Új privát üzeneted érkezett!

@aimi:
Testileg semmit, de tényleg, még a mellem se feszül, pedig menszi előtt kéne neki vagy így lehet, hogy ez is egy tünet?! Lelkileg meg boldog várakozásban vagyok, érzem, hogy sikerült és nem lesz itt semmi baj. És kicsit azt is érzem, hogy 11 hónap várakozás után megérdemeltük már
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
Nincs masik doki ott a kornyeken, aki ugy igazan jo fej meg olyan a hozzaallasa?
aimi
 
 


@aimi:
Testileg semmit, de tényleg, még a mellem se feszül, pedig menszi előtt kéne neki vagy így lehet, hogy ez is egy tünet?! Lelkileg meg boldog várakozásban vagyok, érzem, hogy sikerült és nem lesz itt semmi baj. És kicsit azt is érzem, hogy 11 hónap várakozás után megérdemeltük már :oops:
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

@aimi:
Sajnos nincsen..... Felénk olyan a hozzáállás plusz a kórházak az emberek, hogy borzasztó. Ha arról lenne szó rögtön költöznék innen.
eszter1893
 
 


@markomari:
Meg hat, eppen ezert minden rendben lesz :-) Nagyon orulok neked :-) Most a szabadsagod alatt jott ossze, ugye?
Ez a varakozas egyebkent engem kikeszit, eloszor a babara varsz, aztan a tesztelessel varsz, aztan az idopontra a dokihoz, aztan mindig a kovetkezo vizsgalatra, ultrahangra.... :lol:
En mar alig varom, hogy tullegyek ezen a 12 heten es felhotlenul tudjam elvezni a terhesseget :-)
aimi
 
 


@eszter1893:
Remeljuk pozitivan fogsz csalodni szerdan :-)
Most csak magatokra koncentralj :-)
aimi
 
 


@aimi:
Nagyon remélem :) hát igen volt egy pár olyan dolog ami miatt megtanultam hogy csak magunkkal foglalkozzunk :) szerencsére a párommal is annyira harmonikus a kapcsolatunk :) nagyon boldogok vagyunk;)
De ő még most fel sem fogja igazán mi történik :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Igen, a parod hozzaallasa nagyon fontos. Sztem meg egy ideig nem is fogja fel, az en ferjem azt mondta, most, hogy baba formaja van a babunknak, szamara most kezd valosagos lenni az egesz
Na meg aztan sok olyat hallani, hogy nehany pasi csak akkor realizalja a dolgokat, amikor mar a kezeben foghatja
aimi
 
 


@aimi:
Az én párom nagyon határozott, kemény férfi :) amit imádok benne :) viszont már most tudom hogy ő lesz az akinek először potyognak majd ki a könnyei :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Nalunk is igy van, a szivhangnal is az o konnyei eredtek meg hamarabb Nagyon szeretem, hogy ilyen erzekeny ebben a temaban es hogy ennyire megeli velem a terhesseget.
aimi
 
 


@aimi:
Ház igen a férfiak :)
eszter1893
 
 


Lanyok, hol van mindenki?

Pszr? Mexinda? Mi volt a dokinal?
aimi
 
 


@markomari:
@aimi
:
@eszter1893:


Remélem igazatok van és a következő hónap nekünk is babásodást hoz. Amúgy ez a topik eddig tényleg jól megy, csak ne lógjak már ki a sorból. Nagyon bízom benne!!!


mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Imádom ezt a topikot én is :) a párom után Ti tudtátok először hogy valószínűleg mi is babát várunk :) egyből ide jöttem a teszt után :)
eszter1893
 
 


@aimi:
Bocsi hogy nem írtam eddig, pihenés volt hétvégén, meg várom már apát haza :) Sajna határon van, így ma orvoshoz se tudott velem jönni :(
Tökéletes mindenünk :) de iszonyatosan szégyenlős a picur :) meg szerintem aludt :) ökölbe volt szorítva a kis keze, ahogy meg lett zargatva, kinyujtotta a karját, s mint aki ébredezik "rándult" egyet :) hasi UH-n is nézte a doki de mondta hogy hüvelyi is kell mer nem hajlandó megfordulni. Hát hüvelyin is nagyon nehezen akart :D már megemelték a csípőm is mire nagy nehezen meg tudott minden mérést csinálni a doki :D
60,8mm az ülőmagasságunk, fejecskénk halántéktól másik halántekig 21,5mm, combcsontunk 6,4mm orrocskánk 2,2mm :)
Képet is rakok fel róla :)
Háttal fekszik persze :D lábai felhúzva meg a kezei is :D tipikus magzat póz :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 




Kép lemaradt :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


eszter1893
 
 


@mexinda:


Örülök, hogy minden rendben, nagyon édes a babád!!!! <3
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mexinda:
Nagyon aranyos baba, en is nagyon orulok hogy minden rendben Veletek Szegenyt felebresztettek hat ez igazan nem volt szep toletek

@eszter1893 nagyon szepen erosodik az a csik

@markomari gratu Neked is nagyon En is latom a csikot

En ma voltam dokinal minden okes 2,2 mm a tronorokos. Oszinten szolva eloszor nem lattam mit kellene neznem a monitoron de az orvosom turelmes volt es ravezetett. Ferj arcat nem lattam de utana nagyon cuki volt, total megilletodott. Szivhang termeszetesen nem volt, a meretei alapjan 5 het 2 napban allapitotta meg a terhesseget. Legkozelebb pont mahoz egy honapra megyek meg jo sokara
pszr
 
 


Nagyon köszönöm csajok :) :oops:
Down kór szűrés eredményét várom majd mostmár, s egy darabig nem piszkálnak majd minket :)
És nektek is hatalmas gratuláció :) :) :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Nagyon gratulalok a szep meretekhez Es tenyleg milyen kis szegyenlos ezen a kepen is Tudod, azt mondjak, hogy a szegyenlos babak a kislanyok Bar szegyenlos kisfiurol is hallottam mar, 20. hetig takargatta a kukijat Mikor kapod meg Down kor szures eredmenyet?

Pszr, jaaajj, nagyon orulok neked is es a 2,2 mm-es pottyodnek Azert a doki adhatott volna egy idopontot olyan 10 nap mulva a szivhang miatt. Latjatok, ezt irtam, csak varunk es varunk es varunk mindig vmire
aimi
 
 


@eszter1893:
Esti tesztet nem lottel? Vagy majd csak reggel megint?

En azert szeretek jonni ide, mert veletek pont ugyanott tartunk az eletunkben, es oldalakat tudunk dumcsizni a temarol. Es nagyon cuki itt mindenki
aimi
 
 


@aimi:
Köszi :) Apuka is megmondta, hogy tuti kislány ha ennyire takargatja magát :)
Eredmény úgy mondták, hogy kb 2hét, s majd sms-ben küldenek egy kódot meg gondolom a weboldalt ahol meg tudom nézni az eredményt :) Még jó hogy a dokim 9ezret mondott, közbe meg 12ezer Ft a szűrés, vagyis 1ampulla vérvétel :S Az volt a legjobb hogy életembe most voltam először Szentesen s azt se tudtam mit merre hogyan :D orvos irnokot kérdeztem hogy ezt hogy kell... :D először UH hogy biztos terhes vagy-e még kb... -.- aztán visszamenni terehes tanácsadóhoz az ad csekket, elrohanni full idegen helyen postára s visszaérni időben mer csak 2ig voltak :D képzelheted :D 10re volt időpontom, csúsztam majdnem 11re... :D
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Ma reggeli  Óriási öröm boldogság van!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@pszr:


Gyorsan elszalad az egy hónap majd meglátod! Szuper, hogy minden rendben van, ez a lényeg!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mexinda:
Kis tündér a babád :)

@markomari:
Hatalmas gratula nekeeed :)

@aimi:
Dehogynem lőtteeem :) ez a tegnap esti :)
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


Nekem is már csak egy nap van végre az orvosig :) alig varom :)
eszter1893
 
 


@markomari:
Hatalmas gratula

Eszter, tudtam en, hogy nem hagytad ki, csak mi nem lattuk, igy olyan hianyerzetem volt Holnap doki

Mexinda, eleg kalandosra sikerult akkor a tegnap is

Mutymurutty, kovetkezo pozi teszt a tied
aimi
 
 


@aimi:
Akkor majd gyakrabban jövök képekkel :) addig amíg nem lesz teljesen erős :) csak nehogy hiányérzet legyen ;)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hahahahaha
Doki utan is folytatod a tesztelest?
aimi
 
 


@eszter1893:


Mi lehet egyszerre fogunk szülni is Nagyon kíváncsi vagyok mit mond az orvosod, majd írjál. Én csak 2 hét múlva fogok orvoshoz menni. Most kicsit leállok a teszteléssel, de biztos fogok még olyan jó nézegetni  


Köszönöm szépen a gratulációkat!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:
Hát amint meglátom a képet és már teljesen biztos leszek benne nem biztos hogy csinálok :)

@markomari:
Én nézegettem ilyen kalkulátorokat és március 29et írt :) meglátjuk majd a doki mit mond :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
En is kalkulatoroztam es a doki ugyanazt az idopontot mondta :-) Nekem februar 23.
aimi
 
 


@aimi:
Alig várom a holnapi napot :)
eszter1893
 
 


@aimi:
Köszi, remélem igazad van!! :)


Mindenkinek gratulálok! Tesztekhez, babaképekhez. Örülök, hogy minden rendben.
Várom a fejleményeket. :)
mutymurutty
 
 


Kedves Első Babájukra (Babájukat) Váró Anyukák!

Szeretnék én is csatlakozni a fórumhoz, mert eddig ez a leginkább működő és a legbarátságosabbnak tűnő fórum, amit itt a babaneten olvastam. :)

Június 17-én házasodtunk össze a férjemmel, és mi is szeretnénk babát. Úgy vagyunk vele, hogy tárt karokkal várjuk, amikor jönni szeretne. Mi nem állunk az útjába.

Nagyon jó látni az egyre több pozitív tesztet. Remélem, hamarosan én is folyatom a sort.

Mindenkinek sok örömöt és jó egészséget kívánok.

Marika
marika1212
 
 


@marika1212:
Üdv a csoportban :) és mielőbbi pozitív tesztet kívánok neked is :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:


köszönöm :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Szia, udv nalunk En is mielobbi babasodast kivanok neked
Hol tartasz a ciklusodban?

Eszter, elfelejtettem kerdezni, hanykor mesz holnap dokihoz?
aimi
 
 


@marika1212:
Üdv itt :) Biztosan össze fog jönni :)
Én is kalkulátoroztam az elején, 10.hetig úgy is történt minden :D dokim szerint február 8-án jön picur, tegnap meg már január 31-et írt a gép a méretei szerint :D Eleinte minden baba egy ütemben fejlődik, aztán jönnek a változások hisz nincs két egyforma terhesség :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@markomari:
Gratulaaaa :) :) Nekem is így kezdődött :) CB nem hazudik :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@aimi:
Legalább zajlik körülöttem az élet, így nem unatkozok :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@aimi:
Elvileg fél 7kor de közbejött egy két program amit sajnos nem tudok elhalasztani. Így sajnos lehet hogy a dokit kell elhalasztanom :(
Annyira bosszant.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Oh baszki Az valoban eleg bosszanto, de az elejen 1-1 nap is annyit szamit, hogy tobbet fogsz latni, ha kesobb mesz

Mexinda, neveken gondolkoztok mar?
Te nyitod majd a sort, te fogsz eloszor szulni
aimi
 
 


@aimi:
Nehogy hiányérzet legyen :)
eszter1893
 
 


Ez ma délutáni :)

eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hahahahaha, orult egy csajszi vagy te
De milyen szepen latszik mar Novoget a picurka
aimi
 
 


@aimi:
Még annyira nem :) Inkább megvárjuk hogy kisfiú vagy kislány lesz,s majd azután jöhetnek a nevek :) Doki tegnap azt mondta hogy majd a 20.hét körül tudnak majd biztosat mondani, feltéve ha nem lesz szégyenlős :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: