!!!!
szóval lesz program!
a házikóval haladunk amennyire tudunk remélem nemsokára be tudunk költözni és akkor mindenkinek jobb lesz!!!!

na nem zargatlak benneteket tovább jó éjt!!!!

tündi23
 
 


Haga :D

Már milyen szép nagyfiad van. Tényleg sokat változott, de lehet, hogy csak a haja miatt van, de olyan igazi hapsi lett.
A rokonoktól meg szerintem jobb, ha az ember lánya nem számít semmire, aztán majd kiderül, milyen emberek is valójában, ha nektek kell valami segítség, vagy vissza kellene adni valamit.

Nelli :D

Hát, sajnos vannak ilyen napok. De túl kell élni. Ha már nagyobb lesz Brigi, meg a többi csajszi is, könnyebb lesz talán.
Krisi nekem is összeszed mindent, ha valahová elvisszük, itthon meg kutya baja.

Briginek boldog 1. szülinapot!

Kép

Tündi :D

Akkor nektek is jó szülinapozást és kikapcsolódást a nagy építkezés közepette! Azért pihizz is néha, mert utána megint kezdődik a suli!

Mi még mindig 2in1. Még a lábam sem dagadt be egyszer sem,a vérnyomim is tartja magát így a gyógyival, szóval eddig minden ok. Jövő héten megyek vérvételre, meg a doki akar csináltatni még egy uh-t, pedig az uh-s nő azt mondta, hogy már ne menjek csak júl. végén a 38. hetire. Majd megint összevesznek miattam. A múltkor is hétfőre voltam visszahívva az uh-ra, de a doki szerette volna pénteken megnézni a baba keringését, hogy a hétvégén nyugodtak lehessünk, de az uh-n nem akarták megnézni, haza is akartak küldeni, hogy menjek vissza hétfőn,de feljött a doki, és így nagy nehezen megnézték, csak előtte jót veszekedtek. Na, szóval nem egyszerű eset.
Krisi is jól van, most már a korautógondozóba sem kell vinni csak egyéves korában legközelebb. Túlvagyunk szerintem az összes vizsgálaton, amit csak el lehetett végeztetni, és szerencsére úgy néz ki, megúsztuk komolyabb baj nélkül. Mindenki azt mondja, hogy nagy szerencsénk volt!
Mi nyaralni nem megyünk, nekem már nehezen is menne a városnézés. Az alvás is egyre nehezebb, Márk mindig dörömböl, ha neki nem tetsző oldalfekvésbe fordulok, de háton sem tudok már aludni, olyan furcsa érzés, nem jó. Mostanában Krisi is keresztbe fordul az ágyon, és természetesen rám rakja a lábait. Na mindegy, valahogy túlélem.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Haga :)
Sógornőd érdekes teremtés :(
Albert baba már nagyon édes lehet. Van kép a levágott hajával?

Tünde :)
4 év elég vízválasztó szerintem, mert akkor már nem kell minden lépésüket annyira figyelni, és elvannak egy kicsit magukban vagy a tesójukkal is.

Britta :)
Jó nyaralást!

Boboka :)
Klassz, hogy Krisivel és a pocaklakóval is minden rendben :lol:

Még tegnap szerettem volna írni, hogy Brigi is halad a beszéddel. Az áááá és eeeee mellett megjelent az anya és enni (mint aki olyan nagyétkű lenne :lol: ), amit kiértek :lol:
Napról napra okosodik, értelmesedik. Hihetetlen kópé már, hisztizni is tud már, de lehet vele már játszani is. Labdázni pl. nagyon ügyesen tud. A felépített tornyokat is szereti ledönteni. A babát nagyon édesen öleli magához. De persze a favorit a rámolás, pakolás, rosszalkodás :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szia Mindenkinek!

Végre fellendült egy kicsit itt az élet! Nem volt mit olvasgatnom esténként :oops: Ugyanis mostanság elég sokat vagyok kettesben a Picúrral, és annyira kifacsar, hogy csak olvasni volt energiám. Azt is csak este, mikor ő már elaludt.

Nelli

Briginek boldog szülinapot kívánok. Szegényem, mindig van valami nálatok. Az adjon erőt, hogy ez már csak jobb lehet.

Haga

Nagyon édes Albert. Tényleg becézitek valahogy? Vagy Albertnek szólítjátok?Nálunk szegény Annám minden, csak Anna nem. Maszat, Manó, Szaros, Giliszta, Cica...... és még sorolhatnám milyen nevek vannak :D Mondjuk a nagylány detto.

Boboka

Kitartás. Furcsa mi? Krisi után gondolom fura, hogy ekkora pocak, meg minden. De nem baj, hamar elmegy az idő és így van jól. Örülök, hogy Krisivel minden rendben van. Uncsitesomék is állandóan járnak ilyen gondozóba, náluk a 33. héten született a baba, de hála az égnek náluk is minden rendben. Sőt kész vasgyúró az a leányzó. Három hónappal fiatalabb az én Annámnál, de már ugyanannyi kilo. (8 körül).

Tündi

Én még nem is gratuláltam a sikeres vizsgáidhoz. Akkor most kész tantónéni lettél? :D

Nálunk az a legnagyobb újság, hogy Anna lassan két hete hogy elindult. Nagyon élvezi. Mindig mutatja, hogy guggoljak le elé, ellöki a kezemet, hogy oda akar jönni hozzám egyedül. Nagyon édes. Az bírom mikor próbálkozik egyedül felállni. Párszor seggre csücsül, de nem adja fel, addig próbálkozik amíg nem sikerül. Akkor megtapsolja magát. Egyébként elég sokat bajlódik a torkával szegényke. Most volt beteg, de hála az égnek nem látszik meg rajta ha beteg. Inkább az étvágyán látszik csak. Mondjuk ha nekem fáj a torkom, akkor én sem eszek szívesen.
Mi is nem sokára szülinapozunk, csak nálunk a nagylány lesz 10 éves.

Na eldugulok. Mindenkinek további szép napot!

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Tündi :)

Hogy szalad az idő, Balázs már 8 hónapos :) És milyen ügyes :D Hajrá elindulás :P
Bencének boldog 4. szülinapot, és finom tortát :P
A programokhoz pedig jó időt kívánok!


Boboka :)

Tök jó, hogy még mindig 2in1 vagytok :)
Ez az Uh-s kavalkád felháborító!
Örülök, hogy Krisivel és Márkkal is minden rendben :)


Nelli :)
A hajas és a haj nélküli képek az előző oldalon vannak :wink:


Timi :)
Nálunk rengeteg neve van Albertnak, és persze a rendes nevén nagyon nagyon ritkán szólítjuk :oops: :lol: Főleg: fiatalember, Bebiii, manó, manusz, kuki-muki, és ilyenek :)
De csak az utóbbi időben kezdtük el Albertozni néha, mert anyukám megijesztett egy történettel.
Ő óvónő, és volt egy kissrác, aki 3 évesen nem tudta a saját nevét. Ha megkérdezték tőle, hogy hívják, azt mondta: "szőkecigány". Ugyanis otthon így szólították....
A védőnő Albi babának szólítja :)

Tényleg nagy újság, hogy Anna már elindult, tök jó lehet :P
Nagylánykádnak boldog szülinapot előre :)


Nem nyavajogni jöttem, de annyira tele van már a búrám, hogy valahol ki kell öntenem. A szomszéddal már tele a hócipőnk, nem veszi figyelembe, hogy nálunk van egy pici baba. Úgy bömbölteti a zenét, hogy a gyerekszobában majdnem leesnek a képek, díszek a falról. Mondván, hogy ő hangosan szeret zenét hallgatni :twisted:
És miért is ne, pont akkor bömböltet, amikor Albert elaludna, vagy amikor már félig alszik. Szegény olyankor mindig megrezzen, és az alvásnak lőttek :cry: Ha meg nem a zene bömböl náluk, akkor a kutyát (pitbull) kizárják a teraszra, ami a gyerekszobánk mellett van. De ha még ez is kevés nekik, akkor nekiállnak üvölteni egymással, vagdalják az ajtókat, stb... :twisted: Nincs fél óra csend :cry: Most is dübörög a zene :twisted: Fiatalabb pár évvel a srác, nem fehérbőrű.. és szereti a füvet... Na, egy ilyen alakkal nem akarunk vitázni.

Nagyon úgy néz ki, hogy hamarosan elköltözünk innen, megyünk vissza a szüleimhez a Balcsira. Csak ott meg még be kéne vezetni az emeletre a fűtést, ami nagy munka.
Nekem itt úgysincs senkim azok után, hogy a sógornőm így viselkedik...
A munkahelyemre úgysem mennék vissza azok után, amit velem műveltek táppénz, és most a nemfizetés miatt :?
Kivagyok :? Még jó, hogy a kis fiatalember rámmosolyog, és erőt ad :lol:

Na befejeztem :oops:
Vendég
 


Így alszom :)

Kép

Kép

Kedvencem :)
Kép
Vendég
 


Haga :)
Iszonyatosan szép és aranyos Albert baba :lol:
Nem semmi szomszédaitok vannak :( Biztos jó lesz elkölötzni. Sajnos az ember nem tudja megválogatni a szomszédait.

Timi :)
Gratula a járáshoz!
Mi a Brigi nevet fejleszettük tovább. Mindennek hívjuk őt: Briga, Bringa, Brigóca, Briggantyú, Bregő. Szegény, ha nagyobb lesz, nem tudja majd az igazi nevét, mert már mindegyikre hallgat :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Teszek fel néhány képet a nyaralásból:

Dominika

Kép

Dorottya

Kép

Brigitta

Kép

És a 4. gyerekem, a nagyfiam

Kép

Brigi áll

Kép

Elfújjuk a gyertyát

Kép

Brigi szereti a babát

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli
nagyon helyes mindhárom csajszi! meg a nagyfiú is :D
Sajnálom, hogy nem volt felhőtlen a nyaralás!

Haga
húú, akkor elég messzire költöztök. És a párod melója?
Sógornőd érthetetlen...

Tündi
de jó, hogy a fiaid együtt játszanak!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok kicsit többet írni most. Rékát eddig mindig az apja altatta, de már kb. 1 hónapja nem hajlandó, csak velem elaludni, úhogy mire ez megtörténik, már van este 10 is, ezért hanyagolom kicsit a topikot. Olvasni még van erőm, de írni…. Most viszont hamarabb elaludt, ezért még én is bírom. :)

Bogáncs
Köszi, jól vagyunk. Tényleg jó volt a tali, csak kár, hogy ilyen rövid ideig tudtatok maradni. Réka is élvezte, és annak ellenére, hogy ilyenkor még egymással nem nagyon játszanak, sírt, miután elmentetek. Megígértem, hogy majd máskor is jöttök. :)

Tiza
Pár nappal később mi is beszereztünk egy nagyobbat. :) Még mi is beleférünk, ha nagyon akarunk. Képeket majd küldök, csak még le kell szednem a gépről, mert persze arra sem volt energiám. Alvás – hát, Réka még mindig a mi ágyunkban alszik el, és ha elaludt, rakjuk át a sajátjába. Mondjuk Debrecenben nem, mert Gábor alszik vele, és ő inkább hagyja maga mellett. Én nem is tudom, hogy tud így nyugodtan aludni. Én tuti nem férnék el. Amúgy már leszereltük az ágyáról a rácsot, és SK. csinált Gábor egy keresztlécet, hogy ne essen le, de hát eddig nem nagyon volt rá szükség.

Britta
Látom, Tiza már segített. Meg amúgy is már holnap Harkányban lesztek. Jó pihenést! Már ha 3 gyerkőc mellett ez lehetséges.

Nelli
Hú, sajnálom, hogy Brigi eredménye nem jó. De mit találtak?? Jaj, ne! Szegénykém! Tényleg hihetetlen, hogy folyamatosan ilyen dolgok történnek veletek. De nem azt írtad, hogy vmi bacit találtak Briginél, és kap rá antibogyót?? Vagy ez most épp vmi vírus volt? Mielőbbi gyógyulást az egész családnak!!!!
Briginek meg megkésve ugyan, de NAGYON_NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!!!
Most jön majd az az időszak, amikor szinte minden nap rá lehet csodálkozni a gyerekre, hogy úristen, miket tud már. Iszonyat gyorsan fog most fejlődni. Réka is egyre többet dumál. Próbálgat mindent ismételni, persze nem tökéletes a dolog, de mi megértjük. Már mondatokat is mond olyanformán, hogy pl. 3 szót egymás után rak. Tehát nem igazi mondat, de elmesél vele dolgokat. Mondjuk szótár, az kell hozzá. Én lelkesen írogatom, mit hogy mond. :)
Pl. ápgyá bóbá kuká (a betűt vmiért nem mond, hanem á-zik), ami azt jelenti, hogy apa kidobta a kukába a bogarat. :)
Ja, és véletlenül sem babázik. A kedvenc játékai a matchboxok. Állandóan autóval játszik.
Kész hölgyemények már a nagylányaid!! Na, és a nagyfiad sem kutya! :lol: Nálatok készültek a képek, otthon? Irigy vagyok a medencére!

Haga
Hát, lehet, hogy Albert tényleg a foga miatt nem eszik, vagy talán melege van. Én sem szoktam hőségben túl éhes lenni. Mi hétfőn megyünk a Balcsira a húgomékhoz 1 hétre. Hát, nem ígérnek túl jó időt, de remélem, ez csak a hét elejére lesz igaz.
Babcsival nem tudom, mi van. Én iwiw-en írtam neki legutóbb, majd megint dobok neki egy levelet, mert én is kíváncsi vagyok rá.
Szupik a képek!! Nagyon menős sapija volt! :D Találékony szülők! És tényleg, jól eltűnt a haja. :) Mivel vágtátok le? Apa gépével? Hagyta?
Hú, elég gáz sógornőd lehet! Még ha nem is vagytok puszipajtások, de a minimum udvariasság azért megjárna. Le kell magasról tojni!
Sajnos, a szomszédok már csak ilyenek. Leszarják, hogy másokat zavar-e, amit csinálnak. Én is tudnék mesélni. Na, nem mostanról, hanem az előző albérletről. Ja, meg itthon (Pécsett), az egyik szembe szomszéd agyament kölkének van egy motorja, aminek a hangja a repedt fazékhoz hasonlítható. Na, azzal dönget naponta többször fel-alá. Leginkább persze akkor, mikor este próbálom Rékát altatni. Még jó, hogy Réka nagyjából immunis az ilyen zajokra. Amúgy még kisebb volt ez a srác, és kint voltunk a kertben, hallgattuk, hogy mi a fene cseng egyfolytában. Kiderült, hogy a srác ült a biciklijén az udvarukon és egyfolytában nyomta a biciklicsengőt. Na, akkor Gábor átment és szólt neki. Érdekes, egyből abbahagyta. De agyilag azóta sem sokat fejlődött.
Jó messze költöztök akkor, de tuti jobb lesz. A Balcsi mellett amúgy is jó lehet lakni. Merrefelé laknak a szüleid? Férjed munkájába nem kavar be?

Emma
Ha hiányolod a pocakosságot, akkor van ám rá megoldás. :D :wink:
Zalánnak előre is NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!
Jövő héten Balcsi, úhogy nem leszek gépközelben.

Tündi
Milyen gyorsan fejlődik Balázs, hogy már menni akar. :shock: Hihetetlen!! Sok sikert az építkezéshez! Bencének meg előre is Nagyon Boldog 4. Szülinapot!

Boboka
Annyira örülök, hogy minden OK veletek! Azért fura, nem? Hogy ilyen sokáig húzza odabent Márk. :) Azért érthetetlen, hogy mik mennek az eü-ben. Nem a dokid dolga eldönteni, mikor küld UH-ra és mit akar megnézetni?? Végül is ő tudja a kórtörténeted, az előzményeket, nem??? Szuper, hogy Krisi ilyen jól fejlődik!! Nekem az alvás még jól megy. Egyedül az ülés kényelmetlen, mert nagyon nyom a pocak. Eddig csak 5-6 kg-t híztam, de sokkal többnek tűnik. Sokan csodálkoznak, hogy még mennyi visszavan a szülésig, mert állítólag nagy a pocakom. Hát, ez van. Viszont tényleg debella ella lettem. :? Mondjuk eleve feljött rám Réka óta kb. 7 kg, plusz az 5-6 kg hízás. Azért azt nehéz leplezni. :)

Kismok
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyire rugalmas a kendő anyaga? Nem tágul ki? Mert a nandu-s kendő állítólag olyan szövéssel készül, hogy nem tágul.

Timi
Na, a becézés nálunk is nagyon ment. Aztán egy idő után megbeszéltük, hogy most már jó lenne Rékázni, mert nem fogja tudni a nevét a kölök. :) Azért most is van, hogy cickánynak hívom Réka helyett. :D
Azért Annára sem panaszkodhatsz. Jó hamar elindult ő is. Nem akarsz vmi vitamint adni neki rendszeresen, hátha segít a megelőzésben. Én Rékának elég sokáig adtam C-vitamint. Most nyáron nem, de télen meg tavasszal igen. Nem is volt igazán beteg.
Nálunk viszont normál esetben is kínlódás a kajálás. Egyszerűen van, hogy pl. nem ebédel. Bármit adok neki, nem kell. Háromfélét meg nem fogok főzni. Most az van, hogy a levest általában megeszi. De az is változó, hogy a zöldség kell-e neki vagy sem. Ami egyik nap megy, másnap már nem kell. Néha egészen el tudok keseredni. Kb. 16-17 hónaposan elérte a 10 kg-t, azóta nem mozdul a súlya. Mondjuk nőni nő. Lassan 86 cm lesz.
Anettnek előre is Boldog Szülinapot!

Mi jól vagyunk! Réka rosszcsontkodik, dumál, pakol, nem fogad szót, nem eszik rendesen, de imádom! Dóri meg ezerrel mocorog a pocakban.
És íme, a 4D-s sztárfotó, amit már rég ígértem (kicsit állítgattam az eredetin, így talán jobban kivehető):
Kép

Tábla is lesz majd vmikor, de jó lenne, ha SZILCSI és BARBI pontosan megírná, hol tartanak!!

Szilcsi
Remélem, minden OK, és csak az elfoglaltság miatt nem jelentkezel!!!
gtünde
 
 


sziasztok!

tücsi!
örülök hogy jól vagytok és nagyon édes a picurkátok!!!!!
vigyázz magatokra!!!!

mindenkinek sok puszi ne hari hogy nincs most időm nektek írni de nagyon fáradt vagyok de képeket rakok nektek!!!!
ilyen huncut tudok lenni fürcsi előtt
Kép
a kedvens rókámba kapaszkodva állok fel
Kép
imádom a távirányítót
Kép
én vagyok a kis kópé
Kép
tapsi-tapsi
Kép

na jó eldugolok mára most már sziasztok!

tündi23
 
 


Tüncsi :D

Jó, hogy jöttél!
Hát igen, az ülés már régóta nem nagyon megy nekem sem, Márk rögtön dörömböl, ha már túl sokat ülök. De most már az alvás se tetszik neki.
A nagy pocak, az jó. Én úgy örülök, amikor ránézek a pocakomra, hogy már milyen szép nagy, pedig én sem vagyok pehelysúlyban. De ahogy nekem Krisivel szinte semmi pocakom nem volt, igaz gondot sem okozott, de inkább választom a nagy pocit több gonddal.
Hú, már nemsokára mehetsz Dórival a 30. heti uhura, nem semmi. Nekem Márkkal valahogy gyorsabban mennek a napok mint Krisivel, te hogy vagy ezzel?

Tündi :D

A távirányító és a mobiltelefon nálunk is nagyon menő, legújabban már a szg billentyűzet is elbűvöli Krisit.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Bocs az eltűnésért, de vettünk egy nagyobb lakást hálisten és felújítunk.... Lencuskámat nem tudjuk kire bízni, így cűgöljük mindenhová :lol: :oops: Ikea, csempeboltok, Praktiker, Kika...
Vannalk lakberendezői hajlamai 8) Minden szekrényt nyitogatott tegnap is az Ikeában, hát végül is meg kell győződnie a strapabírásáról...
Képzeljétek, a múltkor meg csórt egy plüss-zenélő kacsát :oops: :oops: Csak már mikor a kocsijából átraktuk a gyerekülésbe akkor vettük észre, és amikor mutattuk, hogy mi ez, olllyan boldogan mosolygott. Ugye ott számára is elérhető magasságban vannak kirakva a játékok és hááát...Tök ciki, még jó, hogy nem sípoltunk kifelé. Szabályosan a háta mögé, ill. a kis takarója alá tette, légkondiztak én meg rádobtam a takát.

Mindenkit puszilok, szülinaposoknak sok boldogságot, jó egészséget, kismamik vigyázzanak magukra!!!!!
Majd igyekszem jönni, de jövő héten meg elmegyünk 10 napra nyaralni az Adriára, hááát kicsit összeszaladtak a dolgok.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs :D

Gratula a nagyobb kecóhoz! És kitartás a felújításához!
Remélem jövő héten jó időtök lesz, és sokat tudtok pihenni.

Én ma voltam dokinál, egyelőre minden rendben. Volt vérvétel meg cervixtenyésztés, ami nem tudom mire kell, ha vki emlékszik még rá, megírhatnátok. :oops:
Jövő héten kell mennem nst-re.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :P

Köszi!
A vége fele, úgy pont ilyen tájt nekem is csináltak, nézik, hogy van e baci v. nincs, mert vmelyikkel a szülés folyamán megfertőződhetnek a porontyok. Valamelyi doki csinálja, de nem mind.

Ügyesen még mindig együtt vagytok!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Kép Csiniben
Kép Juli dizájnol
Kép Hozzátápi a javából - avagy az üveghegyen is túl
Kép Helycsere
Kép Hableány
Kép Sári vonul
Kép Beach bébi
Kép Hegyen-háton
Kép Igény szerint
Kép Kukucs

Bocsi, kicsit sok lett, de nehéz szelektálni. Este v holnap jövök bővebben is. :D
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


sziasztok!

]MA A MI KICSI FIUNK BENCE BABA 4 ÉVES LETT!!!!!
volt ma nagy pancsolás meg torta meg ajándékok!!!!
nagyon jól elvoltunk ma majd rakok képeket is de már kész vagyok és alig várom hogy lepihenjek!!!!!!!

kismok!
gyönyörűek a lányok!

boboka!
örülök hogy minden ok és hogy ilyen jól birod azért majd szóljál ha jön a manó!!!!!
várom nagyon!!!!!!

bogáncs!
gratula a nagyobb házhoz!
a miénk is nagyobb lesz csak még nincsen kész!!!!!

na bocsika hogy ma csak ennyi vagyok de elfáradtam!!!!!!
majd jövök a képes beszámolóval is!!!!

emma!
ZALÁNNAK UTÓLAG NAGYON SOK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

SZÉP ÁLMOKAT MINDENKINEK!!!!

tündi23
 
 


Tünde :)
Bencének nagyon boldog 4. szülinapot!

Emma :)
Zalán babának nagyon boldog 1. szülinapot!

Kismok :)
Nagyon szépek vagytok :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Kismok :P

Nagyon szépek vagytok mind!!! hát az "igény szerint" c. képen annyit nevettem, nagyon édes!

Tündi :P

Isten éltesse a nyagyfiadat sokáig, egészségben, boldogságban!
Örülök, hogy jól sikerült.

Nelli :P

Jól vagytok már?


Százezerrel ejújítunk, tegnap szó szerint azt éreztem, azt sem tudom hol áll a fejem...De nagyon jó iez, csak fárasztó kicsit. Közben Lencsibaba növeszti a 6. fogacskáját, sírdogál és beszél álmában. De már ismer minden mesterembert, tapéta és szaniterboltot is :lol: :lol:
Hétfőtől nyaralunk, úúúúgy várom már, mint egy kisgyerek! Aztán újult erővel folytatjuk.

Szép nyarat mindenkinek továbbra is!

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot minden babónak, gyerkőcnek.

Totál el vagyok havazva, szennyes és a vasalnivalót már nemtudom hová tenni, a lakás szalad, kint minden gazos .

Szóval jó volt a nyaralás :lol: . Olaszba voltunk, Riminibe. De kirándultunk sokat, voltunk Jesoloba, Velencén, San Marinoba ami nekem nagyon tetszett.
Este 11-kor indultunk, és éppen ebédre értünk oda, bár sokszor megálltunk.
Danival nem volt gond, nagyon élvezte, vittünk egy csomó játékot, takaróját, babakocsit, hogy semmit ne hiányoljon.
Minden szép volt, a szállodába még a seggünket is kinyalták volna, ha hagytuk volna .
Vittünk Danusnak jó sok kajcsit, de alig fogyott, mert mindig a mi kajánk kellett neki :roll: ,evett mindenféle halat, felvágottat, sajtokat, fasírtot, és a fűszeres krumpliuk jött be neki nagyon.
Képzeljétek kaptam ott apától egy arany fülbevalót .

Tegnap voltunk a dokinéninél az 1 éves látogatáson. 11,300kg, és 77cm, ami szerintünk 79cm, mert nagyon idiótán mérik a gyerekeket.
2 éves koráig tápszerezünk, ugyanis a doki nem ajánlja addig a tehéntejet, persze ha főzelékbe teszek, akkor abból ehet.
Sajnos a heréje nem szállt le, és fitymaszűkülete is van, ezzel majd 2 éves korába küld el műtétre.

Más. Dani nagyon hisztis lett, ha nem az van amit ő szeretne, levágja magát, és vagdalja a földhöz kezét-lábát (még jó hogy nem a fejét). Sírni pedig mindenféle pici dolgon annyira tud, mintha ölnék.
Ja és Olaszba megkapta a szülinapi ajándékát a triciklit (és még egy csomó apróság) de majd csak az nap rakjuk össze. A tortán még nagyon tanakodunk, hogy milyen legyen, ötleteket kérnék.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona :P

Pont egyszerre írtunk!
Szuper, hogy jól sikerült a nyaralás! Szépek vagytok ti is :wink:

Sztem csak valami piskóta alapú tortát csinálj, olyn gyümölccsel, amit szeret, pl barack, tápszerrel is csinálhatsz vaniliáspuding-töltetet.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


KM
szépségesek a CSAJOK!

Mona
tutti nyaralóképek!!! klassz lehetett!

Zalánt 75 cm-nek mérték, szerintem 76 :D , és 10500
SZülinapi buli szuper volt! Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bogáncs :)
Köszi kérdésed, jól vagyunk :lol: Kopp-kopp..
Jó nyaralást!

Emma :)
Nagyon édes Zalán baba :lol:

Mona :)
Dani is nagyon édes :lol:
Már most így hisztizik?
Brigi is szokott hisztizni, de még leszerelhető.

És midkét babának szép méretei vannak.

Tegnapi nap nagy híre: Brigi jó pár lépést megtett egyedül! Nagyon édesen rakta a kis virgácsait egymás után, közben a kezei előre kinyújtva.

Ma voltunk az 1 éves státuszvizsgálaton, kicsit megkésve, több mint 2 héttel. Méretek: 8200 g, 73 cm.
Megkapta az agyhártyagyulladás elleni oltást is.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mona :)
Daninak nagyon boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szia Mindenkinek!

Egy kicsit megint eltűntem, mert lementünk falura anyukámékhoz egy kis időre hármasban. A férjem hagytam itthon. Neki dolgoznia kellett. Na ki is fáradtam rendesen. Pedig úgy mentem le, hogy pihenek egy kicsit. Hát annyit pihentem, hogy nem kellett főznöm. Különben teljesen lefáradtam. Egész nap kint kellett kísérgetnem Annámat. Ugye anyuéknál van mindeféle állat: kutya, macska, tyúk, kakas, disznó, birka, galamb, lúd stb.Egész nap azokat nézegette, nekem meg vezetgetnem kellett Őnagyságát. Hiába indult el, úgy gondolja, ha fogják a kezét úgy biztosabb. Főleg egyenetlen talajon. De tök jókat aludt napközben is. És az étvágya is szárnyakat kapott. :D

Mona

Daninak nagyon boldog szülinapot kívánok előre is. Mi nem mertünk elindulni nyaralni. Nálunk csak én tudok vezetni, és a Picúr nem igazán szeret az autósülésben lenni. Meg az az igazság, hogy én apartmannba nem akartam menni, mert az nekem nem nyaralás, ha ott is főznöm kell. A szállodában meg nem tudtam volna Annának főzöcskézni. Szóval majd jövöre. Idént kihagytuk. Anyira nem bántam, mert a nagylány így is elvolt nyaralni Szlovéniába. A keresztanyja elvitte. Majd dobok képet róla is.

Emma

Zalánnak is nagyon boldog szülinapot kívánok.Neki utólag. Bakker mi is megvettük sokezerért az etetőszéket, erre nem tudom beleültetni Annát, mert 2 percre nem marad nyugodtan, még etetés közben sem. Felhoztam a pincéből a nagyobbik lányom fa etetőszékét. Biztos tudod milyen. Kis asztal is van hozzá, vagyis először emelőként szuperál, aztán letehető asztlnak, a székre meg rá lehet szerelni egy kis etetőlapot. Na szóval abba egyből beleszeretett, mikor meglátta. De azt is úgy használja etetés közben, hogy ki-be mászkál belőle.

Mindkét gyerkőcnek szép súlya van. Mi elbújhatunk mellettük. Mondjuk nem tudom mennyi a súlya, de a közelében sincs még a 10-nek sem.

Nelli

Megnyugodtam, amikor Brigi méreteit írtad. Anna is hsonló paraméterekkel rendelkezik szerintem. Mi csak szeptemberben megyünk az egy éves státuszvizsgálatra, mert akkor rendel a doki. Addig szabin van. Gratulálok az első lépésekhez. Nekünk is megvoltak 3 héttel ezelőtt, de aztán Anna le is ragadt a pár méternél. Úgy gondolja egyszerűbb ha vezetik. Neki legalábbis.

Na eldugulok. Mindjárt dobok azért egy-két képet.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Kép


Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Kép [/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Tündi :D

Köszi az SMS-t, de még egyben vagyunk, majd írok, ha változik a helyzet.

Most jöttem nst-ről, minden ok. Legközelebb jövő hétfőn megyek uhra és nstre.

Puszilok mindenkit, de rohanok, mert Krisit kell vinni védőnőhöz tanácsadásra.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Nelli köszönjük, és Tímea neked is előre.
Én sem főzőcskéztem a szállodába Daninak, vittünk bébikaját, de alig fogyott mert mindig azt akarta enni amit mi, a személyzet pedig szívesen túrmixolta neki :D

Nagyon édes Anna, és Anett micsoda csini nagy lány :wink:
Emma, aranyos Zalán :wink: , mesélj a szülinapi buliról.
Már mi is megrendeltük a tortát, bár sokan nem leszünk, csak anyuék, tesóm és menyasszonya, és mi. De tudom hogy aznap szétfogom bőgni a fejemet, ha már csak rágondolok, hogy 1 éves lesz a lúrkónk, már a sírógörcs kerülget. Pedig szerintem ez annyira szép korszak, mindennap valami uj dolgot mutatnak :) .

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

boboka!
örülök hogy minden rendben van vigyázz magatokra!!!!!
várom már nagyon az sms-t!!!!!

szégyeld magad hogy ide nem raksz Krisiről képeket de én azért megnéztem a másik topikban és hát egy gyönyörűség nagyon aranyos ahogyan alszik!!!!

timi!
nagyon csini a nagylányod!!!
gondolom élvezte Anna az állatokat meg a nyaralást a nagyinál!!!!

mona!
Dani is gyönyörű és nemsokára 1 éves lesz!!!!!
gondolom lesz nagy buli!!!!

mi jól vagyunk csináljuk gőzerővel a házunkat bárcsak kész lenne már!!!!

na jó éjt mindenkinek!!!!

tündi23
 
 




Sziasztok!

Megint rövid leszek.

Boboka
Krisinek Nagyon Boldog Névnapot!!!! Látom, átpártoltál az ősbe! :wink: :D

Bogáncs
Lencus babának Nagyon Boldog Névnapot!!!

Mona
Dani Husi Babának NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!! Hogy repül az idő, nem?!? :D Tesóprojekt???
gtünde
 
 


Tünde, nagyon köszönjük!
Majd dobok képeket!
Tesóprojekt? Nem vagyunk ellene, próbálkozunk :lol: .

Kép
mona76
 
 


Lencusnak Boldog Névnapot!
Daninak Boldog Szülinapot!

Remélem jót buliztatok!

Nem pártoltam át, ide is írok meg oda is. Csak nagyon örültem, hogy jó sokat visszapártoltak az ősbe. Már nagyon hiányoztak.
Babcsiról senki nem tud semmit?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


boboka, köszönjük szépen!

Kép
mona76
 
 


Mona :)


Nagyon Boldog Szülinapot Daninak :lol:
Vendég
 


sziasztok!

mona!
NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT DANI BABÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

tündi23
 
 


Haga, Tündi, nagyon köszönjük!

Kép
mona76
 
 


ne haragudjatok h csak ugy beirogatok hozzatok,gyonyoruek a gyermekeitek :o
azt szeretnem kerdezni,h foganhat e meg baboka ugy h nem jutottunk el a szeretkezeskor a vegeig?...egyszer hallottam h a spermakilovellest megelozo nyulos szintelen valadekbol is lehet kicsike...
nezzetek el ha naaaaagyon nagy marhasagnak tunik a kerdesem.
hallottatok ilyesmirol?
elore is koszi a valaszt.
ildi
iruka
 
 


Mona :)
Nagyon boldog 1. szülinapot Dani babának!

Bogáncs :)
Boldog névnapot Lencusnak!

Boboka :)
Krisinek is nagyon boldog névnapot!

Ildi :)
Valamit én is hallottam, hogy a megszakításos közösülésnek is van kockázata. Pontosan nem jártam utána, pedig kellene :oops:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


nelli
koszonom a valaszod.
igazabol a mostani anyagi helyzetunk miatt ugy beszeltuk a ferjemmel h nem kockaztatjuk meg h babokat most engedjuk be az eletunkbe.direkt megszakitjuk a dolgot,mig az en munkambol par honap alatt ossze nem jon egy kis felretett penzecske.
meg persze en is neha soknak erzem a nyomast,mas orszagban elni,mindenki altal furcsanak tartott elvek szerint nevelni 4 eves fiunkat,egyuttelni a szulokkel,dedszulokkel. ezert gondolom h megint megkeveredtek a stressztol a hormonjaim,es azert kesik megint.igaz nem ritka de az elmult harom honapban tartotta magat a mensim a 30 naphoz.de valojaban orulnek neki...valahol remelem h csodaszeruen baboka,aki tavaly marciusban 6 het pociban-idozes utan elment tolunk,visszajon.
iruka
 
 


Dani babát Isten éltesse!

A névnaposoknak is nagyon sok puszi!

Nálunk az történt, hogy Zalán a múlt héten elválasztotta magát. Egyik nap még cicizett, aztán nem fogadta el. Jó, hogy ő döntött így. Én is 1 évig terveztem a szoptatást, de nem lett volna kedvem erősködni, ha ő még annyira igényelte volna. Szóval lezárult a szopis időszakunk. Nagyon szép volt, és örülök neki, hogy eddig tartott.

2 hét szabi után a férjem ma ment dolgozni, ez a nap nem annyira jó.... Zalánom meg taknyos...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért. Tegnap 1 hete jöttünk haza a nyaralásból, és alig látszom ki a munkából. Bencusnak nem tett jót a környezetváltozás. Amúgy szép időnk is volt szerencsére. Fiúk apával sokat strandoltak, addig mi otthon hűsöltünk. Kirándulni is voltunk párszor.
Bencusnak lett egy kisebb szájpenésze. És bár már elmúlt, kialakult nála a vízsérv. Már nincs.
Fiúk várják már az ovit. Attila dolgozik, bár nehéz visszaállni neki.
Nekem elegem lett bizonyos szempontból a nyárból. Itt volt a "segítségem", csak nem mentem vele semmire. Legközelebb vagy elfogadja a feltételeimet, vagy otthon marad. Így biztos nem jöhet. Azt hitte, szállodában van teljes ellátással. Ezzel azt hiszem, mindent elmondtam.


Szülinaposoknak, névnaposoknak utólag is sok boldogságot!!!!!!!!


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Ildi :D

Szerintem vegyél egy tesztet! Én is hallottam, hogy nem 100% a megszakítás, mondjuk nálunk bejött. Igaz, hogy utána 3 évig nem estem teherbe, tehát lehet, hogy fölösleges volt.

Mona :D

Nagyon ügyik voltatok! És az nem lehet, hogy újra rákap?

Britta :D

Vízsérvről még nem is hallottam. Ki volt a "segítséged"?
Jövőre már Bencus is jobban fogja bírni!

Én tegnap voltam uh-n, ami tök jó lett. Jó a magzatvizem, az áramlás, Márk már 3 kiló.
Az nst-m viszont nem jó, mert nincs benne gyorsulás. Azt egyik doki sem mondta, hogy mit jelent, csak annyit, hogy nincs baj, de úgy készüljek, hogy holnap ha megint nem lesz jó, akkor lehet hogy befektetnek. Ma még megyek fogat tömetni, mert kiesett az egyik régi tömésem. Még jó, hogy időben! :D

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Mindenkinek köszönjük a felköszöntést, nagyon jól esett, ugyanis amelyik topicba mindennap járok, senkinek nem jutott eszébe :?
boboka, drúkkolunk, de meglátod minden rendben lesz, hogy elment az idő :shock: .
Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona :D
Isten éltesse (utólag is) Danit :lol:
Jók a nyaralásos képek is, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Nem csoda, hogy mindneki a nagy fiú kívánságát leste :wink: jó kis krapek :wink:

Bocsi, hogy nem jöttem már jó ideje, de Marcus egyre több időt igényel, ti ezt mind tudjátok....
Próbálok olvasgatni, de mire írnék már mennem kell...

Bobóka :D
Örülök, hogy még egyben vagytok, s még maradjatok is egy pár napot/hetet :lol:
Várjuk a képeket Krisiről, akinek szintén nagyon boldog névnapot!!

Tünde23 :D
Nagyon szépek a fiúk, szép család vagytok!
Milyen az élet tanulás nélkül???

gTünde :D
Hogy vagytok?? Gondolom, hogy egyre nehezebb már a pocak :roll:

Timi :D
Nagylányod, s a pici lányod is nagyon szépek, s Anett már lassan igazi nővé érik 8) hihetetlen, hogy milyen hamar megnőnek :)
Férjed hogyan bírta, hogy nélküle voltatok nagyizni???
Nálunk nem nagyon akar apa engedni Marcussal, hogy nélküle elmenjek haza egy héttel előbb, mint, hogy ő jönne.....mondjuk a barátnőmmel mentem volna, akkor harcolam volna érte, de egyedül minden áron én sem akarok repülni :roll:

Emma :D
Zalán is nagyon szép fiú :lol:

Kismamik :roll: :?: :roll: :?: Tiza, Szilva, Babcsi, Barbi :?: :roll: JELENTKEZZETEK!!! olyan jó lenne olvasni Rólatok!!!!

Gyors kép rólunk: már három fogunk van, az egyik felül a bal 2-es :shock: , olyan mint egy kis vámpír, s kettő alul, jó helyen. Már feláll, s naponta többször mindenben megkapaszkodik, nagyon szépen mászik már, csak úgy csattog a kő, mert akármit csinálok nem marad a haptapin, s már belenyugodtam...csak nem fázik meg :roll:
Marci méretei: 9320gramm, s doki bácsi szerint 73 cm :lol:
Kristóf otthon mamáéknál, jár gitártanárhoz, s azt mondja mindenki, hogy nagyon tehetséges, s én nagyon büszke vagyok rá :lol: , csak már nagyon hiányzik :? de Anyut-Aput otthon nagyon feldobja, s ez is fontos 8)


Bocsi, tuti, hogy sokakat kihagytam, de Marci mindjárt ébred, s mennem kell rendbe hoznom magam - igyekszem sűrűbben jönni...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: