Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Most, hogy olvasgatok a neten, egyre jobban aggódok a Decapeptyl miatt. Bár nem is értek hozzá.
andi71
 
 


Szia Andi!

Először is. Hát én megmondtamKép Kép
Nekem ma kell a tüszőrepesztőt és az choragon inj. Vagy valami ilyesmi..
A Decapeptylt nem ismerem, de kérdezd meg a Kaális forumot meg ott vannak a Dévaisok, Forgácsosok, Budaisok is..
Miért félsz? Miket olvastál?
Egyébként egy nagytudású orvos tudja, hogy mit csinál, de azért nézz utána. A kezelési sémák eltérhetnek. A lényeg: repedjen a tüszőcske, sikeres legyen a randi és két hét múlva...KépKépKép
fea
 
 


Andi, ne izgulj, a Decát már volt, aki repesztőként kapta. És repeszt is, bár nem egészen ugyanúgy. A Choragon meg társai lóadag HCG-t tartalmaznak, amitől az LH-szint az egekbe mászik, mint a spontán tüszőrepinél. A Deca, pedig leállítja a hormonműködést, így a benned meglévő FSH és LH termelődését, és gondolom így indukál tüszőrepedést "vége a történetnek" alapon. De ezt nem tudom biztosan, csak kikövetkeztettem, hogy így kell lennie. Bízz a tanár úrban, mert ő okos!
Lányok, kezdem érezni a petefészekimet...
snori
 
 

 
 

ÚrIsten Egérke!!Kép Most olvasom, mik történnek VEled!! Nem vagy semmi, ha ilyen erős vagy, és józanon tudsz gondolkodni a dolgokról!! Iszonyat nehéz lehet, de semmi nem lehetetlen, tudod!!!!Nagyon szorítok, hogy ne kelljen új kapcsolatra gondolnod!!!
AndiKép megy a drukk csütörtökre!!!
NóriKép hányadik cn.-n vagy?? Mikor lesz a punkció?? Mostanában mész majd uh-ra, ugye???

Engem meg egy őrült szülő felhívott, hgoy bejön a fiacskája ügyében -bukásra áll szegény... Még ezek is idegesítik az embert. Úgy látszik, nem elég egy bajjjjj.....
DodoKépKép
pusszantás, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok lányok!
Már úgy szerettem volna nektek írni, de valami vírus lődörgött a gépünk körül így nem sikerült. Remélem már minden ok.

Nóri!
Tudtam, hogy Te tudod miért van a deca. Meg is nyugtattál, és valóban nem értem miért kételkedek egy olyan dokiban, aki egy ilyen nagy fej. Jó értelemben érzed a petefészkeidet?

Fea!
Én ma érzek az alhasba egy kis szurkálást. Úgy rémlik ezelőtt erőteljesebb volt, de akkor a tüsző is több volt. Drukkolok Neked holnapra. Aztán írd ám meg minden ok volt-e. 2 hét múlva meg együtt örülünk.... Remélem.

Anna!
Nagyon köszi.
andi71
 
 


Fea!
Hogy vagy? Olvastam a másik topicon, hogy hánytál. Remélem csak az izgalomtól volt, és nincs semmi probléma.
Már jobban vagy?
andi71
 
 


Sziasztok!

Andi: Valamivel jobban. Du.n majd jelentkezem, most készülödünk.
Addig is szép napot
Fea
fea
 
 


Sziasztok.

Mindenkinek drukkolok, különösen most az inszemezőknek. Andi, Fea, hajrá.
Most még nem tudok mit írni, mert ma reggel beadtuk az utolsó szurikat, most tüszőnövesztés van. Majd holnap az első uh-n látom meg, milyen fázisban vagyok. Lehet, hogy még fog kelleni szuri, mert ugyan 2 napja éreztem a petefészkeimet, hogy "ott vannak", de azóta nem nagyon, vagyis a feszülés nem jellemző. De nem is baj, mert az se jó, ha túl gyorsan érnek be a tüszők. Még csak a 7.napon vagyok. Szerintem jövő szerda körül lesz leszívás, úgy érzem. pusz mindenkinek, holnap jelentkezem a tüszőjelentéssel, drukkoljatok nekem is! Kép
snori
 
 


Nori!

OOOOOORIASI DRUKK MEGY NEKED IS, HOGY KLASSZ SOK TUSZOT NOVESSZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Illetve pont annyit amennyi jo lesz, persze tul sok sem jo, csak jo minoseguek legyenek!
Holnap nagyon varunk a hirekkel, mit lattatok az UH-n!!!!!

Andi, Fea, tinektek meg megy a drukk az inszemhez! Hanyadik lesz ez nektek? bocs, lehet hogy irtatok mar, de elfelejtettem!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok !

Megvolt az inszem. Képzeljetek pont megrepedt az az egy szem tüszőm. És nem is fájt annyira, mint máskor. Nagyon tud a Török tanár úr. Hálás vagyok neki, főleg ha összejön a baba. 30-án kiderül.

Nóri!
Nagyon drukkolok Neked, hogy megfelelő számú és nagyságú tüsződ legyen. Ne túl sok, mert az sem jó, és jó minőségűek. Nagyon várom a tüszőjelentést. Szorítok.

Fea!
Nagyon izgultam érted. Remélem minden rendben volt, elmúlt a hányás. Megrepedtek a tüszőid? Mikor tudsz eredményt? Minden érdekel. Légyszi írjál!

Dodo!
Köszi a drukkot, én erőt merítettem belőle és remélem a randi jól sikerült és a babóm is hálás lesz neked. Nagyon jó érzés, hogy mellettünk álltok és szorítatok nekünk. Nekem a 4. volt, és az elsővel azonnal megfogant a baba, de sajna 6. hónapban meg kellett szülnöm. De remélem most minden oké lesz, és a babó is akarja, hogy mi legyünk a szülei.

Mégegyszer köszi nektek mindent!!!!
andi71
 
 


Dodo!

Neked is volt a hét elején peteérés ugye? Kedden mész vérvételre? Akkor már neked is lehet szorítani. Jó lenne, ha már itt is összejönne valakinek.
andi71
 
 


Andi!

Ja, tenyleg emlekszem, hogy irtad ezt a borzalmat, ne haragudj, hogy elfelejtettem!
Na, akkor kulon drukkolok neked, es most mar veletek is fog maradni, meglasd!!!!
Nekem is volt 5 inszem, de nekem egyik sem jott be sajnos, ugyhogy mi most spontan vagyunk clostival. Igen, jovo kedden lesz a vervetel, de ez csak progeszteronra, nem HCG-re, ugyhogy majd ho vegen derul ki csak, hogy sikerult-e vagy nem. De nagyon bizom a sikerben!

drukk nektek is!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok! Nekem is megvolt az első inszemem.
Andi: Hát, most már nem rajtunk múlik. Nekem nem nézték meg, hogy megrepedtek-e a tüszőim, egyszerűen műtő és mindent bele. Egyébként megszokták nézni?
Most meg én sz.tam be, eltanulva tőled(lsd:decapeptyl storyKép), hogy elfelejtettek uh.n megnézni...
Na mindegy, én úgy érzem, hogy most van a randi odabent, ez csak babával végződhet...Kép
Ja, ez rád is vonatkozik, tartsunk össze, ha már ilyen pontosan egyszerre volt a dologKép

snori: Remélem, hogy megfelelőek lesznek a tüszőcskéid. Még jó, hogy már most nem kezdtek el fájni a petefészkeid. Hát még legalább egy hét van a leszívásig. Nekem 3 nap alatt nőttek meg 18mm-re. Ne izgulj, lassan, de biztosanKép

Dodo32: Hát, elfért a drukk. KöszönömKép Ez az első inszemem volt és remélem, hogy az utolsóKép
Veled mi lesz?

Fea
fea
 
 


Fea!
Ne aggódj. Biztos nem felejtették el megnézni, csak ott más a szokás. Nekem eddig mindig megnézték, meg a nyh is. Most 11 mm volt.
Mi a párommal, biztos ami biztos alapon, este még adtunk egy lehetőséget a kiskatonáknak. Remélem kihasználták.
andi71
 
 


Az inszemezőknek mondanám, ma is akciózzatok! Hátha még nem késő, sosem lehet tudni.
Két óra múlva megyek uh-ra. Krizsa jófej volt tegnap a Szülőszobában, majd gratulálok neki... :-) Egyébként kicsit meg vagyok szeppenve, mert a cicim jelezni szokta a peteérést, és most pontosan úgy szúrogat, ahogy ilyenkor szokott. A jelekből ítélve max. 2-3 napom van hátra addig. A petefészkem, főleg a bal, olyan mint egy kis éles kő. Hát kíváncsi vagyok, hogy az uh-n bejönnek-a megérzéseim.
snori
 
 


Andi: Nekem azt mondták, hogy csak ma este lehet akciózni. Persze már alig várom, hogy este legyen, mert az inszem elött is volt 4 nap érlelésKép

Snori: Tessék jó hírekkel hazajönniKép Attól, mert nem olyan intenzívek a tüneteid, lehet odabent jó dologKép
Tegnap megnéztem én is a szülőszobát, mert szóltatok, hogy a Kaáli is benne lesz. Az eredmény, hogy szakaszosan, de majdnem végig bőgtemKép
Biztos a hormonok szórakoznak velem, tegnap az inszem után még az asztalon is kicsordultak a könnyeim, de nem tudtam volna megmondani, hogy miért...

Fea
fea
 
 


Sziasztok, na meg is jöttem Kép

Basszus, valami 10-15 tüszőm nődögél! Csak azért nem feszít még annyira, mert még nem olyan nagyok, ugyan már mind megvan 10-11 mm-es, de csak kb. 6 db olyan 14-15 mm-es. A nyhártya 7A. Szóval még nőni, vastagodni kell. Ma kaptam még szurit, de a doki nem tudja, hogy most mennyire gyorsulnak be, ezért nem mert csak vasárnapra visszarendelni, hanem holnap kell menni. Kedden esedékes a punkció, ha a doki megérzései nem csalnak.
Megdicsértem Krizsát a Szülőszoba-alakítása miatt... Kép
snori
 
 


Snori: Ugye-ugye. Csak türelmetlen tetszik lenni:9 Ne pánikolj, mrt csak magadat húzod fel feleslegesen..
Fehérje+sok folyadék. Mintha ezt szajkóztátok volna nekem, amikor növesztettem a tüszőket és a nyh.-tKép
Fea
fea
 
 


Nori!

Ez gyonyoru lesz!!!! Csodaszep tuszoid vannak/lesznek! Igen, nagyon sok feherje, es sok asvanyviz, nekem is bejott most, eleg jo vastag lett a nyalkahartyam!
Persze jobb az elovigyazatossag, jobb ha holnap is megneznek!!!!!

drukk megy neked jovo keddre!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nóri!
Tényleg szépek a tüszőid. Nem is olyan túl sok, így biztosan nem lesz túlstimulásció. Keddre az apróbbak is szépek lesznek. Csak ne aggódj. A nyh-t pedig növeszd szép vastagra, tudod te hogyan kell, hiszen te adsz nekünk jó tanácsokat. Ebből baba lesz.
Holnap is jelentkezz!

Fea!
Hogy érzed magad?
Jó mulatást este!!!

Dodo, Fea, Nori!
Nagyon szép, reményteljes hétvégét kívánok Nektek!!!!!!
andi71
 
 


Nóri!
Voltál dokinál? Hogy állnak a tüszőcskéid?
andi71
 
 


Sziasztok,

voltam, nőttek tovább, a nagyobbak 17-esek, a legkisebb is van már 13-as. Összesen 14-et számolt össze a doki... kaptam még ma is Gonalt, és holnap este tüszőrepesztő, kedd reggel leszívás. A nyálkahártya nőtt fél mm-t tegnap óta, így talán punkciókor lesz 9-es. De azt mondja a doki, nem is annyira a vastagság számít, hanem a szerkezete, és az nekem nagyon szép. Azt is mondta még, hogy nagyon örül, mert azt látja, hogy szépen reagálok, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva. Hát igyekszem bizakodni, mindenesetre mostmár a pocim akkora, mint egy ló... Kép
snori
 
 


Nóri!
Nagyon ügyes vagy. Örülök, hogy, minden ilyen szépen halad. Meglásd jó vége lesz a dolognak. A pocid meg lesz még ennél nagyobb is.
Megy a drukk neked keddre!!!
andi71
 
 


Sziasztok!

Vajon mi lehet Kisegérreél???


Snori: Ez a heted elég zsúfolt lesz, nem fogsz unatkozniKép Holnap kitartás, meglesz a gyümölcse!!!
Nagyon fogok neked szurkolni!!!! A visszaültetés csüt. lesz?? Hú, mennyire izgalmas, tessék agyilag toppon lenni és koncentrálni!!! Sikerülni fogKépKép

Andi: Mi van veled? Hogy vagy? Vannak valamilyen panaszaid? Nekem még tegnap is nagyon érzékeny volt a hasam és eléggé fájt.
Annyira hülye vagyok, már elkezdtem visszafelé számolni. Ránézek az utro golyócskákra ás mindig megállapítom, hogí már mennyit elhasználtamKép
Te mikor tesztelsz? Ha jól emlékszem egy napon volt az inszemünkKép Akkor te is másodikán? Remélem ez jót jelent, a november elég gyászosan sikerült, remélem mi megtörjük az átkot és a többieknek erőt adunk a sikerrel!!!

Üdv. Fea
fea
 
 


Szia Fea!
Egy napon volt az inszemünk, de nekem már 30-án vissza kell mennem a dokihoz. Vérvételből+UH-ból állapítja meg a sikert. Remélem valóban az lesz.
Én is érzem a petefészkemet, érdekes módon a bal oldalit, pedig a jobb oldalon volt a tüsző. Egyébként az alhasban érzek valami olyat, mintha valami kő lenne bent, és az lehúzná. De ezt sem túlzottan. Na ezt jó leírtam.
Mennyi az utro adagod naponta?
Én nem vagyok még annyira türelmetlen, majd 30-a előtt. A 4. inszemnél az ember már azt sem tudja mi van, miben reménykedhet.
De ne aggódj, bizz a sikerben.
Andi
andi71
 
 


Szia Andi!
Tegnap már nem volt erőm válaszolni, de elolvastalakKép
Én az alhasamban égető érzést érzek, nem tudom elmondeni, de elég furcsa.
Az utro. adagom napi 3, ami nem kis gondot okoz, főleg a déli, mert nagyon sokat utazom és időnként nem tudom hol berakni.
Szép napot, Fea

Ui: Egy kicsit irigyellek, hogy te már 30.-án fogod tudni, mi a pályaKép
fea
 
 


Nori!

Hajra mara! Remelm sok szep tuszot sikerul leszivni!!!!!!

Fea, Andi!

Nektek is megy a drukk!
En is valamikor 30-a korul fogom megtudni egy teszttel, hogy mi a palya!
DE jo lenne, ha egyszerre 3 babas lenne, aztan jonne Nori, meg Anna is meg a tobbiek es kiurul a topic!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Én is drukkolok mindenkinek.

még alig látok, és hamar bújok vissza az ágyba, de szóval 10 egészséges peti lett végül a csomó tüszőből, ami pont jó. (Voltak bizony üresek is). A hasam még nem fáj. Holnap 11-kor tudjuk meh, mennyi akar ebből baba lenni. mindenkinek pusz
snori
 
 


Juj, Nori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaj, de nagyon drukkolok!!!!!!!!!! Menni fog, meglatod! HAJRA!!!!!!!!!!!!!!! KépKépKépKépKép
10 az nagyon jo! Jut is, marad is!!!!!
RemelEm sok beindul!

Nagyon nagyon vigyazz magadra!!!!!

puszi

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit elmaradtam, de örömmel látom, hogy mindenkinél vannak reményteljes dolgok.

Nóri!
Nagyon örülök a petesejtjeidnek. Remélem szépen megtermékenyülnek, aztán a visszaültetés után már csak meg kell nekik "kapaszkodni". Hányat ültetnek vissza? Úgy tudom 3 a max. Nagyon drukkolok nektek!!!!!

Fea!
Remélem jól vagy. Bizz a sikerben. Én 2 utrot kapok naponta. Olyan rossz, hogy az ember nem tud semmit. Ugye ilyenkor még nincsenek jelek, a hőmérőzésnek nálunk nincs értelme, csak várni kell.

Dodo!
Akkor mi kb.egyidőben tudjuk meg az eredményt. Nagyon drukkolok neked is, hogy sikerüljön. Aztán utána megosztjuk egymással a terhesség gondjait-örömeit. Ugy legyen!!!!!!
andi71
 
 


OK, ANDI, BENNE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

De jó olvasni benneteket, csupa öröm és bizakodás lengi be a topicot!
Fea, nekem gyanús az a nehéz pocak, nem tesztelsz csak úgy véletlenül egyet? (nekem is volt ilyesmi érzésem mikor babás voltam.)

Nórikám, szuper ügyes vagy, nagyon-nagyon drukkolok neked, meglátod, nagy örömök fognak még érni hamarosan! Krizsát külön is üdvözlöm a sikeres stimulációdért! Direkt miattad jöttem most ide, vártam a fejleményeket.

Honnan derül ki, ha a petesejt üres?

Dodo, végre te is képben vagy! nagyon szorítok neked is.

Andi, remélem, jól működnek a megérzéseid!


Mi most látszólag jól megvagyunk a férjemmel. Nem tudom, hogy most mit érez vagy gondol, minden esetre közelebb kerültünk egymáshoz.
Kicsit tartok attól, ha majd megint próbálkozhatunk- vajon ő is szeretné-e majd? Vagy majd az utolsó pillanatban, a receptre felírt akciózás helyett közli majd velem, hogy nem akar gyereket...?

Minden esetre, én megteszem a magamét. Annyit vártam már, hogy azt hiszem, megpróbálom az inszemet. Talán egy kicsit jobb esélyeim lesznek vele, és akkor az orvos is jobban a lelkén viseli az ügyemet, több figylemet kapok. És legalább megtudom, hogy elzáródtam-e a műtét óta.

Mindenkinek nagyon sok sikert és örömet a következő napokra!!!
kisegér
 
 


Sziasztok!

Dodo!
El is felejtettem tegnap! Megvolt a vérvétel. Rendben van a progi szinted? Képzeld mikor reggel felébredtem mindjárt az jutott az eszembe, hogy erről semmit nem írtál, én meg nem kérdeztem.

Nóri!
Várom a délutánt. Biztos nagyon izgulsz, hogy mit mond a doki, mikor lesz a visszaültetés. Egyébként hogy vagy? Nem fájt a pocakod?
Jelentkezz ám!!!!!!!!!

Fea!
Ne "irigykedj" rám a 30-a miatt, mert lehet, hogy nekem már akkor elszállnak a reményeim. Bár fő az optimizmus. Mindig figyelem magamat a napokban, de nem tudom, hogy a tünetek valóban tünetek, vagy csak az utrotól vannak. Remélem a napokban beágyazódik, már a babónk. Ma már a 7. napon vagyunk!!!!

Kisegér!
Örülök, hogy jelentkeztél. Remélem minden jól alakul nálatok. Arra rosszul emlékszem, hogy a babadolgot is megbeszéltétek egymással? Akkor azt mondta, hogy OK, ő is akar babát. Van valami oka, hogy most ezt máshogy gondolná?
Örülök neki, hogy elhatároztad az inszemet. Veszteni valód nincs vele. Nagyon szorítok nektek.

Szép napot mindenkinek!!!!
andi71
 
 


Nóri!
Elmúlt 11 óra! Várjuk a híreket.
andi71
 
 


Nori!

hajra, varunk!

Andi!

En meg voltam tegnap vervetelen, de sajna csak jovo szerdara lesz eredmenyKép
DE legalabb nem fajt, kibirtam!!!!!!!!!

Kiseger! Vigyazz magatokra a kapcsolatra!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Lányok. Köszönöm a drukkot.

Kicsi felemás a dolog. 50%-át szúrták ICSI-vel, és ebből lett csak 4 babóca. A többire még várnak, hátha beindul, de én nem nagyon bízom. Ritkán szokott ilyen lenni.
Ami jó hír, az az, hogy csak pénteken ültetik vissza, tehát nem olyan gyengécskék. Pontosan mikor, még nem tudom, holnap is telefon. De fagyibaba már tuti nem lesz....
snori
 
 


Nóri!
Ne legyél elkeseredve! Nem rosszak ezek a hírek. Végülis 4 babócátok lett. Ez csodálatos. Meg lehet, hogy a másik 5 is beindul. Meg amúgy is. Egynek kell, hogy megtapadjon, de annak nagyon , és erősnek kell lennie.
Szóval ne add fel! Bízzál!
De ha az én esetemre levetítem, szinte esélyem sincs a babára az egy szem tüszőmmel. Lehet, hogy abban sem volt petesejt, vagy ha volt is, nem biztos hogy "beengedte" a spermiumot. Szóval ez az egész a véletlenek színjátéka. De azért BÍZNI kell, hogy egyszer minden optimális lesz.

Szóval fel a fejjel.
andi71
 
 


Nori!

Ez nagyon jo, 4 baboca pont eleg, vagy 5-os ikreket szeretnelKépKép Fagyiba meg nem baj ha nincs, mert most bizti sikerul, sot lehet 4-es iker is, akkor meg ugysem akartok meg tobbet, vagy????Kép

Nagyon klassz lesz ez hidd el, sikerulni fog, nagyon kell biznod benne neked is!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Köszönöm a drukkot, most egy kicsit el voltam magamba temetkezve, de lesz ez még így se Kép

Azt mondták végülis, hogy teljes végeredményt csak holnapra mondanak. De nem leszek telhetetlen, teljes erőből ezeket a négyeket fogom szuggerálni. Hármat kérek vissza.
Igazából csak az zökkentett ki, hogy csak ICSI-vel lehet babám. Ez azért kissé meglepett.

Andi, ha már voltál terhes, nálad ilyen gondok nem lehetnek, ne felejtsd el. én sose voltam, még véletlenül se, de ezek után nem is csoda. azt gondolom, nem is a PCO a baj, ami hol volt nálam, hol nem volt, hanem ez. De legalább megtudtuk.

Egérke, örülök, hogy mégis alakulnak a dolgaitok. De a baba-dolgot csak nem ártana teljes egészében lefixálni... nem jó, ha emiatt is szorongsz!
snori
 
 


Nóri!
Kösz a vigasztalást. Remélem már te is jól vagy lelkileg és nagyon várod a pénteket. Ne azon aggódj hogy sikerült a megtermékenyítés, hanem hogy sikerült.

Fea!
Merre vagy? Tünetek vannak? Mit érzel?
andi71
 
 


Sziasztok!
Tegnap jöttem haza suliból, 2 napot Szombathelyen voltam. Le is maradtam egy kicsitKép De már mndent elolvastam!!

Snori: Csak ügyesen, tuti jó lesz csak ne idegeskedj!!!! Ez parancs, azokra a babókra koncentrálj, akik megvannak és mennek vissza a pocidbaKép
Nagyon drukkolok neked, penteken meg főleg!!!

Dodo: Szia, mi még nem beszélgettünk, de emlékszem, hogy találkoztam a neveddel. Ha megtennéd, hogy pár szóban leírod, hol tartassz!!
Csak, hogy miért,és mikor kell drukkolnomKép
Azt most látom, hogy 30.-a körül tesztelsz. Hát...Kitartás addig

Andi: Szia, nem vagy egyedül a tünetek figyelgetésében. Én már alig bírok magammal tesztügyben, de tudom, hogy sok értelme nincs.(
Én lleírom mit érzek, légyszi tedd meg te is, hogy összehasonlítsuk.
Nekem a hasam fájdogál, de csak kicsit, min mensi elött és hamar múlik. Időnként furcsa, csiklandozó. égő érzésem van a hasam aljában, nem tudom mire vélni. Talán ennyi, ha valami ezembe jut még, majd leírom...

Kisegér: Már nagyon hiányoztál, sokat gondoltam rád és a problémádra, és azt kívántam, sikerüljön minnél ghamarabb megoldaniKép Bárcsak minden kívánságom ilyen gyorsan teljesülneKép Üdv. közöttünk és gyere gyakrabban

Fea
fea
 
 


Nori!

Nagyon jok lesznek a babocak, 3 pont eleg lesz ha visszaadjak neked! Megy a drukk!!!!

Fea!

En most clostival stimulalodok, most vagyok a 24. napon, es 1-jen tesztelek, szerdan, akkor leszek a 30. napon, elotte nem akarok!
Ja, es hogy hogy kerulok ide: Hat ugy hogy mi mar 3 eve probalkozunk, volt 5 inszeminaciom, nem sikerultek, aztan elmentem masik dokihoz, az nem ertette miert volt inszem, es most clostival probalkozunk, merthogy az is eleg, nem kellenek a szurik. Majusban sikerult is a a masodik clostis honapban, de sajnos nem maradt meg a baba, ugyhogy ki kellett varni most par honapot, es most kezdtunk el ujra probalkozni!
Remelem sikerul most, de ha nem, akkor sem esem ketsegbe, mert tudom, hogy egyszer eljon a mi idonk is!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Nóri, nagyon jó híreket adtál, borzasztóan örülök! Nagyon bízom a sikeredben. Remélem, megtapadnak a babáid, de azért jó lenne, ha max. 2 maradna meg. ( úgy tudom, a 3 már cikis.)
Biztos, hogy menni fog.

A párom azt mondta, hogy ha jól alakul a kapcsolatunk, akkor persze, hogy akar családot is. Na most az a kérdés, hogy ő mit hogyan értékel. Ráadásul ő nem folyamatában próbálja velem közösen megbeszélni a problémákat, hanem már kész tények elé állít hosszú és önálló spekulációk után... Szóval még bőven meglephet valami új helyzettel.

Közben kiderült, hogy lehetséges, hogy liszt érzékeny vagyok. Kedden megyek szövetvételre a Sotéra. (A lisztérzékenységet a Szabolcsban derítették ki- a lelet alapján egyéltalán nem egyértelmű-, és a Krizsa kérte ezt a vizsgálatot, mint a vetélés egyik lehetséges okát. Na most ha liszt érzékeny vagyok, akkor egyáltalán nem ehetek lisztet a babás időszak előtt és alatt, és a szoptatáskor sem. Utána mindegy.
Jó kis életmód-feladat... + még a cukorbetegség...
Nagyon ideges vagyok, mert ez nemcsak az életemet változttná meg, hanem +várakozási idő is kell még, míg a bélbolyhok összeszedik magukat. És csak utána mehet az action.
Ugye nagyon irigyeltek???

Puszi

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!
kisegér
 
 


Kiseger!

Hat nem irigyellek!
Nekem is tudod mostanaban volt, augusztusban, hogy kideritettek a candidat. Nagyon rossz volt, aztan valahogy megcsinaltam a dietat, meg szedtem immunerositoket.
Nagyon ajanlanam neked, amiket en szedek, aloe veras dolgokat, ha gondolod talalkozhatunk, es elmeselem oket. nekem most ettol nem csak a candidam mult el, hanem az osszes mas allergiam!
ha megerosodik az immunrendszer, akkor elmulik az osszes allergia! Es a beleket is mindenkeppen rendbe kell tenni probiotikumokkal, olyan is van, en is szedtem sokat es most semmi baj nincs, mindenem 100%-os lett! Teljesen rendbe jottek a beleim, emesztesem!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Egérke, én meg mást ajánlok Kép Nem akartok elmenni párterepautához? Heti egy alkalom csodákat művelhet veletek. Nem jó stratégia az a párod részéről, hogy időközönként kész helyzetek elé állít, addig meg magában hordozza a dolgokat. És lehet, hogy még mindig nem értitek egymást teljesen. Egy ilyen típusú pszichológus nagyon sokat segíthet nektek. Gondolkozz el rajta, vesztenivaló nincs. Az interneten rengeteg van.

Nos, lányok, a végeredmény ÖT baba. Az ötödik ICSI-s még gyorsan nekilendült. A spontánok meg szunnyadnak, és a katonák nem tudnak segíség nélkül mit kezdeni, sajnos. Az a jó, hogy legközelebb már mindet szúrják, és akkor nem lesz pocsékolás. De mit beszélek! Hiszen ez sikerülni fog Kép annál is inkább, mert most a biológus agyondicsérte a babokat, hogy milyen szépen osztódnak. Holnap reggel megyünk értük. Kép
snori
 
 


Juhhej, Nori!!! hajra holnap reggelre, ugyes legy!!!! Megy a drukk!!!!

pusz
dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nori!

Nagyon ügyi vagy. Mondtuk, hogy ne aggódj fölöslegesen. Minden ok lesz, és hamarosan pocakosodsz. Én is drukkolok holnapra. Ha tudsz jelentkezz. Vagy a dokid szigorú fekvést rendelt?

Fea!
Nekem folyamatosan, húz lefele a hasam. Ezt nem tudom máshogy írni. Néha meg egy nagy szúrást érzek a petefészkeken keresztül a derekamig. Mintha egy tört szúrnának át. De ez nem tart sokáig. Ez még lehet a tüszőrepedéstől? De már egy hete megvolt. Most már én is kezdem várni nagyon a keddet.

Kisegér!
Hát téged tényleg nem irigyellek. De próbálj meg optimistán állni a dolgokhoz , hiszen a cél csodálatos. KITARTÁS!!!!
andi71
 
 


Snori: Holnapra a legjobbakat! Ma feküdj le korán,hogy holnap teljesen frissen, energiától duzzadva ébredj!Kép

Andi: A másik topikon azt mondják a lányok, hogy nem nagyon lehet még semmilyen tünet, ezek biztos a hormontól vannak. Ha lehetne, én már tesztelnék, de arról is lebeszéltek, mondván, hogy teljesen felesleges, mert úgy is negatív lesz. Így hát várok...

Kisegér: Legalább már közénk visszamerészkedtélKép
Egy dolgot azért mondanék: Had gondolkozzon a férjed, de azért egy idő után próbáld megkérdezni tőle, hogyan tovább. Mert hát neked sem mindegy, hogy mikor szülsz, és az idő nagy úr. Könnyű túlfutni a határonKép Főleg, ha nem egyszerű még teherbe esni sem...Kép Remélem nem sértettelek meg, nem szándékoztam!
fea
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok segítséget.
Dodo, nagyon aranyos vagy, érdekel a téma, de úgy tudom, ezek az aloés cuccok elég drágák. Vagy nem?

Nóri, először is nagyon gratulálok az eddigiekhez! Holnap rengeteget fogok gondolni rád, és nagyon bízom benne, hogy hamarosan már a növekvő pocakodról fogunk beszélgetni! Annyira örülnék, ha sikerülne!

A tanácsodat köszönöm, már én is gondoltam a párterápiára. Viszont kevés a jó szakember, 2-3 rosszba már belebotlottam. (szintén a férjem kapcsán, tanácskérés miatt kerestem fel egyiket is, másikat is.)
Szóval eddig nem találtam jót, de ha tudsz vkit konkrétan ajánlani, megköszönöm.

Fea, Andi, gyanúsak vagytok nekem a hasfájásotokkal! :-)

Anna, hol vagy? Hiányollak! Mikor mész megint lombikra?
kisegér
 
 


Nóri, egy butaság: A nyhártyát nem vastagíthatj, ha jó meleg vízzel mosakodnál?
kisegér
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: